اجاره ویلا متل قو

اجاره ویلا متل قو

اجاره سوئیت متل قو

نمایش 1–21 از 52 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخردار در متل قو B176

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا سه خوابه جنگلی در متل قو B175

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی در متل قو B174

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لوکس در متل قو B173

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در متل قو B172

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در متل قو B169

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در متل قو B168

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوخوابه دریا گوشه B166

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دو خوابه در سلمانشهر B165

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در متل قو B164

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی با استخر متل قو B145

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی کلارآباد B163

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ویلا دو خوابه متل قو B162

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا سه خوابه ساحلی در متل قو B152

۹۶۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در سلمانشهر B151

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی متل قو B150

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لوکس در دریا گوشه B127

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۱۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا دوبلکس در کلارآباد متل قو B126

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در دریا گوشه B125

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
۲تخت

اجاره ویلا جنگلی دریاگوشه متل قو B142

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
۸نفر
۳تخت

اجاره ویلا جنگلی در متل قو B124

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در متل قو


متل قو که اسم آن در تقسیمات کشوری به نام سلمان شهر می باشد، در گذشته به نام ساقی کلایه خوانده می شد. این شهر توریستی ساحلی، در راستای سیاست های شهرک سازی دهه چهل شمسی، شروع به ساخته شدن و رشد کرد. اولین شهرک این منطقه، دریا گوشه نام گرفته بود. اما پیش از این آغاز، نخستین ایده ساخت سلمانشهر در ذهن مرد جوان سرمایه داری شکل گرفت. وی با دیدن منظره قویی در کنار دریا در منطقه فعلی سلمانشهر، تصمیم گرفت متلی با عنوان قو در کنار ساحل خزر، بسازد. این ایده شش ماه بعد در نوروز آن سال، رنگ واقعیت به خود گرفت.

اجاره ویلا در متل قو

متل قو با وجود شهرت و توسعه بسیار بالایش، از جمعیت بومی اندکی برخوردار می باشد. این موضوع نشان دهنده آن است که این شهر بیش از هر چیز با اهداف گردشگری و توریستی بنا شده. همین موضوع هم باعث شده که نرخ خرید یا اجاره ویلا در این منطقه از شمال نسبت به دیگر نواحی آن بالاتر باشد. در عین حال، بسیاری همچنان در حال سرمایه گذاری بر روی گسترش و توسعه جاذبه های این شهر هستند. بهترین نمونه آن برج های دوقلوی عظیم زاده در این شهر هستند که به طور همزمان کاربری مسکونی و تجاری دارند. در کنار آنها نیز هتلی لوکس و بسیار عظیم به نام هتل قوی الماس خاورمیانه بنا نهاده شده.

سکونت در این برج ها و یا رزرو اتاق در این هتل بسیار لوکس، شاید برای همه مسافران متل قو مقدور نباشد. اما همه اقامتگاه های سلمانشهر، این اندازه گرانقیمت نیستند. رزرو ویلا ساحلی متل قو  برای هر نوع بودجه ای امکان دارد. بسته به امکاناتی که در این ویلاها در نظر گرفته شده، قیمت آن نیز متغیر خواهد بود. برخی از ویلاها ممکن است ساحل اختصاصی یا دکوراسیون و معماری بسیار متفاوت و هنری داشته باشند. برخی از این اقامتگاه ها، دوبلکس یا تریپلکس بوده یا امکانات اختصاصی ویژه دیگری دارند که آنها را از بقیه اقامتگاه ها متمایز می کنند.

اجاره ویلا جنگلی در متل قو

شاید اسم ویلا جنگلی را زیاد شنیده باشید. تفاوت ویلاهای جنگلی با ساحلی در محل ساخت آنها می باشد. این ویلاها در مناطق جنگلی ساخته می شوند. بنابراین نسبت به ویلاهای ساحلی رطوبت کمتری دارند. افزون بر این، مناطق جنگلی شمال، آرامش و سکوت بیشتری داشته و از شلوغی های ساحل به دور هستند. این ویلاها همانند دیگر ویلاهای شمال شیروانی با نمای رومی داشته و بسیار زیبا هستند. به دلیل تردد کمتر اتوموبیل ها در مناطق جنگلی، آب و هوای آن نیز تمیزتر است. ویلا جنگلی متل قو علاوه بر این موارد، همه امکانات ویلاهای شمالی را در خود جای داده اند.

رزرو ویلا متل قو

گردشگران در سفر به متل قو همواره به سراغ اجاره ویلا در مناطق معروف شهر می روند. این مناطق شامل منطقه چهارصد دستگاه، ویلاهای مجاور برج های عظیم زاده و مناطق جنگلی شهر است. متل قو امروزه به لطف برج های معروفش، جاذبه های گردشگری و تفریحات لوکس و هیجان انگیز دریایی در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار گشته و در روزهای آخر هفته و بخصوص تعطیلات چند روزه شاهد ترافیک های سنگینی در این شهر هستیم.

اگر شما هم قصد سفر به متل قو در ایامی را دارید که شاهد حضور گردشگران بسیاری در این شهر هستیم، پیشنهاد می کنیم برای اینکه بدون هیچ مشکل و دغدغه ای، با توجه به بودجه و سلیقه در میان انواع ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دوبلکس، ساحلی و جنگلی و همچنین انواع سوئیت های ارزان بهترین را انتخاب کنید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر خود نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. لازم به ذکر است نرخ اججاره ویلا در متل قو در روزهای عادی هفته شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا در سلمانشهر

سلمانشهر منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا در نوار ساحلی مازندان است که در غرب شهر چالوس قرار دارد. این شهر دیدنی در گذشته، جنگلی بود که چندان هم مورد اهمیت قرار نداشت و همچنین در آن زمان، نام این شهر، ساقی کلایه بود. بعد از مدتی، در سلمانشهر اولین متل ساخته شد نام این متل، قو بود لذا به لطف این موضوع، مردم سلمانشهر را با نام متل قو هم میشناختند.

در سال 1340، اولین شهرک سازی ها در منطقه دریاگوشه سلمانشهر شروع شد و رفته رفته این شهر گسترش یافت و امروزه، به یکی از توریستی ترین شهرهای شمال کشور تبدیل شده است اما خوب است بدانید متل قو بخش قابل توجهی از محبوبیتش را مدیون احد عظیم زاده، یکی از بزرگترین جاجران فرش ایران و جهان می باشد چراکه او با سرمایه گذاری کلان، دو برج مرتفع و لوکس در این شهر ساخته که به نماد متل قو تبدیل شده و امروزه درمیان شلوغ ترین مناطق دیدنی متل قو قرار دارد. گردشگرانی که قصد سفر به سلمانشهر را دارند، می توانند در این شهر با توجه به بودجه و سلیقه میان انواع سوئیت های ارزان و گران قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره بهترین را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید ویلاهای متل قو همواره گران بوده و ویلاهای ساحلی بخصوص ویلاهای اطراف برج های عظیم زاده، درمیان گران قیمت ترین اقامتگاه ها هستند.

اگر شما هم  به دنبال ویلاهای جذاب و دیدنی در سلمانشهر هستید خوب است بدانید نرخ اجاره ویلا طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند. مچنین لازم به ذکر است به لطف محبوبیت سلمانشهر در میان گردشگران، پیشنهاد می کنم برای اجاره بهترین ویلای مدنظر خود، از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا در سلمانشهر اقدام کنید.

اجاره ویلا استخردار متل قو

در میان تنوعی از ویلاهای عادی، لوکس و دیدنی با امکانات مختلف، همواره تقاضا برای اجاره این ویلاهای جذاب و دوست داشتنی در متل قو بالا است چراکه ویلاهای استخردار به لطف برخورداری از قیمت های مناسب درکنار استخرهای روباز و یا سروپشیده و امکانات جذاب، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

ویلاهای استخردار متل قو به دلیل تقاضای بالا، از نرخ اجاره روزانه به مراتب بیشتری برخوردار هستند و این قیمت در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که شاهد تقاضای کم نظیر هستیم نیز بیشتر خواهند شد. اگر شما هم به دنبال ویلاهای استخردار متل قو هستید خوب است بدانید اکثر این دسته از ویلاها دارای استخرهای سرپوشیده هستند و به ندرت می توان ویلایی با استخر روباز پیدا کرد. همچنین برخی از ویلاهای استخردار متل قو در روزهای سال دارای استخرهای آبگرم نیز می شوند که در نوع خود بسیار جذاب هستند.

همواره برای رزرو ویلا استخردار در متل قو متناسب با بودجه و سلیقه، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید اما این نکته را هم خوب است بدانید در ایام خاص سال که شاهد تقاضای بالا جهت اجاره ویلا در متل قو هستیم، پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر اقدام کنید.

گشت و گذار در میان جاهای دیدنی متل قو

همانطور که میدانیم، متل قو یکی از شهرهای لوکس و دیدنی استان مازندران است اما اکثر گردشگرانی که به متل قو سفر می کنند، معمولاً در بلوار دریاگوشه و میدان متل قو گشت و گذار کرده و یا در ساحل اختصاصی برج های عظیم زاده، خاطرات جذاب و هیجان انگیزی را با تفریحات آبی ساحل برای خود رقم می زنند. اما در شهر متل قو و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که بی شک بازدید از آن ها، لحظات خوشی را برای گردشگران رقم خواهد زد.

در میان مناطق دیدنی متل قو، همواره پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به غارنوردی هستید، حتماً نگاهی به غار دانیال واقع در جنوب سلمانشهر بیاندازید چراکه این غار در میان بزرگترین غارهای آبی ایران قرار داشته و در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. همچنین روستایی با نام روستای اسب چین در اطراف متل قو وجود دارد که در غرب استان مازندران، یکی از محبوب ترین روستاها بوده و برای طبیعت گردی، مقصدی بی نظیر خواهد بود.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در متل قو با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

ساحل متل قو یکی از معروف ترین سواحل شمالی ایران می باشد که مرکز تفریحات آبی در سواحل شمالی ایران می باشد

ویلاهای استخردار و ویلاهای ساحلی و لب دریا با کمترین قیمت در متل قو از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

متل قو یا سلمانشهر قطب گردشگری شهرهای شمالی ایران می باشد . طبیعت زیبای این شهر ، امکانات رفاهی و همچنین ویلاهای با قیمت مناسب از جمله علل محبوبیت متل قو می باشند