محتوا نمایش

اسکیپ روم یا اتاق فرار تفریحی عجیب و غریب و هیجان انگیز است و حسابی شما را به چالش میکشاند یا اوج ترس و آدرنالین را تجربه می کنید. تهران از بهترین شهرهای ایران در زمینه اسکیپ روم است چون صدها اتاق فرار در نقاط مختلف پایتخت هست. در سایت لوکس ویلا میخواهیم بهترین اتاق فرار های تهران را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

نکته: تقریباً تمامی اتاق فرارها آدرس دقیق را اعلام نمی کنند و همیشه شما زمانی که به آدرس اعلام شده می رسید، باید تماس بگیرید یا پیام دهید تا شما را به مقصد دقیق راهنمایی کنند.

اتاق فرار بیگناه

کسانی که عاشق اتاق فرار های ترسناک تهران هستند، اتاق فرار بیگناه را به عنوان ترسناک ترین اتاق فرار تهران میدانند. داستان اتاق فرار بیگناه به سال 1970 میلادی برمیگردد. در آن سال، روستایی بود با نام نورث آمبرلند که در انگلیسی قرار داشت و زوجی با نام های رابرت و سوفیا در این روستا زندگی می کردند. این زوج که نمی توانستند بچه دار شوند بعد از کلی درمان، دعا، دارو و پیگیری های مختلف، بالاخره بعد از 11 سال و در سال 1981، این زوج صاحب فرزند دختری می شوند و تصمیم میگرند نامش را امیلی بگذارند اما زمانی که به دنیا آمد، معلولیت ذهنی و جسمی داشت. پدرش رابرت بر این باور بود چون نمیخواست دخترش بعداً که بزرگ شد در زندگی عذاب بکشد، او را در همین کودکی بکشند هرچند با مخالفت همسرش سوفیا روبرو شد.

15 سال بعد و در سال 1996، امیلی که بزرگتر شده بود در طول این سال ها عذاب زیادی کشید و برای اینکه نمیخواست در آینده هم با این مشکلات روبرو شود، به پدرش رابرت گفت که او را بکشد و در حیاط همین خانه دفنش کند. رابرت به همسرش سوفیا مراجعه کرد و گفت که امیلی از او خواسته او را بکشد و در حیاط خانه دفن کند اما باز هم سوفیا با رابرت مخالفت کرد تا اینکه یک سال بعد و در سال 1997، روزی امیلی در کارگاه نجاری رابرت بود و این کارگاه آتش گرفت و امیلی بر اثر آتش سوزی کارگاه نجاری رابرت جان باخت. طبق وصیت امیلی، رابرت او را در حیاط خانه دفن کرد اما از سوی مقابل، سوفیا همسر رابرت که به مرز دیوانگی رسیده بود رابرت مقصر مرگ دخترشان میدانست و بر اثر جنونی که داشت، رابرت را کشت و او را هم در حیاط خانه دفن کرد

سوفیا به خاطر جنونی که داشت در تیمارستان بستری شده بود و به همه میگفت که روح همسر و دخترش در خانه زندگی می کنند هرچند کسی نبود که حرفش را باور کند برای همین، تصمیم گرفته شد از جانب تیمارستان، یک تیم تحقیقاتی به خانه سوفیا مراجعه کند و این موضوع را بررسی کند. بعد از 3 روز، خبری از این تیم نشد. اگر شما مایل هستید به اتاق فرار بیگناه مراجعه کنید، شما در واقع تیم تحقیقاتی دوم هستید که وارد این خانه می شوید و باید شواهد را بررسی کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 8 الی 10 نفر

مدت زمان: 120 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 90,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار بیگناه

اتاق فرار بیگناه در محله نازی آباد تهران قرار دارد. در محله نازی آبادذ تهران از طریق خیابان های شهید علیرضا وفایی و رجایی وارد خیابان شرفی می شوید و نزدیک به پارک بانوان گل بانو اتاق فرار بیگناه قرار دارد.

اتاق فرار بیگناه

اتاق فرار قصر جن زده

دومین اتاق فرار ترسناک تهران که از نظر برخی شاید به اندازه اتاق فرار بیگناه ترسناک نباشد اما خودش نسبت به 90 درصد اتاق فرار ها ترسناک تر است اتاق فرار قصر جن زده نام دارد. داستان اتاق فرار قصر جن زده بدین صورت است که یک نفر با نام فرانکو رومینو که خیلی همسرش را دوست داشت و تصمیم گرفته بود برای سالگرد ازدواجشان همسرش را غافلگیر کند او دوتا بلیط کشتی تفریحی گرفت، سوار کشتی شدن و رفتند تا سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند. از بخت بد آن ها، در طول مسیر به یکباره هوا طوفانی شد و به لطف این هوا، کشتی غرق شد و آن ها بیهوش شدند.

روز بعد، فرانکو و الیزابت زمانی که به هوش آمدند دیدند در کنار یک ساحل قرار دارند و پشتشان هم جنگل بود. این زوج وارد جنگل می شوند و در وسط جنگل نیز یک قصر بزرگ قرار دارد که ترسناک رازآلود است. آن ها در این قصر زندانی می شوند و برای شما درخواست کمک اضطراری یا همان SOS صادر می کنند و شما و تیمتان باید وارد این قصر ترسناک شوید و آن ها را نجات دهید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 10 نفر

مدت زمان: 70 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 100,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار قصر جن زده

اتاق فرار قصر جن زده در منطقه پیروزی تهران قرار دارد. برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست از طریق خیابان نیرو هوایی وارد خیابان نیرو هوایی یکم شوید و در انتهای خیابان وارد کوچه مسعودیان شوید. بعد از چهارراه دوم و سمت راست، اتاق فرار قصر جن زده قرار دارد.

اتاق فرار قصر جن زده

اتاق فرار تیمارستان گونجیام

اگر در جستجوی ترسناک ترین اتاق فرار های غرب تهران هستید، ما به به شما تیمارستان گونجیام را پیشنهاد می دهید که در منطقه باغ فیض قرار دارد. داستان این اتاق فرار به سال 1996 برمیگردد. میدانیم افرادی که بیماری های ذهنی و روانی دارند در تیمارستان ها بستری می شوند و بین آن ها همیشه افرادی هستند که روح و جن دیده اند و کسی باورشان نمی کند. در سال 1996  ورد شهر کره جنوبی، تیمارستانی بود با نام گونجیان و شایعه شده بود در این تیمارستان دکتری هست که بر روی بیماران خود آزمایشات ترسناکی انجام می دهد. روزی بدون هیچ دلیلی تیمارستان ناگهان خالی از سکنه می شود و شما به همراه تیم خود باید وارد این تیمارستان شوید و به شایعاتی که درباره پزشک اینجا مطرح شده پایان دهید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 12 نفر

مدت زمان: 70 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار تیمارستان گوجنیام

بهترین راه برای دسترسی به اتاق فرار تیمارستان گونجیام اینگونه است که در مسیر اشرفی اصفهانی شمال به جنوی وارد خیابان ناطق نوری می شوید و در انتهای خیابان به میدان ثامن الحجج می رسید. در قسمت غربی میدان و نبش خیابان عبدالعلی ابراهیم اتاق فرار تیمارستان گونجیام قرار دارد.

اتاق فرار تیمارستان گونجیام

اتاق فرار نفرین جن

اتاق فرار نفرین جن هم از دیگر اتاق فرار های ترسناک تهران است که در غرب پایتخت و منطقه پونک قرار دارد. داستان اتاق فرار نفرین جن از پدر رعنا شروع می شود. پدر رعنا به دنبال گنجی بود و برای یافتن آن به قبیله زوزولا مراجعه کرد چون قبیله زوزولا یک جن داشت و پدر رعنا هم میخواست از جن برای پیدا کردن گنج کمک بگیرد. جن با پدر رعنا معامله ای کرد و تصمیم گرفته شد جن موقعیت گنج را نشان دهد و پدر رعنا هم دخترش را قربانی کند. جن به قول خودش عمل کرد و نقشه گنج را به پدر رعنا نشان داد اما زمانی که پدر رعنا قرار بود به قولش عمل کند، زیر قولش زد و جن را زنده دفن کرد. جن از این اتفاقی که افتاد بسیار عصبانی شد و از قبیله زوزولا کمک خواست و آنجا بود که داستان کینه جن آغاز گردید.

بعد از مدتی، جنازه پدر رعنا کنار رودخانه پیدا شد و همه تصور می کردند با کشته شدن پدر رعنا، کینه جن هم باطل شده اما اینگونه نبود. برای همین، مردم روستا صور می کردند اگر محل دفن جن را پیدا کنند و جن را آزاد کنند، طلسمش باطل می شود. از طلسم کینه جن حدود 20 سال می گذرد و مادر رعنا که از همان زمان کشته شدن همسرش ترسیده بود، همیشه به دنبال راهی برای ادامه زندگی و مراقبت از دخترش در برابر جن میگشت و بعد از 20 سال، تصمیم گرفت به یکی از روستاهای دیلمان مراجعه کند. در این روستا رعنا با شخصی با نام محمد علی آشنا می شود و محمد علی که روحش هم خبر ندارد رعنا همان دختری است که جن به دنبالش میگردد، عاشقش شده و از او خواستگاری می کند. در این حین، جن که همچنان دفن شده بود پیش پدر جنیان با نام شومان می رود و از او درخواست می کند تا رعنا را برایش بیاورد.

شب عروسی محمد علی و رعنا، شومان می آید و رعنا را می دزد. در این هنگام، شما و اعضای تیمتان که از دوستان محمد علی هستید، محمد علی از شما درخواست کمک می کند تا رعنا را برایش پیدا کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 10 نفر

مدت زمان: 150 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 180,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار نفرین جن

اتاق فرار نفرین جن در منطقه پونک قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست وارد اتوبان اشرفی اصفهان جنوب به شمال شوید تا به منطقه پونک و چهارراه همیلا برسید. یک کیلومتر جلوتر و با عبور از بلوار امام حسن، در سمتا راست خود و نبش خیابان 19ام به اتاق فرار نفرین جن خواهید رسید.

اتاق فرار نفرین جن

اتاق فرار لایزال

همانند اتاق فرار قصر جن زده، اتاق فرار لایزال هم از ترسناک ترین اتاق فرار های شرق تهران است که در منطقه پیروزی قرار دارد. داستان برخی از اتاق فرار های تهران به سال های میلادی و کشورهای خارجی برمیگردد اما داستان اتاق فرار لایزال در ایران اتفاق افتاده. سال 1330 هجری شمسی، روستایی در کرمانشاه بود و شخصی با نام ملالطیف سرانی در آنجا حضور داشت. ملالطیف سرانی یک جن گیر بود و در زمانی که در آن روستا حضور داشت، با ترسناک ترین جنی که در عمرش دیده بود مواجه می شود اما بعد از آن، ملالطیف سرانی به یکباره ناپدید می شود و تنها یکسری نوا صوتی، طلسم جادو و یادداشت هایی از او باقی می ماند.

در همان سال، در بیمارستان میثاقیه تهران نوزادی به دنیا می آید اما هیچکدام از پرستاران و پرسنل بیمارستان درباره این نوزاد صحبتی نمی کردند و بعد از به دنیا آمدنش هم مادرش دیوانه شد و در همین حال، بیمارستان نیز مسئولیت نگهداری از نوزاد را بر عهده نمیگرفت. پدر نوزاد تصمیم میگیرد که همسر و نوزادش را به خانه بیاورد و خودش از آن ها نگهداری کند اما در طول این سال ها، همسایه ها بخصوص همسایه های قدیمی می گویند هرشب صداهای عجیب و غریبی از داخل خانه به گوش می رسد. یک تیم تحقیقاتی به بایگانی بیمارستان مراجعه می کند و آدرس دقیق خانه را بین پرونده های قدیمی بیمارستان پیدا می کند و شما که همان تیم تحقیقای هستید باید وارد این خانه شوید و پرده از اسرار آن بردارید که این صداهای عجیب و غریب مربوط به چه بوده و در طی این سال ها چه اتفاقاتی در این خانه رخ داده است.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 100 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

آدرس اتاق فرار لایزال

برای دسترسی به اتاق فرار لایزال، در منطقه پیروزی می بایست وارد خیابان دماوند به سمت غرب بشوید اما قبل از این که به اتوبان امام علی برسید، مابین خیابان های محمودی و داوودیان اتاق فرار لایزال را مشاهده خواهید کرد.

اتاق فرار لایزال

اتاق فرار اقامتگاه ابدی

از ترسناک ترین اتاق فرار های شمال تهران می توان به اتاق فرار اقامتگاه ابدی اشاره کرد. داستان اقامتگاه ابدی به سال 1936 میلادی برمیگردد. در شهر پراگ، پایتخت جمهوری چک مسافرخانه ای بود با نام مسافرخانه چارلز بریج. در این مسافرخانه قتل های مرموز و عجیب و غریبی رخ میداد و بازرس مارتین کولار مامور رسیدگی به این قتل ها شده بود. این اتفاق به قدری ترسناک بود که دادستان کشور دستور داد تردد در خیابان های اطراف مسافرخانه ممنوع شود لذا مردم نام مسافرخانه چارلز بریج را به اقامتگاه ابدی تغییر دادند.

شما و اعضای تیمتان گروه تجسس هستید که باید وارد این مسافرخانه اقامتگاه ابدی شوید و پرده از اسرار قتل های مرموزش بردارید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 7 نفر

مدت زمان: 70 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 100,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار اقامتگاه ابدی

اتاق فرار اقامتگاه ابدی در منطقه فرمانیه تهران قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار، کافیست به خیابان دیباجی شمالی مراجعه کنید، وارد کوچه محمود نوریان شوید، وارد خیابان دوقوز و سپس کوچه صفا شوید.

اتاق فرار اقامتگاه ابدی

اتاق فرار ماجان

اتاق فرار ماجان از خاص ترین و ترسناک ترین اتاق فرار های تهران است که در منطقه شهران قرار دارد اما اینکه میگوییم خاص بخاطر این است که شما وارد یک منطقه جنگلی می شوید نه یک خانه ای متروکه البته اینجا هم کلبه متروکه دارد که در ادامه میخواهیم شما را با داستانش آشنا کنیم.

داستان اتاق فرار ماجان از این قرار است در استان گیلان روستایی بود با نام ماسوسرا و کنارش هم یک جنگلی بود با نام ازازیل. در این روستا زنی بود با نام تایه جان و همسرش هم هیزم شکن بود. آن ها در این جنگل زندگی می کردند اما مشکل اینجا بود که ساکنان روستا بر این باور بودند این جنگل جن زده است و تایه جان و همسرش هم چون در این جنگل زندگی می کنند جن زده هستند.

یک شب، تایه جان خواب می بیند که شخصی به او می گوید 9 ماه دیگر باردار می شوی، صاحب دو فرزند خواهی شد اما فرزندانت متعلق به ما هستند. دقیقاً 9 ماه بعد هم تایه جان صاحب دو فرزند با نام های ماجان و ماسو می شود. ماسو کاملاً عادی بود و مهربون و هیچ رفتار عجیب و غریبی از خود نشان نمی داد اما ماجان کاملاً رفتارش عجیب بود. بعد از سال ها، خانواده تایه جان ناپدید می شوند، کلبه ای که در جنگل داشتند متروکه شده و هیچکس هم جرأت نداشت وارد جنگل شود بخاطر اینکه هر گروهی وارد جنگل میشد دیگر برنمیگشت.

اهالی روستا تصمیم میگیرند یک جنگلبانی احداث کنند تا نگذارند مردم وارد این جنگل شود یا اگر کسی اصرار داشت وارد شود، جنگلبان راهنمایی اش کند. شما به همراه اعضای تیمتان گروهی هستید که قرار است وارد این جنگل شوید و ببینید چه اتفاقاتی برای خانواده تایه جان و کلبه شان افتاده.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 12 نفر

مدت زمان: 105 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 150,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار ماجان

اتاق فرار ماجان در منطقه شهران تهران قرار دارد که در شمال غربی پایتخت واقع شده است. برای دسترسی به اتاق فرار ماجان کافیست وارد بلوار کوهسار شوید و سپس وارد خیابان علی یاری شوید. در خیابان علی یاری وارد کوچه حسینی شوید تا به نیش کوچه سالاری برسید.

اتاق فرار ماجان

اتاق فرار خانه پدری

اتاق فرار خانه پدری هم از دیگر اتاق فرار های ترسناک شرق تهران است که پ بسیار هیجان انگیز می باشد و از نظر اتاق فرار بازها، جزء معدود اتاق فرار های تهران است که باید تجربه ترس و لذتش را داشت. داستان اتاق فرار خانه پدری بدینگونه است بابک آخرین نسل از خانواده ثروتمند دولتشاهی است و خیلی ها به سبک زندگی او حسادت می ورزیدند. او که دوران نوجوانی و جوانی خود را سپری میکرد طی یکسری تحقیقات فهمید تمام خانواده او و نسل های قبلی اش زمانی که به سن 30 سالگی می رسند به طرز مرموزی میمیرند. او در نهایت به 4 نسل قبل خود و سال 1292 هجری شمسی می رسد و میبیند سرمنشاء این نفرین به آن زمان برمیگردد.

بابک گذرگاهی دیده بود که با استفاده از آن می توانست یکی از ابعاد زمان را مختل کند و به گذشته برگردد. او میخواست با سفر در زمان، گذشته دردآور و ترسناک نسل های پیشین خودش را تغییر دهد اما مشکلی داشت که هیچکس حرفش را باور نمیکرد. خودش چند بار وارد این گذرگاه شده بود اما اینبار، دفعه آخری است که می تواند وارد گذرگاه شود. او میگفت اجدادش زن هایی را دیده اند که در یک خانه عاشقانه به هیچ وجه وجود ندارد. زن هایی همچون قاتل، مقتول، شاهد و ندیمه ای احمق که اجدادش را وارد دنیای مهار نشدنی کرده بود.

شما و تیمتان گروهی هستید که بالاخره حرف بابک را گوش کردید و تصمیم گرفتید به او کمک کنید و بینید این اتفاقات انسانی هستند، ماورائی هستند یا طبیعی. اما یک مشکل هست و بابک بخاطر شرایطی که برایش پیش آمده نمی تواند با شما سفر کند و خودتان باید در زمان سفر کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 9 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 110,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار خانه پدری

اتاق فرار خانه پدری در منطقه تهرانپارس قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار می بایست در منطقه تهرانپارس به میدان شاهد برسید و سپس وارد خیابان زفرقندی شوید یا خیابان 196 شوید. سپس از این طریق وارد خیابان شادالویی یا خیابان 131 شده و سپس وارد خیابان نفری یا خیابان 200 شوید تا به اتاق فرار خانه پدری برسید.

اتاق فرار خانه پدری

اتاق فرار شریک جرم

اتاق فرار شریک جرم اتاق فراری رمز آلود و بسیار ترسناک است که کسی پیدا نشده از این اتاق فرار ناراضی باشد چه از لحاظ طراحی و دکوراسیونش، چه از لحاظ کاراکترها و اکت ها و چه از لحاظ معماهایی که باید انجام شود. البته ترسناک بودنش هم جای خود.

داستان اتاق فرار شریک جرم به دو دوست برمیگردد که یکی از آن ها خیانت میبیند اما نه آن خیانتی که تصور می کنیم. دو نفر بودند که بالای 10 سال با هم دوست بودند. این دو دوست همکلاسی دانشگاه بودند و رشته باستان شناسی هم میخواندند، با هم کلی سفر کرده بودند و جایی در ایران نبود که ندیده باشند. موضوع خیانت از جایی شروع می شود که این دو دوست به یکی از غارهای واقع در دامنه زاگرس مراجعه می کنند. سیاوش که نام یکی از این دو دوست است در این غار چیزی پیدا می کند که عجیب و غریب است و تا به کسی درباره آن چیزی نشنیده بود.

این دو نفر تصمیم میگرند که سیاوش شیء را به خانه خود ببرد و بر روی آن آزمایش و بررسی انجام دهد و اگر به نتیجه ای رسید، با دوستش به اشتراک بگذارد. یک هفته از این تصمیم میگذرد و خبری از سیاوش نمی شود و دوستش هرچقدر با او تماس میگیرد جواب نمی دهد. دوستش با خود فکر می کند حتماً این شیء بسیار باارزش بوده که سیاوش، رفیق 10 ساله اش دیگر جوابش را نمی دهد. شما به همراه اعضای تیمتان به دوست سیاوش باید کمک کنید نه برای اینکه دوستش سیاوش را پیدا کند بلکه برای اینکه او بتواند جسم را از خانه سیاوش بدزدد.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 9 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار شریک جرم

اتاق فرار شریک جرم در اشرفی اصفهانی قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار باید وارد اتوبان اشرفی اصفهان جنوب به شما شوید تا از پل همت عبور کنید. با عبور از پل همت، سمت راست وارد خیابان صدوقی شوید و همان ابتدای خیابان با موقعیت اتاق فرار خواهید رسید.

اتاق فرار شریک جرم

اتاق فرار غفلت

اگر به دنبال ترسناک ترین اتاق فرار های غرب تهران هستید، اتاق فرار غلفلت از انتخاب های خوبی است که پیشنهاد می شود تجربه کنید. اتاق فرار غلفت مربوط به داستان خانواده اگنیس و دحتر کوچکشان است. فردی که دوست صمیمی این خانواده محسوب می شود تعریف می کند که آن ها به دنبال خانه ای بودن و او در شهر فلورانس واقع در ایتالیا، خانه ای را به آن ها پیشنهاد می کند. از زمانی که خانواده اگنیس وارد این خانه می شود، روز به روز اتفاقات عجیب و غریب و مزموزی برای آن ها رخ می دهد. دوست صمیمی آن ها حرفشان را باور نمی کند تا اینکه خودش شخصاً وارد خانه می شود و اتفاقات را به چشم میبیند.

خانواده اگنیس و این دوست صمیمیشان یک زتنجیره پیوند به دستانشان بسته بودند و او زمانی که وارد خانه می شود و اتفاقات را به چشم میبیند، یک لحظه غفلت می کند و این پیوند را از بین می برد. بعد از شکستن پیوند، دو هفته ای می گذرد و او دیگر از خانواده اگنیس و دختر کوچشکان خبری ندارد. شما به همراه دوستانتان افراد مقدس کلیسای واتیکان هستید و دوست خانواده اگنیس از شما کمک میخواهد که تا دیر نشده و اتفاقات بدتری رخ نداده به پیدا کردن خانواده اگنیس بپردازید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 7 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 130,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار غفلت

برای دسترسی به اتاق فرار غفلت در غرب تهران وارد اتوبان خرازی غرب شوید تا به خیابان جنگلبانان جنوب برسید. در این خیابان وارد خیابان میلاد و سپس کوچه میلاد چهارم شوید تا به تقاطع میلاد پنجم و میثاق برسید.

اتاق فرار غفلت

اتاق فرار شبی که صبح نشد

از ترسناک ترین اتاق فرار های منطقه جیون تهران می توان به اتاق فرار شبی که صبح نشد اشاره کرد. این اتاق فرار از نظر طرفداران اتاق فرار های ترسناک تهران جزء معدود اتاق فرار هایی است که از اکت ها و بک ها تا دکوراسیون و طراحی بی نظیر بوده و اگر عاشق اتاق فرار های ترسناک و وحشتناک هستید، حتماً باید تجربه اینجا را داشته باشید.

داستان اتاق فرار شبی که صبح نشد به زمانی برمیگردد که مردم بر این باورند مقدس ترین راهی که باعث نجات جان انسان ها خواهد شد، گرفتن جان انسان های بیگناه است و حتی پزشکان نیز در برابر قدرت های ماوراء الطبیعی باید زانو بزنند. در آن زمان ها که مردم همچین اعتقادی داشتند، جن گیر ها و اساتید علوم جن گیری و ماوراء الطبیعی به وفور حضور داشتند. با این حال، در سال 1398، یک تازه عروس و داماد با نام های ثریا و مرتضی رفتارها و علاوم هجیب و مرموزی داشتند که تصمیم میگیرند به سراغ حاج فتاح مراجعه کنند تا این مریضی درمان شود. نزدیک به 13 روز از شروع درمانشان برمیگردد و برخلاف تصوری که داشتند، هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفت و درمان های حاج فتاح چندان کارساز نبود بطوریکه مرتضی باعث شد ثریا تا مرز مرگ هم پیش برود.

در اتاق فرار شبی که صبح نشد، مهدی، شاگرد حاجی به کمک شما می آید و او بر این باور است که آخرین امید برای نجات ثریا و مرتضی از این وضعیت، وصیت نامه حاج فتاح است.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 9 نفر

مدت زمان: 100 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 100,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار شبی که صبح نشد

اتاق فرار شبی که صبح نشد در منطقه جیحون تهران قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست به انتهای خیابان جیحون مراجعه کنید تا به خیابان تیموری و سپس، خیابان قلی زاده برسید. در خیابان قلی زاده قبل از میدان عظیمی به اتاق فرار شبی که صبح نشد خواهید رسید.

اتاق فرار شبی که صبح نشد

اتاق فرار الرجیم

در اتاق فرار الرجیم شما به سال 1348 هجری شمسی برمیگردید. در اواخر سال 1348، شخصی بود با نام علی نقره چی که در خوار و بار فروشی خاتون را دید و با یک نگاه عاشقش شد. در همان سال هم به خواستگاری خاتون رفت و با هم ازدواج کردند. حاصل این ازدواج دو دختر با نام های حنانه و ریحانه نقره چی بود که در همان سال های اول ازدواجشان به دنیا آمدند. چند سالی گذشت و زمانی که حنانه و ریحانه به سن بلوغ رسیدند، به خاتون تجاوز شد. بخاطر این تجاوز، پسری به دنیا آمد با نام جابر.

علی خان نقره چی، همسر خاتون که بازاری بود و در بازار جایگاه مهمی داشت و معروف بود، اگر متوجه این موضوع میشد اول فرد متجاوز را پیدا می کرد و به قتل می رسانید و بعد از آن، به سراغ همسرش خاتون می آمد تا او را بکشد برای همین، خاتون که نمی خواست همسرش قاتل شود تصمیم گرفت این موضوع را از او پنهان کند و به همه اطرفیانش هم گفت که علی نقره چی از اتفاقی که افتاده بویی نبرد. فردی که به خاتون تجاوز کرد و در واقع، پدر واقعی جابر است، از ترس اینکه علی نقره چی او را نکشد به دعا نویس پناه می برد ولی مراجعه او به دعا نویس باعث می شود شیطان وارد خانه علی نقره چی شود و بدن جابر را هدف قرار دهد.

بعد از مدتی، جابر که شیطان در بدنش حضور داشت علی خان نقره چی و خاتون را کشت و کشتن آن ها باعث شد شیطان به همراه جابر در این خانه حبس شود. الان این خانه مملو از راز ها و اتفاقات عجیب و مرموز است و شما قرار است وارد این خانه شوید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 10 نفر

مدت زمان: 100 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 140,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار الرجیم

اتاق فرار الرجیم در منطقه نارمک تهران قرار دارد و از ترسناک ترین اتاق فرار های شرق تهران محسوب می شود. برای دسترسی به اتاق فرار الرجیم کافیست از طریق اتوبان رسالت، خیابان جانبازان و بلوار شهید ثانی وارد خیابان مدائن شوید تا به یکی از خیابان های باقرپور یا صفائی برسید چراکه از طریق این دو خیابان به میدان 17ام دسترسی خواهید شد و اتاق فرار الرجیم در سمت شرقی میدان 17 قرار دارد.

اتاق فرار الرجیم

اتاق فرار روستای ناپاک

آن هایی که در جستجوی ترسناک ترین اتاق فرار های شمال تهران هستند، پیشنهاد می کنیم نگاهی به اتاق فرار روستای ناپاک بیاندازند که در منطقه قلهک تهران قرار دارد. داستان اتاق فرار ناپاک مربوط به یکی از روستاهای اطراف تهران با نام روستای عینیان است. در روستای عینیان اتفاقات عجیبی رخ داده و باعث شده اهالی روستا برای سالیان درازی هیچ فرد غریبه ای را به روستا راه ندهند هرکسی که بخواهد وارد روستا شود، سنگ بارانش می کنند. برای همین، ورود به روستای عینیان غیرممکن است اما نقل قول هایی شنیده شده که مردم روستای عینیان شکل و شمایلی عجیب و متفاوتی دارند و تمامی فرزندانشان هم به صورت ناقص الخلقه به دنیا می آیند. شما به همراه دوستانتان باید این ریسک را قبول کنید تا وارد روستا شوید و پرده از این راز ها بردارید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 10 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار روستای ناپاک

در خیابان شریعتی تهران به منطقه قلهک پایین صدر می رسید و سپس وارد خیابان یخچال می شوید. در خیابان یخچال نیز وارد خیابان بوستان خلیج فارس می شوید تا به پارک موزه آب برسید. اتاق فرار روستای ناپاک همانجا قرار دارد.

اتاق فرار روستای ناپاک

اتاق فرار کاراژان

دیگر اتاق فرار ترسناک منطقه نارمنک تهران اتاق فرار کاراژن است که به سبک جنی بوده و طراحی فضاها، بازیگران حرفه ای و صداهای ترسناک، توانسته امتیاز بالایی را توسط طرفداران اتاق های فرار کسب کند.

سرزمینی بود با نام کاراژان و خاندانی با نام دناتریوس ها قرن ها بر این سرزمین حکومت می کردند. تا چند دهه پیش همه چی نرمال بود و همه زندگی خود را سپری می کردند تا اینکه به طرز کاملاً عجیب و مشکوکی، همه دناتریوس ها از بین رفتند. در سرزمین دناتریوس ها یک ملک مربوط به خاندان دناتوریس ها وجود دارد که مرموز و ترسناک است اما مردم سرزمین کاراژان معتقدند اگر کسی بتواند وارد این ملک موروثی شود و راز های خاندان دناتریوس ها را برملا کند، حاکمان حقیقی سرزمین هستند. اما یک مشکلی وجود دارد. تا به حال خیلی ها خواستند وارد ملک دناتریوس ها شود اما بعد از ورود آن ها، دیگر هیچکس خبری از سرنوشتشان ندارد. شما به عنوان آخرین گروهی هستید که باید وارد این خانه شوید و پرده از اسرارش بردارید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 100 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 100,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار کاراژان

اگر بین ترسناک ترین اتاق فرار های تهران، اتاق فرار کاراژان را انتخاب کردید، برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست در منطقه نارمک تهران وارد بلوار شهید ثانی شوید تا به خیابان طاهری برسید. در خیابان طاهری وارد کوچه ملایری شوید تا به بن بست شفیعی برسید.

اتاق فرار کاراژان

اتاق فرار طاق خونی

اتاق فرار طاق خونی برگرفته از محله طاق خونی در شهر بوشهر است برای همین، اینجا در کنار طراحی و دیزاین ترسناک، صداها و اکت های به موقع و ده ها امتیاز دیگر، بازیگرانش هم به لهجه جنوبی صحبت می کنند یعنی ریزترین آیتم ها در اینجا رعایت شده است.

داستان اتاق فرار طاق خونی هم مربوط به همین محله طاق خونی در شهر بوشهر است. محلی ها از گذشته تا به امروز بر این باورند که یک موجودی شیطانی در این منطقه طاق خونی زندگی می کند و به واسطه این موجود شیطانی، اتفاقات وحشتناکی در منطقه رخ داده. شما به همراه تیمتان کارشناسانی هستید از طرف شرکت هیلتون (شرکت هیلتون از شرکت های مطرح خرید و فروش ملک و زمین است) و ماموریت دارید به محله طاق خونی مراجعه کنید و با بررسی زمین ها و ملک ها، آن ها را ارزش گذاری کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 6 نفر

مدت زمان: 80 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 110,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار طاق خونی

اتاق فرار طاق خونی در منطقه دهکده المپیک قرار دارد برای همین از جمله اتاق فرار های ترسناک غرب تهران به شمار میرود. برای دسترسی به اتاق فرار طاق خونی در منطقه دهکده المپیک وارد شهرک گلستان شوید تا به بلوار زینعلی برسید. در این بلوار نبش سروستان هشتم، پلاک 66، دربی که سمت چپ قرار دارد و تک زنگ است درواقع اتاق فرار طاق خونی است.

اتاق فرار طاق خونی

اتاق فرار مغرم

تصورش را کنید اتاق فراری هست در دل یک اتاق فرار دیگر. جایی که با هدف تفریح مردم و هیجان آدرنالین آن ها افتتاح شده اما در واقعیت، اتاق فراری ترسناک است که هرکس واردش شود دیگر خارج نخواهد شد. به اتاق فرار مغرم خوش آمدید.

سال 1396، قاسم کسی بود که کلی قرض و بدهی داشت و برای آن که بدهی ها جبران شود، تصمیم میگیرد در یکی از محله های تهران اتاق فراری افتتاح کند. مغازه دارهای آنجا درواقع قدیمی های آن محله بودند و چون همدیگر را میشناختند تصمیم میگیرند با هم به اتاق فرا قاسم مراجعه کنند و تجربه این اتاق فرار خوفناک را داشه باشند. زمانی که وارد اتاق فرار می شوند و بازی شروع می شود، همه چی کاملاً نرمال و طبق اصول پیش می رود تا اینکه به اواسط بازی می رسند و میبینند انگار چیزی در اینجا سر جایش نیست و یک مسئله ای هست. آن ها متوجه می شوند که اتاق فرار قاسم درواقع توسط اجنه واقعی اداره می شود.

مغازه دارها که قدیمی های محله بودند به سرعت از اتاق فرار قاسم خارج می شوند و کاری می کنند که اینجا پلمپ شود. اما بعد از 4 سال، محلی ها متوجه می شوند که جوانانی وارد اتاق فرار قاسم می شوند که درواقع همان ملک قاسم است اما زمانی که واردش می شوند دیگر خارج نمی شوند. شما به همراه تیمتان آخرین گروهی هستید که قرار است وارد اتاق فرار قاسم شوید و ببینید چرا هرکس وارد می شود دیگر خبری از او نمی شود.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 9 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 18 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 130,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار مغرم

اتاق فرار مغرم در منطقه جیحون قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار، کافیست در جیحون وارد خیابان بختیاری و سپس سی متری جی شوید تا به خیابان فتح آبادی برسید. نبش خیابان فتح آبادی بالای افق کوروش، زنگ قاسم را مشاهده می کنید که همان اتاق فرار مغرم است.

اتاق فرار مغرم

اتاق فرار خانواده کالینز

خانواده کالینز از معروف ترین خانواده های ثروتمند شهر هستند. پدر خانواده ادوارد و فرزندش لئوناردو نام دارد. چند وقت پیش، در یک شب بارونی و خوفناک ناگهان تمام اعضای خانواده کالینز به غیر از فرزند خانواده یعنی لئوناردو ناپدید می شوند. لئوناردو شما و تیمتان را به خانه خود دعوت می کند و از شما کمک میخواهد تا به همان شبی برگردید که خانواده او ناپدید شدند اما مشکل اینجاس هیچ چیز عادی به نظر نمی رسد.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 10 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 18 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 140,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار خانواده کالینز

اگر بین ترسناک ترین اتاق فرار های تهران تصمیم دارید تجربه اتاق فرار خانواده کالینز را داشته باشید، می بایست به منطقه شهرآرا تهران مراجعه کنید. در منطقه شهرآرا وارد خیابان پاتریس لومومبا شوید تا به چهارراه خیابان ملکوتی برسید. اتاق فرار خانواده کالینز نبش چهارراه قرار دارد.

اتاق فرار خانواده کالینز

اتاق فرار خوابگاه

از دیگر اتاق فرار های ترسناک پیروزی تهران می توان به اتاق فرار خوابگاه اشاره کرد. داستان اتاق فرار خوابگاه به شخصی با نام آسیه برمیگردد. آسیه در یک روستای دورافتاده واقع در جنوب تهران به دنیا آمده. او نامش را دوست ندارد و از مردم ترسناک روستایش هم بیزار است. آسیه به یاد دارد وقتی که مادرش برای تامین خرج و مخارج زندگی به خانه دیگران می رفت و کارگری میکرد، اهالی روستا کلی حرف بد پشت سرش درآوردند و تهمت های بدی به او زدند. همین کار باعث شد مادرش از شدت غصه بمیرد. بعد از فوت مادرش، پدرش هر روز هفته به گوشه اتاق و ساعت دیواری نگاه می کرد.

آسیه یک خواهر دارد با نام سایه. سایه در دانشگاه قبول شد و مجبور شد خانواده را ترک کند و برای ادامه تحصیل به جای دیگری بروید. در طی چند ماه گذشته، سایه دیگر نه جواب آسیه را می دهد نه به نامه های او پاسخ می دهد و دیگر خبری از او نیست. آسیه فقط یک امید دارد آن هم شماره تماس کسی که به خواهرش آسیه، خوابگاه ارزان قیمت پیدا کرده. شما و تیمتان قرار است به کمک آسیه بروید تا خواهرش را پیدا کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 10 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 18 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 140,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار خوابگاه

اتاق فرار خوابگاه در جنوب منطقه پیروزی تهران قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار می بایست از طریق اتوبان بسیج یا خیابان برادران افراسیایی به سمت بلوار ائمه اطهار بروید. نبش خیابان مقداد به اتاق فرار خوابگاه خواهید رسید.

اتاق فرار خوابگاه

اتاق فرار خاموشی

برخی از ترسناک ترین اتاق فرار های تهران برگرفته از فیلم های ترسناک هستند و اتاق فرار خاموشی هم از معدود اتاق فرار های ترسناک تهران است که از فیلم ترسناک و بعضاً چندش آور اهریمن ساکن یا Resident Evil الهام گرفته شده و اگر از طرفداران پر و پاقرص فیلم های ترسناک و زامبی طور باشید می دانید که این فیلم چقدر طرفدار دارد. البته اگر بخواهیم نگاهی به این فیلم بیاندازیم، در فیلم اهریمن ساکن در یک لابراتور یا آزمایشگاهی، یک ویروسی ساخته می شود که هر موجود زنده ای را به زامبی تبدیل می کند اما توسط شخصی و صورت عمدی، این ویروس ابتدا در کل آزمایشگاه پخش می شود و سپس کل جهان را در بر میگیرد.

داستان اتاق فرار خاموشی هم تا حدودی شبیه به فیلم اهریمن ساکن است. ویروس جی یا G-Virus در شهر راکون یا راکون سیتی ابتدا شیوع پیدا می کند و کل شهر را در بر میگیرد. این ویروس هر موجود زنده ای که در سر راهش باشد را به زامبی تبدیل می کند. دولت به افرادی که زنده هستند دستور تخلیه شهر می دهد و چون دور تا دور شهر را بسته اند، تنها از طریق هلیکوپتر می توانند از آنجا خارج شوند. شما و تیمتان آخرین بازمانده های راکون سیتی هستید اما 24 ساعت پیش، آخرین هلیکوپتر از فرودگاهی که در جنوب شهر قرار دارد خارج شده. شما باید برای بقا به دنبال راهی برای خروج از راکون سیتی باشید اما زامبی ها و حیوانات مبتلا شده به این ویروس سد راهتان خواهد بود.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 12 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 135,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار خاموشی

اتاق فرار خاموشی در منطقه پونک تهران قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست در انتهای اشرفی اصفهانی به سیمون بولیوار برسید. در سیمون بولیوار وارد خیابان اقبالی پور شوید تا نبش کوهسار نهم شرقی و پلاک 71 به اتاق فرار خاموشی برسید.

اتاق فرار خاموشی

اتاق فرار چشم سوم

حتماً تا به حال حرف هایی از چشم سوم شنیده اید. خیلی ها به چشم سوم اعتقاد دارند چشمی که بین دو چشم دیگر و روی پیشانی قرار دارد و مربتط به بعد روحانی انسان است. گفته می شود زمانی که انسان توانایی ارتباط با چشم سومش را پیدا کند وارد بعد دیگری از جهان می شود و اتفاقات و پدیده هایی را می تواند ببیند که انسان عادی توانایی اش را ندارد.

داستان اتاق فرار چشم سوم هم به همین موضوع ارتباط دارد و گفته می شود چشم سوم یا چشم برزخی، به انسان ها قدرت های خارق العاده ای می دهد که می توانند حقیقت پدیده ها را درک کنند و حتی آینده را پیش بینی کنند. همچنین در برخی از انسان ها، چشم سوم امکان ارتباط با کائنات و دنیای ماوراء الطبیعی را می دهد. شما و تیمتان اما، تصمیم دارید که از طریق راهی به چشم سومتان برسید تا از این امکانات بهرمند شوید اما برخلاف تصورتان، نه تنها چشم سومتان باز نمی شود بلکه بعد از آن، سایه هایی را میبینید، صدا هایی را می شنوید و حس هایی را احساس می کنید که طبیعی نیست و قبلاً تجربه اش را نداشتید. حال به دنبال راه فراری میگردید تا از این وضع بیرون بیایید و مجبور می شوید به دعا نویسی با نام صادق مراجعه کنید که شاید بتواند شما را از این وضعیت راحت کند.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 18 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار چشم سوم

اتاق فرار چشم سوم در منطقه فرحزاد تهران قرار دارد یعنی بخش شمال غربی سعادت آباد. اگر بین ترسناک ترین اتاق فرار های تهران اتاق فرار چشم سوم را انتخاب کردید، بهترین مسیر برای دسترسی به این اتاق فرار اتوبان یادگار امام به سمت شمال است. در مسیر سربالایی و صاف اتوبان یادگار امام، همان اوایل که وارد پیچ می شوید خیابانی هست با نام خیابان فرحزاد که یک راسته مکانیکی و صافکاری در آنجا قرار دارد. وارد خیابان که می شوید همان اوایل سمت راست وارد کوچه گلبرگ 5 شوید تا به انتهای کوچه و اتاق فرار چشم سوم برسید.

مسیر دوم هم از طریق بلوار فرحزادی است که از میدان صنعت شروع می شود. در هر کجای سعادت آباد یا شهرک غرب که هستید وارد بلوار فرحزادی به سمت شمال شوید تا در نهایت به میدان کتاب برسید. در شمال میدان کتاب به یک دو راهی میرسید که می بایست مسیر سمت چپ را انتخاب کنید. سپس 200 متر جلوتر به چهارراه بزرگی می رسید که سمت چپ شما خیابان فرحزادی است و در انتهای آن، کوچه گلبرگ 5 را مشاهده خواهید کرد.

اتاق فرار چشم سوم

اتاق فرار قمار

اگر به دنبال اتاق فرار ترسناک در منطقه استاد معین تهران هستید، اتاق فرار قمار می تواند انتخابی باشد که اوج ترس و آدرنالین را در آنجا تجربه خواهید کرد. داستان اتاق فرار قمار به شخصی با نام آرمان برمیگردد. آرمان چند سال پیش برای ادامه تحصیل مجبور می شود وطنش را ترک کند اما در طی مدت اخیر، دیگر نتوانسته با خواهرش آنا ارتباط برقرار کند و از او بی خبر است. نگرانی اون باعث می شود به کشورش برگردد تا پیش خواهرش بیاید. زمانی که منزل خواهرش می رسد، هرچقدر در میزند کسی در را باز نمی کند و به ناچار، خود را به هر طریقی که می توانست وارد منزل خواهرش می کند اما به محض اینکه وارد می شود، صحنه هایی را می بیند که بیش از چند دقیقه طاقت نمی آورد و فوراً آنجا را ترک می کند. او که به شدت ترسیده از شما و تیمتان درخواست کمک دارد تا وارد منزل آنا شوید و ببینید چه بلایی سر خواهرش افتاده.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 100 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار قمار

اتاق فرار قمار در خیابان دامپزشکی تهران قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار می بایست در خیابان دامپزشکی وارد خیابان حیدریان شوید تا به کوچه رجایی برسید. اتاق فرار قمار در آنجا قرار دارد.

اتاق فرار قمار

اتاق فرار جبن (ترس)

برخی عقیده دارند اتاق فرار جبن ترسناک ترین اتاق فرار منطقه نارمک تهران است و برخی هم اینجا جزء هیجان انگیز ترین و ترسناک ترین اتاق فرار های تهران می دانند. داستان اتاق فرار جبن مربوط به کمپانی روانشناختی PCG است که از بروزترین و پیشرفته ترین پروژه های درمانی خود می خواهد رونمایی کند. در این پروژه، کمپانی ادعا دارد هر کسی که هر فوبیایی داشته باشد را می تواند درمان کند و اگر هم کسی ترس های ناخودآگاهانه داشته باشد نیز درمان می شود. کمپانی می گوید افرادی هستند که بخاطر اتفاقات بدی که در گذشته برای آن ها رخ داده، ترس هایی در وجودشان دارند و در طول زندگیشان باید با این ترس ها مقابله کنند اما در کمپانی ما این ترس ها درمان می شود.

کمپانی در پروژه جدید خود برای درمان ترس ها و اتفاقات وحشتناکی که در گذشته افراد رخ داده، یک بازی طراحی کرده که در خواب اجرا می شود بدین صورت که فرد ابتدا به خواب میرود و در خواب خود، این اتفاقات و گذشته تلخ و ترسناک او به صورت واقعی و بزرگ نمایان می گردد. کمپانی از این موضوع می ترسید زمانی که فرد به خواب می رود دیگر بیدار نشود چون این اتفاق باعث می شود پروژه شکست خورده و کمپانی ورشکست شود. اما تصوری که کمپانی داشت به واقعیت می پیوندد و در جریان یکی از آزمایش ها، فرد دیگر بیدار نمی شود و درگیر خاطرات و گذشته ترسناک خود می گردد.

کمپانی از شما و تیمتان درخواست کمک دارد که وارد خواب آن فرد به همراه فوبیا و ترس های بزرگنمایی شده و خاطرات ترسناکش شوید تا او را از خواب بیدار کنید. آیا حاضرید این کار را انجام دهید؟

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 70 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار جبن (ترس)

برای دسترسی به اتاق فرار جبن در منطقه نارمک تهران، ابتدا وارد بلوار شهید ثانی شوید. در بخش غربی بلوار شهید ثانی به خیابان افشاری می رسید که باید واردش شوید و در خیابان افشاری نیز زمانی که وارد کوچه سعیدی شوید به اتاق فرار جبن یا اتاق فرار ترس خواهید رسید.

اتاق فرار جبن

اتاق فرار اورلاو

اتاق فرار اورلاو اتاق فراری وحشتناک، دلهره آور و بسیار مهیج است که توانسته بین عاشقان اتاق فرار های ترسناک تهران امتیاز خوبی را به دست آورد. داستان اتاق فرار اورلاو به شخصی برمیگردد که عاشق عتیقه جات خانه اش است. اما…

او در خانه ای که زندگی میکرد که یک ملکی بسیار قدیمی و تقریباً متروکه بود. در آن خانه زمانی که وسایل عتقیه و دفینه های خانه را نگاه می کرد، یک الماسی پیدا کرد با نام الماس سیاه اورلوف و با اینکه سیاه بود اما درخشش عجیبی داشت. از زمانی که الماس را دید، شب و روزش سیاه شد و دیگر نمی توانست حتی برای یک لحظه در آن ملک قدیمی و متروکه بماند چون این الماس سیاه برای اجنه بود و درواقع، اجنه از آن محافظت می کردند.

او که به شدت دلش تنگ شده یکبار دیگر آن الماس سیاه اورلوف را ببیند و به یاد خاطراتش برود، از شما و تیمتان درخواست کمک دارد تا وارد این ملک قدیمی شوید و الماس را برایش پیدا کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 9 از 10

قیمت: 100,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار اورلاو

اتاق فرار اورلاو در منطقه امام علی جنوب واقع شده و اگر بین ترسناک ترین اتاق فرار های تهران بخصوص اتاق فرار های ژانر جنی میخواهید تجربه اتاق فرار اورلاو را داشته باشید، برای دسترسی به این اتاق فرار ابتدا وارد اتوبان امام علی جنوب شوید تا به خروجی خیابان ذوالفقار برسید. سپس در خیابان ذوالفقار وارد خیابان شهید قاسمی شده و راهی کوچه شیاسی آرانی شوید تا به لوکیشن اتاق فرار اورلاو برسید.

اتاق فرار اورلاو

اتاق فرار منفی چهار

نام اتاق فرار منفی چهار ما را به یاد فیلم های ترسناکی میاندازد که در طبقه زیر زمین خانه ای متروکه یا حتمی ساختمان های مرتفع، اتفاق های وحشتناکی رخ می دهد یا حتی موجودات ترسناکی در طبقات زیر زمین زندگی می کنند. داستان اتاق فرار منفی چهار به سال 1368 شمسی برمیگردد. در آن سال، ساختمانی متروکه بود که یک خانواده در طبقه منفی چهار آنجا زندگی می کردند. مریم به همراه پدرش و نامادری اش درواقع در آنجا زندگی می کردند. نامادری مریم دعانویس بود و در شهر تهران آنقدری معروف شده که خیلی ها او را به عنوان بهترین دعانویس تهران میشناختند. اما یک جای کار عجیب بود و نامادری مریم زمانی که میخواست برای مشتریان خود طلسم بنویسد، از ناخن، مو و خون مریم استفاده میکرد.

روزی یک نفر پیش نامادری مریم رفت و درخواست طلسم عجیب و خاصی کرد. این طلسم، نکرونومیکون نام دارد اما نامادری مریم برای اینکه اجازه نوشتن این طلسم را پیدا کند، باید کار وحشتناکی انجام دهد و این کار را انجام داد.

بعد از نوشتن طلسم، هرشب صداهای جیغ و گریه و داد های دختر بچه از بیرون ساختمان می آمد و همه اهالی منطقه هم این صدا را شنیده بودند و 32 سال هم از این ماجرا گذشته بود. حتی پلیس هم آمد، کل ساختمان را گشت و نتوانست علت صدا را پیدا کند. شما و تیمتان حس کنجکاوی دارید و قرار است وارد این ساختمان شوید و علت صداهای عجیب و مرموز جیغ و گریه دختر بچه را پیدا کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 5 الی 7 نفر

مدت زمان: 110 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 140,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار منفی چهار

اتاق فرار منفی چهار در منطقه صادقیه تهران واقع شده است. برای دسترسی به این اتاق فرار از طریق فلکه دوم صادقیه وارد بلوار آیت الله کاشانی می شوید و سپس وارد خیابان گلدشت یا خیابان حاجی زاده می شوید تا به بیمارستان پیامبران برسید. اتاق فرار منفی چهار در مقابل بیمارستان پیامبران قرار دارد.

اتاق فرار منفی چهار

اتاق فرار رخنه

از ترسناک ترین و بهترین اتاق فرار های تهران واقع در منطقه تهرانپارس می توان به اتاق فرار رخنه اشاره کرد بخصوص اگر برای شما، طراحی و دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است.

داستان اتاق فرار رخنه به دختری با نام جولیا برمیگردد که علاقه بسیاری به ساخت مجسمه ها و مجسمه های حیوانات و هنرهای تجسمی داشت. جولیا فرزند خانواده لورن بود اما بعد از مدتی، مادر جولیا رفتارهای عجیبی از سوی دخترش دید. جولیا زمانی که در اتاقش تنها بود، با عروسک ها و مجسمه هایی که داشت صحبت میکرد و بعد از یک مدت هم بدنش بوی بسیار بدی به خود گرفت. حتی بار ها تشنج کرد و در طول این مدت هم از هر چیز مقدس فراری بود و طاقت نداشت آن را ببیند یا جلویش قرار بگیرد.

خانواده لورن با خود گفتند دخترشان جولیا تسخیر شده و شیطانی در وجودش قرار دارد برای همین تصمیم میگرند به مشهورترین کلیسای ایالت کالیفرنیا یعنی کلیسای مشهور بازیلیکا سنت جوزف مراجعه کنند. در این کلیسا کشیشی بود با نام ویسنت لمبرت که در زمینه جن گیری مهارت بالایی داشت و مراسم های جن گیری برای جولیا پشت سر هم صورت میگرفت اما هیچکدام فایده نداشت. بعد از مراسم های جن گیری، جولیا و پدرش به طرز عجیب و مرموزی به قتل رسیدند و زمانی که پلیس مشغول بررسی پرونده قتل این دو بود، مادر جولیا را عامل قتل جولیا و پدرش دانست پس او را بازداشت کردند و با دادگاه فرستادند.

با این حال، وکیل مادر جولیا جان باروک او را بیگناه میداند و از شما و تیمتان که از دوستان جان باروک هستید، درخواست کمک دارد تا مخفیانه وارد خانه خانواده لورن شوید و مدارکی را جمع آوری کنید که ثابت کند مادر جولیا بیگناه بوده.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 90 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 120,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار رخنه

اتاق فرار رخنه در منطقه تهرانپارس تهران قرار دارد لذا برای دسترسی به این اتاق فرار، در منطقه تهرانپارس وارد خیابان اخوت شمالی شوید تا به پلاک 2 برسید. واحد 13 ساختمان پلاک 2 اتاق فرار رخنه است.

اتاق فرار رخنه

اتاق فرار السا

داستان اتاق فرار السا مربوط به شخصی با نام لیون است که در واتیکان، کلیسای مرکزی زندگی می کند. مشکل او به 22 سال پیش برمیگردد. او یک رفیق داشت با نام آمانوئل آدامز و هردو هم کشیش کلیسای مرکزی بودند. دو سال پیش آمانوئل به لیون می گوید که قصد دارد ازدواج کند در صورتیکه این کار خلاف عرف یک کشیش است چون کشیش ها نمی توانند ازدواج کنند. اما آمانوئل تصمیمش جدی بود و حاضر شد کشیش بودن را کنار بگذارد و به زندگی شخصی خود بپردازد.

نزدیک به 2 ماه پیش، آمانوئل به لیون زنگ می زند و میگوید که حال خوبی ندارد و زمانی که لیون علت را جویا می شود، آمانوئل می گوید که همسرش لیزا فوت کرده. مدتی می گذرد تا به 4 روزی پیش می رسد. آمانوئل مجدداً به لیون زنگ میزند و به او می گوید که قصد خودکشی دارد چون به طرز عجیب و مرموزی، دخترش السا مفقود شده. آمانوئل به تیم سایبری واتیکان مراجعه می کند تا دوربین های مداربسته اطراف خانه السا را چک کنند اما یک مشکلی وجود دارد. دوربین ها دائماً قطع و وصل می شوند و امکان مشاهده آن لحظه را ندارند. آمانوئل و راهبه های کلیسای مرکزی واتیکان از شما و تیمتان درخواست کمک دارد تا به امانوئل و دختر مفقود شده اش الیسا کمک کنید.

ژانر: وحشت

تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر

مدت زمان: 75 دقیقه

محدودیت سنی: بالای 16 سال

درجه سختی: 8 از 10

قیمت: 110,000 تومان برای یک نفر

آدرس اتاق فرار السا

از آنجایی که اتاق فرار السا در خیابان هنگام قرار دارد، از جمله ترسناک ترین اتاق فرار های شرق تهران محسوب می شود و در صورتیکه بین اتاق فرار های تهران تصمیم دارید تجربه اتاق فرار السا را داشته باشید، برای دسترسی به این اتاق فرار کافیست در خیابان هنگام به چهارراه استقلال برسید و سپس وارد بلوار استقلال شوید.

اتاق فرار السا

اسکیپ روم چیست؟

ایده اتاق فرار یا اسکیپ روم از فیلم ها و سریال ها آمده. بطور کلی اسکیپ روم های تهران یا ترسناک هستند یا معمایی و بین آن ها اتاق فرار هایی هست که هیجان انگیز هستند و شما را به چالش میکشانند. در فیلم ها و سریال های جنایی، همیشه یک قاتل بی رحم بوده که راه های مختلفی برای کشتن مردم داشته و مردم هم همیشه از این قاتل فرار می کردند یا اگر قاتل کسی را زندانی میکرد، زندانی به دنبال راه ها و سوراخ هایی بود که از خانه قاتل فرار کند. در فیلم و سریال های ترسناک هم همیشه دیده ایم که خود جن یا شیطان با ظاهری ترسناک حضور دارد و طعمه هایش همیشه به دنبال راه فرار هستند یا این جن وارد بدن انسان می شود و میخواهد طعمه های خود را شکار کند.

اتاق فرار های تهران بیشتر ترسناک هستند و در محیطی تاریک و خوفناک گیر افتادید باید به دنبال راه فراری باشید البته در حین اینکه میخواهید راه فرار خود را پیدا کنید، فرد یا افرادی هستند که به دنبال شما می آیند. از سوی دیگر، برخی از اتاق فرار های تهران معمایی هستند یعنی خبری از ترس و افراد شرور نیست و در مقابل، شما به همراه سایر افراد تیم در جایی قرار دارید که یکسری معماها را باید حل کنید، نقشه ای پیدا کنید، رمز صندوقی را از جایی عجیب بیابید و غیره و در این اتاق فرار ها شما نهایت هوش و استعداد خود را باید استفاده کنید تا بازی را در مهلت معین به پایان برسانید. ناگفته نماند در برخی از اتاق فرار های ترسناک تهران، شما زندانی نیستید بلکه برای جمع آوری اسناد و مدارک و شواهد وارد خانه ای ترسناک شوید.

در خصوص ترسناک ترین اتاق فرار های تهران، اسکیپ روم های جنایی و ترسناکی هستند که مثلاً شخصی با اره برقی به دنبال شما می آید و قصد دارد به شما حمله کند یا با چاقو میخواهد به شما آسیب بزند اما در واقعیت، تمامی کادری که در اسکیپ روم های ترسناک تهران هستند همگی افرادی حرفه ای و آموزش دیده اند و هیچ آسیبی به شما وارد نخواهد شد. برای اینکه حرفه ای بودن این افراد را متوجه شویم، به نظرات افرادی که تجربه اسکیپ روم ترسناک در تهران داشتند مراجعه کردیم و یکی از آن ها گفته بود در یک اتاق، شخصی با چاقو آمد و چاقو را به سمت من پرتاب کرد اما آنقدر حرفه ای بود که چاقو با فاصله خیلی کمی از من عبور کرد و به دیوار برخورد کرد.

با این حال، اتاق فرار های تهران بخصوص اتاق فرار های ترسناک شاید در نگاه اول خطرناک باشند اما به هیچ عنوان اینگونه نیست و هیچ آسیبی هم به شرکت کنندگان وارد نخواهد شد. البته برخی از اتاق فرار های تهران یکسری نیازمندی ها دارند مانند آمادگی فیزیک بدنی یا هوش خیلی بالا. حتی قبل از ورود به برخی از اتاق فرار های تهران شما نباید فوبیای فضای باریک، تاریک و غیره را داشته باشید.

سوالات متداول

ترسناک ترین اتاق فرار تهران کدام است؟

اتاق فرار بیگناه ترسناک ترین اتاق فرار تهران است.

بهترین اتاق فرار های ژانر ترسناک کدامند؟

اتاق فرار های شریک جرم، بیگناه، قصر جن زده و خانه پدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *