شهر رودهن از معروف ترین شهرهای شرق تهران است که برای بسیار از مردم بخصوص پایتخت نشین ها، شهری بین راهی بوده و برای برخی هم مقصد گردشگری می باشد. اما طبق بررسی هایی که انجام داده شده، درصد قابل توجهی از مسافران مخصوصاً افرادی که میخواهند از رودهن عبور کنند تا به شهرهای دیگر برسند، به دنبال رستورانی خوب در رودهن هستند لذا در لوکس ویلا میخواهیم شما را با بهترین رستوران های رودهن آشنا کنیم تا دفعه بعدی که به دنبال رستوران در رودهن بودید، خود را درگیر پرس و جو از مردم نکنید.

رستوران آرش رودهن

معرفی بهترین رستوران های رودهن را با رستوران آرش شروع می کنیم. رستورانی که مابین رودهن و بومهن قرار دارد و از آنجایی که بیشتر نزدیک به بومهن است، برخی آن را جزء رستوران های بومهن میدانند. رستوران آرش رودهن از ساعت 8 صبح میزبان مشتریان است و تا ساعت 12 ظهر، وعده صبحانه در این رستوران سرو می شود اما وعده صبحاانه تنها شامل منویی از صبحانه های ساده می باشد. برای وعده های ناهار و شام، رستوران آرش تنوع مطلوبی از انواع غذاهای ایرانی را برای مشتریانش سرو می کنند و از طرفی، بخاطر کیفیت بالای کباب های رستوران، بیشتر مشتریانی که به رستوران ارش مراجعه می کنند انواع غذاهای گوشتی شامل کوبیده، شیشلیک، جوجه و غیره را سفارش می دهند هرچند رستوران غذاهای ایرانی دیگری هم دارد که طرفداران خود را داشته و آن ها هم از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

محیط رستوران از دکوراسیون شیک و مطلوبی برخوردار است و ظرفیت رستوران هم مناسب می باشد لذا در روزهای آخر هفته و ایامی که رستوران مشتریان زیادی دارد، کسی در صف منتظر خالی ماندن میز نمانده و از طرفی، طبق گفته مشتریان از کیفیت خدمات سرویس دهی رستوران هم کاسته نمی شود. از نظر مشتریانی که پیش تر به رستوران آرش رودهن مراجعه کرده اند، غذاهای رستوران از کیفیت بالا، حجم مناسب و قیمت های قابل قبولی برخوردار بوده و بطور کلی، رستوران آرش از رستوران های پیشنهاد ما در سفر به رودهن است.

آدرس رستوران آرش رودهن

برای دسترسی به رستوران آرش رودهن، می بایست ابتدا از شهر رودهن راهی بومهن شوید چراکه رستوران در سمت شرق به غرب جاده دماوند قرار دارد. از رودهن که وارد دماوند می شوید، کمی جلوتر از خیابان بزرگ چمران واقع در نبش کوچه درویش، رستوران آرش را مشاهده خواهید کرد. در مقابل رستوران، جای پارک وجود دارد اما در روزهای آخر هفته و تعطیلات بخاطر شلوغی رستوران اکثر مشتریان خودروهای خود را در فاصله دورتری از رستوران پارک می کنند.

شماره تماس رستوران آرش رودهن: 76228782-021

ساعت کاری رستوران آرش رودهن: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب

رستوران آرش رودهن

رستوران قلمستان رودهن

رستوران قلمستان از بهترین رستوران های رودهن و از بهترین رستوران ها بین راهی است که در شرق تهران و اطراف پایتخت پیدا خواهید کرد. رستورانی شیک با محیطی جذاب که دکوراسیون زیبایش توجه ها را به سمت خود جلب می کند. رستوران قلمستان رودهن ظرفیت قابل توجهی دارد و از این رو، برای برگزاری مراسم ها هم می تواند یکی از بهترین رستوران های رودهن باشد. رستوران قلمستان میان رستوران های رودهن و همچنین رستوران های بین راهی، یکی از باکیفیت ترین غذاها را برای مشتریانش سرو می کند. کمتر رستوران بین راهی پیدا می شود که همانند رستوران قلمستان، مواد اولیه غذاهایش را به صورت روزانه و آن هم از نوع مرغوب تهیه کند. اما رستوران قلمستان برای این مواد اولیه مرغوب باید سرآشپزان حرفه ای داشته باشد و در نهایت، خروجی کار می شود غذاهایی که رضایت تمام مشتریان رستوران را گرفته و علاوه بر آن، حجم مناسب و قیمت های بسیار خوبی هم دارد.

آدرس رستوران قلمستان رودهن

رستوران قلمستان در شرق رودهن و اوایل جاده هراز قرار دارد. در شمال شرق رودهن وارد جاده هراز می شوید و قبل از اینکه به روستای گریتون برسید، در مقابل خیابان مدرس رستوران قلمستان را مشاهده خواهید کرد. در مقابل رستوران فضای پارکینگ اختصاصی هم وجود دارد و مشتریان مشکلی از بابت جای پارک نخواهند داشت اما در نظر داشته باشید رستوران در آنطرف جاده هراز قرار دارد و اگر از شهر رودهن میخواهید به رستوران دسترسی داشته باشید، می بایست کمی جلوتر رفته و دور بزنید تا به مقابل رستوران برسید.

شماره تماس رستوران قلمستان رودهن: 76502528-021

ساعت کاری رستوران قلمستان رودهن: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

رستوران قلمستان رودهن

رستوران لاله صحرا رودهن

اگر تا به حال سفری به رودهن داشته باشید، قطعاً لاله صحرا برایتان آشنا خواهد بود. لاله صحرا در واقع یکی از بلوارهای معروف و بزرگ رودهن است و رستوران لاله صحرا هم در ابتدای بلوار قرار دارد. به واسطه مشتری مداری مطلوب، ارائه خدمات سرویس دهی مناسب و همچنین سرو غذاهای ایرانی باکیفیت و لذیذ، رستوران لاله صحرا یکی از معروف ترین رستوران های رودهن است. همیشه این رستوران شلوغ است و اکثر مشتریانش، اهالی رودهن هستند اما در روزهای آخر هفته و تعطیلات، جمعیت بالای گردشگران و مسافران هم اضافه خواهند شد.

هنگامی که وارد رستوران لاله صحرا می شوید، ابتدا مجذوب دکوراسیون داخلی رستوران خواهید شد. رستوران از محیطی شیک و دوست داشتنی با تزئینات و دکوراسیون زیبا برخوردار است و بر روی دیوارها، نقش های جالبی مشاهده می شود. رستوران لاله صحرا همچنین از بهترین چلوکبابی های منطقه است. در منوی غذایی رستوران، انواع غذاهای کبابی شامل چلوکباب ها، جوجه کباب ها، ماهی، زرشک پلو، باقالی پلو و غذاهای خورشتی مشاهده می شود. غذاهای رستوران را بخاطر اینکه تمام مشتریانش از کیفیت، حجم و قیمتشان راضی بودند می توان گفت از بهترین هایی هستند که در میان رستوران های رودهن پیدا می شود.

آدرس رستوران لاله صحرا رودهن

همانطور که پیش تر گفتیم، رستوران لاله صحرا در ابتدای بلوار لاله صحرا قرار دارد و برای دسترسی به رستوران، ابتدا در شهر رودهن وارد جاده هراز شوید اما کمی جلوتر، بلوار و رستوران لاله صحرا را در آنطرف جاده مشاهده کرده و کافیست کمی جلوتر، وارد دوربرگردان شوید تا به رستوران برسید. در شهر رودهن هم دسترسی به رستوران وجود دارد بطوریکه در شهر رودهن وارد بلوار امامت شده و بعد از آن، وارد بلوار لاله صحرا خواهید شد تا در انتهای بلوار و نزدیک به جاده هراز، رستوران را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران لاله صحرا رودهن: 76502152-011

