محمودآباد شهری در شمال شرق مازندران است که از طبیعت زیبا و دلنشینی برخوردار بوده و به دلیل اینکه در میان شهرهای ساحلی مازندران هم قرار دارد، از ساحلی بکر و دیدنی هم برخوردار می باشد. همچنین بخاطر اینکه محمودآباد نسبت به شهرهای غربی مازندران از جاذبه های دیدنی و طبیعت گردی کمتری برخوردار است، به مراتب خلوت تر بوده و برای یک آخر هفته یا تعطیلات خاطره انگیز، مقصد بی نظیری خواهد بود. در محمودآباد رستوران های مختلفی هستند که انواع غذاهای ایرانی، دریایی، محلی و غیره را سرو می کند و این موضوع باعث شده رستوران گردی از جمله تفریحات رایج گردشگران در سفر به این شهر باشد. اگر میخواهید با برخی از بهترین رستوران های محمودآباد بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران چاشت محمودآباد

رستوران چاشت در چند سال اخیر توانسته خود را در میان بهترین رستوران های محمودآباد قرار دهد. رستوران چاشت یکی از بهترین رستوران های محمودآباد برای تجربه طعم بی نظیر انواع غذاهای ایرانی و بخصوص غذاهای محلی استان مازندران است چراکه سرآشپران حرفه ای رستوران، خانم و آقای احمدی توانسته اند با تهیه مواد اولیه باکیفیت، طبخ غذاهای لذیذ و برخورداری از قیمت های مناسب، مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنند.

رستوران چاشت در دو محیط روباز و سرپوشیده از مهمانان خود پذیرایی می کند. محیط روباز در فضای سبز به همراه چشم انداز زیبا قرار دارد و دارای تخت های سنتی می باشد که در روزهای خوش آب و هوای شهر، شلوغ هستند. محیط داخلی رستوران از دکوراسیونی سنتی و زیبا برخوردار بوده و تزئینات شکیلی هم در نقاط مختلف رستوران مشاهده می شود. در محیط سرپوشیده هم تخت های سنتی چوبی وجود دارد اما برای رفاه مشتریان، میز و صندلی چوبی هم وجود دارد. لازم به ذکر است در روزهای شلوغ رستوران مانند روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، می توانید برای اینکه منتظر خالی شدن تخت یا میزی نباشید، رزرو کنید.

در منوی رستوران سنتی چاشت، انواع غذاهای ایرانی و محلی به چشم میخورد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. گارسون های رستوران خانم بوده و لباس سنتی مازندران را برتن دارند تا رستوران، محیطی دلنشین داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید رستوران دارای پارکینگ اختصاصی می باشد تا مشتریان مشکلی از بابت جای پارک نداشته باشند.

آدرس رستوران سنتی چاشت محمودآباد

رستوران سنتی چاشت در غرب محمودآباد قرار دارد و اگر در میان بهترین رستوران های محمودآباد، میخواهید تجربه خاطره انگیزی را در این رستوران برای خود رقم بزنید، کافیست محمودآباد را به سمت ایزدشهر ترک کرده و بعد از مجموعه سرای گردشگری سیمرغ، در سمت راست جاده رستوران چاشت را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران سنتی چاشت محمودآباد: 44040011-011

ساعت کاری رستوران سنتی چاشت محمودآباد: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 11 شب

رستوران چاشت محمودآباد

رستوران سنتی ماهور محمودآباد

یکی دیگر از بهترین رستوران های محمودآباد که به خوبی در میان گردشگران این شهر شناخته شده، رستوران سنتی ماهور است. این رستوران در طی چند سال اخیرتوانسته با ارائه غذاهای جذاب و باکیفیت در محیطی دوست داشتنی، به رقابت با بهترین رستوران های محمودآباد بپردازد و تا حد قابل توجهی هم در این زمینه موفق بوده است. رستوران سنتی ماهور

از دکوراسیونی شیک و دلنشین برخوردار بوده و بر روی دیوارهای آجرکاری شده رستوران هم نقاشی های جذابی وجود دارد. رستوران سنتی ماهور در دو محیط روباز و سرپوشیده از مهمانان خود پذیرایی می کند و در محیط سرپوشیده، میز و صندلی و در محیط روباز تخت های سنتی به همراه چشم انداز زیبا قرار داده شده است. در منیو رستوران، غذاهای ایرانی شامل خورشت ها، انواع کباب ها و به همراه غذاهای محلی به چشم میخورد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و اکثر مشتریان رستوران از هزینه پرداختی نسبت به کیفیت، حجم و سرویس دهی رضایت بالایی داشته اند.

آدرس رستوران سنتی ماهور محمودآباد

رستوران سنتی ماهور هم در غرب محمودآباد قرار دارد و کافیست در هرکجای شهر هستید ابتدا به بلوار معلم رسیده و در امتداد غرب بلوار، وارد بلوار آزادی شوید تا در انتهای بلوار آزادی پیش از ورود به جاده کمربندی، رستوران سنتی ماهور را مشاهده کنید. به عبارت دیگر، رستوران سنتی ماهور در ابتدای دو راهی بلوار آزادی وز خیابان سیاهکلرود به مازندران قرار دارد.

شماره تماس رستوران سنتی ماهور محمودآباد: 44750002-011 و 44750009-011

ساعت کاری رستوران سنتی ماهور محمودآباد: همه روزه از ساعت 12:30 ظهر الی 12 شب اما ساعت کاری در روزهای اوج سفر گردشگران متغیر خواهد بود.

رستوران سنتی ماهور محمودآباد

رستوران اکبرجوجه محمودآباد (سرخرود)

رستوران معروف اکبرجوجه که مرغ کامل را سرخ کرده و سپس بر روی آن سس انار میریزد هم در شهر محمودآباد شعبه دارد. غذای اکبر جوجه یکی از لذیذترین و جذاب ترین غذاهایی است که در سفر به هر شهری می توان آن را میل کرد. تنها شعبه رستوران اکبرجوجه در شهر محمودآباد در منطقه سرخرود واقع شده است اما در نظر داشته باشید رستوران اکبرجوجه در نقاط مختلف محمودآباد مشاهده می شود که شاید غذاهای باکیفیتی را هم سرو کند اما شعبه رسمی اکبرجوجه نیستند.

آدرس رستوران اکبرجوجه محمودآباد (سرخرود)

برای دسترسی به شعبه سرخرود رستوران اکبرجوجه کافیست به شرق محمودآباد مراجعه کنید تا به سرخرود برسید و سپس در شرق سرخرود هم قبل از اینکه وارد جاده دسترسی به فریدونکنار شوید، رستوران را در سمت راست جاده و جنب خیابان بهار مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس شعبه سرخرود رستوران اکبرجوجه: 44884181-011

رستوران اکبرجوجه محمودآباد (سرخرود)

رستوران هودین محمودآباد

رستوران هودین از معدود بهترین رستوران های محمودآباد است که همیشه شلوغ بوده و اگر دیر به رستوران بروید، غذاهای لذیذ رستوران را از دست خواهید داد. پیش تر نگاهی به برخی از بهترین رستوران های مشهد انداخته بودیم و در میان آن ها، رستوران پسران کریم مشهد رستورانی بوده که برای غذاهای لذیذ و باکیفیتش، صف های طولانی تشکیل داده میشد اما بخاطر سرو محدود و تقاضای بالا، همیشه افرادی در صف بودند که با اتمام غذا روبرو می شدند. رستوران هودین هم همانند رستوران پسران کریم، تنها در بازه محدودی از روز غذا سرو می کند و بعد از آن، اکثر غذاهای محبوب رستوران تمام می شوند.

رستوران هودین محمودآباد در نزدیکی مرکز شهر محمودآباد قرار دارد و به دلیل اینکه ساختمانی بزرگ و با ظرفیت بالا می باشد، نه تنها گردشگران بلکه بومی های منطقه هم به این رستوران مراجعه می کنند. رستوران از محیطی با دکوراسیون مطلوب برخوردار می باشد و سرویس دهی در این رستوران هم از کیفیت بالایی برخوردار است. در منوی رستوران هودین محمودآباد، انواع غذاهای ایرانی، دریایی و محلی به چشم می خورد که همگی از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده و توسط سرآشپران مجربی هم سرو می شوند اما این موضوع باعث شده قیمت غذاها در این رستوران کمی بیشتر از سایر باشد هرچند بخاطر کیفیت بالا و حجم مناسب، هرکس به رستوران مراجعه کرده با رضایت کامل خارج شده است.

آدرس رستوران هودین محمودآباد

برای مراجعه به رستوران هودین محمودآباد می بایست ابتدا در غرب محمودآباد وارد بلوار آزادی شوید تا با عبور از روی پل، به خیابان دریای 14 برسید و رستوران را نبش خیابان مشاهده کنید. رستوران پارکینگ اختصاصی ندارد اما در جلوی رستوران، نگهبان جای پارک شما را فراهم کرده و از طرفی می توانید در بلوار آزادی و خیابان دریای 14 هم به راحتی جای پارک مناسب پیدا کنید

شماره تماس رستوران هودین محمودآباد: 44743866-011

ساعت کاری رستوران هودین محمودآباد: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 23:45

رستوران هودین محمودآباد

رستوران راه چوبی محمودآباد

یکی دیگر از بهترین رستوران های محمودآباد که در شرق محمودآباد قرار دارد، رستوران راه چوبی است. رستوران راه چوبی از معدود رستوران های محمودآباد است که دارای منویی نسبتاً کامل بوده و تنوع بالایی از انواع غذاهادر سه وعده صبحانه، ناهار و شام را در خود جای داده است. رستوران راه چوبی محیطی با دکوراسیون شکیل دارد و با پخش موسیقی های دلنشین، حال و هوای خوشی را برای مشتریانش رقم می زند. در منوی غذایی رستوران راه چوبی برای هر وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام منویی جداگانه در نظر گرفته شده و بطور کلی، مشتریان رستوران می توانند میان غذاهای ایرانی، دریایی، فست فودها و غذاهای ایتالیایی، هر غذایی که میخواهند را سفارش دهند. لازم به ذکر است غذاهای رستوران از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همچنین به زیباترین شکل تزئین می شوند.

آدرس رستوران راه چوبی محمودآباد

جهت دسترسی به رستوران راه چوبی به شرق محمودآباد مراجعه کنید و در امتداد بلوار معلم، وارد جاده دسترسی به سرخرود شده و در ابتدا جاده سرخرود، رستوران راه چوبی و شلوغی جلویش را در سمت ساحل مشاهده خواهید کرد. همچنین جای پارک در اطراف رستوران وجود دارد و مشتریان رستوران می توانند به راحتی جای پارک مناسب پیدا کنند.

شماره تماس رستوران راه چوبی محمودآباد: 44737006-011

ساعت کاری رستوران راه چوبی محمودآباد: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران راه چوبی محمودآباد

رستوران آلاچیق بلوار نفت محمودآباد (رستوران آلاچیق دربندک)

اگر در شهر محمودآباد به دنبال رستورانی جذاب برای برگزاری مراسم ها هستید، پیشنهاد می کنیم در میان بهترین رستوران های محمودآباد نگاهی به رستوران آلاچیق بلوار نفت یا رستوران آلاچیق دربندک بیاندازید. این رستوران از محیطی با دکوراسیون شیکی برخوردار است و میز و صندلی های بسیاری در محیط رستوران قرار داده شد تا رستوران آلاچیق دربندک از معدود رستوران های شهر باشد که ظرفیت بالایی دارد. در منوی رستوران، انواع غذاهای ایرانی، دریایی و محلی به چشم میخورد که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و همچنین قیمت های مناسبی هم دارند. همچنین در نظر داشته باشید رستوران آلاچیق دربندک دارای استیج بوده و برای برگزاری مراسم ها می تواند گزینه ایده آلی در محمودآباد باشد.

آدرس رستوران آلاچیق بلوار نفت محمودآباد (رستوران آلاچیق دربندک)

رستوران آلاچیق بلوار نفت یا همان رستوران آلاچیق دربندک محمودآباد همانطور که از نامش پیداست، در بلوار نفت محمودآباد قرار دارد. اگر در میان بهترین رستوران های محمودآباد تصمیم دارید به رستوران آلاچیق مراجعه کنید، محمودآباد را به سمت غرب ترک کرده و وادر جاده ایزدشهر شوید اما در ابتدای مسیر، تابلوی بلوار نفت را مشاهده کرده و قبل اینکه وارد بلوار نفت شوید، رستوران آلاچیق را در سمت راست جاده مشاهده خواهید کرد. همچنین رستوران دارای پارکینگ اختصاصی می باشد تا مشتریان رستوران مشکلی از بابت جای پارک نداشته باشند.

شماره تماس رستوران آلاچیق بلوار نفت محمودآباد (رستوران آلاچیق دربندک): 09112224057

ساعت کاری رستوران آلاچیق بلوار نفت محمودآباد (رستوران آلاچیق دربندک): همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

رستوران آلاچیق بلوار نفت (رستوران آلاچیق دربندک)

کافه رستوران ایوان محمودآباد

بالاتر رستوران راه چوبی را معرفی کرده بودیم که یکی از جذاب ترین و بهترین رستوران های محمودآباد بوده و منویی کامل از انواع غذاهای ایرانی، محلی، دریایی و فست فودهای لذیذ را دارد و این غذاها هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هم قیمت های مناسبی هم دارند اما گردشگران بسیاری هستند که نمیخواهند مسیر قابل توجهی را تا شرق محمودآباد طی کنند تا به این رستوران برسند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، رستوران ایوان می تواند انتخابی بی نظیر در غرب محمودآباد باشد.

یکی از مدرن ترین، بزرگترین و جذاب ترین مراکز خرید محمودآباد، سرای گردشگری سیمرغ است که در ابتدا با نام فروشگاه رفاه معروف شده بود. در ضلع جنوب غربی سرای گردشگری سیمرغ، کافه رستورانی جذاب و همیشه شلوغ با نام ایوان وجود دارد که جای دارد در میان بهترین رستوران های محمودآباد قرارگیرد. کافه رستوران ایوان محیطی جذاب و دیدنی داشته و طراحی داخلی رستوران، حرفی برای گفتن دارد. رستوران در دو محیط روباز و سرپوشیده آماده پذیرایی از مشتریانش است و مشتریان در محیط روباز هم از چشم انداز زیبای زمین های شالی و جنگل های زیبای جنوب محمودآباد نهایت لذت را خواهند برد.

کافه رستوران ایوان محمودآباد سه منوی غذایی دارد که برای سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام هستند. غذاها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و درکنار حجم مناسب، قیمت های معقولی هم دارند. همچنین یکی از امکانات جذاب کافه رستوران، امکان رزرو و برگزاری مراسم های تولد بوده و تزئینات مراسم های تولد هم به بهترین شکل صورت میگیرد.

آدرس کافه رستوران ایوان محمودآباد

در هر کجای محمودآباد که هستید، ابتدا خود را به سه راه معلم رسانده و وارد بلوار آزادی شوید تا به سمت غرب بروید. بعد از اینکه در امتداد بلوار آزادی وارد جاده ایزدشهر شدید، سرای گردشگری بزرگ سیمرغ و مسیر دسترسی به کافه رستوران ایوان را هم مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس کافه رستوران ایوان محمودآباد: 44473562-011

ساعت کاری کافه رستوران ایوان محمودآباد: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 23:55

کافه رستوران ایوان محمودآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *