نور یکی از بزرگترین شهرهای ساحلی واقع در بخش مرکز استان مازندران است که از جاذبه های های دیدنی بسیاری مانند پارک جنگلی نور که یکی از بزرگترین پارک های جنگلی شمال کشور به شمار میرود برخوردار می باشد. نور بخاطر اینکه در میان توریستی ترین شهرهای شمالی کشور قرار دارد مملو از رستوران هایی است که در نوار ساحلی، مرکز شهر و حتی بخش جنگلی به همراه چشم انداز زیبا از شهر، جنگل و دریا قرار دارند. اگر علاقمند به رستوران گردی هستید و یا میخواهید با بهترین رستوران های نور بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران کاسپین نور

میان صدها رستوران در شهر نور، یکی از بهترین رستوران های نور که با ارائه خدمات و غذاهای لذیذ و باکیفیت توانسته بین مردم محبوب شده و همیشه هم جزء شلوغ ترین رستوران های نور باشد، رستوران کاسپین است. همچنین یکی دیگر از دلایل محبوبیت رستوران کاسپین قرار گیری در سمت ساحل و ارائه چشم انداز زیبا از ساحل دریایی خزر است.

رستوران کاسپین در مجاورت پارک جنگلی نور قرار دارد و اکثر افرادی که به طبیعت گردی در این پارک جنگلی می پردازند، بعد از تفریحات خود در میان رستوران هایی که نزدیک به پارک جنگلی نور قرار دارند معمولاً به سراغ رستوران کاسپین می روند تا لحظات خوشی را از میل کردن بهترین غذاها ثبت کنند. از نظر رستوران گردها، رستوران کاسپین یکی از لوکس ترین رستوران های نور است چراکه رستوران از محیطی زیبا به همراه دکوراسیون شکیلی برخوردار بوده و از بیرون هم که به رستوران نگاه می کنیم، با یکی از زیباترین رستوران های نور برخورد می کنیم.

رستوران غذاهای بسیار خوبی را برای مشتریانش سرو میکند و این غذاها از کیفیت بالا، حجم مناسب و قیمت های خوبی برخوردار هستند. بخاطر اینکه رستوران کاسپین در میان بهترین رستوران های نور قرار گیرد، تمامی مواد اولیه خود را به صورت روزانه با کیفیت مرغوب تهیه می کند تا توسط سرآشپزان حرفه ای رستوران، غذاهای لذیذی به دست مشتری برسد و لازم به ذکر است در منوی رستوران کاسپین هم انواع غذاهای ایرانی، دریایی و محلی به چشم میخورد.

آدرس رستوران کاسپین نور

اگر در میان بهترین رستوران های نور میخواید غذاهای لذیذ رستوران کاسپیت را امتحان کنید، ابتدا شهر نور را به سمت شرق و رستم رود ترک کنید و هنگامی که که از پارک جنگلی نور عبور کردید، در سمت ساحل می توانید رستوران را مشاهده کنید. در مقابل رستوران فضای پارکینگ اختصاصی وجود دارد اما بخاطر محبوبیت بالای رستوران کاسپین، در روزهای آخر هفته و بخصوص تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری به شهر نور سفر می کنند، ظرفیت پارکینگ تکمیل شده و شاید مجبور شوید وسبله نقلیه خود را کمی دورتر از رستوران پارک کنید.

شماره تماس رستوران کاسپین نور: 44573838-011

ساعت کاری رستوران کاسپین نور: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

رستوران کاسپین نور

رستوران تمیشان نور

رستوران تمیشان معروف به رستوران تمیشون، از شناخته شده ترین رستوران های نور است که به جرات می توان گفت یکی از شلوغ ترین و بهترین رستوران های نور هم به حساب می آید. رستوران تمیشان نور بخاطر محیطی زیبا و دوست داشتنی که دارد، از نظر اکثر افراد به عنوان رستورانی سنتی شناخته می شود. شاید از بیرون که به رستوران نگاه می کنید، با رستورانی عادی روبرو شدید و تصور کنید تنها دلیل محببویت رستوران، غذاهای خوبش است اما هنگامی که وارد رستوران می شوید، با دکوراسیونی رنگارنگ، محیطی زیبا و دلنشین مواجه می شوید.

مهم ترین دلیل برترین رستوران تمیشان، کیفیت بالای غذاهایش است. تمامی مشتریانی که به رستوران تمیشان مراجعه کرده اند از کیفیت و طعم غذاها کاملاً راضی بودند و از نظر آن ها، خدمات سرویس دهی در رستوران هم به نحو مطلوبی ارائه می شود اما بخاطر کیفیت بالا و استفاده ار مواد اولیه درجه یک برای تهه غذاها توسط سرآشپزان حرفه ای، رستوران تمیشان میان گران قیمت ترین رستوران های نور قرار دارد لذا در این خصوص، مشتریان به دو دسته تقسییم می شوند: دسته از اول بخاطر قیمت های بالا غذاها از رستوران ناراضی هستند و میگویند رستوران تمیشان بخاطر اینکه جزء شلوغ ترین و بهترین رستوران های نور قرار گرفته، قیمت های خود را افزایش داده و دسته دوم هم بر این باورند هزینه پرداخت شده بخاطر کیفیت بالای غذاها و طعم بی نظیری که دارند در کنار خدمات سرویس دهی مطلوب و محیطی شیک و دوست داشتنی، ارزشش را دارد.

همانند سایر رستوران های نور، در رستوران تمیشان هم انواع غذاهای ایرانی برای مشتریان سرو می شود که شامل غذاهای گوشتی از جمله کباب و جوجه، غذاهای خورشتی، محلی و دریایی هستند. بطور کلی، پیشنهاد می کنیم اگر در میان بهترین رستوران های نور، رستوران تمیشون را انتخاب کرده اید در روزهای خلوت مراجعه کنید چراکه از نظر عده ای، سرویس دهی در روزهای شلوغ و زمانی که ازدحام مشتری در رستوران بالا است، بطور مطلوبی ارائه نشده و مشتریانی هم بودند که زمان زیادی را منتظر ماندند تا غذایشان سرو شود. لازم به ذکر است در روزهای آخر هفته هم موسیقی زنده در رستوران برگزار می شود و برای برخورداری از آن، می بایست هزینه ای را به عنوان ورودی پرداخت کنید.

آدرس رستوران تمیشان نور

رستوران تمیشان از جمله بهترین رستوران های نور واقع در شرق پارک جنگلی است و برای دسترسی به رستوران، بعد از اینکه از پارک جنگلی نور عبور کردید، مسیری 400 متری را طی کنید تا رستوران را در سمت راست جاده مشاهده کنید. همچنین در مقابل رستوران پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا هم وجود داشته و در روزهای شلوغ هم مشکلی از بابت جای پارک نخواهید داشت.

شماره تماس رستوران تمیشان نور: 44572141-011

ساعت کاری رستوران تمیشان نور: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

رستوران تمیشان نور

رستوران مرشد نور

رستوران مرشد را بسیاری از پایتخت نشین ها میشناسند. یکی از معروف ترین و لوکس ترین رستوران های سنتی تهران که در مناطقق معروفی همچون کاشانک، نیاوران، سعادت آباد و تهرانپارس دارای شعبه بوده و فرقی ندارد چه موقعی به رستوران مراجعه کنید چراکه همیشه رستوران شلوغ بوده و در روزهای آخر هفته هم به قدری ازدحام جمعیت در رستوران بالا است که می بایست زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود. موفقیت بالای رستوران مرشد باعث شد این رستوران در شهر نور استان مازندران هم شعبه افتتاح کرده و به سرعت در میان بهترین رستوران های نور قرار گیرد.

شعبه نور رستوران مرشد همانند سایر شعبات در شهر تهران، از محیطی لوکس و جذاب برخوردار است و از نظر مشتریان هم رستوران مرشد یکی از بی نظیرترین محیط ها را در میان رستوران های نور دارد. از محیط که بگذریم به سراغ غذاهای جذاب و دوست داشتنی رستوران مرشد می رسیم که کیفیتشان همانند شعبات تهران بخاطر اینکه تحت نظر شعبه اصلی فعالیت می کند بالا بوده و تا به حال مشتریان ناراضی بابت کیفیت یا حجم غذاها نداشته است. سرویس دهی در رستوران مرشد به طرز مطلوبی ارائه می شود و مدیریت خدمات و سفارشات حتی در روزهاغی شلوغ هم به خوبی صورت میگیرد.

در شعبه نور رستوران مرشد، انواع غذاهای ایرانی، دریایی و محلی سرو میشود. از نظر مشتریان، تمامی غذاهای رستوران بی نظیر هستند و انتخاب بهترین غذا به سلیقه و ذائقه برمیگرددو همچنین، در منوی رستوران غذاهای همایونی چند نفره، غذاهای گوشتی، خورشت ها و همچنین غذاهای بازاری مشاهده میشود و بعد از اتمام غذا هم می توانید در منوی شربتخانه، انواع نوشیدنی های گرم و سرد را هم سفارش دهید.. اما در هر حال، بخاطر کیفیت بالای غذاهای رستوران مرشد که در ظروف مسی سرو می شود، به جرات می توان در میان رستوران های نور، رستوران مرشد به عنوان گرانترین رستوران شناخته می شود.

لوکس ویلا مراجعه به رستوران مرشد شعبه نور را به شدت پیشنهاد می کند چراکه تجربه متفاوت و جذابی از رستوران گردی در نور را ارائه می دهد. همچنین رستوران مرشد از چشم انداز زیبای دریا و جنگل هم برخوردار می باشد.

آدرس رستوران مرشد نور

رستوران مرشد در شمال پارک جنگلی نور قرار دارد. در جاده ساحلی نور هنگامی که به پارک جنگلی میرسید، در میانه راه و مقابل مجتمع توریستی نم رستوران را مشاهده خواهید کرد. همچنین رستوران مرشد دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا می باشد تا مشتریان از جای پارک مناسبی برخوردار شوند.

شماره تماس رستوران مرشد نور: 44551314-011

ساعت کاری رستوران مرشد نور: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 11 شب

رستوران مرشد نور

کافه فست فود بایسیکل

وقتش رسیده از غذاهای محلی، ایرانی و دریایی دل بکنیم و در میان رستوران های نور، سری هم به فست فودها و غذاهای فرنگی بزنیم. در شهر نور، فست فودهای بسیاری وجود دارد که بهترین آن ها در حال رقابت با یکدیگر برای جذب مشتری با ارائه خدمات و غذاهای باکیفیت هستند و در میان آن ها، فست فود بایسیکل توانسته بخاطر پیتزاها و غذاهای فست فودی لذیذ و باکیفیتش، به خوبی محبوب شود.

کافه فست فود بایسیکل نزدیک رستوران مرشد، یکی از بهترین رستوران های نور قرار دارد و برای مراجعه به رستوران باید در جاده ساحلی به شمال پارک جنگلی نور مراجعه کنید. کافه فست فود بایسیکل از همان بیرون که به رستوران نگاه می کنیم، با فست فودی بسیار زیبا و دوست داشتنی روبرو می شویم که در همیشه هم شلوغ است. کافه فست فود بایسیکل دوست دار ورزش و طبیعت است و اکثر مشتریان ثابت و وفادار رستوران، دوچرخه سواران هستند.

هنگامی که وارد رستوران می شوید، می توانید انتخاب کنید در محیط داخل بنشینید یا محیط روباز اما محیط روباز درواقع میز و صندلی هایی هستند که در بیرون رستوران و در کنار درب ورودی قرار دارند و همچنین در صورتیکه میخواهید در ایام شلوغ به رستوران مراجعه کنید می توانید از قبل، میز مورد نظر خود را هم رزرو کنید تا منتظر خالی شدن میز در رستوران نباشید. محیط رستوران دکوراسیون خاص و بی نظیری دارد که شامل تزئینات زیبا و تابلوهای مختلف بر روی دیوار، چراغ های تزئینی که در بالایشان چرخ چوبی قرار دارد و نورپردازی های دلنشین که رستوران را به محیطی زیبا و دنج برای سرو انواع پیتزاها و غذاهای فست فودی تبدیل کرده است.

با مشاهده منوی رستوران، با انواع پیتزاها، همبرگرها، ساندویچ های خوشمزه روبرو هستیم که در میان فست فودهای نور، از نظر کیفیت، قیمت و حجم جزء بهترین ها هستند. از نظر مشتریان، پیتزاها و همبرگرهای رستوران حرفی برای گفتن نمی گذارند و سفارش آن ها در کنار سالادها و پیش غذاهای لذیذ موجود در منو بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید اگر میخواهید در شهر نور اقامت داشته باشید، فست فود بایسیکل به صورت بیرون بر هم سفارش قبول می کند.

آدرس کافه فست فود بایسیکل

کافه فست فود بایسیکل هم در شمال پارک جنگلی نور قرار دارد و بعد از یه طبیعت گردی جذاب و خاطره انگیز در پارک جنگلی نور، بخاطر نزدیکی فست فود به درب خروجی بخش شمال پارک، مراجعه به این مجموعه شدیداً توصیه می شود. برای دسترسی به کافه فست فود بایسیکل وارد جاده ساحلی شده و بعد از خیابان دریای چهارم، فست فود را در سمت ساحل مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس کافه فست فود بایسیکل: 44557854-011

ساعت کاری کافه فست فود بایسیکل: همه روزه از ساعت 13:30 الی 12 شب

کافه فست فود بایسیکل

رستوران یملی نور

اگر در میان رستوران های نور به دنبال رستورانی هستید که در سه وعده صبحانه، ناهار و شام پذیرای شما باشد، پیشنهاد می کنیم نگاهی به رستوران یملی بیاندازید. رستوران یملی از جلمه شلوغ ترین و بهترین رستوران های نور است که بخاطر کمبود فضا برای پذیرایی از مشتریان خود، به مکانی بزرگتر انتقال یافت و امروزه، به رستورانی همیشه شلوغ تبدیل شده است.

رستوران یملی برای هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام منوی های جداگانه دارد. صبح ها که به رستوران برای صرف وعده صبحانه مراجعه می کنید، می توانید انواع پکیج های صبحانه، نوشیدنی های گرم، نان تازه و غیره را سفارش دهید که از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند. برای دو وعده ناهار و شام هم انواع غذاهای ایرانی و محلی سرو می شود و از آنجایی که رستوران یملی را با نام غذای خانگی یملی هم میشناسند، در منوی رستوران انواع غذاهای خانگی هم به چشم میخورد. طبق گفته رستوران، تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه با کیفیت بالا و به صورت روزانه تهیه می شود تا در کنار استفاده از سرآشپزان مجرب، نتیجه نهایی به غذایی زیبا، لذیذ، باکیفیت و به همراه طعمی خاطره انگیز ختم شود.

در کناتر غذاهای خوب، محیط رستوران هم دلنشین و زیبا است و از دکوراسیون زیبا، میز و صندلی هایی با هارمونی رنگ مناسب و فضایی دلنشین استفاده شده تا لحظات خاطره انگیزی برای مشتریان رقم خورد.

آدرس رستوران یملی نور

برای مراجعه به رستوران یملی، در شهر نور وارد میدان اصلی نور شده و به سمت دریا حرکت کنید. سپس با استفاده از تابلوهای راهنما خود را به دادگستری نور رسانده و رستوران یملی را در مقابل دادگستری واقع در خیابان پاسداران مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران یملی نور: 44513314-011

ساعت کاری رستوران یملی نور: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

رستوران یملی نور

رستوران لاویج

رستوران لاویج به قدری خوب و محبوب است که حتی مردم شمال هم وعده های غذایی خود را در این رستوران میل می کنند و اکثر مشتریان رستوران لاویج، ساکنین شهر نور هستند اما در ایام اوج سفر گردشگران و پایتخت نشین ها به شمال، رستوران لاویج به یکی از شلوغ ترین رستوران های نور تبدیل خواهد شد.

رستوران لاویج در دو طبقه از مشتریان خود پذیرایی می کند. رستوران از محیطی شکیل و زیبا برخوردار بوده و دکوراسیون و تزئینات مختلف رستوران از نظر مشتریان، دوست داشتنی هستند. در رستوران لاویج، همانند سایر بهترین رستوران های نور انواع غذاهای ایرانی و محلی سرو می شود و بخاطر سرآشپزان مجرب و استفاده از مواد اولیه باکیفیت، تمام مشتریان از غذاهای رستوران راضی هستند. همچنین غذاهای رستوران لاویج از قیمت های بسیار خوبی هم نسبت به حجم و کیفیت برخوردارند و در کنار خدمات سرویس دهی مطلوب، اکثر مشتریان از این رستوران کاملاً راضی هستند.

آدرس رستوران لاویج

رستوران لاویج در طرف جنوبی خیابان امام خمینی و غرب میدان پروانه نور قرار دارد و اگر میخواهید رستوران مراجعه کنید، در خیابان امام خمینی مابین خیابان های فردوسی و ناطق نوری، رستوران را مشاهده خواهید کرد اما در نظر داشته باشید رستوران در خیابان اصلی و در یکی از مناطق شلوغ نور قرار دارد و از طرفی، بخاطر شلوغی رستوران شاید در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه که شهر مملو از گردشگر می شود، جای پارک در نزدیک رستوران به آسانی پیدا نکنید.

شماره تماس رستوران لاویج: 09111212036

ساعت کاری رستوران لاویج: همه روزه از ساعت 11صبح الی 9 شب

رستوران لاویج نور

2 دیدگاه در “بهترین رستوران های نور

  1. وهاب گفت:

    ما رستوران کاسپین نور رفتیم غذاش بد نبود اما به نظرم جزو بهترین رستوران های نور نمیشه اسمشه گذاشت بهترین رستوران نور یکی لاویج هست یکی دیکه هم رستوران تمیشان نور غذاهای محلی رستوران تیمشان خیلی خوش مزست

  2. p.k گفت:

    از نظر من ، رستوران لاویج ، با منوی متنوعی که داره و کیفیت مطلوب ،بهترین گزینه است برای جمع خانوادگی و یا. جمع رفقا ، ما که هرر بار رفتیم ، لذت بردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *