اجاره ویلا و سوئیت در دماوند

نمایش دادن همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخر سرپوشیده ارزان دماوند F102

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا در آبعلی F158

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
7نفر
۳تخت

ویلا ارزان در زال دماوند F139

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
۱تخت

ویلا در جابان دماوند F138

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
6نفر
۱تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در دماوند F135

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
10نفر
۲تخت

اجاره هتل آپارتمان دماوند F124

۶۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۱خوابه
3نفر
۳تخت

اجاره هتل آپارتمان در دماوند F123

۵۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۰خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا آبسرد دماوند F103

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
6نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در دماوند F101

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
6خوابه
15نفر
6تخت

ویلا استخردار مخصوص خانواده در دماوند F165

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
12نفر
4تخت

ویلا باغ دنج حوالی چشمه آینه ورزان F169

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دنج در شهرک باغ گردو F170

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا لوکس در آبسرد دماوند F163

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۵۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا در دماوند F160

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
30نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار دماوند F159

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
10نفر
۱تخت

اقامتگاه کوچه غار F155

۴۰۰,۰۰۰ تومان
اقامتگاه
۱خوابه
50نفر
۱تخت

هتل نمکی دماوند F152

۶۵۰,۰۰۰ تومان
هتل
۱خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا در زرین دشت F151

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
4نفر
۱تخت

اجاره ویلا در دماوند

دماوند یکی از شهرهای اطراف استان تهران است و به لحاظ آب و هوای دلپذیری که دارد، به عنوان مقصد گردشگری بسیاری از پایتخت نشینان شناخته مي شود. برخی از افراد، در این منطقه ملک یا زمینی خریداری می کنند تا بتوانند در آن ویلایی برای خود بسازند و آخر هفته ها را به آن بروند. اما در مقابل برخی دیگر از افراد، بودجه کافی برای خرید ویلا در این منطقه را ندارند و در صورت سفر به دماوند، به سراغ ویلاهایی می روند که به گردشگران اجاره داده می شوند. اگر قصد اجاره ویلا در دماوند را دارید، گزینه های متنوعی از ویلاهای معمولی، ویلاهای استخردار و ویلاهای لاکچری مقابل شما قرار دارند که می توانید برای اقامت خود انتخاب نمایید.

اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان دماوند هستید، می توانید به سراغ ویلاهای معمولی این شهر بروید. ویلاهای معمولی دماوند در مقابل امکانات و تجهیزاتی که دارند، از قیمت های مناسبی برخوردارند که می توانند با تمام بودجه ها مطابقت داشته باشند. لذا اگر قصد سفر به دماوند را دارید و برای اقامت خود می خواهید به سراغ اجاره ویلا در دماوند بروید، می توانید از وبسایت لوکس ویلا که انواع مختلفی از ویلاها را با قیمت های مناسب در اختیار شما قرار می دهد، استفاده نمایید.

اجاره ویلا استخردار در دماوند

اجاره ویلا استخردار در دماوند

یکی از پرطرفدارترین اقامتگاه هایی که در دماوند وجود دارند، ویلاهای استخردار می باشند. برخی از گردشگرانی که به دماوند سفر می کنند، قصد دارند اغلب زمان خود را در اقامتگاه بگذرانند و از همین رو به دنبال اقامتگاهی هستند که از امکانات مناسبی بهره مند شوند. این دسته از گردشگران معمولا به سراغ اجاره ویلا استخردار در دماوند می روند تا بتوانند از امکانات و تجهیزات مناسب آن ها بهره مند شوند. ویلا استخردار در دماوند به دو دسته استخردار روباز و استخردار سرپوشیده تقسیم می شوند که دسته اول برای فصل های نیمه اول سال و دسته دوم نیز برای نیمه دوم سال مناسب می باشند.

اما برخی از ویلاهای استخردار روباز نیز مجهز به آبگرم می باشند که برای چهار فصل مناسب هستند. لذا برای اجاره ویلا استخردار در دماوند به فصل سفر خود می بایست توجه کنید. یکی از چالش هایی که گردشگران پیش از سفر به این شهر با آن مواجه هستند، اجاره ویلا دماوند می باشد، اما لوکس ویلا با گردهم آوردن تمام ویلاهای دماوند، این کار را برای شما بسیار آسان کرده است.

اجاره سوئیت در دماوند

از آنجایی که دماوند یکی از مقاصد گردشگری پایتخت نشینان به شمار می رود و افراد زیادی برای گشت و گذار و اقامت های چند روزه به سمت آن می روند، انواع اقامتگاه ها را در خود جای داده تا گردشگران بتوانند با هر بودجه و سلیقه، یکی از آن ها را برای اقامت خود انتخاب کنند. دماوند دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری متعددی است که بسیاری از گردشگران برای بازدید از آن ها راهی دماوند می شوند. لذا قصد دارند اغلب زمان سفر خود را در گشت و گذار سپری کنند. از همین رو برای اقامت خود به سراغ اجاره سوئیت در دماوند می روند. این دسته از گردشگران تنها برای استراحت و شب خوابی به اقامتگاه خود می روند. تمام سوئیت های دماوند به صورت مبله اجاره داده می شوند و شما در صورت اجاره سوئیت در دماوند می توانید از امکانات مناسبی که در آن ها وجود دارند بهره مند شوید. پیشنهاد می شود اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در دماوند هستید، به وبسایت لوکس ویلا مراجعه کنید و مناسب ترین اقامتگاه را به لحاظ امکانات و قیمت برای خود رزرو نمایید.

اجاره ویلا در جابان دماوند

اجاره ویلا در جابان دماوند

جابان یکی از مناطق زیبایی است که در دماوند قرار دارد و طبیعت خارق العاده ای را در خود جای داده است. به واسطه آب و هوای دلپذیر و جاذبه های دیدنی متنوع، گردشگران زیادی هستند که برای سفر به دماوند، قصد اقامت در منطقه جابان را دارند. از همین رو اقامتگاه های متعددی در جابان وجود دارند تا گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا در جابان دماوند هستند، به راحتی بتوانند گزینه مد نظر خود را انتخاب کنند. شما نیز می توانید به جای اجاره ویلا دماوند به سراغ اجاره ویلا در جابان بروید و تجربه متفاوتی از سفر را برای خود رقم بزنید. برخی از ویلاهای این منطقه به صورت دوبلکس هستند که از طبقه بالای آن ها می توانید چشم انداز بسیار زیبایی از منطقه سرسبز جابان را نظاره گر باشید.

نگاهی به محبوب ترین مناطق دیدنی دماوند

دماوند را با طبیعت سرسبز و جذابش میشناسند و اکثر گردشگرانی که به دماوند سفر می کنند، طبیعت گردان هستند اما همواره به لطف تنوع بالایی از انواع ویلاهای لوکس و دیدنی، اکثر گردشگران ترجیح می دهند در طول سفر چند روزه ای که به دماوند دارند تنها در اقامتگاه مورد نظر بمانند. اما بی شک با بازدید از جاذبه های دیدنی دماوند، خاطرات بسیار زیبا و جذابی از سفر به این منطقه همیشه سرسبز و خوش آب و هوا رقم خواهد خورد.

اگر به دنبال تفریح و هیجان هستید، پیست اسکی آبعلی یکی از بهترین مقاصد می باشد و در نظر داشته باشید این پیست اسکی در فصل تابستان به لطف ذوب شدن برف ها، تفریحاتی همچون اسب سواری و اسکی روی چمن را ارائه می دهد که در نوع خود بسیار جذاب می باشد. همچنین دشت هایی همچون دشت لار و مشا از بهترین مناطق برای طبیعت گردی و پیک نیک به شمار می روند. لازم به ذکر است در دماوند جاذبه های تاریخی مختلفی هم وجود دارد که در میان آن ها، برج شیخ شبلی به عنوان محبوب ترین و باارزش ترین بنای تاریخی در شهر به شمار میرود.

سوالات متداول

شروع قیمت اجاره ویلا در دماوند در روزهای عادی هفته از 600 هزار تومان و در روزهای آخر هفته از 800 هزار تومان می باشد. همچنین قیمت اجاره ویلا اتخردار در دماوند از 2 میلیون تومان شروع می شود.

بهترین مناطق برای اجاره ویلا در دماوند در جابان، شهرک پزشکان، گیلانوند و آینه ورزان می باشند.

چون تیم وبسایت لوکس ویلا تمام اقامتگاه های دماوند از سوئیت ها تا ویلاهای استخردار دماوند گرفته، را مشاهده و بررسی نموده و بهترین و تمیزترین گزینه های اقامتی را برای شما همراهان عزیز لوکس ویلا گردآوری نموده تا اقامت خوشی را در دماوند تجربه کنید.

بله؛ بعد از رزرو سوئیت و ویلا در دماوند امکان کنسلی رزرو با کسر 10 درصد از کل مبلغ رزرو وجود دارد. البته میزان مبلغ کسری بستگی به زمان باقی مانده تا روز ورود دارد که در صفحه ویلای مورد نظر، قوانین کنسلی ویلاهای دماوند به صورت کامل ذکر شده اند.

برای اجاره ویلا دماوند، همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی معتبر همچون (کارت ملی یا شناسنامه) الزامی می باشد.

اجاره ویلا استخردار در دماوند و ویلاهای دوبلکس و تریبلکس که مجهز به انواع وسایل بازی و استخر سرپوشیده آب گرم می باشند، جزء دسته بندی بهترین ویلاهای دماوند محسوب می شوند.