بام لند مجتمعی تفریحی و تجاری در غرب تهران و نزدیک دریاچه چیتگر است که امروزه در میان جوانان به پاتوقی برای رستوران گردی، کافه گردی، تفریح، ورزش و سپری کردن اوقات خوش تبدیل شده است. یکی از مهم ترین دلایل انتخاب بام لند، رستوران گردی است چراکه در این مجتمع، ده ها رستوران، کافه و فست فود وجود دارد. اگر میخواهید با بهترین کافه ها، فست فودها و رستوران های بام لند بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

چیکن فکتوری بام لند

چیکن فکتوری پاتوقی برای عاشقان غذاهای مرغی است. از ساندویچ های مرغ تا انواع مرغ های سوخاری و پیتزاهای مرغ در چیکن فکتوری پیدا می شود و برای همین، از آنجایی که غذاهای مرغی اقتصادی تر هستند، طبیعیست رستوران چیکن فکتوری یکی از شلوغ ترین و جذاب ترین رستوران های بام لند باشد. چیکن فکتوری در بخش جنوبی مجتمع تجاری بام لند قرار دارد و در میان رستوران های بام لند از محیطی ساده برخوردار است اما در عین حال، شیک و مدرن است و برخلاف برخی از رستوران های بام لند، خبری از دکوراسیون های پر زرق و برق و لوکس در رستوران چیکن فکتوری نیست.

رستوران چیکن فکتوری در زمینه سرو غذاهای مرغی، بهترین یا یکی از بهترین هایی است که در بام لند پیدا می کنید. در منوی رستوران از پیش غذا که شروع کنیم، با 3 مدل سالاد سزار، فرانسوی و گرین سالاد روبرو می شویم. تفاوت سالاد سزار و سالاد فرانسوی رستوران چیکن فکتوری در نوع مرغ استفاده شده در آن است بطوریکه سالاد سزار دارای مرغ سوخاری و سالاد فرانسوی دارای فلیه مرغ گریل شده می باشد و از طرفی، در گرین سالاد هم کاهو پیچ به همراه کاهو فرانسوی استفاده شده است. اگر سالادهای رستوران چیکن فکتوری به عنوان پیش غذا برایتان کافی نیست می توانید سوپ مرغ و قارچ را هم سفارش دهید که از نظر بسیاری از مشتریان رستوران، بسیار خوشمزه و باکیفیت می باشد. در کنار آن، سیب زمینی سرخ شده، قارچ و پیاز سوخاری هم در منوی پیش غذای رستوران مشاهده می شود.

به سراغ بخش غذای اصلی رستوران چیکن فکتوری می رویم. در منوی غذای اصلی، بخش های مختلفی وجود دارد که شامل هات وینگز یا همان بال مرغ به همراه سس باربکیو، سس انار، سس هالک، سس سیر و فلفل و سس رد چیلی می باشد و در نظر داشته باشید هات وینگز رستوران چیکن فکتوری دارای 6 تکه بال است. بعد از هات وینگز، به پیتزاها می رسیم و رستوران چیکن فکتوری 5 مدل پیتزای سبزیجات، سزار، چیکن چیلی، فکتوری چیکن و پستو را سرو می کند. بخش مرغ سوخاری هم که پرطرفدارترین غذاهای رستوران چیکن فکتوری هستند از 2 الی 7 تکه مرغ سوخاری به صورت نرمال یا اسپایسی دارد. همچنین ساندویچ های چیکن فکتوری که شامل ساندویچ زینگر که همان ساندویچ مرغ سوخاری است، ساندویچ مرغ به همراه بادمجان با سس ماریانا یا ساندویچ مرغ به همراه سس تندروی هستند را هم از دست ندهید.

در آخر هم می رسیم به بخش جذاب منوی رستوران چیکن فکتوری که کباب نام دارد. مرغ یونانی با سس بادام زمینی، مرغ هالوپینو با سس چیلی، مرغ تندروی با سس سوییت چیلی و مرغ یونانی با سس تزاتزیک غذاهایی هستند که در بخش کباب منوی رستوران چیکن فکتوری مشاهده می شود و تجربه جذاب و متفاوتی را ارائه می دهند. بطور کلی از نظر مشتریان، غذاهای رستوران چیکن فکتوری از نظر قیمت و کیفیت با رستوران های بام لند رقابت می کنند و مشتریان از نظر هزینه پرداختی نسبت به محیط، خدمات سرویس دهی، حجم و کفیت غذا بسیار راضی بودند.

آدرس رستوران چیکن فکتوری بام لند

خب ابتدا که باید به مجموعه بام لند مراجعه کنید که در انتهای بزرگراه همت قرار دارد. هنگامی که وارد خروجی دریاچه خلیج فارس شدید و از طریق میدان موج به بلوار موج رسیدید، به بخش جنوبی بام لند مراجعه کنید تا به بلوک C برسید. سپس وارد بلوک شده و به طبقه دوم مراجعه کنید تا رستوران چیکن فکتوری را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران چیکن فکتوری بام لند: 40443015-021

ساعت کاری رستوران چیکن فکتوری بام لند: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران چیکن فکتوری بام لند

رستوران جو گریل بام لند

رستوران جو گریل را علاقمندان به رستوران گردی به خوبی میشناسند. رستوران جو گریل درواقع یک فست فود خوب و باکیفیت است که در حال حاضر، سه شعبه فعال در تهران دارد و می توانید دو شعبه آن را در مناطق زعفرانیه و شهرک غرب تهران پیدا کرده و برای دسترسی به شعبه سوم هم به مجتمع تجاری و تفریحی بام لند واقع در دریاچه چیتگر مراجعه کنید. اگر علاقمند به غذاهای فست فودی هستید و به دنبال یکی از بهترین فست فودها در منطقه بام لند هم می باشید، رستوران جو گریل قطعاً یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. رستوران جو گریل برای دو وعده ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریانش است و در این رستوران که از محیطی شیک و کلاسیک برخوردار می باشد، چشم انداز زیبایی هم از دریاچه و مناطق اطراف ارائه می شود.

رستوران جو گریل همانطور که گفتیم، غذاهای فست فودی را برای مشتریان خود سرو می کند و این غذاها شامل انواع پیتزا، ساندویچ، همبرگر و پیش غذاهایی همچون سالاد و سیب زمینی هستند. اما در منوی غذایی رستوران جو گریل بام لند غذاهای فرنگی هم مشاهده می شود که شامل استیک، پاستا و غیره می باشد. طبقه گفته مشتریان رستوران جو گریل شعبه بام لند، سالاد سزارهای این شعبه از نظر حجم و مزه بهتر از سایر شعبات است و نشستن در بالکن رستوران و لذت بردن از هوای منطقه هم از امتیازهای خاص رستوران جو گریل می باشد. همچنین این رستوران از نظر کیفیت غذا و هزینه پرداختی نسبت به حجم و کیفیت بسیار خوب بوده و جای دارد که در میان بهترین رستوران های بام لند قرار گیرد.

لازم به ذکر است در روزهای شلوغ آخر هفته ها می توانید از قبل میز هم رزرو کنید و در آخر هم خوب است بدانید از نظر مردم، رستوران جو گریل بام لند یکی از تجربه های خوب و جذابی است که در گشت و گذار میان رستوران های بام لند کسب خواهید کرد و بخاطر کیفیت خوب غذاها و هزینه پرداختی معقول، بی شک یکی از مشتریان دائمی رستوران خواهید شد.

آدرس رستوران جو گریل بام لند

اگر میان رستوران های بام لند تمایل دارید به رستوران جو گریل مراجعه کنید، می بایست به جنوب مجتمع تجاری بام لند مراجعه کرده و وارد بلوک C2 شوید تا در طبقه دوم و با استفاده از تابلوهای راهنما به رستوران جو گریل برسید.

