اجاره ویلا و سوئیت در نور

نمایش 1–21 از 32 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا استخردار در نور J123

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

آپارتمان رو به دریا در نور J152

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نور J151

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در نور J150

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دوخوابه رو به دریا در نور J140

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان لب دریا در نور J138

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لب دریا در نور J135

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا دوخوابه ساحلی در نور J132

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نور J130

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی لوکس نور J115

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
8نفر
4تخت

اجاره ویلا لب آب در نور J110

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا لب آب نور J108

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
6نفر
4تخت

ویلا رو به دریا در رستم رود J101

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با پلاک اول دریا J205

۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دربست نور J204

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار در نور J197

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در نور J196

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در رستم رود J195

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نور J194

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان مبله لب دریا نور J193

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان ویو به دریا در نور J192

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در نور

نور یکی از شهرهای توریستی استان مازندران است که سالانه هزاران گردشگر داخلی و خارجی به آن سفر می کنند و برای گردش در جاهای دیدنی نور ملزم به اقامتی چند روزه در این شهر می باشند. از همین رو اقامتگاه های متنوعی در این شهر وجود دارند که یکی از پرطرفدارترین آن ها ویلاهایی هستند که با تمام امکانات مناسب اجاره داده می شوند. شما برای اجاره ویلا در نور انواع مختلفی از ویلاهای لوکس، عادی، استخردار، سوئیت، آپارتمان مبله و… پیش رویتان قرار دارد که می توانید بر اساس سلیقه خود یک یاز آن ها را اجاره کنید. گردشگرانی که برای اقامت خود می خواهند در ویلاهای این شهر اقامت داشته باشند و به دنبال اقامتگاهی ارزان هستند، می توانند به سراغ اجاره ویلا ارزان در نور بروند. شهر نور تمام اقشار جامعه را در نظر گرفته و ویلا در قیمت های مختلف دارد. قیمت اجاره ویلاهای این شهر با توجه به منطقه و امکانات موجود در آن های متغیرند. اجاره ویلا در نور در بخش منطقه ساحلی آن به مراتب دارای قیمت بالاتری نسبت به منطقه جنگلی داشته و برای صرفه جویی در هزینه های اقامت می توانید به سراغ ویلاهای جنگلی نور بروید.

اجاره ویلا جنگلی در نور

اجاره ویلا جنگلی در نور

شهر زیبای نور که یکی از بزرگترین شهرهای استان مازندران به شمار می رود، بخش عمده ای از آن به منطقه جنگلی و سرسبز اختصاص داده شده و یکی از پرطرفدارترین مناطق برای اقامت می باشند. همواره اجاره ویلا جنگلی در نور مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار دارد و در تابستان ها که جمعیت گردشگران در نور زیاد می شود، به منظور دور شدن از هوای شرجی منطقه برای اجاره ویلا نور به سراغ ویلاهای منطقه جنگلی می روند. چرا که در این منطقه از نور به دلیل وجود جنگل های انبوه و سرسبز از شرجی بودن هوا کاسته می شود.

ویلاهایی که در منطقه جنگلی نور وجود دارند بیشتر از نوار ساحلی آن هستند و به تبع گردشگران بیشتر تمایل دارند که در منطقه جنگلی نور اقامت داشته باشند. اجاره ویلا جنگلی در نور تنوع بالایی داشته و بسیاری از آن ها مجهز به امکانات مناسبی مانند استخر می باشند. همچنین می توانید چشم انداز بسیار مناسبی به مناطق سرسبز و جنگلی اطراف خود داشته باشید. با اقامت در ویلاهای جنگلی نور می توانید چند روزی را دور از آلودگی و هیاهوی شهر بگذرانید و از استشمام هوای تازه و با طراوت جنگل های سرسبز آن بهره مند شوید.

اجاره ویلا ساحلی در نور

نور نیز همانند بسیاری دیگر از  شهرهای شمالی دارای دو بخش منطقه جنگلی و منطقه ساحلی می باشد. بسیاری از گردشگران برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا ساحلی در نور می روند تا به دریا نزدیک باشند و در مدت زمان کوتاهی خود را به دریا برسانند. در بسیاری از شهرهای شمالی، اجاره ویلاهای منطقه ساحلی دارای طرفداران بیشتری نسبت به مناطق جنگلی داشته و همچنین دارای قیمت های بالاتری از مناطق جنگلی هستند. افزون بر آن، اجاره ویلا در نور لب دریا یکی از انواع اقامتگاه هایی است که به لحاظ چشم انداز زیبایی که از دریای خزر دارند دارای قیمت های بالاتری می باشد. گردشگران می توانند با اجاره ویلا ساحلی در نور از امکانات متعدد و مناسبی که در آن ها وجود دارند نظیر استخر، سونا، جکوزی، میز بیلیارد، میز فوتبال دستی و… بهره مند شوند و اقامت خوبی در این شهر زیبا و پرجاذبه داشته باشند. حتی می توان تنها با چند قدم پیاده روی به ساحل دریا رسید و طلوع و غروب خورشید را در ساحل تماشا کرد.

