متل قو از معدود شهرهای شمالی کشور است که تفریحات جذاب و خاطره انگیزی را در خود جای داده و هرکس به این شهر سفر می کنند حتی برای مدتی محدود، بهترین خاطرات سفر به شمال را برای خود رقم خواهد زد. یکی از جذاب ترین تفریحات راجی میان گردشگران در سفر به متل قو، رستوران گردی و گشت و گذار در میان بهترین رستوران های متل قو است. اگر شما هم میخواهید با چند رستوران برتر و محبوب در این شهر بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

رستوران ارکیده متل قو

رستوران ها یا کیفیت غذا را فدای محیطی لوکس و با دکوراسیون جذاب می کنند یا از محیطی ساده برخوردار بوده اما غذاهایی که ارائه می دهند از نظر کیفیت و قیمت نظیر ندارند. کمتر رستورانی پیدا می شود که در عین لوکس بودن، از کیفیت غذاهای بسیار بالایی برخوردار بوده و در عین حال، قیمت های بسیار خوبی هم داشته باشند تا هرکس وارد آن رستوران می شود، با رضایت کامل خارجح شود. یکی از این رستوران ها که جای دارد در میان بهترین رستوران های متل قو قرارش دهیم، رستوران ارکیده است.

رستوران ارکیده شعبه متل قو از جمله رستوران های ساحلی متل قو است و مشتریان در رستوران ارکیده، غذاهای لذیذ ایرانی را به همراه چشم انداز زیبای ساحل میل خواهند کرد. رستوران محیطی روباز و دلنشین دارد و از دکوراسیون شیکی هم برخوردار می باشد. تمامی غذاهای ارستوران ارکیده از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده اند و همچنین سرآشپزان مجربی هم غذاهای لذیذ و باکیفیت رستوران را برای مشتریان سرو می کنند. لازم به ذکر است رستوران ارکیده متل قو علاوه بر محیط روباز دارای محیط سرپوشیده هم می باشد که همیشه شلوغ است.

آدرس رستوران ارکیده متل قو

قطعاً برج های عظیم زاده را میشناسید که به عنوان نماد متل قو شناخته می شوند. رستوران ارکیده شعبه متل قو بعد از میدان متل قو و جلوتر از برج های عظیم زاده قرار دارد اما در نظر داشته باشید در روز های آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، به دلل شلوغی شهر، ترافیک های سنگینی هم در جلوی رستوران مشاهده می شود و همچنین پیدا کردن جای پارک در این ایام یکی از چالش های بزرگ مشتریان خواهد بود.

شماره تماس رستوران ارکیده متل قو: 54612212-011

ساعت کاری رستوران ارکیده متل قو: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران ارکیده متل قو

رستوران شاندیز متل قو

اگر در میان رستوران های متل قو به دنبال رستورانی لوکس و همیشه شلوغ هستید و میخواهید اوج کیفیت غذاهای ایرانی را در متل قو امتحان کنید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به رستوران شاندیز متل قو بیاندازید. رستوران شاندیز متل قو در میان لوکس ترین رستوران های متل قو قرار دارد و افراد مشهد همچون سلبریتی ها هم به این رستوران مراجعه می کنند تا خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنند.

رستوران شاندیز خاطر نامش بسیار معروف است و همه آن را میشناسند. محیط رستوران بسیار لوکس و دیدنی بوده و تزئینات مجلل و ظاهری شیک دارد. این رستوران هم در میان رستوران های ساحلی متل قو قرار داشته و به لطف این موضوع، مشتریان می تواند غذاهای لذیذ رستوران را در محیطی با چشم انداز زیبای دریای خزر میل کنند. همچنین در نظر داشته باشید رستوران شاندیز ظرفیت بالایی دارد و برای برگزاری مراسم ها هم با رزرو قبلی می تواند گزینه بسیار عالی باشد. به سراغ غذاهای رستوران که برویم، با منویی کامل از انواع غذاهای ایرانی بخصوص انواع کباب ها و شیشلیک ها روبرو خواهید شد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین نسبت به کیفیت و حجم هم قیمت های بسیار خوبی دارند لذا هرکس وارد این رستوران شود با رضایت کامل خارج خواهد شد.

آدرس رستوران شاندیز متل قو

همانند اکثر رستوران های معروف و همیشه شلوغ متل قو، رستوران شاندیز هم در نزدیکی برج های عظیم زاده قرار دارد و می بایست بعد از میدان متل قو و برج های عظیم زاده، وارد پلاژ مرکزی مجتمع مهدی سنتر شوید تا رستوران شاندیز متل قو را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران شاندیز متل قو: 54610308-011

رستوران شاندیز متل قو

رستوران فرزین متل قو

در میان بهترین رستوران های متل قو، رستوران فرزین را می توان جزء معروف ترین و بهترین ها قرار داد. رستوران فرزین متل قو شاید از نظر محیط و دکوراسیون به اندازه لوکس ترین رستوران های متل قو نباشد اما از محیطی بسیار شیک و دیدنی برخوردار است و همچنین به دلیل قرارگیری رستوران در نوار ساحلی متل قو، چشم انداز زیبایی هم از ساحل در رستوران مشاهده می شود. رستوران فرزین با ارائه غذاهای ایرانی و دریایی باکیفیت به همراه قیمت های بسیار مناسب، طرفداران بسیاری پیدا کرده لذا همیشه شاهد شلوغی کم نظیری در رستوران بوده و در برخی از ایام خاص سال مانند تعطیلاتچند روزه و ایام اوج سفر، شاید نیاز باشد زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود.

در میان غذاهای جذاب و لذیذ رستوران فرزین از جمله پیتزاها، غذاهای ایرانی، ایتالیایی و غیره، غذاهای محلی هم به چشم میخورد و از نظر مشتریان ثابت رستوران، میرزا قاسمی، اوزون برون، سورکباب و شیشلیک از جمله غذاهایی هستند که باید در این رستوران آن ها را امتحان کرد.

آدرس رستوران فرزین متل قو

اگر در میان بهترین رستوران های متل قو تصمیم دارید نگاهی به رستوران فرزین بیاندازید، کافیست از شهر متل قو به سمت چالوس یا نمک آبرود راهی شوید تا پس از اینکه یک کیلومتر از میدان متل قو فاصله گرفتید، در سمت ساحل رستوران فرزین را مشاهده کنید. همچنین رستوران فرزین از معدود رستوران هایی است که مشتریانش مشکلی از بابت جای پارک نخواهند داشت.

شماره تماس رستوران فرزین متل قو: 54614905-011

ساعت کاری رستوران فرزین متل قو: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب

رستوران فرزین متل قو

رستوران ملورین

اگر در کنار رستوران های ساحلی، جنگلی و رستوران های لوکس و غیره، به دنبال تنوع هستید و میخواهید در میان بهترین رستوران های متل قو، رستورانی سنتی به همراه آلاچیق را انتخاب کنید، رستوران ملورین می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. رستوران ملورین با اینکه از ترافیک و شلوغی متل قو به دور است، اما جزء محبوب ترین رستوران های متل قو بوده و در ایام گردشگری و شلوغ سال، جمعیت زیادی را در آنجا مشاهده خواهید کرد.

رستوران ملورین درواقع باغ رستورانی جذاب و دیدنی است که از دکوراسیونی شیکی برخوردار بوده و محیط باغ هم بسیار سرسبز می باشد. رستوران ملورین متل قو برای مشتریانش دو محیط در نظر گرفته است که یکی شامل میز و صندلی ها در فضای روباز و دلنشین بخصوص در روزهای پاییز و بهار بوده و دیگری آلاچیق ای بزرگ و کوچک هستند که از مهم ترین دلایل محبوبیت رستوران در این شهر شده اند.

رستوران ملورین علاوه بر اینکه توانسته در محیطی روباز به همراه آلاچیق پذیرای مشتریانش باشد، غذاهای بسیار باکیفیت و لذیذی را هم سرو میی کند که اکثر آن ها غذاهای ایرانی و محلی هستند و در منوی رستوران هم انواع غذاهای محلی شمال کشور محبوب تر از سایرین هستند.

آدرس رستوران ملورین متل قو

رستوران ملورین در منطقه کلارآباد واقع در شرق متل قو قرار دارد و اگر رستوران ملورین، انتخاب شما در میان بهترین رستوران های متل قو برای تجربه خاطره انگیز رستوران گردی است، کافیست متل قو را به شسمت شرق ترک کرده و راهی چالوس شوید تا پس از چند کیلومتر رانندگی وارد منطقه کلارآباد شده و سپس، در ابتدای بلوار شهید بهشتی به رستوران ملورین برسید.

شماره تماس رستوران ملورین متل قو: 54605413-011

ساعت کاری رستوران ملورین متل قو: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11:30 شب

رستوران ملورین

رستوران اکبرجوجه متل قو

کمتر جلوتر از رستوران فرزین که یکی از بهترین رستوران های متل قو به شمار میرود، رستوران اکبرجوجه شعبه متل قو قرار دارد. رستوران اکبر جوجه را کسی نیست نشناسند یا حتی برای یکبار هم که شده نامش را نشنیده باشد. داستان اکبرجوجه از این قرار است در گذشته های دور، سفره خانه سنتی در شمال بود که منوی غذایی بسیار محدودی داشت و تصمیم گرفت تا ابتکار به خرج داده و مرغ را سرخ کند تا پس از سرخ شدن کامل مرغ بر رویش رب انار بریزد. این ابتکار موفقیت آمیز بوده و امروزه به لطف غذای خاص و لذیذ اکبرجوجه، این رستوران در تمام شهرهای ایران دارای شعبات مختلفی می باشد که شعبه متل قو یکی از برترین آن ها به شمار می رود.

رستوران اکبرجوجه متل قو همانند سایر شعبات اکبرجوجه از محیطی با دکواسیون مطلوبی برخوردار است و هم غذاها هم به صورت بیرون بر سرو شده و هم در محیط رستوران میز و صندلی های مختلفی قرار داده شده است. در نظر داشته باشید رستوران اکبرجوجه شعبه متل قو با نام رستوران برادران کلبادی هم شناخته می شود.

آدرس رستوران اکبرجوجه متل قو

شعبه متل قو رستوران اکبرجوجه قبل از رسیدن به میدان متل قو و برج های عظیم زاده قرار دارد. فاصله رستوران تا میدان متل قو کمتر از یک کیلومتر بوده و همچنین در نوار ساحلی شهر قرار دارد.

شماره تماس رستوران اکبرجوجه متل قو: 54614470-021

ساعت کاری رستوران اکبرجوجه متل قو: هرروز حی در ایام تعطیل، از ساعت 11 صبح الی 11 شب

رستوران اکبرجوجه متل قو

رستوران ایتالیایی دانانو

غذاهای ایرانی، دریایی و بخصوص غذاهای محلی استان مازندران بسیار جذاب و محبوب هستند و یکی از مهم ترین دلایل سفر مردم به شهرهای شمالی کشور، میل کردن بهترین غذاهای محلی در بهترین رستوران ها می باشد. اما از طرف دیگر، تنوع دادن به منوی غذایی و مراجعه به فست فودها در سفر به شمال و رستوران گردی خالی از لطف نیست. اگر در میان بهترین رستوران های متل قو به دنبال یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی هستید، رستوران دانانو می تواند از جمله بهترین انتخاب ها باشد.

رستوران ایتالیایی دانانو از نظر گردشگران و علاقمندان به رستوران گردی به عنوان بهترین رستوران ایتالیایی متل قو شناخته می شود. رستوران دانانو دو محیط روباز و سرپوشیده دارد و محیط سرپوشیده از دکوراسیونی بسیار جذاب و دوست داشتنی برخوردار می باشد و در محیط بیرونی هم میز و صندلی های شکیلی قرار داده شده است اما در نظر داشته باشید رستوران دانانو در میان رستوران های متل قو از جمله رستوران های همیشه شلوغ به شمار می رود. همانطور که از نام رستوران مشخص است، مشتریان در رستوران دانانو با انواع غذاهای ایتالیایی و فست فودها شامل انواع پاستا، برگر، پیتزا، سالاد و نوشیدنی های مختلف روبرو خواهند شد که از قیمت های بسیار خوبی برخوردار بوده و کیفیت و حجم مناسب آن ها هم از مهم ترین دلایل محبوبیت رستوران در میان مردم شده است.

آدرس رستوران دانانو متل قو

ابتدا در شهر متل قو به سمت میدان متل قو بروید و سپس میدان را به سمت شرق و شهرهای کلارآباد و چالوس ترک کرده و کمی جلوتر، خیابان باهنر و دهکده شیرین را مشاهده خواهید کرد و رستوران دانانو در ابتدای خیابان باهنر قرار دارد.

شماره تماس رستوران دانانو متل قو: 54630469-021

ساعت کاری رستوران دانانو: همه روزه از ساعت 11:30 الی 17:00 و از ساعت 18:00 الی 23:30

1 دیدگاه در “رستوران های متل قو

  1. حسین گفت:

    فرزین که خیلی معمولی و گرون. خدمات صفر پول ماشالللههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.