اجاره ویلا نور

اجاره ویلا نور

اجاره سوئیت نور

نمایش 9 24 36

ویلا استخردار در نور J123

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

آپارتمان رو به دریا در نور J152

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نور J151

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا ساحلی در نور J150

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دوخوابه رو به دریا در نور J140

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان لب دریا در نور J138

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لب دریا در نور J135

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا دوخوابه ساحلی در نور J132

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نور J130

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی لوکس نور J115

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
8نفر
4تخت

اجاره ویلا لب آب در نور J110

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا لب آب نور J108

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
6نفر
4تخت

ویلا رو به دریا در رستم رود J101

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با پلاک اول دریا J205

۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دربست نور J204

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار در نور J197

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در نور J196

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در رستم رود J195

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نور J194

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان مبله لب دریا نور J193

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان ویو به دریا در نور J192

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نور

اجاره ویلا جنگلی در نور

نور شهرستانی تاریخی و کهن در استان مازندران محسوب می شود که در گذشته آن را رستمدار می خواندند. پیشینه نور به دوره اشکانیان می رسد، چرا که در آن، اشیائی مربوط به این دوره یافت می شود. شهرستان فعلی نور از چهار ناحیه بلده، ماهان، ناتل و تمیشان تشکیل شده. این شهر یکی از مشهورترین و محبوب ترین مناطق استان مازندران، در میان مسافران سواحل شمالی به شمار می آید. در نور، تعداد زیادی جنگل، غار، چشمه و آبشار قرار گرفته. همه این زیبایی ها در کنار سواحل این شهر باعث شده که نور بسیار پر طرفدار بشود. همه ساله در ایام تابستان، تعطیلات نوروز و دیگر فصول، سیل گردشگران به سمت نور روانه می شوند.

در هر زمان از سال که باشیم، همواره از پرطرفدارترین گزینه های اقامتی نور، ویلاهای جنگلی آن هستند که نسبت به موارد مشابه در ساحل، قیمت مناسب تری دارند. البته قیمت کمتر تنها دلیل محبوبیت آنها نیست. این ویلاها در میان جنگل های بسیار آرام، دنج، زیبا و خوش آب و هوای نور قرار گرفته اند. همین موضوع باعث شده که خیلی ها برای فرار از شلوغی و ترافیک زندگی روزمره به این اقامتگاه ها پناه ببرند. اجاره کلبه جنگلی در نور هم از نظر شرایط و محبوبیت، تا اندازه ای شبیه ویلاهای جنگلی بوده با این تفاوت که در قیاس با آن ارزان تر است.

اجاره ویلا ساحلی در نور

از آنجا که نور جزو شهرهای توریستی و مسافرپذیر کشور است، بسیار مهم خواهد بود که شما پیش از سفر خود به آن، پیش بینی های لازم را انجام داده و به موقع اقدام به رزرو ویلا بنمایید. اگر نگاهی به این صفحه در وبسایت ما نمایید، تنوع و گوناگونی بالای موارد انتخاب ویلا در شهرستان نور، شما را متعجب خواهد کرد. با کلیک بر روی تصویر ویلای مورد نظر، شما به صفحه پروفایل آن اقامتگاه رفته و می توانید تصویرهای بسیاری از بخش های مختلف آن تماشا کنید.

این عکس ها کیفیت و وضوح مناسب داشته و باعث می شوند شما در انتخاب اجاره ویلا انواع ویلا در این شهر از جمله اجاره ویلا استخردار در نور راحت تر بوده و با دیدی باز تصمیم بگیرید. نوع دیگری از اقامتگاه ها که بسیاری در نور خواهان آن هستند، ویلاهای ساحلی این شهر می باشد. خط ساحلی شهر نور حدود 23 کیلومتر است و از آن جا که ساحل ماسه ای، با عمق کم، دمای مناسب، آب و املاح پایین و ساحل سازی مناسب داشته، در همه فصول سال به ویژه تابستان همواره مسافران بسیاری را به سوی خود جذب می نماید.

اجاره ویلا لاکچری در نور

شما بعد از آن که اقامتگاه مورد نظر خود را در نور برگزیدید، نوبت تماس با کارشناس ما می رسد. شماره مشاور هر ویلا در صفحه پروفایل آن به ثبت رسیده. اطلاعات تکمیلی و اینکه آیا ویلا در زمان دلخواه شما، خالی می باشد یا نه را می توانید از کارشناس بپرسید. علاوه بر این مشاورین و کارشناسان ما می توانند به شما پیشنهادهای بهتر و تخصصی تری در این زمینه ارائه دهند. این کارشناسان تا زمان رسیدن شما به اقامتگاه انتخابی تان در کنار شما خواهند بود تا به سوالات شما پاسخ دهند.

تماس با مشاوران اقامتگاه های نور و درخواست برای رزرو ویلا در این شهر بسیار بالا می باشد و نور جزو شهرهای پر بازدید شمال به شمار می آید. یکی از مواردی که طبقه خاصی از مسافران طالب آن می شوند، اجاره ویلا لوکس در نور می باشد. برای برخی از افراد، اقامتگاه سفر بسیار مهم بوده و ترجیح می دهند هزینه بیشتری برای آن خرج کرده تا از تجربه اقامت در آن لذت ببرید. برخی دیگر نیز، دوست دارند مهمانی ها یا جشن های خود را در ویلاهای لاکچری نور برگزار کنند.

اجاره سوئیت در نور

اجاره سوئیت ساحلی در نور نیز از جمله مواردیست که اغلب شما جویای قیمت و امکان رزرو آن می شوید. این سوئیت ها در یکی از مناطق ساحلی نور واقع شده و بنابراین با اقامت در آن می توانید صبح ها با صدای امواج دریا از خواب برخاسته و منظره طلوع و غروب خورشید را به طور زنده مشاهده کنید. با اجاره این سوئیت ها شما به ساحل بسیار نزدیک بوده و با اندکی پیاده روی می توانید به ماسه های کنار دریا رسیده و در حالی که امواج پاهای شما را خیس می کنند، در امتداد آن پیاده روی نمایید.

البته تنها مورد اجاره سوئیت در این شهرستان، فقط موارد ساحلی آن نیست. شما می توانید در هر بخش از شهرستان نور از مناطق جنگلی، روستایی و یا شهری آن به دنبال این سوئیت ها بگردید. سوئیت ها به طور عمومی قیمت مناسب تری داشته و هزینه کمتری بابت آن خواهید پرداخت. اما با این حال برخی از سوئیت ها در موقعیت های جغرافیایی بسیار زیبا و ویژه ای ساخته می شوند و یا اینکه بسیار لاکچری می باشند. در این موارد طبعا این ویلاها گرانقیمت تر بوده و باید بودجه بیشتری صرف آن نمایید.

اجاره خانه مبله در نور

و آخرین مورد اقامتی که در شهرستان نور از آن سخن می گوییم، خانه های مبله این شهر هستند که اغلب در بافت شهری آن واقع شده اند. در کنار آن، مورد اجاره آپارتمان مبله در نور نیز مطرح می باشد. این آپارتمان ها در متراژها و با امکانات مختلف ارائه می شوند. البته امکان دارد برخی از آنها پارکینگ نداشته باشند و این موضوعی است که برای بسیاری از افراد دغدغه مهمی می باشد.

 در صورتی که می خواهید حتما مکانی برای پارک اتوموبیل تان در اختیار داشته باشید، در فیلتر جستجوی اقامتگاه وبسایت ما، با انتخاب پارکینگ، به دنبال مواردی بگردید که در آنها، این امکان در اختیار شما قرار داده شده باشد. علاوه بر پارکینگ دیگر امکانات اقامتگاهی مانند کولرگازی، آلاچیق، باربکیو و یا حیاط را نیز می توانید بر فیلتر جستجوی ما اعمال کنید. این کار هب شما امکان می دهد که با راحتی و سرعت بسیار بیشتری به اقامتگاه دلخواه خوددسترسی پیدا کنید.

معرفی بهترین جاهای دیدنی نور

نور شهری از بخش مرکزی استان مازندران بوده و از جمله مقاصد محبوب در میان طبیعت گردان و جنگل نوردان به شمار می رود. هر جاذبه دیدنی در نور از جذابیت های خاصی برخوردار است و این موضوع باعث شده همواره بازدید از جاهای دیدنی نور، یکی از واجبات سفر به این منطقه باشد.

ساحل شهر نور به همراه پلاژهای مختلفی که برای بانوان و آقایان دارد و تفریحات آبی جذابی که ارائه میدهد یکی از مناطق همواره شلوغ شهر به شمار می رود بطوریکه در برخی موارد، ساحل به قدری شلوغ می شود که حضور خودرو در ساحل ممنوع خواهد شد. در بخش جنگلی نور هم جاهای دیدنی مختلفی وجود دارد که شامل دریاچه الیمالات، دریاچه و سد آبیدر، پارک جنگلی سیسنگان، پارک جنگلی نور، آبشار نجارده و از همه معروف تر، آبشار آب پری که بازدید از آن ها، خاطرات خوشی را برای گردشگران رقم خواهد زد.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در نور با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

ساحل نور ، آبشار آب پری ، جنگل و پارک جنگلی نور از جمله مناطق دیدنی نور می باشند

ویلاهای استخردار و دوبلکس با امکانات رفاهی و تفریحی کامل مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی از جمله ویلاهای پرطرفدار در نور مازندران می باشند

نور نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

آرامش این منطقه به همراه طبیعت زیبای آن از جمله دلایل محبوبیت این شهر نزد مسافران می باشد