اجاره سوئیت در نور

اجاره سوئیت در نور از جمله مواردی می باشد که اغلب گردشگران برای اقامت خود جویای آن ها هستند. یکی از پرطرفدارترین این سوئیت ها، اجاره سوئیت ساحلی در نور می باشد و گردشگران می توانند با اقامت در آن ها از منظره زیبای طلوع و غروب آفتاب لذت ببرند و در فاصله نزدیکی از دریا قرار داشته باشند. گردشگرانی که به سراغ اجاره سوئیت در نور هستند اغلب به سراغ منطقه ساحلی آن می روند و در مدت زمان بسیار اندکی به صورت پیاده خود را به ساحل دریای خزر برسانند. البته توجه داشته باشید که برای اجاره سوئیت در نور، موارد متنوعی مقابل شما قرار دارد و می توانید در هرکدام از مناطق که بخواهید اقامت داشته باشید.

سوئیت ها معمولا نسبت به ویلاها دارای قیمت های مناسب تری می باشند و برای اجاره آن ها می توانید هزینه های کمتری را بپردازید. در صورتی که به دنبال اجاره سوئیت ارزان در نور هستید، می بایست کمی از دریا فاصله بگیرید و در دیگر مناطق نور اقامت داشته باشید. چرا که به دلیل چشم انداز و نزدیک بودن سوئیت های ساحلی به دریا، دارای قیمت های بالاتری می باشند. برخی از سوئیت ها در موقعیت های جغرافیایی بسیار زیبا و ویژه ای ساخته می شوند و یا این که بسیار لاکچری می باشند. در این موارد طبعا این ویلاها گران قیمت تر بوده و باید بودجه بیشتری صرف آن نمایید.

اجاره ویلا استخردار در نور

اجاره ویلا استخردار در نور

در میان ویلاهایی که در شهر زیبای نور وجود دارند، یکی از محبوب ترین آن ها، ویلا استخردار نور می باشند. برای اجاره ویلا استخردار در نور شما با تنوع بسیار بالایی رو به رو خواهید شد و به راحتی می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای اجاره ویلا استخردار در نور دو گزینه ویلا استخردار روباز و ویلا استخردار سرپوشیده مقابل شما قرار دارد که بهتر است با توجه به فصل سفرتان باید آن را انتخاب کنید.

معمولا گردشگران در فصل های نیمه اول سال به سراغ اجاره ویلا استخردار روباز و در فصل های نیمه دوم سال به سراغ اجاره ویلا استخردار سرپوشیده می روند. ویلا استخردار در نور علاوه بر استخر، از امکانات متنوع تری همچون باغ، آلاچیق، میز فوتبال دستی، میز بیلیار، باربکیو و… برخوردارند. برای اجاره ویلا نور می توانید وارد سایت لوکس ویلا شوید و برای ویلا استخردار نور می توانید وارد بخش اجاره ویلا در نور شوید و ویلای مورد نظر خود را انتخاب نمایید و پس از آن با شماره های مربوط تماس بگیرید.

معرفی بهترین جاهای دیدنی نور

نور شهری از بخش مرکزی استان مازندران بوده و از جمله مقاصد محبوب در میان طبیعت گردان و جنگل نوردان به شمار می رود. هر جاذبه دیدنی در نور از جذابیت های خاصی برخوردار است و این موضوع باعث شده همواره بازدید از جاهای دیدنی نور، یکی از واجبات سفر به این منطقه باشد.

ساحل شهر نور به همراه پلاژهای مختلفی که برای بانوان و آقایان دارد و تفریحات آبی جذابی که ارائه میدهد یکی از مناطق همواره شلوغ شهر به شمار می رود بطوریکه در برخی موارد، ساحل به قدری شلوغ می شود که حضور خودرو در ساحل ممنوع خواهد شد. در بخش جنگلی نور هم جاهای دیدنی مختلفی وجود دارد که شامل دریاچه الیمالات، دریاچه و سد آبیدر، پارک جنگلی سیسنگان، پارک جنگلی نور، آبشار نجارده و از همه معروف تر، آبشار آب پری که بازدید از آن ها، خاطرات خوشی را برای گردشگران رقم خواهد زد.

سوالات متداول

قیمت اجاره روزانه اجاره ویلا در نور از 490 هزار تومان بوده و همچنین اجاره سوئیت در نور از شبی 340 هزار تومان شروع می شود.

برای اجاره ویلا و سوئیت در نور ارائه حداقل یک مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه یا گواهی نامه هنگام دریافت کلید الزامی می باشد. اما در عین حال امکان توافق مسافر با مالک نیز وجود دارد.

اجاره ویلا استخردار در نور و ویلاهای جنگلی نور جزء پرطرفدارترین اقامتگاه های این شهر محسوب می شوند.

برای اجاره ویلا ارزان در نور می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شده و شهر نور را سرچ کرده و با استفاده از فیلتر حداکثر قیمت مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس ویلاهای اجاره ای نور را مشاهده نموده و شماره های درج شده زیر هر اقامتگاه تماس گرفته و به راحتی اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو نمایید.