نوشهر شهری سرسبز و مملو از جاهای دیدنی، جنگل های بی نظیر، بناهای تاریخی سواحل بکر و تفریحات خاطره انگیزی است و هرکسی که اوقات فراغت خود را در نوشهر سپری می کند، بی شک یکی از بهترین تجربه های سفر به شمال کشور را برای خود رقم میزند. به دلیل جذابیت غذاهای محلی و همچنین وجود رستوران های بسیار، رستوران گردی به یکی از محبوب ترین تفریحات در این شهر تبدیل شده است. اگر شما هم علاقمند به رستوران گردی هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین رستوران های نوشهر بیشتر آشنا شوید.

رستوران نرگس خاتون

رستوران نرگس خاتون یکی از رستوران های لوکس و نسبتاً گرانقیمت نوشهر است و از معدود رستوران هایی می باشد که به لطف سرو انواع غذاهای باکیفیت و بی نظیر، همه آن را میشناسند. این موضوع را زمانی مشاهده خواهید کرد که در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری به نوشهر سفر می کنند، جمعیت زیادی را در رستوران مشاهده کنید.

رستوران نرگس خاتون از محیطی با دکوراسیون شیکی برخوردار بوده و علاوه بر میز و صندلی ها، تخت های مختلفی هم در رستوران مشاهده می شود. در منوی رستوران، انواع غذاهای ایرانی شامل انواع خورشت ها، کباب ها و غیره مشاهده می شود اما غذاهای محلی شمال کشور هم در منو هستند که مهم ترین دلیل محبوبیت رستوران نرگس خاتون در میان بهترین رستوران های نوشهر به شمار میرود چراکه از نظر مردم و گردشگران، یکی از بهترین مقاصد در نوشهر برای تجربه طعم بی نظیر غذاهای لذیذ شمالی، رستوران نرگس خاتون می باشد. لازم به ذکر است تمامی غذاها علاوه بر اینکه از کیفیت بالایی برخوردار هستند، قیمت های بسیار خوبی هم دارند.

آدرس رستوران نرگس خاتون نوشهر

رستوران نرگس خاتون در شرق نوشهر قرار دارد و افرادی که در میان بهترین رستوران های نوشهر، رستوران نرگس خاتون را برای غذاهای لذیذ شمالی انتخاب کرده اند ابتدا باید نوشهر را به سمت شرق ترک کنند تا از میدان آزادی وارد جاده شده و پس از 2.5 کیلومتر، در سمت راست جاده رستوران نرگس خاتون را مشاهده کنند. همچنین رستوران نرگس خاتون دارای پارکینگ اختصاصی بوده و در ایام شلوغ هم با اینکه ظرفیت پارکینگ تکمیل می شود، به دلیل حضور نگهبان رستوران مشکلی از بابت جای پارک نخواهید داشت.

شماره تماس رستوران نرگس خاتون نوشهر: 52339292-011

ساعت کاری رستوران نرگس خاتون نوشهر: همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

رستوران نرگس خاتون نوشهر

رستوران حسن رشتی نوشهر

رستوران حسن رشتی نوشهر از معدود رستوران های این شهر است که به ندرت خلوت بوده و همیشه بخصوص در ایام اوج سفر مردم به شهرهای شمالی کشور، ترافیک های سنگینی را در جلوی رستوران مشاهده خواهید کرد. رستوران حسن رشتی را افرادی که به رشت سفر کرده اند میشناسند چراکه در شهر رشت، رستوران حشن رشتی جزء بهترین و محبوب ترین رستوران ها می باشد اما در نوشهر هم این رستوران توانسته در میان بهترین رستوران های نوشهر قرار گرفته و روز به روز به کیفیت غذاهای لذیذش هم اضافه کند.

رستوران حسن رشتی نوشهر تنوعی از غذاهای ایرانی و محلی را برای مشتریانش سرو می کند و اگر به دنبال رستورانی هستید که درکنار غذاهای لذیذ و دوست داشتنی، قیمت های بسیار خوبی هم داشته باشند، بی شک رستوران حسن رشتی می تواند انتخاب بی نظیری باشد. رستوران حسن رشتی محیطی با دکوراسیون شیک دارد و برخلاف برخی از بهترین رستوران های نوشهر که محیطی بسیار لوکس داشته و به طبع آن، قیمت های غذاها هم بالا می باشد، خبری از تزئینات پرزرق و برق در این رستوران نیست. لازم به ذکر  است  رستوران حسن رشتی نوشهر با اینکه ظرفیت بالایی دارد اما در برخی از ایام خاص سال که افراد بسیاری راهی نوشهر می شود، توانایی پاسخگویی به حجم زیاد مشتریان را نخواهد داشت.

آدرس رستوران حسن رشتی نوشهر

رستورنا حسن رشتی نوشهر در میدان فردوسی قراردارد و برای اینکه بتوانید به رستوران دسترسی داشته باشید، ابتدا هرکجای نوشهر که هستید وارد خیابان فردوسی شوید و این خیابان را تا انتها به سمت ساحل بروید تا بعد از تقاطع خیابان عمادالدین کرمی، رستوران حسن رشتی را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید برخی از جاذبه های دیدنی نوشهر هم در نزدیکی رستوران حسن رشتی قرار دارند  که شامل برج تی وی اس و بازار روز نوشهر بوده و بازدید از آن ها هم خالی از لطف نخواهد بود.

شماره تماس رستوران حسن رشتی نوشهر: 52333317-011

ساعت کاری رستوران حسن رشتی نوشهر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 18:00 و از ساعت 19:00 الی 23:00

رستوران حسن رشتی نوشهر

رستوران دامون نوشهر

اگر در سفر به نوشهر، درجستجوی بهترین رستوران های نوشهر هستید و از طرفی، در میان رستوران های نوشهر هم میخواهید به سراغ رستورانی ساحلی رفته و از چشم انداز زیبای دریا و ساحل هم نهایت لذت را ببرید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به رستوران دامون بیاندازید. با آوردن نام دامون، یاد جزیره کیش و شهرک لاکچری دامون ساحلی میافتیم اما در شهر نوشهر، رستورانی با همین نام قرار دارد که غذاهای بسیار باکیفیت و لذیذی را برای مشتریانش سرو کرده و یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت بالای رستوران در میان مردم و گردشگران، چشم انداز زیبای دریا است.

رستوران دامون نوشهر دارای دو محیط روباز و سرپوشیده می باشد. محیط سرپوشیده از دکوراسیونی معمولی بخوردار بوده و ظرفیت نسبتاً کمی هم دارد و محیط روباز دارای چشم انداز زیبا از دریا و ساحل می باشد هرچند تعداد بسیار محدودی میز و صندلی در محیط روباز رستوران قرار داده شده است. رستوران غذاهای باکیفیتی را سرو می کند که از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند و همچنین، افرادی که قبلاً به این رستوران مراجعه کرده اند از کیفیت غذا، قیمت پرداخت شده و سرویس دهی، راضی بودند.

آدرس رستوران دامون نوشهر

رستوران دامون فاصله قابل توجهی تا مرکز شهر نوشهر دارد و برای دسترسی به رستوران ابتدا باید در شرق نوشهر وارد جاده نور شده و هنگامی که بعد از طی کردن مسیری 12 کیلومتری به منطقه بند پی رسیدید، رستوران را در آنسوی جاده مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران دامون نوشهر: 52058460-011

ساعت کاری رستوران دامون نوشهر: همه روزه از ساعت 11:15 الی 9 شب

رستوران دامون نوشهر

رستوران گلبرگ نوشهر

رستوران گلبرگ از معدود رستوران هایی است که در نزدیکی رستوران قرار بگیرید خود به خود در جستجوی بوی هوس انگیز رستوران خواهید بود تا به کبابی گلبرگ برسید. یکی از شلوغ ترین و جذاب ترین رستوران های نوشهر که در روزهای اوج سفر مردم، به عنوان شلوغ ترین رستوران منطقه شناخته می شود، رستوران گلبرگ است. این رستوران درواقع کبابی و جگرکی بوده و انواع جوجه ها، کباب ها و جیگرهای لذیذ در این رستوران سرو می شود. رستوران گلبرگ نوشهر دارای دو محیط روباز و سرپوشیده بوده و از همه مهم تر، تمامی غذاها، کباب ها، جیگرها و غیره در محیط بیرون رستوران در جلوی چشم مشتری آماده می شوند.

در رستوران گلبرگ، تمامی غذاها از مواد اولیه بسیار باکیفیت تهیه می شوند و همچنین تنوع غذایی در یا رستوران بالا می باشد. رستوران گلبرگ همیشه رضایت مشتری برایش از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با ارائه سرویس دهی مناسب، ارائه غذاهای لذیذ، متنوع و باکیفیت در کنار برخورداری از قمیت های خوب، توانسته رضایت مشتری های خود را دریافت کرده و در میان بهترین رستوران های نوشهر باشد.

آدرس رستوران گلبرگ نوشهر

رستوران گلبرگ در پلاژ حسینی نوشهر قرار دارد و همانطور که میدانیم، این پلاژ ساحلی یکی از معروف ترین مناطق نوشهر به شمار میرود. افرادی که رستوران گلبرگ را در میان بهترین رستوران های نوشهر انتخاب کرده اند تا تجربه انواع غذاهای لذیذ رستوران را داشته باشند، کافیست ابتدا وارد پلاژ حسینی شده و سپس در خیابان معلم به انتهای خیابان مراجعه کنند تا به میدانی برسند و رستوران گلبرگ در سمت شرق میدان واقع در خیابان عرفان قرار دارد.

شماره تماس رستوران گلبرگ نوشهر: 09111966606

ساعت کاری رستوران گلبرگ نوشهر: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 11 شب

رستوران گلبرگ نوشهر

رستوران قصر دریا نوشهر

از دیگر رستوران های لوکس و مجلل در نوشهر که به طبع آن، جزء گران قیمت ترین رستوران های نوشهر هم به شمار می رود رستوران قصر دریا است. تعداد رستوران های لوکس نوشهر کمتر از سایر رستوران ها می باشد و این دسته از رستوران ها هم طرفداران بسیاری دارند چراکه گردشگران در همچین رستوران هایی تجربه انواع غذاهای لذیذ و باکیفیت را در محیط های لاکچری خواهند داشت. رستوران قصر دریا همانند سایر رستوران های لاکچری نوشهر از دکوراسیونی بسیار زیبا و لوکس بهره می برد و در منوی غذایی رستوران هم انواع غذاهای ایرانی، محلی و دریایی به چشم میخورد که از کیفیت بالاییی برخوردار بوده و همچنین به لطف برخورداری از قیمت های بسیار خوب هم رستوران توانسته رضایت مشتری های خود را جلب کند.

آدرس رستوران قصر دریا نوشهر

رستوران قصر دریا کمتر از 30 متر تا رستوران معروف حسن رشتی نوشهر فاصله دارد و این رستوران، در خیابان فردوسی شمالی قرار دارد و افردی که در میان رستوران های نوشهر میخواهند نگاهی به رستوران قصر دریا بیاندازند، کافیست در نوشهر وارد خیابان فردوسی شده و تقاطع شهید عمادالدین کریمی را رد کنید تا در بلوار فردوسی، وارد خیابان خیام شوید.

رستوران قصر دریا نوشهر

رستوران گیلانه برتر نوشهر

رستوران گیلانه برتر هم یکی از دیگر از لوکس ترین و بهترین رستوران های نوشهر است و ارائه غذاهای لذیذ و  سرویس دهی مناسب در این رستوران به گونه ای بوده که حتی افراد مشهور و سلبریتی های مختلفی هم مهمان رستوران بوده اند. رستوران گیلانه برتر نوشهر از محیطی لوکس به همراه دکوراسیون شیک و دیدنی برخوردار می باشد و در این رستوران، انواع غذاهای ایرانی، دریایی و محلی سرو می شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر اینکه توسط سرآشپزان مجرب سرو می شوند، از قیمت های مناسبی هم برخوردار هستند. لازم به ذکر است در رستوران گیلانه برتر نوشهر، موسیقی زنده هم وجود دارد .

آدرس رستوران گیلانه برتر نوشهر

در شمال نوشهر هنگامی که در خیابان فردوسی، از چهارراه عمادالدین کریمی عبور کردید، وارد بلواری خواهید شد که اکثر رستوران های محبوب و دوست داشتنی نوشهر در آنجای قرار دارد. در این بلوار هنگامی که از خیابان خیام عبور کردید، قبل از اینکه به چهارراه برسید در سمت راست بلوار رستوران را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است رستوران گیلانه برتر درواقع طبقه همکف ساختمان بوده و در مقابل برج بندر قرار دارد.

شماره تماس رستوران گیلانه برتر نوشهر: 52333039-011

رستوران گیلانه برتر نوشهر

2 دیدگاه در “رستوران های نوشهر

  1. nima bahri گفت:

    واقعا رستوران دامون نوشهر یکی از بهترین رستوران های ساحلی نوشهر می باشد و کیفیت غذاش از بقیه رستوران ها بالاتره پیشنهاد می کنم‌برین برای صرف غذا و بعضی وقتا موسیقی زنده شبا بر گذار می کنه

    1. فریدون گفت:

      غذای رستوران حسن رشتی خیلی خوبه اما گرمای زیاد داخل رستوران و عدم استفاده از کولر و تهویه مناسب، اجازه لذت بردن از غذای عالی این رستوران را نمی ده ، درضمن سرو صدای پرسنل آشپزخانه نیز بسیار زیاده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.