شیراز جدا از جاذبه های دیدنی و صد ها بنای تاریخی و باارزشی که دارد، شهری جذاب و خاطره انگیز برای رستوران گردی است و گشت و گذار بین رستوران ها و فست فود های شیراز بی شک از بی نظیرترین تفریحات در این شهر محسوب می شود. پیش تر در سایت لوکس ویلا نگاهی به بهترین رستوران های شیراز انداخته بودیم و حال میخواهیم شما را با بهترین فست فود های شیراز آشنا کنیم.

فست فود مگیران برگر

بهترین فست فود های شیراز را با فست فود مگیران برگر شروع می کنیم که از فست فود های باسابقه و نسبتاً قدیمی شهر محسوب می شود چون قدمت این فست فود به سال 1370 برمیگردد هرچند در این مدت تغییرات بسیاری را به خود دیده و ارزشش را داشت چراکه امروزه به اعتقاد خیلی ها بهترین فست فود شیراز فرهنگ شهر است ولی از نظر ما، چون در منطقه فرهنگ شهر شیراز کلی فست فود دیگر هم پیدا می شود، مگیران جزء بهترین فست فود های شیراز فرهنگ شهر می باشد.

فست فود مگیران یا فست فود مگ ایران شیراز در سال 1370 کار خود را با یک فود تراک شروع کرد. فود تراک در واقع همان فست فود های سیار هستند حال برخی در کامیون های مختلف قرار دارند و برخی هم ون هستند. فست فود مگیران یک مینی تراک سبز رنگ بود که قسمت بار را به آشپزخانه فست فودی تبدیل کرده بود هرچند با اینکه فست فودی سیار به شمار میرفت و هرجا که میخواست می توانست برود اما در خیابان زرگری شیراز جای ثابتی برای خود در نظر گرفته. به مدت 5 سال یعنی از سال 1370 تا 1375 فست فود مگیران آنقدری محبوب و شلوغ شد که تصمیم گرفت فود تراک را به مغازه تبدیل کند. مغازه هم در طول سال ها مرمت و بازسازی هایی را به خود دید و بارها دکوراسیون و سبک فست فود تغییر پیدا کرد تا امروزه، فست فود مگیران همان جایی بشود که از یک فست فود خوب میخواهیم.

فست فود مگیران شیراز با اینکه یک فست فود در شیراز است اما محیطش فراتر از یک فست فود عادی است و از لحاظ دکوراسیون، طراحی و نورپردازی جایی بسیار جذاب و دوست داشتنی محسوب می شود. همچنین برخلاف برخی از فست فود های شیراز که از صندلی های استفاده می کنند، اینجا برای مشتریان خود مبل های راحتی در نظر گرفت تا هم تعداد بیشتری بتوانند به دور یک میز بنشینند و هم راحت تر باشند. همچنین بر روی دیوار فست فود هم تابلوی بزرگی هست که همان مگیران در سال 1370 بوده یعنی فود تراکی سبز رنگ و عکسی بسیار قدیمی.

فست فود مگیران در طول این سال ها توانست با آزمون و خطاهای مختلف در نهایت بهترین فست فود را از آب درآورد و چون غذا هایی بسیار خوشمزه و باکیفیت سرو می کند برای همین همیشه شلوغ است و کلی مشتری دارد که بیشترشان مشتریان ثابت و قدیمی اینجا هستند. اگر بین بهترین فست فود های شیراز تصمیم دارید به فست فود مگیران مراجعه کنید، خوب است بدانید در فست فود مگیران غذا هایی همچون پیتزا، برگر، ساندویچ و غذاهای سوخاری ارائه می شود. پیتزا ها همگی آمریکایی هستند پس با پیتزاهای پرپنیر و بسیار خوشمزه با حجمی مناسب طرف هستیم باز هم شما می توانید انتخاب کنید که پیتزای شما به صورت یک نفره باشد یا دو نفره. طبق نظر مشتریان، پیتزاهای کریسپی چیکن، مخصوص و استافد کراست خوشمزه ترین پیتزاهای فست فود مگیران هستند.

در بخش برگر ها، 8 مدل برگر سرو می شود از رویال برگر و مگیران برگر تا بیگ مک و برگر میکس مگیران و تمامی برگرها هم از گوشت های دست ساز با ادویه خاص مگیران تهیه می شوند و تمامی آن ها هم بسیار خوشمزه، آبدار و مشتری پسند هستند. ساندویچ های منوی رستوران نیز تنوری هستند و مگیران برای آن ها همانند سایر غذاها از بهترین مواد اولیه استفاده می کند. اینجا در کنار غذا های فست فودی، استیک هم دارد و تنها 4 مدل استیک گوشت، استیک مرغ، ساندویچ استیک میکس و خوراک استیک مرغ ارائه می دهد. در نهایت به بخش پیش غذا ها می رسیم که از نقاط ضعف مگیران محسوب می شود چون فقط سیب زمینی سرخ هشده، پیاز حلقه ای و نان سیر به عنوان پیش غذا در این فست فود سرو می شود.

بطور کلی، فست فود مگیران از جمله قدیمی ترین فست فود های شیراز است که در منطقه فرهنگ شهر قرار دارد. اینجا همیشه از بهترین مواد اولیه برای غذا های خود استفاده می کند و سرآشپزان حرفه ای رستوران هم از این مواد اولیه، غذا هایی بسیار خوشمزه و با حجم مناسب ارائه می دهند. قطعاً به لطف مواد اولیه مرغوب که از قیمت های بالایی هم برخوردار هستند، قیمت غذا های فست فود مگیران شیراز ارزان نیست ولی ارزشش را دارد و همچنین بسیاری از مشتریانی که برای اولین بار تجربه فست فود مگیران را داشتند، نه تنها می گویند اینجا از بهترین فست فود های شیراز فرهنگ شهر است بلکه به مشتری ثابتش هم تبدیل شده اند.

آدرس فست فود مگیران برگر

در شمال منطقه فرهنگ شهر شیراز میدانی هست با نام میدان معلم که از بزرگترین میادین منطقه محسوب می شود. در شمال غربی این میدان وارد بلوار رجائی که شوید نبش خیابان ششم در سمت راست فست فود مگیران را مشاهده خواهید کرد. اما یک نکته ای را در نظر داشته باشید. برای دسترسی به فست فود مگیران بهتر است در ضلع شمالی میدان معلم وارد بلوار ایمان شوید و سپس با استفاده از دوربرگردان از طریق بلوار ایمان به میدان معلم برسید و بعد از آن وارد بلوار رجائی شوید چراکه اینجا یک کندرو مانند است و رستوران در انتهای این کندرو قرار دارد در صورتیکه با استفاده از سایر مسیرها، شما وارد پلی می شوید تا از میدان عبور کنید و انتهای پل نیز جلوتر از رستوران قرار دارد. همچنین فست فود مگیران فاصله کمی هم تا باغ های قصر الدشت، از جذاب ترین جاهای دیدنی شیراز دارد و پیشنهاد می کنیم از این مجموعه بزرگ هم بازدید کنید.

شماره تماس فست فود مگیران برگر: 36307572-071

ساعت کاری فست فود مگیران برگر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 3 عصر و از ساعت 6 بعد از ظهر الی 12 شب

منوی فست فود مگیران
فست فود مگیران شیراز
منوی فست فود مگیران شیراز
منوی مگیران شیراز

فست فود کوماچ شیراز

بیشتر فست فود های شیراز یا جزء فست فود های گران قیمتی هستند که محیط های لاکچری هم دارند یا آنقدری ارزان هستند که غذاهایشان بی کیفیت است و به طبع آن، قیمت های ارزان تری هم دارند. بین این دو دسته از فست فود های شیراز، جاهایی هم هست مانند کوماچ که غذا های فست فودی بسیار خوشمزه ارائه می دهد و از مواد اولیه باکیفیتی برای غذا ها خود استفاده می کند و در کنار این ها، قیمت های بسیار خوبی هم دارد چراکه رستوران حاشیه سود خود را برای جلب رضایت مشتری کاهش داده. همین موضوع کافی بود تا فست فود کوماچ در شهر شیراز آنقدری پرطرفدار و محبوب شود یک شعبه دیگر هم در فرهنگ شهر شیراز افتتاح نماید و از قضی این شعبه هم خیلی سریع بین بهترین فست فود های شیراز  فرهنگ شهر قرار گرفت.

فست فود کوماچ در هر دو شبعه خود غذا های فست فودی باکیفیت و لذیذ ارائه می دهد. کوماچ در واقع یک برگری است و تخصص خود را روی برگر ها و ساندویچ ها گذاشته برای همین اگر به دنبال جایی هستید که بهترین برگرهای را در شیراز ارائه دهد بی شک ما به شما کوماچ را معرفی کنیم. برگر هایی که از گوشت های باکیفیت و دست ساز تهیه شده اند و آبدار و لذیذ می باشند البته این غذا ها توسط سرآشپزان حرفه ای مجموعه طبخ می شوند و برای همین هم هست که بسیار خوشمزه و آبدارند. ولی منوی رستوران فقط به برگر ختم نمی شود و اینجا کلی ساندویچ با ترکیبات دیگر هم دارد که بر اساس ذائقه و سلیقه خود می توانید هرکدام را که دوست دارید سفارش دهید. لازم به ذکر است بین ساندویچ های منوی رستوران کوماچ، آیتم هایی هم هست که ساندویچ بمبی طور هستند و حجمی بالا و دو نفره دارند.

به راستی که همیشه یک غذای فست فودی فقط با پیش غذاهای خوشمزه کامل می شود و در فست فود کوماچ شیراز، پیش غذا هایی همچون انواع سیب زمینی و سالاد با تنوعی از نوشیدنی های سرد قابل سفارش می باشد. فست فود کوماچ شیراز در هر دو شعبه به صورت بیرون بر هم سفارش قبول می کند و نه تنها می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و غذا را به صورت بیرون بر تحویل بگیرید یا در صورتیکه در محدوده یکی از دو شعبه فست فود کوماچ هستید می توانید از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

آدرس فست فود کوماچ شیراز

فست فود کوماچ در شهر شیراز دو شعبه دارد که یکی در مرکز شهر شیراز و دیگری در فرهنگ شهر واقع شده اند. شعبه اول فست فود کوماچ در خیابان سی متری سینما سعدی قرار دارد و زمانی که به چارراه می رسید، وارد خیابان ذوالنوار غربی می شوید و همان ابتدا در سمت راست فست فود کوماچ را مشاهده خواهید کرد. برای دسترسی به شعبه دوم فست فود کوماچ، در فرهنگ شهر شیراز وارد بلوار شهید رجائی می شوید و در سمت راست، بعد از خیابان 28ام و نزدیک به خیابان 30ام شعبه دوم را مشاهده می کنید.

شماره تماس شعبه 1 فست فود کوماچ شیراز: 91007572-071 و 32307575-071

شماره تماس شعبه 2 فست فود کوماچ شیراز: 91007573-071

ساعت کاری فست فود کوماچ شیراز: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد، ایام تعطیل از ساعت 11 صبح الی 1:30 بامداد و ظهر جمعه تعطیل

فست فود کوماچ
منوی فست فود کوماچ
فست فود کوماچ شیراز
کوماچ شیراز

باربکیو وشنا

وشنا نامی است که بسیاری از اهالی فرهنگ شهر شیراز به خوبی آن را میشناسند و برخی هم مشتریان ثابت اینجا هستند. وشنا دو شعبه در فرهنگ شیراز دارد یکی باربکیو نام دارد و دیگری فست فود است در شعبه باربکیو درواقع ما با یک جگرکی طرف هستیم اما از نوع لاکچری تر و جذاب تر با غذا های باکیفیت و متنوع و خوش قیمت و در شعبه فست فود هم قرار است با یکی از بهترین فست فود های شیراز فرهنگ شهر آشنا شویم.

شعبه جگرکی باربکیو وشنا در بلوار کسائی فرهنگ شهر شیراز قرار دارد و چون در این محدوده جگرکی کم پیدا می شود و وشنا بین جگرکی های فرهنگ شهر شیراز به خوبی درخشیده، با جایی همیشه شلوغ طرف هستیم. در روزهای آخر هفته و تعطیلات بخصوص شب ها، صف های طولانی در مقابل باربکیو وشنا مشاهده م شود و مشتریان باید زمان هایی را منتظر بمانند تا میز خالی شود و سفارش دهند. مثل جگرکی های خوب شیراز، اینجا دو محیط برای نشستن دارد یکی سرپوشیده که سالن داخلی رستوران است و دیگری فضای روباز که در مقابل رستوران قرار دارد اما بی شک جگر فقط در هوای آزاد می چسبد و بیشتر مشتریان هم تمیال دارند در فضای روباز رستوران بنشینند.

شاید در نگاه اول باربکیو وشنا یک جگرکی به نظر برسد اما تفاوت هایی با تعریف جگرکی دارد. اینجا انواع دل و جگر و قلوه و هر آنچه که در جگرکی ها را می بینیم سرو می کند اما منوی رستوران فقط به این مواد ختم نمی شود بلکه کلی هم غذای ایرانی شامل انواع کباب ها و جوجه ها و چند مدل استیک هم سرو می شود. مشتریان برای غذا های ایرانی این امکان را دارند که به صورت خوراک سفارش دهند یا با برنج های ایرانی با جحم مناسب و خوشمزه. همچنین از طریق تماس تلفنی یا سامانه های سفارش آنلاین غذا، در محدوده رستوران می توانید به صورت بیرون بر هم سفارش ثبت کنید تا به موقع و داغ درب منزل تحویل بگیرید.

حال می رسیم به شعبه دوم باربکیو وشنا که فست فود وشنا نام دارد و توانسته به خوبی خود را بین بهترین فست فود های فرهنگ شهر شیراز جای دهد. فست فود وشنا برخلاف شعبه باربکیو، تمرکز خود را فقط روی غذا های فست فودی داده و اینجا انواع پیتزاها، ساندویچ ها، برگر و کلی غذای سوخاری سرو می شود. مشتریان در فست فود وشنا این امکان را دارند که بخواهند پیتزای آن ها آمریکایی باشد یا ایتالیایی. همچنین تمامی غذا ها از کیفیتی خوب، مزه ای به یاد ماندنی و حجمی قابل قبول برخوردارند. همانند شعبه باربکیو وشنا، اینجا علاوه بر سالن داخلی که از دکوراسیون و طراحی جذابی برخوردار است، دارای میز و صندلی های چوبی در بیرون و مقابل رستوران هم دارد و از سوی دیگر، مشتریان می توانند در این شعبه نیز به صورت بیرون بر غذا سفارش دهند. در نهایت خوب است بدانید فست فود وشنا از فست فود های قیمت مناسب شیراز است که پیشنهاد می شود امتحانش کنید.

آدرس باربکیو وشنا

فست فود باربکیو وشنا دو شعبه در شهر شیراز دارد و هردو هم از بهترین فست فود های فرهنگ شیراز هستند. شعبه باربکیو وشنا در بلوار کسائی قرار دارد و در بلوار کسائی به سمت بلوار رجائی نبش خیابان کسائی هشتم باربکیو وشنا را مشاهده می کنید. فست فود وشنا اما، در بخش جنوبی فرهنگ شهر قرار دارد. به عبارت دیگر، برای دسترسی به فست فود وشنا باید وارد بلوار رجائی شوید تا به انتهای فرهنگ شهر و نزدیک میدان معلم برسید. در سمت راست خود کوچه هایی را مشاهده می کنید که اعداد فرد هستند و فست فود وشنا نبش کوچه 13ام در بلوار رجائی نزدیک به میدان معلم واقع شده است.

شماره تماس باربکیو وشنا: 36319791-071

ساعت کاری باربکیو وشنا: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 15:30 و از ساعت 7 شب الی 12:30 بامداد

باربکیو وشنا
منوی باربکیو وشنا
باربکیو وشنا شیراز
فست فود وشنا

فست فود رایز

اینبار میخواهیم نگاهی به منطقه معالی آباد شیراز بیاندازیم جایی که پر از رستوران و فست فود است، برخی از بهترین رستوران های شیراز را در خود جای داده و از مرکز شهر شیراز هم فاصله دارد برای همین، از محبوب ترین پاتوق رستوران گردها همین منطقه معالی آباد است که در شمال غرب شیراز واقع شده. با این حال تصمیم گرفتیم نگاهی به بهترین فست فود های معالی آباد شیراز بیاندازیم و بین آن ها، فست فود رایز را انتخاب کردیم.

شاید بهترین فست فود های معالی آباد شیراز زیاد باشد اما در صورتی فست فود رایز را انتخاب کنید که به فکر کیفیت و حجم هستید و از طرفی میخواهید غذا های فست فودی خاص و بی نظیری را میل کنید طوری که بعد از آن، به یکی از مشتریان ثابت فست فود رایز تبدیل شوید. از نظر فست فود باز ها، فست فود رایز جایی فراتر از یک فست فود است و به قول آن، اینجا درواقع بهشت فست فود گردی محسوب می شود بخصوص علاقمندان به فست فود های آمریکایی.

فست فود رایز شیراز جایی شکیل مدرن و دوست داشتنی است. چون رستوران بین مردم بسیار محبوب است، ظرفیت بالایی هم به مشتریان خود اختصاص داده و در بیرون و مقابل رستوران هم کلی میز و صندلی تعبیه شده و مشتریان در یک محیطی با دکوراسیون و طراحی شیک و دوست داشتنی خاطرات بی نظیری را از غذا های خوشمزه اینجا برای خود رقم خواهند زد. اینجا به گفته مشتریان تمامی غذا هایش خوشمزه هستند و نمی توان گفت کدامیک از آن ها پرطرفدار می باشد برای همین، به عقیده خیلی ها شما زمانی که برای اولین بار به فست فود رایز مراجعه می کنید، با میل کردن هرکدام از غذا های منوی رستوران از پیتزا تا ساندویچ، به مشتری ثابت اینجا تبدیل خواهید شد و باید بارها به فست فود رایز مراجعه کنید و همه غذا ها را امتحان کنید تا ببینید کدامیک از نظر شما بهتر است.

منوی فست فود رایز شیراز در نگاه اول عجیب و غریب است چون بیشتر آیتم های منوی فست فود رایز اسامی عجیب و غریب و بعضاً ناآشنا دارند لذا در صورتیکه رستوران گرد باشید یا علاقه شدیدی به غذا ها و فست فود ها داشته باشید می توانید بفهمید که هر آیتم چیست. در منوی فست فود رایز، بخشی هست با نام هات داگ های نان رایز که ساندویچ های بزرگ 2 الی 3 نفره هستند از ساندویچ های بلنگو داگ تا ماسنتر داگ و فایرداگ و غیره بخش بعدی برگر های نان رایز است که برگرهای بسیار بزرگ هستند و برخی از آن ها هم کاملاً 4 نفر را به خوبی سیر می کند. البته در کنار این ساندویچ ها و برگرهای بمبی، کلی ساندویچ و برگر با حجم کوچکتر برای یک نفر هست.

بخش جذاب فست فود رایز، پیتزاهایش است که 14 مدل پیتزای آمریکایی خاص را در خود جای داده. به جرأت می توان گفت پیتزاهای فست فود رایز از پیتزای فورچیز  و فیلت تا ورستل، تارته و هات میت آمریکایی را در هیچ جای دیگر پیدا نمی کنید هیچ، اگر هم باشد به این کیفیت و مزه نمی رسد. کل غذا ها یک طرف، پیش غذاهای اینجا هم برای خود پادشاهی می کنند و امکان ندارد کسی به فست فود رایز مراجعه کند و از پیش غذاهایش بخصوص سالاد های سزار و سیب زمینی های ترد و خوشمزه اش چیزی سفارش ندهد. ناگفته نماند در کنار کلی پیش غذا و غذا، اینجا یکسری نوشیدنی های خاص و بی نظیر هم دارد. به غیر از نوشیدنی های سرد از انواع نوشابه و دلستر تا دوغ کوهی گوسفندی، یک بخش در منوی رستوران هست با نام نوشیدنی های مخصوص رایز که کلاً سه مدل نوشیدنی با میوه های طبیعی، نوشیدنی با میوه های طبیعی گرم و نوشیدنی با میوه های طبیعی ترش دارد و نباید از آن ها غافل شد.

فست فود رایز از معدود فست فود های شیراز معالی آباد است که توانسته همه مشتریان خود را راضی نگه دارد. اینجا همیشه شلوغ است و در روزهای آخر هفته و تعطیلات شاید نیاز باشد زمانی را هم منتظر خالی شدن میزی در رستوران سپری کنید. خدمات سرویس دهی در این مجموعه به بهترین شکل ارئاه می شود و حتی در شلوغ ترین ایام هم همیشه پرسنل در دسترس هستند و غذا ها داغ و به موقع تحویل می گردد. اینجا به هیچ عنوان جزء فست فود های قیمت مناسب شیراز نیست چون همیشه برای غذا های خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند و نه تنها غذا ها در حالت عادی حجم بالایی دارند، بلکه غذا های بمبی و ساندویچ های چند نفره هم از مواد اولیه زیادی تهیه می شوند. برای همین، اگر بین فست فود های شیراز جایی را میخواهید که غذا های خاص ارائه دهد و از نظر مزه و کیفیت حرفی برای گفتن باقی نگذارد بی شک فست فود رایز بهترین فست فود معالی آباد شیراز خواهد بود.

آدرس فست فود رایز

فست فود رایز در محدوده معالی آباد شیراز قرار دارد اما چون در شمال شرقی معالی آباد واقع شده و از طرفی، به محدوده تاچارا نزدیک تر است، خیلی ها اینجا را جزء بهترین فست فود های تاچارا شیراز میدانند. با این حال برای دسترسی به فست فود رایز شیراز کافیست از طریق خیابان کبار و بلوار بهشت به میدان بهشت برسید و سپس وارد بلوار بهشت شرقی شوید. در این بلوار بعد از خیابان 9ام و نزدیک به خیابان 11ام فست فود رایز را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس فست فود رایز: 32273439-071

ساعت کاری فست فود رایز: همه روزه از ساعت 18:00 الی 12:30 بامداد

فست فود رایز شیراز

اقامت در شیراز

شیراز شهری مملو از جاهای دیدنی، رستوران ها و فست فود های مختلف است. اینجا از جمله توریستی ترین شهرهای ایران محسوب می شود و برای همین، کلی هتل و اقامتگاه های مختلف در این شهر هست که آماده ارائه خدمات به گردشگران می باشد. همچنین در برخی از نقاط اطراف شیراز مناطق بکر و خوش آب و هوایی هست که برای آخر هفته ها و تعطیلات بی نظیر هستند. با این حال، هتل ها همیشه هزینه های بالایی را از مشتریان دریافت می کنند و بودجه سفر نیز برای خیلی ها از اهمیت بالایی برخوردار است برای همین اگر به فکر اجاره ویلا در شیراز هستید و میخواهید اقامتی خوش قیمت در یکی از بهترین ویلاها، آپارتمان ها و باغ های شهر برای خود رقم بزنید کافیست با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

بهترین فست فود های فرهنگ شهر شیراز کدامند؟

فست فود های مگیران، باربکیو وشنا و کوماچ

بهترین فست فود های معالی آباد شیراز کدامند؟

فست فود های رایز، لاویا، یوز و بلانژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *