بهترین رستوران های آبادان

مدت زمان خواندن این مطلب : 8 دقیقه

آبادان شهری است که جدا از جاهای دیدنی و تاریخی و مراکز طبیعت گردی، منطقه فوق العاده ای برای رستوران گردی است و رستوران های فوق العاده ای با غذا های ایرانی، دریایی و جنوبی دارد. بی شک رستوران گردی و گشت و گذار بین بهترین رستوران های آبادان تفریحی خاطره انگیز در این شهر محسوب می شود و برای همین، می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین رستوران های آبادان بیشتر آشنا کنیم.

رستوران ترنج آبادان

معرفی بهترین رستوران های آبادان را با رستوران ترنج آغاز می کنیم که جزء قدیمی ترین رستوران های آبادان محسوب می شود و بالای 20 سال سابقه در زمینه سرو غذا های فوق العاده باکیفیت و خوشمزه و خوش قیمت دارد. آبادانی ها رستوران ترنج را به خوبی میشناسند و خیلی ها با این رستوران و غذاهایش خاطرات دارند.

رستوران ترنج آبادان دو طبقه فضا برای نشستن مشتریان در نظر گرفته و ظرفیت قابل قبولی دارد و از دکوراسیون ساده و شکیل و مبل های راحتی استفاده شده تا افراد بیشتری به دور میز بنشینند اما چون رستورانی معروف محسوب می شود، در روز های آخر هفته و تعطیلات به لطف حضور مشتریان بسیار، اینجا سر و صدا کمی آزار دهنده خواهد بود اما خوشبختانه، رستوران ترنج خدمات بیرون بر هم دارد و بسیاری از مشتریان هم به صورت بیرون بر سفارش می دهند لذا همیشه در این رستوران اگر به صورت تلفنی سفارش دهید، غذا های خوشمزه را داغ و به موقع تحویل خواهید گرفت.

قبل از اینکه به منوی غذایی رستوران ترنج آبادان بپردازیم، ابتدا می خواهیم شما را با آیتمی به نام حشو آشنا کنیم که نه تنها بین رستوران های آبادان بلکه بین تمامی رستوران های جنوب رایج است. حشو در واقع نوعی سس جنوبی است که با ماهی و مرغ سرو می شود. حشو از گشنیز، شنبلیله، تمر هندی، نمک و فلفل و زردچوبه، سیر، پیاز و رب گوجه فرنگی تهیه می شود که طعم فوق العاده ای دارد برای همین، در منوی غذایی بسیاری از رستوران ها، نام حشو را کنار غذا های مرغی و دریایی مشاهده خواهید کرد. در رستوران ترنج، ماست های متنوع و چند مدل سالاد فصل، مخصوص که همان سالاد مرغ است، سوپ و ترشی های آبادانی به عنوان پیش غذا سرو می شود و به عنوان غذای اصلی، کلی غذای رژیمی، مرغ های بریان، انواع غذا های کبابی به صورت خوراک یا با برنج، غذا های دریایی و مرغ هایی که با حشو سرو می شوند، انواع ماهی های شوریده، قزل آلا و غیره ارائه می گردد.

در رستوران ترنج آبادان اکثر غذا ها درون دیس سرو می شوند بخصوص غذا های چند نفره. اینجا دیس های 2 نفره تا خانواده هم دارد که شامل چند سیخ کباب و جوجه و غیره به همرها برنج های ایرانی می باشد. اما نکته جالبش اینجاست که مشتریان می توانند دیس دلخواه خود را سفارش دهند و خودشان انتخاب کنند در دیسشان چه آیتم هایی قرار گیرد. در کنار همه این غذا های کبابی و جنوبی، غذا های خاصی هم مشاهده می شود مانند ته چین مرغ، بریان اصفهان، کوفته تبریزی و غیره که به ندرت بین رستوران های آبادان مشاهده می شود. همچنین تمامی غذا هایی که در رستوران سرو می شود را هم به صورت بیرون بر می توانید سفارش دهید.

آدرس رستوران ترنج آبادان

رستوران ترنج در جنوب آبادان قرار دارد و اگر بین بهترین رستوران های آبادان می خواهید تجربه غذا های فوق العاده رستوران ترنج را داشته باشید، برای دسترسی به این رستوران می بایست ابتدا به میدان انقلاب مراجعه کنید که از طریق بلوار دهداری و خیابان شهید منتظری قابل دسترس است. در ضلع غربی میدان انقلاب واقع در خیابان شهید منتظری، در فاصله کمتر از 50 متر رستوران ترنج آبادان را در مقابل مدرسه رازی مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران ترنج آبادان: 53226699-061

ساعت کاری رستوران ترنج آبادان: همه روزه از سات 11:30 الی 16:00 و از ساعت 19:00 الی 23:00

[vc_btn title=”برای مسیریابی کلیک کنید” shape=”round” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-map-marked-alt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fmaps%2FPK3HRxhErAD1TYaR8%0D%0A|target:_blank”]

رستوران ترنج آبادان

رستوران پاکستانی آبادان

تمامی رستوران های آبادان یکطرف، رستوران پاکستانی هم یکطرف. این جمله ای است که اغلب رستوران گردها و حتی مردم آبادان می گویند و خیلی ها بر این باورند که رستوران پاکستانی بهترین رستوران آبادان است. وقتی از سال 1322 تا به امروز، بهترین غذا ها را ارائه داده و همیشه کیفیت بالای خود را حفظ کرده تا همه مشتریانش را راضی نگه دارد، می شود رستوران پاکستانی که هرموقع مراجعه کنید فرقی ندارد وسط هفته باشد یا آخر هفته، برای ناهار باشد یا شام، با ازدحام بی سابقه جمعیت در این رستوران روبرو می شوید البته چون اینجا از رستوران هایی است که باید تجربه کرد، برای همین در روز های وسط هفته، بیشتر مشتریان اینجا توریست ها هستند البته اینکه رستوران پاکستانی به معروف ترین جاهای دیدنی آبادان هم نزدیک است بی دلیل نیست.

قدمت رستوران پاکستانی به سال 1322 برمیگردد اما در طول این سال ها، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و امروزه، رستورانی است که سالنی بسیار بزرگ و شکیل دارد که نظافت در آنجا با اینکه شلوغ است اما حرف اول را می زند و از نظر طراحی، ساده و شکیل بودن و نظافت، شما را راضی می کند هرچند باید قید محیطی آرام و دلنشین را بزنید چون به ندرت اینجا خلوت می شود. پیشنهاد می کنیم اگر شانستان خوب بود و زمانی مراجعه کردید که رستوران خلوت است، نگاهی به تمامی تابلو ها و عکس های قشنگی که روی دیوار های رستوران قرار دارد بیاندزاید.

اما شاید محیطی زیبا و دوست داشتنی درصد کمی از محبوبیت یک رستوران را به خود اختصاص دهد. اصل داستان اینکه رستوران پاکستانی توانسته بین بهترین رستوران های آبادان به خوبی بدرخشد به غذا های فوق العاده اش برمیگردد. به گفته رستوران، اینجا همیشه کیفیت اولویت است و مهم نیست مواد اولیه قرار است چه قیمت های داشته باشد و فقط ملاک، کیفیت بالای آن ها است تا توسط سرآشپزان مجرب، به غذا های لذیذ و به یاد ماندنی تبدیل شوند. شما در رستوران پاکستانی بخاطر اینکه بسیار شلوغ است، شاید نیاز باشد زمانی را منتظر بمانید تا غذایتان سرو شود برای همین، در اینجا با آیتم هایی شامل چهار مدل ماست ساده، موسیر، بادمجان و اسفناج، دو سالاد شیرازی و فصل، زیتون پرورده، ترشی آبادانی و زیتون شور به عنوان پیش غذا می توانید خود را سرگرم کنید تا غذای اصلی سرو شود.

در بخش غذا های اصلی منوی رستوران پاکستانی آبادان، به غیر از کوبیده و جوجه و زرشک پلو با مرغ، کلی غذای ایرانی و جنوبی مشاهده می شود که شامل چلو دال عدسی، استانبولی ایرانی، چلو ماهی با آب قلیه که از ماهی شوریده برای آن استفاده می شود، چلو قلیه ماهی با ماهی شیر و چلو قلیه میگو هستند. در این رستوران آبگوشت و ماهی کبابی تنها یک روز در هفته سرو می شوند و غذای چلو خورشت فصلی هم دارد که یا قیمه است یا سبزی یا بادمجان. اما به واسطه دو غذا، رستوران پاکستانی توانسته به محبوبیت بالایی برسد و این دو غذا هم پاکستانی هستند با نام های بیف بریانی و چیکن بریانی که همان استانبولی گوشت پاکستانی و استانبولی مرغ پاکستانی هستند. این غذا ها نامی پاکستانی دارند و برنجی ایرانی ولی آنقدری خوشمزه اند که باید امتحانشان کنید.

آدرس رستوران پاکستانی آبادان

رستوران پاکستانی در خیابان 9 دی آبادان قرار دارد. برای دسترسی به این رستوران می بایست به بلوار شهدای هسته یا بلوار بهارستان یا بلوار مابین میدان کارگر و بهارستان مراجعه کنید. در اواسط این میدان به خیابان 9 دی می رسید و در ساختمان مانی چهار رستوران پاکستانی و ازدحام جمعیت مقابل آن را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران پاکستانی آبادان: 09126595312

ساعت کاری رستوران پاکستانی آبادان: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 الی 16:30 و از ساعت 20 الی 23:30 و روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 12:30 الی 20:00

[vc_btn title=”برای مسیریابی کلیک کنید” shape=”round” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-map-marked-alt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fmaps%2FLhEwAyPYjgigRwQQ8%0D%0A|target:_blank”]

[widgetkit id=”823″ name=”رستوران پاکستانی آبادان”]

رستوران کاج آبادان

معمولاً بیشتر رستوران ها یا غذا های فوق العاده دارند یا محیطی لوکس و جذاب اما به ندرت رستوران هایی پیدا می شود که علاوه بر غذای خوب، محیطی شیک و زیبا هم داشته باشد. رستوران کاج بین بهترین رستوران های آبادان مناسب افرادی است که علاوه بر غذا های باکیفیت و خوشمزه، محیطی شیک و دوست داشتنی هم داشته باشد و صد البته تمامی غذا ها از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار باشند.

رستوران کاج درواقع رستوران و تالار پذیرایی کاج نام دارد و بسیاری از مردم آبادان که به دنبال برگزاری جشن ها و مراسم های خود در رستوران هستند، یکی از بهترین گزینه های روی میزشان رستوران کاج است چون اینجا یک سالن بزرگ و شکیل و با ظرفیت بالا دارد و برای مراسم های پرجمعیت می شود رویش حساب کرد. در این رستوران میز های 4 نفره الی 8 نفره با فاصله های مناسب از یکدیگر قرار دارند تا مشتریان به خیال راحت ساعت ها در اینجا بنشینند و با یکدیگر گفتگو کنند و در صورتیکه تعدادتان زیاد است، اگر میز با ظرفیت بالا نبود به آسانی می شود میز ها کنار یکدیگر گذاشت. همچنین رستوران کاج محیطی ساده و در عین حال شکیل دارد و خبری از دکوراسیون و طراحی پر زرق و برق در اینجا نیست.

در رستوران کاج آبادان تنوعی از غذا های ایرانی شامل انواع کباب ها و تنوعی از غا های جنوبی بخصوص غذا های محلی آبادان و غذا های دریایی سرو می شود. اگر عاشق کباب هستید و بین رستوران های آبادان به دنبال جایی می گردید که کباب های فوق العاده اش قیمت های مناسبی هم داشته باشد می توانید روی رستوران کاج حساب کنید چون در اینجا کباب هایی سرو می شود که حجم خوبی دارند و از گوشت های باکیفیت نیز تهیه شده اند. همچنین در کنار کباب ها، غذا های دریایی و جنوبی سرو شده در این رستوران هم طعم فوق العاده ای دارند و از همه مهم تر، از قیمت های خیلی خوبی هم برخوردار هستند.

لازم به ذکر است رستوران کاج چون از محبوب ترین رستوران های آبادان به شمار می رود و به واسطه خدمات سرویس دهی خوب و غذا های خوشمزه و خوش قیمت به محبوبیت بالایی دست یافته، همیشه شلوغ است و به ندرت اینجا را خلوت می یابید لذا خوب است بدانید رستوران خدمات دلیوری و ارسال به سراسر آبادان را نیز دارد و چون غذا ها به موقع و داغ به دست مشتری می رسند، می توانید بجای اینکه در شلوغی محیط رستوران بنشینید، غذا را به صورت بیرون بر سفارش دهید.

آدرس رستوران کاج آبادان

رستوران کاج در نزدیکی بلوار دلایت، مسجد بزرگ آبادان و مرکز خرید جزیره قرار دارد. بهترین مسیر برای دسترسی به رستوران از طریق فلکه کارون است. بدین منظور در ضلع شمالی فلکه کارون وارد خیابان 13 فرعی می شوید تا به انتهای خیابان برسید اما بعد از آخرین چهارراه یعنی چهارراه خیابان پاسداران و قبل از بلوار ولایت، رستوران کاج را در سمت راست خود مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران کاج آبادان: 53320460-061

ساعت کاری رستوران کاج آبادان: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 11 شب

[vc_btn title=”برای مسیریابی کلیک کنید” shape=”round” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-map-marked-alt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fmaps%2FLPiXnD4drzS976UD6%0D%0A|target:_blank”]

[widgetkit id=”968″ name=”رستوران کاج آبادان”]

رستوران ته دیگ آبادان

رستوران ته دیگ درواقع می توان گفت بین رستوران های آبادان یک پکیج کاملی از رستوران گردی را ارائه می دهد بجز موسیقی زنده. رستوران ته دیگ رستورانی است که محیطی زیبا و دوست داشتنی دارد، غذا های تنوع مطلوبی داشته و کیفیتی بالایی هم دارند و رستوران از کافی شاپ با سرو انواع نوشیدنی هم برخوردار است موردی که در کمتر رستورانی در شهر آبادان پیدا می شود.

رستوران ته دیگ جدا از اینکه یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های آبادان است، امروزه تقریباً در بسیاری از شهر های ایران رستوران هایی را میبینیم که از نام ته دیگ استفاده کرده اند لذا شاید نام این رستوران برای خیلی ها آشنا باشد. رستوران ته دیگ محیطی بسیار جوان پسند دارد البته اینجا بجای اینکه از دکوراسیون و طراحی پرزرق و برق استفاده کند، محیطش سبکی سنتی دارد به همراه کلی تزئینات سرسبز و گل و گیاهان مختلف در جای جای رستوران که حال و هوای نوستالژی دارد. بطور کلی سبک محیط رستوران ته دیگ با بسیاری از رستوران های آبادان بخصوص رستوران های معروفی که پیش تر معرفی کردیم تفاوت دارد و از جذابیت خاصی برخوردار است.

منوی غذایی رستوران ته دیگ بطور کی به پنج بخش خوراک، غذا های اصلی، کباب، خورشت و پیش غذا تقسیم می شود. خوراک ها شامل انواع غذا های کبابی از شیشلیک تا مخصوص درباری، دنبه زعفرانی، شاه پسند، قفقازی، کباب ترش، ماهیچه، خورشت های قیمه، قرمه سبزی، بادمجان، خوراک غذا های دریایی از جمله فیله میگو، قلیه ماهی، ماهی سرخ شده و شکم پر، خوراک دال عدسی، گردن، ران آب پز و کلی آیتم جذاب دیگر هستند. در قسمت غذا های اصلی بجز لازانیا و پیتزا ته دیگ، تمامی غذا ها به همراه برنج سرو شده و شامل زرشک پلو با مرغ، عدس پلو با گوشت، استامبولی، ته چین مرغ و گوشت، شوید باقالی پلو و باقالی پلو با ماهیچه هستند. اگر عاشق کباب هستید، در بخش کباب های منوی رستوران ته دیگ 20 آیتم کبابی هست که 4 آیتم به دیس های 1 تا 4 نفره اختصاص داده شده و به صرفه تر هستند. همچنین 11 آیتم هم در بخش خورشت ها مشاهده می شود از خورشت قیمه و قرمه و فسنجان گرفته تا بامیه و بادمجان.

غذا های رستوران ته دیگ خوشمزه و باکیفیت هستند و از قیمت های خوبی نسبت به این حجم از غذا و کیفیت برخوردارند برای همین، بسیاری از رستوران گرد ها به مشتری ثابت اینجا تبدیل شده اند و رستوران ته دیگ یکی از شلوغ ترین رستوران های آبادان به شمار میرود اما چون اینجا مشتریان بسیاری دارد، در روز های آخر هفته معمولاً غذا ها کمی دیر اما داغ داغ سرو می شوند لذا شما می توانید با آیتم هایی همچون انواع ماست، سوپ، سالا های متنوع، ترشی خانگی و کلی سیب زمینی از ساده تا با سس پنیر و آلفردو و غیره خود را سرگرم کنید تا غذا سرو شود. لازم به ذکر است رستوران ته دیگ بخش کافی شاپ هم دارد و انواع نوشیدنی های گرم و سرد از انواع چای و دمنوش و نوشیدنی های بر پایه قهوه و اسپرسو گرفته تا انواع نوشیدنی های سرد و ماکتل ها رنگارنگ نیز سرو می کند که فوق العاده هستند.

در آخر نیز خوب است بدانید برخلاف سایر رستوران های آبادان، اینجا چون نوعی کافه رستوران محسوب می شود وعده صبحانه نیز سرو می کند و شما همه روزه می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر برای یک صبحانه دل انگیز با کلی آیتم متنوع و جذاب به رستوران ته دیگ مراجعه کنید و کنار آن نیز از تمامی آیتم های منوی کافی شاپ نیز بهرمند شوید.

آدرس رستوران ته دیگ آبادان

رستوران ته دیگ در جنوب آباد واقع در خیابان معروف دبستان قرار دارد. خیابان دبستان مابین بلوار معلم و خیابان اروند ساحلی قرار دارد و بهترین راه برای دسترسی به این رستوران هم از طریق بلوار معلم است. در بلوار معلم زمانی که وارد خیابان دبستان شدید، مابین خیابان های امیری و اسدی به رستوران ته دیگ خواهید رسید. با توجه به اینکه رستوران در جای شلوغی قرار دارد و کلی مشتری در روز های آخر هفته به اینجا مراجعه می کنند که نتیجه آن، مشکل در پیدا کردن جای پارک خواهد بود، رستوران دارای خدمات دلیوری و ارسال بیرون بر نیز هست که می توانید از آن بهرمند شوید.

شماره تماس رستوران ته دیگ آبادان: 53240371-061

ساعت کاری رستوران ته دیگ آبادان: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11:30 شب

[vc_btn title=”برای مسیریابی کلیک کنید” shape=”round” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-map-marked-alt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fmaps%2FAWJddqecNSjY3qq77%0D%0A|target:_blank”]

رستوران ته دیگ آبادان

کافه رستوران ریحون آبادان

کافه رستوران ته دیگ بی شک تنها کافه رستوران آبادان نیست که در کنار غذا های ایرانی و محلی، کافی شاپ و صبحانه هم دارد و کلی کافه رستوران در آبادان نیز هست که با یکدیگر همیشه درحال رقابت هستند تا روز به روز تعداد مشتریان راضی خود را افزایش دهند و یکی از این رستوران های خوب، کافه رستوران ریحون است.

ساعت کاری رستوران ریحون از ساعت 8 صبح است تا 1 بامداد و در طی این بازه، از ساعت 8 صبح الی 12 وعده صبحانه، از ساعت 12 الی 17 کافه و از ساعت 19 الی 1 بامداد هم شام سرو می شود. برای صبحانه، چون اینجا یک کافه رستوران به سبک ایتالیایی است، 10 آیتم جذاب و هیجان انگیز در نظر گرفته شده که شامل پیده گوشت، املت های فرنج، کلاسیک، مدیترانه ای و بشقاب صبحانه های ایرانی، ایتالیایی، انگلیسی، ترکی و تست فرانسوی هستند. مشتریان به همراه انواع صبحانه های لذیذ و دوست داشتنی و با کیفیت، می توانند از منوی کافی شاپ هم استفاده کنند و بین نوشیدنی های گرم و سرد شامل انواع چای و دمنوش و نوشیدنی های بر پایه قهوه و اسپرسو تا انواع آبموه طبیعی، نوشیدنی های خنک، ماکتل ها و میلک شیک های متنوع هر نچه که دوست دارند را انتخاب کنند و لذت ببرند.

مشتریان از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد از تمامی آیتم های منو بجز بخش صبحانه می توانند بهره ببرند. در کافه رستوران ریحون 3 مدل برگر، 4 مدل پاستا، پنینی های جذاب و متنوع، پیتزا های ایتالیایی و آمریکایی و پیتزا هایی که پرملات هستند و در خمیر دور آن ها هات داگ کراکف قرار داده شده و کلی سالاد و سیب زمینی به عنوان پیش غذا سرو می شود. تمامی غذا ها در این کافه رستوران از مواد اولیه مرغوبی تهیه شده اند و آنقدری خوشمزه و باکیفیت هستند که به خوبی توانسته اند کافه رستوران ریحون را جزء بهترین رستوران های آبادان قرار دهند.

در نهایت هم اگر بین بهترین کافه رستوران های آبادان می خواهید تجربه کافه رستوران ریحون را داشته باشید خوب است بدانید اینجا چون یک کافه رستوران است، محیطی زیبا و دوست داشتنی و شکیلی دارد و تزئینات جذاب یدر همه جای رستوران مشاهده میشود اما تنها ایرادی که می توان به محیط اینجا گرفت، ظرفیت کم آن و کوچک بودن فضای رستوران با توجه به محبوبیتش است لذا برای برخی از مشتریان، شاید سر و صدا در رستوران ریحون کمی آزار دهنده باشد بخصوص در روز های آخر هفته و تعطیلات که اینجا میزبان مشتریان بسیاری می باشد.

آدرس کافه رستوران ریحون آبادان

کافه رستوران ریحون در بریم شمالی قرار دارد و برای دسترسی به این کافه رستوران کافیست در بریم شمالی وارد خیابان گلستان 12 شوید تا به پشت باشگاه گلستان رسیده و کافه رستوران ریحون را مشاهده کنید.

شماره تماس کافه رستوران ریحون آبادان: 53263707-061

ساعت کاری کافه رستوران ریحون آبادان: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 بامداد

[vc_btn title=”برای مسیریابی کلیک کنید” shape=”round” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-map-marked-alt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fmaps%2F1WwHRGGGYiaKFdQRA|target:_blank”]

کافه رستوران ریحون آبادان