ساعت کاری رستوران لاله صحرا رودهن: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 11 شب

رستوران لاله صحرا رودهن

رستوران ریحون رودهن

رستوران معروف دیگری که در رودهن حسابی معروف شده و همیشه هم جزء شلوغ ترین رستوران های منطقه بوده، رستوران ریحون است. رستوران ریحون کمی دورتر از رودهن قرار دارد اما ارزشش را دارد حتی برای یک وعده غذایی هم که شده به رستوران مراجعه کرده و مشتری دائمی رستوران شوید. رستوران ریحون دو محیط دارد و در محیط اول، میز و صندلی های سبز و سفید قرار دارد که با ترکیب معماری زیبا، دکوراسیون دوست داشتنی و تزئینات شکیل، محیط رستوران را جذاب کرده است. محیط دیگر رستوران ریحون که با نام لمکده شناخته می شود، بخش سنتی رستوران است که تخت های سنتی داشته و در کنار آن، معماری و دکوراسیون بخش هم سنتی و دوست داشتنی می باشد.

رستوران ریحون غذاهایش باعث معروفیت رستوران شده اند. در منوی رستوران، هم غذاهای ایرانی مشاهده می شود و هم غذاهای فرنگی اما غذاهای فرنگی تنها شامل استیک های گوشت و مرغ، سالاد سزار، پاستا و میگو است. در منوی ایرانی رستوران ریحون، ماهی و انواع کباب های لذیذ وجود دارد که هم می توان به صورت جداگانه سفارش داد و هم سینی ویژه رستوران که با نام سینی ویژه ریحون شناخته می شود. با نگاه اول به منوی رستوران، با خود فکر می کنید غذاهای رستوران بسیار گران هستند اما مشتریان قبلی رستوران هم که چنین فکری می کردند، با یکبار امتحان کردن غذاهای رستوران نه تنها به مشتری ثابت تبدیل شدند بلکه از نظر آن ها، غذاها از مزه بی نظیر، کیفیت فوق العاده و حجمی بالا برخوردار بوده و پرداخت این هزینه کاملاً ارزششش را دارد.

از کیفیت و محیط غذاها که بگذریم، رستوران ریحون وعده صبحانه هم سرو می کند و صبحانه های لذیذی در رستوران قابل سفارش است. برای وعده صبحانه هم در نظر داشته باشید رستوران هر روز هفته از ساعت 7:30 صبح باز می باشد.

آدرس رستوران ریحون رودهن

در شرق رودهن وارد جاده دماوند می شوید تا در امتداد جاده دماوند به جاده فیروزکوه برسید. بعد از اینکه به کیلومتر 3 جاده رودهن به دماوند رسیدید، رستوران ریحون در سمت راست جاده قابل مشاهده است. همچنین در مقابل رستوران ریحون فضای پارکینگ اختصاصی هم برای مشتریان در نظر گرفته شده است. پیشنهاد می کنیم اگر اولین باری است که میخواهید به رستوران ریحون مراجعه کنید، در روزهای وسط هفته و ایام خلوت به سراغ رستوران بروید چراکه در روزهای آخر هفته و تعطیلات، جای سوزن انداختن در رستوران وجود ندارد.

شماره تماس رستوران ریحون رودهن: 09351101616 و 46522360-021

ساعت کاری رستوران ریحون رودهن: همه روزه از ساعت 7:30 صبح الی 12 شب

رستوران ریحون رودهن

باغچه رستوران زیتون

در میان رستوران های رودهن، باغ رستوران های مختلفی هم هستند که برخی از آن ها دارای آلاچیق و کلبه های اختصاصی می باشند. در میان آن ها هم طبق گفته مشتریان و رستوران گردها، باغچه ستوران زیتون یکی از بهترین باغچه رستوران هایی است که در رودهن پیدا می شود. رستوران باغچه زیتون مجهز به آلاچیق ها و کلبه های اختصاصی است که قابل رزرو بوده و امکان برگزاری جشن تولد هم در کلبه ها وجود دارد. اکثر مشتریان رستوران، جمع های خانوادگی و دوستانه هستند و برای همین، رستوران باغچه زیتون از جمله شلوغ ترین رستوران های رودهن به شمار می رود.

