اجاره ویلا کلاردشت

اجاره ویلا کلاردشت

اجاره سوئیت کلاردشت

نمایش 9 24 36

ویلا جنگلی کلاردشت K519

۹۶۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
12 نفر
2 تخت

ویلا با تراس کلاردشت K518

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
12 نفر
2 تخت

آپارتمان روزانه با ویو جنگل K517

۷۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
16 نفر
3 تخت

خانه روزانه با تراس بزرگ K516

۷۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
16 نفر
3 تخت

آپارتمان مبله جنگلی کلاردشت K515

۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2 خوابه
11 نفر
2 تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم کلاردشت k514

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
10 نفر
3 تخت

اجاره ویلا روزانه در کلاردشت K513

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

ویلا استخردار لوکس در کلاردشت K512

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

ویلا چوبی در کلاردشت K511

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت K510

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

آپارتمان مبله ارزان در مازیچال K508

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
2 تخت

ویلا ییلاقی در کلاردشت K509

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره آپارتمان جنگلی در مازیچال K507

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در کلاردشت K506

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا در کلاردشت K505

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا ییلاقی در کلاردشت K504

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت K503

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا در مجموعه تفریحی کردیچال K502

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
2 تخت

اجاره ویلا لوکس در کلاردشت K501

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4 خوابه
10 نفر
5 تخت

اجاره ویلا در کلاردشت

کلاردشت که یکی از قدیمی ترین شهرهای استان مازندران می باشد، با چالوس حدود 50 کیلومتر فاصله دارد و برای رسیدن به آن از تهران باید 170 کیلومتر پیمود. با این که کلاردشت خودش ساحل ندارد، اما آنقدر سرسبز و دیدنیست که هر ساله تعداد بسیار زیادی از مسافران شمال، راهی این شهر می شوند. افزون بر این که فاصله کلاردشت تا ساحل خزر، از جاده عباس آباد یا مررزن آباد، حدود سی تا چهل و پنج دقیقه بیشتر نیست. با این حال از میان جاذبه های طبیعی مازندران، زیبایی کلاردشت بیش از هر چیز، مربوط به ترکیب جنگل، کوهستان و دریاچه می باشد که یکی از جالب ترین آنها دریاچه ولشت به شمار می آید.

دریاچه ولشت که یکی از 10 دریاچه آب شیرین کشور محسوب می شود، در شمال شرق کلاردشت قرار دارد. شما می توانید با اجاره ویلا شهرکی در کلاردشت و اقامت در این شهر، به راحتی و در زمانی کم به این دریاچه دسترسی داشته باشید. تفریحاتی که می توانید در کنار این دریاچه تجربه کنید، بسیار متنوع بوده و شامل مواردی مانند قایق سواری، شنا، دوچرخه سواری، شنا و کمپینگ می شوند. البته حاشیه این دریاچه امکانات رفاهی بسیار خوبی هم دارد که از میان آنها می توان به زمین والیبال، اسکله رستوران، سوئیت های اقامتی و بوفه اشاره کرد.

اجاره ویلا کلاردشت دهکده مازیچال

از دریاچه ولشت که بگذریم، یکی از محبوب ترین بخش های کلاردشت برای گردشگران، دهکده مازیچال می باشد. این دهکده زیبا با بلندای 2600 متری اش، گویی ما را بر فراز ابرها می برد. هنگامی که در ارتفاعات مازیچال در میان ابرهای سپید آن می ایستید، انگار در برابر منظره بهشتی بر روی زمین قرار گرفته اید. این دهکده فوق العاده در هر کدام از فصول سال زیبایی های خاص و منحصر به فرد خودش را دارد. اما برای شب مانی بهترین فصل بی تردید تابستان خواهد بود. مازیچال از طبیعتی بکر و دست نخورده برخوردار است و نمادهای زندگی مدرن در آن راه نیافته اند.

با توجه به آن چه که درباره مازیچال گفته ایم، گزینه های اقامتی این منطقه، تنها کمپینگ و چادرخوابی می باشد. بنابراین در فصولی از سال که این کار امکان پذیر نیست، حتما برای سفر به مازیچال، ویلا یا سوئیتی در کلاردشت برای خود دست و پا کنید. اگر هم با خانواده راهی این منطقه می شوید، اجاره ویلا در ارتفاعات کلاردشت برای شما بهترین انتخاب ها خواهند بود. با این کار شما می توانید خانواده و فرزندان خود را در یک اقامتگاه امن مستقر کنید. همچنین علاوه بر مازیچال از دیگر دیدنی های کلاردشت نیز بازدید خواهید کرد.

اجاره سوئیت در کلاردشت

زندگی در کلاردشت تجربه لذت بخشی است. در تعطیلاتی که مردم به سمت جاده های شمال هجوم می آورند، کلاردشت یکی از شلوغ ترین شهرهایی شمالی محسوب می شود که برخلاف اکثر شهرهای شمال کشور، یکی از بهترین آب و هواهای غیر شرجی را دارد. کلاردشت در گذشته روستایی بیش نبود اما به لطف استقبال مردم، روستا گسترش پیدا کرد و امروزه با نام شهر کلاردشت شناخته می شود.

کلاردشت منطقه‌ای تماماً سرسبز است و جنگل های بی نظیری دارد به همین دلیل برخی از مسافران کلاردشت در طی روز به طبیعت گردی و کوهنوردی پرداخته و تنها شب ها را در ویلایشان سپری می کنند لذا در میان این مسافران، افرادی هستند که چندان به امکانات و شرایط ویلا اهمیت نداده و همچنین می خواهند هزینه کمتری هم پرادخت کنند لذا این دسته از مسافران به سمت سوئیت های خوش قیمت می روند چراکه سوئیت ها تنها امکانات اولیه اقامتی را داشته و قیمت های بسیار مناسب آنها، طرفداران زیادی دارند. همچنین در نظر داشته باشید سوئیت های بزرگی هم در کلاردشت وجود دارد که بیش از یک خواب داشته و متراژ بزرگی هم دارند.

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت

کلاردشت یکی از نزدیک ترین شهرهای سرسبز و دیدنی مازندران به تهران است. کلاردشت با اینکه تفریحات و جاهای تاریخی مختلفی دارد اما همواره گردشگران برای لذت بردن از طبیعت زیبا و جنگل های سرسبز کلاردشت به این شهر سفر می کنند.

کلاردشت در گذشته روستایی بیش نبود اما امروزه به دلیل توسعه منطقه، به شهر تبدیل شده و در اطرافش، کوه های مختلفی وجود دارد که بهترین مقصد برای کوهنوردان می باشد چراکه علم کوه، بعد از دماوند به عنوان دومین قله مرتفع ایران در کلاردشت واقع شده است.

در کلاردشت هم ویلا وجود دارد، هم کلبه و هم اقامتگاه های بومگردی که در میان آن ها، گردشگران معمولاً ویلاهای جنگلی را انتخاب می کنند تا بهترین روزهای سفر خود را در میان درختان و طبیعت زیبای شمال سپری سپری کنند. اما همین محبوبیت بالای ویلاهای جنگلی کلاردشت باعث شده یکی از چالش های گردشگران در روزهای تعطیل و ایام خاص که متقاضیان ویلاها افزایش می یابد، تمام ویلاهای جنگلی کلاردشت اجاره داده می شوند لذا خوب است همواره در این ایام، از چند روز قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظرتان از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره کلبه چوبی در کلاردشت

در میان صدها ویلا در کلاردشت که هم در شهر قرار دارند و هم در مناطق جنگلی شهر، ویلاهای جنگلی از محبوبیت بالاتری برخوردارند چراکه کلاردشت را با طبیعت زیبایش میشناسند. اما کلبه های چوبی، هیجان انگیزترین و از خاص ترین اقامتگاه های کلاردشت هستند که در فصل زمستان، طرفداران زیادی دارند.

کلبه های چوبی کلاردشت معمولاً در بالای کوه ها، دشت ها و تپه های کلاردشت واقع شده اند و فضایی بسیار کوچک دارند. گردشگران برای اجاره کلبه چوبی در کلاردشت هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر ویلاها پرداخت می کنند اما این هزینه در فصل زمستان افزایش خواهد یافت. همچنین به دلیل تعداد اندک کلبه های چوبی کلاردشت، پیشنهاد می کنم از یک هفته پیش از موعد سفر خود، رزرو کنید. در نظر داشته باشید تعداد بسیار کمی کلبه های چوبی در کلاردشت وجود دارد که همانند ویلاها بوده و برخی هم دوبلکس با امکانات مختلف هستند.

اجاره خانه روستایی در کلاردشت

خانه های روستایی یا خانه های داخل بافت، اقامتگاه هایی هستند که اکثراً قدیمی بوده و معماری و سنت قدیمی خودشان را حفظ کرده اند. خانه های روستایی برای علاقه مندان به زندگی در فرهنگ و سنت قدیم طراحی شده است هرچند در سال های گذشته، طرحی با نام طرح هادی اجرا شد که بخاطر آن، افرادی که دارای زمین در مناطق روستایی بودند می توانستند به راحتی مجوز ساخت ویلا را دریافت کنند لذا امروزه ویلاهای لوکس، مدرن و زیبایی در میان خانه های روستایی وجود دارد که سبک متفاوتی از اقامت را ارائه می دهند.

برای اجاره خانه روستایی خوب است بدانید روستاهای مختلفی در این شهر وجود دارد که محبوب ترین آن ها روستاهای ییلاقی هستند. در این روستاها خانه های مختلفی اجاره داده می شوند که یا سوئیت هستند، یا ویلای قدیمی یا ویلاهای شیک و لوکس که معمولاً استخر هم دارند. کلاردشت جزء خنک ترین شهرهای شمال در فصل تابستان است که طرفداران زیادی دارد لذا اجاره خانه روستایی کلاردشت در میان جنگل های زیبای اطراف شهر تجربه ای منحصر به فرد به حساب می آید.

اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت

کلاردشت منطقه ای ییلاقی در جنوب غربی مازندران است که به لطف هوای غیرشرجی و طبیعت بسیار سرسبز و جذاب، در میان گردشگران و بخصوص طبیعت گردان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. گردشگران برای سفر و اقامت در کلاردشت می توانند با توجه به بودجه و سلیقه ای که دارند، میان انواع سوئیت های ارزان، ویلاهای عادی، استخردار، خانه و آپارتمان های مبله بهترین را انتخاب کنند.

اما به لطف طبیعت و آب و هوای منطقه، اکثر گردشگران به سراغ اجاره ویلا در ییلاقات کلاردشت می روند تا چند روزی در روستاهای ییلاقی و مرتفع کلاردشت اقامت کرده و از هوای بسیار خنک و دلنشین بخصوص در فصل تابستان در کنار طبیعت و دشت های بی نظیر نهایت لذت را ببرند. اگر شما هم به دنبال اقامت در مناطق ییلاقی کلاردشت هستید خوب است بدانید در کلاردشت، مناطقی همچون دهکده مازیچال وجود دارد که همانند فیلبند، منطقه ای بر فراز ابرها بوده و گردشگران از چشم انداز بی نظیر اقیانوس ابرها لذت می برند اما این نکته را در نظر بگیرید ویلاهای اجاره داده شده در مناطق ییلاقی کلاردشت کم هستند و به لطف محبوبیت بالایشان در میان گردشگران، به سرعت اجاره داده می شوند.

اجاره ویلا کلاردشت استخردار

کلاردشت منطقه ای بسیار سرسبز و خوش آب و هوا می باشد و همچنین گردشگران برای اقامت در این شهر می توانند متناسب با بودجه و سلیقه، میان تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دوبلکس و با امکانات مختلفی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده، آلاچیق به همراه باربکیو، فوتبال دستی، بیلیارد و غیره بهترین را انتخاب کنند. اما اجاره ویلا استخردار کلاردشت ر در میان گردشگران همواره از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

تعداد ویلاهای استخردار کلاردشت محدود می باشد اما این ویلا همواره در میان ویلاهای لوکس و گرانقیمت شهر هستند و تقاضا همواره بالا بوده و اگر شما هم قصد اجاره این دسته از ویلاها را دارید بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

لازم به ذکر است استخر این دسته از ویلاها در ایام گرم سال دارای آبسرد بوده و با فرا رسیدن فصل سرما، آب اکثر آن ها تخلیه شده و آبگرم جایگزین می شود لذا در فصل زمستان، اجاره ویلا کلاردشت آستخر آبگرم همواره درکنار محبوبیت، از قیمت به مراتب بیشتری هم برخوردار است.

اجاره ویلا لاکچری کلاردشت

گردشگرانی که به کلاردشت سفر می کنند غالباً دو دسته هستند. دسته اول گردشگرانی هستند که میخواهند بخش قابل توجهی از بودجه خود را صرف طبیعت گردی کرده و یا به دنبال اقامتی ارزان در کلاردشت هستند و دسته دوم، گردشگرانی هستند که به دنبال ویلاهای لاکچری در کلاردشت و اقامت در لوکس ترین و جذاب ترین ویلاهای شهر هستند.

برای اقامت در ویلاهای لوکس کلاردشت همواره در نظر داشته باشید در این شهر تنوع قابل توجهی از ویلاهای لوکس و با امکانات مختلف وجود دارد که با توجه به موقعیت و امکانات، از نرخ اجاره روزانه متفاوتی برخوردار هستند. همچنین جدا از امکانات جذاب مانند میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو، چشم انداز زیبا از جنگل ها و غیره، ویلاهای لاکچری مجهز به استخرهای سرپوشیده هستند که در برخی از آن ها، سونا و جکوزی نیز وجود دارد. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب و رزرو بهترین ویلای لاکچری در کلاردشت متناسب با سلیقه، با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت

از دریاچه ولشت و دهکده مازیچال به عنوان دو تا از مشهورترین جاذبه های گردشگری کلاردشت گفتیم. اکنون زمان آن رسیده که شهر حسن کیف از توابع کلاردشت را به شما معرفی کنیم. این شهر که یکی از شهرهای غربی مازندران بوده و از نزدیک ترین مناطق به پایتخت محسوب می شود، طرفداران بسیاری در میان توریست ها دارد. در واقع حسن کیف مرکز بخش شهری کلاردشت محسوب شده و بخش بزرگی از جنوب دشت کلاردشت را شامل می شود. به دلیل بافت شهری حسن کیف بسیاری از مسافران کلاردشت برای اینکه بتوانند به امکانات لازم دسترسی داشته باشند، اقامتگاه خود را در این منطقه انتخاب می کنند.

ویلاهای شهر حسن کیف دارای امکانات کامل مورد نیاز گردشگران بوده و چشم اندازهای آن به جنگل و دشت، هواخواهان بسیاری دارد. برخی از ویلاهای حسن کیف در تپه ها و ارتفاعات واقع شده و کوهستانی محسوب می شوند. برای اینکه بتوانید بهترین اقامتگاه ها را در این منطقه انتخاب کنید، باید به تصاویر و اطلاعات ارائه شده از آن در صفحه معرفی اقامتگاه دقت لازم را مبذول داشته تا حتما گزینه ای متناسب با شرایط دلخواه خود را بیابید. البته در این فرایند می توانید روی مشاوره،راهنمایی و همراهی کارشناسان وبسایت ما حساب کنید.

ماجراجویی در طیبعت زیبای کلاردشت

کلاردشت به لطف ارتفاع از سطح دریا و فاصله قابل توجهی که از دریای خزر دارد، هوایش به مراتب از رطوبت کمتری برخوردار است لذا در روزهای گرم تابستان، به راحتی می توان در میان مناطق دیدنی کلاردشت گشت و گذار کرده و بهترین خاطرات را از طبیعت گردی در مناطق اطراف کلاردشت برای خود رقم زد.

در اطراف کلاردشت، مناطق دیدنی بسیار زیبایی وجود دارد که معروف ترین آن ها شامل روستای سیاه بیشه، روستاهای کردیچال و هریجان، دریاچه ولشت و کاخ اجابیت می باشد اما در صورتیکه علاقه مند به کوهنوردی هستید، صعود به قله علم کوه و مشاهده سنگ سماور، یکی از پدیده های عجیب در ایران و خاورمیانه را به هیچ عنوان از دست ندهید

سوالات متداول

منطقه ای نزدیک به چالوس که از تهران بیش از 3 ساعت فاصله دارد

هم می توان از جاده چالوس و شهر مرزن آباد وارد کلاردشت شد و هم از طریق جاده عباس آباد واقع در شمال کلاردشت

جنگل های بسیار زیبا و همیشه سرسبز، شهری بدون هوای شرجی، روستاها و مناطق دیدنی بسیار جذاب و فاصله کم تا تهران نسبت به اکثر شهرهالی شمالی

تنوع بالای ویلا از سوئیت و کلبه تا ویلاهای لوکس و استخردار، قیمت های مناسب و مراحل آسان اجاره ویلا

دریاچه ولشت، دهکده مازیچال، علم کوه، سیاه بیشه، کردیچال، هریجان و تپه کلار از جمله بهترین جاهای دیدنی کلاردشت هستند