اجاره ویلا نوشهر

اجاره ویلا نوشهر

اجاره سوئیت نوشهر

نمایش 9 24 36

ویلا ساحلی استخردار در نوشهر K168

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لب ساحل در نوشهر K167

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر K166

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K165

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لاکچری در نوشهر K164

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره آپارتمان ساحل نوشهر K131

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

هتل آپارتمان ساحلی در نوشهر K106

۹۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K118

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K117

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

ویلا رو به دریا در نوشهر K107

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نوشهر K103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K163

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در نوشهر K162

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان لب دریا در نوشهر K159

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در نوشهر K158

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی ارزان در نوشهر K157

۳۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در نوشهر K156

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم نوشهر K149

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K147

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی نوشهر K143

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا رو به دریا در نوشهر K142

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نوشهر

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای زیبای استان مازندران است که همیشه گردشگران بسیاری را به خود می خواند. این شهر زیبای ساحلی از گذشته های دور تا به امروز، در لیست نخست شهرهای توریستی ایران به حساب می آمده. نوشهر زیبا علاوه بر ساحل و مناطق جنگلی، جاذبه های دیگری دارد که آن را از شهرهای مجاورش، متفاوت می کند. برای همین افراد زیادی همیشه متقاضی آن هستند که در این شهر اقامت کرده و از دیدنی های آن بازدید نمایند.

اغلب افراد ترجیح می دهند که اقامتگاه خود را از میان ویلاهای ساحلی نوشهر انتخاب کنند. چرا که با این کار می توانند در کمترین زمان ممکن به ساحل برسند و از منظره دریا لذت ببرند. در عین حال هم با توجه به اینکه فاصله جاذبه های دیدنی مناطق شمال کشور از هم بسیار اندک است، می توانند در کمترین زمان، از همه این جاذبه ها نیز دیدن نمایند. البته امکان دارد هزینه اجاره ویلای لب ساحل در نوشهر، برای برخی سنگین باشد. از این رو پیشنهاد ما برای این دوستان، اجاره سوئیت ساحلی در نوشهر می باشد. این سوئیت ها مزیت نزدیکی به دریا را داشته در حالی که با قیمت کمتری ارائه می گردند.

اجاره ویلا شهرک ساحلی نوشهر

هر گردشگری بعد از آن که تصمیم سفر به شهری می گیرد، باید پیش از آن در دو مورد مهم فکر کند؛ اینکه چطور به آن منطقه برسد و دوم آنکه در سفر خود در کجا اقامت کند. وبسایت هایی مانند ما که خدمات تخصصی اقامتگاهی ارائه می دهند، می توانند کمک بسیار زیادی به گردشگران داشته باشند. در این روزگار، برنامه ریزی مسافرت بسیار آسان شده و می توان تنها با داشتن یک خط تلفن و اتصال اینترنت، تمام موارد سفر را هماهنگ کرد. در مورد نوشهر نیز در همین صفحه می توانید اقامتگاه های گوناگونی شامل، ویلا، سوئیت، آپارتمان و خانه روستایی بیابید و با خیال راحت آن ها را انتخاب کنید.

برای این کار در وبسایت ما، می توانید به سادگی گزینه ای مانند اجاره ویلا در نوشهر را جستجو کرده و مورد مناسب خود را انتخاب کنید. از میان ویلاهای لب ساحل در شهری مانند نوشهر، ویلاهای شهرکی طرفداران زیادی دارد. یکی از این شهرک ها، شهرک ساحلی نوشهر می باشد. عموم افراد فکر می کنند چون این ویلاها در لب ساحل قرار دارند، شلوغی و سرو صدای اطراف آنها زیاد است. اما برعکس، در محیط های آرام، خلوت و دنج کنار دریا ساخته می شوند. این ویلاها علاوه بر امکانات داخل خود شهرک، به امکانات رفاهی و شهری نوشهر نیز دسترسی مناسبی دارند.

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر

تنوع عکس های ویلاها و همین طور بیان تمام ویژگی های لازم آنها در وبسایت ما، به این که مخاطبین ما بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند، بسیار کمک می کند. بعد از آنکه اقامتگاه دلخواه خود را در نوشهر انتخاب کردید، لازم است با مشاورین ما تماس بگیرید و رزرو خود و زمانش را قطعی کنید. اطلاعات تکمیلی تر درباره اجاره ویلا نوشهر مانند این که چه زمانی امکان اجاره آن وجود دارد یا دیگر مشخصات دقیق تر را هم می توانید از کارشناسان ما بپرسید.

در میان اقامتگاه های نوشهر، موردی که همیشه مسافرین از کارشناسان ما درباره آن پرسش های زیادی دارند، ویلاهای جنگلی نوشهر هستند. اغلب افراد خواهان آن هستند که از شرایط این ویلاها اطلاعات بیشتری داشته باشند و برای اقامت خود آنها را رزو کنند. علاوه بر آن، اجاره کلبه چوبی در جنگل نوشهر هم از جمله موارد محبوب و پرطرفدار نوشهر است. با توجه به این که جنگل های نوشهر نسبت به شهرهای دیگر، سکوت و دنجی بیشتری دارند، این کلبه ها نیز برای اقامت در شمال بسیار مناسب می باشند.

اجاره ویلا استخردار در نوشهر

از دیگر موارد اقامتی که در تماس و گفتگو با کارشناسان ویلاهای نوشهر، بسیار درباره آن سوال می شود، ویلاهای استخردار این شهر هستند. اغلب افراد اگر از امکان مالی مناسبی برخوردار باشند، دوست دارند که در اقامتگاه خود استخری داشته باشند تا بتوانند بعد از گشت و گذار، خستگی خود را با آب تنی در کنند. به خصوص افرادی که با کودکان و نوجوانان فامیل به سفر می آیند، برای سرگرمی و تفریح بچه ها بسیار مایل هستند که فضاهای استخردار را کرایه کنند. از این دست موارد در نوشهر به تعداد زیادی وجود دارد و می توانید در وبسایت ما آنها را بیابید.

علاوه بر این که شما می توانید ویلاهایی که استخر کودک دارند، را هم با استفاده از فیلتر ویلاهای ما جستجو کنید. به غیر از ویلاهای با استخر، اجاره ویلا لاکچری نوشهر نیز از جمله انتخاب های ویژه نوشهر است. البته شاید تعداد افرادی که توان پرداخت هزینه های این دست اقامتگاه را داشته باشند، کم باشد. با این حال می توان با اندکی صرفه جویی در هزینه های دیگر سفر، اقامتگاهی را در نوشهر در اختیار داشت که خاطرات و انرژی آن تا مدت ها در خاطر شما و همراهان تان بماند.

اجاره ویلا در لتینگان نوشهر

در نواحی اطراف نوشهر، مناطق خاص و منحصر به فردی برای اقامت وجود دارد که شاید افراد کمتر آن را تجربه کرده باشند. از جمله آنها لتینگان می باشد که در بخش مرکزی شهرستان نوشهر واقع شده. این روستا از شمال به جاده کمربندی نوشهر و دریای خزر وصل می شود. لتینگان در 2 کیلومتری شرق نوشهر و 5 کیلومتری فرودگاه آن قرار گرفته. به دلیل طبیعت بکر و زیبای لتینگان ویلاهای بسیاری در آن احداث شده و بخشی از آن به بخش تهرانی نشین مشهور بوده و ویلاهای مستقل و شهرکی بسیاری دارد. امکانات رفاهی لتینگان کامل بوده و دسترسی شهری خوبی دارد. رستوران ها و مراکز خرید نیز در این شهر برقرار است.

برای اجاره ویلا ارزان قیمت در نوشهر می توان در میام ویلاهای لتینگان نیز جستجو نمود. در این منطقه می توان ویلاهایی با قیمت و امکانات بالا در مناطق گران تر آن پیدا کرد. در زمین های جنگلی قسمت جنوبی لتینگان به طرف جنگل یا خیابان لوله گاز لتینگان، می توان اقامتگاه هایی با قیمت و هزینه ارزان و مناسب را جستجو کرد و به راحتی یافت. البته لتینگان تنها انتخاب برای اقامتگاه های ارزان نوشهر نیست. اگر در صفحه نوشهر وبسایت ما جستجو کننید، موارد بسیاری از آنها را خواهید یافت.

اجاره سوئیت در نوشهر

شما می توانید هم در خود نوشهر و هم روستاهای اطراف آن، همچون روستای حیرت، کندلوس، لرگان یا نیچکوه اقامتگاه های بسیار جذابی را برای اقامت خود انتخاب کنید. یکی از انواع این سکونتگاه ها، سوئیت های نوشهر هستند که اغلب چشم اندازهای بسیار دیدنی و دلچسبی را در برابر چشمان شما می گسترانند. با اجاره سوئیت های مبله هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در عین حال که همچنان دسترسی بسیار خوبی به نقاط دیدنی نوشهر خواهید داشت. یکی از جاهایی که می توان سوئیت های مناسبی در آن یافت، پلاژ حسینی می باشد.

پلاژ سیترای نوشهر که محلی ها آن را پلاژ حسینی می خوانند، از بهترین مناطق تفریحی نوشهر بوده و در سال 96 نیز به عنوان منطقه نمونه گردشگری مازندران انتخاب شده. اجاره سوئیت در پلاژ حسینی نوشهر از آن دست مواردی است که در وبسایت ما می توانید مثال های زیادی از آن را بیابید. در این پلاژ امکانات تفریحی چون شهربازی، دوچرخه های ساحلی، کارتینگ، موتورهای چهارچرخ و مناطق ویژه شنا کردن در دریا، ایجاد شده. این پلاژ در میان نوشهر و چالوس قرار گرفته.

اجاره آپارتمان مبله در نوشهر

و در آخرین مرحله، یکی از معمولی ترین و در عین حال در دسترس ترین و مناسب ترین مواردی که برای اقامت در این شهر در اختیار شما قرار دارد، اجاره روزانه منزل در نوشهر می باشد. شما می توانید به سادگی، در تعداد بسیار زیاد سکونتگاه های نوشهر در وبسایت ما، از آنها سراغ بگیرید. این خانه ها اغلب در نواحی شهری نوشهر قرار داشته و به امکانات این شهر همچون شعبه های بانک، پمپ بنزین، فروشگاه ها و مراکز خرید، درمانگاه ها و موارد دیگر دسترسی خوبی دارند. علاوه بر اینکه اغلب از قیمت مناسب تری هم برخوردار می باشند. برای همین هم هست که بسیاری از افراد طالب این گزینه هستند.

برخی از این موارد این چنینی به صورت خانه هستند و شما می توانید فضای حیاط و نیز پارکینگ در اختیار داشته باشید. اما برخی دیگر شامل آپارتمان های مبله در نوشهر هستند. این گزینه ها بسته به امکانات، تجهیزات، موقعیت و نیز میزان لوکس بودن شان، تنوع قیمتی متفاوتی دارند. با این حال به طور عمومی و متوسط قیمت آپارتمان ها از خانه ها مناسب تر خواهد بود. در نواحی روستایی اطراف نوشهر نیز خانه هایی برای اجاره به توریست ها وجود دارد که برای پیدا کردن آنها بیشتر باید تحت عنوان خانه های روستایی به جستجوی آنها رفت.

ماجراجویی در میان طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری نوشهر

با اینکه در نوشهر ویلاهای لوکس و دیدنی بسیاری وجود داشته و اکثر گردشگران در طول مدت سفرشان، تنها به طبیعت گردی یا قدم زدن در ساحل اقدام می کنند، اما در نظر داشته باشید این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری بوده و هرکدام از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند.

اگر از علاقه مندان به طبیعت گردی هستید، در میان جاذبه های گردشگرش نوشهر، مناطق بسیار جذاب و فوق العاده ای وجود دارد که شامل روستاهای حیرت، لرگان و کندلوس، تالاب ارواح، مرداب هسل، تنگه دار و دیو چشمه هستند. همچنین پیشنهاد می کنیم در طول ماجراجویی در طبیعت زیبای اطراف نوشهر، نگاهی به دریاچه و سد آویدر بیاندازید چراکه علاوه بر تفریحات هیجان انگیز ارائه شده در این دریاچه، با چشم انداز زیبا و جذابیت های جنگل ها و کوه های سرسبز اطراف روبرو خواهید شد.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در نوشهر با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

شهر نوشهر یکی از شهرهای شمالی ایران می باشد که به جنگل و آب و هوای بسیار مناسبش و همچنین ساحل زیبایی که دارد معروف است . همچنین از دیگر مناطق دیدنی نوشهر می توان به تالاب ارواح ، سد آویدر ، پارک جنگلی سیسگان ، دیوچشمه ، دریاچه خضر نبی ، آبشار اوپاچ ، روستای حیرت ، روستای نیچکوه و تنگ دار ؛ اشاره کرد

ویلاهای استخردار و ویلاهای لوکس با کمترین قیمت برای اجاره ویلا در نوشهر از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

مناطق دیدنی نوشهر ، جنگل های پر دار و درخت منطقه و ساحل زیبای آن در کنار آرامش شهر از جمله دلایل محبوبیت شهر نوشهر برای مسافران می باشد