تفریحات کیش

مدت زمان خواندن این مطلب : 8 دقیقه

محتوا نمایش

کیش از زیباترین و توریستی ترین جزایر ایران است که در جنوب کشور و در میان آب های نیلگون خلیج فارس قرار گرفته و هزاران گردشگر داخلی و خارجی به آن سفر می کنند. جزیره زیبای کیش علاوه بر آن که دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری متنوعی می باشد، تفریحات هیجان انگیز بسیار متعددی نیز دارد که به یکی از تفریحی ترین مقاصد گردشگری در ایران تبدیل شده است. تفریحات کیش بسیار متنوع و متعدد هستند و اگر قصد استفاده از تمام آن ها را داشته باشید، ممکن است نتوانید همه آن ها را در یک سفر تجربه نمایید. تفریحات کیش به تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها هیجانات خاص خود را دارند و هر کدام از آن ها دارای شرایط به خصوصی مانند محدودیت سنی می باشند. تا انتهای مطلب همراه لوکس ویلا باشید تا با تمام تفریحات کیش آشنا شویم.

تفریحات آبی کیش

جزیره کیش از جمله مقاصد گردشگری و تفریحی است که گردشگران داخلی و خارجی زیادی به آن سفر می کنند. اگر به دنبال یک مقصد گردشگری بسیار مهیج هستید تا بتوانید از تمام لحظاتی که در آن سپری می کنید نهایت لذت را ببرید، جزیره کیش می تواند بهترین مقصد برای شما به شمار برود. تفریحات کیش به قدری جذاب و متنوع هستند که باعث شده اند تمام سلیقه ها را در هر سن و سالی در بر گیرند. از جمله هیجان انگیز ترین تفریحاتی که می توانید در جزیره کیش به سراغ آن ها بروید، تفریحات آبی کیش می باشند.

تفریحاتی آبی کیش از آن دسته تفریحات هیجان انگیزی هستند که اغلب گردشگران به سراغ آن ها می روند. از آنجایی که در فصل های نیمه دوم سال آب و هوایی معتدل و دلنشین تر را می توان در این جزیره تجربه کرد، اما خوب است بدانید در فصل پاییز ساعت کاری تفریحات آبی کیش کمتر شده و در فصل زمستان نیز امکان بارندگی وجود دارد که در این صورت استفاده از تفریحات آبی را غیر ممکن می سازند. تفریحات آبی جزیره کیش تحت نظارت کلوپ ها و مجموعه های آبی برگزار می شوند و دارای تنوع زیادی هستند. یکی از بهترین ویژگی های تفریحات کیش این است که هنگامی که شما در حال لذت بردن از تفریح مورد علاقه خود هستید، تصویر شما را ثبت می کنند و می توانید عکس های خود را به عنوان یادگاری تهیه نمایید.

جزیره کیش را به عنوان سرزمین تفریحات هیجان انگیزی می شناسیم که بسیاری از آن ها در دسته تفریحات آبی جای گرفته اند. آب های نیلگون خلیج فارس بهترین فرصت را برای شما پدید آورده اند تا بتوانید از تفریحات آبی مورد علاقه خود نهایت لذت را ببرید. در ادامه می خواهیم به معرفی تفریحات آبی کیش بپردازیم.

تفریحات کیش

پاراسل

جزیره کیش که از جذاب ترین مناطق توریستی جنوب ایران به شمار می رود جاهای گردشگری و دیدنی متعددی را در خود جای داده که در میان جاذبه های گردشگری کیش، تفریحات آن از طرفداران زیادی برخوردارند. پاراسل یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی کیش است که می توانید به سراغ آن بروید. می توانید از این تفریح هیجان انگیز به صورت یک نفره، دو نفره و سه نفره استفاده کنید و هیجان را با هم سفران خود بر فراز آب های خلیج فارس تجربه کنید. پاراسل به گونه ای است که شما به وسیله یک چتر و یک طناب 150 متری به یک قایق موتوری متصل می شوید و قایق شما را با سرعت به حرکت در می آورد و می توانید نهایت هیجان را در میان آب های خلیج فارس تجربه کنید و از آن لذت ببرید. شما می توانید با استفاده از این وسیله در ارتفاع میان 150 متر تا 300 متری بر روی دریای خلیج فارس با سرعت حرکت کنید. مدت زمان استفاده از پاراسل حدود 1 ساعت بوده که زمان پرواز در اوج آن هم حدود 6 الی 7 دقیقه می باشد.

آقایان و بانوان می توانند به صورت همزمان از این تفریح هیجان انگیز لذت ببرند. هنگامی که در اوج در حال پرواز بر روی دریا هستید، می توانید جزیره را از ارتفاعات تماشا کنید و از تماشای آن لذت ببرید. برای استفاده از این تفریح هیجان انگیز آبی می توانید به ساحل مرجان، ساحل اسکله تفریحی، ساحل سیمرغ و ساحل دامون بروید. اگر برای پاراسل سواری به ساحل دامون که در بخش شمالی جزیره واقع شده است بروید، می توانید از آن ارتفاعات، کشتی های تجاری بزرگی که دریای خلیج فارس حرکت می کنند را مشاهده کنید.

هزینه بلیط پاراسل کیش: 305 هزار تومان

هزینه بلیط مسافر همراه پاراسل: 70 هزار تومان

هزینه عکاسی روی آب هنگام پاراسل سواری: 100 هزار تومان

فیلم با دوربین گوپرو: 150 هزار تومان

تفریحات کیش

بناناسواری

بناناسواری تفریح آبی دیگری است که به شاتل شباهت داشته و تنها تفاوت آن در تیوپی است که بر روی آن سوار خواهید شد. تیوپی که در تفریح بنانا سوار می شوید شبیه به موز بوده و همانند شاتل با طنابی محکم به یک قایق تندرو متصل می شود و با سرعتی زیاد شما را بر روی سطح دریا به حرکت در می آورند و از حرکت بر روی امواج دریا آن هم با سرعتی زیاد می توانید لذت ببرید. بناناسواری نیز همانند شاتل به صورت گروهی بوده که حداقل نفرات آن 4 و حداکثر تعداد نفرات نیز 8 نفر بوده و مدت زمان آن 15 دقیقه می باشد. بنانا نیز همانند شاتل از تفریحات آبی ارزان قیمت محسوب می شود.

هزینه بلیط بناناسواری: 98 هزار تومان

غواصی در آب های نیلگون خلیج فارس

از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات آبی کیش غواصی می باشد. این تفریح به قدری لذت بخش است که اگر تنها بخواهید یکی از تفریحات کیش را تجربه کنید، می توانید غواصی را انتخاب کنید. شاید تصور کنید برای استفاده از این تفریح آبی کیش بایستی شنا بلد باشید. اما خبر خوب است حتی افرادی که اصلا شنا بلد نیستند هم می توانند به دل دریای خلیج فارس زده و از این تفریح هیجان انگیز لذت ببرید. در جزیره کیش مراکز آموزشی و تفریحی غواصی زیادی وجود دارند. غواصی در میان آب های نیلگون خلیج فارس لذتی وصف نشدنی را برای شما پدید می آورند که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.

شنا کردن در کنار ماهی های رنگارنگ می تواند تجربه ای بسیار جدید برای هر گردشگری باشد که به جزیره کیش سفر کرده و در میان تفریحات کیش، غواصی را انتخاب کرده است. شاید هنگامی که تازه و برای اولین بار به سراغ این تفریح بروید، هیجان و ترسی را همراه خود داشته باشید، اما زمانی که به همراه مربی و با تجهیزات کامل وارد آب می شوید، کم کم ترس شما از بین خواهد رفت و تنها هیجان است که سرتاسر وجود شما را فرا می گیرد. در کلوپ های تفریحات کیش، مربی های حرفه ای خانم و آقا مشغول به کار هستند که می توانید بدون هیچ ترسی و به همراه تجهیزات کامل به دل آب بزنید.

