رستوران گردی در کیش بی شک از لذت بخش ترین و خاطره انگیزترین تفریحاتی است که در این جزیره می توان انجام داد. رستوران های بسیاری در کیش هست که کلی هم طرفدار دارد اما نباید از فست فود های کیش هم غافل شویم. بطور کلی، رستوران ها بیشتر از فست فود های کیش طرفدار دارند ولی قطعاً کلی هم فست فود باز داریم که میخواهد زمانی که به این جزیره سفر می کند، گشت و گذاری بین بهترین فست فود های کیش داشته باشد. در سایت لوکس ویلا اینبار میخواهیم در کنار رستوران ها، بهترین فست فودهای کیش را هم معرفی کنیم.

فست فود بومرنگ کیش

مرکز خرید مروارید از جمله لوکس ترین مراکز خرید کیش است که در بلوار مروارید هم قرار دارد. در مقابل مرکز خرید مروارید کلی فست فود و رستوران میبینیم که همیشه هم شلوغ هستند چون در جای معروف و پر رفت و آمدی قرار دارند. اکثر این فست فود ها هم جزء بهترین فست فود های کیش هستند و بین آن ها ما تصمیم گرفتیم فست فود بومرنگ را معرفی کنیم. فست فودی که به غذا های خوشمزه، باکیفیت و خوش قیمتش معروف است البته این موضوع را هم در نظر بگیرید بطور کلی غذا در کیش گران است و در نگاه اول، قیمت غذا های فست فود بومرنگ شاید بالا باشد اما با توجه به سایر فست فود ها، کیفیت و مزه ای که دارند میبینیم متعادل است.

فست فود بومرنگ در ایران کلاً دو شعبه دارد. اولین شعبه فست فود بومرنگ در جزیره کیش و مقابل مرکز خرید مروارید افتتاح شد و در زمینه سرو غذا های فست فودی از جمله انواع پیتزا، برگر، سوخاری و غیره به خوبی توانست به جایگاهی بالایی بین فست فود های کیش برسد و تصمیم گرفت شعبه دوم خود را در مهرشهر کرج افتتاح کند. شعبه دوم اما چون در جایی قرار داشت که کلی کافه رستوران و رستوران های ایتالیایی در اطرافش بود منوی خود را گسترش داد و علاوه بر غذا های فست فودی، کلی غذا های ایتالیایی و فرنگی و بخش کافی شاپ هم به منوی خود اضافه کرد.

در راسته مقابل مرکز خرید مروارید، برخی از رستوران ها و فست فود ها فقط به صورت بیرون بر غذا ارائه می دهند، برخی از مقابل رستوران واقع در پیاده رو تعدادی میز و صندلی قرار دادند و برخی هم مانند فست فود بومرنگ علاوه بر فضای روباز مقابل فست فود، سالن داخلی سرپوشیده با تهویه هوا هم دارد. البته پیشنهاد ما این است اگر برای وعده شام و زمانی که هوا تاریک است میخواهید به فست فود بومرنگ مراجعه کنید سعی کنید در قسمت روباز مجموعه بنشینید تا از هوای دلنشین جزیره هم بهرمند شوید.

چون در راسته مقابل مرکز خرید مروارید فست فود های مختلفی هست، این فست فود ها دائماً با هم رقابت می کنند تا با ارائه غذا های بهتر، باکیفیت تر و متنوع تر در کنار خدمات سرویس دهی مطلوب مشتریان بیشتری را به سمت جلب کنند و بطور کلی، بازار  رقابت در این راسته بسیار داغ است. بین این ها اما، فست فود بومرنگ بین مردم محبوب تر شده و همیشه در مقابل این فست فود جمعیت قابل توجهی مشاهده می شود. فست فود بومرنگ کیش فقط غذا های فست فودی از انواع پیتزا، برگر و غذا های سوخاری به همراه پیش غذا های متنوع و لذیذ را به مشتریانش ارائه می دهد و برای اینکه رقابت را از آن خود کند، تمامی غذا ها همیشه از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند و در کنار مزه و کیفیت خوب، حجمی کاملاً مناسب و بعضاً بیشتر از فست فود های مجاور دارند.

