دماوند یکی از بهترین مناطق دیدنی اطراف تهران برای سپری کردن روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه است تا مردم بخصوص پایتخت نشین ها بتوانند برای مدتی هرچند کوتاه به دور از شلوغی و آلودگی شهر، برای خود خاطرات خوشی را از سفر به دماوند، گشت و گذار در میان جاهای دیدنی منطقه، آب و هوا و طبیعت بی نظیرش برای خود رقم بزنند. اما یکی از تفریحاتی که در این شهر وجود دارد رستوران گردی است چراکه در دماوند رستوران ها و باغ رستوران های مختلفی وجود دارد که غذاهای لذیذی را در محیط های دلنشین سرو می کنند. اگر میخواهید با برخی از بهترین رستوران های دماوند بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

کافه رستوران دشت بهشت جابان

کافه رستوران دشت بهشت دماوند از معدود رستوران های اقتصادی شهر است غذاهای باکیفیتی را برای مشتریانش سرو می کند. کافه رستوران دشت بهشت در منطقه جابان دماوند قرار دارد و در صورتیکه در میان بهترین رستوران های دماوند در منطقه جابان هستید، این کافه رستوران می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

کافه رستوران دشت بهشت شاید محیطی لوکس و آنچنانی نداشته باشد اما درکنار میز و صندلی، دارای تخت های چوبی هم می باشد هرچند در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، به دلیل شلوغی رستوران، اکثر تخت های چوبی پر بوده و یا رزرو شده اند. به سراغ غذاهای رستوران که برویم، در منوی رستوران تنوع مطلوبی از انواع غذاهای ایرانی و نوشیدنی های گرم و سرد به چشم می خورد که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و از مواد اولیه باکیفیتی هم تهیه شده اند. همچنین در نظر داشته باشید جلوی رستوران، جای پارک وجود دارد اما در روزهای شلوغ منطقه، پیدا کردن جای پارک مناسب و حتی نزدیک به رستوران دشوار خواهد بود.

آدرس کافه رستوران دشت بهشت جابان

در شهر دماوند هنگامی که وارد جاده فیروزکوه شده و راهی منطقه جابان می شوید، در روستای جابان بعد از خیابان اوچونگ، به خیابان سپیدار خواهید رسید و رستوران در ابتدای ورودی خیابان قرار دارد.

شماره تماس کافه رستوران دشت بهشت جابان: 76397290-021

ساعت کاری کافه رستوران دشت بهشت جابان: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 23:55

کافه رستوران دشت بهشت جابان

سفره خانه سنتی باغ بهشت

به دلیل تشابه اسمی، اکثر افراد ممکن است تصور کنند رستورنا باغ بهشت همان رستوران دشت بهشت است اما سفره خانه سنتی باغ بهشت از دیگر بهترین رستوران های دماوند است که در فاصله 50 کیلومتری آبعلی قرار دارد. سفره خانه سنتی باغ بهشت از معدود باغ رستوران های دنج و دلنشین دماوند است که در محیطی سرسبز و خوش آب و هوا، از مهمانان خود پذیرایی می کند تا با سرو انواع غذاهای لذیذ ایرانی، تجربه ای فراموش نشدنی را برای مشتریان رقم زند.

در مقابل باغ رستوران دشت بهشت دماوند، پارکینگ اختصاصی رایگان وجود دارد اما در روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری راهی دماوند می شوند، پارکینگ مجموعه پر خواهد شد اما به دلیل وجود نگهبانی، مشکلی برای جای پارک نخواهید داشت. در منوی رستوران باغ بهشت دماوند تنوعی از غذاهای ایرانی به چشم می خورد که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و از نظر مشتریان، کیفیت و حجم نسبت به قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد. لازم به ذکر است با اینکه محیط رستوران به صورت باغ بوده و دارای آلاچیق های مختلفی می باشد اما می توانید در محیط داخلی رستوران هم بر روی میز و صندلی بنشینید.

آدرس سفره خانه سنتی باغ بهشت دماوند

همانطور که پیش تر گفتیم، رستوران باغ بهشت دماوند در فاصله 51 کیلومتری شهر آبعلی قرار دارد و برای دسترسی به رستوران می بایست از جاده هراز به شهر مشاء رسیده و وارد جاده مشاء شوید تا در انتهای جاده به خیابان چشمه اعلا برسید. رستوران در کوچه پارکینگ چشمه اعلا واقع در اوایل خیابان چشمه اعلا قرار دارد.

سفره خانه سنتی باغ بهشت

رستوران اکبرجوجه دماوند

کسی نیست رستوران اکبر جوجه را نداند. شعبه اصلی اکبرجوجه در شمال کشور قرار دارد و در گذشته تنها یه سفره خانه سنتی بود که وعده های غذایی بسیار محدودی برای سرو داشت. یکبار صاحب سفره خانه تصمیم گرفت تا ایده را پیاده سازی کند و مرغ را ابتدا سرخ نمود و سپس، بر روی آن سس انار ریخت اما تصور نمیکرد ایده او تا این اندازه معروف شود که امروزه، هزاران شعبه در سراسر ایران داشته باشد. در دماوند هم یکی از شعبات رستوران اکبرجوجه وجود دارد که در میان بهترین رستوران های دماوند قرار دارد.

همانند سایر شعبات رستوران اکبرجوجه، شعبه دماوند هم از محیطی با دکوراسیونی معمولی و مطلوب برخوردار است و تنها اکبرجوجه هم در این رستوران سرو می شود. جالب است بدانید در میان بهترین رستوران های دماوند، رستوران اکبرجوجه از معدود رستوران هایی به شمار می رود که همیشه شلوغ بوده و در ایام اوج سفر مردم به دماوند، یکی از شلوغ ترین رستوران های منطقه خواهد شد.

آدرس رستوران اکبرجوجه دماوند

رستوران اکبرجوجه دماوند بعد از منطقه گیلاوند قرار دارد و در بلوار آیت الله خامنه ای، بعد از امامزاده محمد و در شمال روستای کالدشت بالا، رستوران و شلوغی جلویش را مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید اکبرجوجه های دیگری هم در دماوند وجود دارد که جزء شعبات تایید شده رستوران اکبرجوجه نیستند.

شماره تماس رستوران اکبرجوجه دماوند: 76310659-021

ساعت کاری رستوران اکبرجوجه دماوند: همه روزه از ساعت 11:00 الی 23:45

رستوران اکبرجوجه دماوند

رستوران صفری دماوند

رستوران صفری جزء قدیمی تریون رستوران های دماوند است که از سال 1334 با ارائه بهترین غذاهای ممکن و سرویس دهی باکیفیت، جزء بهترین رستوران های دماوند بوده و امروزه هم حتی شلوغ تر قبل می باشد. رستوران از محیط دوست داشتنی برخوردار بوده و دکوراسیونی شیک و سنتی هم دارد بطوریکه معماری درب ها و چهارچوب ها به صورت سنتی بوده و در روی صقف رستوران هم نقاشی زیبا مشاهده می شود.

معروف ترین غذاهای رستوران که مهم ترین دلیل محبوبیت رستورران صفری دماوند شده اند، دیزی آبگوشت و گان کباب هستند و جالب است بدانید اینکه در دماوند دیزی سراهای بسیار باکیفیتی هم وجود دارد اما دیزی های رستوران صفری حرفی واسه گفتن دارند. درکنار این دو غذا، انواع غذاهای ایرانی لذیذ هم در منوی رستوران مشاهده می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده، توسط سرآشپزان مجرب سرو می شود و از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند.

آدرس رستوران صفری دماوند

رستوران صفری دماوند در محله فرامه این شهرستان قرار دارد و اگر میخواهید خاطرات خوشی را از رستوران گردی در شهرستان دماوند برای خود رقم زده و در میان بهترین رستوران های دماوند به سراغ رستوران صفری بروید، کافیست در شهر دماوند وارد میدان امام خمینی شده و راهی محله فرامه شوید تا رستوران را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید در شعاع 500 متری رستوران هم برخی از محبوب ترین جاذبه های دیدنی دماوند قرار دارد که شامل برج شیخ شبلی ، مسجد جامع دماوند و مرکز نجوم دماوند قرار دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

شماره تماس رستوران صفری دماوند: 76324741-021

ساعت کاری رستوران صفری دماوند: همه روزه از ساعت 10:30 الی 17:00

رستوران صفری دماوند

رستوران زمرد دماوند

دلیل اینکه رستوران زمرد را در میان بهترین رستوران های دماوند قرار دادیم، قیمت های بسیار مناسب و کیفیت بالای غذاهای رستوران است. رستوران زمرد جزء رستوران های خوش قیمت دماوند است و اگر به دنبال کیفیت هستید تا محیط جذاب و با دکوراسیونی زیبا و از طرفی هم میخواهید غذاها علاوه بر کیفیت مناسب از حجم و قیمت خوبی هم برخوردار باشد، بی شک رستوران مزدر از معدود رستوران های دماوند است که شما را کاملاً راضی نگه میدارد. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی از جمله انواع کباب ها و خورشت ها بوده و دارای منوی دسر هم می باشد که انواع ژله ها و سایر دسرهای لذیذ در آن مشاهده می شود.

آدرس رستوران زمرد دماوند

در شهر دماوند بعد از اینکه به منطقه گیلاوند رسیدید، وارد بلور بهشتی شوید تا به محله سمیه رسیده و در سه راهی که در مقابل قرار دارد، خیابان وسط مطهری نام دارد و رستوران در این خیابان و نزدیک به کوچه مهر قرار دارد.

شماره تماس رستوران زمرد دماوند: 76329565-021

رستوران زمرد دماوند

رستوران ملل دماوند

اما در میان رستوران های دماوند می رسیم به یکی از معروف ترین و لوکس ترین رستوران های شهر که در منطقه گلاوند قرار دارد. رستوران ملل دماوند وسعتی بیش از 3 هزار متر مربع دارد و بزرگترین رستوران دماوند هم شناخته می شود. این رستوران دارای سه سالن بزرگ برای پذیرایی از مشتریان دارد که شامل سالن سی آی پی، سالن وی آی پی و سالن تشریفات برای برگزاری مراسم ها می باشد. محیط رستوران بسیار لوکس بوده و ظاهری بسیار دوست داشتنی و جذاب دارد و همچنین گفته می شود تمام متریال رستوران برند بوده و همچنین این رستوران توسط یکی از کارآفرینان شناخته شده کشور ساخته شده است.

در منوی رستوران ملل دماوند، انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و غیره مشاهده میشود که از بهترین مواد اولیه تهیه شده و توسط سرآشپزان حرفه ای هم سرو می شوند. همچنین غذاها در ظروف بسیار باکیفیت و شکیل سرو خواهند شد اما از آنجایی که رستوران ملل جزء رستوران های لوکس منطقه به شمار میرود، طبیعیست قیمت های قابل توجهی داشته باشد.

آدرس رستوران ملل دماوند

در منطقه گیلاوند، وارد بلوار آیت الله خامنه ای شود تا به پل شلمبه برسید اما قبل از پل شلمبه، مرکز خریدی با نام ملل وجود دارد که یکی از لوکس ترین و بزرگترین مراکز خرید دماوند به شمار میرود. این مرکز خرید دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا بوده و می توانید خودروی خود را در پارکینگ مرکز خرید پارک کرده و به طبقه آخر مجتمع مراجعه کنید تا رستوران ملل را مشاهده فرمائید. لازم به ذکر است در این رستوران چشم انداز زیبایی از شهر دماوند، کوه ها و دشت های سرسبز اطراف هم مشاهده می شود.

شماره تماس رستوران ملل دماوند: 76331000-021

ساعت کاری رستوران ملل دماوند: همه روزه از ساعت 9:00 الی 24:00

رستوران ملل دماوند

رستوران ایتالیایی استلا

اگر از غذاهای ایرانی خسته شدید و به دنبال تنوع هستید تا نگاهی هم به غذاهای ایتالیایی جذاب و لذیذ بیاندازید، در شهر دماوند رستورانی با نام رستوران ایتالیایی استلا وجود دارد که به جرات می توان گفت یکی از بهترین رستوران های دماوند در زمینه انواع غذاهای ایتالیایی به شمار می رود. رستوران ایتالیایی استلا از منوی نسبتاً کاملی برخوردار بوده و انواع غذاهای ایتالیایی در منوی رستوران به چشم می خورد که شامل انواع پیتزاهای لذیذ، انواع سالادهای جذاب و دوست داشتنی، پیش غذاهای متنوع، نوشیدنی های گرم و سرد و غیره هستند. همچنین استیک های مختلفی هم در این رستوران سرو می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از جمله مهم ترین دلایل محبوبیت رستوران در میان مردم به شمار می روند.

رستوران ایتالیایی استلا محیطی شیک و به همراه دکوراسیونی دوست داشتنی دارد تا تجربه میل کردن غذاهای بی نظیر رستوران را در محیطی آرامش بخش برای مشتریانش ارائه دهد. لازم به ذکر است در ایام شلوغ دماوند، می توانید قبل از اینکه وارد رستوران شوید و از چند روز قبل، میز هم رزرو کنید تا نیازی نباشد مدت زمانی را منتظر خالی شدن میز بمانید.

آدرس رستوران ایتالیایی استلا

رستوران ایتالیایی استلا در مجتمع سوپراستار دماوند قرار دارد و می بایست ابتدا به منطقه گیلاوند مراجعه کرده و سپس، وارد بلوار امام خمینی شوید تا مجتمع را قبل از پمپ بنزین مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید اگر به خودروی شخصی مراجعه می کنید می توانید از پارگینگ رستوران هم بهرمند شوید.

شماره تماس رستوران ایتالیایی استلا: 76331877-021

ساعت کاری رستوران ایتالیایی استلا: همه روزه از ساعت 12:00 الی 23:00

رستوران ایتالیایی استلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.