پاساژ کوروش

مدت زمان خواندن این مطلب : 8 دقیقه

یکی از بهترین و بزرگ ترین مراکز خرید تهران که می توانید از آن برای خود و خانواده هر چه نیاز داشتید تهیه نمایید و یا از بخش تفریحات آن استفاده کنید، پاساژ کوروش می باشد. اکر اهل تهران هستید احتمالا برای یک بار هم که شده به این مرکز خرید مراجعه کرده اید ولی اگر مسافر هستید بهتر است تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم درباره این پاساژ را به دست آورید.

پاساژ کوروش کجاست و مسیر دسترسی

اگر تصمیم دارید برای خرید و یا استفاده از خدمات کوروش مال به این پاساژ بروید کافیست ابتدا خود را به بزرگراه حکیم برسانید. بعد از کمی رانندگی در این بزرگراه باید از خروجی به سمت بزرگراه ستاری بروید. کمی بعد از وارد شدن به ستاری می توانید ساختمان بلند کوروش را تماشا کنید. بهتر است در رانندگی از لاین سمت راست بزرگراه استفاده کنید تا برای رفتن به پارکینگ کوروش مال اذیت نشوید چرا که این قسمت همیشه ترافیک بوده و عوض کردن لاین باعث ترافیک بیشتر و دسترسی سخت به مجموعه می شود. هم چنین یک لوکیش برایتان قرار داده شده که از طریق آن قادر خواهید بود تا از هر جایی که در پایتخت بودید خود را به آسانی با نقشه به مقصد برسانید.

آدرس کوروش مال: تهران، بزرگراه شهید ستاری، خیابان پیامبر مرکزی، شماره 57

پاساژ کوروش

مسیرهای دسترسی به کوروش مال

برای رسیدن به مرکز خرید کوروش شما می توانید از طریق راه های مختلفی اقدام نمایید و هم چنین از مسیر های متفاوتی نیز استفاده کنید تا به مقصد برسید. ما در این جا چند نوع مسیر دسترسی مهم را برایتان شرح خواهیم داد تا بتوانید از طریق آن ها خود را به پاساژ کوروش تهران برسانید.

مسیر دسترسی به پاساژ کوروش با ماشین شخصی

یکی از بهترین و آسان ترین روش های رسیدن به مقصد استفاده از خودروی شخصی می باشد. در این روش شما بدون پرداخت کرایه و تایم تردد می توانید با یک نقشه به راحتی خود را به کوروش مال برسانید. برای این منظور نیز ابتدا باید از بزرگراه حکیم استفاده کنید و در نهایت به ستاری بروید. البته اگر از سمت دیگری بروید شاید تنها استفاده از بزرگراه ستاری و آبشناسان کافی باشد. شما در نهایت وارد ستاری خواهید شد و به پیامبر مرکزی خواهید رسید.

مسیر دسترسی به پاساژ کوروش با تاکسی

در این روش یک نکته را باید مد نظر داشته باشید و این موضوع است که برای استفاده از تاکسی شما باید تنها از خودروهایی استفاده کنید که به این سمت می روند و مسیرشان از بزرگراه ستاری می باشد. بدین منظور می توانید از تاکسی های میدان صادقیه که به سمت شهران می روند، تاکسی های میدان ونک که به سمت جنت آباد می روند، از تاکسی های آزادی و یا تاکسی های میدان تجریش استفاده نمایید. میادین گفته شده در نهایت از بزرگراه ستاری عبور خواهند کرد و شما نیز به مقصدتان خواهید رسید. با توجه به این که از کدام منطقه برای رفتن به این پاساژ اقدام می کنید کرایه ها نیز متفاوت خواهند بود و مدت زمان در مسیر بودنتان نیز تفاوت خواهد داشت.

