درکنار گشت و گذار میان جاهای دیدنی کلاردشت و لذت بردن از آب و هوای دلنشین، طبیعت سرسبز و چشم اندازهای بی نظیر، رستوران گردی در کلاردشت هم خالی از لطف نیست چراکه در این شهر، رستوران های بی نظیری وجود دارد تا بهترین غذاهای ایرانی و بخصوص محلی را برای مشتریان خود سرو کنند. اگر میخواهید با بهترین رستوران های کلاردشت بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران خلیفه کلاردشت

رستوران خلیفه یا مجموعه غذایی خلیفه کلاردشت، بخاطر اینکه رستورانی تمام عیار بوده و در محیطی جذاب و با دکوراسیون شیک، غذاهای ایرانی، دریایی، محلی و فست فودی باکیفیت بالا را برای مشتریانش سرو می کند یکی از بهترین رستوران های کلاردشت می باشد. رستوران خلیفه یکی از رستوران های همیشه شلوغ کلاردشت به شمار می رود و حتی بومی های منطقه هم وعده های غذایی خاطره انگیز خود را در این رستوران میل می کنند اما در روزهای آخر هفته و بخصوص ایامی که کلاردشت مملو از گردشگر و طبیعت گرد می شود، رستوران خلیفه به یکی از شلوغ ترین رستوران های کلاردشت تبدیل خواهد شد.

رستوران خلیفه دو طبقه دارد تا پذیرای تعداد زیاد مشتری باشد. رستوران از دکوراسیون مطلوبی برخوردار می باشد و دیوارها و ستون های آجری با سقف و دکوراسیون هامورنی زیبایی را به وجود آورده اند. همچنین میز و صندلی های رستوران از دو نفره تا هشت نفره بوده و با هر تعدادی که هستید می توانید میز مورد نظر خود را انتخاب نمایید اما پیشنهاد می شود در ایام شلوغ، چند روز قبل از تاریخ مراجعه به رستوران، میز مورد نظر خود را رزرو نمایید.

در منوی رستوران خلیفه کلاردشت، پیش غذهای متنوعی مشاهده می شود که همیشه تازه بوده و قیمت های خوبی هم دارند. به سراغ غذاهای اصلی که برویم، هم می توانید انواع غذاهای ایرانی درجه یک و تهیه شده از مواد اولیه باکیفیت، ماهی های تازه و غیره را سفارش دهید، هم می توانید انواع غذاهای محلی نظیر میرزاقاسمی را سفارش دهید و هم انواع فست فود ها و در منوی فست فودی رستوران، انواع پیتزاها، ساندویچ ها، برگرها و غیره مشاهده می شود که آن ها هم همانند سایر غذاها از کیفیت بالا، حجم مناسب و قیمت مطلوبی برخوردار هستند. لازم به ذکر است اکثر مشتریانی که قبلاً به رستوران خلیفه مراجعه کرده اند از کیفیت غذا و هزینه پرداختی برای آن ها کاملاً راضی بودند.

آدرس رستوران خلیفه کلاردشت

اگر در میان بهترین رستوران های کلاردشت، رستوران خلیفه را به عنوان برترین رستوران شهر انتخاب کرده و میخواهید وعده های غذایی لذیذ را در این رستوران میل کنید، کافیست در شهر کلاردشت ابتدا وارد بلوار پاسداران شوید تا به دادگستری کلاردشت برسید و سپس، کمی جلوتر از دادگستری، رستوران را مشاهده خواهید کرد. در صورتیکه با خودروی شخصی میخواهید به رستوران مراجعه کنید اگر طی روزهای شلوغ میخواهید بروید شاید پیدا کردن جای پارک مناسب کمی زمان بر باشد.

شماره تماس رستوران خلیفه کلاردشت: 52629293-011

ساعت کاری رستوران خلیفه کلاردشت: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران خلیفه کلاردشت

رستوران اسماعیل سرآشپز

یکی از بهترین رستوران های کلاردشت در زمینه انواع غذاهای محلی و ماهی های خوشمزه و تازه، رستوران اسماعیل سرآشپز است که بخاطر کیفیت بسیار بالای غذاهایش، در روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، صف های طولانی در جلوی رستوران مشاهده می شود تا مردم منتظر بمانند میزی در رستوران خالی شود.

اگر در میان رستوران های کلاردشت، رستورانی را میخواهید که غذاهایش حرفی برای گفتن نداشته باشند و در کنار کیفیت بالا و حجم مناسب، قیمت های بسیار خوبی هم داشته باشند، رستوران اسماعیل سرآشپز شما را راضی می کند. محیط رستوران دکوراسیون مطلوبی دارد اما این دکوراسیون در میان جمعیت  انبوه مشتریان رستوران دیده نمی شود. در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه اگر به رستوران اسماعیل سرآشپز مراجعه کنید شاید زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود.

آدرس رستوران اسماعیل سرآشپز

برای دسترسی به رستوران اسماعیل سرآشپز ابتدا وارد شهر حسین کیف شده و سپس، راهی جاده مرزن آباد به کلاردشت شوید و چند متر عقب تر از میدان حسین کیف، رستوران در مجاورت شهرداری کلاردشت مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است در روزهای شلوغ، یکی از چالش های پیش روی مشتریان رستوران اسماعیل سرآشپز، پیدا کردن جای مناسب است و اگر در این ایام میخواهید به یکی از بهترین رستوران های کلاردشت مراجعه کنید شاید مجبور شوید خودروی خود را در فاصله دوری از رستوران پارک کنید.

ابتدا از دکوراسیون و محیط رستوران اسماعیل سرآشپز شروع می کنیم. محیط رستوران از دکوراسیون شیکی برخوردار است و تزئینات مطلوبی هم در رستوران قرار داده شده است اما این دکوراسیون در میان جمعیت زیاد رستوران به چشم نمی آید. بعد از محیط شلوغ رستوران به سراغ غذاهای لذیذ و معروفش می رویم. با مشاهده منوی رستوران، با انواع غذاهای ایرانی شامل انواع کباب ها، خورشت ها و خوراک های متنوع روبرو می شویم که در میان آن ها، انواع غذاهای محلی استان مازندران هم مشاهده می شود که بسیار پرطرفدار و لذیذ هستند. در میان بهترین رستوران های کلاردشت، رستوران اسماعیل سرآشپز از معدود رستوران هایی است که غذاهایش باکیفیت تر از سایرین بوده و به همین دلیل، اکثر گردشگران ترجیح می دهند وعده های غذایی خود را در این رستوران میل کنند. لازم به ذکر است در رستوران اسماعیل سرآشپز غذاهای دریایی هم سرو می شود که شامل ماهی سفید، ماهی قزل آلا و غیره بوده و همواره تازه هستند. همچنین در این رستوران اکبرجوجه هم قابل سفارش است که از کیفیت بالایی هم برخوردار می باشد.

شماره تماس رستوران اسماعیل سرآشپز: 52623731-011

ساعت کاری رستوران اسماعیل سرآشپز: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران اسماعیل سرآشپز

رستوران محلی گیلدا کلاردشت

اکثر رستوران های کلاردشت، در منویشان انواع غذاهای ایرانی، دریایی و غیره مشاهده می شود و آن ها هم از کیفیت مطلوبی هم برخوردار هستند. اما رستوران محلی گیلدا رستورانی است فقط غذاهای محلی کلاردشت و استان مازندران را سرو می کند و اگر در میان رستوران های کلاردشت به دنبال رستورانی هستید تا طعم واقعی و کم نظیر غذاهای شمالی را امتحان کنید، رستوران محلی گیلدا شاید در میان رستوران های کلاردشت، بهترین یا یکی از بهترین ها باشد.

رستوران محلی گیلدا همانند اکثر رستوران های کلاردشت، محیطی با دکوراسیون ساده و مطلوب دارد اما غذاهایی که در این رستوران سرو می شوند، بالاترین کیفیت را در میان رستوران ها داشته و به لطف سرآشپزان مجرب، طعم واقعی غذاهای محلی را در این رستوران تجربه خواهید کرد.

آدرس رستوران محلی گیلدا کلاردشت

اگر در میان بهترین رستوران های کلاردشت برای غذاهای لذیذ محلی میخواهید به رستوران محلی گیلدا مراجعه کنید، در شهر حسن کیف وارد جاده کلاردشت به مرزن آباد شوید و در ابتدای بلوار امام خمینی در سمت چپ بلوار رستوران را مشاهده خواهید کرد.

ساعت کاری رستوران محلی گیلدا کلاردشت: همه روزه از ساعت 8:30 الی 23:30

رستوران محلی گیلدا کلاردشت

رستوران البرز کلاردشت

رستوران های محدودی در کلاردشت هستند که چشم انداز زیبای کوه ها و جنگل های اطراف را برای مشتریان خود ارائه دهند. در میان رستوران های کلاردشت اما، رستورران البرز در یکی از بهترین نقاط شهر واقع شده و به لطف طراحی و دکوراسیون رستوران، مشتریان می توانند انواع غذاهای باکیفیت و لذیذ رستوران را با چشم انداز زیبایی از مناطق سرسبز اطراف میل کنند چراکه دیوارهای رستوران تمام شیشه هستند.

منوی رستوران البرز کلاردشت انواع غذاهای ایرانی و محلی را در خود جای داده و مشتریان می توانند با توجه به ذائقه، از اکبرجوجه تا انواع کباب، میرزاقاسمی، ماهی و غیره را سفارش دهند. تمامی غذاهای رستوران البرز کلاردشت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همچنین مشتریانی که قبلاً به رستوران مراجعه کرده اند از کیفیت بالای غذا و هزینه پرداختی هم راضی بودند.

آدرس رستوران البرز کلاردشت

رستوران البرز کلاردشت در خیابان پاسداران شهر حسن کیف قرار دارد. برای مراجعه به رستوران وارد خیابان پاسداران شده و در انتهای خیابان، قبل از اینکه به میدان اجابیت برسید، رستوران را در ضلع شرقی میدان مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید طی روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه بخاطر شلوغی شهر و رستوران، پیدا کردن جای پارک مناسب کمی زمان بر خواهد بود.

شماره تماس رستوران البرز کلاردشت: 52622804-011

ساعت کاری رستوران البرز کلاردشت: همه روزه از ساعت 11:30 الی 23:30

رستوران البرز کلاردشت

رستوران قصر طلایی کلاردشت

اینبار میرویم به سراغ یکی از معروف ترین رستوران های نسبتاً لوکس کلاردشت با نام رستوران قصر طلایی که در روزهای آخر هفته و تعطیلات مملو از مشتری شده و با محیطی بسیار شلوغی روبرو خواهیم شد. رستوران قصر طلایی نسبت به سایر رستوران های کلاردشت از محیط زیبا و دلنشین تری برخوردار است و در جلوی درب ورودی رستوران، به خوبی و با خلاقیت بالا تزئین و سرسبز شده تا خوشامد گویی گرمی به مهمانان داده شود. بعد از اینکه وارد رستوران می شوید، با دکوراسیون شکیل شامل نورپردازی های زیبا، دیوارهای رنگی به همراه تابلوهای مختلف، میز و صندلی راحت و زیبایی روبرو خواهید شد.

رستوران قصر طلایی کلاردشت دو طبقه دارد. در طبقه اول، محیطی به سبک رستوران بوده و انواع غذاهای ایرانی و محلی برای مشتریان سرو می شود اما در طبقه دوم، میزها به صورت دو نفره، چهار نفره و شش نفره بوده و درکنار منوی کافه، سرویس چای و قلیان هم سرو می شود.

رستوران قصر طلایی کلاردشت غذاهای ایرانی، دریایی و محلی را برای مشتریان خود ارائه می دهد که از مواد اولیه باکیفیتی تهیه شده اند. غذاها از حجم مناسب و قیمت های خوبی برخوردار  هستند و همچنین طبق نظر سنجی صورت گرفته، اکثر مشتریان از این رستوران راضی بوده و اگر دوباره به کلاردشت سفر کنند، بی شک رستوران قصر طلایی جذاب ترین انتخاب آن ها برای رستوران گردی خواهد بود.

آدرس رستوران قصر طلایی کلاردشت

از شهر مرزن آباد راهی کلاردشت می شوید و در  انتهای جاده مرزن آباد به کلاردشت، به میدانی خواهید رسید. در ادامه این میدان وارد خیابان پاسداران می شوید و پس از طی کردن مسافتی 1.5 کیلومتری، در سمت چپ خیابان رستوران قصر طلایی کلاردشت را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران قصر طلایی کلاردشت: 52628964-011

ساعت کاری رستوران قصر طلایی کلاردشت: رستوران قصر طلایی کلاردشت به صورت شبانه روزی فعالیت می کند.

رستوران قصر طلایی کلاردشت

رستوران اکبرجوجه کلاردشت

رستوران اکبرجوجه یا حتی غذای اکبرجوجه را در هر کجای این سرزمین دیده یا شنیده اید یا حتی اکثرتان هم تجربه غذای اکبرجوجه را داشتید. اما این نام اکبرجوجه از کجا آمده و چرا تا به این اندازه در کل ایران محبوب شده است؟ قدمت اکبرجوجه به سال 1323 هجری شمسی برمیگردد. در آن زمان شخصی با نام علی اکبر کلبادی نژاد قهوه خانه بین راهی در گلوگاه داشتند. علی اکبر کلبادی نژاد مهارت بالایی در غذا داشتند و ابتکاری به خرج دادند و ابتکار ایشان باعث رونق کسب و کارش شد. اون تصمیم گرفت مرغ را سرخ کرده و بر رویش هم رب انار بریزد. همین دو کار ساده باعث شد غذایی لذیذ و جذاب خلق شده و روز به روز مشتریان ایشان افزایش داشت. بعد از مدتی، او به همراه برادرش رستوران اکبرجوجه را افتتاح کردند و شعبات خود را ابتدا در استان مازندران و گلستان گسترش دادند.

امروزه اما، افراد سودجو بسیاری هستند که اقدام به افتتاح رستوران اکبرجوجه کرده و درواقع از شعبات غیرمعتبر این رستوران هستند چراکه در وبسایت رسمی رستوران اکبرجوجه می توانید تمامی شعبات رسمی و معتبر اکبرجوجه را مشاهده کنید. یکی از شعبات معتبر اکبرجوجه در شهر کلاردشت قرار دارد. رستوران اکبرجوجه کلاردشت که از رستوران های همیشه شلوغ و محبوب کلاردشت است، فقط غذای اکبرجوجه به همراه پیش غذاها و نوشیدنی ها را برای مشتریان خود سرو می کند و بخاطر  اینکه تحت نظر شعبه اصلی فعالیت می کند، بهترین اکبرجوجه را در میان رستوران های کلاردشت دارد.

آدرس رستوران اکبرجوجه کلاردشت

رستوران اکبرجوجه در مقابل رستوران قصر طلایی که پیش تر به آن اشاره کردیم قرار دارد. برای مراجعه به رستوران اکبرجوجه ابتدا وارد شهر حسین کیف شده و سپس راهی منطقه ولبال در غرب حسین کیف شوید. در انتهای جاده مرزن آباد به کلاردشت، به میدان رسیده و در امتداد میدان هم وارد بلوار پاسداران می شوید. پس از طی کردن مسافتی 1.4 کیلومتری، در سمت راست خیابان و نزدیک به دادگستری کلاردشت، رستوران اکبرجوجه را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است در مقابل رستوران اکبرجوجه جای پارک مناسب وجود دارد اما در روزهای شلوغ، شاید مجبور شوید خودروی خود را کمی دورتر پارک نمایید.

