از میدان اول لواسان که وارد جاده فشم می شویم تا خود روستا فشم، باغ رستوران های بسیاری را در دو طرف جاده مشاهده می کنیم که در روزهای آخر هفته بخصوص تعطیلات چند روزه، به قدری شلوغ می شوند که شاهد ترافیک های سنگینی در این جاده هستیم. اما در میان این رستوران ها، برخی از آن ها بخاطر سرو غذاهای باکیفیت، خوش قیمت و همچنین برخورداری از محیطی جذاب و دلنشین، در میان مردم محبوب تر هستند. در این مقاله میخواهیم با هم نگاهی به برخی از بهترین رستوران های فشم بیاندازیم.

رستوران گیله وا فشم

رستوران گیله وا برای رستوران گردها و افرادی که علاقمند به غذاهای شمالی هستند نامی آشنا است. رستوران گیله وا در همه جا شعبات مختلفی دارد و یکی از بهترین رستوران ها در زمینه سرو غذاهای شمالی به شمار میرود. رستوران گیله وا فشم بخاطر غذاهای متنوع و خاصی که دارد، همیشه شلوغ بوده و در روزهای آخر هفته هم مشتریان می بایست زمانی را منتظر بمانند تا میزی در رستوران خالی شود.

رستوران گیله وا از محیطی دوست داشتنی به همراه دکوراسیون شیکی برخوردار است و مشتریان هم امکان رزرو دارند لذا اگر در میان بهترین رستوران های فشم میخواهید نگاهی به رستوران گیله وا بیاندازید، پیشنهاد می شود از قبل میز مورد نظر خود را رزرو کنید. در منوی رستوران، انواع غذاهای شمالی مشاهده می شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تمامی غذاها علاوه بر اینکه از مواد اولیه باکیفیت تهیه می شوند، توسط سرآشپزان مجرب هم سرو می شوند تا مشتریان، طعم واقعی غذاهای شمالی را حس کنند.

آدرس رستوران گیله وا فشم

برای دسترسی به رستوران گیله وا فشم ابتدا وارد جاده فشم شده و راهی این روستای دوست داشتنی شوید تا رستوران گیله وا را قبل از جاده روستای امامه مشاهده کنید. در جلوی رستوران فضای اختصاصی برای پارک خودرو وجود دارد و حتی در روزهای شلوغ هم به لطف حضور نگهبان، نگرانی از بابت جای پارک وجود ندارد.

شماره تماس رستوران گیله وا فشم: 26500026-021

ساعت کاری رستوران گیله وا فشم: همه روزه از ساعت 11 صبح تا 12 شب

رستوران گیله وا فشم

رستوران باغ بهشت فشم

از همان ابتدا که رستوران باغ بهشت تاسیس شد، در میان بهترین رستوران های فشم قرار گرفت. در فشم و جاده دسترسی به این روستا، رستوران های بسیاری وجود دارد که هرکدام با هم در حال رقابت هستند تا یکی از بهترین رستوران های فشم باشند و رستوران باغ بهشت هم به لطف سرو غذاهای لذیذ و باکیفیت در محیطی دنج و دوست داشتنی و سرسبز، به راحتی جزء بهترین رستوران های فشم و از شلوغ ترین رستوران های منطقه قرار گرفت. در رستوران باغ بهشت فشم خبری از میز و صندلی نیست و آلاچیق های بسیاری در فضای سرسبز رستوران مشاهده می شود و این آلاچیق ها دارای ظرفیت های 2 تا 40 نفره بوده و چه برای قرار های دو نفره و چه برای خانواده ها بسیار مناسب می باشد. همچنین در صورتیکه قصد برگزاری مراسم های تولد در این رستوران را دارید، آلاچیق رزرو شده برای شما تزئین هم می شود.

در منوی رستوران باغ بهشت تنوع از انواع غذاهای ایرانی و انواع کباب ها به همراه نوشیدن های گرم و سرد مشاهده می شود که از کیفیت بسیار بالایی بوده و درواقع، برگ برنده رستوران هستند. غذاها همگی از مواد اولیه مرغوب تهیه شده و توسط سرآشپزان حرفه ای هم سرو می شود. همچنین درکنار غذاهای رستوران که قیمت های بسیار خوبی هم دارند، سرویس چای و قلیان هم سرو می شود و از جمله مهم ترین دلایل محبوبیت رستوران باغ بهشت فشم به شمار میروند.

آدرس رستوران باغ بهشت فشم

رستوران باغ بهشت در ابتدای جاده فشم قرار دارد و فاصله این رستوران تا میدان اول لواسان یا میدان امام خمینی (ره) کمتر از 500 متر بوده و حتی افرادی که میخواهند به لواسان سفر کنند هم به رستوران باغ بهشت فشم مراجعه می کنند. این رستوران در سمت چپ جاده قرار دارد و از فاصله دور هم شلوغی جلوی رستوران و تزئینات نورانی رستوران به خوبی نمایان می شود.

شماره تماس رستوران باغ بهشت فشم: 26532614-021

ساعت کاری رستوران باغ بهشت فشم: همه روزه از ساعت 11 صبح تا 12 شب

رستوران باغ بهشت فشم

رستوران باغچه رودک فشم

در میان صدها رستوران در جاده فشم و حتی میان بهترین رستوران های فشم، رستوران باغچه از معدود رستوران هایی است که منویی کامل داشته و برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام، دارای منوهای مجزا می باشد. در منوی رستوران باغچه رودک فشم، هم غذاهای ایرانی هست و هم انواع فست فودها و تمامی غذاها علاوه بر اینکه از مواد اولیه مرغوب تهیه می شوند، قیمت های مناسبی هم داشته و توسط سرآشپزان مجربی هم سرو می شود تا هرکس در این رستوران، غذاهای جذاب و لذیذش را میل می کند، تجربه متفاوت و خاطره انگیزی را برای خود رقم بزند.

رستوران باغچه رودک در دو محیط از مشتریان خود پذیرایی می کند. محیط داخلی رستوران از دکوراسیون مطلوبی برخوردار بوده و دارای میز و صندلی می باشد اما محیط دیگر رستوران که همیشه شلوغ بوده و مشتریان ترجیح می دهند منتظر بمانند تا آلاچیقی خالی شود، فضای سرسبز رستوران است. در این فضا، دکوراسیون سرسبز به همراه آبنماهای جذاب و نورانی وجود دارد تا حس دلنشینی را ارائه دهد. همچنین آلاچیق های بسیاری در این فضا وجود دارد که دارای ظرفیت های مختلفی بوده و امکان رزرو و حتی برگزاری مراسم تولد به همراه تزئین هم وجود دارد.

آدرس رستوران باغچه رودک

رستوران باغچه رودک فشم در فاصله 5 کیلومتری از میدان اول لواسان قرار دارد و اگر هم از طراف روستای فشم میخواهید به رستوران مراجعه کنید، وارد جاده دسترسی به میدان اول لواسان شده و مسیری 12 کیلومتر را طی کنید تا به رستوران برسید. رستوران در سمت رودخانه جاجرود قرار دارد و در جلوی رستوران هم همیشه شلوغ است. همچنین رستوران باغچه رودک برای مشتریان خود جای پارک اختصاصی هم در نظر گرفته که مجهز به سایبان می باشد و در صورتیکه آنجا پر بود می توانید در روبروی رستوران جای پارک مناسب پیدا کنید.

شماره تماس رستوران باغچه رودک: 26507358-021

ساعت کاری رستوران باغچه رودک: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران باغچه رودک فشم

رستوران شاندیز فشم

امروزه نام شاندیز بر روی اکثر رستوران های لوکس و محبوب قرار دارد و اکثر آن ها، از شعبات اصلی رستوران شاندیز به حساب نمی آیند اما رستوران شاندیز که یکی از بهترین رستوران های فشم به شمار می رود، از معدود رستوران هایی است که باید حتی برای یکبار هم که شده، به آنجا مراجعه کرده و غذاهای بی نظیر ایرانی بخصوص انواع کباب ها را در محیطی دنج و دوست داشتنی میل کرد. همچنین اگر هم در میان بهترین رستوران های فشم به دنبال رستورانی برای سرو انواع غذاهای باکیفیت و فوق العاده ایرانی و کباب ها هستید، بی شک رستوران شاندیز فشم یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

رستوران شاندیز فشم در سمت رودخانه جاجرود قرار دارد و رستوران از محیطی سرسبز، دلنشین و به همراه صدای جذاب جاجرود برخوردار است و مشتریان رستوران می توانند هم در محیط بیرون رستوران و هم در محیط داخل بنشینند. محیط داخل هم از دکوراسیون مطلوبی برخوردار می باشد. در منوی رستوران شاندیز فشم انواع غذاهای ایرانی و انواع کباب ها به چشم میخورد که از قیمت های مطلوب، کیفیت بالا و حجم مناسبی برخوردار هستند و همچنین غذاها در ظروف بزرگ به همراه تزئینات شکیل سرو می شوند.

آدرس رستوران شاندیز فشم

اگر از سمت میدان امام خمینی (ره) میخواهید به سمت رستوران شاندیز فشم بروید، میدان را به سمت فشم ترک کرده و در جاده فشم، بعد از طی کردن مسیری 1.8 کیلومتری، رستوران را در سمت رودخانه جاجرود مشاهده خواهید کرد. در صورتیکه از روستای فشم میخواهید راهی رستوران شاندیز شوید، ابتدا وارد جاده فشم – لواسان شده و بعد از کی کردن مسیری 17.6 کیلومتری، رستوران را در سمت چپ جاده مشاهده می کنید. همچنین در نظر داشته باشید رستوران دارای پارکینگ اختصاصی در جلویش بوده و به لطف وجود نگهبان، می توانید به راحتی جای پارک خود را پیدا کنید.

شماره تماس رستوران شاندیز فشم: 26507981-021

ساعت کاری رستوران شاندیز فشم: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 12 شب

رستوران شاندیز فشم

باغ رستوران رز فشم

اکثر بهترین رستوران های فشم در اوایل جاده لواسان به فشم قرار دارند که برخی از آن ها را پیش تر معرفی کردیم. باغ رستوران رز هم از دیگر رستوران های فشم است که توانسته با سرو غذاهای لذیذ و باکیفیت در محیطی دنج، به خوبی در میان مردم و گردشگرانی که به لواسان یا فشم سفر می کنند محبوب واقع شود هرچند این محبوبیت بالا، دنج بودن باغ رستوران را از بین برده و هرموقع به رستوران مراجعه کنید، با شلوغی قابل توجهی روبرو خواهید شد و از طرفی، در روزهای آخر هفته که افراد بسیاری راهی شهرستان لواسانات می شوند، با جمعیت زیادی در رستوران مشاهده شده و ممکن است حتی پیدا کردن جای پارک مناسب در نزدیکی رستوران هم تاحدودی دشوار باشد.

باغ رستوران رز محیطی با دکوراسیون زیبا و سرسبز است و دارای آلاچیق های مختلفی بوده و این آلاچیق ها دارای ظرفیتی بین 2 تا 40 نفر هستند تا برای قرار های دونفره و خانوادگی مناسب باشند. همچنین در صورتی که قصد برگزاری مراسم در باغ رستوران رز را دارید، می توانید آلاچیق مورد نظر خود را رزرو کرده و در روز مورد نظر، به صورت تزئین شده تحویل بگیرید تا مراسمی خاطره انگیز را رقم بزنید. باغ رستوران رز انواع غذاهای ایرانی از جمله دیزی، خورشت ها و انواع کباب ها را برای مشتریانش سرو می کند که از مواد اولیه تازه و باکیفیت تهیه شده و توسط سرآشپزان مجربی هم سرو می شوند. غذاها به شکل زیبایی تزئین می شود تا هم حس جذابی را در مشتری ایجاد کرده و هم برای عکاسی هم جذاب باشند.

آدرس باغ رستوران رز فشم

هنگامی که به میدان امام خمینی یا همان میدان اول لواسان رسیدید، وارد جاده فشم شوید اما بعد از ورود به جاده، کمتر از 500 متر جلوتر باغ رستوران رز را در سمت راست و سمت رودخانه فشم مشاهده خواهید کرد. رستوران دارای پارکینگ اختصاصی هم می باشد. در صورتیکه از روستا فشم میخواهید به باغ رستوران رز دسترسی داشته باشید، بهترین راه مراجعه به میدان اول لواسان و ورود مجدد به جاده فشم است تا بعد از 500 متر رستوران را مشاهده کنید.

شماره تماس باغ رستوران رز فشم:6532263-021

ساعت کاری باغ رستوران رز فشم: همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 23:45

باغ رستوران رز فشم

رستوران عمارت فشم

رستوران عمارت فشم از معدود رستوران هایی است که به لطف فضای زیبا و دلنشینی که دارد توانسته از در میان بهترین رستوران های فشم قرار گیرد. رستوران عمارت فشم محیطی سرسبز و دلنشینی دارد و در دو محیط زیبا از مشتریان خود پذیرایی می کند. بخش اول شامل میز و صندلی هایی به صورت کافه بوده همیشه هم شلوغ است. محیط دیگر، در باغ سرسبز رستوران قرار دارد که دارای تخت های سنتی بوده و امکان رزرو آن ها هم وجود دارد. رستوران عمارت فشم منویی با انواع غذاهای ایرانی، انواع دسرها و پیش غذاهای لذیذ دارد که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و در کنار آن ها، قیمت های بسیار خوبی هم دارند تا مشتریان با رضایت کامل از رستوران خارج شوند.

آدرس رستوران عمارت فشم

همانطور که گفتیم، رستوران عمارت فشم در منطقه رودک قرار دارد و از میدان اول لواسان (میدان امام خمینی (ره)) کافیست مسیر 2.2 کیلومتری جاده را طی کنید تا به رستوران عمارت در مجاورت رودخانه جاجرود برسید. افرادی هم که از روستای فشم قصد مراجعه به رستوران عمارت فشم را دارند می بایست وارد جاده شده و بعد از طی کردن مسیری 17 کیلومتری، در ابتدای منطقه زردبند از طریق دوربرگردان وارد جاده فشم شده و رستوران را کمتر از یک کیلومتر جلوتر مشاهده کنند.

شماره تماس رستوران عمارت فشم: 26507544-021

ساعت کاری رستوران عمارت فشم: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 23:45 شب

رستوران عمارت فشم

رستوران عمارت قاجاریه فشم

رستوران عمارت قاجاریه از جمله رستوران های لوکس و مجلل فشم است و اگر در میان بهترین رستوران های فشم به دنبال رستورانی خاص و با محیطی متفاوت هستید، بی شک رستوران عمارت قاجاریه می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. رستوران عمارت قاجاریه در چند سال اخیر مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته تا امروزه به یکی از خاص ترین رستوران های فشم تبدیل شود. محیط رستوران از معماری سنتی به سبک قاجاریه برخوردار بوده و دارای دکوراسیونی شیک و دیدنی می باشد. رستوران دارای محیطی سرسبز و بزرگ می باشد و مشتریان رستوران می توانند هم به داخل آلاچیق بروند و هم میز و صندلی به همراه سایبان را انتخاب کنند. آلاچیق های رستوران عمارت قاجاریه فشم دارای ظرفیت های مختلف بوده و می توانید پیش از مراجعه به رستوران، از چند روزه قبل آلاچیق مورد نظر خود را هم رزرو کنید.

در منوی رستوران تنوعی از غذاهای لذیذ ایرانی، دریایی و برخی از غذاهای بین المللی مشاهده می شود که یکی از باکیفیت ترین ها در میان رستوران های فشم به شمار میروند. غذاها از کیفیت بالا، حجم مناسب و قیمت خوبی برخوردار هستند و اکثر مشتریان رستوران از غذاها و سرویس دهی رستوران عمارت قاجاریه فشم هم راضی بودند.

آدرس رستوران عمارت قاجاریه فشم

رستوران عمارت قاجاریه فشم در فاصله 450 متری از میدان اول لواسان معروف به میدان امام خمینی (ره) قرار دارد و بعد از 450 متر، رستوران در سمت راست جاده و نزدیک به رودخانه جاجرود به همراه پارکینگ اختصاصی قابل مشاهده است. از روستای فشم هم می بایست ابتدا به میدان اول لواسان رسیدن و میدان را مجدد به سمت جاده فشم ترک کنید تا به رستوران برسید.

شماره تماس رستوران عمارت قاجاریه فشم: 26532545-021

ساعت کاری رستوران عمارت قاجاریه فشم: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

رستوران عمارت قاجاریه فشم

4 دیدگاه در “رستوران های فشم

 1. mohamad گفت:

  ما به رستوران باغ بهشت فشم چند روز پیش رفتیم رستوران خوبی بود تو فشم اما یه جا من خوندم موسیقی زنده داره که نداشت خواستم این موضوع رو بنویسم که یه وقت کسی اشتباهی به خاطر موسیقی زنده به این باغ رستوران نرود اما از حق نگذریم غذاش خیلی خوب بود ممنون از سایت لوکس ویلا

  1. مینا گفت:

   رستوران باغ بهشت خیلی همیشه شلوغه حتما باید حواستون باشه از قبل رزرو کرده باسید تا اونجا اسیر نشین

 2. محسن گفت:

  به نظرم بهترین رستوران کنار رودخانه در فشم رستوران شاندیز فشم می باشد فقط قیمت غذاهاش یکم بالاست اما خیلی محیط دنج و با الاچیغ های خوشگل کنار رودخانه ی فشم داره

 3. وهاب گفت:

  اگر می خواین به یک رستوران خوب تو فشم با موسیقی زنده بریت حتما برین رستوران باغ بهشت فشم خیلی عالی رستوران و فضای الاچیق هاش واقعا قشنگ و خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.