به لطف غذاهای محلی کاشان و تنوعی از رستوران های جذاب و دوست داشتنی که برای قرارگیری در میان بهترین رستوران های کاشان با هم رقابت می کنند، رستوران گردی در این شهر به یکی از محبوب ترین تفریحات گردشگران تبدیل شده است. اگر شما هم میخواهید در میان این رستوران ها با برخی از بهترین رستوران های کاشان بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران باغ بهشت فین

معرفی بهترین رستوران های کاشان در سایت لوکس ویلا را با رستوران باغ بهشت شروع می کنیم. رستورانی جذاب و دیدنی که در این شهر کویری، بخاطر محیطی سرسبز و دلنشین در کنار غذاهای لذیذ توانسته خود را در میان شلوغ ترین و بهترین رستوران های کاشان قرار دهد. از همان ابتدا که میخواهید وارد رستوران باغ بهشت فین شوید، با محیطی سرسبز و جذاب روبرو می شوید. سپس برای نشستن در رستوران می توانید بین میز و صندلی یا تخت های سنتی یکی را انتخاب کنید و از محیط زیبا لذت ببرید. در قسمتی که میز و صندلی ها قرار دارد، با ظرفیت بالایی روبرو می شویم که از میز و صندلی های شکیلی برخوردار بوده و دکوراسیون آن بخش هم زیبا و دیدنی می باشد. در قسمت دیگر، محیطی ساده و در عین حال دوست داشتنی وجود دارد و تخت های سنتی بسیاری در آنجا قرار دارد. همچنین می توانید برای روزهای آخر هفته و حتی تعطیلات چند روزه که رستوران مملو از مشتری می شود، از قبل میز یا تخت مورد نظر خود را هم رزرو کنید.

رستوران باغ بهشت فین انواع غذاهای ایرانی را برای مشتریانش سرو می کند. این غذاها شامل غذاهای گوشتی از جمله کباب، جوجه، اسکندری، شیشلیک، ماهیچه، چنجه، ماهی، زرشک پلو و غیره هستند که از قیمت های بسیار خوبی نسبت به کیفیت و حجم برخوردارند و برای اینکه سرآشپزان رستوران بتوانند بهترین غذاها را برای مشتریان سرو کنند، می بایست تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه به صورت روزانه تهیه شود.

آدرس رستوران باغ بهشت فین

رستوران باغ بهشت فین در جنوب غربی کاشان واقع در خیابان مصطفی زاده قرار دارد. اگر در میان بهترین رستوران های کاشان تصمیم دارید نگاهی به رستوران باغ بهشت فین بیاندازید، بهترین راه برای دسترسی به رستوران از طریق بلوار امام رضا است. اگر از جاده کاشان به نطنز میخواهید به رستوران مراجع کنید، در جاده وارد بلوار امام رضا شده و سپس وارد خیابان مصطفی زاده شوید. همچنین در صورتی هم که از سایر نقاط کاشان میخواهید به رستوران باغ بهشت فین مراجعه کنید، در هر کجای شهر وارد بلوار امام رضا شده و در انتهای بلوار، دور بزنید و مجدد وارد بلوار شوید تا به خیابان مصطفی زاده برسید.

شماره تماس رستوران باغ بهشت فین: 55335053-031

ساعت کاری رستوران باغ بهشت فین: همه روزه از ساعت 12:30 ظهر الی 1 شب

ساعت سفارش تلفنی یا آنلاین رستوران باغ بهشت فین: همه روزه از ساعت 12:30 الی 16:00 و از ساعت 19:00 الی 24:00

رستوران باغ بهشت فین

رستوران سنتی سادات کاشان

یکی دیگر از بهترین باغ رستوران های کاشان، رستوران سنتی سادات است. رستوران سنتی سادات معروف به باغ رستوران سادات، رستورانی شیک و دوست داشتنی با محیطی دنج و سرسبز است که برای روزهای آخر هفته یکی از بهترین گزینه ها جهت سپری کردن اوقات فراغت می تواند به حساب آید. رستوران دارای آلاچیق های بزرگ و کوچک در باغ سرسبزش است که همیشه شلوغ بوده و ما پیشنهاد می کنیم برای روزهای آخر هفته، از قبل آلاچیق مورد نظر خود را رزرو کنید. همچنین امکان برگزاری جشن ها و تولدها هم در این باغ رستوران سنتی در کنار امکان رزرو و تزئین آن هم وجود دارد.

