رامسر به عنوان غربی ترین شهر استان مازندران شناخته می شود که مرز ساحلی استان مازندران و گیلان بوده و همچنین بخشی از رامسر هم در استان گیلان قرار دارد. رامسر منطقه ای سرسبز با جاذبه های دیدنی جذاب، جنگل های بکر و سواحل بی نظیر است و در میان این ها، رستوران گردی هم یکی از خاطره انگیزترین تفریحات رامسر به شمار می رود چراکه در میان بهترین رستوران های رامسر، هم غذاهای محلی مازندران و هم غذاهای محلی گیلان سرو می شود. اگر شما هم میخواهید به رستوران گردی در رامسر بپردازید با ما همراه باشید تا در ادامه با برخی از بهترین رستوران های رامسر بیشتر آشنا شوید.

رستوران آرارات رامسر

رستوران های رامسر یا محیطی لوکس و جذاب دارند، یا غذایی باکیفیت و خوش قیمت اما برخی از آن ها هم هردو را در خود جای داده اند. رستوران آرارات یکی از بهترین رستوران های رامسر برای افرادی است که به دنبال غذای باکیفیت هستند تا محیطی لوکس و با دکوراسیون های آنچنانی. رستوران آرارات که با نام تهیه غذای آرارات یا آشپزخانه آرارات شناخته می شود، جایی است که در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به یکی از شلوغ ترین رستوران های شهر تبدیل شده و همچنین با اینکه امکان ارسال غذا هم دارد اما به لطف سفارش های بالا، اکثر سفارش ها با تاخیر ارسال می شوند.

رستوران آرارات غذاهایی ایرانی، دریایی و محلی را برای مشتریان خود سرو می کند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جزء معدود رستوران هایی است که همه روزه مواد اولیه تازه و باکیفیت تهیه می کند تا غذاهای سرو شضده توسط سرآشپزان مجرب رستوران، رضایت مشتریان را به خود جلب کند. همچنین در نظر داشته باشید غذاهای رستوران آرارات علاوه بر کیفیت و حجم مناسب، قیمت های خیلی خوبی هم دارند.

آدرس رستوران آرارات رامسر

رستوران آرارات در شرق رامسر واقع در بلوار آیت الله کاشانی قرار دارد. اگر در میان بهترین رستوران های رامسر، رستوران آرارات انتخاب شما برای وعده غذایی باکیفیت و لذیذ است، در شرق رامسر به سمت میدان رمک بروید و از طریق جاده ساحلی و بلوار رزاقی می توانید به این میدان دسترسی داشته باشید. در میدان رمک وارد بلوار کاشانی شوید بعد از 200 متر، جلوتر از خیابان امامزاده بی بی سکینه رستوران آرارات را مشاهده خواهید کرد اما در نظر داشته باشید رستوران آرارات در آنسوی خیابان قرار دارد.

شماره تماس رستوران آرارات رامسر: 55216669-011

ساعت کاری رستوران آرارات رامسر: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23:30

رستوران آرارات رامسر

رستوران برادران رامسر

در میان صدها رستوران، کافه و غیره در شهر رامسر، رستوران برادران یکی از قدیمی ترین رستوران های رامسر و به همین دلیل، نه تنها ساکنین منطقه بلکه اکثر گردشگرانی که به رامسر سفر می کنند این رستوران را به خوبی میشناسند. رستوران برادران رامسر در طول نیم قرن سابقه ای که دارد، توانسته با ارائه غذاهای متنوع، لذیذ و باکیفیت خود را در میان بهترین رستوران های رامسر قرار دهد.

با اینکه رستوران برادران از بهترین رستوران های رامسر به شمار میرود اما این رستوران همچنان ظاهر قدیمی خود را حفظ کرده و خبری از دکوراسیون شیک و لوکس و غیره نیست اما دکوراسیون رستوران را می توان در سطح مطلوبی در نظر گرفت. محیط رستوران بزرگ بوده و ظرفیتی نزدیک به 300 نفر دارد و روزهای آخر هفته و روزهای تعطیلات که افراد بسیاری به رامسر سفر می کنند، مملو از مشتری شده و جای سوزن انداختن هم در این رستوران وجود ندارد اما این موضوع باعث شده اکثر مشتریانی که طی این ایام به رستوران برادران رامسر مراجعه می کنند از نحوه سرویس دهی ناراضی باشند.

با مراجعه به منوی رستوران برادران رامسر، با تنوعی از غذاهای ایرانی روبرو می شویم که شامل انواع کباب ها، خورشت ها و غیره می باشد و در کنار این غذاها هم انواع غذاهای محلی شمال هم به چشم میخورد. تمامی غذاها در طول این چند سال کیفیت بالای خود را حفظ کرده اند و قیمت های نسبتاً مناسبی هم دارند هرچند مشتریانی بودند که میگویند قیمت های غذاها بالا می باشد.

آدرس رستوران برادران رامسر

رستوران برادران رامسر هم در شرق این شهر زیبا و دیدنی قرار دارد و برای دسترسی به رستوران، می بایست وارد بلوار رزاقی شوید و در انتهای بلوار قبل از اینکه به میدان رمک برسید، رستوران را در سمت راست بلوار مشاهده کنید. همچنین از طریق جاده ساحلی و بلوار آیت الله کاشانی هم امکان دسترسی به میدان رمک و رستوران برادران رامسر هم وجود دارد. لازم به ذکر است در روزهای شلوغ که جمعیت زیادی را در رستوران مشاهده می کنید، در صورتیکه با خودروی شخصی میخواهید به رستوران مراجعه کنید می بایست خودروی خود را در فاصله دورتری از رستوران پارک کنید.

شماره تماس رستوران برادران رامسر: 55222492-011

ساعت کاری رستوران برادران رامسر: همه روزه از ساعت 6 صبح الی 11 شب

رستوران برادران رامسر

رستوران کدبانو رامسر

رستوران کدبانو یا باغ رستوران کدبانو رامسر، یکی از بهترین باغ رستوران های سنتی در شرق رامسر است و اگر در شرق منطقه رامسر هستید و به دنبال باغ رستورانی دنج و خوب میگردید، بی شک رستوران کدبانو می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. رستوران کدبانو رامسر در نزدیکی مرکز خرید آرامش، یکی از معروف ترین مراکز خرید رامسر قرار دارد و اگر بعد از یک خرید و گشت و گذار طولانی به دنبال رستورانی دنج و باصفا هستید تا خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید می توانید با کمتر از 500 متر رانندگی، به رستوران کدبانو برسید.

باغ رستوران کدبانو محیطی سرسبز و دلنشین دارد و در حیاط رستوران هم آلاچیق های مختلفی مشاهده می شود که دارای ظرفیت های مختلف بوده و می توانید از قبل هم آلاچیق مورد نظر خود را رزرو کنید. لازم به ذکر است امکان رزرو برای برگزاری جشن تولد هم در این باغ رستوران وجود دارد و تزئین آلاچیق هم برای مشتریان انجام می شود. اما درکنار آلاچیق ها، رستوران کدبانو دارای محیط سرپوشیده هم می باشد که ظرفیت بالایی داشته و همیشه هم شلوغ است. در محیط سرپوشیده رستوران کدبانو رامسر با دکوراسیون شیکی روبرو می شویم که در میان جمعیت شلوغ رستوران پنهان شده است.

اما می رسیم به مهم ترین دلیل قرارگیری رستوران کدبانو در میان بهترین رستوران های رامسر که منوی غذایی متنوع، باکیفیت و خوش قیمت است. رستوران کدبانو رامسر انواع غذاهای ایرانی و محلی را برای مشتریان خود سرو می کند و تمامی غذاها علاوه بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت، توسط سرآشپزان مجرب سرو شده و باخلاقیت قابل توجه هم تزئین می شوند. بااینکه غذاها از حجم مناسب، طعمی خاطره انگیز و کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و سرویس دهی هم به نحو احسنت ارائه می شود اما مشتریانی هم بودند که از نظر آن ها، قیمت غذاها نسبت به محیط، کیفیت و حجم بالا می باشد.

آدرس رستوران کدبانو رامسر

از میدان رمک که وارد جاده ساحلی می شوید، پس از طی کردن مسیری کمتر از 200 متر، رستوران کدبانو را در سمت راست جاده مشاهده می کنید. برای دسترسی به میدان رمک و جاده ساحلی از مسیرهایی همچون بلوار آیت الله کاشانی و بلوار رزاقی می توان استفاده کرد. رستوران قبل از خیابان قاسم رمکی قرار دارد و همچنین حتی در روزهای شلوغ سال هم جای پارک به راحتی در نزدیکی رستوران یافت می شود.

شماره تماس رستوران کدبانو رامسر: 55221750-011

ساعت کاری رستوران کدبانو رامسر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 23:45

رستوران کدبانو رامسر

کافه رستوران روماک

اگر در سفر به رامسر و گشت و گذار میان رستوران ها به دنبال کافه رستورانی شیک و معروف هستید که غذاهای باکیفیتی را برای مشتریان خود سرو کند و همچنین، در میان بهترین رستوران های رامسر قرار داشته باشد، کافه رستوران روماک قطعاً یکی از بهترین ها خواهد بود. کافه رستوران روماک از معدود کافه رستوران های رامسر است که مشتریان آن از نحوه سرویس دهی و غذاهایش کاملاً راضی بوده و به گفته آن ها، هزینه پرداختی نسبت به کیفیت، حجم، محیط و غیره کاملاً ارزشش را دارد.

با اینکه نام کافه بر روی رستوران روماک قرار داده شده است اما خبری از انواع فست فودها و غذاهای ایتالیایی همانند کافه رستوران های دیگر در این کافه رستوران نیست و تنها انواع غذاهای ایرانی و نوشیدنی های مختلف در کافه رستوران روماک سرو می شود. غذاها و بخصوص انواع کباب ها بسیار لذیذ هستند و درکنار آن، قیمت های بسیار خوبی هم دارند. از طرفی، کافه رستوران روماک محیط جذاب و دوست داشتنی دارد و لحظات خاطره انگیزی را برای مشتریان خود رقم می زند. لازم به ذکر است اگر قصد برگزاری جشن تولد در یکی از بهترین رستوران های رامسر را دارید، کافه رستوران روماک علاوه بر امکان رزرو، تزئین میز را هم انجام می دهد.

آدرس کافه رستوران روماک

کافه رستوران روماک در شرق رامسر و ابتدای جاده ساحلی قرار دارد. برای دسترسی به رستوران اگر در شرق رامسر هستید، به میدان رمک رسیده و وارد جاده ساحلی شوید و بعد از خیابان قاسم رمکی رستوران را در آنطرف جاده مشاهده می کنید. اگر هم از میدان شهید عباس منفرد واقع در بلوار لات محله وارد جاده ساحلی می شوید، بعد از طی کردن مسیری چند کیلومتری، در انتهای جاده می توانید رستوران را مشاهده کنید. در جلوی رستوران هم جای پارک وجود دارد و حتی در روزهای شلوغ سال هم می توانید به راحتی جای پارک مورد نظر خود را پیدا کنید.

شماره تماس کافه رستوران روماک: 55220977-011

ساعت کاری کافه رستوران روماک: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

کافه رستوران روماک رامسر

رستوران سنتی آبشار رامسر

رستوران های رامسر از محیط های جذاب و دوست داشتنی با تنوعی از غذاها و نوشیدنی های مختلف، همیشه شلوغ هستند و مشتریان بسیاری دارند. در میان رستوران های رامسر اما، افرادی هستند که به دنبال رستورانی متنوع بوده و میخواهند گشت و گذاری هم میان رستوران های سنتی با آلاچیق های مختلف داشته باشند. در شهر رامسر، رستوران سنتی آبشار یکی از بهترین رستوران های سنتی شهر است که با ارائه خدمات مطلوب و غذاهای باکیفیت جای دارد در میان بهترین رستوران های رامسر قرار گیرد.

رستوران سنتی آبشار همانطور که از نامش مشخص است، محیطی سنتی و زیبا داشته و دارای آلاچیق های مختلفی در باغ سرسبزش می باشد. آلاچیق ها ظرفیت های مختلفی دارند و برای روزهای شلوغ سال که رستوران مملو از مشتری می شود، می توانید از یک هفته قبل از تاریخ مراجعه خود، آلاچیق مورد نظر را رزرو کنید. در این رستوران، انواع غذاهای ایرانی شامل کباب ها، خورشت ها و همچنین غذاهای محلی شمال کشور سرو می شود که نسبت به کیفیت و حجم، قیمت های بسیار خوبی هم دارند. همچنین همانند اکثر رستوران های سنتی، در رستوران آبشار هم سرویس چای و قلیان برای مشتریان سرو می شود.

آدرس رستوران سنتی آبشار رامسر

برای دسترسی به رستوران سنتی آبشار رامسر در بلوار معلم یا جاده سیاهکلرود به مازندران وارد میدان معلم شوید و بعد از اینکه وارد جاده ساحلی شدید، رستوران را در مجاورت هتل آپارتمان ترنج مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران سنتی آبشار رامسر: 09224017652

ساعت کاری رستوران سنتی آبشار رامسر: همه روزه از ساعت 9:30 الی 12 شب

رستوران سنتی آبشار رامسر

رستوران سرآشپز رامسر

اگر به صورت خانوادگی یا جمع دوستانه به رامسر سفر می کنید و به دنبال رستوانی هستید که غذاهای رنگارنگ و خوشمزه ایرانی را برای شما سرو کند و از طرفی، میخواهید رستوران دارای میزهایی با ظرفیت بالا باشد، پیشنهاد می کنیم نگاهی به رستوران سرآشپز بیاندازید. رستوران سرآشپز از جمله رستوران هایی است که شاید با مشاهده رستوران از بیرون، تصور کنید با رستورانی قدیمی و با محیطی نامساعد روبرو هستید اما هنگامی که وارد رستوران می شوید، با دکوراسیونی مطلوب به همراه تزئینات مختلف روبرو می شوید.

رستوران سرآشپز در میان رستوران های رامسر از نظر کیفیت غذا، حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد و هرکس که تا به حال غذاهای لذیذ رستوران را تجربه کرده، از کیفیت بالای غذاها، سرویس دهی مطلوب و قیمت های مناسب راضی بوده است. رستوران سرآشپز رامسر برای مشتریان خود، غذاهای ایرانی و برخی از غذاهای محلی شمال را سرو می کند. تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند و همچنین سرآشپزهای مجربی این غذاها را برای مشتریان رستوران سرو می کنند تا مشتریان، طعمی خاطره انگیز را در این رستوران تجربه کنند. طبق نظر مشتریان، انواع کباب هایی که در رستوران سرو می شوند نسبت به سایر غذاها جذاب تر هستند.

آدرس رستوران سرآشپز رامسر

رستوران سرآشپز رامسر در شرق منطقه نارنج بن قرار دارد. گردشگرانی که در میان بهترین رستوران های رامسر میخواهند به رستوران سرآشپز مراجعه کنند کافیست از میدان امام خمینی وارد جاده سیاهکلرود به مازندران شوند و پس از طی کردن مسیری 850 متری با عبور از بلوار طالقانی، رستوران را در سمت راست جاده مشاهده کنند. لازم به ذکر است در روزهای عادی هفته و ایام خلوتی رامسر، جای پارک به راحتی در نزدیکی رستوران یافت می شود اما در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری به رامسر سفر می کنند، احتمال اینکه در نزدیکی رستوران جای پارک مناسب پیدا نکنید زیاد است.

شماره تماس رستوران سرآشپز رامسر: 55229725-011

ساعت کاری رستوران سرآشپز رامسر: همه روزه از ساعت 9:30 الی 23:55

رستوران سرآشپز رامسر

رستوران دوستان رامسر

در اکثر رستوران های رامسر، انواع کباب ها با کیفیت ها و قیمت های مختلف برای مشتریان سرو می شوند اما کمتر جایی پیدا می شود که به لطف کباب های بی نظیرش معروف شده باشد. رستوران دوستان امیر از جمله این رستوران ها است با اینکه در منوی غذایی رستوران انواع غذاهای ایرانی و محلی به چشم میخورد اما به لطف کباب ها و کته کباب های لذیذی که سرو می کند در میان مردم معروف شده و افرادی بسیاری به این رستوران مراجعه می کنند تا فقط طعم بی نظیر کباب های رستوران را بچشند.

رستوران دوستان رامسر از رستوران هایی است که مشتریان ثابت خود را دارد. با اینکه رستوران از محبوب ترین رستوران های رامسر است اما دکوراسیونی لوکس و دیدنی نداشته و تنها میز و صندلی های شیک، دیوارهایی با تابلوهای مختلف و نورپردازی دلنشین دارد. محیط رستوران نسبتاً ظرفیتی 50 نفره دارد و در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به رستورانی شلوغ تبدیل خواهد شد. در منو رستوران دوستان رامسر هم همانطور که پیش تر گفتیم، غذاهای ایرانی، محلی و انواع کباب ها مشاهده می شود که کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی دارند.

آدرس رستوران دوستان رامسر

رستوران دوستان در شمال منطقه نارنج بن قرار دارد. برای دسترسی به این رستوران از سمت میدان امام خمینی می بایست وارد جاده ساحلی شده و به چهارراه طالقان برسید و سپس با دور زدن، وارد جاده ساحلی به سمت میدان امام خمینی شده و پس از 300 متر، رستوران را مشاهده کنید. همچنین فاصله رستوران دوستان رامسر از میدان رمک واقع در شرق رامسر هم نزدیک به 3.5 کیلومتر می باشد.

شماره تماس رستوران دوستان رامسر: 55261012-011

ساعت کاری رستوران دوستان رامسر: رستوران دوستان رامسر به صورت شبانه روز باز است.

رستوران دوستان رامسر

رستوران خاورخانم رامسر

گل سرسبد بهترین رستوران های رامسر، رستوران خاورخانم است. رستورانی که غذاهایش را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد و اگر یکبار به رستوران مراجعه کنید، مشتری ثابت این رستوران خواهید شد. رستوران خاورخانم یکی از رستوران های قدیمی رامسر است که جنجالی به پا کرد و جرات می توان گفت امروزه، شلوغ ترین رستوران رامسر به حساب می آید.

خاور جوربنیان معروف به خاور خانم، شخصی است که از سن 25 سالگی وارد کار رستوران داری شد. ایشان متولد روستای سولات شهرستان رامسر بوده و در شهر قزوین زندگی میکرده است اما بعد از مدتی و انجام کارهای مختلف از جمله منشی دفتر و غیره با همسر خود به سرولات، زادگاهشان برمیگردد و خانه قدیمی که در آنجا داشتند را بازسازی کرده و ادامه زندگی را در آن روستا سپری می کنند. ماجرای رستوران خاورخانم از دو توریست شروع می شود. در یکی از روزهای خوش آب و هوا و بارانی سال، دو توریست بخاطر شدت باران مجبور می شوند به خانه خاورخانم پناه بیاورند. خاور خانم که دست پخت آشپزی اش حرف نداشت برای آن ها غذاهای لذیذی را سرو می کند و این کار، باعث شروع کسب و کار خاور خانم می شود.

دو توریست که زوج جوانی هم بودند، بعد از اینکه خانه خاور خانم را ترک می کنند شروع به تبلیغات برای خاورخانم کرده و روز به روز مشتریان خاورخانم افزایش پیدا می کند. او مجبور بود خانه قدیمی خود را به رستوران تبدیل کند تا پذیرای مشتریانش باشد و بعد از چند سال تلاش، بالاخره خانه خود را بازسازی کرده و یکی از بهترین رستوران های رامسر افتتاح می شود. رستوران خاورخانم امروزه نه تنها یکی از معروف ترین رستوران های رامسر به شمار می رود بلکه از معدود رستوران هایی است که غذاهای لذیذ و خاطره انگیز را به همراه چشم انداز زیبا از جنگل ها و کوه های سرسبز اطراف برای مشتریانش سرو می کند. رستوران خاورخانم شاید محیطی لوکس و با دکوراسیون های آنچنانی نداشته باشد، اما بی شک غذایی که سرو می کند را در هیچ رستوران دیگر پیدا نخواهید کرد.

آدرس رستوران خاورخانم رامسر

اگر بین بهترین رستوران های رامسر، رستوران خاورخانم را برای ثبت بهترین خاطرات رستوران گردی در این شهر انتخاب کرده اید، بهترین راه برای دسترسی به رستوران مراجعه به غرب رامسر و منطقه چابکسر است. در این منطقه کافیست وارد جاده روستای سرولات شوید و در انتهای جاده به میدانی می رسید و کافیست خروجی سمت راست را انتخاب کرده و مسیر را تا انتها ادامه دهید تا در نهایت به رستوران خاورخانم برسید.

شماره تماس رستوران خاورخانم رامسر: 09113444934

ساعت کاری رستوران خاورخانم رامسر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 17:00

رستوران خاورخانم رامسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *