رستوران گردی، یکی از جذاب ترین و بهترین تفریحات در تهران است. در هر کجای این شهر بزرگ، صدها و شاید هزاران رستوران، فست فود، کافه و غیره وجود دارد که برخی از آن ها محیطی لوکس و جذاب داشته و برخی هم بهترین غذاها را ارائه می دهند. از طرفی، برخی هم هستند که بیش از نیم قرن قدمت دارند و برخی هم تازه تاسیس اما با ارائه خدمات جذاب. در لوکس ویلا میخواهیم برخی از محبوب ترین و بهترین رستوران های تهران را معرفی کنیم. اگر علاقمند به رستوران گردی و گشت و گذار درمیان رستوران های تهران را دارید، با ما در ادامه همراه باشید.

رستوران شرف السلامی بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ به عنوان بزرگترین بازار سنتی در تهران شناخته می شود که قدمتی تاریخی دارد. از همان روزهای اول تاسیسش تا به امروز، بازار بزرگ بهترین جای تهران برای خرید به شمار می رود. در این بازار بزرگ از شیر مرغ تا جون آدمی زاد پیدا می شود و از طرفی، بخاطر اینکه تنوع اجناس در این بازار بسیار زیاد است، تقریباً می شود گفت کف قیمت اکثر اجناس را بازار بزرگ دارد.

بازار بزرگ تهران علاوه بر صدها مغازه ای که دارد، دارای امکانات و خدمات مختلفی هم می باشد که شامل بانک ها، صرافی ها، ویتامینه ها و رستوران های است. در میان رستوران ها اما، تعداد بسیار کمی از آن ها محبوب بوده و به قدری شلوغ هستند که گاهی خدمات سرویس دهی افت پیدا می کند یا مردم ساعت ها در صف های طولانی رستوران منتظر میمانند تا میزی خالی شود. یکی از این رستوران ها که در طول سالیان مختلف توانسته در میان بهترین رستوران های تهران قرار گیرد، رستوران شرف الاسلامی است.

رستوران شرف السلامی بخاطر اینکه در سال 1317 تاسیس شده، جزء قدیمی ترین رستوران های تهران به حساب می آید. در آن سال، مرحوم حاج علی شرف الاسلامی تصمیم گرفت تا بهترین رستوران بازار را افتتاح کند و به قدری در کار خود موفق بود، امروزه رستوران شرف الاسلامی اولین جایی است که هرکس وارد تهران می شود برای ثبت خاطره ای به یاد ماندنی از رستوران گردی در این شهر، اول به سراغ این رستوران دوست داشتنی می رود. رستوران شرف الاسلامی یکی از بهترین رستوران های تهران در زمینه انواع کباب ها و غذاهای گوشتی به حساب می آید و از طرفی، ته چین مرغ ویژه ای که در این رستوران سرو می شود را در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

رستوران شرف الاسلامی از محیطی بسیار قدیمی برخوردار است و همیشه باید زمانی را در صرف منتظر بمانید تا میزی در این رستوران خالی شود هرچند امروزه با افتتاح شعبه دوم توانسته تا حدودی این شلوغی را کاهش دهد اما باز هم هیچ چیز مانند رستوران سال 1317 نمی شود.

آدرس رستوران شرف الاسلامی تهران

همانطور که میدانیم، رستوران شرف الاسلامی در بازار بزرگ تهران قرار دارد و بهترین را برای دسترسی به رستوران، مسیر خیابان 15 خرداد است. اگر از خیابان 15 خرداد واقع در غرب خیابان خیام وارد بازار شدید، خیابان را ادامه دهید تا در نهایت به خیابان بازار زرگرها برسید. چند متر جلوتر از خیابان بازار زرگرها، کوچه ای با نام جلوخان غربی را مشاهده می کنید که رستوران شرف الاسلامی در آنجا قرار دارد.

شماره تماس رستوران شرف الاسلامی: 55620957-021

ساعت کاری رستوران شرف الاسلامی: همه روزه به غیر از جمعه ها، از ساعت 11:30 الی 15:55

رستوران شرف الاسلامی

رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

از صبح وارد بازار می شوید و با ساعت ها گشت و گذار در میان فروشگاه های بازار بزرگ تهران، میبینید ساعت 12 یا 1 ظهر شده و موقع ناهار. نیازی نیست نگران رستوران باشید تا برای صرف وعده ناهار به یکی از رستوران های تهران که شاید در فاصله دوری از بازار بزرگ هم قرار دارد مراجعه کنید. در همین بازار بزرگ، تعدادی رستوران همیشه شلوغ وجود دارد که شرف الاسلامی پیش تر به آن اشاره کردیم، یکی از آن ها است. اما رستوران دیگری هم با نام رستوران مسلم در بازار بزرگ تهران هست که دست کمی از شرف الاسلامی نداشته و در میان شلوغ ترین رستوران های تهران و بازار بزرگ تهران قرار دارد.

رستوران مسلم درواقع برای رقابت با رستوران شرف الاسلام تاسیس شده و کسی که آن را تاسیس کرده، پیش از آن در همین رستوران شرف الاسلام مشغول به کار بوده اما به دلایلی، از رستوران رفته و رستوران خودش را با نام مسلم در بازار افتتاح می کند. رستوران مسلم شاید به اندازه شرف الاسلام به قدمت یک قرنی اش شلوغ نباشد اما همچنان باید زمان زیادی را در صف منتظر بمانید تا بتوانید بر روی یکی از صندلی های رستوران نشسته و غذاهای جذابش را میل کنید.

رستوران مسلم در داخل کوچه قرار دارد و ساختمانی دو طبقه با ظرفیت مناسب است اما صفی که برای رستوران ایجاد می شود، تا خیابان اصلی بازار بزرگ تهران هم ادامه دارد. رستوران مسلم در داخل ساختمانی قدیمی قرار دارد و در محیط شلوغ رستوران هم خبری از معماری و دکوراسیون آنچنانی نیست اما غذاهایش به قدری جذاب است که نگاهتان به سمت محیط و دکوراسیون نمی رود. در منوی رستوران مسلم انواع کباب ها و غذاهای ایرانی به چشم میخورد اما کباب برگ، باقالی پلو با ماهیچه، کباب کاردی و ته چین مرغش است که باعث شده رستوران شود چراکه آشپز رستوران را می توان گفت حرفه ای ترین در زمینه سرو کباب، ماهیچه و ته چین است.

هنگامی که از پله ها بالا می روید تا به داخل محیط رستوران بروید، با میز سلف سرویس روبرو می شوید و می توانید در صورت نیاز سالاد، نوشیدنی، انواع ماست و غیره را بردارید. جالب است بدانید در میان جمعیت انبوه رستوران مسلم، مدیر رستوران هم در حال گشت و گذار است تا مشتری ای، کم و کاستی نداشته باشد و سرویس دهی به بهترین نحو ارائه شود. در نظر داشته باشید در کوچه ای که درب ورودی رستوران قرار دارد، در مقابل رستوران هم رستوران ملسم دیگری را مشاهده می کنید و شاید تصور کنید این رستوران با مسلم اصلی تفاوت دارد اما افرادی که می خواهند غذای بیرون بر از مسلم تهیه کنند، به این بخش مراجعه می کنند.

آدرس رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

رستوران مسلم بخاطر دسترسی آسان و قرارگیری در یکی از شلوغ ترین بخش های بازار بزرگ، همیشه شلوغ است. رستوران در خیابان 15 خرداد قرار دارد و از سمت خیابان بعد از اینکه وارد خیابان 15 خرداد و اول بازار بزرگ می شوید، بعد از خیابان منوچهر خانی به محوطه ای بزرگ می رسید که رستوران در نبش آن قرار دارد.

شماره تماس رستوران مسلم: 55602275-021

ساعت کاری رستوران مسلم: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 18 بعد از ظهر

رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

رستوران البرز تهران

رستوران البرز تهران معروف به رستوران البرز سهروردی، از معدود رستوران هایی است که شاید تا به حال نامش را نشنیده باشید یا به دنبال فرصتی هستید تا یکی از خاص ترین و جذاب ترین خاطرات رستوران گردی و گشت و گذا در میان بهترین رستوران های تهران را برای خود رقم بزنید. رستوران البرز نه تنها یکی از بهترین ها بلکه یکی از لوکس ترین رستوران های تهران است هرچند قدیمی ها، تصور دیگری از رستوران دارند چراکه رستوران البرز در اوایل دهه 80 شمسی دچار تغییر تحول گردید و به محیطی لوکس و دوست داشتنی تبدیل شد.

رستوران البرز که در سال 1334 افتتاح شده، تا پیش از دهه 80 شمسی تنها غذاهای ایرانی و انواع کباب ها را سرو می کرد اما بعد از تغییر دکوراسیون و اضافه شدن گزینه های جذاب، امروزه در منوی رستوران درکنار غذاهای ایرانی، غذاهای دریایی، چینی، ایتالیایی، استیک های لذیذ، اردک شکم پر و غیره هم اضافه شده است اما بخاطر موفقیت بالای رستوران در زمینه سرو انواع کباب ها و غذاهای گوشتی، امروزه رستوران البرز را با کباب های معروفش میشناسند و هرکس به این رستوران مراجعه می کند، میخواهد با کباب هایش لحظات خاطره انگیز را برای خود سپری کرند.

رستوران البرز یا چلوکبابی البرز دارای چند محیط است که شامل کافی شاپ، سالن عادی و سالن وی آی پی می باشد و در بخش کافی شاپ، انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همراه دسرهای متنوع و لذیذ سرو می شود. رستوران در میان رستوران های گرانقیمت تهران قرار دارد و از معدود رستوران هایی است که گارسون خانم داشته و سرویس دهی به بهترین شکل ارائه می شود. لازم به ذکر است رستوران دارای میز سلف سرویس بوده و همچنین غذاها به صورت بیرون بر هم ارسال می شود.

آدرس رستوران البرز تهران

رستوران البرز تهران در خیابان سهروردی قرار دارد و هنگامی که وارد این خیابان شدید، بعد از تقاطع هویزه، رستوران البرز را نبش کوچه میکو قدم مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید رستوران البرز دارای پارکینگ اختصاصی برای میزهای رزرو شده وی آی پی دارد و از طرفی، جای پارک به راحتی در اطراف رستوران پیدا می شود.

لازم به ذکر است رستوران البرز دارای شعبه دیگری در خیابان فرشته است که همانند شعبه دیگر آن، شلوغ بوده و از بهترین رستوران های تهران و فرشته و به شمار می رود. شعبه فرشته در خیابان شبدیز و نبش کوچه افشار قرار دارد.

شماره تماس رستوران البرز تهران: 88536171-021

شماره تماس رستوران البرز فرشته: 22631550-021

ساعت کاری رستوران البرز تهران: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 23:30

رستوران البرز تهران

رستوران 133 تهرانپارس

رستوران بین المللی 133 تهرانپارس، یک رستوران تمام عیار است و از محیط لوکس و دوست داشتنی به همراه دکوراسیون زیبا و شکیل تا غذاهای باکیفیت و منویی متنوع، این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های تهران تبدیل کرده است چراکه رستوران با شعار “هدف ما، جلب رضایت خداست” توانسته به خوبی بدرخشد.

رستوران بین المللی 133 تهرانپارس جزء لوکس ترین رستوران های شرق تهران به حساب می آید و شرق نشین ها به خوبی این رستوران را میشناسند. رستوران بین المللی 133 برای مشتریان خود بهترین غذاهای ایرانی را سرو می کند که از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند. غذاها از قیمت های قابل توجهی برخوردار هستند اما بخاطر کیفیت بالا، سرویس دهی مطلوب و همچنین موسیقی زنده، ارزشش هزینه کردن را دارد. لازم به ذکر است درکنار غذاهای ایرانی، انواع غذاهای دریایی، ایتالیایی شامل انواع استیک و پاستا هم در این رستوران سرو می شوند و امکان سفارش به صورت بیرون بر هم وجود دارد. در صورتیکه میخواهید با تعداد بالا به رستوران مراجعه کنید یا قصد برگزاری مراسم را هم دارید، امکان رزرو در رستوران وجود دارد.

آدرس رستوران بین المللی 133 تهرانپارس

همانطور که از نامش پیداست، رستوران بین المللی 133 در منطقه تهرانپارس قرار دارد و اگر در میان بهترین رستوران های تهران میخواهید نگاهی هم به این رستوران بیاندازید، ابتدا وارد اتوبان حکیم شده و به سمت شرق بروید تا در امتداد آن، وارد اتوبان شهید قاسم سلیمانی شوید. سپس هنگامی که تقاطع اتوبان باقری رسیدید، ابتدا باید وارد باقری جنوب شده و مجدد وارد باقری شمال شوید تا به ادامه اتوبان شهید قاسم سلیمانی برسید. در این اتوبان، بعد از چهارراه رشید، رستوران را در آن سمت خیابان مشاهده خواهید کرد. اگر هم از سمت شرق میخواهید به رستوران بروید، بعد از خیابان گلشنی 117، رستوران را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران بین المللی 133 تهرانپارس: 77724161-021

ساعت کاری رستوران بین المللی 133 تهرانپارس: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 16:00 و از ساعت 19:00 الی 23:45

رستوران بین المللی 133 تهرانپارس

رستوران میخوش تهران

اکثر تهرانی ها رستوران میخوش را میشناسند. رستورانی که با سالاد سزار معروفش شناخته شده و هربار نام میخوش را می آوریم، یاد سالاد سزارهای حجیم و خوشمزه به همراه مرغ سوخاری درکنار آن می افتیم که با هزینه ای مطلوب، خودش یک وعده غذایی به حساب می آید. رستوران میخوش در منطقه بلوار فردوس تهران آغاز به کار کرد و توانست با غذاهای بسیار خوبش در میان مردم معروف شده و امروزه یکی از شلوغ ترین رستوران های تهران باشد.

شعبه بلوار فردوس میخوش به قدری موفق بود که همیشه مشتریان زمان زیادی را در بیرون از رستوران منتظر میماندند تا میزی در رستوران خالی شود و این کار باعث شد میخوش تغییر مکان داده و در همان نزدیکی شعبه اول، فضایی بزرگتر داشته باشد. فضای رستوران میخوش از دکوراسیونی زیبا و دیدنی برخوردار است که دارای دو طبقه می باشد. همچنین یکی از دلایل همیشه شلوغ بودن رستوران میخوش بلوار فردوس، قرارگیری در یکی از شلوغ ترین مناطق تجاری – اداری تهران می باشد.

اما می رسیم به دلیل موفقیت میخوش که غذاهای لذیذ و متنوع اش است. رستوران میخوش منویی با تنوع بالا از انواع پیتزاها، ساندویچ ها، پیش غذاها و نوشیدنی های مختلف می باشد. پیتزاها که هم ظاهری هوس انگیز دارند و هم طعم بی نظیر، به دو صورت تک نفره و خانواده سرو می شوند. ساندویچ ها شامل انواع برگر، ساندویچ های سرد و گرم هستند و مرغ سوخاری، انواع پاستا، خوراک و استیک هم در منو مشاهده می شود.

آدرس رستوران میخوش تهران

تا پیش از احداث شعبات دیگر، افراد بسیار از نقاط مختلف تهران مسیرهایی طولانی و پرترافیک را طی میکردند تا به رستوران میخوش واقع در بلوار فردوس تهران برسند. بخاطر شلوغی کم نظیر رستوران، میخوش تصمیم گرفت تا در نقاط مختلف شهر شعبات مختلفی را افتتاح کند.

شماره تماس شعبه بلوار فردوس رستوران میخوش: 44090203-021

شماره تماس شعبه یوسف آباد رستوران میخوش: 88023649-021

شماره تماس شعبه شهرآرا رستوران میخوش: 88281608-021

شماره تماس شعبه سهروردی رستوران میخوش: 88513280-021

شماره تماس شعبه فرمانیه رستوران میخوش: 22205000-021

آدرس شعبه بلوار فردوس رستوران میخوش: بلوار فردوس شرق – قبل از رامین شمالی

آدرس شعبه یوسف آباد رستوران میخوش: یوسف آباد – خیابان فتحی شقاقی – میدان سلماس – ابتدای خیابان شهریار

آدرس شعبه شهرآرا رستوران میخوش: خیابان شهرآرا – مابین خیابان 38ام و 36ام روبروی پارک شهرآرا

آدرس شعبه سهروردی رستوران میخوش: سهروردی – قبل از میدان پالیزی

آدرس شعبه فرمانیه رستوران میخوش: بلوار اندرزگو – خیابان کامرانیه شمالی – خیابان لواسانی غربی – خیابان صالحی شمالی پلاک 149

ساعت کاری تمامی شعبات رستوران میخوش: همه روزه از ساعت 11:30 الی 23:30

رستوران میخوش

رستوران ارکیده تهران

رستوران ارکیده را تمام رستوران گردها و افرادی که به دنبال کیفیت غذا هستند و میخواهند در کنار کیفیت، رستوران از محیط لوکس و دوست داشتنی هم برخوردار باشد میشناسند. یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های تهران که با هفت شعبه در شهرهای تهران، کرج و مازندران، به خوبی توانسته به محبوبیت بالایی برسد بطوریکه برای مثال، شعبه جاده چالوس این رستوران یکی از شلوغ ترین و بزرگترین رستوران های جاده چالوس است و در روزهای آخر هفته باید نام و شماره تماس خود را ارائه دهید و در صفی طولانی منتظر بمانید تا پس از دو ساعت، نوبت به شما برسد.

رستوران ارکیده قدمتی بالای 60 سال دارد. کسی که قرار بود رستورانی تاسیس کند، از طرف یک کشاورز به او گل ارکیده هدیه داده شد و از آنجایی که در آن زمان، گل ارکیده یکی از گران ترین، زیباترین و نایاب ترین گل ها بود تصمیم گرفت تا نام رستورانش را ارکیده بگذارد. تمامی شعبات ارکیده مدیریت و نظارت سفت و سختی دارند و تمامی شعبات از دکوراسیون لوکس و جذابی برخوردارند. رستوران ارکیده اعطای نمایندگی هم دارد اما برای اینکه بتوانید یکی از شعبات رستوران ارکیده را تاسیس کنید، ابتدا باید زمین یا واحدی بزرگ داشته باشید و سپس به دوره های رستوران داری ارکیده رفته و در نهایت، امکان مدیریت شعبه ارکیده را داشته باشید. حتی برای استخدام سرآشپز هم تمامی سرآشپزان هرچقدر هم حرفه ای باشند باید دوره آشپزی ارکیده را سپری کنند تا غذاهای ایرانی را آنطور که باید طبخ شوند، ارائه دهند.

رستوران ارکیده

رستوران ارکیده در شهر تهران سه شعبه در آرژانتین، سعادت آباد و اقدسیه دارد. تمامی شعبات جزء لوکس ترین رستوران های تهران هستند و در کنار محیطی جذاب و دوست داشتنی، موسیقی زنده هم برگزار می شود. رستوران های ارکیده تنوعی از غذاهای ایرانی را برای مشتریان سرو می کنند و شعبات مازندران هم غذاهای محلی را در منوی خود قرار داده اند. تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند و کیفیت در این رستوران حرف اول را میزند. در این رستوران قرار است هزینه به مراتب بالایی را نسبت به اکثر رستوران های تهران پرداخت کنید اما این هزینه صرف کیفیت بالای غذاها شده و از نظر کیفیت و طعم غذاها، تمامی مشتریان رستوران ارکیده همیشه رضایت کاملی داشته اند.

رستوران ارکیده از آنجایی که یکی از شلوغ ترین رستوران های تهران در روزهای آخر هفته می باشد، می توانید از چند روز قبل میز رزرو کنید و در صورتی هم که قصد برگزاری جلسات را دارید یا با تعداد بالا می خواهید به رستورانی مراجعه کنید که همه چی تمام باشد، روی رستوران ارکیده می توانید حساب باز کنید.

آدرس شعبات تهران رستوران ارکیده

همانطور که گفتیم، رستوران ارکیده دارای 7 شعبه در شهرهای تهران، کرج و مازندران است و سه شعبه از آن ها در تهران قرار دارند. شعبه اول در اقدسیه واقع شده که شمال شرق تهران می باشد و برای دسترسی به این شعبه می بایست وارد اتوبان ارتش از سمت شرق به غرب شده و سپس وارد مسیر کند رو شوید تا به مجتمع شمیران سنتر رسیده و در طبقه دهم این مجتمع، رستوران ارکیده را مشاهده کنید. در میان شعبات تهران رستوران های ارکیده، شعبه اقدسیه یکی از زیباترین چشم اندازها را از شهر تهران ارائه می دهد.

شعبه دوم که به مرکز شهر نزدیک تر است، شعبه آرژانتین می باشد. این شعبه همانطور که از نامش مشخصی است در میدان آرژانتین قرار دارد و برای دسترسی به رستوران کافیست به ضلع شمالی میدان آرژانتین و ابتدای خیابان الوند مراجعه کنید.

در نهایت، به شعبه سوم می رسیم که در سعادت آباد واقع شده است. همانطور که میدانیم، سعادت آباد یکی از معروف ترین مناطق تهران برای رستوران گردی و بخصوص، گشت و گذار میان رستوران های لوکس می باشد و شعبه سعادت آباد رستوران ارکیده توانسته در میان محبوب ترین رستوران های لوکس سعادت آباد تهران قرار گیرد. برای دسترسی به شعبه سعادت آباد رستوران ارکیده کافیست به میدان کاج یا میدان طهرانی مقدم مراجعه کرده و در ضلع شرق میدان وارد خیابان سرو شرقی شوید و سپس چند متر جلوتر، وارد خیابان علامه شمالی شده و در همان ابتدای خیابان، رستوران ارکیده را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس شعبه اقدسیه رستوران ارکیده: 72146-021

شماره تماس شعبه آرژانتین رستوران ارکیده: 88885300-021

شماره تماس شعبه سعادت آباد رستوران ارکیده: 79397-021

ساعت کاری تمامی شعبات تهران رستوران ارکیده: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران ارکیده تهران

رستوران روحی تهران

رستوران روحی یکی از معروف ترین رستوراه های خاص و جذاب در تهران است و رستوران گردها علاقه زیادی به این رستوران دارند و رستوران بخاطر استفاده از ظرف های رویی معروف به روحی، توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند. رستوران روحی پنج شعبه در شهر تهران دارد که دو شعبه از محیطی بسیار زیبا و دوست داشتنی برخوردار بوده و دو شعبه دیگر با اینکه میز و صندلی های کمی برای نشستن دارند اما به صورت اکسپرس هستند و غذا در این شعبات به صورت بیرون بر با ظرف های باکیفیت ارائه می شود.

جذاب ترین بخش رستوران روحی که باعث محبوبیت شده، ظرف های رویی هستند. غذا خوردن در این ظرف های فلزی بسیار لذت بخش است و در این رستوران هنگام سرو غذاها، درب فلزی بر روی ظرف قرار داده می شود تا از سرد شدن غذا جلوگیری شود. به عنوان دسر بعد از غذا، رستوران روحی برای مشتریانش چای به همراه تافی و بیسکوئیت مادر سرو می کند که بسیار خاطره انگیز است. رستوران روحی انواع غذاهای ایرانی را برای مشتریانش سرو می کند. جوجه کباب و چلوکباب تنها بخشی از منوی غذایی رستوران هستند و غذاهای خانگی از جمله دمپختک، عدس پلو، قیمه، کوفته، چلوکباب تاوا، قیمه نثار و غیره هم در منوی رستوران مشاهده می شود.

طبق گفته مشتریان رستوران روحی، غذاهایی که در این رستوران سرو می شوند بسیار خوشمزه، باکیفیت و با حجم مناسب هستند اما از نظر قیمتی با اینکه از اکثر رستوران های تهران بیشتر می باشد اما ارزش هزینه کردن را دارد.

آدرس شعبات رستوران روحی تهران

یکی از شعبات رستوران روحی در شهرک غرب قرار دارد. غرب نشینان برای دسترسی به شعبه غربی رستوران روحی کافیست در شهرک غرب قبل از اینکه به میدان صنعت برسند وارد ایوانک و خیابان سیمای ایران شوند تا نزدیک به خیابان فلامک، رستوران عمو روحی را مشاهده کنند.

شعبه دوم رستوران عمو روحی در تجریش واقع شده و اگر میخواهید به این شعبه مراجعه کنید، باید ابتدا به میدان تجریش برسید و در شرق میدان تجریش، وارد خیابان شهرداری شده و جنب سینما آستارا، رستوران را ببینید اما در نظر داشته باشید از آنجایی که تجریش یکی از شلوغ ترین مناطق شمالی تهران به حساب می آید، پیدا کردن جای پارک در نزدیکی رستوران کار بسیار دشواری است مگر اینکه از پارکینگ های عمومی بخواهید استفاده کنید.

دومین شعبه رستوران روحی در شمال تهران در منطقه نیاوران قرار دارد. اگر میخواهید به شعبه نیاوران رستوران روحی مراجعه کنید در نظر داشته باشید شعبه نیاوران رستوران روحی در غرب میدان نیاوران واقع در خیابان باهنر قرار دارد. به عبارتی، در خیابان باهنر که در غرب میدان نیاوران واقع شده در سمت جنوب خیابان قبل از اینک به میدان برسید، رستوران را مشاهده خواهید کرد.

رستوران روحی دو شعبه هم در مرکز شهر دارد. شعبه اول در منطقه بهجت آباد واقع شده و در این منطقه اگر به میدان طومانیان مراجعه کنید و در جنوب میدان وارد خیابان شده و وارد اولین کوچه در سمت راست شوید، رستوران را مشاهده خواهید کرد. شعبه دوم مرکز شهر تهران رستوران روحی هم در نزدیکی خیابان خیابان ابن سینا قرار دارد و کافیست به ضلع شمالی باغ موزه نگارستان مراجعه کنید تا به رستوران برسید.

شماره تماس شعبه کریم خان رستوران روحی تهران: 91091080-021

شماره تماس شعبه شهرک غرب رستوران روحی تهران: 88376080-021

شماره تماس شعبه نگارستان رستوران روحی تهران: 33945460-021

شماره تمای شعبه تجریش رستوران روحی تهران: 33900138-021

ساعت کاری تمام شعبات رستوران روحی تهران: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 16:30 برای صرف وعده ناهار و از ساعت 19:30 الی 22:30 برای صرف وعده شام

ساعت کاری شعبه نگارستان رستوران روحی تهران: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 ظهر الی 8 شب و پنج شنبه و جمعه از ساعت 9 صبح الی 8 شب به همراه سرو وعده صبحانه

رستوران روحی

رستوران گردان برج میلاد

برج میلاد در دهه 80 شمسی ساخته شده و قرار بود تنها یک برج مخابراتی باشد اما امروزه، نه تنها یکی از جاذبه های دیدنی تهران به حساب می آید و از نمادهای پایتخت می باشد بلکه به لطف سالن های کنسرت، شهربازی تازه تاسیس، سکوی دید تهران، موزه های مختلف و از همه آن ها جذاب تر، رستوران گردانش از جمله تفریحگاه های شهر هم به شمار می رود. در بالای برج میلاد و زیر سکوی بازدید و موزه ها، یکی از خاص ترین و جذاب ترین رستوران های تهران قرار دارد که با نام رستوران گردان برج میلاد شناخته می شود.

رستوران گردان برج میلاد دارای چشم انداز 360 درجه از شهر تهران است و هر بخشی از رستوران که بنشینید، چشم انداز بسیار جذابی از تهران را مشاهده خواهید کرد. رستوران گردان برج میلاد جزء رستوران های لوکس تهران است و هنگامی که وارد رستوران می شوید، با پرسنلی خوش برخورد و شیک پوش، دکوراسیونی بسیار زیبا و دوست داشتنی، میز و صندلی های لاکچری و تزئینات شکیل روبرو می شوید. اگر هم قصد برگزاری جلسات و مراسم های مختلف را در رستوران برج میلاد دارید می توانید از قبل هم رزرو داشته باشید.

رستوران گردان منوهای مختلفی دارد. برای وعده صبحانه هم بخش سلف سرویس وجو دارد و هم منویی از انواع صبحانه های مختلف. برای وعده ناهار و شام، رستوران گردان برج میلاد تنوعی از غذاهای ایرانی شامل انواع خورشت ها، غذاهای گوشتی، مرغی، کباب ها و غیره را سرو می کند و اگر میخواهید فست فود میل کنید، رستوران دارای منوی اختصاصی فست فود بوده و انواع پیتزاها، ساندویچ ها، همبرگرها و غیره را سرو می کند. تمامی غذاهای رستوران برج میلاد باکیفیت و خوشمزه هستند اما بخاطر ماهیت رستوران گردان برج میلاد، خود را برای پرداخت هزینه های قابل توجه در این رستوران آماده کنید. بسیاری از مشتریان رستوران با اینکه از کیفیت و حجم غذاها راضی بودند اما از قیمت بالای غذاها شکایت داشتند.

در کنار غذاها، رستوران گردان برج میلاد منوی کافه به همراه سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم در کنار دسرهای تازه را دارد و جالب است بدانید طی چند وقت اخیر، رستوران برج میلاد اقدام به سرو بستنی هایی کرد که بر رویش روکش طلا قرار داده بودند بخاطر اینکه این بستنی ها گران قیمت ترین بستنی های تهران بودند، خبر ساز شدند.

آدرس رستوران گردان برج میلاد

همانطور که از نامش مشخص است، رستوران گردان برج میلاد در داخل برج میلاد قرار دارد و بهترین راه دسترسی به برج میلاد، اتوبان شیخ فضل الله است. از جنوب میدان صنعت و اتوبان همت وارد اتوبان شیخ فضل الله به سمت جنوب شده و پس از طی کردن مسافتی، مسیر اختصاصی برج میلاد را مشاهده می کنید. اگر با خودروی شخصی میخواهید به برج میلاد مراجعه کنید می توانید از پارکینگ اختصاصی برج میلاد هم برای پارک وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

شماره تماس رستوران گردان برج میلاد: 88620358-021

ساعت کاری رستوران گردان برج میلاد: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 12:30 الی 15:00 برای صرف وعده ناهار و از ساعت 8 شب الی 10:30 شب برای صرف وعده شام و روز جمعه از ساعت 7:30 الی 10 صبح برای صرف وعده صبحانه، از ساعت 12:30 الی 15:00 برای صرف وعده ناهار و از ساعت 8 شب الی 10:30 شب برای صرف وعده شام


رستوران گردان برج میلاد

رستوران سنتی شهربانو

رستوران سنتی شهربانو همانطور که از نامش مشخص است، از جمله رستوران های معروف سنتی تهران است اما منظور از رستوران سنتی، دکوراسیون و تزئینات سنتی رستوران است چراکه برخی تصور می کنند رستوران سنتی دارای تخت های سنتی هم هستند. رستوران هایی که محیطی به سبک سنتی و دوست داشتنی دارند طرفدارانشان روز به روز بیشتر می شود و در منطقه سعادت آباد و شهرک غرب، رستوران سنتی شهربانو یکی از بهترین رستوران های سنتی به شمار می رود.

در این رستوران موسیقی زنده هم برگزار می شود و معمولاً رستوران هایی که موسیقی زنده دارند جزء رستوران های گران قیمت محسوب می شود اما رستوران شهربانو نسبت به اکثر این دسته از رستوران ها قیمت های بسیار خوبی دارد و علاوه بر قیمت خوب، مشتریان رستوران در محیطی با تزئین سنتی، شیشه های رنگارنگ، میز و صندلی های شیک، موسیقی زنده در کنار سرو انواع غذاهای لذیذ و باکیفیت اوقات خوش خود را سپری می کنند.

در رستوران سنتی شهربانو که انواع غذاهای ایرانی، پیش غذاهای متنوع و دسرهای لذیذ را سرو می کند هم می توانید هزینه ای را به عنوان ورودی پرداخت کرده و از میز سلف رستوران برخوردار شوید و هم می توانید غذا را به صورت جداگانه سفارش دهید. تمامی غذاها از مواد اولیه باکیفیت تهیه می شوند و سرآشپزان مجربی هم غذاهای رستوران را طبخ می کنند. در وسط رستوران میز سلف قرار دارد و هر نوع غذای ایرانی، دسر و پیش غذا را که بخواهید می توانید بردارید و لذت ببرید.

در نظر داشته باشید بخاطر ماهیت رستوران سنتی شهربانو، طراحی و چیدمان میز و صندلی ها، اکثر مشتریان برای برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف رستوران شهربانو را انتخاب می کنند و اگ به دنبال رستورانی لوکس و شیک با خدمات سرویس دهی عالی هستید، بی شک رستوران شهربانو یکی از بهترین رستوران های غرب تهران و منطقه سعادت آباد و شهرک غرب خواهد بود.

آدرس رستوران سنتی شهربانو

اگر در میان بهترین رستوران های تهران رستوران سنتی شهربانو را انتخاب کرده اید، برای دسترسی به رستوران باید به شهرک غرب و بلوار دادمان مراجعه کنید. در بخش غربی خیابان دادمان هنگامی که به خیابان معروف درختی در ضلع شمال دادمان رسیدید، در سمت راست مرکز خرید آسمان و پارک سپهر را مشاهده کرده و در سمت چپ خیابان درختی هم فروشگاه ها، ویتامینه ها و رستوران سنتی شهربانو را مشاهده خواهید کرد. خیابان دادمان و بلوار درختی یکی از مناطق شلوغ شهرک غرب هستند و در روزهای آخر هفته به قدری این خیابان ها شلوغ می شوند که نه تنها شاهد ترافیک های سنگینی هستیم، بلکه پیدا کردن جای پارک بخصوص در نزدیکی رستوران سنتی شهربانو شانسی و کاری بسیار دشوار خواهد بود.

شماره تماس رستوران سنتی شهربانو: 88385838-021

ساعت کاری رستوران سنتی شهربانو: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران شهربانو تهران

رستوران رفتاری

رستوران رفتاری یکی از قدیمی ترین رستوران های تهران است که قدمت آن به سال 1289 هجری شمسی برمیگردد و از همان روزهای اول افتتاح رستوران بخاطر کیفیت بالایی که غذاهایش داشت به سرعت در میان مردم محبوب شد و امروزه هم جزء آن دسته از رستوران های تهران است که هرکس از شهرهای دیگر به پایتخت سفر می کند، برای رستوران گردی و میل کردن کباب ها و غذاهای ایرانی خوشمزه و باکیفیت به رستوران رفتاری مراجعه می کنند. رستوران رفتاری در تهران چیزی همانند رستوران پسران کریم در مشهد است و بخاطر محبوبیت بالایی که دارد، در نقاط مختلف تهران شعبات مختلفی را افتتاح کرده تا به راحتی پذیرای مردم باشد.

رستوران رفتاری توسط حاج علی اکبر رفتاری افتتاح شده است. در سال 1289 ایشان در بازارچه قوام الدوله که نزدیکی میدان شاهپور قرار دارد رستورانش را به همراه 16 کارگر افتتاح کرد. در ابتدا برای بازاری های بازارچه قوام الدوله غذا سرو می کرد و بعد از اینکه بازاری ها حسابی با غذاهای خوشمزه رستوران رفتاری لذت بردند، محبوبیت رستوران رفتاری آغاز شد. امروزه رستوران رفتاری در نقاط مختلف تهران شعبه دارد که در سعادت آباد، دولت، بام لند، خیابان انقلاب و دروازه طهرون واقع شده اند. همچنین رستوران رفتاری قرار است در آینده نزدیک هم در شهر دبی شعبه افتتاح کند.

تمامی شعبات رستوران رفتاری نظارت سختگیرانه بر روی آن ها حاکم است. تمامی غذاها باید از مواد اولیه باکیفیت به صورت روزانه تهیه شوند و سرآشپزان رستوران هم دوره های آشپزی به سبک رفتاری را گذرانده اند تا مشتریان به هر شعبه ای که مراجعه می کنند با کیفیت غذای یکسانی مواجعه شوند. همچنین تمامی شعبات رستوران رفتاری هم از دکوراسیون یکسانی هم بهرمند هستند که بسیار زیبا، ساده و در عین حال، شیک و مدرن است.

چلوکبابی رفتاری

معروف ترین شعبه رستوران رفتاری در خیابان وحدت اسلامی قرار دارد. این شعبه در سال 1290 هجری شمسی افتتاح شده و جالب است بدانید بین سال های 1340 تا 1350 هجری شمسی، مدیریت رستوران تصمیم گرفت تا طراحی و دکوراسیون رستوران را به گونه ای تعویض کند تا مشتریان آشپزخانه رستوران را به راحتی مشاهده کرده و مراحل طبخ غذاهایشان را ببینند. این کار بخاطر اینکه آشپزخانه رستوران رفتاری بسیار منظم، مرتب، بهداشتی و شیک بود باعث شد محبوبیت رستوران دوچندان شود. اگر میخواهید به این شعبه مراجعه کنید در نظر داشته باشید بخاطر نزدیکی شعبه وحدت اسلامی به بازار، اکثراً کسبه ها به رستوران مراجعه می کنند و فضای حاکم در رستوران کمی مردانه می باشد.

بعد از محبوبیت بالای شعبه اول رستوران رفتاری در نزدیکی میدان شاهپور، دومین شعبه در سال 1378 در منطقه سعادت آباد تهران افتتاح شد و این شعبه بخاطر بزرگ و لوکس بودن در کنار برخورداری از چشم انداز زیبای منطقه سعادت آباد، به سرعت تبدیل به یکی از پرطرفدارترین و شلوغ ترین رستوران های سعادت آباد تهران شد و برای برخی هم پاتوق دائمی شکم گردی چراکه این شعبه دارای میز سالاد بار هم می باشد.

بعد از شعبه سعادت آباد، رستوران رفتاری به سمت شرق تهران رفت در خیابان دولت که یکی از شلوغ ترین و معروف ترین خیابان های شرق تهران به شمار میرود، سومین شعبه خود را افتتاح کرد. با اینکه شعبه دولت در منطقه شلوغی قرار دارد و در کنار ترافیک های سنگین و دائمی، جای پارک هم به سختی در نزدیکی رستوران پیدا می شود اما شعبه دولت رستوران رفتاری در نزدیکی متروی صدر قرار دارد و به راحتی می توان با استفاده از مترو به این رستوران دسترسی داشت. لازم به ذکر است شعبه دولت از نظر منوی غذایی تفاوت هایی با سایر شعبات رستوران رفتاری دارد و انواع ساندویچ های کبابی و کته های قالبی هم به منوی غذایی این شعبه اضافه شده است.

جدیدترین شعبه رستوران رفتاری هم در منطقه بام لند قرار دارد بام لند منطقه ای در غربی ترین نقطه تهران و نزدیک به دریاچه چیتگر است که در واقع پاساژی بزرگ با ده ها رستوران، کافه و فست فود می باشد و این منطقه یکی از جذاب ترین پاتوق ها برای جوانان است. در شعبه بام لند رستوران رفتاری هم چشم انداز بسیار زیبایی از دریاچه و مناطق اطراف وجود دارد.

آدرس شعبات رستوران رفتاری

اگر تصمیم دارید به اولین و قدیمی ترین شعبه رستوران رفتاری که شعبه شاهپور یا وحدت اسلامی است مراجعه کنید، کافیست در مرکز تهران وارد میدان شاهپور شده و در میدان هم وارد خیابان وحدت اسلامی شوید اما قبل از اینکه به میدان حسن آباد برسید، رستوران را مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید این منطقه بخاطر نزدیکی به بازار بسیار شلوغ و پرترافیک بوده و پیدا کردن جای پارک مناسب در نزدیکی رستوران بسیار دشوار خواهد بود.

اگر هم در غرب تهران هستید و میخواهید به شعبه سعادت آباد رستوران رفتاری مراجعه کنید، ابتدا وارد خیابان علامه جنوبی شوید تا به مرکز تجاری طوس برسید. در داخل مرکز تجاری طوب و طبقه هشتم رستوران رفتاری را مشاهده خواهید کرد. شعبه سعادت آباد رستوران رفتاری در کنار شعبه بام لند امکان مراجعه با خودروی شخصی را دارد و به راحتی می توانید جای پارک مناسب در نزدیکی رستوران پیدا کنید و خیابان های دسترسی به رستوران رفتاری شعبه سعادت آباد هم از ترافیک های کمتری نسبت به سایر شعبه ها برخوردارند

شعبه دولت رستوران رفتاری همانطور که از نامش معلوم است در خیابان دولت قرار دارد و اگر میخواهید به این شعبه مراجعه کنید در نظر داشته باشید رستوران رفتاری در تقاطع خیابان دولت و بلوار کاوه و در مجاورت داروخانه مقدم واقع شده است. شعبه بام لند رستوران رفتاری هم که در انتهای اتوبان همت، بلوار خلیج فارس، میدان موج، بلوار موج و سپس، مرکز خرید بام لند قرار دارد.

شماره تماس شعبه وحدت اسلامی رستوران رفتاری: 55382155-021

شماره تماس شعبه سعادت آباد رستوران رفتاری: 88687751-021

شماره تماس شعبه دولت رستوران رفتاری: 22769496-021

شماره تماس شعبه بام لند رستوران رفتاری: 40447951-021

شماره تماس شعبه انقلاب رستوران رفتاری: 66124627-021

ساعت کاری شعبه وحدت اسلامی رستوران رفتاری: همه روزه از ساعت 11:00 الی 15:00 و از ساعت 19:00 الی 22:00 شب

ساعت کاری شعبه سعادت آباد رستوران رفتاری: همه روزه از ساعت 12:00 الی 15:30 و از ساعت 19:30 الی 22:30 شب

ساعت کاری شعبه دولت رستوران رفتاری: همه روزه از ساعت 12 الی 15:30 و از ساعت 19:30 الی 23 شب

ساعت کاری شعبه بام لند رستوران رفتاری: همه روزه از ساعت 12:00 الی 16:00 و از ساعت 20:00 الی 23:30 شب

رستوران رفتاری

1 دیدگاه در “بهترین رستوران های تهران

  1. محسن گفت:

    رستوران گردان برج میلاد قدیم غذاش خوب بود و الان واقعا جزو بهترین رستوران های تهران نمی باشد و بی نهایت کیفیت غذاش پایین اومده و الکی گرون هست و فقط چون جزو رستوران های با موسیقی زنده در تهران هست یکسری ادم میره و به نظرم بهترین رستوران تهران در حال حاظر رستوران روحی می باشد که الان در شهرک غرب بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.