اما رستوران زیتون تنها آلاچیق و کلبه ندارد بلکه برای افرادی که نمیخواهند روی زمین بنشینند، رستوران دارای محیط سرپوشیده هم داشته و این محیط هم ظرفیت بالا و دکوراسیون شیکی دارد. اما می رسیم به بخش جذاب رستوران که غذاهایش است. رستوران زیتون هم از معدود رستوران هایی است که بر روی کیفیت مواد اولیه غذاهایش تاکید بالایی دارد و به لطف آن، شاهد سرو غذاهای باکیفیت و لذیذی در رستوران هستیم. منوی غذایی رستوران غذاهای ایرانی و انواع کباب ها را پوشش می دهد و در کنار ، تنوع مطلوبی هم از پیش غذاها و نوشیدنی های مختلف هم مشاهده می شود.

آدرس باغچه رستوران زیتون

اگر رستوران باغچه زیتون را به عناون یکی از بهترین رستوران های رودهن انتخاب کرده اید، می بایست در شهر رودهن وارد جاده هراز شوید اما در همان اوایل جاده هراز، مابین خیابان هایی امیریه و جانبازان رستوران را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس باغچه رستوران زیتون: 76519001-021

ساعت کاری باغچه رستوران زیتون: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 11 شب

باغچه رستوران زیتون

فست فود مرغ سوخاری ایران

اگر به دنبال فست فود در شهر رودهن هستید، با فست فودهای بسیاری در رودهن مواجه می شوید که تعدادشان از رستوران ها هم بیشتر خواهد بود. در میان فست فودها، فست فو مرغ سوخاری تنها فست فودی است که به هیچ عنوان نباید از دست دهید. این فست فود تجربه بی نظیری از رستوران گردی و غذاهای فست فودی را ارائه می دهد. رستوران مرغ سوخاری برخلافش نامش که تصور می شود تنها غذاهای سوخاری سرو می کند، انواع غذاهای فست فودی شامل پیتزاها، ساندویچ ها، برگرها و غذاهای دیگر را ارائه می دهد و مرغ سوخاری تنها بخشی از منوی رستوران می باشد.

فست فود مرغ سوخاری کیفیت بالایی بر روی غذاهایش حاکم است و انتخاب بهترین غذا در این رستوران تنها به ذائقه برمیگردد. همچنین از نظر مشتریان، قیمت های فست فود مرغ سوخاری بسیار خوب بوده و با توجه به کیفیت، حجم، مزه و سرویس دهی، ارزش پرداخت را دارد.

آدرس فست فود مرغ سوخاری ایران

دو مسیر برای دسترسی به فست فود مرغ سوخاری ایران وجود دارد. مسیر اول، از طریق جاده هراز است. در اوایل جاده هراز به بلوار مطهری خواهید رسید و در این بلوار بعد از اینکه به میدان خلیج فارس رسیدید، وارد بلوار آیت الله خامنه ای شده و در مقابل دانشگاه آزاد رودهن به رستوران خواهید رسید. مسیر دیگر اما، یکی از شلوغ ترین مسیرها بوده و افرادی که میخواهند از شهر تهران راهی شهرهای شمالی شوند، از آنجا عبور خواهند کرد. این مسیر انتهای کمربندی بومهن است که وارد جاده فیروزکوه می شوید اما کمی جلوتر، تابلوی جاده هراز و آمل را مشاهده خواهید کرد که از طریق آن، وارد بلوار آیت الله خامنه ای می شوید.

شماره تماس فست فود مرغ سوخاری ایران: 46519194-021

ساعت کاری فست فود مرغ سوخاری ایران: همه روزه از ساعت 11:30 صبح الی 12 شب

فست فود مرغ سوخاری ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.