درست است که مراجعه به فست فود بومرنگ و میل کردن غذای خوشمزه اینجا به صورت داغ داغ خیلی لذت بخش است بخصوص اگر بخواهید بعد از آن هم گشت و گذاری در مرکز خرید مروارید داشته باشید اما در نظر بگیرید فست فود بومرنگ ارسال غذا به صورت بیرون بر هم دارد و در هر کجای جزیره که باشید می توانید با شماره رستوران تماس بگیرید و هرچه که میخواهید را به صورت آنلاین سفارش دهید. لازم به ذکر است پیک های فست فود بومرنگ باکس های مخصوصی دارند و برای همین فرقی نمی کند نزدیک فست فود بومرنگ هستید یا در آنسوی جزیره قرار دارید چون همیشه غذا ها در این باکس ها گرم می مانند.

آدرس فست فود بومرنگ کیش

فست فود بومرنگ در بلوار مرودارید کیش قرار دارد و بلوار مروارید هم مابین خیابان خرمشهر و بلوار تهران قرار دارد. اما چون فست فود بومرنگ در مسیر شمال به جنوب بلوار مروارید قرار دارد، بهتر است از بلوار تهران وارد مروارید شوید. زمانی که وارد بلوار می شوید، در آنسوی بلوار مرکز خرید مروارید را مشاهده می کنید و مقابلش، یک راسته فست فود و رستوران است که بین آن ها، فست فود بومرنگ کیش هم مشاهده می شود.

شماره تماس فست فود بومرنگ کیش: 44458822-076 و 44458811-076

ساعت کاری فست فود بومرنگ کیش: همه روزه از ساعت 12:00 الی 17:00 و از ساعت 19:00 الی 1 بامداد

فست فود بومرنگ
فست فود بومرنگ کیش
منوی فست فود بومرنگ
منوی فست فود بومرنگ کیش

رستوران خانه سوخاری کیش

در نگاه اول با توجه به اسمش، بهترین رستوران کیش از نگاه مسافران در زمینه سرو انواع مرغ های سوخاری، خانه سوخاری کیش است اما اینجا با اینکه نامش خانه سوخاری می باشد اما درواقع یک فست فود قیمت مناسب کیش محسوب می شود و آیتم های دیگری هم از جمله پیتزا، برگر، ساندویچ و غیره هم دارد. اما اینجا یک فست فود خاص در کیش است و در ادامه میخواهیم بگوییم چرا.

همانند فست فود بومرنگ که پیشتر معرفی کردیم، رستوران خانه سوخاری هم در مقابل بازار مروارید واقع در بلوار مروارید کیش قرار دارد جایی که کلی فست فود و رستوران کنار یکدیگر قرار دارند و هرکدام علاوه بر اینکه برتری های خاص خود را دارند همیشه هم با هم در حال رقابت هستند. فست فود خانه سوخاری نیز مثل دیگر فست فود های این راسته، یکسری میز و صندلی در مقابل رستوران چیده برای آن هایی که میخواهند از فضای روباز و هوای دلنشین کیش بهرمند شوند و تعدادی هم میز و صندلی در سالن داخلی رستوران برای مشتریان خود در نظر گرفته تا اگر در روز میخواهید به فست فود خانه سوخاری کیش مراجعه کنید در سالن داخلی به همراه تهویه هوای مناسب بنشینید. البته محیط داخلی رستوران جایی نسبتاً ساده است و خبری از دکوراسیون و طراحی آنچنانی در اینجا نیست.

فست فود خانه سوخاری کیش تخصصش فقط غذا های سوخاری نیست و از طرفی، با اینکه یک فست فود محسوب می شود و کلی برگر و ساندویچ و غیره دارد اما پیتزا هایی که ارائه می دهد ایتالیایی هستند. نسبت به بسیاری از فست فود های مقابل بازار مروارید کیش، اینجا منوی متنوع تری دارد و اگر از طرفداران پیتزاهای ایتالیایی هستید در فست فود خانه سوخاری کیش 16 نوع پیتزای ایتالیایی سرو می شود و در بین این پیتزاها، آیتم های خاصی هم هست مانند پیتزای میگو که در هر جایی پیدا نمی شود. در کنار آن، 19 مدل هم برگر و ساندویچ در اینجا می توانید انتخاب کنید. به همراه این ها پیش غذا هایی از انواع سیب زمینی تا پنیر سوخاری هم می توان انتخاب کرد.

اما گل سرسبد غذا های رستوران خانه سوخاری کیش، مرغ های سوخاری و انواع غذا های سوخاری است. با اینکه در تمام فست فود های کیش و بخصوص فست فود های قیمت مناسب کیش انواع غذا های سوخاری هم ارائه می شود، اما سوخاری هایی که در اینجا میل می کنید با تمامی آن ها تفاوت دارد و مزه ای خاص و بی نظیر دارند. همچنین اینجا در کنار مرغ های سوخاری چند تکه، سبد و منوی خانواده هم دارد که به مراتب برای خانواده ها و گروه های چند نفره به صرفه تر هم خواهد بود و همچنین، میگو و ماهی سوخاری هم در اینجا سرو می شود.

فست فود خانه سوخاری کیش از نظر قیمتی مانند بسیاری از فست فود های کیش است اما نسبت به کیفیت، مزه و حجمی که دارند بسیار ایده آل می باشد و طبق نظراتی که از رستوران گرده ها شنیده و دیده ایم، بیشتر افرادی که برای اولین بار تجربه رستوران خانه سوخاری کیش را داشته اند به مشتری ثابت اینجا تبدیل شدند. در آخر هم یک نکته مهم را باید بدانید. اینجا همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 1:30 بامداد به صورت یکسره باز است که خودش یک مزیت نسبت به بسیاری از فست فود ها و رستوران های کیش محسوب می شود. اما از ساعت 12 شب تا 1:30 بامداد رستوران فقط به صورت بیرون بر غذا ارائه می دهد و همچنین غذا های خانه سوخاری کیش به صورت بیرون بر به هر کجای جزیره نیز ارائه می شود.

آدرس رستوران خانه سوخاری کیش

از طریق خیابان خرمشهر یا بلوار تهران وارد بلوار مروارید که می شوید، در ضلع غربی بلوار یعنی در مقابل بازار مروارید کیش، تعدادی فست فود و رستوران در کنار هم مشاهده می کنید و رستوران خانه سوخاری هم میان آن ها قرار دارد.

شماره تماس رستوران خانه سوخاری کیش: 44458485-076 و 44458486-076

ساعت کاری رستوران خانه سوخاری کیش: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 1:30 بامداد

خانه سوخاری
منوی خانه سوخاری کیش
منوی خانه سوخاری
منوی خانه سوخاری کیش

کلبه ساحلی آبنبات چوبی کیش

کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی کیش معروف به کلبه ساحلی آبنبات چوبی، از خاص ترین و جذاب ترین کافه رستوران های کیش به شمار می رود و چون برخلاف بسیاری از کافه رستوران های کیش، اینجا غذا های فست فود و فرنگی سرو می کند بجای غذا های ایرانی، جای دارد جزء بهترین فست فود های ساحلی کیش قرار گیرد. کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی از نامش هم مشخص است که یک فست فود ساحلی کیش محسوب می شود و فاصله چند قدمی اینجا تا دریا به همراه ویو بی نظیری که از دریای زیبای خلیج فارس ارائه می دهد معروفش کرده البته ناگفته نماند بطور کلی کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی از معدود فست فود ها و کافه رستوران های باکیفیت و خوب کیش است که باید تجربه اش را حتماً داشته باشید.

