اجاره ویلا محمودآباد

اجاره ویلا محمودآباد

اجاره سوئیت محمودآباد

نمایش 1–21 از 113 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره سوئیت خیلی ارزان محمود آباد C176

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا استخردار ساحلی محمود آباد C185

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت محمود آباد C182

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی محمود آباد C181

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا با استخر روباز محمود آباد C180

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
3تخت

اجاره ویلا در محمود آباد با قیمت مناسب C159

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا محمود آباد ارزان C158

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان حیاط دار محمود آباد C157

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی محمود آباد C156

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا محمود آباد لب دریا C155

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی فول امکانات محمود آباد C179

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا ساحلی تمیز ارزان محمود آباد C175

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی محمود آباد C152

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره روزانه ویلا ارزان محمود آباد C171

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

ویلا ساحلی فول امکانات محمود آباد C168

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا دوبلکس فول امکانات محمود آباد C167

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی لوکس محمود آباد C166

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در محمودآباد

محمودآباد در استان مازندران، قدمتی چند هزار ساله دارد. البته در گذشته آن را با روستای اهلم در نزدیکی آن، یکی تلقی می کردند. از قدیمی ترین محله های محمودآباد زیبا می توان به آهو محله، توسکا محله و سوراخ مازو اشاره کرد. در گذشته ها زندگی مردمان این شهر به کمک صنایع کوچک می گذشت. اما امروزه کشاورزی، ماهیگیری و گردشگری، عمده منابع درآمدی اهالی محمودآباد به شمار می آید. از آن رو که گردشگری برای این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است، سرمایه گذاری خوبی بر روی مکان های اقامتی محمودآباد صورت گرفته. بنابراین شما با خیالی راحت، می توانید به دنبال اجاره ویلا ارزان در محمودآباد باشید.

ویلاهای محمودآباد بر اساس امکانات و قیمت آنها قابل دسته بندی هستند. شما همیشه می توانید در این شهر بر مبنای بودجه سفرتان، ویلایی مناسب و قابل قبول انتخاب و رزرو کنید. پس از این که خیال تان از بابت ویلا راحت شد، برنامه ریزی برای بازدید از جاهایی دیدنی محمودآباد، اقدام بعدی خواهد بود. یکی از جاذبه های گردشگری محمودآباد، جنگل های بسیار دیدنی اطرافش است. پارک های جنگلی روستاهای اهلم و بونده، و همین طور جنگل تشبندان از جمله آنها می باشند. این پارک در کنار روستای تشبندان قرار داشته و از طریق جاده آمل به محمودآباد قابل دسترسی می باشد. این پارک به دلیل پوشش گیاهی و جانوری خاصش، از مناطق حفاظت شده به شمار می آید.

اجاره ویلا استخردار در محمودآباد

یکی از انواع اقامتگاه هایی که در همه مقصدهای سفری و از جمله محمودآباد طرفداران بسیاری دارد، ویلاهایی هستند که در آنها استخر و تجهیزات دیگر مربوط به آن ساخته شده. این استخرها اگر روباز باشند برای بهار و تابستان مشتریان بسیاری دارند و اغلب این اقامتگاه ها زودتر از بقیه رزرو می شوند. اگر هم که آنها دارای استخرهای سرپوشیده یا چهارفصل باشند، در تمام فصل های سال می توان از استخر انها استفاده کرده و در آنها آبتنی نمود. بسیاری از آنها هم امکاناتی چون سونا و جکوزی و سیستم های صوتی دارند که شنا در استخر را بسیار لذت بخش تر می کنند. هر که این تجهیزات اضافه باعث افزایش قیمت آنها نیز می شود.

این دسته از اقامتگاه ها را می توان جزو سکونتگاه های لاکچری دسته بندی کرد. هر چقدر که یک ویلا امکانات، خدمات، مبلمان و وسایل به روز تری داشته باشد بر هزینه آن نیز افزوده می شود. با این حال افرادی که بودجه آنها به کرایه این نوع ویلاها می رسد در رزرو کردن آنها تردیدی به خود راه نمی دهند. گاهی نیز افراد برای برگزاری مراسم ها یا جشن های ویژه و مخصوص خود، تصمیم می گیرند که هزینه بیشتری برای اقامتگاه شان در سفر بپردازند. برای یافتن این نوع موارد در محمودآباد، شما باید عبارت اجاره ویلا لوکس در محمود آباد را در این صفحه جستجو کنید تا به راحتی به فهرست بلندی از آنها دسترسی داشته باشید.

