اجاره ویلا نوشهر

اجاره ویلا نوشهر

اجاره سوئیت نوشهر

نمایش 1–21 از 58 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا ساحلی استخردار در نوشهر K168

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لب ساحل در نوشهر K167

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر K166

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K165

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لاکچری در نوشهر K164

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره آپارتمان ساحل نوشهر K131

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

هتل آپارتمان ساحلی در نوشهر K106

۳۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K118

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K117

۲۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

ویلا رو به دریا در نوشهر K107

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نوشهر K103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K163

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در نوشهر K162

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان لب دریا در نوشهر K159

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در نوشهر K158

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی ارزان در نوشهر K157

۳۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در نوشهر K156

۳۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم نوشهر K149

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K147

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی نوشهر K143

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا رو به دریا در نوشهر K142

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای مازندران است که همواره تعداد زیادی توریست را به خود جذب کرده. این شهر زیبای ساحلی از گذشته های دور تا به امروز، در لیست نخست شهرهای گردشگر پذیر ایران به حساب می آمده. نوشهر زیبا علاوه بر ساحل و مناطق جنگلی، جاذبه های دیگری دارد که آن را از شهرهای مجاورش، متمایز می کند. شاید خیلی از شما نام آبشارهایی مانند اوپاچ یا زانوس، و همچنین دریاچه خضر و یا تالاب ارواح را نشنیده باشید. اما این اسامی تنها چند عنوان از لیست بلندبالای جاذبه های گردشگری نوشهر هستند.

اجاره ویلا در نوشهر

هر مسافری پس از آن که تصمیم سفر به منطقه ای را می گیرد، باید قبل از آن در دو مورد مهم فکر کند؛ اینکه چگونه به آن منطقه برسد و دوم آنکه در سفر خود در کجا اقامت کند. وبسایت هایی مانند ما که خدمات تخصصی اقامتگاهی ارائه می دهند، می توانند کمک بسیار زیادی به توریست ها داشته باشند. در واقع این روزها، مقدمات سفر بسیار آسان شده و می توان تنها با داشتن اینترنت و یک خط تلفن، تمام موارد سفر را هماهنگ کرد. در مورد شهر نوشهر نیز در همین صفحه می توانید اقامتگاه های گوناگونی شامل، ویلا، سوئیت، آپارتمان و خانه روستایی بیابید و با خیال راحت آن ها را انتخاب کنید.

تنوع عکس های ویلاها و همین طور بیان تمام ویژگی های لازم آنها در این صفحه، کاملا دست شما را در انتخاب باز می گذارد.بعد از آنکه مکان دلخواه خود را در نوشهر انتخاب کردید، فقط کافیست با کارشناس ما تماس بگیرید و رزرو خود و زمانش را قطعی کنید. اطلاعات تکمیلی تر درباره اجاره ویلا نوشهر مانند این که چه زمانی امکان اجاره آن وجود دارد یا دیگر مشخصات دقیق تر را هم می توانید از کارشناسان ما بپرسید.

اجاره سوئیت نوشهر

شما می توانید هم در خود نوشهر و هم روستاهای اطراف آن، همچون روستای حیرت، لرگان، کندلوس یا نیچکوه اقامتگاه های بسیار زیبایی را برای سفر خود انتخاب کنید. یکی از انواع این سکونتگاه ها، سوئیت های نوشهر هستند که اغلب چشم اندازهای بسیار دیدنی و دلچسبی را در برابر چشمان شما می گسترانند. با اجاره سوئیت مبله در نوشهر هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد در عین حال که همچنان دسترسی بسیار خوبی به نقاط دیدنی نوشهر خواهید داشت. یکی از این مناطق، جنگل سیسنگان است که با نام ساحل سیسنگان نیز شناخته می شود.

این پارک جنگلی بسیار محبوب بوده و امکانات خوبی همانند محوطه بازی کودکان، آلاچیق، فروشگاه و سرویس بهداشتی دارد. در کنار این پارک، دریاچه سد آویدر نیز از نقاطی هست که اغلب گردشگران همیشه به آن سر می زنند و در کنار آن اتراق می کنند. فاصله این دریاچه تا نوشهر فقط سی کیلومتر بوده و در کنار آن می توانید قایقرانی، ماهیگیری و نیز دوچرخه سواری را تجربه کنید.

رزرو ویلا در نوشهر

نوشهر شهری در نزدیکی چالوس است و از آنجایی که جاده چالوس، محبوب ترین جاده شمالی کشور به حساب می آید، گردشگران بسیاری از این مسیر عبور می کنند تا به شهرهای شمالی کشور برسند. نوشهر از شهرهای ساحلی و محبوب مازندران به حساب می آید که هم تفریحات ساحلی داشته و هم تفریحات جنگلی و از آنجایی که در نزدیکی چالوس واقع شده است، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای اجاره ویلا و اقامت در نوشهر، گردشگران با تنوعی از ویلاها، سوئیت ها و آپارتمان ها در نوار ساحلی و جنگلی شهر روبرو می شوند که هرکدام امکانات خاص خود را داشته و قیمت های مختلفی هم دارند. اما اجاره ویلا همواره یکی از دغدغه های مهم مردم در سفر به نوشهر به حساب می آید و بخصوص در ایام تعطیل که پایتخت نشیان راهی شهرهای شمالی می شوند، پیدا کردن ویلا به معضل بزرگی تبدیل می شود لذا لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر در این ایام قصد سفر به نوشهر را دارید، حداقل از یک هفته قبل نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر اقدام کنید تا با خیال راحت، سفری آسوده خاطر و لذت بخشی را در این شهر تجربه کنید.

اجاره ویلا ساحلی نوشهر

برای سفر به نوشهر یکی از چالش های پیش رو در سفر، پیدا کردن اقامتگاهی مناسب در قالب ویلا، سوئیت یا آپارتمان است. در نوشهر هرکس با هر بودجه ای می تواند بهترین اقامتگاه مورد نظرش را پیدا کند اما بطور کلی، اقامتگاه های نوشهر به دو دسته ساحلی و جنگلی تقسیم می شوند.

ویلاهای جنگلی در جنوب جاده نوشهر – چالوس واقع شده اند و گردشگران با اقامت در این ویلاها، هم دید زیبایی از جنگل هایی اطراف دارند و هم می توانند در ویلاهای دوبکلس، چشم اندازی هم از دریا داشته باشند. اما ویلاهایی که در شمال جاده نوشهر – چالوس قرار دارند، جزء ویلاهای ساحلی شهر به حساب آمده و فاصله ای کمتر از یک کیلومتر تا دریا دارند. بطور کلی، به دلیل محبوبیت ویلاهای ساحلی نوشهر در میان گردشگران، قیمت اجاره ویلا ساحلی در نوشهر به مراتب بیشتر از ویلاهای ساحلی می باشد و همچنین در ایامی که گردشگران بسیاری به نوشهر سفر می کنند، ویلاهای ساحلی نوشهر به سرعت اجاره داده می شوند پس اگر شما هم قصد سفر به نوشهر را دارید پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر نسبت به رزرو آن ویلاها اقدام کنید.

اجاره ویلا لاکچری نوشهر

در  میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، دوبلکس و غیره، گردشگران بسیاری هستند که می خواهند هزینه به مراتب بیشتری برای اقامت پرداخت کرده و به دنبال اجاره ویلا لوکس در نوشهر هستند. ویلاهای لاکچری نوشهر یا در سمت ساحل قرار دارند یا در سمت جنگل و لازم به ذکر است در حالت کلی، ویلاهای سمت ساحل از قیمت های به مراتب بیشتری نسبت به ویلاهای سمت منطقه جنگلی برخوردارند.

اگر به دنبال ویلاهای لوکس و جذاب نوشهر هستید خوب بدانید ویلاهای لاکچری نوشهر علاوه بر ظاهری بسیار لوکس و جذاب، در صورتی که موقعیتشان در منطقه ساحلی باشد، معمولاً دارای ساحل اختصاصی هستند و گردشگران تنها چند قدم از ویلا تا دریا فاصله خواهند داشت. اگر هم به دنبال ویلاهای لاکچری در منطقه جنگلی هستید خوب است بدانید ویلاهای لاکچری واقع در منطقه جنگلی نوشهر از امکانات مطلوبی شامل استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی، سالن بدنسازی، حیاطی بزرگ به همراه آلاچیق برخوردار بوده و معمولاً بیش از یک طبقه دارند تا گردشگران در طبقات بالای ویلا از چشم انداز بی نظیر جنگل و دریا لذت ببرند.

ویلا استخردار نوشهر

گردشگرانی که قصد سفر به نوشهر را دارند همواره با هر بودجه و سلیقه ای می توانند در منطقه ساحلی و جنگلی شهر، بهترین اقامتگاه مورد نظر را از طریق کارشناسان لوکس ویلا رزرو کنند. در نظر داشته باشید نوشهر شهری ساحلی به شمار رفته و در میان گردشگران، اجاره اقامتگاه های مجهز به استخر همواره از محبوبیت بالاتری نسبت به سایر ویلاها برخوردار است.

اگر شما هم به دنبال این دسته از ویلاها هستید همواره در نظر داشته باشید هم در منطقه ساحلی و هم در منطقه جنگلی، ویلاهای بی نظیری وجود دارد که از استخرهای روباز و یا سرپوشیده برخوردار هستند. اما به لطف محبوبیت بالای ویلاهای استخردار، لوکس ویلا هموراه پیشنهاد می کند گردشگرانی که به دنبال اقامتگاه های استخردار هستند، از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنند. لازم به ذکر است نرخ ویلاهای استخردار به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها بوده و در فصل زمستان هم ویلاهای استخر آبگرم علاوه بر محبوبیت بالا، در میان گران قیمت ترین ویلاهای شهر قرار دارند.

اجاره ویلا در پلاژ حسینی نوشهر

پلاژ حسینی نوشهر که با نام مجتمع تفریحی و گردشگری نوشهر هم شناخته می شود، یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین تفریحگاه ها در این منطقه به حساب می آید. پلاژ حسینی در شمال شرق نوشهر قرار دارد و در  این شهرک، تنوعی از ویلاهای ساحلی جذاب با امکانات مختلف وجود دارد تا پاسخگوی هر  بودجه و سلیقه ای باشد.

برای اقامت در پلاژ حسینی نوشهر اگر به دنبال ارزان ترین ویلاها هستید، می توانید میان تنوعی از سوئیت های خوش قیمت ساحلی با امکانات مطلوب بهترین را انتخاب کنید. اما در نظر داشته باشید تعداد سوئیت ها و ویلاهای ارزان قیمت در پلاژ حسینی بسیار محدود هستند و به دلیل قیمت مناسب، طرفداران خاص خود را دارند لذا خوب است همواره از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. همچنین درکنار سوئیت ها، ویلاهای مختلفی هم در پلاژ حسینی وجود دارد که برخی از آن ها دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و از امکانات مناسبی هم برخوردار هستند.

اجاره ویلا ارزان نوشهر

همواره هزینه ای که برای اقامت در نوشهر پرداخت می شود، در میان گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است لذا گردشگران به دنبال ویلاهایی با امکانات مطلوب در نقاط خوب شهر و در عین حال، با قیمتی ارزان هستند. یکی از نکاتی که در خصوص ویلاها ارزان قیمت در نوشهر باید بدانید این است که همواره نرخ اجاره روزانه سوئیت، ویلا و آپارتمان در این شهر طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در ارزان ترین حالت خود قرار دارند چراکه تقاضا برای اجاره انواع ویلا و اقامتگاه طی این روزها پایین بوده و به طبع آن، نرخ اجاره روزانه هم کاهش می یابد.

اما با فرا رسیدن روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه، به دلیل افزایش تقاضا، نرخ اجاره روزانه ویلاهای شهر هم به مراتب افزایش می یابد و همچنین، در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی نوشهر می شوند، نرخ اجاره تمامی ویلاها و اقامتگاه های شهر افزایش محسوسی را تجربه می کنند. همواره در نظر داشته باشید در میان ویلاهای مختلف، اقامتگاه های محدودی هستند که در عین برخورداری از امکانات مطلوب، از نرخ اجاره روزانه بسیار مناسبی برخوردار هستند.

اجاره ویلا جنگلی نوشهر

همانطور که میدانیم، نوشهر در شرق چالوس قرار دارد و اگر با طبیعت زیبای منطقه جنگلی چالوس آشنا باشید، میدانید که طبیعت زیبای بخش جنگلی نوشهر هم به همان اندازه جذاب است. این موضوع باعث شده گردشگران برای اقامت، به سراغ اجاره ویلاها و اقامتگاه هایی که در جنوب نوشهر بروند و در بهترین ویلاهای بخش جنگلی میان طبیعتی سرسبز و بکر اقامت خوشی را برای خود رقم بزنند.

به دلیل اینکه تقاضا برای اجاره ویلاهای واقع در منطقه جنگلی نوشهر بالا می باشد، در این بخش از شهر تنوع بالایی از انواع سوئیت های ارزان قیمت یک خوابه و دو خوابه، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره با امکانات جذاب وجود دارد تا گردشگران با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه مورد نظر را رزرو کنند. لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند در بخش جنگلی نوشهر، به سراغ ویلاهای دوبلکس بروید تا در طبقات بالا، از چشم انداز زیبای جنگل و دریا لذت ببرید و همچنین، برای رزرو ویلای جنگلی در نوشهر و دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین اقامتگاه همواره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره ویلا در لتینگان نوشهر

اگر به دنبال اجاره ویلا در یکی از جذاب ترین بخش های جنگلی نوشهر هستید و میخواهید در منطقه ای بکر و دیدنی، اقامت بی نظیری را برای خود رقم بزنید پیشنهاد می کنیم به شرق نوشهر مراجعه کرده و وارد منطقه لتینگان شوید. منطقه لتینگان یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مناطق شرق نوشهر به حساب می آید و گردشگرانی که قصد اقامت در لتینگان را دارند همواره می توانند متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین ویلا را داشته باشند.

منطقه لتینگان با اینکه جنگلی به حساب می آید اما در شمال منطقه، فاصله ای چند دقیقه تا ساحل وجود دارد. همچنین گردشگرانی که قصد اقامت در یکی از ویلاها یا سوئیت های لتینگان را دارند همواره دسترسی مناسبی هم بخش جنگلی منطقه خواهند داشت. برای رزرو ویلا در لتینگان نوشهر و دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین ویلای مورد نظر در میان سوئیت هایی ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار می توانید با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

اجاره کلبه چوبی در جنگل نوشهر

منطقه جنگلی نوشهر، مهم ترین دلیل محبوبیت این شهر در میان گردشگران شده و به لطف تمایل بالای گردشگران جهت اقامت در بخش جنگلی نوشهر، نه تنها شاهد ساخت و ساز انواع اقامتگاه ها متناسب با هر بودجه و سلیقه ای در این منطقه هستیم، بلکه تقاضای بالا باعث افزایش نرخ اجاره انواع اقامتگاه ها در بخش جنگلی شهر شده است. اما در روزهای سرد سال و همچنین ایام بارانی بخصوص در فصل بهار، گردشگران تمایل به اجاره کلبه چوبی در جنگل نوشهر را دارند تا لحظات خوشی را با اقامت در این کلبه ها برای خود رقم بزنند.

در منطقه جنگلی نوشهر، ویلاها و کلبه های بسیاری وجود دارد که دارای امکانات مطلوبی بوده و موقعیت آن ها در جنگل نوشهر و همچنین، امکاناتی که دارند، تعیین کننده نرخ اجاره روزانه آن ها می باشد. کلبه های واقع در جنگل نوشهر در روزهای عادی هفته، نرخ اجاره روزانه ارزانی دارند  چراکه تقاضا برای اجاره آن ها در این ایام کم می باشد اما در روزهای آخر هفته افزایش یافته در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه و همچنین روزهای سرد سال و ایام بارانی، به لطف افزایش تقاضا، افزایش قیمت محسوسی را با خود می بینند.

ماجراجویی در میان طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری نوشهر

با اینکه در نوشهر ویلاهای لوکس و دیدنی بسیاری وجود داشته و اکثر گردشگران در طول مدت سفرشان، تنها به طبیعت گردی یا قدم زدن در ساحل اقدام می کنند، اما در نظر داشته باشید این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری بوده و هرکدام از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند.

اگر از علاقه مندان به طبیعت گردی هستید، در میان جاذبه های گردشگرش نوشهر مناطق بسیار جذاب و فوق العاده ای وجود دارد که شامل روستاهای حیرت، لرگان و کندلوس، تالاب ارواح، مرداب هسل، تنگه دار و دیو چشمه هستند. همچنین پیشنهاد می کنیم در طول ماجراجویی در طبیعت زیبای اطراف نوشهر، نگاهی به دریاچه و سد آویدر بیاندازید چراکه علاوه بر تفریحات هیجان انگیز ارائه شده در این دریاچه، با چشم انداز زیبا و جذابی های جنگل ها و کوه های سرسبز اطراف روبرو خواهید شد.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در نوشهر با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

شهر نوشهر یکی از شهرهای شمالی ایران می باشد که به جنگل و آب و هوای بسیار مناسبش و همچنین ساحل زیبایی که دارد معروف است . همچنین از دیگر مناطق دیدنی نوشهر می توان به تالاب ارواح ، سد آویدر ، پارک جنگلی سیسگان ، دیوچشمه ، دریاچه خضر نبی ، آبشار اوپاچ ، روستای حیرت ، روستای نیچکوه و تنگ دار ؛ اشاره کرد

ویلاهای استخردار و ویلاهای لوکس با کمترین قیمت برای اجاره ویلا در نوشهر از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

مناطق دیدنی نوشهر ، جنگل های پر دار و درخت منطقه و ساحل زیبای آن در کنار آرامش شهر از جمله دلایل محبوبیت شهر نوشهر برای مسافران می باشد