اجاره ویلا و سوئیت در نوشهر

نمایش 1–21 از 61 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا ساحلی استخردار در نوشهر K168

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لب ساحل در نوشهر K167

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر K166

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K165

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لاکچری در نوشهر K164

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره آپارتمان ساحل نوشهر K131

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

هتل آپارتمان ساحلی در نوشهر K106

۹۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K118

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K117

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

ویلا رو به دریا در نوشهر K107

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نوشهر K103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در نوشهر K163

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در نوشهر K162

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان لب دریا در نوشهر K159

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در نوشهر K158

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی ارزان در نوشهر K157

۳۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در نوشهر K156

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم نوشهر K149

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره سوئیت رو به دریا نوشهر K147

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی نوشهر K143

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا رو به دریا در نوشهر K142

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره سوئیت در نوشهر

شهر زیبای نوشهر به علت آن که طبیعت زیبایی را در خود جای داده است در تمام طول سال گردشگران زیادی را به سوی خود فرا می خواند. همچنین اغلب گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند، قصد اقامت در این شهر را نیز دارند. از همین رو اقامتگاه های زیاد و متنوعی در نوشهر ساخته شده اند که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. در این میان سوئیت هایی هستند که دارای قیمت های مناسب و اقتصادی می باشند و برای گردشگرانی که به دنبال اقامتگاه با قیمت مناسب هستند اجاره سوئیت در نوشهر انتخاب مناسبی می باشد.

شما می توانید با اجاره سوئیت ارزان در نوشهر بسیاری از هزینه های اقامتی خود را کاهش دهید. این نوع اقامتگاه ها دارای امکانات مناسب و اولیه هستند و در مقابل از قیمت های مناسبی برخوردارند. با اجاره سوئیت نوشهر می توانید در هزینه های مربوط به اقامتگاه صرفه جویی کنید و هزینه های بیشتری را برای گشت و گذار و تفریح در این شهر زیبا صرف کنید. نوشهر نیز دارای دو منطقه جنگلی و ساحلی بوده که منطقه ساحلی آن طرفداران بیشتری نسبت به منطقه جنگلی دارد. اگر شما هم می خواهید در منطقه ساحلی نوشهر اقامت داشته باشید، علاوه بر ویلاهای متنوع، سوئیت هایی هستند که به صورت روزانه اجاره داده می شوند و در این صورت می توانید به سراغ اجاره سوئیت ساحلی در نوشهر بروید.

اجاره ویلا در نوشهر

نوشهر همواره یکی از مقاصد گردشگری در شمال کشور می باشد که در تمام طول سال گردشگران زیادی به سمت آن راهی می شوند. اگر می خواهید در میان جاذبه های دیدنی نوشهر گشت و گذاری داشته باشید، بهتر است اقامتگاه مناسبی را برای اقامت خود رزرو نمایید. یکی از پرطرفدارترین اقامتگاه هایی که در این شهر وجود دارند، ویلاهایی هستند که به گردشگران اجاره داده می شوند. اگر قصد اجاره ویلا در نوشهر را دارید ابتدا باید منطقه اقامتی خود را از میان منطقه ساحلی و یا جنگلی انتخاب نمایید. از آنجایی که نوشهر شهری است که دارای دو منطقه ساحلی و منطقه جنگلی بوده و اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان نوشهر هستید بهتر است منطقه ساحلی آن را برای اقامت خود انتخاب کنید. چرا که ویلاهای منطقه جنگلی نوشهر به نسبت ویلاهای منطقه ساحلی به مراتب دارای قیمت بالاتری می باشند.

اگر سفر خود را به ایام عادی در هفته مانند شنبه تا چهارشنبه موکول کنید، می توانید با هزینه کمتر و مناسب تری از اجاره روزانه ویلا نوشهر بهره مند شوید. معمولا در ایام خاص و آخر هفته نرخ اجاره ویلا در نوشهر بالاتر می روند. ویلاهایی که در نوشهر وجود دارند شامل استخردار، عادی و یا لاکچری می شوند که گردشگران می توانند بر اساس سلیقه و بودجه خود، مناسب ترین آن ها را رزرو نمایند.

اجاره ویلا استخردار در نوشهر

اجاره ویلا استخردار در نوشهر

یکی از پرطرفدارترین اقامتگاه هایی که در نوشهر وجود دارند و اغلب گردشگران برای اقامت به سراغ آن ها می روند، اجاره ویلا استخردار در نوشهر می باشد. معمولا ویلاهای استخردار نوشهر دارای قیمت های بالاتری نسبت به ویلاهای معمولی می باشند و در مناطق ساحلی و جنگلی نوشهر وجود دارند. برای اجاره ویلا نوشهر بهتر است به فصل سفر خود به این شهر دقت کنید. برخی از ویلاها دارای استخرهای سرپوشیده و برخی دیگر دارای استخرهای روباز هستند که با توجه به فصل سرد یا گرم می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد.

اما اجاره ویلا استخردار سرپوشیده در نوشهر همیشه طرفداران بیشتری دارد. همچنین اجاره ویلا نوشهر در منطقه جنگلی دارای تقاضای بیشتری نسبت به ویلاهای نوار ساحلی می باشند و از محبوبیت بیشتری برخوردارند. برخی از ویلاهای لوکس نوشهر علاوه بر استخر سرپوشیده و استخر روباز دارای سونا و جکوزی نیز می باشند که برای اجاره آن ها می بایست هزینه بیشتری پرداخت نمود. همچنین از امکانات و تجهیزات مناسب تر و کامل تری برخوردارند.

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

شاید تصور کنید اگر بخواهید در نوشهر برای اقامت خود ویلا اجاره کنید، هزینه های گزافی را پرداخت کنید. اما از آنجایی که منطقه جنگلی نوشهر دارای طرفداران بیشتری می باشد قیمت بالاتری نسبت به نوار ساحلی آن دارد. پس اگر می خواهید برای اقامتگاه خود هزینه زیادی را نپردازید، می توانید به سراغ اجاره ویلا ساحلی در نوشهر بروید. اگر به سراغ ویلاهای ساحلی این شهر بروید می توانید در کمترین زمان خود را به ساحل برسانید. با اجاره ویلا ساحلی در نوشهر می توانید از امکانات بسیار مناسبی نظیر همچون ساحل اختصاصی بهره مند شوید. ساحلی زیبا و معروف در نوشهر وجود دارد که به ساحل سیسنگان شهرت دارد و یکی از بهترین گزینه های ویلاهای ساحلی، اجاره ویلا در سیسنگان می باشد.

سیسنگان ساحلی بسیار زیبا و تمیز می باشد و ویلاهای بسیار متنوعی در آن ساخته شده اند و در کنار آن ها امکانات تفریحی و رفاهی متعددی وجود دارند آن را به منطقه ای توریستی تبدیل کرده اند. علاوه بر اجاره ویلا در سیسنگان، منطقه ساحلی دیگری وجود دارد که به عنوان یکی از مجموعه های تفریحی و رفاهی نوشهر می باشد که به نام پلاژ حسینی شهرت دارد. این منطقه ساحلی دارای طرفداران بیشتری نسبت به منطقه جنگلی و دیگر مناطق ساحلی نوشهر می باشد. از همین رو گردشگران زیادی هستند که برای اقامت به سراغ اجاره ویلا در پلاژ حسینی می روند. اجاره ویلا در شهرک پلاژ حسینی نیز دارای قیمت بالاتری می باشد. همچنین در ایام خاص و تعطیلات آخر هفته قیمت هایی به مراتب بالاتر از دیگر ایام دارد.

اجاره ویلا لوکس در نوشهر

اجاره ویلا لوکس در نوشهر

از دیرباز تا کنون یکی از مقاصد گردشگری در شهرهای شمالی کشور، شهر زیبای نوشهر بوده است. در تمام طول سال گردشگران زیادی به نوشهر سفر می کنند. از همین رو بر تعداد اقامتگاه های آن افزوده می شود. در این میان گردشگرانی هستند که برای اقامت خود اهمیت ویژه ای قائل هستند و می خواهند در ویلایی لوکس و لاکچری اقامت داشته باشند. بنابراین به این دسته از گردشگران پیشنهاد می شود به سراغ اجاره ویلا لوکس در نوشهر بروند. این نوع ویلاها دارای امکانات بسیار مجهزی بوده و به تبع دارای قیمت های بالاتری نسبت به دیگر ویلاها و اقامتگاه ها هستند. برای اجاره ویلا لوکس در نوشهر باید بیشتر به سمت منطقه جنگلی نوشهر بروید. زیرا ویلاهای لاکچری نوشهر اغلب در منطقه جنگلی و سرسبز آن وجود دارند و دارای تنوع بالایی هستند. شما می توانید با اجاره ویلا لاکچری در نوشهر از امکانات متنوع و تجهیزات مناسب آن ها بهره مند شوید. علاوه بر آن از منظره زیبای اطراف نیز لذت ببرید.

ماجراجویی در میان طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری نوشهر

با اینکه در نوشهر ویلاهای لوکس و دیدنی بسیاری وجود داشته و اکثر گردشگران در طول مدت سفرشان، تنها به طبیعت گردی یا قدم زدن در ساحل اقدام می کنند، اما در نظر داشته باشید این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری بوده و هرکدام از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند.

اگر از علاقه مندان به طبیعت گردی هستید، در میان جاذبه های گردشگرش نوشهر، مناطق بسیار جذاب و فوق العاده ای وجود دارد که شامل روستاهای حیرت، لرگان و کندلوس، تالاب ارواح، مرداب هسل، تنگه دار و دیو چشمه هستند. همچنین پیشنهاد می کنیم در طول ماجراجویی در طبیعت زیبای اطراف نوشهر، نگاهی به دریاچه و سد آویدر بیاندازید چراکه علاوه بر تفریحات هیجان انگیز ارائه شده در این دریاچه، با چشم انداز زیبا و جذابیت های جنگل ها و کوه های سرسبز اطراف روبرو خواهید شد.

سوالات متداول

قیمت اجاره ویلا در نوشهر از 780 هزار تومان شروع شده و قیمت اجاره سوئیت در نوشهر از 540 هزار تومان می باشد.

چون تمامی ویلاهای نوشهر توسط تیم پشتیبانی لوکس ویلا از نزدیک مشاهده و بررسی گردیده اند و بهترین ویلاهای اجاره ای نوشهر را برای شما همراهان عزیز گردآوری نموده اند.

ویلاهای استخردار و ویلاهای لوکس با کمترین قیمت برای اجاره ویلا در نوشهر از محبوبیت بسیاری برخوردارند

اجاره ویلا استخردار در نوشهر بین مسافران بسیار پر تقاضا بوده و همچنین ویلاهای ساحلی نوشهر نیز در فصل تابستان بسیار محبوب هستند.

فصل های بهار و پاییز بهترین فصل برای اجاره ویلا و سوئیت در نوشهر محسوب می شوند.