مشاهده همه 19 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخر سرپوشیده ارزان دماوند F102

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا در آبعلی F158

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
7نفر
۳تخت

ویلا ارزان در زال دماوند F139

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
۱تخت

ویلا در جابان دماوند F138

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
6نفر
۱تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در دماوند F135

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
10نفر
۲تخت

اجاره هتل آپارتمان دماوند F124

۴۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۱خوابه
3نفر
۳تخت

اجاره هتل آپارتمان در دماوند F123

۳۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۰خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا آبسرد دماوند F103

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در دماوند F101

۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۵خوابه
15نفر
۵تخت

اجاره ویلا لوکس در مشاء F167

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
15نفر
4تخت

ویلا استخردار مخصوص خانواده در دماوند F165

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
12نفر
3تخت

ویلا باغ دنج حوالی چشمه آینه ورزان F169

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دنج در شهرک باغ گردو F170

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا لوکس در آبسرد دماوند F163

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۵۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا در دماوند F160

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
30نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار دماوند F159

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
10نفر
۱تخت

اقامتگاه کوچه غار F155

۴۰۰,۰۰۰ تومان
اقامتگاه
۱خوابه
50نفر
۱تخت

هتل نمکی دماوند F152

۶۵۰,۰۰۰ تومان
هتل
۱خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا در زرین دشت F151

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
4نفر
۱تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در دماوند

دماوند شهر طبیعت بوده و برای عاشقان طبیعت، انتخابی عالی برای سفر به حساب می آید. تعداد چشمه ها و آبشارهای دماوند و مناطق اطرافش آن قدر زیاد است که این شهر را به عنوان بهشت آبشارها و چشمه ها می شناسند. در کنار اینها، دماوند در کنار سرافرازترین قله ایران قرار گرفته و نام آن با این نماد کشور ایران پیوند خورده. دشت لار هم به عنوان بزرگترین و پر جاذبه ترین پارک ملی ایران، هم مرز با شهر دماوند بوده و از توابع آن محسوب می شود.

اجاره روزانه ویلا در دماوند

همه آن چه که در بالا گفته شد، می تواند هر گردشگری را مجاب کند که سفری به دماوند زیبا و توریستی داشته باشد. اما برای اقامت در دماوند و لذت بردن از دیدنی های آن، قبل از هر چیز باید به جایی که می خواهیم در آن سکونت کنیم، بیندیشیم. انتخاب اقامتگاه یکی از مهمترین موارد آمادگی برای سفر است. کسانی که وقتی به شهر مورد نظر می رسند، به فکر کرایه ویلا یا سوئیت می افتند، اغلب در این زمینه تجربه های ناخوشایندی دارند. بهترین کار آن خواهد بود که حداقل یک هفته قبل از مسافرت به دماوند، در یکی از سایت های گردشگری، مکان مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را رزرو کنیم.

دماوند همان طور که از نظر توریستی بسیار غنی و پر جاذبه است، ویلاهای بسیار خوب و پر از تنوعی را برای مسافرانش در آستین دارد. یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره ویلا دماوند، ویلاهای لاکچری این شهر خواهد بود. ویلاهای لوکس، با امکانات و مدرن دماوند هر مسافری را به سمت خود می خواند. این درست که هزینه این اقامتگاه ها سنگین خواهد بود. اما شاید ارزشش را داشته باشد سالی یک بار هم که شده این سفر را به خود هدیه دهیم.

اجاره ویلا استخردار دماوند

آب و هوای کلی منطقه دماوند خنک و کوهستانی است. اما تجربه اقامت در ویلاهای استخردار دماوند و شنا در استخرهای آنها تجربه ایست که کمتر گردشگری می تواند از آن بگذرد. در تابستان ها، هوای مطبوع و ییلاقی این شهر، باعث می شود آب تنی در  استخرهای روباز، لذت فوق العاده ای داشته باشد. اما در هوای سرد بقیه روزهای سال این شهر نیز وجود استخرهای سرپوشیده و نیز چهارفصل، علاقمندان به شنا و آب تنی را راضی نگاه می دارد. شما برای اینکه بتوانید به راحتی به پروفایل همه اقامتگاه های استخردار ما دسترسی داشته باشید، باید عبارت اجاره روزانه ویلا استخردار در دماوند را در این بخش از وبسایت ما جستجو نمایید.

اجاره ویلا آبسرد دماوند

آبسرد که یکی از شهرهای بخش مرکزی دماوند به شمار می آید، در 45 کیلومتری شهر تهران واقع شده و حدود 9400 هکتار مساحت دارد. آبسرد یک منطقه ییلاقی بوده که از غرب به دماوند، از شرق با روستای سربندان و ابرشیوه، از شمال با ارتفاعات البرز مرکزی و دو روستای خسروان و آیینه ورزان و از جنوب با شهر کیلان همسایه است. در آبسرد سفیدجات و گل های شاخه بریده به وفور تولید می شود. فاصله اندک آبسرد تا تهران و نیز هوای خیلی مطبوعش باعث شده که پایتخت نشین ها این شهر را به عنوان ییلاق تابستانی خود در نظر بگیرند.

ویلاهای بسیاری نیز در این منطقه از دماوند، ساخته شده که به این مسافران به صورت روزانه اجاره داده می شود. دو منطقه ویلانشین دماوند، مناطق آبسرد پزشکان و آبسرد الهیه هستند. هم در منطقه آبسرد و هم در خود دماوند، اقامتگاه هایی با گستره قیمتی متفاوت یافت می شوند. در میان آنها می توانید به راحتی اجاره ویلا ارزان در دماوند را انتخاب کرده و بعد در تماس با کارشناس ما آنهایی را که با شرایط شما می خوانند، رزرو نمایید.

اجاره سوئیت در دماوند

هرگاه در سفر تعداد نفرات شما بالا نباشد، شاید منطقی تر آن باشد که اقامتگاه های بزرگ تر و در نتیجه گرانقیمت تر را اجاره نکنید. برای سفرهای کم جمعیت شما، بودجه بندی اقتصادی سفر، اقتضا می کند به سراغ سوئیت های آن منطقه بروید. با توجه به گردشگرپذیر بودن دماوند، تعداد زیادی سوئیت باکیفیت در دماوند ساخته شده اند و از این بابت خیال شما کاملا راحت خواهد بود.

این سوئیت ها گزینه های ارزانقیمت و مناسبی نیز دارند. کسانی که توان مالی بالایی ندارند و در عین حال اهل سفر هستند، می توانند سوئیت های بسیار مناسبی را در دماوند برای خود بیابند. سوئیت ارزان در دماوند برای این دسته از گردشگران می تواند خیال آنها را از بابت هزینه اقامتگاه راحت کند. این کار از یک نظر منطقی تر هم خواهد بود. با این انتخاب، شما می توانید بودجه سفر خود را صرف موارد دیگر سفر مثل مواد غذایی یا تفریحاتی مثل قایقرانی در دریاچه، استفاده از پیست اسکی یا بازدید از موزه ها بکنید.

اجاره ویلا در جابان دماوند

جابان یکی دیگر از مناطق دماوند می باشد که طرفداران بسیاری دارد. جابان روستایی با طبیعت استثنایی در اطراف دماوند می باشد که حیات وحش آن نیز بسیار متفاوت و خاص می باشد. در گذشته در این ناحیه دماوند، کشت تخمه صورت می گرفته که آن را تخمه جابانی می نامیدند. البته این عنوان در گذر زمان بدل به تخمه ژاپنی شده. جابان با تهران تنها 25 کیلومتر فاصله داشته و با آینه ورزان و سربندان همسایه است. یکی از دیدنی های این روستا، رود پرآبی به نام هفت چشمه می باشد که همه سال آبی خروشان در آن جریان دارد.

این روستا باغات میوه بسیاری همچون باغ آلبالو، گردو، هلو و گیلاس نیز دارد. اجاره ویلا در این منطقه می تواند، تجربه بسیار متفاوتی برای شما به ارمغان بیاورد. اگر اقامتگاهی در جابان کرایه کرده و به آن سفر کردید، حتما از زرین کوه نیز دیدن نمایید. خرید سوغات این شهر یعنی نان محلی فتیر، لواشک و آجیل، صنایع دستی چون گلیم، فرش و معرق را به شما توصیه می کنیم.

اجاره ویلا گیلاوند

گیلاوند یکی از بزرگترین شهرستان های دماوند است که در جنوب شهر دماوند قرار دارد. گردشگرانی که دماوند را به عنوان مقصد گردشگری و تفریحی اوقات فراغت خود انتخاب کرده اند همواره به سراغ ویلا اجاره ای گیلاوند می روند چراکه در این شهرستان، همواره تنوع بالایی از انواع سوئیت های اقتصادی تا ویلاهای لوکس و دیدنی وجود دارد تا هرکس با هر بودجه و سلیقه ای بتواند  بهترین اقامتگاه مورد نظرش را در این منطقه رزرو کند. همچنین اگر هم به دنبال اجاره روزانه آپارتمان در دماوند هستید، در شهرستان گیلاوند انواع آپارتمان های مبله با امکانات مطلوب و قیمتی مناسب وجود دارد.

گیلاوند در میان شلوغ ترین و محبوب ترین مناطق دماوند قرار دارند چراکه جاده فیروزکوه از وسط این شهرستان عبور کرده و همچنین اکثر مراکز خدمات رسانی عمومی از جمله هایپرمارکت ها، بانک ها و خدمات امدادی هم در این شهرستان قرار دارند اما به لطف این محبوبیت، نرخ اجاره روزانه ویلا در گیلاوند همواره طی روزهای شلوغ سال مانند تعطیلات چند روزه، افزایش محسوسی را تجربه می کنند و پیشنهاد می کنیم چند روز قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو بهترین اقامتگاه مورد نظر در گیلاوند اقدام کنید.

اجاره ویلا در آبعلی

از شهر رودهن که وارد جاده هراز می شوید، اولین شهری که با آن روبرو خواهید شد آبعلی است. آبعلی یکی از جذاب ترین مناطق خوش آب و هوا و دیدنی در اطراف تهران واقع در شهرستان دماوند به حساب می آید که در فاصله 70 کیلومتر از تهران قرار داشته و پایتخت نشین ها برای دسترسی به این شهر، کمتر از دو ساعت در راه خواهند بود. آبعلی به لطف کوه های جذابی که دارد، دوغ معروفش و از همه جذاب تر، پیست اسکی آبعلی، در میان گردشگران به خوبی شناخته شده.

اگر آبعلی را به عنوان مقصد گردشگری اوقات فراغت و تفریحات خود انتخاب کرده اید، همواره برای اقامت و اجاره سوئیت در آبعلی می توانید میان تنوعی از ویلاهای مختلف، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید در منطقه آبعلی، اکثر گردشگران به سراغ کلبه های چوبی، سوئیت های کم قیمت و ویلاهای عادی می روند لذا تقاضا برای ویلاهای لوکس و استخردار در منطقه پایین بوده و به طبع آن، تعداد این دسته از ویلاها هم در آبعلی محدود می باشد.

اجاره ویلا لوکس در دماوند

همانطور که می دانیم، دماوند مقصد اکثر طبیعت گردها و کوهنوردانی است که قصد صعود به قله دماوند را داشته و یا میخواهند با ماجراجویی در طبیعت زیبای اطراف دماوند، بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنند. این دسته از گردشگران همواره اهمیت چندانی به اقامتگاه ها نداده تمایل به اجاره ویلا ارزان در دماوند را دارند اما گردشگرانی هم هستند که بنا به دلایل مختلف، به دنبال اجاره ویلای لوکس در دماوند بوده و میخواهند در میان لوکس ترین و بهترین ویلاهای شهر اقامت داشته باشند.

در دماوند تنوع مطلوبی از انواع ویلاهای لوکس وجود دارد و این دسته از ویلاها که به صورت دوبلکس، تریبلکس و غیره هستند، از امکانات جذابی هم برخوردارند که شامل استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ بزرگ و غیره برخوردار بوده و همچنین در تعداد محدودی از این ویلاهای لوکس، سونا، جکوزی و باشگاه بدنسازی نیز وجود دارد. همواره می توانید برای اجاره بهترین ویلای لوکس مورد نظر در دماوند با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

اجاره روزانه خانه در دماوند

در کنار دیگر امکان های اقامتی این شهر، اجاره منزل مبله در دماوند برای خانواده ها و مسافران پر جمعیت، یکی از پرطرفدارترین گزینه ها محسوب می شود. خانه هایی که در وبسایت ما برای اجاره روزانه در دماوند ارائه می شوند، از نظر استانداردهای اقامتی، بهداشتی و امنیتی مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید کارشناسان، در این صفحه به شما ارائه می شوند. تلاش تیم ما بر این است که شما زیباترین و امن ترین اقامتگاه ها را در سفر خود تجربه و هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

پس از آن که ویلا یا خانه دلخواه خود را دماوند انتخاب و رزرو کردید، تیم ایرانگردی ما پیشنهاد بازدید از دشت لار را به عنوان بزرگترین پارک ملی ایران به شما می دهد. شما می توانید اطلاعات کامل مربوط به این دشت را در بخش ایرانگردی وبسایت ما به طور کامل مشاهده کرده و برای سفر به این منطقه بکر ایران برنامه ریزی کاملی انجام دهید. دشت لار را بسیاری از طبیعت دوستان به نام دشت شقایق های قرمز می شناسند. این شقایق ها خودرو بوده و چونان چادری سرخ تمام منطقه را می پوشانند. برای آن که بتوانید این منظره ناب طبیعت را تجربه نمایید، باید در اواسط اردیبهشت تا اوایل خرداد به دشت لار سفر کنید.

نگاهی به محبوب ترین مناطق دیدنی دماوند

دماوند را با طبیعت سرسبز و جذابش میشناسند و اکثر گردشگرانی که به دماوند سفر می کنند، طبیعت گردان هستند اما همواره به لطف تنوع بالایی از انواع ویلاهای لوکس و دیدنی، اکثر گردشگران ترجیح می دهند در طول سفر چند روزه ای که به دماوند دارند تنها در اقامتگاه مورد نظر بمانند. اما بی شک با بازدید از جاذبه های دیدنی دماوند، خاطرات بسیار زیبا و جذابی از سفر به این منطقه همیشه سرسبز و خوش آب و هوا رقم خواهد خورد.

اگر به دنبال تفریح و هیجان هستید، پیست اسکی آبعلی یکی از بهترین مقاصد می باشد و در نظر داشته باشید این پیست اسکی در فصل تابستان به لطف ذوب شدن برف ها، تفریحاتی همچون اسب سواری و اسکی روی چمن را ارائه می دهد که در نوع خود بسیار جذاب می باشد. همچنین دشت هایی همچون دشت لار و مشا از بهترین مناطق برای طبیعت گردی و پیک نیک به شمار می روند. لازم به ذکر است در دماوند جاذبه های تاریخی مختلفی هم وجود دارد که در میان آن ها، برج شیخ شبلی به عنوان محبوب ترین و باارزش ترین بنای تاریخی در شهر به شمار میرود.

سوالات متداول

دماوند شهر اسطوره ای که نام خود را از بلندترین قله ایران گرفته است در شمال شرق تهران قرار گرفته است .برای دسترسی به دماوند کافیست 1 ساعت و نیم از تهران خارج شوید تا زیبایی های این منطقه را ببینید

این منطقه به دلیل نزدیکی به شهر تهران و همچنین داشتن ویلاهای متعدد با قیمت های مناسب می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما همراهان عزیز باشد

لوکس ویلا با داشتن ویلاهای متعدد تمام تلاش خود را کرده است تا با کمترین قیمت ، بالاترین کیفیت را در اختیار شما بگذارد

ویلاهای استخردار این منطقه که در فصل های سرما با آب گرم تغذیه می شوند و شما می توانید در تمام فصول سال از آنها استفاده کنید از جمله پرطرفدارترین ویلاهای دماوند هستند

قیمت ویلاهای این منطقه از روزی 250 هزار تومان آغاز می شود