مسیر دسترسی به پاساژ کوروش با مترو

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که در کلان شهر تهران برای تردد مورد استفاده افراد زیادی قرار می گیرد، استفاده از مترو می باشد که شریان های آن در اقص نقاط شهر وجود دارد. برای این کار دو ایستگاه از مترو به کارتان خواهد آمد: ایستگاه صادقیه و ارم سبز. بعد از رسیدن به این ایستگاه ها به راحتی با سوار شدن به تاکسی ها یا اتوبوس ها می توانید باقی مسیر را تا رسیدن به کوروش مال طی کنید. هم چنین جلوی در استگاه های مترو معمولا ون هایی هستند که قیمت آن ها کمتر از تاکسی می باشد و برای کاهش هزینه های رفت و آمدی خود می توانید از آن ها نیز استفاده نمایید.

تاریخچه پاساژ کوروش

کوروش مال در یک زمین با مساحتی معادل 9120 متر مربع در سال 1388 ساخته شد. مسئول پروژه ساخت این مجتمع شرکتی به نام گلرنگ سازه بود که فرآیند ابتدایی ساخت این مجموعه تجاری-تفریحی را به عهده گرفت و عملیات خاک برداری، احداث پل های تیرورق، ساختن بخش های فلزی ابتدایی کار با ستون های باکس و… را آغاز نمود. مراحل گفته شده در حدود 5 سال طول کشید و در نهایت سال 1393 این پروژه در 16 شهریورماه به بهره برداری رسید و از بعد از افتتاح نیز طولی نکشید که بین مردم معروف شد. افتتاح این سازه بزرگ و مهم تجاری با جمعی از عوامل شرکت گلرنگ سازه انجام گشت و باز شدن مجتمع کوروش در 5 اسفند 1393 رقم خورد.

تاریخچه پاساژ کوروش

اطلاعات عمومی ساختمان کوروش مال

به طور کلی ساختمان کوروش زیربنایی معادل 23000 مترمربع دارد و همان طور که گفته شد در زمینی به مساحت 9500 متر مربع احداث شده است. این بنای تجاری زیبا دارای 17 طبقه بوده که 9 طبقه آن به پارکینگ و طبقه های زیرین در ساختمان اصلی اختصاص داده شده است. طبقات مربوط به پارکینگ 7 طبقه بوده و تعداد 1600 خودرو همزمان می توانند در آن پارک نمایند. از تعداد گفته شده همیشه 600 واحد برای مالک های کوروش مال در نظر گرفته شده و مابقی برای مراجعین می باشد. تعداد واحد های تجاری که در پاساژ گوروش مشغول به فعالیت هستند بالغ بر 500 واحد بوده که با کاربری های متفاوت مشغول به کار هستند.

قیمت کالاها و خدماتی که در کوروش مال ارائه می شود معمولا متوسط رو به بالاست بنابراین در این پاساژ نباید به فکر خرید ارزان قیمت نباشید چرا که این مجتمع یکی از پاساژ های لوکس تهران به حساب می آید که در آن قیمت ها متوسط نیز یافت می شود. این مجموعه شامل سینما و شهربازی نیز می شود که در طبقات آخر قرار گرفته اند و عده زیادی از افراد برای استفاده از آن ها به این مرکز خرید می روند.

بخش های متفاوت در پاساژ کوروش

مرکز خرید کوروش به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین مراکز خرید تهران شناخته می شود که از زمان افتتاح تاکنون عده زیادی از افراد را به سمت خود جذب کرده است. این مرکز خرید به دلیل دارا بودن کالاهای مختلف و هم چنین بخش های مربوط به شهربازی و سینما بین مردم به شرت رسیده است. اگر تا به حال به این مجموعه مراجعه نکرده اید بهتر است با بخش های مختلف آن آشنا شوید تا با اطلاعات بیشتر در این زمینه بتوانید تجربه بهتری را داشته باشید. به طور کلی این مجموعه 4 بخش دارد که شامل بخش تجاری، رفاهی، فرهنگی و تفریحی می شود. از طبقه منفی 2 تا طبقه 5 موارد زیر را می توانید استفاده کنید:

 • طبقه همکف: همانند دو طبقه زیر آن بخش های مربوط به خرید و واحد های تجاری را شامل می شود.
 • طبقه اول: واحد های تجاری و تراریوم
 • طبقه دوم: شهربازی و فودکورت
 • طبقه سوم: گیشه سینما و خانه کودک به همراه فست فود
 • طبقه چهارم: سالن های مربوط به پردیس سینمایی کوروش از شماره 1 تا 6 و رستوران
 • طبقه پنجم: واحد های اداری، سالن VIP، کافی شاپ و فست فود
 • طبقه ششم: سالن های 7 تا 12 پردیس سینمایی، بوفه سینما و رستوران

هم چنین خودروی خود را نیز می توانید در یکی از 7 طبقه پارکنیگ زیر ساختمان پارک کنید و سپس از آسانسور یا پله برقی برای رفتن به درون پاساژ استفاده نمایید.

کوروش مال

ساعت کاری مرکز خرید کوروش

از آن جا که این مرکز خرید از بخش های مختلفی تشکیل شده، ساعت کاری قسمت های تجاری، اداری و تفریحی در آن نیز متفاوت می باشد و بهتر است از تایم دقیق مربوط به آن ها مطلع شوید تا دچار سردرگمی نگردید. به طور کلی ساعت کاری پاساژ کوروش از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 شب می باشد و در آخر هفته ها معمولا تا پایان شب واحد های تجاری و تفریحی سرویس دهی دارند.

اگر می خواهید با دقت بیشتر و در خلوتی پاساژ خرید کنید یا کار خود را انجام دهید بهتر است ساعات ابتدایی باز شدن مرکز خرید را برای این منظور انتخاب نمایید. ساعت های ابتدایی روز یا ظهر ها معمولا زمان مناسبی است تا از خلوت بودن پاساژ به نفع خود استفاده کنید. معمولا از ساعت 15 تا 21 این پاساژ در شلوغ ترین حالت خود بوده و بهتر است در این بازه زمانی به آن مراجعه نکنید. تایم سرویس دهی بخش های مختلف این مرکز خرید به قرار زیر می باشد:

 • کوروش مال: همه روزه از 11 صبح تا 11 شب و پنجشنبه جمعه ها تا 24
 • بخش های اداری: هر روز از ساعت 9 صبح تا 5:30 عصر و آخر هفته ها تا 2:30 بعدازظهر
 • پارکینگ: هر روز از 11 صبح تا 11 شب و آخر هفته ها تا 24
 • پردیس سینمایی: هر روز از ساعت 11 صبح تا 10 شب و آخر هفته ها تا 24
 • شهربازی ژوپیتر: هر روز از شنبه تا چهارشنبه از 11 صبح تا 12:30 شب، اخر هفته ها از 11 صبح تا 1 بامداد

پردیس سینمایی کوروش

از جمله جذاب ترین بخش ها در کوروش مال مربوط به بخش فرهنگی و سینمای کوروش می شود. همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم این مرکز خرید دارای سالن های سینمایی مختلفی در طبقات است که همپی با نام پردیس سینمایی کوروش بوده و در حال فعالیت می باشند. سینمای این پاساژ در 27 مرداد 1393 با 14 سالن مختلف خود افتتاح گشت و از همان ابتدا به عنوان بزرگ ترین و مدرن ترین پردیس سینمایی در ایران مشغول به کار شد.

مساحت مربوط به این پردیس حدود 16000 متر مربع را به خود اختصاص داده و در حال حاضر 12 سالن چند منظوره دارد که شامل سالن سینما، آمفی تیاتر و کنسرت می شود. از جمله مواردی که سبب شده تا پردیس سینمایی کوروش به مدرن ترین پردیس ایران تبدیل شود این است که در ساخت سالن های آن از مرغوب ترین متریال استفاده شده و تجهیزات مربوط به صدا و نور از کانادا و صندلی های درون سالن ها نیز از فرانسه خریداری شده اند و معمارهای ایرانی آن ها را در سالن ها تعبیه کرده اند. انواع سالن ها را نیز می توانید با اطلاعات زیر در مرکز رخید کوروش بیابید:

 • سینما متروپل: طبقه F6 پلاک 310
 • سینما رکس: طبقه F6 پلاک 311
 • سینما ایران: طبقه F6 پلاک 312
 • سینما نادر: طبقه F4 پلاک 306
 • سینما لاله زار: طبقه F4 پلاک 303
 • سینما مایاک: طبقه F4 پلاک 304
 • سینما فاروس: طبقه F4 پلاک 302
 • سینما کریستال: طبقه F6 پلاک 309
 • سینما تیاتر البرز: طبقه F6 پلاک 307
 • سینما تیاتر شهرزاد: طبقه F6 پلاک 308
 • سینما خورشید نو: طبقه F4 پلاک 305
 • گرند سینما: طبقه F4 پلاک 301

در پردیس سینمایی کوروش یک بخش جداگانه قرار گرفته که بلیط خود را باید از آن جا تهیه نمایید. این بخش که گیشه نام دارد در طبقه F3 بوده و حتی شما می توانید اطلاعات لازم درباره پردیس سینمایی را از سایت مربوط به سینمای کوروش به دست آورید.

سایت پردیس سینمایی کوروش: www.Kouroshcineplex.com

شماره تماس پردیس سینمایی کوروش: 4701-021

پردیس سینمایی کوروش

بورس طلا در کوروش مال

از دیگر قسمت هایی که در پاساژ کوروش می توانید از آن برای خرید جواهرات مورد نظرتان اقدام کنید قسمتی است که به فروش طلا تعلق گرفته است. در این بخش شما می توانید 73 فروشگاه را سر زده و از بین آن ها هر چه خواستید برای خود تهیه نمایید. برخی از فروشگاه های این بخش شامل فروشگاه رادین، تندیس، برکه، سکه مهستان، چشمه نور و… می شود. مرکز خرید کوروش به شما این امکان را می دهد تا به راحتی هر خریدی داشتید را انجام دهید و دیگر نیازی به گشت و گذار بیش از حد نداشته باشید. شما در بخش بورس طلا قادر به خرید هر چه نیاز داشتید خواهید بود و به همین دلیل دیگر احتیاجی برای بازار رفتن نخواهید داشت.

بورس موبایل کوروش مال

یکی از بخش های مهم و کاربردی در مجموعه تجاری کوروش وجود یک قسمت مربوط به فروش موبایل و لوازم جانبی آن می باشد. در این بخش 22 واحد تجاری مشغول به کار هستند و شما می توانید از آن ها هرچه نیاز دارید را تهیه نمایید. در این قسمت می توان به فروشگاه های آیس فون، بردیا، آی سیتی، اپل استار، میلانو و… اشاره نمود. برای رسیدن به بخش مربوط به بورس موبایل می توانید با آسانسور یا پله برقی خود را به طبقه F1 برسانید. لازم به ذکر است در طبقه G نیز دو واحد دیگر از فروشگاه های مربوط به این زمینه را خواهید دید. اگر به دنبال خرید موبایل یا لوازم جانبی آن هستید بهتر است سری به این قسمت بزنید تا بتوانید هر چه نیاز دارید را به راحتی تهیه کنید.

امکانات تفریحی در کوروش مال

یکی از مزایای این مرکز خرید به نسبت دیگر پاساژها وجود بخش های تفریحی می باشد. این بخش ها باعث شده تا حتی افرادی که قصد خرید ندارند نیز به کوروش مال بروند و می توان گفت از دیگر دلایل معروف شدن مرکز خرید کوروش به نسبت دیگر مراکز خرید تهران وجود همین بخش های تفریحی در پاساژ می باشد. از تفریحات این پاساژ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شهربازی ژوپیتر کوروش

در طبقه دوم مرکز خرید کوروش شهربازی این مجتمع قرار گرفته که در آن انواع وسایل بازی کودکان و بزرگسالان قرار گرفته است. در این قسمت یک سالن مجزا برای بیلیارد نیز در نظر گرفته شده است که دوست داران این ورزش می توانند برای یادگیری آن اقدام کنند و یا اگر آموزش های های لازم را کسب کرده اند با دوستان خود برای تجربه آن بلیط تهیه نمایند. از دیگر قسمت های مهیج در شهربازی این مجتمع تجاری می توان به حلقه های بسکتبال اشاره کرد که تعداد توپ را در زمانی مشخص باید درون حلقه پرتاب کنید تا امتیاز لازم برای رفتن به مرحله بد را کسب کنید و در نهایت جایزه دریافت نمایید.

اگر به همراه کودک خود نیز تمایل دارید به این شهربازی بروید می توانید از دستگاه های جایزه دار استفاده کنید تا هیجان لازم برای این تفریح را به کودکتان منتقل کنید. شهربازی ژوپیتر کوروش بالغ بر 100 دستگاه بازی دارد که می توانند تجربه ای جالب برایتان باشند.

آدرس شهربازی کوروش: طبقه F2 پلاک 2003

تلفن اتاق فرار کوروش: 49778-021

سایت اتاق فرار کوروش: www.familyjupiter.com

شهربازی ژوپیتر کوروش

اتاق فرار کوروش

از دیگر امکانات تفریحی در کوروش مال، اتاق فرار می باشد که این تفریح نیز در طبقه دوم در کنار شهربازی قرار گرفته است. برای استفاده از اتاق فرار کوروس می توانید همه روزه در بازه زمانی 10 صبح تا 12 شب مراجعه نمایید. این اتاقا فرار از اولین اتاق فرار های ایران است که در این مجتمع به وجود آمد و مورد توجه گیمرها و ایونت های مختلفی نیز قرار گرفت. اگر به این بازی آشنایی داشته باشید می دانید که اتاق فرار معمولا بازی بوده که برای حل کردن آن باید از فضای بازی فرار کنید. البته در مواردی ممکن است لزومی به فرار نباشد و سناریو جور دیگری برنامه ریزی شده باشد که شما به مراه دوستانتان باید آن را کشف کنید. موضوعاتی که در اتاق فرار استفاده می شود شامل مواردی مثل سرقت بانک، یافتن یک قاتل، خنثی کردن بمب و… می شود.

آدرس اتاق فرار کوروش: طبقه F2 پلاک 2001

تلفن اتاق فرار کوروش: 44971450-021

سایت اتاق فرار کوروش: www.escapeme.ir

تراریوم کوروش

از دیگر بخش های تفریحی و دیدنی این پاساژ می توان به تراریوم اشاره کرد که در ورودی قسمت بورس موبایل و در طبقه اول قرار گرفته است. تراریوم در لغت به باغ شیشه ای معنی شده و در واقع یک محوطه شبیه آکواریوم می باشد که سر بسته بوده و گیاهان گرمسیری در آن نگه داری می شود. علت این مدل نگه داری گیاهان گفته شده این است که آن ها نیازمند رطوبت، گرما و نور خاصی هستند. این بخش حتی به عنوان یکی از دیدنی های تهران نیز به شمار می رود و مسافران در سفر به پایتخت برای دیدن آن اقدام می کنند.

تراریوم باعث شده تا این مرکز خرید متفاوت از دیگر پاساژ ها شود. طراحی تراریوم دارای جلوه های خاصی است که کسانی که برای اولین بار آن را می بینند حیرت زده می شود. اکثر کسانی که با قسمت بورس موبایل کار دارند از جلوی تراریوم کوروش مال عبور می کنند و آن را می بینند. این باغ شیشه ای در دو دطرف محل عبور افراد در یک سالن ساخته شده اند. یکی از مواردی که در کنار گیاهان حاره ای در باغ شیشه ای نظر افرادر را جلب می کند، وجود سقف شیشه ای با نور پردازی زیبایی است که وظیفه تغذیه نور این گیاهان را نیز به عهده دارند.

البته همان طور که گفته شد این گیاهان نیازمند گرمای ویژه ای هستند که به همین دلیل یک سیستم تنظیم گرما نیز برایشان در نظر گرفته شده است. از جمله گیاهان موجود در این باغ شیشه ای می توان به سرخس پهن برگ، موز، میلنیوم، پلومریا و… اشاره نمود که با رفتن به این مرکز خرید می توانید آن ها را از نزدیک تماشا نمایید. به تراریم کوروش لقب جنگل های استوایی کوروش داده اند و احتمالا با قدم زدن در این قسمت حس عجیبی به شما نیز منتقل خواهد شد.

تراریوم کوروش

رستوران های کوروش مال

یکی از مهم ترین و پر طرفدارترین بخش هایی که افراد آن را انتخاب می کنند تا آن چه نیاز داشتند را میل نمایند، رستوران ها و کافی شاپ های مجتمع کوروش می باشد. در کوروش مال می توانید تعداد قابل توجهی رستوران و کافی شاپ بیابید که به نسبت مراکز خرید دیگر بیشتر می باشد. در برخی از رستوران های این مجموعه می توانید بهترین سوشی تهران را نیز میل نمایید البته اگر به این مدل غذاها علاقه مند باشید. از موارد مختلف این بخش می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

رستوران جنارو

این رستوران ایتالیایی بوده و به عنوان یکی از معروف ترین رستوران های تهران در نقاط مختلف شعبه دارد. در محله های زعفرانیه، مرزداران، زعفرانیه و… دارای شعبه هایی بوده که یکی از آن ها نیز در طبقه پنجم کوروش قرار گرفته است. منوی رستوران شامل غذاهای اصلی، پیش غذا، اواع سالاد، دسر، فست فود و پاستا می باشد که افراد با توجه به متعدد بودن غذاهای طبخ شده در این رستوران می توانند هر چه نیاز داشتند را سفارش دهند. رستوران جنارو همه روزه از 11 ظهر تا 11 شب باز بوده و شما قادر خواهید بود تا در این بازه زمانی به رستوران جنارو شعبه کوروش مراجعه نمایید. اگر به این رستوران رفتید بهتر است بشقاب گریل را از دست ندهید چرا ک از کاربران امتیاز خوبی دریافت کرده است.

تلفن رستوران جنارو کوروش: 44035390-021

رستوران سیتی برگر

یکی از پرطرفدار ترین فست فودهای تهران که در مرکز خرید کوروش نیز شعبه دارد، رستوران سیتی برگر می باشد. در این رستوران برگر های خوشمزه ای سرو می شود که افراد زیادی را نیز به سمت خود جذب کرده است. منوی سیتی برگر دارای پیش غذا، غذای اصلی، و نوشیدنی های مختلف می باشد. این رستوران عنوان داشته که پیتزاهای سالم و ایرانیزه ای را ارائه می دهد و البته امتیاز خوبی که از مراجعین دریافت کرده نیز گواه همین موضوع می باشد. اگر به مرکز خرید کوروش رفتید بهتر است از این فست فودی نیز در صورت نیاز استفاده نمایید. این رستوران در طبقه پنج قرار گرفته و معمولا میزبان خوبی برای مشتریان بوده چرا که پرسنل خوش برخوردی دارد.

تلفن رستوران سیتی برگر کوروش: 44971483-021

رستوران نایب

از دیگر رستوران هایی که در مرکز خرید کوروش و در طبقه چهارم آن وجود دارد، رستوران نایب می باشد. این رستوران بسیار معروف است و در تهران شعبه های متعددی دارد. در این رستوران می توانید طعمی فوق العاده از غذاهای سنتی ایرانی داشته باشید. در منوی رستوران نایب علاوه بر غذاهای ایرانی انواع نوشیدنی و غذاهای دریایی نیز سرو می شود که هر کدام را بخواهید می توانید استفاده نمایید. لازم به ذکر است نایب یک برند معتبر و البته گران بوده که هزینه غذاهای موجود در منوی آن کمی بالاست و بهتر است قبل از مراجعه به آن این مورد را در نظر داشته باشید.

تلفن رستوران نایب کوروش: 44971464-021

رستوران های کوروش مال

امکانات موجود در پاساژ کوروش

کوروش مال علاوه بر موارد یاد شده دارای امکانات دیگری نیز می باشد که همگی باعث رفاه حال مراجعین هستند. در ادامه می توانید با دیگر امکانات این مجموعه آشنا شوید:

 1. اینترنت wi-fi
 2. اتاق سیگار
 3. پارکینگ
 4. امور فرهنگی

اینترنت کوروش مال

یکی از مهم ترین امکاناتی که طی سال های اخیر در بعضی از ساختمان ها و اماکن عمومی در اختیار مردم قرار گرفته، اینترنت رایگان می باشد. پاساژ کوروش نیز با قرار دادن این امکان برای مردم باعث رفاه و محبوبیت بیشتر شده است. اگر در این مجموعه قصد استفاده از اینترنت رایگان را داشتید با طی کردن مراحل زیر به اینترنت متصل شوید:

 • روشن کردن wi-fi دستگاهتان
 • جست و جوی شبکه ها
 • انتخاب شبکه Asiatech Smart wi-fi
 • انتقال خودکار به صفحه اتصال
 • انتخاب مورد ثبت نام موقت
 • وارد کردن اطلاعات برای دریافت رمز
 • تکمیل مراحل و اتصال به نت

اتاق سیگار کوروش مال

در این مرکز خرید دو اتاق سیگار تعبیه شده که در آن ها خدمات مربوط به کافی شاپ به مراجعین داده می شود و هم چنین می توان در آن ها سیگار کشید. این اتاق ها در طبقه پنجم و طبقه اول هستند و به ترتیب باید به پلاک های 5001 و 1001 مراجعه نمایید. این اتاق برای کسانی که مجبورند و یا نیاز دارند که زمان زیادی را در پاساژ کوروش بگذرانند، بسیار مناسب است چرا که می توانند با خیال راحت سیگار روشن نمایند.

تلفن اتاق سیگار کوروش: 44068050-021

امکانات پاساژ کوروش

پارکینگ کوروش مال

پیش تر نیز درباره پارکینگ این مجموعه اطلاعاتی را عنوان کردیم. کوروش دارای 7 طبقه پارکینگ می باشد که در زیر ساختمان تعبیه شده اند و به طور همزمان 1600 دستگاه خودرو را در خود جای می دهد. از قابلیت های مهم پارکینگ کوروش می توان به سیستم هوشمندی اشاره نمود که با نام Park Help شناخته شده و به طور مداوم تعداد فضاهای خالی را با استفاده از تابلوهای نصب شده بر دیوارها نشان می دهد.

این موضوع به خصوص در اوقاتی که پارکینگ شلوغ است کاربرد دارد چرا که با یک نور سبز رنگ فضای خالی را در طبققات پارکینگ می توانید شاهد باشید. از دیگر امکانات موجود در پارکینگ کوروش سیستم تهویه آن بوده که به وسیله شرکت ایر آسمان طراحی و اجرا گشته و از طریق این سیستم تهویه هوا انجام می شود. از امکانات دیگر پارکینگ مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • 11 دستگاه آسانسور
 • 7 دستگاه رمپ
 • 7 دستگاه پله برقی
 • سیستم اطفا حریق
 • تقویت کننده آنتن موبایل

ساعت کاری پارکینگ کوروش مال: همه روزه از 11 صبح تا 11 شب و آخر هفته ها از 11 صبح تا 12 شب

امور فرهنگی کوروش مال

از دیگر مواردی که در این مرکز خرید به عنوان یک بخش مفید وجود دارد قسمت مربوط به امور فرهنگی کوروش مال می باشد. در این قسمت اعضا اقدام به برگزاری برخی جشن ها و هم چنین مشاوره های فرهنگی می پردازند. قرعه کشی هایی که معمولا در طول سال انجام می شود به عهده این بخش بوده و در طبقه پنجم می توانید اگر کاری داشتید به آن ها مراجعه کنید. ساعت کاری آن ها یک ساعت قبل از اذان های ظهر و مغرب می باشد.

فودکورت مرکز خرید کوروش

فودکورت به جایی گفته می شود که چندین رستوران و کافی شاپ در کنار هم به ارائه خدمات خود به مردم مشغول هستند و مشتریان نیز در یک فضای مشترک با دریافت غذای خود به صرف غذا می پردازند. مرکز خرید کوروش همانند بسیاری از مراکز خرید دیگر دارای دو فودکورت بوده که یکی از آن ها در طبقه دم و دیگری در بام مجموعه قرار دارد. اگر تمایل داشتید در این مجتمع تجاری به صرف غذاهای خود بپردازید کافیست به یکی از این فودکورت ها مراجعه نمایید و غذای مورد نظرتان را میل کنید. لازم به ذکر است که فودکورت کوروش به عنوان یکی از بهترین فودکورتهای تهران معرفی می شود و در بین مردم پایتخت و مسافران به شهرت رسیده است. در ادامه می توانید با واحد های قرار گرفته در فودکورت های کوروش آشنا شوید:

رستوران های فودکورت F2: نانداک، نارسوز، سوپر استار، نامبر وان، سالود، آناتولیا

رستوران های فودکورت بام: بامیکا، نو، پرپروک، پارت گیلان، بارزیل

کافیشاپ های فودکورت بام: کافه ویونا

یکی از بهترین قسمت های این پاساژ که محیطی عالی با دکوری بی نظیر دارد، روف گاردن کوروش مال می باشد. روف گاردن این مجموعه با بهترین روف گاردن های دنیا رقابت دارد و به همین دلیل می توان گفت کیفیت آن تضمین شده است. روف گاردن کوروش دو بخش روباز و سر پوشیده دارد که مجموع این بخش می تواند همزمان 650 نفر را در خود جای دهد. این قسمت از پاساژ را مهندس مهرداد جاویدی نژاد طراحی کرده و بهتر است حتی برای یک بار هم که شده صرف غذا در این بخش را تجربه نمایید.

فودکورت کوروش مال

خدمات پاساژ

علاوه بر امکانات عنوان شده یک سری خدمات دیگر نیز در این مرکز خرید انجام می شود که افراد می توانند از آن ها استفاده نمایند. برخی از این خدمات به شرح زیر می باشد:

 • پیرایش قیافه: در طبقه اول پاساژ د قسمت بورس موبایل می توانید برای پاکسازی پوست، میکاپ، پروتز، کراتینه و… مراجعه نمایید.
 • سالن همایش: از دیگر بخش های پاساژ که در طبقه سوم قرار گرفته و انواع جشن ها و سمینارها در آن برگزار می شود.
 • سلامت یار: این بخش در طبقه پنجم واقع شده و خدمات اولیه اورژانسی ارائه می دهد.
 • خیاطی: از دیگر بخش هایی که در طبقه اول بوده و بسیار کاربردی است به خصوص برای کسانی که با خرید پوشاک مورد نظرشان نیاز به تغییراتی در آن دارند.
 • کارواش: در طبقه اول پارکینگ می توانید برای شست و شوی خودروی خود به کارواش مراجعه نمایید و با بهترین کیفیت و با تکنولوژی نانو ماشینتان را تمیز تحویل بگیرید.
 • ایستگاه ماساژ: در بخش غربی طبقه دوم می توانید از خدماتی مثل صدنلی ماساژ، تصاویر سه بعدی و موسیقی استفاده نمایید.
 • خانه کودک: از دیگر بخش هایی که برای خانواده ها مفید واقع می شود خانه کودک بوده که مراجعین با خیالی راحت کودکان را برای نگه داری به مربیان این بخش می سپراند. اگر تمایل داشتید برای استفاده از این بخش کافیست به طبقه سوم مراجعه نمایید.

هایپر مارکت کوروش مال

از دیگر بخش های کاربردی و مهم این مرکز خرید، وجود یک هایپر مارکت است که همانند دیگر مراکز خرید به فروش محصولات سوپر مارکت، مواد غذایی، لوازم آرایشی-بهداشتی، میوه جات، صیفی جات و… می پردازد. شما می توانید برای خرید هر آن چه از هایپر نیاز دارید به کوروش مال مراجعه کنید و از دیگر امکانات موجود در پاساژ نیز بهره ببرید. لازم به ذکر است که در ابتدای ورود به هایپر مارکت نیز در یک راهرو می توانید از غذا و شیرینی سفارش دهید. هایپر مارکت کوروش در طبقه منفی دو واقع شده و دسترسی راحتی به پارکینگ دارد.

راهنما سایت

آدرس

تهران، بزرگراه شهید ستاری، خیابان پیامبر مرکزی، شماره 57

شماره تماس

هزینه بازدید

رایگان

ساعات بازدید از این جاذبه

شنبه

11 الی 23

یک‌شنبه

11 الی 23

دو‌شنبه

11 الی 23

سه‌شنبه

11 الی 23

چهار‌شنبه

11 الی 23

پنج‌شنبه

11 الی 23

جمعه

11 الی 24
مسیریابی آنلاین
مطالب مشابه