کلبه ساحلی آبنبات چوبی کیش همانطور که از نامش پیداست، یک کلبه ای کوچک و دوست داشتنی است البته کوچک به این معنا نیست که همانند کلبه های چوبی در شهرهای شمالی کشورمان است بلکه ظاهر رستوران به صورت کلبه ساخته شده و زمانی هم که وارد رستوران می شوید، با محیطی بسیار زیبا و دوست داشتنی مواجه می شویم که میز و صندلی های چوبی، دیوارهای چوبی و تزئینات و دکوراسیونش حس خوب و دلنشینی را ارائه می دهد.  کلبه ساحلی آبنبات در کنار محیط داخلی زیبا و دوست داشتنی با تابلوهای زیبا و نورپردازی های شکیل، فضای روباز هم دارد که محوطه اطراف رستوران است. محوطه اطراف رستوران فضایی سرسبز با گل و گیاهان مختلف است و میز و صندلی های مختلفی هم در اینجا قرار گرفته و تمامی آن ها ویو به سمت دریا هم دارند.

کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی برخلاف عرف رستوران ها، کافه ها و فست فود های کیش از ساعت 12 ظهر باز نمی شود بلکه ساعت کاری مجموعه همه روزه از ساعت 4 بعد از ظهر است یعنی اوج گرما و ساعتی که بسیاری از مراکز کیش در تعطیلی به سر می برند. همچنین از سوی دیگر، رستوران ها، کافه ها و فست فود های کیش تا ساعت 12 نهایت 1 شب باز هستند اما اینجا تا ساعت 4 صبح باز می باشد و دلیلش هم مشخص است چون آبنبات چوبی یک رستوران و فست فود ساحلی در کیش محسوب می شود و خیلی ها شب های کیش را در رستوران ها و کافه های ساحلی جزیره سپری می کنند و به جرأت می توان گفت شب نشینی در سواحل کیش و کافه هایش لذت و صفای دیگری دارد.

همانطور که گفتیم، کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی کیش غذا های فرنگی و فست فودی سرو می کند و در کنارش، منوی کافی شاپ هم ارائه می دهد. اینجا همیشه در طول ساعت کاری مجموعه، از هر دو منوی غذایی و نوشیدنی می توان سفارش داد و لذت برد. در منوی غذایی رستوران، کلی پیش غذای خاص و دوست داشتنی مشاهده می شود از کلی سیب زمینی تا پیش غذا های سوخاری و همچنین چندین مدل سالادها از سزار تا یونانی و غیره. برای غذا های اصلی هم در رستوران آبنبات چوبی کیش کلی پیتزای ایتالیایی، ساندویچ ها، برگر ها و غذا های فرنگی از جمله انواع استیک، استراگانف ها و کلی پاستای خوشمزه سرو می شود.

بطور کلی، تمام رستوران ها و فست فود های کیش باید غذا هایی باکیفیت و راضی کننده ارائه دهند هرچند برخی از رستوران ها و فست فود های کیش غذا هایی معرکه و یک سر و گردن بالاتر از سایر رستوران ها و فست فود ها ارائه می دهند. برای همین، کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی غذا هایش فوق العاده هستند و کمتر رستوران و فست فودی در کیش پیدا می شود که به پای آبنبات چوبی برسد چه از لحاظ کیفیت و مزه و چه از لحاظ حجم و قیمت. اینجا قیمت های بسیار خوبی دارد بطوریکه خیلی ها همیشه برای وعده های غذایی خود و شب نشینی های کیش به آبنبات چوبی مراجعه می کنند.

کل غذا های سرو شده در رستوران آبنبات چوبی یک طرف، نوشیدنی های بی نظیری که در اینجا سرو می شوند هم یکطرف. کیش چون همیشه هوای گرمی دارد نوشیدنی های سرد خیلی میچسبد بخصوص موکتل های رنگارنگ یا اسموتی هایی که یخ های خرد شده داخلش قرار میگیرد. اینجا تقریباً همه جور نوشیدنی سرد دارد که طعمی خاص و به یادماندنی از خود برجای می گذارند اما از سوی دیگر، شب های کیش همیشه خنک است بخصوص در روزهای سرد پاییز و زمستان و در این ایام، نوشیدنی های گرم شامل انواع چای و دمنوش و انواع قهوه های داغ در فضای روباز رستوران آبنبات چوبی با ویو دریا و اسکله تفریحی کیش لذت دیگری دارد.

آدرس کلبه ساحلی آبنبات چوبی کیش

در جزیره کیش اسکله های تفریحی متعددی هست اما معروف ترین یا یکی از معروف ترین آن ها، اسکله تفریحی بزرگ کیش نام دارد که در شرق جزیره و انتهای خیابان دریا قرار دارد. زمانی که شما وارد خیابان دریا می شوید، در یک سو بولینگ مریم را مشاهده می کنید و در سوی دیگر بازار ونوس. در انتهای خیابان دریا پیش از آنکه وارد اسکله تفریحی بزرگ کیش شوید، سمت چپ خود و پشت بازار ونوس وارد خیابان نسیم می شوید و کمی جلوتر در سمت راست واقع پارک ساحلی طبیعت رستوران ساحلی آبنبات چوبی معروف به کلبه ساحلی آبنبات چوبی را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس کلبه ساحلی آبنبات چوبی کیش: 09347698982

ساعت کاری کلبه ساحلی آبنیات چوبی کیش: همه روزه از ساعت 16:00 الی 4 بامداد

کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی
رستوران آبنبات چوبی
رستوران آبنبات چوبی کیش
منوی رستوران آبنبات چوبی

فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش

نمی توان گفت معروف ترین فست فود کیش اما بی شک جزء پرطرفدارترین و بهترین فست فود های کیش قرار دارد. فست فود وقت برگر سیب زمینی آنقدری بین مردم و گردشگران طرفدار دارد که در برخی از ایام بخصوص روزهای خوش آب و هوای کیش که اینجا میزبان گردشگران بسیاری می باشد، برای وعده ناهار و یا شام باید زمان زیادی را هم در صف صندوق منتظر بمانید و هم برای پیدا کردن میز خالی. البته همین ابتدا هم بگوییم چون اینجا برای سال های مختلفی همیشه شلوغ بوده، خدمات سرویس دهی خود را هم بهبود بخشیده تا مشتریان تجربه رضایت بخشی از فست فود وقت برگر و سیب زمینی داشته باشند.

فست فود وقت برگر و سیب زمینی مثل همه فست فود های کیش علاوه بر سالن داخلی رستوران، فضای روبازی هم در مقابل رستوران در نظر گرفته و از قضی، بیشتر مشتریان هم تمایل دارند در فضای روباز مجموعه بنشینند چون در جایی بکر و خلوت قرار دارد و در شب های کیش و ایام خوش آب و هوا، هوای جزیره بسیار دوست داشتنی خواهد بود. البته فست فود وقت برگر و سیب زمینی بطور کلی محیطی بسیار جذاب و دوست داشتنی دارد و میز و صندلی های چوبی، تابلوها و تزئینات شکیل به همراه نورپردازی خوب جلوه زیبایی را به محیط این رستوران بخشیده و می توان گفت از جمله مهم ترین دلایلی که فست فود وقت برگر و سیب زمینی بین مردم بسیار پرطرفدار شده می تواند همین محیط جذاب و زیبایش هم باشد.

