اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا رامسر

اجاره سوئیت رامسر

نمایش 1–21 از 47 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا چوبی در رامسر R148

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لوکس در رامسر R147

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در رامسر R146

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
12نفر
4تخت

ویلا استخر سرپوشیده در رامسر R145

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا جنگلی در رامسر R144

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در رامسر R143

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در رامسر R142

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

اجاره ویلا ساحلی در رامسر R141

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا استخردار در رامسر R140

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در رامسر R139

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا ساحلی در رامسر R138

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم در اربکه R137

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا استخر سرپوشیده در رامسر R136

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا در جنگل دالخانی R135

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا شهرکی در رامسر R117

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا دربستی در رامسر R116

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا جنگلی در رامسر R115

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
8نفر
۳تخت

ویلا باغ در رامسر R114

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دوبلکس رامسر R113

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا استخردار در رامسر R112

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا ساحلی رامسر R111

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا رامسر

در میان شهرهای استان مازندران، رامسر بی شک یکی از بهترین مقاصد گردشگری در شرق استان است که مملو از جاذبه های دیدنی و مناطق طبیعت گردی بکر و ییلاقی می باشد و به لطف این موضوع، همواره گردشگران بسیاری را در روزهای مختلف سال میبینیم که بهترین خاطرات را از سفر به رامسر برای خود رقم می زنند.

به لطف محبوبیت رامسر در میان گردشگران، اجاره ویلا و پیدا کردن بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه همواره یکی از چالش های پیش رو گردشگران در سفر به این شهر می باشد. از آنجایی که رامسر شهری ساحلی به شمار می رود، گردشگرانی که به دنبال ویلا اجاره ای رامسر می توانند میان تنوعی از ویلاهای ساحلی و جنگلی، بهترین را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه ویلا در مناطق ساحلی رامسر به مراتب کمتر از مناطق جنگلی می باشد. همچنین در مرکز شهر نیز مناطق معروفی مانند چهارصد دستگاه وجود دارد که در نزدیکی بلوار معلم می باشد. گردشگران برای رزرو ویلا در رامسر همواره می توانند با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمایند.

ویلا استخردار رامسر

اکثر گردشگران برای اقامت و اجاره ویلا، به سراغ ویلاهای استخردار می روند و به لطف تقاضای بالای اقامتگاه های استخردار، درصد قابل توجهی از ویلاهای رامسر دارای استخرها روباز و یا سرپوشیده هستند. اگر شما هم تصمیم دارید در سفر به رامسر در ویلاهای استخردار شهر اقامت داشته باشید، همواره می توانید میان تنوعی از ویلاهای مجهز به استخر در منطقه ساحلی یا جنگلی، بهترین را انتخاب کنید. توجه داشته باشید با اینکه ویلاهای استخردار ساحلی از نرخ اجاره روزانه  کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردارند، اما تعداد محدودی ویلا استخردار در منطقه ساحلی نیز وجود دارد که دارای ساحل اختصاصی بوده و در میان گرانترین ویلاهای ساحلی شهر قرار دارند.

اما ویلاهای استخردار جنگلی، همواره پرتقاضاترین اقامتگاه های شهر به شمار می روند. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال ویلا استخردار در رامسر واقع در مناطق جنگلی هستید، به سراغ ویلاهای واقع در مناطق ییلاقی شهر بروید چراکه این دسته از ویلاها دارای استخرهای روباز بوده و از چشم انداز بی نظیری از مناطق جنگلی اطراف برخوردار هستند. لازم به ذکر است در 6 ماه دوم سال به دلیل کاهش دمای هوا بخصوص در مناطق ییلاقی، می توانید ویلاهایی را پیدا کنید که دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه آبگرم هستند.

ویلا ساحلی رامسر

در میان صدها ویلا در رامسر، از ویلاهای لوکس دوبلکس یا تریبلکس که بهترین و مدرن ترین امکانات مانند استخرهای روباز و سرپوشیده، آلاچیق، باربکیو، سالن بدنسازی، سونا، میز بیلیارد و غیره، تا ویلاهای عادی که فاقد استخر هستند و سوئیت های ارزان که جزء ارزانترین اقامتگاه های رامسر به حساب می آیند. اما تمام ویلاهای رامسر به دو دسته کلی ویلای سمت جنگل و ویلای سمت دریا تقسیم می شوند. ویلاهای سمت نوار ساحلی رامسر با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا دریا فاصله دارند و برخی ترجیح می دهند در میان ویلاهای نور ساحلی رامسر، اقامتگاه هایی را انتخاب کنند که نزدیک ترین فاصله با ساحل را داشته و یا دارای ساحل اختصاصی باشد.

عموماً ویلاهای سمت دریا قیمت بیشتری نسبت به ویلای هم نوع خود در سمت جنگل دارند و در رامسر، معمولاً مسافران ترجیح می دهند ویلاهای سمت جنگل را اجاره کنند تا از طبیعت بی نظیر شمال لذت ببرند لذا اگر قصد اجاره ویلا ساحلی رامسر را دارید، همواره می توانید بهترین ویلاهای سمت ساحل رامسر را از کارشناسان لوکس ویلا با بهترین قیمت بخواهید.

قیمت ویلا در رامسر

نرخ اجاره روزانه ای که برای اقامت در ویلاهای رامسر پرداخت می شود همواره برای گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است و معمولاً اکثر گردشگران به دنبال ویلاهای با امکانات مناسب در کنار قیمتی معقول هستند اما افرادی هم پیدا می شوند که به دنبال ارزان قیمت ترین اقامتگاه فارغ از امکانات بوده یا بلعکس، گران ترین و لوکس ترین ویلاها با هر نرخ اجاره روزانه ای هستند.

رامسر از جمله شهرهای ساحلی استان مازندران است و برخلاف اکثر شهرهای ساحلی که نرخ اجاره روزانه ویلاهای سمت ساحل به مراتب گران تر از منطقه جنگلی است، در رامسر به لطف طبیعت سرسبز و محبوبیت منطقه جنگلی در میان گردشگران، نرخ اجاره روزانه ویلا جنگلی در رامسر به مراتب بیشتر از ویلاهای سمت ساحل می باشد. همچنین به صورت کلی، نرخ اجاره روزانه ویلا در رامسر طی ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه افزایش می یابد لذا لوکس ویلا همواره به گردشگران پیشنهاد می کند در ایامی که تقاضا برای اجاره بالا می باشد، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در رامسر اقدام کنند.

لازم به ذکر است به غیر از مناطق جنگلی رامسر، مناطقی هم در مرکز شهر مانند چهارصد دستگاه وجود دارد که به دلیل محبوبیت در میان گردشگران، نرخ اجاره روزانه ویلا در این مناطق نسبت به سایر نقاط بالاتر می باشد.

اجاره سوئیت در رامسر کنار دریا

با اینکه منطقه جنگلی رامسر به مراتب محبوب تر از مناطق ساحلی بوده و نرخ اجاره روزانه ویلا در منطقه جنگلی رامسر هم به مراتب گران تر منطقه ساحلی است، اما همواره گردشگران بسیاری هستند که به دنبال اجاره ویلا در نزدیک دریا بوده و یا در آپارتمان های ساحلی اقامت داشته باشند تا از چشم انداز زیبای دریا نهایت لذت را ببرند. در نوار ساحلی رامسر، تنوعی از ویلا ها و اقامتگاه های مختلف وجود دارد که فاصله آن ها تا  دریا، یکی از معیار مهم تعیین نرخ اجاره روزانه آن ها هستند.

در نوار ساحلی رامسر، سوئیت های مختلفی مشاهده می شود که به صورت یک خوابه، دو خوابه و غیره هستند. این سوئیت ها همواره در فاصله چند دقیقه ای تا دریا قرار دارند و به لطف امکانات مطلوب، از نرخ اجاره روزانه بسیار ارزان و مناسبی برای گردشگرانی که به دنبال پرداحت هزینه کم جهت اقامت در رامسر هستند برخوردار می باشند. لازم به ذکر است در میان سوئیت های ساحلی، تعداد بسیار محدودی سوئیت وجود دارد که به عنوان سوئیت لب دریا شناخته شده و تنها چند قدم تا ساحل فاصله دارند. این دسته از سوئیت ها همواره از نرخ اجاره روزانه بالاتری نسبت به سایر اقامتگاه ها برخوردار هستند.

سفر بدون بازدید از جاهای دیدنی رامسر غیر ممکن است

همانطور که میدانیم، رامسر به عنوان غربی ترین شهر استان مازندران به شمار می رود و به دلیل همسایگی رامسر و استان گیلان، باعث شده در اطراف شهر رامسر شاهد طبیعتی بسیار زیبا و سرسبز باشیم تا رامسر، به یکی از بهترین مقاصد شمال کشور برای طبیعت گردی و جنگل نوردی به شمار رود.

رامسر همواره در طول تاریخ از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار بوده به لطف این موضوع، درمیان مناطق دیدنی رامسر، بناهای تاریخی از ارزش بسیار بالایی برخوردار بوده و جزء پربازدیدترین دیدنی های منطقه به شمار می روند. اما مهم ترین دلیل سفر گردشگران به رامسر، طبیعت گردی می باشد لذا ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصد سفر به رامسر را دارید، حتماً از جاهایی همچون روستای جواهرده، بلوار معلم و بوستان جنگلی صفارود بازدید کنید. همچنین اگر به دنبال تفریح و هیجان هستید، مجموعه تله کابین رامسر بهترین مقصد تفریحی شما خواهد بود.

سوالات متداول

غربی ترین شهر مازندران که تا تهران میانگین 4 ساعت از جاده چالوس و 5 ساعت از رشت فاصله دارد

با توجه به شرایط جاده ای و آب و هوایی، ارزانترین زمان زمان اجاره ویلا در رامسر، اواسط هفته فصل های پاییز و زمستان است

لوکس ویلا مرجع تخصصی اجاره ویلا در شهرهای ایران است و علاوه بر قیمت اجاره رقابتی، تنوع مناسبی از هم انواع ویلاها در رامسر دارد

با اینکه در رامسر هم می توان ویلای ساحلی اجاره کرد و هم ویلای جنگلی، اما اجاره ویلاهای جنگلی به لطف طبیعت زیبای رامسر پرطرفدارتر هستند

بلوار معلم، پل معلق، تله کابین، روستای جواهرده، بوستان صفارود، گرسماسر، جنگل دوهزار تنکابن، جنگل دالخانی و غیره از بهترین جاهای دیدنی رامسر هستند