شماره تماس رستوران اکبرجوجه کلاردشت: 52629042-011

ساعت کاری رستوران اکبرجوجه کلاردشت: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23:30

رستوران اکبرجوجه کلاردشت

رستوران میزبان کلاردشت

اگر جزء افرادی هستید که اهمیت چندانی به محیط رستوران نداده و غذا و کیفیتش را ترجیح  می دهید، رستوران میزبان شاید یکی از بهترین رستوران های کلاردشت در این خصوص باشد. رستوران میزبان کلاردشت رستورانی دو طبقه است و از دکوراسیون معمولی اما در عین حال شیک برخوردار می باشد اما کیفیت غذاهای سرو شده در این رستوران قابل رقابت با اکثر رستوران های برتر کلاردشت بوده و به لطف این کیفیت بالا درکنار حجم و قیمت مناسب، به خوبی در میان گردشگران و حتی بومی های منطقه محبوب واقع شده است.

از نظر مشتریانی که قبلاً به رستوران میزبان کلاردشت مراجعه کرده اند، انواع کباب هایی که در این رستوران سرو می شوند چه از نظر قیمت چه  از نظر مزه و حجم، حرفی برای گفتن باقی نمیگذارند و از طرفی، تماما غذاهای برنجی رستوران از برنج های ایرانی استفاده می شود که کیفیت و عطر جذابی دارند. همچنین در منوی رستوران هم انواع غذاهای محلی هم مشاهده می شود که آن ها هم بسیار لذیذ و محبوب هستند.

آدرس رستوران میزبان کلاردشت

رستوران میزبان کلاردشت در منطقه ولبال قرار دارد. ابتدا بعد از میدان، وارد خیابان پاسداران شوید و در چهارمین تقاطع، خیابان دور زده و مجدد در خیابان پاسداران به سمت جاده مرزن آباد، پس از مسافتی 200 متری رستوران را در سمت راست خیابان مشاهده خواهید کرد.

ساعت کاری رستوران میزبان کلاردشت: همه روزه از ساعت 11:30 صبح الی 23:30

رستوران میزبان کلاردشت

رستوران شاندیز مشهد کلاردشت

رستوران شاندیز کلاردشت درواقع شعبه پنجم رستوران شاندیز مشهد است که در غرب استان مازندران قرار دارد. رستوران های انگشت شماری در کلاردشت وجود دارد که جزء لوکس ترین رستوران های منطقه باشند. رستوران شاندیز هم یکی از رستوران های لوکس کلاردشت است که تحت نظر شعبه مشهد رستوران شاندیز فعالیت می کند و به لطف آن،  اگر به دنبال رستورانی هستید که بهتنری غذاهای ایرانی را برای شما سرو می کند، رستوران شاندیز بهترین انتخاب خواهد بود.

در رستوران، دکوراسیونی شیک و لوکس وجود دارد و به دلیل ظرفیت بالا، در برخی از روزها که افراد بسیاری به کلاردشت سفر می کنند، رستوران شاندیز به رستورانی شلوغ تبدیل خواهد شد. سرویس دهی در این رستوران یکی از بهترین ها  در میان رستوران های کلاردشت بوده و تمام مشتریان هم از امکانات، خدمات و غذاهای ارائه شده در رستوران شاندیز رضایت بالایی داشتند. در منوی رستوران شاندیز انواع غذاهای ایرانی بخصوص انواع کباب ها و شیشلیک ها مشاهده می شود که شاید قیمت های بالاتری نسبت به سایر رستوران های کلاردشت داشته باشند اما بهترین کیفیت را دارند.

آدرس رستوران شاندیز مشهد کلاردشت

رستوران شاندیز کلاردشت در مجاورت هتل مارال قرار دارد که یکی از معروف ترین هتل های کلاردشت به شمار می رود. اگر در میان رستوران های کلاردشت میخواهید لحظات خطره انگیزی را در رستوران شاندیز برای خود رقم بزنید، در خیابان پاسداران به سمت دادگستری کلاردشت بروید تا هتل مارال را در نزدیکی دادگستری مشاهده کرده و تابلوی رستوران شاندیز را هم در مجاورت هتل ببینید.

شماره تماس رستوران شاندیز مشهد کلاردشت: 52622246-011

ساعت کاری رستوران شاندیز مشهد کلاردشت: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23:30

رستوران شاندیز مشهد کلاردشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *