اجاره ویلا و سوئیت در کلاردشت

نمایش دادن همه 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا جنگلی کلاردشت K519

۹۶۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
12 نفر
2 تخت

ویلا با تراس کلاردشت K518

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
12 نفر
2 تخت

آپارتمان روزانه با ویو جنگل K517

۷۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
16 نفر
3 تخت

خانه روزانه با تراس بزرگ K516

۷۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
16 نفر
3 تخت

آپارتمان مبله جنگلی کلاردشت K515

۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2 خوابه
11 نفر
2 تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم کلاردشت k514

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
10 نفر
3 تخت

اجاره ویلا روزانه در کلاردشت K513

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

ویلا استخردار لوکس در کلاردشت K512

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

ویلا چوبی در کلاردشت K511

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت K510

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

آپارتمان مبله ارزان در مازیچال K508

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
2 تخت

ویلا ییلاقی در کلاردشت K509

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره آپارتمان جنگلی در مازیچال K507

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در کلاردشت K506

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا در کلاردشت K505

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا ییلاقی در کلاردشت K504

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
3 تخت

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت K503

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2 خوابه
6 نفر
2 تخت

اجاره ویلا در مجموعه تفریحی کردیچال K502

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3 خوابه
8 نفر
2 تخت

اجاره ویلا لوکس در کلاردشت K501

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4 خوابه
10 نفر
5 تخت

اجاره ویلا در کلاردشت

کلاردشت یکی از قدیمی ترین شهرهای استان مازندران به شمار می رود و در زمان های قدیم روستا بوده و با گسترش صنعت گردشگری امروزه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم در شمال کشور شناخته می شود. به دلیل ازدیاد جمعیت گردشگران در این شهر زیبا و گردشگری، انواع مختلفی از اقامتگاه ها در آن ساخته شدند. یکی از پرطرفدارترین اقامتگاه هایی که در این شهر وجود دارد و گردشگران زیادی به سمت آن می روند، اجاره ویلا در کلاردشت می باشد.

بخش عمده ای از ویلاهای کلاردشت از نوع ویلاهای معمولی هستند که از همین رو توانسته اند برای تمام اقشار جامعه مناسب باشند. برای اجاره ویلا ارزان در کلاردشت باید به سراغ ویلاهای عادی این شهر بروید، اما توجه داشته باشید که ویلاهای ارزان و معمولی کلاردشت بدین معنا نیست که امکانات کمتری دارند. شما می توانید با اجاره ویلا در کلاردشت از چشم انداز بی نظیر طبیعت اطراف بهره مند شوید و از اقامت خود در این شهر لذت ببرید.

اجاره سوئیت در کلاردشت

برخی گردشگرانی که به کلاردشت سفر می کنند، قصد دارند برای اقامت خود در این شهر اقامتگاهی را انتخاب کنند که هزینه زیادی را برای آن پرداخت نکنند. پیشنهاد ما به این دسته از گردشگران اجاره سوئیت در کلاردشت است. چرا که در این شهر زیبا سوئیت های متعدد و با امکانات و تجهیزات کامل وجود دارند و شما می توانید با اجاره سوئیت ارزان در کلاردشت، بخش عمده ای از هزینه های سفر را به گشت و گذار اختصاص دهید. بسیاری از سوئیت های کلاردشت نیز در مناطق زیبا و بکر این شهر واقع شده اند و شما می توانید در صورت اجاره سوئیت در کلاردشت از آب و هوای مطلوب منطقه و طبیعت بکر و سرسبز اطراف نهایت لذت را ببرید. از آنجایی که کلاردشت شهری جنگلی و سرسبز می باشد، اکثر سوئیت های این شهر در بخش جنگلی و خوش آب و هوای آن ساخته شده اند. پیشنهاد می شود اگر می خواهید از اجاره سوئیت کلاردشت برای اقامت خود استفاده کنید، یک هفته پیش از تاریخ سفرتان به رزرو آن اقدام نمایید.

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت

همانطور که پیشتر ذکر شد، کلاردشت شهری جنگلی و با طبیعتی بکر و سرسبز است و با دریا فاصله زیادی دارد. همین موضوع باعث شده اغلب ویلاها و اقامتگاه های این شهر در بخش جنگلی آن قرار داشته باشند. ویلاهایی که در جنگل های سرسبز کلاردشت قرار دارند دارای محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر مناطق هستند. اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت یکی از گزینه هایی است که گردشگران می توانند برای اقامت خود در این شهر از آن استفاده کنند. برخی مناطق بکر و معروفی در کلاردشت وجود دارند که برای اجاره ویلا در آن ها هزینه های بیشتری باید پرداخت کرد. در مقابل نیز مناطقی زیبا و سرسبز نیز وجود دارند که می توانید برای اجاره ویلا کلاردشت به سراغ آن ها بروید و قیمت های مناسب تری برای اجاره آن باید بپردازید. برخی از ویلاهای جنگلی کلاردشت در مناطق روستایی این شهر واقع شده اند و بسیاری از آن ها ویلاهای بدون استخر می باشند و همین باعث شده قیمت اجاره آن ها نسبت به ویلاهای لوکس، مناسب تر باشد.

اجاره کلبه چوبی در کلاردشت

در میان صدها ویلا در کلاردشت که هم در شهر قرار دارند و هم در مناطق جنگلی شهر، ویلاهای جنگلی از محبوبیت بالاتری برخوردارند چراکه کلاردشت را با طبیعت زیبایش میشناسند. اما کلبه های چوبی، هیجان انگیزترین و از خاص ترین اقامتگاه های کلاردشت هستند که در فصل زمستان، طرفداران زیادی دارند.

کلبه های چوبی کلاردشت معمولاً در بالای کوه ها، دشت ها و تپه های کلاردشت واقع شده اند و فضایی بسیار کوچک دارند. گردشگران برای اجاره کلبه چوبی در کلاردشت هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر ویلاها پرداخت می کنند اما این هزینه در فصل زمستان افزایش خواهد یافت. همچنین به دلیل تعداد اندک کلبه های چوبی کلاردشت، پیشنهاد می کنم از یک هفته پیش از موعد سفر خود، رزرو کنید. در نظر داشته باشید تعداد بسیار کمی کلبه های چوبی در کلاردشت وجود دارد که همانند ویلاها بوده و برخی هم دوبلکس با امکانات مختلف هستند.

اجاره کلبه جنگلی کلاردشت

یکی از محبوب ترین اقامتگاه هایی که در طبیعت زیبای کلاردشت وجود دارند، کلبه های جنگلی هستند که بسیاری از گردشگران برای اقامت خود به سراغ اجاره کلبه جنگلی در کلاردشت می روند. این اقامتگاه ها به دو دسته کلبه های چوبی و جنگلی و ویلاهای نمای چوبی تقسیم می شوند. در این میان کلبه های چوبی دارای تقاضای بالاتری نسبت به دیگر کلبه ها می باشند و به همین علت بهتر است برای اجاره کلبه در کلاردشت یک هفته الی ده روز پیش از تاریخ سفرتان به این شهر زیبا به رزرو آن اقدام نمایید. کلبه های چوبی کلاردشت معمولاً در بالای کوه ها، دشت ها و تپه های کلاردشت واقع شده اند و فضایی بسیار کوچک و صمیمانه ای دارند. گردشگران برای اجاره کلبه چوبی در کلاردشت هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر ویلاها پرداخت می کنند، اما این هزینه در فصل زمستان افزایش خواهد یافت. اجاره کلبه جنگلی کلاردشت به صورت روزانه بوده و شما می توانید برای یک الی چند روز آن ها را اجاره کنید.

اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت

کلاردشت یکی از شهرهای استان مازندران بوده و به فاصله زیاد آن از دریا، هوایی غیرشرجی داشته و همین مسئله باعث شده تابستان های خنکی داشته باشد و گردشگران زیادی برای گردش و تفریح در تابستان به این شهر ییلاقی سفر کنند. یکی از پرطرفدارترین مناطقی که گردشگران برای اقامت آن را انتخاب می کنند، اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت می باشد. از همین رو مناطق ییلاقی کلاردشت جزء شلوغ ترین مناطق این شهر زیبا می باشند. همچنین برخی گردشگران هستند که برای اقامت خود در این شهر به سراغ خانه های روستایی می روند.

اجاره خانه روستایی در کلاردشت یکی از گزینه هایی است که در مناطق ییلاقی وجود دارند و دارای امکانات مناسب و قیمت های خوب برای اقامت هستند. دهکده مازیچال یکی از مناطق ییلاقی است که گردشگران زیادی برای اجاره ویلا ییلاقی به سراغ آن می روند. بهتر است اگر در فصل تابستان به این شهر سفر می کنید به سراغ اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت بروید و از هوای خنک و مطبوع منطقه اطراف لذت ببرید. اما در مقابل از آنجایی که زمستان های منطقه ییلاقی سرد و همراه با بارش برف بوده اجاره ویلا در کلاردشت ییلاقی طرفداران کمی دارند.

اجاره ویلا استخردار در کلاردشت

اجاره ویلا استخردار در کلاردشت

کلاردشت شهری جنگلی و سرسبز است که در تمام طول سال گردشگران زیادی آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. انواع مختلفی از اقامتگاه ها در این شهر وجود دارد که برخی از گردشگران برای اجاره ویلا کلاردشت می خواهند ویلایی مجهز و با تمام امکانات را اجاره کنند. پیشنهاد ما به این دسته از گردشگران اجاره ویلا استخردار کلاردشت می باشد. این نوع ویلاها علاوه بر استخر از امکانات دیگری همچون جکوزی، سونا، آلاچیق و باربیکیو بهره می برند و جزء ویلاهای لوکس کلاردشت به شمار می روند.

به دلیل محدود بودن تعداد این نوع از اقامتگاه ها بهتر است یک هفته پیش از تاریخ سفرتان به اجاره ویلا استخردار کلاردشت اقدام نمایید. ویلاهای استخردار به دو دسته ویلا استخردار روباز و ویلا استخردار سرپوشیده تقسیم می شوند که گردشگران باید مطابق با فصل سفر خود آن را انتخاب کنند. اما اجاره ویلا کلاردشت استخردار سرپوشیده دارای طرفداران بیشتری هستند.

اجاره ویلا لاکچری در کلاردشت

گردشگرانی که به کلاردشت سفر می کنند غالباً به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول گردشگرانی هستند که می خواهند بخش قابل توجهی از بودجه خود را صرف طبیعت گردی در کلاردشت کرده و در مقابل به دنبال اقامتگاهی ارزان در کلاردشت هستند. دسته دوم گردشگرانی هستند که به دنبال اجاره ویلا لاکچری در کلاردشت و اقامت در لوکس ترین و جذاب ترین ویلاهای این شهر هستند. ویلاهای لاکچری کلاردشت با توجه به امکاناتی که در آن ها وجود دارد، دارای نرخ اجاره روزانه متفاوتی می باشند. از امکانات موجود در این ویلاهای لوکس و گران قیمت که بگذریم، چشم انداز آن ها نیز برای قیمت اجاره آن ها نیز تاثیرگذار خواهند بود. ویلاهای لاکچری کلاردشت به تبع علاوه بر استخر، از امکانات تفریحی و رفاهی بیشتری مانند میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو برخوردارند.

حسن کیف به عنوان مرکز شهر کلاردشت می باشد که یکی از مناطق شلوغ این شهر محسوب می شود. در این منطقه مراکز خرید متعدد، رستوران و دیگر خدمات رفاهی وجود دارند که اغلب گردشگران برای اقامت این منطقه را انتخاب می کنند و به سراغ اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت می روند. در این منطقه علاوه بر اجاره ویلا کلاردشت لوکس، اقامتگاه های دیگری همچون سوئیت های مختلف و آپارتمان های مبله وجود دارند که گردشگران می توانند بر اساس بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را برای اقامت خود انتخاب کنند. شما نیز اگر قصد اجاره ویلا لاکچری در کلاردشت را دارید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای هر تعداد روز که می خواهید آن را رزرو کنید.

ماجراجویی در طیبعت زیبای کلاردشت

کلاردشت به لطف ارتفاع از سطح دریا و فاصله قابل توجهی که از دریای خزر دارد، هوایش به مراتب از رطوبت کمتری برخوردار است لذا در روزهای گرم تابستان، به راحتی می توان در میان جاهای دیدنی کلاردشت گشت و گذار کرده و بهترین خاطرات را از طبیعت گردی در مناطق اطراف کلاردشت برای خود رقم زد.

در اطراف کلاردشت، مناطق دیدنی بسیار زیبایی وجود دارد که معروف ترین آن ها شامل روستای سیاه بیشه، روستاهای کردیچال و هریجان، دریاچه ولشت و کاخ اجابیت می باشد اما در صورتیکه علاقه مند به کوهنوردی هستید، صعود به قله علم کوه و مشاهده سنگ سماور، یکی از پدیده های عجیب در ایران و خاورمیانه را به هیچ عنوان از دست ندهید

سوالات متداول

شروع قیمت اجاره ویلا در کلاردشت از شبی 690 هزار تومان بوده و قیمت اجاره سوئیت در کلاردشت از شبی 520 هزار تومان شروع می شود.

چون سایت لوکس ویلا دارای تمام مجوزهای لازم برای گردشگری بوده و همچنین نماد اعتماد الکترونیک نیز دارد و همه روزه به صورت 24 ساعته در خدمت مسافران عزیز می باشند.

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت از پرطرفدارترین ویلاها می باشند. همچنین کلبه های جنگلی کلاردشت که از حال و هوای خاص و دلنشینی بهره می برند و چشم انداز بسیار زیبایی از جنگل را در اختیار می گذارند نیز بسیار پرطرفدار می باشند.

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت جزء بهترین مناطق برای اجاره ویلا در کلاردشت می باشند.