باغ رستوران سنتی سادات کاشان در محیط بی نظیری که دارد، غذاهای خوبی را هم برای مشتریانش سرو میکند که شامل غذاهای ایرانی از جمله انواع کباب ها، جوجه ها و غیره هستند. از نظر مشتریانی که قبلاً به رستوران مراجعه کردند، رستوران سنتی سادات از مواد اولیه مرغوبی به صورت روزانه برای سرو غذاهایش استفاده می کنند و این غذاها بخاطر طعم لذیذ و کیفیت بالایی که دارند، مشخص است توسط سرآشپزان مجربی تهیه شده اند. همچنین از نظر مشتریان، قیمت غذاهای رستوران سنتی سادات کاشان با توجه به کیفیت و حجم بسیار مناسب هستند.

آدرس رستوران سنتی سادات کاشان

اگر میخواهید به رستوران سنتی سادات کاشان دسترسی داشته باشید، ابتدا باید به بلوار امام رضا مراجعه کرده و سپس در انتهای بلوار وارد خیابان مصطفی زاده شوید. در انتهای خبابان مصطفی زاده هنگامی که به پارکینگ امیرکبیر میرسید مجدد دور زده و وارد خیابان شوید و اولین خروجی که ادامه مصطفی زاده به حساب می آید، قبل از اینکه به پارک برسید، رستوران را مشاهده خواهید کرد. همچنین مسیر دیگری هم برای دسترسی به رستوران سنتی سادات کاشان وجود دارد و کافیست در میدان شهید اردهال معروف به عامریه، وارد خیابان امیرکبیر شده و به انتهای خیابان برسید تا بعد از پارک، رستوران را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران سنتی سادات کاشان: 09133639535

ساعت کاری رستوران سنتی سادات کاشان: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

رستوران سنتی سادات کاشان

غار رستوران نیایش کاشان

به دنبال رستورانی خاص و جذاب در شهر کاشان هستید یا میخواهید به یکی از رستوران های منحصر به فرد با محیطی جذاب و دوست داشتنی در این شهر مراجعه کنید؟ پیشنهاد، غار رستوران نیایش است و همانطور که از نامش مشخصی می باشد، وارد رستورانی در دل کوه می شوید که شاید در نگاه اول ترسناک به نظر برسد اما وقتی که وارد رستوران می شوید، با محیطی بسیار زیبا و دیدنی روبرو خواهید شد. غار رستوران ها امروزه در شهرهای مختلفی به وجود آمده اند که یکی از نمونه های برتر و معروف آن ها، رستوران کوه نور واقع در جزیره کیش است.

غار رستوران نیایش یکی از جذاب ترین محیط ها را در میان رستوران های کاشان دارد و مشتریان رستوران در محیطی واقع در دل کوه به همراه نورپردازی ها و دکوراسیون زیبا و دوست داشتن غذاهای لذیذ رستوران را میل می کنند. رستوران انواع غذاهای ایرانی را برای مشتریانش سرو می کند و در کنار آن ها، انواع غذاهای محلی هم به چشم میخورد. کیفیت غذاهای غار رستوران نیایش میان بهترین رستوران های کاشان جزء برترین ها قرار دارد و تمامی غذاها از مواد اولیه مرغوب به صورت روزانه تهییه می شوند. همچنین قبل و بعد از غذای اصلی هم انواع پیش غذاها و دسرهای لذیذ در رستوران قابل سفارش است و در نظر داشته باشید اگر در نزدیکی غار رستوران نیایش اقامت دارید، رستوران به صورت بیرون بر هم سفارش دریافت می کند.

آدرس غار رستوران نیایش کاشان

غار رستوران نیایش در بلوار امام رضی شهر کاشان واقع شده است. برای دسترسی به این رستوران می توانید هم از جاده کاشان به نطنز استفاده کنید و هم از طریق خود بلوار امام رضا بطوریکه از وارد جاده نظنز شده و سپس، وارد بلوار امام رضا می شوید تا پس از طی کردن مسیری 700 متری، ورودی رستوران را مشاهده کنید و اگر هم در شهر کاشان وارد بلوار امام رضا شدید، در انتهای بلوار نزدیک به جاده نطنز وارد دوربرگردان شده و مجدد وارد بلوار امام رضا شوید تا به رستوران برسید. در مقابل رستوران هم جای پارک وجود دارد اما در روزهای آخر هفته و ایامی که گردشگران بسیاری به کاشان و غار رستوران نیایش مراجعه می کنند، برای ساعات ناهار و شام شاید مجبور شوید خودروی خود را کمی دورتر از ورودی رستوران پارک کنید.

شماره تماس غار رستوران نیایش کاشان: 09131613381

ساعت کاری غار رستوران نیایش کاشان: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

غار رستوران نیایش کاشان

رستوران خانه رز کاشان

اگر بخواهیم برای شما رستورانی تمام عیار را معرفی کنیم، بی شک رستوران خانه رز یکی از بهترین رستوران های کاشان خواهد بود. رستوران خانه رز از نظر مشتریان، یکی از بهترین محیط ها را در میان رستوران های کاشان دارد و رستوران در دو محیط روباز و سرپوشیده از مشتریان خود پذیرایی می کند. محیط سرپوشیده رستوران ظرفیت بالایی دارد که در کنار میز و صندلی ها و دکوراسیون شکیل، حتی برای برگزاری مراسم ها هم مناسب هستند. فضای باز رستوران خانه رز اما، محیطی سرسبز و دلنشین است و در نقاط سرسبز و دنج رستوران، میز و صندلی های زیبایی هم قرار داده شده است.

در منوی غذایی رستوران خانه رز، تنوع غذایی بالایی وجود دارد. اگر علاقمند به غذاهای ایرانی هستید، انواع کباب ها و خورشت هایی در این رستوران سرو می شود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و طعم آن ها هم به یادماندنی خواهد بود. در صورتی هم که میخواهید بهترین غذاهای محلی کاشان را امتحان کنید، غذاهای لذیذ و باکیفیتی را در این رستوران می توانید سفارش دهید. اما برای اینکه رستوران خانه رز بتواند پاسخگوی هر سلیقه و ذائقه ای باشد، منوی فست فود هم دارد و انواع پیتزاها، برگرها و سایر غذاهای فست فودی هم قابل سفارش هستند. طبق نظر مشتریان، خدمات سرویس دهید در رستوران خانه رز به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد و تمامی غذاها هم از بهترین مواد اولیه به صورت روزانه تهیه شده و توسط سرآشپزان مجرب هم سرو می شود.

لازم به ذکر است بخاطر شلوغی رستوران بخصوص برای روزهای شلوغ آخر هفته و تعطیلات چند روزه، امکان رزرو هم وجود دارد و در صورتیکه میخواهید مرامس تولد در رستوران برگزار کنید، می توانید از قبل میز مورد نظر را رزرو کرده و تزئین شد دریافت کنید. همچنین برای برگزاری مراسم ها هم رستوران دارای میز سلف سرویس بوده و انواع پیش غذاها شامل سوپ، سالاد و غیره به همراه انواع دسرهای لذیذ و خوشمزه هم بر روی میز سلف سرویس قرار دارد. از نظر قیمتی هم شاید در نگاه اول با قیمت های قابل توجهی روبرو شویم اما کیفیت بالای غذاها، طعم بی نظیر و خدمات سرویس دهی در رستورانی با محیطی جذاب و دوست داشتنی کاملاً ارزش پرداخت هزینه را دارد.

آدرس رستوران خانه رز کاشان

رستوران خانه رز کاشان در خیابان امیرالمومنین قراردارد. برای دسترسی به رستوران ابتدا وارد یکی از خیابان های امیرکبیر یا بلوار امام رضا (ع) شوید تا به ورودی خیابان امیرالمومنین برسید و سپس در اواسط خیابان، رستوران را مشاهده خواهید کرد. همچنین رستوران دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا هم می باشد.

شماره تماس رستوران خانه رز کاشان: 55345100-031

ساعت کاری رستوران خانه رز کاشان: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 11 شب

رستوران خانه رز کاشان

رستوران یاقوت کاشان

اگر از رستوران ها مدرن و با دکوراسیون شیک خسته شده یا برای تنوع میخواهید به یکی از بهترین رستوران های سنتی کاشان مراجعه کنید، رستوران یاقوت یکی از بهترین رستوران های کاشان است که ما پیشنهاد نمی کنیم بلکه مشتریانی که یکبار به رستوران مراجعه کرده و به مشتری ثابت رستوران تبدیل شده اند می گویند. رستوران یاقوت از جمله بهترین سفره خانه های سنتی شهر است که اکثر مشتریانش از امکانات و خدمات ارائه شده در کنار کیفیت بالای غذاهایش کاملاً راضی بودند.

هنگام ورود به سفره خانه سنتی یاقوت شاید تصور کنید وارد یکی از قدیمی ترین جاذبه های تاریخی شهر کاشان شدید چراکه این رستوران سعی داشته معماری زیبا و سنتی خود را حفظ کرده و در کنار آن، محیط سرسبز و دلنشینی هم داشته باشد. سفره خانه سنتی یاقوت در دو محیط روباز و سرپوشیده از مشتریانش پذیرایی می کند و محیط سرپوشیده که در داخل رستوران قرار دارد، از دکوراسیون زیبا و سنتی به همراه شیشه های رنگارنگ، تزئینات شکیل و نقاشی های سنتی هم برخوردار است. محیط فضای باز رستوران که در باغ سرسبز و دلنشین قرار دارد، مجهز به میز و صندلی به همراه تخت های سنتی است و در این فضای سرسبز، آبنماها و نورپردازی های زیبایی هم وجود دارد.

سفره خانه سنتی یاقوت هم همانند اکثر بهترین رستوران های کاشان انواع غذاهای ایرانی شامل کباب ها را برای مشتریان خود سرو می کند و این غذاها از کیفیت بالا، حجم مناسبی از نظر مشتریان برخوردار هستند. همچنین در کنار غذاهای ایران، غذاهای سنتی هم در رستوران قابل سفارش است که شامل شفته سماق، کشک بادمجانت، دیزی، کوفته و غیره هستند.

آدرس رستوران یاقوت کاشان

بهترین راه برای دسترسی به رستوران یاقوت کاشان، مراجعه به میدان معروف کمال الملک در مرکز شهر است. در ضلع جنوبی میدان کمال الملک وارد خیابان ملا حبیب الله شریفی شوید و هنگامی که به منار تاریخی زید الدین کاشانی رسیدید، در مقابل این بنایی تاریخی کوچه ای با نام بنی هاشمی یازدهم را مشاهده می کنید و رستوران یاقوت در انتهای این کوچه قرار دارد.

شماره تماس رستوران یاقوت کاشان: 09133610682

ساعت کاری رستوران یاقوت کاشان: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 بامداد

رستوران یاقوت کاشان

رستوران ملل کاشان

رستوران گردان بسیاری هستند که در سفر به کاشان، میخواهند تجربه های مختلفی را از مراجعه به لوکس ترین رستوران های کاشان به دست آورند. در این شهر، رستوران های لوکس بسیاری وجود دارد که در بین آن ها، برخی از آن ها در میان مردم به مراتب محبوب تر هستند چراکه یا محیطی جذاب و دوست داشتنی دارند، یا غذاهای بی نظیری و در تعدادی از آن ها هم هر دو مورد وجود دارد. رستوران ملل یکی از معدود لوکس ترین رستوران های کاشان است که توانسته در میان مردم و رستوران گردها به خوبی محبوب واقع شود.

شاید با مشاهده رستوران از بیرون، تصور کنید وارد یک رستورانی معمولی و نه چندان لوکس شدید اما هنگامی که وارد رستوران می شوید، تعجب خواهید کرد چراکه رستوران ملل یکی از لوکس ترین و شیک ترین رستوران های کاشان است. فضای رستوران شامل صندلی های آبی رنگ، میز های سفید، دکوراسیونی زیبا و دوست داشتنی است و در فضای بیرون رستوران هم تعدادی میز و صندلی زیبا هم قرار داده شده تا افرادی که میخواهند از آب و هوای دلنشین کاشان لذت ببرند، در فضای باز رستوران بنشینند.

اگر میخواهید وعده غذایی خود را در رستوران ملل میل کنید، با یکی از باکیفیت ترین غذاها در میان رستوران های کاشان روبرو می شوید چراکه مدیریت رستوران تاکید بالایی بر روی کیفیت مواد اولیه داشته و تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه به صورت روزانه تهیه می شود. در این رستوران می توانید انواع غذاهای ایرانی را سفارش دهید و از نظر مشتریان، کباب ها و غذاهای گوشتی سرو شده در رستوران یکی از بهترین کباب هایی است که در میان رستوران های کاشان می توانید پیدا کنید. همچنین غذاهای دیگری هم در رستوران سرو می شود که طرفداران خاص خود را دارند. در آخر هم خوب است بدانید در صورتیکه به دنبال رستورانی لوکس و جذاب برای برگزاری جشن ها و مراسم های خود را دارید، رستوران ملل نه تنها از نظر ما بلکه از نظر مشتریان یکی از بهترین رستوران های کاشان خواهد بود.

آدرس رستوران ملل کاشان

اگر در میان بهترین رستوران های کاشان، رستوران ملل را برای تجربه ای جذاب و متفاوت از رستوران گردی انتخاب کرده اید، کافیست از طریق یکی از خیابان های امیرکبیر یا بلوار امام رضا به خیابان امیرالمونین واقع در جنوب غربی کاشان برسید. سپس در خیابان امیرالمومین نزدیک به خیابان امیرکبیر، رستوران را در خیابان ذوالفقار 16 مشاهده خواهید کرد. همچنین بخاطر اینکه رستوران ملل بیشتر برای مراسم های مختلف شامل عروسی ها طراحی شده و ظرفیت بالایی هم دارد، از پارکینگ اختصاصی برخوردار می باشد.

شماره تماس رستوران ملل کاشان: 09131253949

ساعت کاری رستوران ملل کاشان: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب

رستوران ملل کاشان

رستوران سنتی عباسی کاشان

وقتی میگوییم رستورانی به معنای واقعی سنتی، منظورمان رستوران سنتی عباسی کاشان است. رستورانی که حتی برای دسترسی به آن، از کوچه ای تاریخی با خانه های قدیمی و معماری سنتی عبور خواهید کرد. رستوران سنتی عباسی به جرات می توان گفت شاهکار رستوران های سنتی در کاشان است و تجربه متفاوت و بی نظیر رستوران گردی در این شهر را ارائه می دهد. رستوران سنتی عباسی در واقع یکی از جاذبه های تاریخی کاشان است که با نام خانه تاریخی عباسیان شناخته می شود. این رستوران محیطی بسیار زیبا و دیدنی به همراه تزئینات سنتی داشته و در فضای روباز رستوران، تخت های سنتی بسیاری قرار داده شده که همیشه شلوغ هستند. اگر در ایام شلوغ سال میخواهید به رستوران عباسیان مراجعه کنید، ما پیشنهاد می کنیم از قبل میز یا تخت مورد نظر خود را رزرو کنید.

سفره خانه سنتی عباسی غذاهای خوبی را سرو می کند. طبق نظر سنجی از مشتریان رستوران، غذاهای ایرانی و محلی سرو شده در رستوران سنتی عباسی کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند و با توجه به کیفیت و محیط رستوران، ارزش پرداخت هزینه را دارند. همچنین در منوی رستوران دیزی هم سرو می شود که از نظر عاشقان دیزی، یکی از بهترین دیزی هایی است که در میان رستوران های کاشان می توانید میل کنید.

آدرس رستوران سنتی عباسی کاشان

خانه تاریخی عباسیان یا رستوران سنتی عباسی در خیابان علوی کاشان قرار دارد. برای دسترسی به رستوران می توانید از طریق میدان خرمشهر یا خیابان فاضل وارد خیابان علوی شده و سپس وارد کوچه نیک بین شوید تا به رستوران برسید. همچنین از نزدیک ترین جاذبه های دیدنی کاشان به رستوران سنتی عباسی می توان به مسجد آقا بزرگ، امامزاده سلطان امیرمحمد، خانه تاریخی طباطبایی و قلعه جلالی و حصار سلجوقی اشاره کرد.

شماره تماس رستوران سنتی عباسی کاشان: 55245764-031

ساعت کای رستوران سنتی عباسی کاشان: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

رستوران سنتی عباسی کاشان

رستوران سرای عامری کاشان

رستوران سرای عامری کاشان درواقع رستورانی لوکس و سنتی در هتل سنتی عامری است که اکثر مشتریانش رستوران گردها و گردشگران هستند تا کسانی که در این هتل اقامت دارند. از آنجایی که این رستوران در داخل هتل قرار دارد، برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریانش است. برای وعده صبحانه، انواع پکیج های صبحانه در رستوران سرو می شود که برای مشتریان هتل رایگان بوده و برای رستوران گردها هم هزینه بسیار خوبی دارد. برای وعده ناهار و شام هم انواع غذاهای ایرانی و محلی کاشان در رستوران سرو می شود و از نظر مشتریان، غذاهای محلی سرو شده در رستوران بخاطر سرآشپزان مجرب و استفاده از مواد اولیه باکیفیت، یکی از بهتری غذاهایی هستند که در میان رستوران های کاشان می توان پیدا کرد.

رستوران سرای سنتی عامری از جمله بهترین رستوران های سنتی کاشان است که محیطی زیبا به همراه دکوراسیون سنتی و شکیلی دارد. ظرفیت رستوران هم بالا است اما در برخی از اوقات مانند تعطیلات چند روزه و غیره که افراد بسیاری به کاشان سفر می کنند، رستوران سرای سنتی به یکی از شلوغ ترین رستوران های کاشان تبدیل خواهد شد.

آدرس رستوران سرای عامری کاشان

رستوران عامری در یکی از بهترین نقاط کاشان قرار دارد. اگر در میان بهترین رستوران های کاشان تصمیم دارید به رستوران سرای عامری مراجعه کنید، از طریق میدان خرمشهر یا خیابان فاضل وارد خیابان علوی شوید تا میان کوچه سلطان امیرمحمد و باستان دهم، به رستوران برسید. همچنین در اطراف رستوران جاذبه های تاریخی متعددی وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. این جاذبه های تاریخی شامل مسجد امام، امامزاده سلطان امیرمحمد، حمام تاریخی سلطان امیرمحمد، خانه تاریخی بروجردی ها، خانه تاریخی طباطبایی و خانه تاریخی عباسیان و خانه تاریخی تاج هستند.

شماره تماس رستوران سرای عامری کاشان: 55240220-031

ساعت کاری رستوران سرای عامری کاشان: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران سرای عامری کاشان

رستوران سنتی مظفری کاشان

رستوران سنتی مظفری یکی از لوکس ترین رستوران های سنتی کاشان است که در محیطی جذاب و دیدنی و به صورت فضای باز، انواع غذاها لذیذ ایرانی و محلی را برای مشتریان خود سرو می کند. رستوران سنتی مظفری دارای تخت های چوبی در حیاط بزرگ و دنجش است و این تخت ها هم قابل رزرو هستند. همچنین در وسط حیاط هم حوضی قرار داده شده تا محیط رستوران را دلنشین تر کند.

رستوران سنتی مظفری از معدود رستوران هایی است که تاکید بالایی بر کیفیت مواد اولیه دارد و بخاطر اینکه غذاها از بهترین مواد اولیه به صورت روزانه تهیه شده و همچنین توسط سرآشپزان مجرب هم سرو می شود، رستوران سنتی مظفری را در میان بهترین رستوران های کاشان قرار داده اند. از نظر مشتریان، تمام غذاهای رستوران از کیفیت بالایی برخوردار هستند و انتخاب بهترین غذا تنها به ذائقه و سلیقه برمیگردد. همچنین غذاهای رستوران شاید در نگاه اول قیمت های قابل توجی نسبت به دیگر رستوران های کاشان داشته باشند اما بخاطر کیفیت مطلوب و خدمات سرویس دهی مناسب رستوران، ارزشش را دارند.

آدرس رستوران سنتی مظفری کاشان

برای دسترسی به رستوران سنتی مظفری، یکی از جذاب ترین، محبوب ترین و بهترین رستوران های کاشان دو مسیر دارید. مسیر اول مراجعه به خیابان علوی از طریق میدان خرمشهر یا خیابان فاضل می باشد و در این خیابان کافیست وارد کوچه سلطان امیرمحمد و سپس، کوچه چهل دخترون شوید تا به رستوران برسید. مسیر دیگر هم از طریق خیابان فاضل است بطوریکه در خیابان فاضل و نزدیک به خیابان علوی، وارد کوچه نیک بین شده و در انتهای کوچه، وارد کوچه چهل دخترون شوید. همچنین رستوران سنتی مظفری کاشان در نزدیکی برخی از جاذبه های گردشگری کاشان هم قرار دارد که شامل خانه تاریخی طباطبایی، حمام تاریخی سلطان امیرمحمد و غیره هستند.

شماره تماس رستوران سنتی مظفری کاشان: 55235300-031

ساعت کاری رستوران سنتی مظفری کاشان: همه روزه از ساعت 11:30 صبح الی 11:30 شب

رستوران سنتی مظفری کاشان

رستوران خانه منوچهری کاشان

این بار میخواهیم رستورانی متفاوت، خاص و دوست داشتنی را در میان رستوران های کاشان معرفی کنیم. رستوران خانه منوچهری کاشان درواقع بنایی تاریخی و ارزشمند است که یکی از محبوب ترین جاهای تاریخی شهر هم به شمار می رود. رستوران خانه منوچهری در واقع نوعی کافه رستوران است که برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام آماده ارائه خدمات و سرو انواع غذاها و نوشیدنی های لذیذ برای مشتریان می باشد. رستوران محیطی سنتی و در عین حال لوکس داشته و از نظر مشتریان و بخصوص رستوران گردها، یکی از لوکس ترین رستوران های سنتی کاشان هم به شمار می رود.

با اینکه کافه رستوران سنتی مظفری کاشان رستورانی سنتی می باشد اما در کنار تزئینات و دکوراسیون سنتی و زیبای رستوران به همراه شیشه های رنگارنگ، میز و صندلی های کافه قرار داده شده است. منوی رستوران تنوع بالایی دارد و انواع غذاهای ایرانی و محلی در آن مشاهده می شود. در قسمت کافه هم می توانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همران دسرهای لذیذ را هم سفارش دهید. تمامی آیتم های منوی رستوران سنتی مظفری از قیمت های بسیار خوب، کیفیت بالا و حجم مناسبی برخوردار هستند و همین موضوع، رستوران مظفری را به یکی از شلوغ ترین و معروف ترین رستوران های کاشان تبدیل کرده است.

آدرس رستوران خانه منوچهری کاشان

بهترین راه برای دسترسی به رستوران خانه منوچهری کاشان، خیابان محتشم است. خیابان محتشم مابین میدان های امام خمینی و کمال الملک قرار دارد و در اواسط این خیابان، وارد کوچه ثابت شده و در انتهای کوچه و واقع در کوچه عمارت هفتم، بنای تاریخی خانه منوچهری را مشاهده خواهید کرد.

شماره رستوران خانه منوچهری کاشان: 55242617-031

ساعت کاری رستوران خانه منوچهری کاشان: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 11 شب

رستوران خانه منوچهری کاشان

1 دیدگاه در “بهترین رستوران های کاشان

  1. حمید گفت:

    به جرات می تونم بهتون بگم رستوران سنتی عباسی کاشان جزو بهترین رستوران های شهر کاشانه هم قیمتاشون مناسبه هم منوی غذایی کاملی دارین اما دیزیشون یه چیز دیگست حتما پیشنهاد می کنم به رستوران عباسی برین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.