اجاره ویلا و سوئیت در متل قو

نمایش 1–21 از 67 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخردار در متل قو B176

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا سه خوابه جنگلی در متل قو B175

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی در متل قو B174

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لوکس در متل قو B173

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در متل قو B172

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در متل قو B169

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در متل قو B168

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوخوابه دریا گوشه B166

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دو خوابه در سلمانشهر B165

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در متل قو B164

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی با استخر متل قو B145

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی کلارآباد B163

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ویلا دو خوابه متل قو B162

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت ساحلی در متل قو B161

۳۶۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا سه خوابه ساحلی در متل قو B152

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در سلمانشهر B151

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی متل قو B150

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لوکس در دریا گوشه B127

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۱۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا دوبلکس در کلارآباد متل قو B126

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در دریا گوشه B125

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
۲تخت

اجاره ویلا جنگلی دریاگوشه متل قو B142

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
۸نفر
۳تخت

اجاره ویلا در متل قو

اگر قصد سفر به شهر زیبای متل قو را دارید، یکی از مهمترین کارهایی که باید پیش از سفر برای اقامت خود انجام دهید اجاره ویلا در متل قو می باشد. بسیاری از گردشگران هستند که برای اقامت خود در این شهر، برای یک الی چند روز به دنبال اجاره روزانه ویلا در متل قو هستند. به دلیل وجود برج های دوقلو، متل قو جزء یکی از شهرهای لوکس استان مازندران به شمار می رود و از همین رو در سال های اخیر و با پیشرفت صنعت گردشگری در کشور، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اگر شما هم می خواهید به این شهر زیبا و خوش آب و هوا سفر کنید و به دنبال اجاره ویلا متل قو هستید، می توانید از ویلاهایی که در این شهر وجود دارند و از امکانات بسیار مناسبی برخوردارند استفاده نمایید. همچنین از آنجایی که متل قو یکی از شهرهای ساحلی شمالی می باشد، اجاره ویلا در متل قو در نوار ساحلی آن نسبت به جنگلی دارای طرفداران بیشتری می باشد. اگر هم برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا ارزان در متل قو هستید می توانید سفر خود را به وسط هفته موکول کنید. چراکه قیمت ویلا در متل قو در آخر هفته و ایام تعطیل نسبت به وسط هفته بالاتر می باشند.

اجاره ویلا استخردار در متل قو

اجاره ویلا استخردار در متل قو

در میان تمام اقامتگاه هایی که در متل قو وجود دارند، ویلاهای استخردار از محبوبیت بیشتری برخوردارند که این موضوع در رابطه با اغلب شهرهای گردشگری صدق می کند. اجاره ویلا استخردار در متل قو نسبت به دیگر اقامتگاه ها دارای طرفداران بیشتری هستند که از همین رو بر تعداد آن ها افزوده می شوند. ویلاهای استخردار متل قو به دو دسته سرپوشیده و روباز تقسیم می شوند که اجاره ویلا استخردار سرپوشیده در متل قو به ویژه در فصول سرد سال با تقاضای بیشتری رو به رو هستند.

لازم به ذکر است که اغلب ویلاهای استخردار سرپوشیده در متل قو در فصول سرد سال دارای آبگرم می باشند.گردشگران می توانند با اجاره ویلا استخردار در متل قو از امکانات متعددی همچون استخر، جکوزی، آلاچیق، میز بیلیارد، فوتبال دستی، باربیکیو و… بهره مند شوند و از اقامت خود در این ویلاها نهایت لذت را از سفرشان ببرند. همچنین از آنجایی که این ویلاها دارای طرفداران زیادی هستند، دسترسی بسیار ساده ای به اغلب نقاط شهر دارند و گردشگران می توانند در کمترین زمان به سایر نقاط شهر بروند.

اجاره ویلا جنگلی در متل قو

اگر جزء گردشگرانی باشید که در سفر به شهرهای شمالی به اقامت در جنگل علاقمند باشید و همچنین به دنبال جایی برای یافتن آرامش هستید، می توانید از اجاره ویلا جنگلی در متل قو برای اقامت خود استفاده کنید. از آنجایی که متل قو شهری ساحلی است، اغلب گردشگران برای اقامت خود به سراغ ویلاهای ساحلی می روند و جمعیت گردشگران در آن مناطق بیشتر از مناطق جنگلی می باشد. از همین رو شما می توانید از آرامش حاکم در جنگل های متل قو نهایت لذت را ببرید.

همچنین نسبت به ویلاهای موجود در نوار ساحلی دارای قیمت های کمتری هستند. بنابراین با اجاره روزانه ویلا جنگلی در متل قو می توانید در هزینه های اقامتی خود صرفه جویی کنید. در میان ویلاهای جنگلی در متل قو برخی از ویلاها هستند که به صورت دوبلکس می باشند و اگر آن ها را برای اقامت خود انتخاب کنید می توانید از چشم انداز بی نظیر جنگلی آن بهره مند شوید. اگر از اجاره ویلا جنگلی در متل قو استفاده کنید می توانید به راحتی به تمام نقاط جنگلی و سرسبز دسترسی پیدا کنید.

اجاره سوئیت در متل قو

اگر قصد سفر به متل قو را دارید و برای اقامت خود به دنبال اقامتگاهی با قیمت مناسب هستید، می توانید به سراغ اجاره سوئیت در متل قو بروید که به مراتب دارای قیمت مناسب تری نسبت به ویلاها می باشند. اما بدان معنا نیست که امکانات سوئیت ها نسبت به دیگر اقامتگاه ها کمتر می باشد. در نقاط مختلف این شهر زیبا و لاکچری انواع ویلاها و سوئیت ها وجود دارند که دارای امکانات بسیار مناسبی هستند و شما نیز می توانید با اجاره سوئیت ارزان در متل قو از اقامت خوبی در این شهر بهره مند شوید.

اجاره سوئیت متل قو دارای دو نوع می باشد که به سوئیت های ساحلی و سوئیت های جنگلی تقسیم می شوند. اجاره سوئیت های ساحلی دارای قیمت های بالاتری نسبت به اجاره سوئیت های جنگلی متل قو هستند. همچنین قیمت این سوئیت ها با توجه به امکانات و تعداد اتاق های آن ها متغیر است. پیشنهاد می شود یک هفته پیش از تاریخ سفرتان به متل قو اقدام به اجاره سوئیت در متل قو نمایید تا با مشکل مواجه نشوید.

اجاره ویلا لاکچری در متل قو

اجاره ویلا لاکچری در متل قو

از سوئیت های اقتصادی و ویلاهای معمولی که بگذریم نوبت به ویلا لاکچری در متل قو می رسد. از دیگر گزینه هایی که برای اقامت در متل قو وجود دارد می توان به اجاره ویلا لاکچری در متل قو اشاره کرد که دارای امکانات، تجهیزات و قیمت های بیشتری نسبت به دیگر ویلاهای متل قو می باشند. این نوع ویلاها مناسب برای کسانی است که می خواهند در سفر به متل قو در بهترین نوع ویلاها اقامت داشته باشند و حاضرند هزینه های بیشتری را در این مورد بپردازند.

اجاره ویلا لاکچری در متل قو یکی از بهترین نوع اقامت در این شهر می باشد که از امکانات بسیار خوب و زیادی از جمله استخر، جکوزی، سیستم های صوتی و تصویری مناسب، وسایل بسیار تمیز و نو، روف گاردن و… بهره میبرند. اجاره ویلا لوکس در متل قو مناسب برای کسانی است که به جز اقامت، قصد برگزاری مهمانی و یا مراسم های خاص و ویژه ای مانند سالگرد ازدواج و یا تولد دارند. اگر قصد اجاره ویلا لوکس در متل قو را دارید باید حتما تمام موارد مورد نظر خود را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید ویلای مربوطه دارای امکانات مورد نظر شما می باشد.

اجاره ویلا در سلمانشهر

جالب است بدانید سلمانشهر نام دیگر متل قو می باشد که گردشگران تنها منطقه جنگلی آن را سلمانشهر می دانند. در صورتی که به دنبال اجاره ویلا در سلمانشهر باشید انواع مختلفی از اقامتگاه ها که شامل ویلاهای لاکچری، ویلاهای استخردار، سوئیت های اقتصادی، آپارتمان های مبله و… می باشند در مقابل شما قرار دارند که شما می توانید با توجه به تعداد نفرات، سلیقه و بودجه خود یکی از آن ها را برای خود اجاره کنید. اجاره ویلا در سلمانشهر با توجه به فاصله آن ها نسبت به دریا و جنگل قیمت های متفاوتی دارند و گزینه های اقتصادی آن ها برای گردشگرانی مناسب است که می خواهند از آن ها تنها برای استراحت و شب خوابیدن استفاده کنند و بیشتر مواقع را به گشت و گذار در میان جاهای دیدنی متل قو می گذرانند.

گشت و گذار در میان جاهای دیدنی متل قو

همانطور که میدانیم، متل قو یکی از شهرهای لوکس و دیدنی استان مازندران است اما اکثر گردشگرانی که به متل قو سفر می کنند، معمولاً در بلوار دریاگوشه و میدان متل قو گشت و گذار کرده و یا در ساحل اختصاصی برج های عظیم زاده، خاطرات جذاب و هیجان انگیزی را با تفریحات آبی ساحل برای خود رقم می زنند. اما در شهر متل قو و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که بی شک بازدید از آن ها، لحظات خوشی را برای گردشگران رقم خواهد زد.

در میان مناطق دیدنی متل قو، همواره پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به غارنوردی هستید، حتماً نگاهی به غار دانیال واقع در جنوب سلمانشهر بیاندازید چراکه این غار در میان بزرگترین غارهای آبی ایران قرار داشته و در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. همچنین روستایی با نام روستای اسب چین در اطراف متل قو وجود دارد که در غرب استان مازندران، یکی از محبوب ترین روستاها بوده و برای طبیعت گردی، مقصدی بی نظیر خواهد بود.

سوالات متداول

 جهت اجاره ویلا در متل قو، همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی معتبر نظیر (کارت ملی، شناسنامه و یا گواهی نامه) الزامی می باشد.

 

قیمت اجاره ویلا در متل قو از 780 هزار تومان آغاز می شود و همچنین شروع قیمت اجاره سوئیت در متل قو از 420 هزار تومان می باشد.

اجاره ویلا استخردار در متل قو از پرطرفدارترین اقامتگاه های متل قو بوده و در مقابل نیز اجاره ویلا جنگلی در متل قو هم از محبوب ترین ویلاهای متل قو می باشد.

فصل های بهار و پاییز از بهترین زمان ها برای اجاره ویلا در متل قو محسوب می شوند.

چون تیم پشتیبانی لوکس ویلا تمامی سوئیت ها و ویلاهای روزانه متل قو (سلمانشهر) را از نزدیک مشاهده و بررسی کرده، سپس بهترین ویلاهای اجاره ای متل قو را از لحاظ امکانات، نظافت و دسترسی برای مسافران عزیز در وبسایت لوکس ویلا جمع آوری نموده است.