اجاره ویلا و سوئیت در کاشان

مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره آپارتمان روزانه در کاشان E415

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا ارزان در کاشان E414

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

باغ ویلا در کاشان E413

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در کاشان E412

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اپارتمان روزانه لوکس در کاشان E411

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در کاشان E410

۲۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا ارزان در کاشان E409

۱۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا روزانه در کاشان E407

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره سوئیت ارزان در کاشان E408

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

آپارتمان مبله در کاشان E406

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا ارزان در کاشان E404

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

آپارتمان روزانه در کاشان E403

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

آپارتمان روزانه ارزان در کاشان E402

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در کاشان E401

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در کاشان

کاشان یکی از شهرهای گردشگری و توریستی در نزدیک تهران می باشد و به واسطه جاذبه های دیدنی و تاریخی متعددی که در خود جای داده، گردشگران زیادی آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. حال در این میان گردشگران زیادی هستند که تصمیم به اقامت در این شهر می گیرند تا زمان کافی برای بازدید از تمام جاذبه های دیدنی کاشان را داشته باشند. به همین منظور به سراغ اقامتگاهی می روند تا بتوانند یک تا چند روزی را در آن اقامت داشته باشند. برخی از گردشگرانی که برای اقامت خود اهمیت قائل هستند، می خواهند اقامتگاهی را برای خود انتخاب کنند که تمام امکانات مناسب در آن وجود داشته باشد.

به همین منظور به سراغ اجاره ویلا در کاشان می روند. ویلاهایی که در این شهر وجود دارند، دارای شرایط و امکانات مختلفی هستند و شما برای اجاره روزانه ویلا در کاشان انتخاب های متنوعی پیش رو دارید. برای اجاره ویلا در کاشان گزینه های متعددی به لحاظ امکانات وجود دارند که شما بر حسب سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده می توانید یکی از آن ها برای اقامت خود انتخاب کنید. اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در کاشان هستید، می توانید گزینه مد نظر خود را به راحتی در وبسایت لوکس ویلا پیدا کنید.

 

اجاره ویلا در کاشان

 

اجاره سوئیت در کاشان

سوئیت ها در تمام شهرها جزء اقامتگاه های ارزان قیمت و اقتصادی به شمار می روند و اغلب گردشگران را به اقامت در خود ترغیب می کنند. چرا که شما می توانید با اجاره سوئیت در کاشان در هزینه ای اقامتی خود صرفه جویی کنید. همچنین گردشگرانی که می خواهند اغلب زمان سفر خود را به گشت و گذار بپردازند، می توانند برای اقامت خود به سراغ اجاره سوئیت در کاشان بروند. این نوع از اقامتگاه ها تمام امکانات مورد نیاز برای زندگی را در خود جای داده اند و شما می توانید در آن ها اقامت خوبی داشته باشید. سوئیت های کاشان بر اساس امکانات، منطقه و متراژ دارای قیمت های متفاوتی هستند. این سوئیت ها همچنین در ایام تعطیل و یا آخر هفته با افزایش نرخ اجاره مواجه می وشند و اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در کاشان هستید، می توانید سفر خود را به این شهر به به اواسط هفته موکول کنید. چرا که در ایام وسط هفته دارای نرخ اجاره ثابتی می باشند.

 

اجاره ویلا استخردار در کاشان

 

اجاره ویلا استخردار در کاشان

اگر کاشان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اید و قصد دارید اغلب زمان خود را در اقامتگاه سپری کنید، پیشنهاد می شود اقامتگاهی را برای اقامت خود انتخاب کنید که امکانات مناسبی در آن وجود داشته باشد. البته این دسته از گردشگران به سراغ ویلاهایی می روند که مجهز به امکانات متنوعی همچون استخر باشند تا در صورتی که در ویلا بودند بتوانند از اقامت خود لذت ببرند. اجاره ویلا استخردار در کاشان یکی از پرطرفدارترین انواع اقامتگاه هایی است که گردشگران به سراغ آن می روند. اگر شما نیز برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا استخردار در کاشان هستید، می توانید ویلای مورد نظر خود را از میان انواع اقامتگاه های کاشان که در وبسایت لوکس ویلا وجود دارند پیدا و رزرو نمایید. اما توجه داشته باشید اجاره ویلا کاشان نسبت به دیگر اقامتگاه ها دارای قیمت بالاتری می باشد.

نگاهی به جاذبه های دیدنی کاشان

کاشان که شهری زیبا در نزدیکی های تهران است و آن را با عطر گلاب می شناسیم. این شهر جاذبه های گردشگری متعددی همچون روستای ابیانه، روستای آذران برزک، باغ فین کاشان و… را در خود جای داده و همین باعث شده گردشگران زیادی به خصوص در فصل بهار به آن سفر کنند. هر ساله در اردیبهشت و مهر ماه جشنواره های گلاب گیری برگزار می شوند که در این بازه زمانی، کاشان بیشترین تعداد گردشگر را به خود می بیند. همچنین جاهای دیدنی کاشان تنها به داخل شهر آن محدود نمی شوند و در مناطق اطراف آن جاذبه های گردشگری متنوعی وجود دارند. کاشان به عنوان یکی از شهرهای قدیمی که قدمت آن به 7500 سال گذشته بازمی گردد، جاذبه های تاریخی زیادی در آن وجود دارند که در صورت بازدید از آن ها، با دوره های مختلفی از تاریخ می توانیم آشنا شویم.