اینجا ما با یک فست فودی طرف هستیم که منویی متنوع از انواع غذا ها و پیش غذا ها دارد. تمامی غذا هایی که در این مجموعه سرو می شود همگی از مواد اولیه مرغوبی تهیه می شوند و از نظر مزه، حجم و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند لذا از بسیاری از فست فود های کیش می شود گفت یک سر و گردن در زمینه سرو غذا و تنوع منوی غذایی بالاتر است. فست فود وقت برگر و سیب زمینی بخاطر نامش، بیشتر تمرکز خود را روی سرو انواع سیب زمینی و برگر های خوشمزه کرده. سیب زمینی هایی ترد با حجم زیاد و مخلفات متنوع که بسته به سلیقه و ذائقه خود می توانید سفارش دهید و برگر های بی نظیر و آبداری که همگی از گوشت های دست ساز تهیه شده اند برخلاف برخی از فست فود های کیش که برگر های آن ها گوشت های شرکتی است.

فست فود وقت برگر و سیب زمینی در کنار برگر ها و سیب زمینی های خوشمزه، کلی پیتزا دارد از پیتزا های پرطرفداری که در همه فست فود های کیش پیدا می شود تا پیتزا های خاص مانند پیتزای میگو و بیکن گوشت و غیره. البته در بخش پیتزاها، دو پیتزای مخصوص تایم و مخصوص گرند بخاطر حجم بالا و مزه ای بی نظیر بین مشتریان رستوران پر طرفدار هستند. غذا ها به اینجا ختم نمی شود و از دیگر غذا هایی که در فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش می توان سفارش داده به انواع مرغ های سوخاری با تکه های مختلف به صورت نرمال یا اسپایسی، ساندویچ های متنوع، انواع پاستا و غیره اشاره کرد.

مانند هر فست فود خوب در کیش، فست فود وقت برگر و سیب زمینی همیشه کیفیت بالای خود را حفظ کرده و همیشه مشتریان از اینجا بسیار راضی بودند چه از لحاظ محیط و خدمات سرویس دهی و چه از لحاظ غذا ها بخصوص مزه و کیفیتی که دارند. لازم به ذکر است ساعت کاری مجموعه فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 1 بامداد است و در این بازه ساعنی فرقی ندارد در کجای جزیره کیش قرار دارید می توانید به صورت تلفنی سفارش دهید و داغ داغ و سریع تحویل بگیرید البته بخاطر پیک های کم و از طرفی، تقاضای بالا در روزهای شلوغ کیش، طی این ایام شاید غذا ها با کمی تاخیر ارسال شود.

آدرس فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش

فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش در باوار خلیج فارس و دسترسی محلی امیرکبیر قرار دارد. بلوار خلیج فارس و خیابان امیرکبیر مابین میدان های امیرکبیر و حافظ قرار دارد اما بهترین راه برای دسترسی به فست فود وقت برگر و سیب زمینی از طریق میدان حافظ است چراکه هنگام ورود به بلوار امیرکبیر از طریق میدان حافظ، همان ابتدا می بایست وارد مسیر کندرو شوید تا بعد از خیابان امیرکبیر 7، فست فود وقت برگر و سیب زمینی را مقابل کارتینگ کیش مشاهده کنید.

شماره تماس فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش: 44467802-076

ساعت کاری فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش: همه روزه از ساعت 12 ظهار الی 1 بامداد

وقت برگر و سیب زمینی
فست فود وقت برگر و سیب زمینی
منوی آش و حلیم مولانا چالوس
فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش

رزرو ویلا در کیش

اگر تصمیم دارید بجای پرداخت هزینه های گزاف به هتل ها، به سمت اجاره ویلا در کیش بروید یا حتی با اجاره آپارتمان مبله در شهرک های معروف کیش مانند صدف، میرمهنا، دامون ساحلی و غیره، در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید و از امکانات مطلوب و اقامتگاهی دربست به دور از شلوغی بهرمند شوید، کافیست با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

بهترین فست فود های ساحلی کیش کدام ها هستند؟

فست فود یا کافه رستوران ساحلی آبنبات چوبی

فست فود های قیمت مناسب کیش کدامند؟

فست فود های وقت برگر و سیب زمینی و خانه سوخاری

بهترین فست فود های نزدیک به بازار مروارید کدامند؟

فست فود های خانه سوخاری و بومرنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *