مهرشهر کرج

مدت زمان خواندن این مطلب : 8 دقیقه

مهرشهر کرج از لوکس ترین محله های کرج در استان البرز است که در جنوب آزادراه تهران – کرج واقع شده است. کرج شهری خوش آب و هوا با مناطق متعدد در استان البرز بوده و از آنجایی که به پایتخت نزدیک است، از مهمترین شهرهای اطراف تهران به شمار می رود. برخی از محله های کرج به لحاظ امکانات و رعایت اصول شهرسازی در سطح بالاتری از مابقی محله ها قرار دارند و افراد زیادی آن ها را برای سکونت انتخاب می کنند. مهرشهر کرج نیز یکی از همان محله های کرج است که دارای طرفرداران زیادی بوده و تاریخچه ای غنی را پشت سر گذاشته است. در ادامه این مطلب همراه لوکس ویلا باشید تا با این محله پرطرفدار بیشتر آشنا شویم.

تاریخچه مهرشهر کرج

مهرشهر کرج از قدیمی ترین و بهترین محله های کرج می باشد که کاخ مروارید، از یادگاری های دوران پهلوی در آن باقی مانده است. این محله در بخش جنوبی آزادراه تهران – کرج جای گرفته و سه خیابان اصلی به نام های خیابان شهرداری، خیابان گلها و خیابان ارم را شامل می شود. از آنجایی که باغ های سرسبز فراوانی در اطراف این محله قرار دارند، تأثیر به سزایی در مطلوب بودن هوای مهرشهر دارند. با روی کار آمدن حکومت پهلوی، کاخ بزرگ و مجللی به نام کاخ مروارید در منطقه مهرشهر کرج ساخته شد و امروزه به یکی از مهمترین کاخ ها و جاذبه های دیدنی کرج تبدیل شده است و بازدیدکنندگان زیادی را برای گردش به سمت خود جذب می کند. بعد از آن که کاخ مروارید در این محله ساخته شد، دو بلوار در منطقه ویلایی ساخته شد و با نام های بلوار ارم و بلوار چهارباندی (شهرداری) شناخته می شوند و در سه فاز مجاور کاخ مروارید قرار دارند و به مهرشهر کرج نامگذاری شد.

پس از آن که دولت پهلوی برچیده شد و انقلاب اسلامی روی کار آمد، بلوار گلها و فاز 4 نیز به این منطقه گرویدند و منطقه ای وسیع تری را پدید آوردند. ویلاهای بزرگ و به صورت پراکنده در این منطقه وجود داشتند و از سه سوی خود منتهی به زمین های احداث شده به دستور شمس پهلوی می شدند. در زمان حکومت پهلوی، شمس پهلوی دستور احداث زمین هایی را صادر کرده بود که در تلطیف و پاک سازی هوای این منطقه کارآمد باشند. تا اواخر سال 1357 ویلاهای متعددی در این منطقه ساخته شدند و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شدند. پس از انقلاب اسلامی، اغلب زمین های خالی و ویلاهایی که خالی از سکنه و به صورت متروک مانده اند، به وقف بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی در آمدند. در پی این ها، کاخ مروارید نیز که از یادگاری های دوران پهلوی بود، سپاه پاسداران آن را تصرف نمود.

همانطور که گفته شد، در دوره های گذشته ویلاهای مختلفی در این منطقه از کرج ساخته شده بودند که بسیاری از آن ها از طراحی های بی نظیر و زیبایی بهره می بردند و در بلوار شهرداری یا همان منطقه فازهای 1، 2 و 3 جای گرفته بودند. بلوار شهرداری مهرشهر کرج توسط خیابان ارم و خیابان کمربندی محاصره شده و در میان آن ها جای گرفته است. در نهایت منطقه مهرشهر به کرج پیوند خورد و مجوز ساخت آپارتمان صادر گردیدند و در پی آن بسیار از ویلاهای قدیمی این منطقه تخریب شدند. پس از تخریب ویلاهای قدیمی، آپارتمان های چند طبقه ای به جای آن ها ساخته شدند.

اما از گذشته تا به امروز این شهر از کرج را شهری ویلایی می شناسیم و بافت ویلایی خود را حفظ نموده و ویلاهای زیادی نیز در آن وجود دارند. کاخ مروارید که امروزه به عنوان یکی از جاذبه های تاریخی کرج شناخته می شود و به دستور شمس پهلوی ساخته شده بود، در بلوار ارم این منطقه جای گرفته است. شمس پهلوی به بیماری آسم مبتلا بود و به همین جهت به دستور پزشک بایستی تهران را ترک می کرد و همین باعث شد دستور ساخت کاخی زیبا را صادر و در آن زندگی کند.

مهرشهر کرج

بافت محله مهرشهر کرج

منطقه 12 کرج به محله مهرشهر کرج اختصاص یافته و همانطور که با گذشته این محله آشنا شدیم، دانستیم که از گذشته تا امروز، محله ای ویلایی نشین بوده و اگر بخواهیم در رابطه با ساخت و سازهایی که در این محله صورت پذیرفته اند، باید بدانیم که در زمان های گذشته برای ساخت و سازهای بناها اصول شهرسازی اصلا رعایت نشده و خانه ها و ویلاهای بسیار قدیمی و فرسوده ای در آن وجوود دارند. همچنین متأسفانه بسیاری از خانه ها فاقد سند بوده و تنها دارای قولنامه می باشند و در این میان بایستی دولت به مالکان خانه های قدیمی این محله جهت بازسازی خانه های خود تسهیلاتی را ارائه دهد.

پیش از آن که محله مهرشهر به کرج پیوند بخورد و محله ای از شهر کرج به شمار رود، خانه های ویلایی مختلفی در آن وجود داشتند و پس از انقلاب، بسیاری از خانه های ویلایی جایشان را به آپارتمان های چند طبقه ای دادند. اما خانه های ویلایی به صورت کلی از بین نرفتند و در حال حاضر ویلاهای متعددی را در این محله شاهد هستیم. در کنار خانه های ویلایی، آپارتمان های لوکس و بسیار شیک زیادی نیز ساخته شده اند و نمای بسیار زیبایی را برای این محله از کرج پدید آورده اند. فاز 4 مهرشهر که در ناحیه شمالی این منطقه قرار دارد، ساخت آپارتمان ها در آن از زمان بعد از انقلاب صورت پذیرفتند و رفته رفته بر تعداد آپارتمان های ساخته شده، اضافه گردیدند. فاز 4 مهرشهر کرج تشکیل شده از بلوارهای زیر می باشند:

 • بلوار 410
 • بلوار گلهای شرقی
 • بلوار گلهای غربی
 • بلوار زرهبان

قیمت ملک در مهرشهر کرج

محله مهرشهر جزء لوکس ترین محله های کرج به شمار می آید که اصلی ترین بافت آن به صورت ویلایی بوده، اما آپارتمان های لوکس و مجللی در آن ساخته شده اند. این محله به عنوان یکی از گران قیمت ترین محله های کرج محسوب می شود. از لوکس ترین و گران قیمت ترین مناطق این محله می توان به فاز های 1 تا 4 آن اشاره نمود که انواع ویلاها و آپارتمان های لوکس در آن وجود دارند. به صورت کلی می توان این گونه دریافت، خانه هایی که در بخش شرقی این محله قرار گرفته اند، دارای بافت بهتری به لحاظ امکانات و رعایت اصول شهرسازی بوده و  به تبع نیز دارای قیمت های بالاتری می باشند.

مراکز خرید مهرشهر کرج

مهرشهر که از بهترین محله های کرج به شمار می رود، انواع امکانات رفاهی در آن وجود دارند که در این میان می توان به مراکز خرید مهرشهر اشاره نمود. این محله چندین مراکز خرید مختلف را در خود جای داده و اهالی این محله می توانند بدون آن که از محله خود خارج شوند، به سراغ مراکز خرید بروند و هر آنچه که نیاز داشته باشند، می توانند تهیه کنند و برخی از آن ها در دسته بهترین مراکز خرید کرج محسوب می شوند. در ادامه این بخش به آشنایی با تمام مراکز خرید مهرشهر کرج می پپردازیم.

مرکز خرید مبنا

از جمله بهترین مراکز خرید مهرشهر کرج می توان به مرکز خرید مبنا اشاره نمود که دارای مساحتی حدود 2400 متر مربع بوده و علاوه بر واحدهای تجاری، امکانات رفاهی نظیر رستوران و کافی شاپ در آن وجود دارند. مرکز خرید مبنا دارای 2 طبقه بوده و حدود 50 واحد تجاری در آن قرار دارند. از محصولات و اجناسی که در واحدهای تجاری این پاساژ به فروش می رسند، می توان به انواع لباس، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی و سوارکاری، شال و روسری، عطر و ادکلن و غیره اشاره نمود.

سایر مراکز خرید مهرشهر کرج عبارتند از:

 • مرکز خرید رویال: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار بهشتی، ابتدای خیابان فروغی اصفهان
 • مرکز خرید پارس: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، انتهای خیابان 111
 • مجتمع تجاری اداری سپهر: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، نبش خیابان 116 غربی
 • برج پاسارگاد: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، رو به روی باغ سیب، ضلع شمال غربی میدان

مراکز درمانی مهرشهر کرج

 • درمانگاه مرکزی مهرشهر: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بین خیابان های 118 و 119
 • درمانگاه جامع: استان البرز، کرج، مهرشهر، نبش خیابان بانک ملت
 • درمانگاه شبانه روزی مهرگان: استان البرز، کرج، مهرشهر، کیانمهر، بلوار امیرکبیر، بلوار آزادی، میدان مهرگان
 • کلینیک فردان: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، نبش خیابان 309، مقابل خیابان ششم
 •  بیمارستان ثارالله: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، حسین آباد مهرشهر، کوی فرهنگ، میدان فرهنگ
 • بیمارستان ارم: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بلوار شهید دشتبان زاده، نبش خیابان پامچال

ریشه نام مهرشهر

از آنجایی که می دانیم بانی این شهر در کرج، شمس پهلوی از خاندان پهلوی می باشد و در زمان حکومت پهلوی این شهر ربنیان گذاری شده است، شمس پهلوی علاقه زیادی به مهر یا همان خورشید و آیین های مربوط به آن داشت، اصلی ترین دلیل برای نام گذاری این شهر از کرج به نام مهرشهر بود. حتی علاقه وافر ایشان به خورشید سبب شده بود، نام خود را از خدیجه به شمس تغییر دهد. همچنین همسر وی که عزت الله نام داشت، نام خود را به مهرداد به معنی هدیه خورشید تغییر داد. لذا این شهر زیبا و ویلایی به دستور شمس پهلوی به مهردشت نام گذاری شد و به مرور زمان به مهرشهر تغییر پیدا کرد.

معرفی مناطق مهرشهر کرج

مهرشهر کرج که از بهترین مناطق شهرستان کرج در استان البرز به شمار می رود و خانه های ویلایی و آپارتمانی زیادی در آن وجود دارند، در مناطق 4 و 12 کرج جای گرفته اند و می توان این گونه دریافت کرد که خود منطقه مهرشهر به همراه محله های خود در مناطق 4 و 12 کرج قرار گرفته اند.

بلوار شهرداری

از لوکس ترین خیابان های مهرشهر می توان به بلوار شهرداری اشاره نمود که علاوه بر لوکس و گران قیمت بودن، از پر تردد ترین خیابان های این منطقه از کرج به شمار می رود. فازهای 1، 2 و 3 مهرشهر در بلوار شهرداری مهرشهر جای گرفته اند و خانه های و دیگر ملک هایی که در این خیابان قرار دارند، از گران ترین خانه ها و ملک های کرج محسوب می شوند. بلوارهای طولانی و سرسبزی که در این محله از کرج وجود دارند، از بهترین ویژگی های آن به حساب می آیند و سبب زیبایی و تلطیف هوا می شوند. بلوار شهرداری جرء خوش آب و هواترین مناطق مهرشهر کرج به شمار می آید.

مهرشهر کرج

بلوار ارم

بلوار ارم با مسافتی حدود 12 کیلومتر به عنوان بلندرترین بلوار کشور معرفی شده و از بهترین مناطق مهرشهر کرج شناخته می شود. منطقه 4 در شمال و منطقه 12 کرج در جنوب این بلوار قرار گرفته اند. یکی از دیدنی های کرج که پارک هامون نام دارد و وسعت آن به حدود 3 هکتار می رسد، در بلوار ارم قرار دارد.

لوکس ترین و گران ترین محله های مهرشهر کرج

مهرشهر که خود یکی از لوکس ترین محله های کرج به حساب می آید، محله های بسیار لوکس و گران قیمتی را در خود جای داده  که نسبت به دیگر محله های کرج و حتی خود مهرشهر، دارای امکانات بیشتر و خانه های لوکس تر می باشد. از لوکس ترین و گران ترین محله های مهرشهر کرج می توان به فاز 1، 2، 3 و 4 اشاره نمود. گران ترین خانه های مهرشهر در این محله ها قرار دارند. قسمت شرقی مهرشهر دارای محبوبیت و بافت بهتری نسبت به قسمت غرب آن داشته و همچنین قیمت خانه های بخش شرقی بسیار گران تر از بخش غربی می باشند.

مهمترین خیابان های مهرشهر عبارتند از:

 • خیابان ولیعصر
 • خیابان امیرکبیر
 • خیابان آزادی

فاز 1 مهرشهر

از بهترین و خوش آب و هوااترین مناطق مهرشهر کرج می توان به فاز 1 آن اشاره نمود. باغ های سرسبز فراوانی در این منطقه قرار دارند که علاوه بر زیبایی، توانسته اند آب و هوایی مطلوب و دلنشین را برای آن پدید آورند و افرادی که فاز 1 مهرشهر را به عنوان محل زندگی خود انتخاب کرده اند، از آب و هوای آن لذت ببرند. اغلب خانه هایی که در فاز 1 قرار دارند، خانه های ویلایی بوده و تعداد آپاررتمان های آن محدود هستند. از آنجایی که میزان تراکم در این منطقه پایین می باشد، ترافیک نیز کمتر دیده می شود. در آخر نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که قیمت خانه های ویلایی و حتی آپارتمان ها در فاز 1 مهرشهر کرج بالا می باشند. در سمت شرقی این فاز خیابان 100 شرقی تا 200 شرقی و در غرب خیابان 100 غربی تا 120 غربی واقع شده اند.

فاز 2 مهرشهر کرج

از دیگر محله های پرطرفدار مهرشهر می توان به فاز 2 آن اشاره نمود که از خیابان های دنج و عریض بهره می بردو از آنجایی که چمن کاری های زیادی در میان بلوارهای این منطقه وجود دارند، شاهد آب و هوای مطلوب در آن هستیم. بسیاری از امکانات رفاهی در این فاز از مهرشهر جای گرفته اند. برخی از این امکانات رفاهی شامل بهترین کافه ها و رستوران های کرج نیز می باشند. خیابان 202 شرقی تا خیابان 214 شرقی در بخش شرقی این فاز و خیابان 120 غربی تا 223 غربی نیز در بخش غربی آن وجود دارند.

مهرشهر کرج

فاز 3

از آرام ترین محله های مهرشهر می توان به فاز 3 آن اشاره کرد. فاز 3 مهرشهر نیز از پرطرفدارترین مناطق کرج برای زندگی به شمار می روند و انواع خانه های ویلایی و آپارتمانی در آن وجود دارند. بسیاری دیگر از امکانات رفاهی مهرشهر همچون مراکز آموزشی، درمانی، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه ها و غیره در فاز 3 مهرشهر کرج جای گرفته اند. از همین رو نسبت به دیگر فازهای مهرشهر دارای تردد و ترافیک بیشتری می باشد. اما همچنان توانسته در خیابان هایی که خانه های مسکونی در آن ها واقع هستند، آرامش خود را حفظ نماید.

فاز 4

در نزدیکی اتوبان کرج – قزوین یکی دیگر از فازهای مهرشهر قرار گرفته که با عنوان فاز 4 شناخته می شود و از آنجایی که این اتوبان در نزدیکی محله فاز 4 واقع شده، این منطقه چندان از آب و هوای خوب و مناسبی برخوردار نیست. اما از آنجایی که دارای مسیرهای دسترسی آسان و ساده ای می باشد، بسیاری از مراکز آموزشی و دولتی در آن قرار گرفته اند و این موارد نیز مزید بر علت شلوغی این منطقه می باشند. اتوبان کرج – قزوین از بخش شمالی فاز 4 عبور می کند و باغ های سیب فراوانی در بخش جنوبی آن وجود دارند.

در واقع فاز 4 مهرشهر کرج از بخش شمال به اتوبان کرج – قزوین، از شرق به بلوار یادگار امام، از غرب به شهرک دریا و از جنوب به باغ های سیب محدود می گردد. از آنجایی که این اتوبان پرتردد در نزدیکی این منطقه قرار دارد، باعث آلودگی آب و هوای محله های فاز 4 شده است.بخش غربی این فاز از خیابان 506 غربی شروع شده و تا خیابان 525 غربی ادامه دارد و در بخش شرقی آن نیز از خیابان 402 شرقی شروع شده و تا خیابان 415 شرقی امتداد دارد.

فاز 5 مهرشهر

فاز 5 مهرشهر جزء مناطق خوب مهرشهر نبوده و از همان زمان ابتدا تا به امروز، توجه چندانی به آن نشده و تدابیری برای آن اندیشیده نشده است. خیابان های محدود و کوچکی در این محله وجود دارند و تنها مزیتی که می توان برای فاز 5 این منطقه ذکر کرد، دسترسی آسان آن می باشد. این فاز از بافت اصلی منطقه مهرشهر دارای فاصله چشمگیری می باشد.

فاز 12

آخرین فازی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم و از ویژگی های آن بگوییم، فاز 12 مهرشهر کرج می باشد. فاز 12 نیز از بهترین مناطق مهرشهر محسوب شده و افرادی که در این محله زندگی می کنند، از آرامش و سکوت دلنشینی برخوردارند. فاز 12 در بخش جنوبی مهرشهر قرار داشته و فرودگاه پیام نیز در نزدیکی این فاز قرار دارد. خیابان امیرکبیر که از مهمترین خیابان های مهرشهر می باشد در این فاز قرار داشته و از میانه آن نیز بلوار ارم عبور می کند. همچنین امکانات رفاهی و خدماتی متعددی در این فاز وجود دارند که از دیگر دلایل محبوبیت این منطقه شده اند. اسدآباد، اخترآباد و شهر نور در این فاز قرار دارند.

مهرشهر کرج

مراکز آموزشی مهرشهر کرج

 • آموزشگاه و مرکز مشاوره کنکور پرسا: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، نبش خیابان 200
 • دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه ایران دخت: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 1، خیابان 100 شرقی، فرعی دوم غربی، پلاک 739
 • آموزشگاه موسیقی، تئاتر و نقاشی هزار آوا: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان 100 غربی
 • آموزشگاه علمی تقویتی متوسطه کنکور کوثر: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، قبل از خیابان رسولی، ساختمان سبز رایانه، جنب آموزشگاه های کانون زبان کوثر و سبز رایانه
 • کانون زبان کوثر: استان البرز، کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، ساختمان های آجر نما، بلوک 5، ساختمان سبز رایانه، طبقه اول

باشگاه های ورزشی مهرشهر کرج

 • آکادمی ورزشی متب (ویژه بانوان): استان البرز، کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، ابتدای خیابان رسولی، گلستان 2
 • باشگاه ورزشی مهرگان: استان البرز، کرج، مهرشهر، انتهای بلوار شهرداری، خیابان 341، نبش خیابان انقلاب
 • باشگاه بدنسازی تربیت: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، خیابان گلستان دوم
 • مجموعه تفریحی تکاف: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 1 مهرشهر، بلوار شهرداری، کنارگذر شهرداری
 • باشگاه فرهنگی ورزشی تاتی: استان البرز، کرج، مهرشهر، شعبان آباد
 • مجموعه سلامت بیدگلی: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 2، بلوار شهرداری، خیابان 111
 • کلوپ تنیس مهرشهر: استان البرز، کرج، مهرشهر، خیابان شقایق دوم
 • مجموعه ورزشی رز: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 2 مهرشهر، بلوار امام خمینی
 • باشگاه نفس: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 4 مهرشهر، بلوار رزه بان، خیابان 403
 • باشگاه ورزشی ایده آل پرو (ویژه آقایان): استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 4 مهرشهر، بلوار رزه بان
 • باشگاه تک ستاره البرز: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 1 مهرشهر، خیابان شکوفه، خیابان 2 غربی
 • استخر و مجموعه ورزشی ترمه: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 3 مهرشهر، خیابان مهرویلا، خیابان 101
 • مجموعه دوچرخه سواری دخترانه و پسرانه: استان البرز، کرج، مهرشهر، خیابان بنفشه
 • باشگاه بدنسازی ارم نو: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی
 • باشگاه بدنسازی اسپرت آرت: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز  1 مهرشهر، بلوار شهرداری، کنار گذر شهرداری
 • مجتمع ورزشی انرژی پلاس: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 1 مهرشهر، بلوار امام خمینی، خیابان 100 غربی
 • استخر و سونای همایون: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 4 مهرشهر
 • استخر ساحل 2 مهرشهر: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 3 مهرشهر، خیابان انقلاب، خیابان 329
 • باشگاه بدنسازی ژرفان: استان البرز، کرج، مهرشهر، فاز 4 مهرشهر، بلوار رزه بان

قیمت ملک در مهرشهر کرج

مهرشهر کرج درست همانجایی است که اگر به دنبال منطقه ای آرام در نزدیکی تهران هستید، می توانید به سراغ آن بروید. مهرشهر کرج منطقه ای بسیار آرام و لوکس می باشد که انواع آپارتمان ها و خانه های ویلایی لوکس و گران قیمت در آن وجود دارند. همانطور که می دانیم، این منطقه از کرج جزء گران قیمت ترین مناطق این شهر بوده و همچنین هر کدام از خانه های ویلایی این منطقه دارای فاصله ای حدود 3 متر با یک دیگر بوده و همین امر یکی دیگر از دلایل بالا بودن قیمت خانه و ملک در این منطقه محسوب می شود. بلوار شهرداری مهرشهر کرج به دلیل نردیکی به باغ سیب مهرشهر از قیمت بالاتری نسبت به دیگر مناطق مهرشهر برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. لذا اگر به دنبال منطقه از آرام و لوکس اما در نزدیکی پایتخت هستید و دارای دسترسی آسانی باشد، می توانید مهرشهر کرج را به عنوان محل زندگی خود انتخاب نمایید.

سوالات متداول

مهرشهر کرج کجاست؟

مهرشهر از معروف ترین و بزرگترین مناطق کرج است که در بخش غربی کرج قرار دارد.

فاصله تهران تا مهرشهر کرج چقدر است؟

از تهران تا مهرشهر کرج حدود 45 کیلومتر مسافت وجود دارد که به طور میانگین حدود 1 ساعت برای دسترسی به آن زمان نیاز است.

لوکس ترین و گران ترین محله های مهرشهر کرج کدام اند؟

فازهای 1، 2، 3 و 4 از لوکس ترین و گران ترین محله های مهرشهر کرج محسوب می شوند.

مراکز خرید مهرشهر کرج را نام ببرید؟

مرکز خرید مبنا، مرکز خرید پارس، مرکز خرید رویال و برج پارس از مراکز خرید مهرشهر کرج به شمار می آیند.


[html_block id=”69577″]

راهنما سایت

آدرس

استان البرز، کرج

شماره تماس

هزینه بازدید

رایگان

ساعات بازدید از این جاذبه

شنبه

24 ساعته

یک‌شنبه

24 ساعته

دو‌شنبه

24 ساعته

سه‌شنبه

24 ساعته

چهار‌شنبه

24 ساعته

پنج‌شنبه

24 ساعته

جمعه

24 ساعته
مسیریابی آنلاین
مطالب مشابه