اجاره ویلا جنگلی در محمودآباد

محمودآباد شهریست که علاوه بر ساحل دریا، دسترسی بسیار خوبی به مناطق جنگلی نیز دارد. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، جنگل هایی چون تشبندان، اهلم و بونده در نزدیکی این شهر قرار دارند. بنابراین اقامتگاه های بسیاری در حواشی و کناره های این مناطق جنگلی محمودآباد ساخته شده اند که هواداران خاص خودشان را دارند. با این که در شهری ساحلی مثل محمودآباد، اولین گزینه انتخابی اغلب افراد، سکونتگاه هایی می باشد که دسترسی و چشم انداز خوبی به ساحل داشته باشند، اما بسیاری نیز نواحی جنگلی را برای اقامت ترجیح می دهند. علت این موضوع آن است که در این مناطق، رفت و آمد و ترافیک کمتر بوده و سکوت و آرامش بیشتری حاکم خواهد بود.

دلیل دیگر هم آن می باشد که در موارد مشابه، اغلب قیمت این ویلاها نسبت به موارد ساحلی مناسب تر است. ویلاهای جنگلی محمودآباد، دارای امکانات مختلفی هستند. بعضی از آنها استخر نیز داشته و از امنیت بسیار خوبی نیز برخوردارند. به جز کرایه این ویلاها، امکان دیگر برای اقامت در نواحی جنگلی که بسیار هم محبوب می باشد، اجاره کلبه جنگلی محمودآباد خواهد بود. این کلبه ها نسبت به ویلاها متراژ و ظرفیت کمتری داشته و امکان دارد پارکینگ اختصاصی نیز نداشته باشند. با این حال به دلیل جذابیت فضاهای بیرونی و داخلی آنها و نیز نوستالژیک بودن شان، خیلی از افراد اقامت در این کلبه ها را بسیار می پسندند.

اجاره ویلا ساحلی در محمودآباد

نمی شود از اقامتگاه های محموداباد سخن گفت و اشاره ای به موارد لب دریای آن نکرد. همان طور که پیش از این نیز گفتیم شهرت و محبوبیت محمودآباد به خاطر دریا و نوارساحلی آن است. ویلاهای ساحلی محمودآباد، اغلب یک هفته مانده به تعطیلات و حتی خیلی زودتر از آن نیز رزرو می شوند. در این ایام از سال، قیمت های آنها نیز شدیدا بالا می رود و از هزینه ای که در روزهای عادی برای آن پرداخته می شود، بسیار فراتر می رود.

 از این رو توصیه ما به شما این خواهد بود که اولا برای اینکه بتوانید در تعطیلاتی مانند عید نوروز یا موارد دیگر، سکونتگاه دلخواه خود را در ساحل محمودآباد پیدا کنید، حتما در زمان مناسبی برای انتخاب و رزرو آنها از لیست ما اقدام کنید. نکته دیگر آنکه اگر بودجه سفر شما محدود است، از خیال رزرو اقامتگاه ساحلی در تعطیلات بیرون بیایید و در روزهای عادی سال برای سفر به ساحل محمودآباد اقدام کنید. در این روزها هم ترافیک و شلوغی بسیار کمتر بوده و هم ویلاهای ارزان تر و مناسب تری پیدا خواهید کرد. علاوه بر این می توانید به گزینه اجاره سوئیت ساحلی در محمودآباد هم فکر بکنید.

اجاره سوئیت در محمودآباد

حالا که از سوئیت های ساحلی محمودآباد گفتیم، بد نیست سری هم به سوئیت های داخل شهر بزنیم و برای شما گزینه اجاره روزانه سوئیت در محمود آباد را معرفی کنیم. وقتی شما اقامتگاه خود را داخل یک شهر ساحلی انتخاب می کنید، حداقل سه مزیت را به طور همزمان در اختیار خواهید داشت. نخست آن که اغلب برای آنها، نسبت به دیگر اقامتگاه ها هزینه کمتری می پردازید و سفرتان اقتصادی تر خواهد بود. مورد دوم آن است که در این اقامتگاه ها شما به خدمات شهری مثل مراکز خرید، پمپ بنزین، رستوران ها، بانک ها و سوپرمارکت ها نزدیک تر هستید و دسترسی خوبی دارید.

مورد آخر آن است که علیرغم دو مزیت بالا، شما به ساحل، جنگل و دیگر مراکز دیدنی تاریخی و طبیعی محمودآباد به طور همزمان نزدیک هستید و در کمترین زمان می توانید به هر کدام از آنها که خواستید، دسترسی داشته باشید. در بین اقامتگاه های شهری محمودآباد، اقتصادی ترین مورد برای سفر شما به این شهر، اجاره روزانه سوئیت در محمود آباد خواهد بود. برای پیدا کردن سوئیت های مناسب و دلخواه خود در محمودآباد می توانید در همین صفحه، اقامتگاه های وبسایت ما را بررسی کرده و مورد مناسب خود را بیاید.

اجاره آپارتمان مبله در محمودآباد

یکی دیگر از محل های اسکان مسافرین در شهر محمودآباد، آپارتمان های مبله در این شهر هستند. این آپارتمان ها همان مزایایی را که در بخش قبلی گفتیم، دارا می باشند. برای رزرو این خانه ها، شما باید پس از انتخاب مورد مناسب و دلخواهتان، با شماره مشاور ما که در صفحه اقامتگاه آمده است، تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان ما در تمام این فرایند همراه شما خواهند بود تا بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید. اگر ویلا، سوئیت یا خانه انتخابی شما در زمان مورد نظرتان، خالی نباشد آنها موارد جایگزین را به شما معرفی خواهند کرد.

اجاره منزل مبله در محمودآباد نیز جزء گزینه هاییست که می توانید از کارشناس ما سراغ آن را بگیرید. این خانه ها در محمودآباد و نواحی اطراف آن بوده و اغلب حیاط یا پارکینگی برای قرار دادن اتوموبیل تان در آنها در اختیار شما قرار داده می شود. فرایند رزرو این خانه ها نیز همانگونه است که در پاراگراف قبل از آن سخن گفتیم.

نگاهی به جاذبه های دیدنی محمودآباد

محمودآباد شهری است که برای سپری کردن اوقات فراغت در ویلاهای سمت ساحل و قدم زدن در ساحلی تمیز و فوق العاده، مقصدی بی نظیر خواهد بود اما این شهر برخلاف شهرهای توریستی و محبوب مازندران، از جاذبه های دیدنی آنچنانی برخوردار نمی باشد.

اگر قصد گشت و گذار در میان جاذبه های دیدنی محمودآباد و مناطق طبیعت گردی اطراف شهر را دارید، بازدید از پارک جنگلی تشبندان، جنگل و روستای اهلم، روستای لاویج و جنگل بونده را فراموش نکنید و همچنین در صورتیکه به منطقه سرخرود واقع در شرق محمودآباد مراجعه کردید، بازدید از جاذبه هایی همچون ساحل سرخرود، تالاب و آبندان سرخرود و تپه های باستانی چند هزار ساله ای که در جنوب منطقه قرار دارند خالی از لطف نیست.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در محمودآباد با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

شهرمحمودآباد به سواحل زیبای خود معروف است . شاید بتوان بهترین منطقه دیدنی محمودآباد را ساحل زیبا و بسیار تمیز این شهر دانست

ویلاهای استخردار و دوبلکس با امکانات رفاهی و تفریحی کامل مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی از جمله ویلاهای پرطرفدار برای اجاره ویلا در محمودآباد می باشند

محمودآباد نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

شهرک خانه دریا در محمودآباد از جمله شهرک های بسیار پرطرفدار برای اجاره ویلا و اقامتگاه می باشد که وب سایت لوکس ویلا مفتخر است بهترین ویلاهای این شهرک را با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان بگذارد . شروع قیمت ویلاهای شهرک خانه دریا از 250 هزار تومان می باشد