شماره تماس رستوران جو گریل بام لند: 40443258-021

ساعت کاری رستوران جو گریل بام لند: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران جو گریل بام لند

رستوران رولینجا بام لند

رستوران رولینجا از کافه های تازه تاسیس در مجموعه بام لند است که بعد از افتتاح، به سرعت میان بهترین رستوران های بام لند قرار گرفت و توانست با سرو غذاهای لذیذ و باکیفیت در کنار تنوع بالا، مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کند. از همین جهت، رستوران رولینجا از رستوران های شلوغ بام لند هم به شمار می رود و برای همین می توانید برای روزهای آخر هفته پنج شنبه ها و جمعه ها بخاطر شلوغی رستوران از قبل هم میز رزرو کنید.

رستوران رولینجا محیطی بسیار زیبا و دوست داشتنی دارد. وارد رستوران که می شوید با دکوراسیونی شیک و کلاسیک روبرو می شوید که تزئینات، میز و صندلی های چوبی و پرسنل های شیک پوش جلوه زیبایی را به محیط رستوران داده اند. رستوران دارای چشم انداز زیبا از دریاچه و مناطق اطراف است و در مواقعی که هوای منطقه دلنشین باشد، پنجره های بزرگ رستوران باز می شوند تا از هوای خنک و دلنشین هم نهایت لذت را ببرید و از طرفی، رستوران بالکن هم دارد که استعمال دخانیات در آنجا هم آزاد می باشد اما اکثر افرادی که میزهای بالکن را انتخاب می کنند، در واقع آن را رزرو کرده اند و جشن های تولد خود را در آنجا برگزار می کنند.

رستوران رولینجا بجز روزهای شنبه که از ساعت 12 ظهر باز می شود، در سایر روزهای هفته برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریانش است. برای صبحانه، رستوران منوی جذابی دارد که می توانید انواع صبحانه های مختلف از صبحانه های ایرانی تا انواع تخم مرغ و صبحانه های فرنگی را سفارش دهید. در کنار صبحانه ها اما، نوشیدنی یکی از واجبات است و برای همین، بخش نوشیدنی منوی رستوران هم انواع نوشیدنی های سرد و گرم شامل تنوعی از قهوه ها، اسموتی، موکتل، آبمیوه های طبیعی، اسپرسو و غیره را در خود جای داده است.

بخش دوست داشتنی منوی رستوران رولینجا، منوی ناهار و شام است. برای شما منوی پر تنوع آورده می شود. طیفی از پیش غذاها را می توانید قبل از آماده شدن غذای اصلی نوش جان کنید که شامل سالادهای مختلف، انواع سوپ، سیب زمینی، پیاز و قارچ سوخاری و غیره هستند. منوی اصلی هم شامل پیتزاها، ساندویچ، همبرگر، غذاهای فرنگی شامل انواع پاستا و استیک با مخلفات مختلف و غیره می باشد. اما بعد از یک وعده غذایی لذیذ و خاطره انگیز، سفارش یک نوشیدنی به همراه دسر شامل کیک های تازه با طعم های مختلف خالی از لطف نیست.

رستوران رولینجا از معدود رستوران های بام لند است که از نظر مشتریان، ارزش پرداخت هزینه و سپری کردن بهترین اوقات فراغت را دارد. رستوران غذاهای متفاوت و متنوعی دارد و از کیفیت و حجم و قیمت، اگر بهترین نباشد قطعاً میان رستوران های بام لند یکی از بهترین ها می باشد. تمامی مشتریان رستوران رولینجا از خدمات سرویس دهید و عملکرد کلی رستوران راضی هستند و حتی در شلوغ ترین روزها هم رستوران بهترین خدمات سرویس دهی را ارائه می دهد و غذا را به موقع و داغ سرو می کنند. اگر به صورت دو نفره یا با گروه های دوستانه می خواهید گشت و گذاری میان رستوران های بام لند داشته باشید، رستوران رولینجا را به هیچ عنوان از دست ندهید تا با یکبار مراجعه به رستوران، تبدیل به یکی از مشتریان دائمی رستوران رولینجا شوید.

آدرس رستوران رولینجا بام لند

از طریق میدان موج به خیابان معروف بام لند که رسیدید، سعی کنید در بخش جنوبی خیابان به دنبال جای پارک باشید. بعد از اینکه خودروی خود را پارک کردید، وارد مجموعه شده و به سمت بلوک C بروید. رستوران رولینجا در طبقه دوم بلوک قرار دارد و  اگر طراحی جذاب و دکوراسیون بسیار زیبای ورودی توجه شما را جلب کرد، بدانید که وارد رستوران رولینجا شده اید.

شماره تماس رستوران رولینجا بام لند: 40447204-021

ساعت کاری رستوران رولینجا بام لند: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب و روزهای شنبه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

رستوران رولینجا بام لند

کافه رستوران امضاء

“روزتو امضا کن” اینم شعار یکی از بهترین کافه رستوران های بام لند است تا بهترین لحظات خوش و خاطره انگیز را برای مردم رقم بزند. کافه رستوران امضا منوی کامل و متنوعی از انواع نوشیدنی ها و کیک هایی که در هر کافه ای پیدا می شود را سرو می کند و از نظر بسیاری از مردم، یکی از بهترین کافه های بام لند به شمار می رود. اما در واقعیت، کافه رستوران امضا در واقع کافه ای همه چی تمام است که غذا هم سرو می کند.

کافه رستوران امضا برخلاف اکثر کافه ها که محیط را تاریک می کنند تا مشتریان به سختی آن چیزی که سفارش داده اند را مشاهده کنند، محیطی بزرگ و با نورگیری بی نظیر دارد چراکه سه طرف رستوران دارای پنجره بزرگ بوده و چشم انداز جذابی هم از دریاچه دارد. محیط کافه مدرن و شیک است و میز و صندلی ها با فاصله از هم قرار داده شده اند تا مشتریان راحت تر باشند اما در صورتیکه به دنبال کافه ای هستید که خلوت باشد و در سکوت و آرامش یک فنجان قهوه میل کنید اصلاً روی کافه رستوران امضا حساب باز نکنید چراکه این کافه بخاطر محبوبیت بالایی که دارد همیشه شلوغ است. اما از آنجایی که کافه رستوران امضا دارای بالکن هم می باشد و میز و صندلی های مختلفی در فضای روباز رستوران قرار داده شده است می توانید لحظات دلنشینی را در فضای باز به همراه چشم انداز دریاچه چیتگر سپری کنید.

همانطور که گفتیم، کافه رستوران امضا در واقع کافه ای است که غذا هم سرو می کند. هر نوع نوشیدنی که بخواهید در اینجا سرو می شود که شامل نوشیدنی های گرم همچون انواع قهوه و اسپرسو، نوشیدنی های سرد همچون آبمیوه های طبیعی، اسموتی، موکتل و غیره می باشد. در کنار آن ها، انواع کیک، وافل، شیک و غیره هم سرو می شود. اما برای اینکه منوی کافه رستوران امضا کامل تر شود، غذاهای جذاب و متنوعی هم در منو قرار داده شده است. از پیش غذاها که شروع کنیم، سوپ، سیب زمینی های ساده، با قارچ و پنیر  وانواع سالادها به عنوان پیش غذا جذاب به نظر می رسند. بریا غذای اصلی هم استیک، پاستا، برگرهای لذیذ و خاص کافی هستند تا کیفیت و طعم بی نظیر را حس کنید. همچنین انواع سوخاری هم در رستوران سرو می شود که طرفداران بسیاری دارد.

آدرس کافه رستوران امضا

کافه رستوران امضا در بلوک C مجموعه بام لند قرار دارد. بلوک C تقریباً در بخش جنوبی بام لند قرار دارد و در این بلوک می بایست وارد طبقه دوم شوید تا به کافه رستوران امضا برسید. هنگامی که وارد طبقه دوم شدید، شلوغ ترین بخش در واقع کافه رستوران رولینجا است.

شماره تماس کافه رستوران رولینجا: 40447298-021

ساعت کاری کافه رستوران رولینجا: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11:30 شب

کافه رستوران امضا

کافه رستوران ورف بام لند

اکثر رستوران های بام لند به صورت کافه رستوران هستند چراکه اکثر کافه رستوران ها از ساعت 8 صبح باز هستند و به همین جهت باید برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام آماده پذیرایی باشند لذا کافه رستوران ها، هم منوی غذایی برای صبحانه، ناهار و شام دارند و هم منوی کافه ای شامل انواع نوشیدنی های گرم و سرد به همراه دسرهای متنوع. اکثر کافه رستوران های بام لند در طبقات بالای بلوک ها قرار دارند و از همین جهت چشم انداز بسیار زیبایی هم از دریاچه چیتگر ارائه می دهند اما در کافه رستوران ورف، شرایط جور دیگری است.

کافه رستوران ورف با اینکه در بلوک L4 بام لند قرار دارد اما در طبقه پایین قرار دارد و در اینجا خبری از چشم انداز دریاچه چیتگر یا مناطق اطراف وجود ندارد اما بجای آن، کافه ورف محیط بسیا زیبا و دوست داشتنی دارد و از نظر بسیاری از مشتریان، یکی از زبیاترین کافه های بام لند به شمار میرود. کافه رستوران ورف دارای دو محیط روباز و سرپوشیده می باشد. اگر محیط سرپوشیده را برای نشستن انتخاب کرده اید، با محیطی مدرن و کلاسیک و در عین حال شیک و دوست داشتنی روبرو می شوید که در برخی از مواقع، خلوت تر از محیط روباز کافه می باشد.

بخش فضای باز کافه زیبایی خاصی دارد که قابل تحسین است. میز و صندلی ها با فاصله از هم قرار داده شده اند و همه جای فضای روباز کافه، گل و گیاهان سرسبز قرار دارد تا محیط را زیباتر کند اما چیزی که فضای روباز را خاص کرده، چترهای رنگارنگی است که به عنوان سقف محیط روباز انتخاب شده اند که در نوع خود بی نظیر هستند. اگر به دنبال کافه ای خاص و زیبا هستید به هیچ عنوان کافه ورف را از دست ندهید چراکه در این محیط سرسبز و دلنشین، موسیقی زنده هم برگزار می شود.

از محیط که بگذریم به منوی غذایی کافه ورف می رسیم. در اینجا هر نوع نوشیدنی گرم و سردی که بخواهید سرو می شود. در کنار آن، انواع وافل، اسنک و کیک هم قابل سفارش است. به غیر از منوی کافه، منوی غذا هم آورده می شود که غذاهای خاص و دوست داشتنی هستند. این غذاها شامل پیتزاهای آمریکایی جالب و متفاوت، انواع استیک، انواع پاستاهای لذیذ و غیره می باشد. اگر تصمیم داشتید به کافه ورف مراجعه کنید از پیش غذاهای لذیذ کافه به هیچ عنوان غافل نشوید که شامل انواع سیب زمینی و سالاد، نان سیر و غیره هستند.

آدرس کافه رستوران ورف بام لند

همانطور که گفتیم، کافه ورف در بلوک L4 قرار دارد و این بلوک در اواخر بخش جنوبی مجتمع بام لند قرار دارد و به راحتی از طریق تابلوهای راهنما می توانید به بلوک و کافه دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بطور کلی و بخصوص برای روزهای آخر هفته که کافه شلوغ می شود، برای اینکه در صف منتظر نمانید تا میزی خالی شود می توانید برای ساعت مورد نظر و با توجه به تعداد نفرات میز هم رزرو کنید.

شماره تمارس کافه رستوران ورف بام لند: 40447314-021

ساعت کاری کافه رستوران ورف بام لند: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

کافه رستوران ورف

رستوران رفتاری بام لند

کمتر تهران نشینی را پیدا می کنید که رستوران رفتاری را نشناسد. حتی ساکنان شهرستان ها هم رستوران رفتاری را میشناسند. رستوران رفتاری از قدیمی ترین رستوران های تهران است که خیلی ها با آن خاطراتی دارند. اولین بار در سال 1289 بود که حاج علی اکبر رفتاری رستورانش را در نزدیکی میدان شاهپور در حوالی بازار بزرگ تهران افتتاح کرد و بخاطر غذاهای لذیذ و بسیار باکیفیت که قیمت های خوبی هم داشت به سرعت معروف شد و به قدری رستوران شلوغ شد که رفتاری تصمیم گرفت در نقاط مختلف تهران شعبه افتتاح کند. شعبه بام لند هم جدیدترین شعبه رستوران رفتاری است که از بهترین رستوران های بام لند برای ناهار و شام به شمار می رود و هر موقع هم که مراجعه کنید، این شعبه بسیار شلوغ است.

نه تنها شعبه بام لند بلکه تمامی شعبات رستوران رفتاری در زمینه کیفیت مواد اولیه غذاها، نظارت سختگیرانه ای دارند و برای همین است غذاهای این رستوران بسیار لذیذ و باکیفیت هستند هرچند از سرآشپزان مجرب رستوران هم نباید غاف نشویم که با مهارت خاصشان، از این مواد اولیه غذاهای بی نظیری را تهیه می کنند. در رستوران رفتاری شعبه بام لند محیطی بسیار لوکس و دوست داشتنی مشاهده می شود که نسبت به اکثر رستوران های بام لند، جذاب تر می باشد. شعبه وحدت اسلامی رفتاری به قدری از غذای خود مطمئن بود که در سال های 1340 تا 1350، مردم می توانستند آشپزخانه رستوران را مشاهده کرده و از بهداشت و نظم مطمئن می شدند. این مهم در تمامی شعبات رفتاری تا کنون رعایت می شود و مشتریان نگران هیچ موردی نخواهند بود.

در رستوران رفتاری فقط غذاهای ایرانی سرو می شود هرچند برخی از شعبات رفتاری غذاهای خاص و متفاوتی هم که مختص همان شعبه است را هم سرو می کند. در شعبه بام لند رستوران رفتاری با منوی از پیش غذاهای متنوع و لذیذ، غذای اصلی همچون انواع کباب و غیره روبرو می شوید. در نظر داشته باشید رستوران رفتاری یکی از رستوران های گران قیمت بام لند است و قرار است همانقدر که هزینه می کنید، از خدمات سرویس دهی باکیفیت و غذاهای بی نظیری برخوردار شوید که به جرأت می توان گفت مانندش را در هیچ کدام از رستوران های بام لند پیدا نخواهید کرد.

آدرس رستوران رفتاری بام لند

رستوران بام لند در اواسط مجموعه تفریحی بام لند قرار دارد و از بیرون هم ورودی دارد و برخلاف اکثر کافه ها و رستوران ها نیازی نیست وارد بلوکی شوید و به طبقه خاصی مراجعه کنید. همچنین هنگامی که وارد بلوار بام لند شوید، تابلوی چلوکباب رفتاری را به راحتی مشاهده خواهید کرد هرچند برای پیدا کردن جای پارک در اکثر مواقع باید به فاصله دورتری از رستوران مراجعه کنید.

شماره تماس رستوران رفتاری بام لند: 40447951-021

ساعت کاری رستوران رفتاری بام لند: همه روزه از ساعت 11:30 صبح الی 11:30 شب

رستوران رفتاری بام لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.