مربی ها تمام اصول اولیه غواصی را به گردشگران آموزش می دهند. بانوانی که می خواهند از این تفریح بهره مند شوند، مربی خانم آموزش های لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد. پیش از آن که وارد آب شوید، کلاس آموزش مقدماتی برای شما برگزار خواهد شد تا روش صحیح تنفس در آب را آموزش ببنید و پس از آن نیز مربی به همراه شما وارد آب می شود. لذا هیچ خطری نیست که جان شما را تهدید کند. سایت های مختلفی برای غواصی در جزیره کیش وجود دارند که هر کدام نیز دارای شرایط متفاوتی می باشند که در ادامه با برخی از آن ها آشنا می شویم.

سایت سمبارون

نخستین سایتی که برای غواصی می توانید به سراغ آن بروید، سایت سمبارون است که در غرب جزیره کیش قرار گرفته که مابین جزیره کیش و جزیره هندورابی می باشد. عمق این سایت غواصی بین 10 تا 12 متر بوده و مناسب غواص های حرفه ای می باشد.

سایت کشتی داما

سایت غواصی کشتی داما که در بخش جنوب غربی جزیره واقع شده و عمقی برابر با 33 متر دارد. این سایت بهترین محل برای آموزش های غواصی بوده و افراد فوق حرفه ای می توانند به سراغ آن بروند و در عمق 33 متری از دریای خلیج فارس لذت غواصی را تجربه کنند.

سایت کشتی یونانی

اگر جزء افراد نیمه حرفه ای هستید و در میان تفریحات کیش، غواصی را انتخاب کرده اید، می توانید برای لذت بردن از این تفریح به سراغ سایت کشتی یونانی بروید. عمق این بخش به 8 متر می رسد و می توانید علاوه بر لذت غواصی، از کشتی یونانی نیز دیدن کنید.

سایت کلبه هور

سایت کلبه هور از دیگر سایت های غواصی در جزیره کیش بوده و در غربی ترین نقطه جزیره واقع شده است و دارای بستری صخره ای می باشد. عمق این ساعت به 8 متر می رسد و هنگام غواصی می توانید از انواع جانوران آبی همانند لاک پشت ها، ماهی های رنگارنگ، صدف ها و برخی دیگر از آبزیان رنگارنگ دیدن کنید. برای وارد شدن به سایت کلبه هور می توانید از پرتگاه صخره غرب آن یا ساحل کوچک آن استفاده کنید. اگر جزء افراد تازه کار و مبتدی هستید، سایت کلبه هور بهترین گزینه برای شما می باشد.

قیمت بلیط غواصی در کیش: 300 هزار تومان

عکاسی زیر آب هنگام غواصی در کیش: 60 هزار تومان، 40 فریم عکس به همراه 1 تا 2 دقیقه فیلم

تفریحات کیش

شاتل سواری

شاتل سواری از تفریحات کیش محسوب می شود که در دسته تفریحات آبی قرار می گیرد و با استفاده از آن هیجان بالایی را می توانید تجربه کنید. برای استفاده از شاتل بایستی بر روی یک تیوپ بنشینید و توسط یک قایق تندرو به حرکت در می آیید. حداقل تعداد افرادی که می توانند از شاتل به صورت همزمان استفاده کنند، دو نفر می باشد. شاتل جزء تفریحات آبی ارزان قیمت بوده و مدت زمان استفاده از آن حدود 20 دقیقه می باشد و به دلیل داشتن قیمت مناسب و هیجان زیاد، افراد زیادی به سراغ می روند.

هرچه سرعت حرکت قایق موتوری افزایش پیدا کند، تیوپی که بر روی آن سوار شده اید، بر اثر ضرباتی که از امواج احساس می کنید، تکان های بیشتری می خورد و هیجان بیشتری را تجربه خواهید کرد و سطح آدرنالین خونتان افزایش میابد. شاتل سواری جزء کم خطر ترین ترفیحات آبی کیش به شمار رفته و برای ایمنی بیشتر، جلیقه نجات به همراه کمربندهای مخصوص در اختیار شما قرار داده می شوند که در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده نمایید.

هزینه بیلط شاتل: 110 هزار تومان

قیمت عکاسی روی آب برای شاتل سواری: 60 هزار تومان

اسکوتر زیردریایی

از دیگر تفریحات آبی کیش که به غواصی هم شباهت دارد، اسکوتر زیردریایی می باشد که می توانید با استفاده از آن به اعماق دل دریای خلیج فارس بزنید و با دنیای جدیدی آشنا شوید. برای استفاده از اسکوتر زیردریایی یک مربی مجرب شما را همراهی می کند و تا عمق 10 متری از خلیج فارس را مشاهده خواهید کرد. این تفریح آبی کیش دارای شرایط و محدودیت هایی می باشد که می بایست برای استفاده از آن حداقل سن 12 سال و بلند تر از قد 150 سانتی متر باشند. تفریح اسکوتر زیر دریایی نیز همانند غواصی نیازی به داشتن مهارت شنا نبوده و اگر شنا بلد نیستید، جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

همچنین این تفریح جزء تفریحات تک نفره بوده و به تنهایی باید از آن استفاده نمایید. افرادی که به بیماری هایی مانند نوسان فشار خون و یا بیماری های قلبی مبتلا هستند، بهتر است از تفریح اسکوتر زیر دریایی صرف نظر کنند. چنان چه تصمیم به استفاده از اسکوتر زیردریایی را دارید، می توانید مابین ساعت 10 صبح الی 17 بعد از ظهر به اسکله تفریحی کیش مراجعه نمایید و پس از تهیه بلیط و آموزش مهارت های لازم از این تفریح نهایت لذت را ببرید.

قیمت بلیط اسکوتر زیردریایی: 400 هزار تومان

پرواز بر فراز آب های خلیج فارس با فلای بورد

یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی کیش که می توانید در آب های خلیج فارس از آن لذت ببرید، فلای بورد می باشد. اگر در میان تفریحات کیش به دنبال تفریحی هستید که بتوانید بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس به پرواز درآیید، حرکات نمایشی بر فزار آب ها اجرا کنید و یا در آب های دریا شیرجه بزنید، فلای بورد تفریحی است که انتظار شما را می کشد. برای استفاده از این تفریح آبی کیش شما توسط یک وسیله (لوله آب 18 متری) به یک جت اسکی متصل می شوید و می تواند شما را تا ارتفاع چند متری (حدود 12 متر) از سطح دریا بالا ببرد و بر فراز دریا به اجرای حرکات نمایشی مشغول شوید و از هیجان آن لذت ببرید.

همچنین کفش مخصوصی نیز باید به پا کنید. یکی از ویژگی هایی که بایستی در این تفریح از آن بهره مند باشید، داشتن چابکی است که باعث می شود عکس العمل های سریعی را نشان دهید. از آنجایی که باید تعادل خود را بر روی فشار آب حفظ نمایید، باید پاهایی قدرتمند داشته باشید. لذا اگر قادر به انجام حرکات سریع نباشید، در آب سقوط خواهید کرد. از همین رو افراد ورزشکار راحت تر می توانند از تفریح فلای بورد بهره مند شوند. این تفریح به قدری جذاب و هیجان انگیز است که میزان آدرنالین خون شما را تا بالاترین حد ممکن خود افزایش می دهد.

استفاده از فلای بورد به گونه ای است که در میان آسمان و دریای خلیج فارس معلق هستید و اصلی ترین دلیل هیجان به شمار می رود. از شرایط استفاده از فلای بورد محدودیت سنی است که افراد بالای 18 سال اجازه استفاده از آن را دارند. مدت زمان استفاده از فلای بورد 20 دقیقه است و 5 دقیقه ابتدایی آن به آموزشی مختصر اختصاص یافته می شود تا بتوانید بدون مشکل و ترس از آن لذت ببرید.

هزینه بلیط فلای بورد کیش: 463 هزار تومان

تفریحات کیش

پدل بورد

هنگامی که به کیش سفر می کنید و در میان تفریحات کیش به دنبال تفریحی هیجان انگیز و آبی هستید، پدل بورد گزینه ای است که نباید آن را از دست دهید. تفریحات کیش به تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند که پدل بورد در میان تفریحات آبی کیش به حساب می آید. برای استفاده از تفریح پدل بورد، تخته ای مستحکم را بر روی آب قرار می هند و بر روی آن می ایستید و با پاروهای مخصوص به دل دریا می زنید. یکی از جالب ترین خصوصیات پدل بورد این است که می توانید هم زمان با فرزند خود بر روی آن بایستید و از گشت و گذار بر روی آب های دریای خلیج فارس لذت ببرید. تخته های پدل بورد دارای مقاومت در برابر هر وزنی بوده و به همین جهت می توانید به همراه فرزندتان بر روی آن بایستید.

مهمترین ویژگی که می بایست در این تفریح حواستان را به آن جمع کنید این است که بتوانید تعادلتان را بر روی آن حفظ کنید. اگر می خواهید به سراغ پدل بورد بروید لازم است بدانید 2 نوع پدل بورد پیش روی شماست که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید، پدل بورد معمولی و رد پدل بورد می باشند که رد پدل بورد دارای ابعاد بزرگتری می باشد. پدل بورد تفریحی است که برای استفاده از آن محدودیت سنی و جنسیتی نداشته و مدت زمان استفاده از آن نیز 1 ساعت می باشد. بانوانی که می خواهند از پدل بورد استفاده نمایند، بایستی لباسی مخصوص را به تن کنند. همچنین پیش از انجام این تفریح، آموزش مختصری نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

هزینه بلیط پدل بورد: 196 هزار تومان

جت اسکی

هنگامی که صحبت از تفریحات کیش به میان می آید، همیشه پای تفریح جت اسکی در میان است. جت اسکی از مهیج ترین تفریحاتی است که در جزیره کیش گردشگران را به سوی خود جذب می کند. جت اسکی از تفریحاتی است که می توانید به تنهایی یا به همراه یکی دیگر از هم سفرانتان به سراغ آن بروید. شما با سوار شدن بر روی این شناور هیجان انگیز می توانید از گشت و گذار با سرعت بر روی آب دریا لذت ببرید. از آنجایی که جت اسکی از پر طرفدارترین تفریحات کیش به شمار می رود، با مراجعه به هر کلوپ دریایی و غواصی کیش می توانید جت اسکی را کرایه کنید و به دل دریای خلیج فارس بزنید.

حداقل زمان استفاده از این تفریح 15 دقیقه می باشد. ممکن است پیش از آن که به سراغ جت اسکی بروید، از انجام آن ترس داشته باشید، اما نگران نباشید. چرا که مربی های مجربی در این کلوپ ها آموزش های لازم را به شما می دهند. کلوپ های برگزار کننده تفریح جت اسکی از ساعت 10 صبح الی 17 بعد از ظهر فعالیت می کنند. برای انجام این تفریح به سراغ سواحل سیمرغ، دامون، مرجان و اسکله تفریحی کیش بروید.

قیمت بلیط جت اسکی کیش

15 دقیقه: 195 هزار تومان

30 دقیقه: 390 هزار تومان

45 دقیقه: 520 هزار تومان

60 دقیقه: 650 هزار تومان

تفریحات کیش

اسکی روی آب

اسکی از جمله ورزش های هیجان انگیزی است که افراد زیادی آن را به صورت حرفه ای انجام می دهند و امروزه به نوعی تفریح تبدیل شده که در میان تفریحات کیش جای گرفته است. تفریح اسکی انواع مختلفی داشته و رایح ترین نوع آن که افراد با آن آشنایی دارند، اسکی روی برف می باشد. اگر به کیش سفر کردید و در میان تفریحات کیش به دنبال اسکی روی آب بودید، می توانید به نخستین سایت اسکی روی آب در خاورمیانه در کیش مراجعه نمایید. در جزیره کیش اسکی روی آب به دو صورت با قایق و کیبل اسکی صورت می پذیرد. در نوع اسکی روی آب با قایق شما توسط یک طناب محکم به قایق موتوری متصل می شوید و در کیبل اسکی نیز با یک کابل به برج های موجود در محل پارک کیبل متصل خواهید شد.

در صورتی که بخواهید از اسکی با قایق استفاده کنید، ملزم به پرداخت هزینه ای بیشتر خواهید بود. از ویژگی های جالب این تفریح، امکان استفاده 12 نفر به صورت همزمان می باشد. همچنین برای استفاده از آن نیز مربی آموزش های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. محلی که برای این تفریح آبی کیش در نظر گرفته شده دارای امکاناتی همچون سکوی آغاز، اتاق آموزش، دوش، رختکن، فروشگاه تجهیزات و لوازم ورزشی، کافه و رستوران می باشد. سرعتی که در اسکی روی آب تجربه می کنید، متناسب با وزن افراد از بین 30 تا 65 کیلومتر بر روی ساعت می باشد. تخته ای که بر ای اسکی روی آب بر روی آن می ایستید دارای ابعادی برابر با 112 × 21 سانتی متر می باشد. برای آن که بخواهید این تفریح هیجان انگیز را انجام دهید، می توانید خود را به کلوپ ورزشی مارینای کیش یا پارک کیبل اسکی برسانید.

قیمت بلیط اسکی روی آب با قایق در کیش: بیش از 250 هزار تومان

قیمت بلیط کیبل اسکی روی آب کیش: 250 هزار تومان

پارک آبی اوشن

بزرگترین پارک آبی روباز ایران در جزیره کیش واقع شده که با نام پارک آبی اوشن شناخته می شود. از این پارک با عنوان تنها پارک آبی روباز ویژه بانوان یاد می شود و از آرامش بخش ترین تا هیجان انگیز ترین تفریحات کیش را در خود جای داده است. وجود استخرهای مختلف، سونا و جکوزی ها کنار یکدیگر در این مجموعه آبی توانسته اند جزء تفریحات هیجان انگیز کیش را تشکیل دهند. از امکانات رفاهی این مجموعه می توان به داشتن وسایل سرمایشی و گرمایشی مناسب اشاره کرد. بخش های تفریحی متعددی در این مجموعه وجود دارند که شامل تفریحات هیجان انگیزی می شوند که می توان از دینگل، اسپیا، پیچالوپ، رالی راید و… نام برد. همچنین هیجان انگیز ترین سرسره ها را می توان در این مجموعه پیدا کرد.

مجموعه آبی اوشن دارای چشم اندازی به سمت دریا بوده که لذت تفریح را در این مجموعه دو چندان کرده است. آقایان و بانوان می توانند در دو سانس مختلف به صورت تمام روز و یا نیم روز به پارک آبی اوشن مراجعه نمایند و از تفریح در آن بهره مند شوند. حتما برای رفتن به مجموعه لباس شنا و حوله به همراه داشته باشید، اما در صورت نداشتن آن ها، از فروشگاهی که در این مجموعه وجود دارد و انواع لباس های شنای زنانه، مردانه و بچگانه و حوله را به گردشگران به فروش می رساند، تهیه نمایید. وسایل تفریحی پارک آبی اوشن به قدری زیاد هستند که حتی در زمان ازدحام نیز نیاز نیست که در صف منتظر بمانید.

از آنجایی که این پارک آبی به صورت روباز بوده، می توان هیجان بیشتری را در زمان استفاده از تفریحات آن تجربه کرد. از آنجایی که پارک آبی اوشن در منطقه پرواز ممنوع و دور از ساختمان های مرتفع ساخته شده، دید هوایی نداشته و افراد می توانند با خیال راحت به تفریحات خود بپردازند.

قیمت بلیط پارک آبی اوشن: 520 هزار تومان

تفریحات کیش

گشت دریایی خصوصی

از لذت بخش ترین و آرامش بخش ترین تفریحات کیش، گشت دریایی خصوصی می باشد که برای استفاده از آن می توانید یک قایق خصوصی به همراه ناخدا را کرایه کرده و از گشت زنی در دریای بی کران خلیج فارس نهایت لذت را ببرید. مدت زمان گشت دریایی خصوصی از 1 تا 5 ساعت است که می توانید برای خود رزرو نمایید. تفریح گشت دریایی خصوصی که با نام مینی یات خصوصی از گران قیمت ترین تفریحات کیش محسوب می شود. همچنین می توانید از تفریحاتی همچون ماهیگیری با تفنگ و فری دایوینگ لذت ببرید. استفاده از این تفریح از ساعت 7 صبح الی 19 عصر امکان پذیر است.

هزینه بلیط گشت دریایی خصوصی کیش: 1 ساعت مبلغ 2.500.000 تومان

کایت بوردینگ

تفریحی هیجان انگیز در میان تفریحات کیش وجود دارد که کایت بوردینگ نام دارد. این تفریح ترکیبی از اسکی روی آب و پاراگلایدر بوده و شباهت زیادی به اسکی روی آب دارد و افراد زیادی این دو تفریح را با یکدیگر اشتباه می گیرند. برای استفاده از این تفریح می بایست بر روی یک بورد اسکی که به کایت متصل است سوار شده و هنگامی که در حال شروع به حرکت هستید، با سرعت زیادی به جلو پیش می روید و لحظات ابتدایی را بر روی هوا به صورت معلق هستید که هیجان زیادی را به شما منتقل خواهد کرد. تفریح کایت بوردینگ به عنوان یک تفریح حرفه ای شناخته می شود و افرادی که به سراغ آن می روند بهتر است بدنی آماده و ورزیده داشته باشند.

قیمت بلیط کایت بوردینگ کیش: 120 هزار تومان

تفریحات کیش

پلاژهای تفریحی جزیره کیش

شاید با دیدن آب نیلگون دریای خلیج فارس وسوسه شوید که تنی به آب بزنید. اما امکان شنا برای بانوان وجود نداشته و خوشبختانه برای حل این مسئله پلاژهایی جداگانه را برای گردشگران در نظر گرفته اند که بانوان هم می توانند شنا آفتاب گرفتن را در دریای خلیج فارس تجربه کنند. پلاژهای تفریحی جزیره کیش علاوه بر آن که از امنیت بالایی برخوردارند، دارای امکانات رفاهی مناسبی همچون دوش آب، تخت ساحلی به همراه سایه بان، رختکن، ماساژ، سرویس بهداشتی، غریق نجات، غرفه های فروش لوازم شنا، بوفه خوراکی و… می باشند. پلاژ بانوان در بخش شمالی جزیره و پلاژ آقایان در بخش جنوبی جزیره کیش واقع شده اند.

قیمت بلیط پلاژ بانوان: 25 هزار تومان

قیمت بلیط پلاژ آقایان: 15 هزار تومان

ماهیگیری در دریای خلیج فارس

اگر جزء آن دسته از افرادی باشید که به تفریح ماهیگیری علاقه دارید، می توانید در میان تفریحات کیش به سراغ این تفریح هیجان انگیز و در عین حال آرامش بخش بروند. اگر این ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنید، می توانید با مراجعه به کلوپ های متنوع ماهیگیری که در این جزیره وجود دارند و شامل کلوپ ماهیگیری مارینا و کلوپ ماهیگیری هامور می شوند بروید. این کلوپ ها انواع تجهیزات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهند. اگر برای ماهیگیری به سراغ کلوپ های ماهیگیری جزیره بروید، می توانید در ساحل و قایق آن را تجربه کنید.

اگر به دنبال بهترین زمان برای انجام این ورزش و تفریح هستید، می توانید ساعات اولیه صبح و یا زمان غروب آفتاب را انتخاب کنید که خبری از آفتاب داغ و سوزان نباشد. همچنین بندرگاه کیش از بهترین محل ها برای صیادی به شمار می روند که ماهیگیران حرفه ای و غیر حرفه ای در کنار یکدیگر می توانند از این ورزش لذت ببرند. ماهیگیری در تمام مناطق جزیره امکان پذیر بوده و در صورتی که به سراغ کلوپ های ماهیگیری نمی روید، می توانید به بخش جنوب و جنوب غربی کیش مراجعه نمایید که از بهترین محل ها برای ماهیگیری به شمار می آیند.

هزینه بلیط ماهیگیری در جزیره کیش: قیمت شروع بسته ها از 550 هزار تومان

تفریحات کیش

قایق سواری در خلیج فارس

از رایج ترین تفریحات آبی کیش که می توانید در دریای خلیج فارس به سراغ آن بروید، قایق سواری می باشد. انواع مختلفی از قایق ها در دریای جزیره کیش وجود دارند که شامل قایق های موتوری، پدالی، پارویی، قایق های بادبانی، قایق تفریحی مبله VIP و…. می شوند که می توانید در صورت تمایل به سراغ هرکدام از آن ها که بخواهید بروید و از قایق سواری در دریای پهناور خلیج فارس بهره مند شوید. تمام انواع قایق ها به جز قایق های پدالی، با سرعت بالا بر روی امواج دریا حرکت می کنند. هر کدام از انواع قایق ها دارای مدت زمان مشخص و قیمت های مختلفی می باشند که در این بخش به توضیح آن ها می پردازیم.

قیمت بلیط قایق تندرو در کیش: برای تعداد 1 تا 6 نفر و مدت زمان 60 دقیقه 250 هزار تومان

قیمت بلیط قایق تندرو تک موتوره

برای تعداد 1 تا 6 نفر و مدت زمان 60 دقیقه: 750 هزار تومان

برای تعداد 1 تا 6 نفر و مدت زمان 120 دقیقه: 1.300.000 تومان

قایق تندرو دو موتوره

برای تعداد 1 تا 10 نفر و مدت زمان 20 دقیقه: 350 هزار تومان

برای تعداد 1 تا 10 نفر و مدت زمان 60 دقیقه: 1 میلیون تومان

برای تعداد 1 تا 10 نفر و مدت زمان 120 دقیقه: 1.800.000 تومان

قیمت بلیط قایق بادبانی: برای مدت زمان 20 دقیقه 145 هزار تومان

مجتمع تفریحات دریایی کیش

مجتمع تفریحات دریایی کیش مجموعه ای از تفریحات دریایی و آبی کیش را شامل می شود که گردشگران می توانند برای استفاده از تفریحات آبی کیش به سراغ آن بروند. این مجتمع امکانات تفریحی و رفاهی بسیار متنوعی را در خود جای داده و همچنین کلوپ های مختلفی در آن وجود دارند. کلوپ های این مجتمع وظیفه برگزاری تفریحات کیش همچون جت اسکی، غواصی، پاراس، پدل بورد، فلای بورد و… را دارند و گردشگران می توانند به سراغ هر کدام از تفریحات مورد علاقه خود بروند. از امکانات رفاهی مجتمع تفریحات دریایی کیش می توان به کافی شاپ و پارکینگ اشاره کرد. یک سالن ماساژ در این مجموعه وجود دارد که می توانید پس از لذت بردن از تفریحات آبی کیش و هیجان زیاد برای رفع خستگی به سراغ سالن ماساژ بروید.

ساعت کاری مجتمع تفریحات دریایی کیش: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 18 عصر

کایاک سواری

کایاک سواری که جزء هیجان انگیز ترین تفریحات کیش به شمار می رود، تفریحی تک نفره و دو نفره است که می توانید بر حسب سلیقه خود به صورت تک نفری و یا دو نفری به سراغ آن بروید. تفریح کایاک سواری بدین گونه است که داخل قایقی نشسته اید و توسط پاروهای مخصوصی قایق خود را به سمت جلو حرکت می دهید و حرکت می کنید. آقایان و بانوان بدون هیچ محدودیتی می توانند از این تفریح آرامش بخش بهره ببرند. اما مسئولان این تفریح جهت حفظ امنیت گردشگران، اجازه ورود و استفاده کودکان از کایاک را نمی دهند.

ممکن است بسیاری از گردشگران استفاده از تفریح کایاک سواری را بلد نباشند که در این صورت مربیان می توانند آموزش های لازم را به آن ها بدهند. برای آن که این تفریح را انجام دهید می توانید به یکی از سواحل دامون یا مرجان جزیره کیش مراجعه نمایید. همچنین کایاک های کف شیشه ای در جزیره وجود دارند که دارای قیمت های بالاتری نسبت به کایاک های معمولی هستند و در ساحل مرجان کیش می توانید به سراغ آن بروید. مدت زمان استفاده از این تفریح 1 ساعت می باشد.

قیمت بلیط کایاک سواری در کیش

کایاک 1 نفره در ساحل دامون: 130 هزار تومان

کایاک 2 نفره در ساحل دامون: 244 هزار تومان

کایاک 2 نفره کف شیشه ای در ساحل مرجان: 600 هزار تومان

سی باب از جدیدترین تفریحات کیش

سی باب به عنوان یکی از جدیدترین تفریحات کیش شناخته می شود و به تفیرح جت اسکی شباهت دارد. اگر به دنبال سرعت و هیجان هستید و تفریح مورد علاقه شما جت اسکی می باشد، به راحتی از سی باب عبور نکنید. سی باب دارای تفاوت هایی نسبت به جت اسکی بوده و طریقه نشستن شما بر روی وسیله موتوری فرق دارد. بدین صورت که بر روی این وسیله موتوری در حالت دراز کشید می خوابید و فرمان وسلیه موتوری را در دست می گیرید و سعی به هدایت آن می کنید. در نهایت هیجانی بی نظیر را زیر آب و روی آب تجربه می کنید و از آن لذت خواهید برد.

این تفریح که از جدیدترین تفریحات کیش به شمار می رود، توسط یک کلوپ در ساحل سیمرغ برگزار می گردد. مدت زمان استفاده از این تفریح بین 15 تا 20 دقیقه می باشد و می توانید در میان بازه زمانی مشخص شده که از ساعت 9 صبح تا 16 بعد از ظهر است به کلوپ مراجعه نمایید.

قیمت بلیط سی باب کیش: 327 هزار تومان

تفریحات کیش

کشتی تفریحی کیش

کشتی تفریحی یکی از تفریحات کیش را شامل می شود و می توانید با تهیه بلیط آن برنامه های متنوعی که در کشتی اجرا می شوند را مشاهده کنید. از جمله برنامه های مهیجی که در کشتی تفریحی کیش برگزار می شوند، جنگ های شبانه، موسیقی های زنده و برنامه های کمدی می باشند. کشتی تفریحی که یکی از تفریحات کیش محسوب می شود، هیچگونه محدودیتی نداشته و تمام افراد در هر سنی می توانند در آن حضور پیدا کنند و از تماشای برنامه ها لذت ببرند. بلیط های کشتی های تفریحی کیش دارای قیمت های مختلفی می باشند که بر اساس نوع شناور و امکانات آن ها متفاوتند.

قیمت بلیط کشتی تفریحی کیش: از 95 تا 250 هزار تومان

قیمت بلیط کشتی نوید دریا: 250 هزار تومان

قیمت بلیط کشتی اوستا: 280 هزار تومان

کشتی آکواریوم کیش

اگر به دنبال تفریحی آرام و لذت بخش هستید، می توانید به سراغ کشتی آکواریوم کیش بروید و از آرامش بی حد و حصر آن بهره مند شوید. کشتی آکواریوم بدین صورت است که دارای پنجره ها و کف شیشه ای بوده تا بتوانید از داخل کشتی نظاره گر آب آبی دریای خلیج فارس و انواع موجودات دریایی و ماهی های رنگارنگ داخل آب باشید. هنگامی که داخل کشتی هستید شما را به بخش هایی از دریا خواهند برد که بیشترین موجودات دریایی و ماهی ها در آن هستند. مدت زمان این تفریح حدود 1 ساعت به طول می انجامد و از ساعت 10 صبح تا 18 عصر در راس هر ساعت حرکتشان را آغاز می کنند. کشتی های آکواریوم مختلفی مانند نهنگ سفید، ستاره، سیمرغ، آیدا مارین، تیکا، گردشگر و… در کیش وجود دارند که می توانید به سراغ یکی از آن ها بروید.

قیمت بلیط کشتی آکواریوم کیش: 142 هزار تومان

تفریحات کیش

اسنورکلینگ

اگر به تفریح غواصی بیش از حد علاقه مند هستید و دوست دارید تمام جوانب آن را تجربه کنید، می توانید این بار به سراغ تفریح اسنورکلینگ بروید که جزء تفریحات کیش محسوب می شود. تجهیزاتی که برای انجام این تفریح نیاز دارید، لوازم غواصی کم عمق به همراه عینک مخصوص می باشد که تمام آن ها را کلوپ برگزار کننده اسنورکلینگ در اختیار شما قرار می دهد. تنها محدودیتی که برای انجام تفریح اسنورکلینگ وجود دارد این است که افراد بالای 6 سال می توانند از آن بهره مند شوند. هنگامی که در حال انجام اسنورکلینگ هستید، انواع جانوران دریایی و ماهی های رنگارنگ را مشاهده خواهید کرد و تا حدی با دنیای زیر آب آشنایی پیدا خواهید کرد. مدت زمان انجام اسنورکلینگ حدود 1 ساعت می باشد. چنان چه به جزیره کیش سفر کردید و در میان تفریحات کیش، اسنورکلینگ را انتخاب کردید می بایست خود را به ساحل سیمرغ برسانید.

قیمت بلیط اسنورکلینگ کیش: 163 هزار تومان

پارک دلفین های کیش

شاید نام پارک دلفین های کیش را بارها شنیده باشید. بسیاری از گردشگران که به جزیره کیش سفر می کنند در میان تفریحات کیش، به سراغ پارک دلفین های کیش می روند. از جذاب ترین بخش های پارک دلفین ها، بخش دلفیناریوم آن می باشد که حیوانات بامزه ای همچون دلفین، پنگوئن، گربه دریایی، گراز دریایی و شیر دریایی در آن وجود دارند. بسیاری از افراد تصور می کنند که تنها جانوری که در دلفیناریوم وجود دارد، دلفین های بامزه و بازیگوش هستند. اما علاوه بر دلفین ها، حیوانات نام برده شده نیز در این پارک وجود دارند. تمام حیواناتی که در این مجموعه وجود دارند، آموزش دیده هستند و قادر به انجام حرکات نمایشی بسیار بامزه و تماشایی هستند.

بازدید از پارک دلفین های کیش تنها به تماشای حیوانات ختم نمی شود و در آن موسیقی زنده و مسابقه نیز برگزار می شوند. این مجموعه که از تفریحات آبی کیش به شمار می رود، آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان در هر سن و سالی می باشد. هنگامی که می خواهید وارد این پارک هیجان انگیز شوید، سوار اتوبوس های مخصوصی می شوید که شما را تا مسیری هدایت می کنند. سپس از بخش هایی همچون باغ پرندگان و تونل آکواریوم آب شور بازدید می کنید تا به بخش دلفیناریوم مجموعه برسید. بازم هم دیدنی های مجموعه پارک آبی دلفین های کیش به اینجا محدود نمی شود! بخش دیگری در مجموعه وجود دارد که می توانید انواع خزندگان را مانند آفتاب پرست، مار و کروکودیل و.. مشاهده کنید.

قیمت بلیط دلفیناروم کیش: 235 هزار تومان

تفریحات کیش

پارک آبی مارینا کیش

تنها پارک آبی شناور بر روی آب در جزیره کیش واقع شده و از بهترین تفریحات کیش برای گردشگران و به خصوص کودکان محسوب می شود. این پارک آبی در ساحلی در نزدیکی هتل مارینا کیش قرار داشته و از ساعت 10 صبح الی 18 عصر آماده فعالیت می باشد. مدت زمان استفاده از این تفریح 1 ساعت می باشد. متاسفانه در حال حاضر تنها آقایان و کودکان بالای 3 سال اجازه استفاده از پارک آبی مارینا کیش را دارند.

قیمت بلیط پارک آبی مارینا کیش: 40 هزار تومان

کریزی بوت

کریزی بوت جزء مهیج ترین تفریحات کیش بوده که سوار بر قایقی تندرو خواهید شد و با نهایت سرعت بر روی آب حرکت می کنید و حرکات نمایشی صورت می پذیرد. هنگامی که سوار بر کریزی بوت هستید، حتما دستگیره های اطراف قایق را محکم گرفته تا در هنگام سرعت و پرش، خطری جان شما را تهدید نکند. کاپیتان های حرفه ای و کار کشته ای وظیفه هدایت قایق های کریزی بوت را دارند و می توانید هیجان و سرعت را تجربه کنید.

این تفریح از ساعت 10 صبح تا هنگام غروب آفتاب آماده فعالیت می باشند. برای استفاده از این تفریح هیجان انگیز و دیوانه کننده حداقل 3 نفر باید داخل قایق باشند و بلیط هایی که تهیه می کنید تنها برای 1 نفر می باشد و هر نفر باید بلیطی جداگانه برای خود تهیه نماید. اما اگر تعداد افراد داخل گروه ها بین 10 تا 15 نفر باشد، بر هیجان تفریح نیز می افزاید.

قیمت بلیط کریزی بوت: 250 هزار تومان

تفریحات کیش

بیگ بال

حتی اگر تفریح بیگ بال را از دور مشاهده کنید، دلتان می خواهد آن را تجربه کنید. بیگ بال که از تفریحات آبی کیش به شمار می رود و تفریحی شاد و خنده دار می باشد. برای انجام این تفریح شما وارد توپ های شفاف و بزرگی می شوید و پس از آن خود را داخل آب رها می کنید و از حرکت و غلتیدن در آب لذت می برید. برای لذت بردن از بیگ بال باید تعادلتان را در توپ حفظ کنید و بتوانید بر روی آب حرکت کنید و زمین نخورید. مدت زمان استفاده از این تفریح بین 10 تا 15 دقیقه می باشد. اگر می خواهید این تفریح را از میان تفریحات کیش انتخاب کنید، می توانید به ساحل مرجان مراجعه کنید. بلیطی که برای این تفریح تهیه می کنید تنها برای یک نفر بوده و هر نفر بایستی بلیطی جداگانه تهیه نماید.

هزینه بلیط بیگ بال کیش: از 50 الی 150 هراز تومان

اسکله تفریحی کیش

از تفریحات آبی کیش می توان به اسکله تفریحی کیش اشاره کرد که در ساحل دریای خلیج فارس واقع شده و دارای عرشه ای چوبی می باشد. این اسکله در ساحلی از جزیره قرار دارد که اغلب تفریحات آبی کیش در آنجا برگزار می شوند. این اسکله دارای منظره ای بسیار زیبا در روز وشب می باشد که طول آن به 437 متر می رسد.انواع مختلفی از امکانات رفاهی هم در اطراف این اسکله وجود دارند که می توان به کافه ها و رستوران های متنوع اشاره نمود.

قیمت ورودی اسکله تفریحی کیش: رایگان

تفریحات کیش

اسکله هتل مارینا

هتل مارینا جزء آن دسته از هتل های جزیره کیش است که مجهز به اسکله تفریحی می باشد. حتی افرادی که در هتل مارینا اقامت ندارند می توانند به سراغ اسکله هتل مارینا بروند و از امکانات رفاهی آن بهره مند شوند. امکانات تفریحی این اسکله شامل غواصی، چتر بازی، قایق های تفریحی و… می شوند.

هزینه ورودی اسکله هتل مارینا: رایگان

تفریحات غیرآبی کیش

جزیره کیش انواع مختلفی از تفریحات آبی و غیرآبی متنوعی را شامل می شود که می توانند تمام افراد در هر جنسیت و هر سن و سالی را در برگیرند و مناسب همه باشند. در بخش پیشین انواع تفریحات آبی کیش را معرفی کردیم تا اگر به این جزیره سفر کردید و قصد لذت بردن از تفریحات کیش را داشتید، گزینه های مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید. اکنون به معرفی تفریحات غیرآبی کیش رسیده ایم و می خواهیم به معرفی آن ها بپردازیم که هر کدام از آن ها هیجان و لذت مخصوص به خود را دارند. تفریحات غیرآبی کیش نیز همانند تفریحات آبی کیش از تنوع بالایی برخوردار بوده و برای هر سلیقه ای مناسب هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

بانجی جامپینگ

شاید در سفر به جزیره کیش و گشت و گذار و تفریح در این جزیره زیبا و توریستی، به دنبال تفریحی هیجان انگیز و لذت بخش در میان تفریحات کیش باشید که نخستین گزینه پیشنهادی ما به شما بانجی جامپینگ می باشد. بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکوی پرش با ارتفاعات مختلف که یکی 40 متری و دیگری 60 متری است، می باشد. افرادی که می خواهند از سکوی 60 متری بپرند، باید تجربه پرش از سکوی 40 متری را داشته باشند. برای استفاده از این تفریح، طناب هایی محکم و مقاوم به شما وصل می شوند و سپس بر روی یک سکو قرار می گیرید و به سمت پایین خود را رها کرده و سقوط آزاد را تجربه می کنید.

از آنجایی که تمام نکات و اصول ایمنی در بانجی جامپینگ رعایت شده، نیازی به نگرانی و ترس وجود ندارد. هنگامی که سقوط آزاد را تجربه می کنید، هیجان شما به قدری بالا می رود که آدرنالین سطح خونتان نیز با آن افزایش میابد و به بالاترین حد ممکن خود می رسد. البته دقت داشته باشید این تفریح برای افرادی که دارای بیماری هایی مانند مشکلات قلبی، دیسک کمر و… هستند مناسب نیست. وزن مجاز برای استفاده از بانجی جامپینگ بین 35 تا 95 کیلوگرم می باشد. برای استفاده از بانجی جامپینگ می بایست به سراغ کلوپ جاذبه بروید. کلوپ جاذبه تنها کلوپی است که بانجی جامپینگ را در جزیره کیش برگزار می کند. مدت زمانی که برای انجام این تفریح مورد نیاز است، 1 ساعت می باشد.

قیمت بلیط بانجی جامپینگ کیش: 654 هزار تومان

تفریحات کیش

پرش آزاد روی تشک

پرش آزاد نیز از دیگر تفریحات غیرآبی کیش است که در کلوپ جاذبه این جزیره برگزار می شود. این پرش از ارتفاع 3 تا 12 متری بوده هنگام انجام این تفریح هیجان زیادی به شما وارد می شود. از شرایط انجام تفریح نیز داشتن سلامت جسمی کامل می باشد. هر بار که بخواهید از این تفریح استفاده کنید و برای هر پرش، بایستی هزینه ای جداگانه پرداخت نمایید. از دیگر شرایط استفاده از پرش آزاد روی تشک داشتن وزن بین 20 تا 120 کیلوگرم بوده و ساعت کار این بخش از مجموعه از ساعت 17 بعد از ظهر تا 22 شب می باشد.

قیمت بلیط پرش آزاد روی تشک کیش: 175 هزار تومان

جایروکوپتر

پرواز در آسمان های جزیره کیش و تماشای آن از ارتفاعات زیاد یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی است که می توانید آن را در میان تفریحات کیش پیدا کنید. برای پرواز تفریحی در کیش باید به سراغ جایروکوپتر بروید. البته توجه داشته باشید این جایروکوپتر جزء گران قیمت ترین تفریحات غیرآبی کیش محسوب می شود. جایروکوپتر نوعی هلیکوپتر دو نفره است که به همراه خلبان برای مدت زمان 10 دقیقه بر فراز آسمان های جزیره کیش به پرواز در می آیید.

این پرواز برای آقایان و بانوان بدون هیچگونه محدودیتی امکان پذیر بوده و برای استفاده از آن باید به بلوار میرمهنا مراجعه نمایید. ساعت کاری مجموعه از ساعت 10 صبح تا 17 بعد از ظهر است که می توانید در این بازه زمانی مشخص شده به سراغ آن بروید. از شرایط استفاده از جایروکوپتر این است که افراد تا حداکثر وزن 100 کیلوگرم و حداقل سن 10 سال می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت جایروکوپتر کیش: 741 هزار تومان

تفریحات کیش

قلعه وحشت کیش

تفریحات کیش تنها به تفریحات آبی آن محدود نمی شوند و تفریحات هیجان انگیز متنوع و زیاد دیگری نیز دارد که در دسته تفریحات غیرآبی کیش قرار می گیرند. یکی از تفریحات غیرآبی کیش که می توانید برای تجربه هیجان و ترس به سراغ آن بروید، قلعه وحشت کیش می باشد. این قلعه وحشتناک مسافتی 100 متری داشته و فضای آن کاملا تاریک است که شما باید با یک نفر به عنوان راهنما که چراغ راهنما در دست دارد شما را در این مسیر هدایت می کند. قلعه وحشت کیش دارای 3 سانس بوده که هر سانس از آن ها برای دسته های مختلفی از افراد مناسب هستند.

یک سانس برای افراد زیر 14 سال، سانس متوسط و در نهایت سانس فول اکشن که بسیار ترسناک است. این تفریح جزء تفریحات ارزان قیمت کیش محسوب می شود و اگر به دنبال ترس و هیجان هستید می توانید به سراغ قلعه وحشت بروید. ساعت کاری مجموعه قلعه وحشت کیش از ساعت 18 عصر تا 2 بامداد می باشد. یکی از ویژگی های جالب قلعه وحشت این است که از شما عکس هایی به صورت ناگهانی گرفته می شود و در صورت تمایل می توانید آن ها را از مجموعه خریداری نمایید.

قیمت بلیط قلعه وحشت کیش: 50 هزار تومان

شهربازی هایلند کیش

شهربازی ها از جمله لذت بخش ترین تفریحاتی هستند که کودکان به سراغ آن ها می روند. اما شهربازی هایی هم وجود دارند که دارای وسایل بازی متنوعی می باشند که همین باعث شده برای تمام افراد با هر سلیقه و سن و سالی مناسب هستند. شهربازی هایلند کیش که اماکن تفریحی کیش محسوب شده، دارای جدیدترین امکانات و وسایل بازی بوده و شهربازی سرپوشیده می باشد. از امکانات تفریحی جذاب و مهیج این مجموعه می توان به فوتبال حبابی، بازی های رایانه ای، بازی های الکترونیکی، بازی های مکانیکی، سینما 7 بعدی، واتربال گروهی، بولینگ، مینی گلف و… اشاره کرد. هر کدام از این بازی ها دارای قیمت های متفاوتی بوده و برای استفاده از آن ها باید بلیط های جداگانه ای تهیه کنید.

تفریحات کیش

جنگ های شبانه

اگر به دنبال تفریحی شاد و مفرح هستید، جنگ های شبانه بهترین گزینه برای شما می تواند به شمار رود. جنگ های شبانه متعددی در جزیره کیش برگزار می شوند که برنامه هایی همچون اجرای آکروباتیک، حرکات نمایشی، موزیک زنده، استندآپ و… در آن برگزار می شوند و لحاظاتی شاد را برایتان فراهم می آورند.

قیمت بلیط جنگ های شبانه: قیمت بلیط جنگ های شبانه کیش متغیر هستند.

شهربازی فان کلاب

از دیگر شهربازی های سرپوشیده کیش که دارای جذاب ترین و جدیدترین امکانات تفریحی برای رده سنی های مختلف می باشد، با نام شهربازی فان کلاب شناخته می شود. شهربازی فان کلاب به واسطه امکانات تفریحی و وسایل بازی مجهز، جزء تفریحات غیرآبی کیش شناخته می شود و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. از جمله امکانات تفریحی شهربازی هایلند بازی های الکترونیکی، بازی های مکانیکی، زمین بازی، قطار شادی کودکان، جت اسکی، بولینگ، واقعیت مجازی و… می باشند. برای استفاده از هر کدام از امکانات و وسایل بازی این مجموعه تفریحی باید بلیط جداگانه با قیمت های متفوات تهیه نمایید.

آدرس شهربازی هایلند کیش: استان هرمزگان، جزیره کیش، بلوار نیما، بلوار پارس

تم پارک سنتر کیش

تم پارک سنتر کیش یکی از جدیدترین و جذاب ترین اماکن تفریحی کیش شناخته می شود که از سال 1400 شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه جذاب و تماشایی از دو بخش متفاوت با نام پارک مجیک یا جادویی و پارک ژوراسیک تشکیل شده است. همچنین بخش های مختلفی در این پارک وجود دارند که شامل بخش آینه ها، اتاق های وارونه، نقاشی های سه بعدی، اتاق پرسپکتیو، اتاق سلفی و… می شوند. این مجموعه از بهترین مکان ها برای ثبت عکس های دیدنی و یادگاری می باشد. از ویژگی های خوب این تم پارک سنتر کیش می توان به ترانفسر رایگان رفت و برگشت اشاره نمود.

قیمت بلیط تم پارک سنتر کیش: 270 هزار تومان

کیش

مرکز ماساژ و حمام ترکی

اگر در میان تفریحات کیش به دنبال تفریحی آرامش بخش هستید تا بتواند خستگی را تن شما بیرون کند و شما را به آرامش خاصی دعوت نماید، مرکز ماساژ و حمام ترکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می رود. برخی از مراکز ماساژ کیش در هتل هایی همچون کوروش و پارمیدا فعالیت می کنند که می توانید به آن ها مراجعه نمایید. ماساژهایی همچون ماساژ سنگ داغ، ماساژ سوئدی رویال، ماساژ بک سوئدی، ماساژ کف پا، پاکسازی صورت و… در این مراکز ماساژ صورت می پذیرند که می توانید از آن ها بهره مند شوید. قیمت هر کدام از موارد حمام ترکی و ماساژ متفاوت بوده و برای انتخاب هر کدام ملزم به پرداخت هزینه می باشید.

اتاق فرار کیش

اتاق فرار کیش از جمله هیجان انگیز ترین تفریحات غیرآبی کیش است که در آن می توانید به تفریح و ماجراجویی بپردازید. اتاق فرارهای مختلفی با موضوعات مختلفی در این جزیره وجود دارند که می توانید هر موضوعی را که برایتان جذاب تر بود را انتخاب نمایید. این بازی ها به صورت گروه های 3 تا 6 نفره انجام می پذیرند. هر کدام از بازی ها دارای معما با موضوعات مختلفی هستند که باید آن ها را حل کنید تا از اتاقی که در آن به همراه هم گروهی هایتان گیر افتاده اید رهایی یابید.

اتوبوس هاپ آن، هاپ آف یا دو طبقه

شاید برای خیلی از افراد تجربه سوار شدن در اتوبوس های دو طبقه ای که در کشوری مثل انگلیس دیده اید جذاب باشد. اگر شما هم دوست دارید سوار اتوبوس های دو طبقه شوید و در خیابان ها حرکت کنید، جزیره کیش این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به این خواسته تان دست یابید. اتوبوس های گردشگری به نام اتوبوس هاپ آن، هاپ آف در این جزیره وجود دارد که جزء تفریحات کیش محسوب می شود.

در بخش های مختلفی از جزیره از جمله بازار دامون، اسکله میرمهنا، اسکله تفریحی، کشتی یونانی، شهر زیرزمینی کاریز، ساحل مرجان، شهر تاریخی حریره و… ایستگاه های این اتوبوس ها وجود دارند و می توانید با تهیه بلیط سوار آن ها شوید و در سطح جزیره گشتی بزنید. بلیطی که برای استفاده از اتوبوس هاپ آن، هاپ آف تهیه می کنید دارای مدت اعتبار بوده و با توجه به مدت اعتبار آن می توانید هر تعداد دفعه ای که بخواهید سوار شوید و از گشت و گذار با آن لذت ببرید. ساعت کاری اتوبوس های گردشگری از ساعت 9 صبح تا 22 شب می باشد.

قیمت بلیط اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف: 150 هزار تومان

کیش

آفرودسواری در سافاری

سافاری از جمله تفریحاتی است که در برخی از مناطق کویری کشور می توانید به سراغ آن بروید. اگر به سرعت و هیجان در ماشین سواری علاقه مند هستید، سافاری می تواند هیجان شما را تخلیه کند. سافاری بدین گونه است به صحرا ها می روید و سوار بر ماشین های بزرگی می شوید که راننده دارند. راننده هایی حرفه ای در این ماشین ها هستند که ماشین را در فراز و نشیب صحرا ها با سرعت و به گونه ای حرکت می دهند که از سرعت و هیجان آن به وجد می آیید و این تفریح را آفرودسواری می نامند.

همزمان نیز آهنگ های شاد و مهیج نیز پلی می شوند که هیجان شما را دو چندان می کنند. سافاری منطقه ای از جزیره کیش است که علاوه بر آفرودسواری می توانید از موتور سواری نیز لذت ببرید. سافاری دارای دو بازه زمانی می باشد که یکی از آن ها 9 صبح تا 13 بعد از ظهر و دومی نیز از ساعت 15 بعد از ظهر و 20 شب می باشند.

آدرس سافاری کیش: جزیره کیش، بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز 3 صنعتی

قیمت ورودی سافاری کیش: 30 هزار تومان

قیمت پکیج های سافاری کیش: از 235 هزار تومان تا 440 هزار تومان

کنسرت های کیش

خوانندگان ایرانی بسیاری هستند که برنامه های کنسرت خود را در جزیره کیش برگزار می کنند. از آنجایی که کنسرت ها فضایی شاد و مفرح را پدید می آورند، جزء تفریحات کیش محسوب شده و شما می توانید بلیط کنسرت خواننده مورد علاقه خود را تهیه کنید.

قیمت بلیط کنسرت کیش: قیمت بلیط کنسرت ها با توجه به سالن، خواننده و جایگاه صندلی از 100 تا 400 هزار تومان متغیر هستند.

کیش

اجاره یا رنت ماشین در جزیره کیش

جزیره کیش از آنجایی که منطقه آزاد محسوب می شود، انواع مختلفی از ماشین های لوکس و خارجی در آن وجود دارند. علاوه بر اهالی جزیره، مسافران نیز می توانند این ماشین ها را به صورت روزانه و با شرایط مشخص اجاره کنند و در جزیره گشت بزنند. رنت ماشین جزء لاکچری ترین تفریحات کیش بوده که برای اجاره آن ها هزینه ای بیش از 800 هزار تومان برای 24 ساعت پرداخت نمایید. اگر شما هم عاشق ماشین های خارجی و دور زدن با آن ها هستید می توانید به مراکز اجاره ماشین در جزیره کیش سری بزنید و بعد از پرداخت مبلغ مشخص و ارائه مدارک لازم، ماشین مورد نظر خود را برای 24 ساعت اجاره کنید.

قیمت رنت خودرو در کیش: بسته به نوع ماشین متفاوت است.

اسکوتر برقی و موتور سواری

در جزیره کیش مسیرهایی وجود دارند که می توانید در آن ها به موتور سواری بپردازید. موتورها یا اسکوتر برقی از جمله تفریحات کیش هستند که می توانید با مراجعه به مراکز اجاره آن ها، با ارائه مدرک شناسایی معتبر و پرداخت مبلغ به عنوان ودیعه می توانید اسکوتر برقی یا موتور سیکلت کوچک برقی را اجاره کنید و در مسیرهای مشخص از این تفریح لذت ببرید. اگر به موتور سواری علاقه دارید و طرز استفاده از آن را بلد نیستید، می توانید از مسئول اجاره موتورها بخواهید تا آموزش های لازم را به شما بدهند تا با مشکلی مواجه نشوید.

موتورها و اسکوترهای برقی هم به صورت ساعتی و هم به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اما اگر برای تفریح و استفاده در پیست بخواهید از آن ها اجاره کنی، تنها برای یک ساعت اجازه استفاده از آن ها را دارید. خوشبختانه این تفریح برای آقایان و بانوان بالاتر از 15 سال امکان پذیر است.

قیمت اجاره موتور برقی و اسکوتر برقی در کیش: بسته به نوع موتور برقی و اسکوتر برقی متغیر هستند.

کیش

بولینگ مریم

بولینگ از جمله تفریحاتی است که امروزه بسیاری از افراد را به سمت خود جذب می کند. اگر از طرفداران پر و پا قرص بولینگ هستید، می توانید در جزیره کیش به سراغ بولینگ مریم بروید. بولینگ مریم کیش که جزء تفریحات کیش محسوب می شود، مجموعه ای کامل از امکانات رفاهی بوده و می تواند لحظاتی شاد و مفرح را برای شما فراهم آورد. در این مجموعه علاوه بر بولینگ، امکانات تفریحی دیگری همچون بیلیارد و اسنوکر در آن وجود دارند که می توانید از آن ها نیز بهره مند شوید.

قیمت بلیط بولینگ مریم: نیم ساعت 50 هزار تومان و 1 ساعت 100 هزار تومان

سوالات متداول

پرطرفدارترین تفریحات آبی کیش را نام ببرید؟

از پرطرفدارترین تفریحات کیش پاراسل، قایق سواری، فلای بورد، غواصی، اسکی روی آب، جت اسکی، آفرود و... می باشند.

آیا بانوان می توانند از تفریح غواصی استفاده کنند؟

بله خوشبختانه آقایان و بانوان به صورت مجزا و با شرایطی یکسان و زیر نظر مربی خانم می توانند از غواصی لذت ببرند.

گران ترین تفریحات کیش کدامند؟

از گران ترین تفریحات کیش جایروکوپتر، اجاره ماشین، اسکوتر زیر دریایی، قایق تندرو تک نفره، کشتی تفریحی خصوصی و... می باشند.

بهترین تفریحات کیش در شب ها کدامند؟

تفریحاتی همچون جنگ های شبانه، رستوران گردی، ماشین سواری، کنسرت و... جزء بهترین تفریحات کیش در شب هستند.

[html_block id=”70971″]