اجاره ویلا متل قو

اجاره ویلا متل قو

اجاره سوئیت متل قو

نمایش 1–21 از 67 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخردار در متل قو B176

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا سه خوابه جنگلی در متل قو B175

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی در متل قو B174

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لوکس در متل قو B173

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در متل قو B172

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در متل قو B169

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در متل قو B168

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوخوابه دریا گوشه B166

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دو خوابه در سلمانشهر B165

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در متل قو B164

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی با استخر متل قو B145

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی کلارآباد B163

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ویلا دو خوابه متل قو B162

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت ساحلی در متل قو B161

۳۶۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا سه خوابه ساحلی در متل قو B152

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در سلمانشهر B151

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا ساحلی متل قو B150

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا لوکس در دریا گوشه B127

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۱۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا در دریا گوشه B125

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
۲تخت

اجاره ویلا جنگلی دریاگوشه متل قو B142

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
۸نفر
۳تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در متل قو

اجاره روزانه ویلا در متل قو

نام قدیمی متل قو ساقی کلایه بوده و اسم رسمی آن، سلمانشهر می باشد. در دهه چهل شمسی، دولت وقت در راستای گسترش شهرسازی در استان های شمالی، سیاست شهرک سازی را در پیش گرفت. متل قو نیز به عنوان یک شهر توریستی ساحلی در جهت همان سیاست ها شکل گرفته. البته قبل از هر چیز، فکر اولیه ساختن منطقه سلمانشهر در ذهن مردی جوان ایجاد شد. او که سرمایه مناسبی در اختیار داشت، قویی را در کنار ساحل آن منطقه مشاهده کرد و بر آن شد که یک متل به نام متل قو در کنار ساحل خزر تاسیس نماید. در نوروز سال بعد یعنی شش ماه پس از آن ایده نخستین، این متل ساخته و به بهره برداری رسید.

 پس از آن اولین شهرک در آن منطقه به نام دریاگوشه نیز ایجاد شده و به تدریج متل قو بدل به یک منطق گردشگرپذیر و ویلایی در شمال شد. به طوری که اجاره ویلا در متل قو یکی از عمده ترین منابع درآمدی بومی های آن به شمار آمد. البته همانطور که اجاره سالیانه در این منطقه رواج بسیار دارد، اجاره روزانه ویلا نیز به جهت حضور پرشمار مسافران این شهر، بسیار رایج می باشد. از آنجا که خدمات شهری و توریستی در متل قو، نسبت به برخی دیگر شهرهای شمالی بالا می باشد، بسیاری این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.

اجاره ویلا استخردار در متل قو

همان طور که پیش از این نیز گفته شد، مسافران متل قو می توانند همواره بهترین و به روزترین انواع اقامتگاه ها را در این شهر با خیال راحت بیابند. یکی از این موارد، ویلاهای استخردار هستند که بسیار هم پر طرفدار می باشند. البته استخر در ویلاها از کیفیت و استاندارهای متفاوتی برخوردار می باشد. بنابراین به صرف این که در مشخصات یک ویلا عنوان آن استخردار ذکر شده باشد، نمی تواند دلیلی بر کیفیت و قیمت بالای آن ویلا باشد.

بسیار امکان دارد که شما ویلایی را به امید آن که استخر ظاهرا زیبایی دارد، از یک وبسایت اجاره ویلا، انتخاب و رزرو نمایید، سپس در ابتدای ورود به ویلای خود متوجه می شوید که شرایط استخر بسیار غیر بهداشتی بوده و یا آب استخر تعویض نشده و امکان استفاده از ان وجود ندارد. بنابراین بسیار مهم می باشد که در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهید. ویلاهای استخردار ارائه شده در وبسایت ما همگی با ضمانت بهداشت، ضد عفونی شدن، امکانات مناسب و مطابق با اطلاعات ارائه شده در وبسایت، به شما تحویل خواهند شد.

اجاره ویلا ساحلی در متل قو

تعداد ساکنان محلی متل قو نسبت به تعداد مسافرانش اندک می باشد. این آمار نشانگر آن می باشد که در واقع متل قو بیش از هر چیز یک شهر با هدف توسعه توریسم در مناطق شمالی می باشد. این امر موجب شده که قیمت خرید یا اجاره ویلا در این منطقه از شمال نسبت به دیگر مناطق آن بالاتر باشد. همین ورود منابع مالی بسیار توسط گردشگران به این شهر باعث شده که سرمایه گذاران همچنان در حال اجرای طرح های توسعه ای برای گسترش این جاذبه ها باشند. از جمله این موارد، برج های دوقلوی عظیم زاده در این شهر هستند که به طور همزمان کاربری مسکونی و تجاری دارند

در کنار آنها نیز هتلی لوکس و بسیار عظیم به نام هتل قوی الماس خاورمیانه ایجاد شده. البته اقامت در این دو برج و یا رزرو اتاق های بسیار لوکس این هتل ها، بسیار گران از آب در می آید. اما اجاره ویلا در سلمانشهر می تواند گزینه ای باشد که بتوان با هزینه کمتر، اقامتگاهی مناسب در این شهر داشت. بسته به امکاناتی که در این ویلاها در نظر گرفته شده، قیمت آن نیز متغیر خواهد بود. برخی از ویلاها ممکن است ساحل اختصاصی یا دکوراسیون و معماری بسیار متفاوت و هنری داشته باشند. بعضی از این اقامتگاه ها، دوبلکس یا تریپلکس بوده یا امکانات اختصاصی ویژه دیگری دارند که آنها را از بقیه اقامتگاه ها متمایز می کنند.

اجاره ویلا جنگلی در متل قو

نوبتی هم که باشد نوبت معرفی ویلاهای جنگلی متل قو می باشد. این ویلاها در دل نواحی جنگلی متل قو بنا شده اند و چشم انداز فوق العاده ای دارند. از جمله دیگر مزایای این ویلاها آرامش و سکوت بسیار بالای آنها می باشد. چرا که همیشه در شمال ایران به دلیل آن که اغلب مسافران برای لذت بردن از دریا به آنجا می روند، نواحی ساحلی شلوغ تر و پر ترافیک تر هستند. اما نواحی جنگلی این مشکل را ندارند. همچنین نواحی جنگلی وسعت و پراکندگی بیشتری داشته و ازدحام مسافران در بخش های مختلف آن توزیع می شود. همین باعث شده که این مناطق دنج تر و خلوت تر باشند.

اجاره کلبه چوبی متل قو هم گزینه ایست که می تواند جایگزین ویلاهای جنگلی شود. اغلب این کلبه چوبی ها در مناطق جنگلی متل قو قرار دارند. اما در نواحی ساحلی و روستایی آن نیز می توان از این کلبه های چوبی پیدا کرد. جذابیت این کلبه ها برای مسافران آن است که حس زندگی در طبیعت را تداعی کرده و بسیار نوستالژیک و خاطره انگیز می باشد. البته باید توجه کرد این کلبه ها اغلب به نسبت ویلاها ظرفیت کمتری دارند. با این حال می توانید با خیال راحت از به روز و مدرن بودن امکانات آنها، اقدام به رزرو این دسته سکونتگاه ها نمایید.

اجاره سوئیت در متل قو

همان گونه که پیش از این نیز گفتیم، متل قو اصولاً برای اهداف گردشگری ساخته شده. از این رو عجیب نیست که شما می توانید به وفور گزینه های اجاره روزانه سوئیت در متل قو را بیابید. به خاطر این که در بسیاری از موارد این سوئیت ها از نظر اقتصادی و بودجه بندی سفر به صرفه تر هستند، خیلی از مسافران شمال، به عنوان اقامتگاه این سوئیت ها را انتخاب می کنند. استدلال پشت این موضوع آن است که سفر بیش از هر چیز گشت و گذار و بازدید از جاهای دیدنیست و نه ماندن در اقامتگاه. بنابراین به جای آن که پول خود را صرف یک ویلای گرانقیمت کنیم، آن را برای دیگر تفریحات سفر هزینه می کنیم.

با این حال باید توجه داشت که سوئیت ها هم بسته به میزان لوکس بودن و شرایط شان و مهم تر از آن دوری و نزدیکی به دریا یا جنگل، قیمت های به شدت متغیری دارند. بنابراین انتخاب اقتصادی ترین و در عین حال با امکانات ترین در میان آنها کاریست که مشاوران و کارشناسان ما می توانند در انجام آن به شما خیلی کمک کنند.

اجاره ویلا لاکچری در متل قو

از سوئیت ها و گزینه های اقتصادی متل قو گفتیم نوبت آن است که این بار از نوع دیگری از انتخاب برای اقامتگاه بگوییم. اجاره ویلا لوکس در متل قو از جمله مواردی می باشد که شاید افراد زیادی نتوانند و یا نخواهند هزینه آن را بپردازند. اما کسانی که دستشان در بودجه سفر باز می باشد، در تماس با کارشناسان ما طالب این نوع اقامتگاه ها می شوند. البته در بسیاری از موارد هم افرادی که قصد برگزاری مهمانی یا مراسم خاصی چون تولد یا سالگرد ازدواج را دارند، به دنبال ویلاهای لاکچری می گردند.

با این حال باید توجه داشت که لوکس بودن فقط یک ویژگی است که در فهرست مشخصات ویلا ذکر می شود. لاکچری بودن آیتم های مختلفی دارد که باید حتما در گفتگو با کارشناس، آنها را ذکر کنید. برای نمونه داشتن روف گاردن، مبلمان های به روز و نو، سیستم های صوتی و تصویری و نورپردازی مدرن از جمله فاکتورهای مختلف برای میزان لوکس بودن ویلا می باشد. شما باید حتما یک یک موارد مورد نظر خود را مطرح کنید تا مطمئن شوید ویلای مربوطه دارای آن می باشد. چرا که پس از بستن قرارداد و پرداخت وجه، دیگر امکان تعویض شرایط وجود ندارد و جریمه ای متوجه مسافر خواهد شد.

اجاره خانه مبله در متل قو

با آن که متل قو بیش از همه شهری توریستی و مسافرپذیر است و انواع هتل، ویلا و سوئیت برای گردشگران در آن احداث شده، اما بومی های منطقه نیز در خیلی از موارد خانه های مبله خود را برای اجاره روزانه در اختیار توریست ها قرار می دهند. برای پیدا کردن این موارد می توانید عبارت اجاره روزانه خانه در متل قو را جستجو نمایید. بسیاری از این خانه ها پارکینگ، سیستم های صوتی تصویری و سرمایش و گرمایش مناسب دارند و به خدمات رفاهی شهری متل قو دسترسی خوبی دارند. البته برای رزرو این نوع اقامتگاه ها حتما باید از وبسایت های معتبر اقدام نمایید، چون ریسک امنیتی آنها بالا می باشد.

گشت و گذار در میان جاهای دیدنی متل قو

همانطور که میدانیم، متل قو یکی از شهرهای لوکس و دیدنی استان مازندران است اما اکثر گردشگرانی که به متل قو سفر می کنند، معمولاً در بلوار دریاگوشه و میدان متل قو گشت و گذار کرده و یا در ساحل اختصاصی برج های عظیم زاده، خاطرات جذاب و هیجان انگیزی را با تفریحات آبی ساحل برای خود رقم می زنند. اما در شهر متل قو و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که بی شک بازدید از آن ها، لحظات خوشی را برای گردشگران رقم خواهد زد.

در میان مناطق دیدنی متل قو، همواره پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به غارنوردی هستید، حتماً نگاهی به غار دانیال واقع در جنوب سلمانشهر بیاندازید چراکه این غار در میان بزرگترین غارهای آبی ایران قرار داشته و در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. همچنین روستایی با نام روستای اسب چین در اطراف متل قو وجود دارد که در غرب استان مازندران، یکی از محبوب ترین روستاها بوده و برای طبیعت گردی، مقصدی بی نظیر خواهد بود.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در متل قو با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

ساحل متل قو یکی از معروف ترین سواحل شمالی ایران می باشد که مرکز تفریحات آبی در سواحل شمالی ایران می باشد

ویلاهای استخردار و ویلاهای ساحلی و لب دریا با کمترین قیمت در متل قو از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

متل قو یا سلمانشهر قطب گردشگری شهرهای شمالی ایران می باشد . طبیعت زیبای این شهر ، امکانات رفاهی و همچنین ویلاهای با قیمت مناسب از جمله علل محبوبیت متل قو می باشند