اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا رامسر

اجاره سوئیت رامسر

نمایش 1–21 از 70 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا در دهکده تنکابن رامسر R200

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا جنگلی در رامسر R199

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با چشم انداز از جنگل و دریا R198

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
16نفر
5تخت

ویلا با ویو جنگل شیک R197

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا استخردار در اربکله R196

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

اجاره ویلا در اربکله R195

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا فول امکانات در رامسر R192

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

ویلا در چهارصد دستگاه رامسر R190

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده رامسر R189

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا هشت خوابه استخردار R188

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
8خوابه
20نفر
8تخت

اجاره ویلا در بلوار کازینو R187

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
12نفر
5تخت

ویلا جنگلی در دالخانی R186

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا ارزان در رامسر R185

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در رامسر R184

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
5نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در لیدو R183

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
5نفر
2تخت

ویلا استخر دار در رامسر R178

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در رامسر R171

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده رامسر R170

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در رامسر R169

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده رامسر R168

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در رامسر R151

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره ویلا در رامسر

رامسر را عروس شهرهای ایران می نامند. این نامگذاری بی تردید برازنده این شهر زیبا و دوست داشتنی شمالی کشور می باشد. رامسر همانند بسیاری دیگر از مناطق  استان مازندران، هم به دریا و هم به جنگل دید دارد. رامسر را که غربی ترین شهر استان مازندران محسوب می شود، در گذشته سخت سر می نامیده اند. این شهر بسیار محبوب در میان گردشگران، دیدنی های بسیاری دارد. این جاذبه ها شامل موارد طبیعی همچون دریاچه ها و جنگل ها و همچنین دیدنی های مدرن، امروزی و ساخته انسان همانند تله کابین، زیپ لاین، کارتینگ و پینت بال می شود. از این رو رزرو ویلا در رامسر گزینه ایست که بسیاری از گردشگران به دنبال آن هستند.

با توجه به جذابیت های این شهر، بسیاری از علاقمندان به شهر رامسر، برای خود ویلایی در آن خریداری یا بنا کرده اند. اما به دلیل هزینه بالای این کار، بازار ویلا اجاره ای رامسر چه به صورت سالیانه و چه روزانه داغ است. ویلاهای این شهر زیبای ساحلی و جنگلی ایران از تنوع بالایی برخوردار هستند. شما با توجه به بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته اید، می توانید از بین مواردی که وبسایت هایی همچون ما به شما ارائه می کنند، گزینه دلخواه خود را پیدا کنید. این ویلاها طیف متنوعی از قیمت ها، از بسیار ارزان تا بسیار گرانقیمت را شامل می شوند.

اجاره ویلا استخردار رامسر

یکی از انواع اقامتگاه های محبوب در رامسر چون دیگر مناطق ایران، ویلاهای استخردار آن هستند. این ویلاها، بسته به هزینه ای که برای آنها می شود، امکانات و قیمت های مختلفی دارند. پیدا کردن ویلاهایی که استخر سرباز دارند، در رامسر کاری ساده می باشد. چرا که رامسر از قدیمی ترین و معروف ترین شهرهای توریستی ایران است و انواع اقامتگاه ها بر اساس نیاز مسافران در آن ساخته شده. استخرهای سرباز در تابستان و نیز خرداد ماه بسیار محبوب هستند. البته در فصل های دیگر سال نیز، دورهمی در کنار استخرهای زیبای این اقامتگاه ها بسیار جذاب خواهد بود.

اما اگر همانند بسیاری دیگر از مسافران رامسر، علاقمند هستید که حتما در فضای اقامتگاهی خود از شنا در استخر نیز لذت ببرید، می توانید ویلاهایی با استخر سرپوشیده و نیز چهارفصل را انتخاب کرده و در هر موقعیت آب و هوایی در استخر آب تنی کنید. همچنین بسیاری از این استخرها، امکانات دیگری نیز چون سونا و جکوزی را در خود دارند. اگر هم مایل هستید که در هنگام شنا از صدای موسیقی در محیط نیز استفاده کنید، می توانید دنبال مواردی بگردید که استخر آنها سیستم صوتی مناسبی دارد. برخی از ویلاهای لاکچری تر نیز در روف گاردن خود، استخر دارند که طرفداران بسیاری دارد.

اجاره ویلا ساحلی در رامسر

رامسر سواحل بسیار دیدنی و شناخته شده ای همچون سواحل خلج، نقره ای، دهکده ساحلی، توسکاسرا و همچنین پلاژهای ساحلی شهرداری و کتالم را دارد. در این سواحل پلاژهای با امکانات و مجهزی وجود دارد. کلمه پلاژ به معنای مکان هایی هستند که در بخشی از ساحل دریا برای این ایجاد شده اند که مسافران بتوانند با اطمینان خاطر از امنیت و بهداشت فضا در آن تفریح کرده و به شنا بپردازند. در کنار این پلاژها و امکانات تفریحی، ویلاها و اقامتگاه های ساحلی بسیاری در این سواحل دیدنی رامسر برای اجاره دادن وجود دارند.

این اقامتگاه های ساحلی از ویلا و موارد دیگر طرفداران بسیاری دارند. ویلاهای ساحلی بسته به میزان نزدیکی و چشم اندازشان به ساحل دریا از لحاظ قیمت متفاوت هستند. همچنین برخی امکانات و مزایایی چون ساحل اختصاصی، میزهای بیلیارد، استخر و نیز سیستم های امنیتی پیشرفته می تواند در امر قیمت گذاری ویلاها بسیار دخیل باشد. در این میان اجاره سوئیت ساحلی در رامسر می تواند یکی از به صرفه ترین انتخاب ها در میان موارد ساحلی باشد.

اجاره ویلا جنگلی در رامسر

دیگر انتخاب پرطرفدار اقامتگاهی در شهرهای شمالی، سکونتگاه های جنگلی این شهر است. از آنجا که رامسر یکی از خاص ترین و ویژه ترین شهرهای شمال می باشد و هم جنگل و هم سواحل آن بسیار زیبا و متفاوتند، اقامتگاه های جنگلی آن نیز بسیار منحصر به فرد و فوق العاده بوده و طرفداران بسیاری دارد. این فضاها بسیار آرام بوده و در محیطی خلوت و با آب و هوای عالی در میان مناطق و حواشی جاده های جنگلی واقع شده اند.

 در این میان ویلاهای جنگلی با توجه به این که امکانات بهتری برای مسافران فراهم می آورد، در رتبه اول انتخاب توریست ها هستند. این ویلاها ظرفیت بیشتری از نظر تعداد افراد دارند. با این حال افرادی که دنبال سفرهای شخصی تر، دنج تر و رویایی تر هستند، اجاره کلبه جنگلی رامسر را ترجیح می دهند. در این کلبه ها تعداد افراد کمتری جا می شوند اما در عین همه امکانات مدرنی که برای سفری چند روزه مورد نیاز گردشگران می باشد را در آنها می توان یافت.

اجاره سوئیت در رامسر

با توجه به هزینه بالای برخی ویلاها به خصوص در یک منطقه گردشگری نام آشنا مانند رامسر، بسیاری از مسافران ترجیح می دهند به دنبال سوئیت ها در این شهر باشند. البته این کار غیر از توجیه اقتصادی، توجیه منطقی نیز دارد. چرا که در رامسر و نواحی اطرافش چنان جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و ارزشمندی وجود دارد که اصولا فرصت زیادی برای ماندن در اقامتگاه وجود ندارد. بیشترین زمان شما در سفر به رامسر در گشت و گذار و بازدید از این جاذبه های می گذرد و فقط برای استراحت به اقامتگاه مراجعه می کنید.

با توجه به آنچه در بالا گفته شد، اجاره سوئیت مبله در رامسر انتخاب تعداد زیادی از مسافران رامسر خواهد بود. البته بین سوئیت های مختلف رامسر تفاوت های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با دیدن عکس ها و مشخصات آنها در وبسایت ما از بین آنها سوئیت مورد نظر خود را بیابید. اگر هم با وجود اطلاعات کاملی که در اختیار شما گذاشته شده، در انتخاب مشکل داشتید، کارشناسان و مشاوران ما در کنار شما خواهند بود، تا راحت تر و بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

سفر بدون بازدید از جاهای دیدنی رامسر غیر ممکن است

همانطور که میدانیم، رامسر به عنوان غربی ترین شهر استان مازندران به شمار می رود و به دلیل همسایگی رامسر و استان گیلان، باعث شده در اطراف شهر رامسر شاهد طبیعتی بسیار زیبا و سرسبز باشیم تا رامسر، به یکی از بهترین مقاصد شمال کشور برای طبیعت گردی و جنگل نوردی به شمار رود.

رامسر همواره در طول تاریخ از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار بوده به لطف این موضوع، درمیان مناطق دیدنی رامسر، بناهای تاریخی از ارزش بسیار بالایی برخوردار بوده و جزء پربازدیدترین دیدنی های منطقه به شمار می روند. اما مهم ترین دلیل سفر گردشگران به رامسر، طبیعت گردی می باشد لذا ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصد سفر به رامسر را دارید، حتماً از جاهایی همچون روستای جواهرده، بلوار معلم و بوستان جنگلی صفارود بازدید کنید. همچنین اگر به دنبال تفریح و هیجان هستید، مجموعه تله کابین رامسر بهترین مقصد تفریحی شما خواهد بود.

سوالات متداول

غربی ترین شهر مازندران که تا تهران میانگین 4 ساعت از جاده چالوس و 5 ساعت از رشت فاصله دارد

با توجه به شرایط جاده ای و آب و هوایی، ارزانترین زمان زمان اجاره ویلا در رامسر، اواسط هفته فصل های پاییز و زمستان است

لوکس ویلا مرجع تخصصی اجاره ویلا در شهرهای ایران است و علاوه بر قیمت اجاره رقابتی، تنوع مناسبی از هم انواع ویلاها در رامسر دارد

با اینکه در رامسر هم می توان ویلای ساحلی اجاره کرد و هم ویلای جنگلی، اما اجاره ویلاهای جنگلی به لطف طبیعت زیبای رامسر پرطرفدارتر هستند

بلوار معلم، پل معلق، تله کابین، روستای جواهرده، بوستان صفارود، گرسماسر، جنگل دوهزار تنکابن، جنگل دالخانی و غیره از بهترین جاهای دیدنی رامسر هستند