اجاره ویلا محمودآباد

اجاره ویلا محمودآباد

اجاره سوئیت محمودآباد

نمایش 1–21 از 88 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره سوئیت خیلی ارزان محمود آباد C176

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا استخردار ساحلی محمود آباد C185

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت محمود آباد C182

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی محمود آباد C181

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا با استخر روباز محمود آباد C180

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
3تخت

اجاره ویلا در محمود آباد با قیمت مناسب C159

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا محمود آباد ارزان C158

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان حیاط دار محمود آباد C157

۲۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی محمود آباد C156

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا محمود آباد لب دریا C155

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی فول امکانات محمود آباد C179

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا ساحلی با استخر سرپوشیده محمود آباد C178

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا فول امکانات ساحلی محمود آباد C177

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا ساحلی تمیز ارزان محمود آباد C175

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی محمود آباد C152

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره روزانه ویلا ارزان محمود آباد C171

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ویلا جنگلی استخردار محمود آباد C170

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا استخر سرپوشیده محمود آباد C169

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی فول امکانات محمود آباد C168

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا دوبلکس فول امکانات محمود آباد C167

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی لوکس محمود آباد C166

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در محمودآباد

یکی از بهترین شهرهای شرق استان مازندران برای طبیعت گردی و گشت و گذار در ساحل بکر، محمودآباد است چراکه این شهر به مراتب خلوت تر از شهرهای معروف استان مازندران بوده و به دلیل برخورداری از جاهای دیدنی و تفریحات جذاب، مقصدی بی نظیر خواهد بود.

در محمودآباد اقامتگاه های متنوعی وجود دارد و گردشگران می توانند برای اجاره بهترین ویلا و اقامتگاه خود، میان تنوعی از اقامتگاه ها در بخش ساحلی و جنگلی شهر، بهترین را متناسب با بودجه و سلیقه انتخاب کنند. همانند اکثر شهرهای ساحلی استان مازندران، گردشگران برای اقامت در ویلاهای سمت ساحل می بایست هزینه به مراتب بیشتری نسبت به ویلاهای سمت جنگل پرداخت کنند. در میان ویلاهای محمودآباد از سرخرود تا نزدیکی ایزدشهر، تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، آپارتمان های مبله، ویلاهای عادی، لوکس و استخردار مشاهده می شود و گردشگران می توانند آن ها را با قیمت های بسیار مناسبی به صورت روزانه اجاره کرده و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنند.

اجاره ویلا در محمودآباد لب دریا

اگر  قصد دارید آخر هفته و یا تعطیلات خاطره‌انگیزی در شمال کشور داشته باشید، محمودآباد شهری نسبتاً خلوت و خوش آب و هوا است که شاید در مقایسه به شهرهای غربی مازندران از امکانات، تفریحگاه های و جاهای دیدنی کمتری برخوردار باشد اما خلوت تر از شهرهای دیگر بوده و طبع آن، سفر خود را در ترافیک نمیگذرانید.

برای اقامت در محمودآباد، متناسب با هر بودجه ای ویلا وجود دارد. ویلاهای سمت جنگل جزء محبوب ترین ویلاهای محمودآباد هستند چراکه چشم انداز بی نظیری از دریا و جنگل ارائه می دهند و دارای امکانات بی نظیری هم هستند. اما عده ای هم هستند به سمت ویلاهای نوار ساحلی محمودآباد می روند. در میان ویلاهای ساحلی، ویلاهایی هستند که لب دریا قرار داشته و ساحل اختصاصی هم دارند بطوریکه از درب ویلا خارج شوید وارد ساحل خواهید شد. این ویلاها به ندرت وجود دارند و همچنین علاوه بر قیمت های قابل توجه چه برای اجاره چه برای خرید دارند. برای اجاره ویلا ساحلی در محمودآباد پیشنهاد می شود حداقل یک هفته قبل از تاریخ سفر خود آن ها را رزرو کنید چراکه علاوه بر تعداد اندکشان، به سرعت هم رزرو می شوند.

اجاره ویلا استخردار محمودآباد

ابتدا کمی درباره انواع ویلاهای مجهز به استخر در محمودآباد بگوییم. ویلاهای استخردار معمولا یا دارای استخر روباز هستند یا سرپوشیده هرچند برخی هر دو را دارند. ویلاهای دارای استخر روباز در فصل تابستان بسیار طرفدار دارند چراکه پریدن به داخل استخر آب سرد در هوای گرم و شرجی شمال صفای خاصی دارد هرچند برخی ترجیح می دهند این لذت را از دست بدهند اما در کنار استخر سرپوشیده از سوناهای خشک، بخار و جکوزی استفاده کنند. با شروع فصل سرما، طرفداران ویلاهای استخر روباز یا سرپوشیده دو دسته می شوند. برخی می خواهند به دور از سرما باشند و از استخر سرپوشیده به داخل جکوزی در هوای سرد بروند اما برخی می خواهند استخر ویلا روباز بوده و دارای آبگرم هم باشد.

در میان استخرهای روباز یا سرپوشیده ویلاها پیشنهاد می شود به سراغ اقامتگاه هایی بروید که دارای ساحل اختصاصی هستند چراکه اکثر این ویلاها دارای استخر روباز بوده و در استخر، چشم انداز بی نظیری از دریا را خواهید داشت هرچند قیمت اجاره این ویلاها نسبت به ویلاهای دیگر بیشتر است. در لوکس ویلا همواره می توانید با توجه به شرایط و تعداد نفرات، متناسب با بودجه بهترین ویلای استخردار محمودآباد را از کارشناسان ما دریافت کنید.

اجاره سوئیت محمودآباد

محمودآباد شاید همانند اکثر شهرهای معروف مازندران دارای تفریحات بی نظیر و جاهای دیدنی مختلفی نباشد اما بی شک، یکی از بهترین شهرهای مازندران برای لذت بردن از طبیعت زیبا و ساحل بکر شمال کشور می باشد. اگر قصد سفر به محمودآباد را دارید، در میان ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره در منطقه ساحلی و جنگلی شهر می توانید با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین ویلای مورد نظر را انتخاب کنید. اما در صورتیکه می خواهید هزینه به مراتب کمتری برای اقامت پرداخت کنید، پیشنهاد می کنیم با سراغ اجاره سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، باغ سوئیت و غیره بروید.

محمودآباد سوئیت های بسیاری دارد که هم در مرکز شهر هستند و هم در روستاها و مناطق اطراف شهر واقع شده اند. سوئیت های محمودآباد به صورت یک خواب، دو خواب و غیره بوده و لازم است بدانید سوئیت های سمت ساحل همواره از قیمت های به مراتب بیشتری نسبت به ویلاهای جنگلی دارند. اما به لطف محبوبیت سوئیت ها در میان گردشگران، پیشنهاد می کنیم در صورتیکه می خواهید در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به محمودآباد سفر کنید، به دلیل افزایش تقاضا، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر خود اقدام کنید.

اجاره ویلا در سرخرود

سرخرود شرقی ترین شهرستان شهر محمودآباد به شمار می رود که از جمله توریستی ترین نقاط شرق مازندران می باشد. سرخرود منطقه ای ساحلی به شمار می رود و گردشگران می توانند در میان تنوعی اقامتگاه های واقع در نوار ساحلی یا منطقه جنگلی، بهترین را رزرو کنند. در نظر داشته باشید همانند اکثر شهرهای استان مازندران، قیمت اجاره ویلا در مناطق ساحلی به مراتب بیشتر از مناطق جنگلی می باشد و همچنین تمامی قیمت ها در روزهای عاری هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته و تعطیلات، افزایش می یابد..

لازم به ذکر است اگر سرخرود را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کردید، برای اجاره ویلا و اقامت در این شهر می توانید متناسب به بودجه و سلیقه، میان ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره، بهترین را رزرو کنید اما در نظر داشته باشید تعداد ویلاهای استخردار و لوکس در این شهر بسیار محدود بوده و پیشنهاد می کنیم بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری به این منطقه سفر خواهند کرد، از یک هفته  قبل نسبت به رزرو ویلا در سرخرود افدام کنید.

نگاهی به جاذبه های دیدنی محمودآباد

محمودآباد شهری است که برای سپری کردن اوقات فراغت در ویلاهای سمت ساحل و قدم زدن در ساحلی تمیز و فوق العاده، مقصدی بی نظیر خواهد بود اما این شهر برخلاف شهرهای توریستی و محبوب مازندران، از جاذبه های دیدنی آنچنانی برخوردار نمی باشد.

اگر قصد گشت و گذار در میان جاذبه های دیدنی محمودآباد و مناطق طبیعت گردی اطراف شهر را دارید، بازدید از پارک جنگلی تشنبندان، جنگل و روستای اهلم، روستای لاویج و جنگل بونده را فراموش نکنید و همچنین در صورتیکه به منطقه سرخرود واقع در شرق محمودآباد مراجعه کردید، بازدید از جاذبه هایی همچون ساحل سرخرود، تالاب و آبندان سرخرود و تپه های باستانی چند هزار ساله ای که در جنوب منطقه قرار دارند خالی از لطف نیست.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در محمودآباد با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

شهرمحمودآباد به سواحل زیبای خود معروف است . شاید بتوان بهترین منطقه دیدنی محمودآباد را ساحل زیبا و بسیار تمیز این شهر دانست

ویلاهای استخردار و دوبلکس با امکانات رفاهی و تفریحی کامل مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی از جمله ویلاهای پرطرفدار برای اجاره ویلا در محمودآباد می باشند

محمودآباد نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

شهرک خانه دریا در محمودآباد از جمله شهرک های بسیار پرطرفدار برای اجاره ویلا و اقامتگاه می باشد که وب سایت لوکس ویلا مفتخر است بهترین ویلاهای این شهرک را با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان بگذارد . شروع قیمت ویلاهای شهرک خانه دریا از 250 هزار تومان می باشد