اجاره ویلا نمک آبرود

اجاره ویلا نمک آبرود

اجاره سوئیت نمک آبرود

نمایش 1–21 از 29 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا ارزان قیمت در نمک آبرود N147

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در هچیرود N146

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در حسین آباد N145

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا نمک آبرود استخردار N140

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا چهارخوابه در نمک آبرود N141

۷۰۰,۰۰۰ تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود N139

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا روزانه در نمک آبرود N131

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نمک آبرود N138

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ارزان در نمک آبرود N133

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با استخر در نمک آبرود N130

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در دریانوردان N129

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در نمک آبرود N121

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا در شهرک خوشامیان N117

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در نمک آبرود N116

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در کیاکلا N112

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در نمک آبرود N110

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نمک آبرود N167

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا قیمت مناسب در نمک آبرود N166

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در نمک آبرود N165

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

اجاره ویلا در نمک آبرود N164

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دوبلکس در نمک آبرود N162

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نمک آبرود

با معرفی انواع ویلا نمک آبرود در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم. این بار به سراغ شهر زیبای نمک آبرود رفته‌ایم و قصد داریم به معرفی اجمالی این شهر بپردازیم و در نهایت برای اجاره ویلا نمک آبرود به شما پیشنهاداتی را ارائه کنیم.

یکی دیگر از شهرهای شمالی ایران که از محبوبیت بسیاری برخوردار است نمک آبرود می باشد . اگر از جاده عباس آباد به سمت چالوس بروید بعد از گذشتن از متل قو به نمک آبرودخواهید رسید . نمک آبرود در بین کوه های جنگلی و دریای خزر قرار گرفته است .

اجاره ویلا در نمک آبرود

نمک آبرود شهرکی تفریحی و مسکونی است که از هدف احداث آن، کاهش جمعیت در شهرهای نوشهر و چالوس بوده اما این شهر امروزه به یکی از توریستی ترین و جذاب ترین شهرهای غربی استان مازندران تبدیل شده و از دلایل ترافیک های سنگین جاده چالوس در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه می باشد. نمک آبرود شهری همواره شلوغ به شمار می رود و یکی از بزرگترین چالش های پیش روی گردشگران، اجاره ویلا در نمک آبرود و پیدا کردن بهترین ویلا متناسب با بودجه و سلیقه می باشد.

در این شهرک تفریحی و مسکونی گردشگران می توانند بین ویلاهای عادی و ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار با چشم انداز بی نظیر از جنگل و دریا بهترین را انتخاب کنند. در نظر داشته باشید تمام ویلاه بدون استثناء هرچقدر به مجموعه تله کابین نمک آبرود نزدیک تر باشند از نرخ اجاره روزانه بالاتری برخوردار هستند. همچنین ویلاهای جنگلی نمک آبرود به مراتب محبوب تر بوده  وبه لطف تقاضای بالا، از نرخ اجاره روزانه بالاتری هم برخوردار هستند و این نکته را هم در نظر داشته باشید در بخش ساحلی نمک آبرود نیز تعداد محدودی ویلای ساحلی با امکانات مطلوب وجود دارد که در میان اقامتگاه های خوش قیمت شهر قرار دارند.

اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود

میدانید کدام ویلاها در نمک آبرود طرفدار بیشتری دارند ؟ ویلاهای ساحلی نمک آبرود را می پسندید و یا ویلاهای جنگلی این منطقه را ترجیح می دهید ؟ ما به شما پرطرفدارترین و محبوب ترین ویلاهای نمک آبرود را پیشنهاد میکنید . اجاره ویلا نمک آبرود و در شهرک توریستی این شهر توصیه ما به شماست . همین حالا برای اجاره ویلا در نمک آبرود وارد وب سایت لوکس ویلا شوید و از پیشنهادات ویژه ما استفاده کنید .

اجاره سوئیت در نمک آبرود

نمک آبرود با داشتن طولانی ترین تله کابین ایران و همچنین دارا بودن تفریحگاه های بی نظیر، یکی از شلوغ ترین مناطق شمال کشور در دوران تعطیلات به حساب می آید اما در کنار تفریحگاه ها، رستوران های بی نظیر، مراکز خرید مختلف و جنگلی وسیع که مناسب طبیعت گردی، آفرودسواری و کمپ است هم جزء مهم ترین دلایل انتخاب این شهر به عنوان مقصد تعطیلات هستند.

بسیاری از افراد پیش از سفر به نمک آبرود، در جستجوی ویلا هستند. خوشبختانه در این شهر انواع ویلاها برای هر سلیقه ای وجود دارد. از سوئیت های ارزان قیمت گرفته تا لوکس ترین ویلاهای تریبلکس در دل طبیعت به همراه بهترین امکانات با چشم اندازی بی نظیر از دریا، شهر و جنگل های سرسبز شمال. اما همواره افرادی هستند که چندان به ویلا اهمیت نمی دهند می خواهند در طول روز به طبیعت گردی و بازدید از جاهای دیدنی شهر پرداخته و شب تنها برای خواب به ویلا مراجعه کنند لذا این دسته از افراد برای کاهش هزینه نیز به دنبال اجاره سوئیت در نمک آبرود هستند. سوئیت های نمک آبرود جزء ارزانترین اقامتگاه های این شهر به حساب آمده و شامل سوئیت های مینی و دولوکس می شوند.

اجاره ویلا نمک آبرود لب دریا

محبوب ترین ویلاهایی که در نمک آبرود اجاره داده می شوند، سمت جنگل هستند چراکه اکثر ویلاها در موقعیت مناسبی قرار داشته و دارای استخر هم می باشند تا مردم اقامتی خاطره انگیز را در ویلاهای نمک آبرود سپری کنند. اما عده زیادی هم هستند که ترجیح می دهند ویلایی که اجاره می کنند در نوار ساحلی نمک آبرود قرار داشته باشند تا فاصله به نسبت کمتری را تا دریا طی کنند. ویلاهای ساحلی، قیمت بیشتری نسبت به ویلاهای هم رده خود در سمت جنگل دارند اما از طرفی به دلیل علاقه مردم به طبیعت سبز نمک آبرود، مناطق ساحلی این شهر خلوت تر هستند.

در میان ویلاهای ساحلی نمک آبرود، ویلاهایی هستند که در کنار ساحل ساخته شده اند تا هنگام خارج شدن از ویلا، ساحل در چند قدمی قرار گیرد و همچنین برخی از این ویلاها دارای ساحل اختصاصی نیز هستند که تعداد انگشت شماری از آن ها استخر روباز در ساحل اختصاصی خود دارند. برای اجاره ویلا نمک آبرود لب دریا این نکته را در نظر داشته باشید تعداد ویلاهای لب دریا بسیار کم بوده و به سرعت رزرو می شوند لذا اگر میخواهید همچین ویلایی را برای سفر خود اجاره کنید، می بایست از روزها قبل نسبت به رزرو آن اقدام فرمائید.

رزرو ویلا در نمک آبرود

به لطف جاذبه های گردشگری، طبیعت بسیار زیبا و دلنشین و همچنین تفریحات هیجان انگیز، همواره در هر موقع از سال بخصوص تعطیلات چند روزه، گردشگران بسیاری راهی شهرک توریستی و تفریحی نمک آبرود می شوند تا علاوه بر اقامت در ویلاهای مختلف شهرک، بهترین خاطرات جذاب و هیجان انگیز سفر به شهرهای شمالی کشور را برای خود ثبت کنند.

اگر قصد اجاره ویلا در نمک آبرود را دارید، با هر بودجه و سلیقه ای می توانید در میان انواع اقامتگاه های منطقه جنگلی شهرک از جمله ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دوبلکس و غیره بهترین را انتخاب کنید و همچنین خوب است بدانید تعداد اندکی ویلا در شمال شهرک توریستی نمک آبرود و نزدیک به ساحل وجود دارد هرچند به سرعت اجاره داده می شوند. لوکس ویلا به گردشگران پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره ویلا در این شهر توریستی و تفریحی را دارید، به دلیل افزایش تقاضا برای اجاره ویلا بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا در نمک آبرود اقدام کنند.

اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود

شهرک توریستی و مسکونی نمک آبرود، امروزه به لطف تفریحات بی نظیر و جاهای دیدنی جذاب، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است و این موضوع را در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه و عید نوروز به خوبی می توان مشاهده کرد چراکه علاوه بر شلوغی بسیار زیاد شهر، یکی از بزرگترین دغدغه های گردشگران در این ایام، اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود می باشد.

اگر شما هم قصد اجاره ویلا شهرک نمک آبرود را دارید خوب است بدانید همواره برای سفر در این ایام خاص، از یک هفته قبل می بایست نسبت به رزرو ویلا در نمک آبرود اقدام کنید چراکه احتمال روبرو شدن با اتمام ظرفیت ویلاهای خالی در نمک آبرود بسیار زیاد خواهد بود. همچنین خوب است بدانید ویلاهای نمک آبرود چه ویلای عادی و چه ویلای لوکس و با امکانات مختلف، هرچه به تله کابین و شهرک تفریحی تله کابین نمک آبرود نزدیک تر باشند از نرخ قیمت به مراتب بالاتری برخوردار هستند. لازم به ذکر است نرخ اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود نیز طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته افزایش یافته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود

در میان ویلاهای مختلف نمک آبرود، گردشگران بسیاری هستند که به سراغ ویلاهای استخردار شهرک می روند تا در کنار استخرهای سرپوشیده، از امکانات جذاب ویلاها از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و در ویلاهای دوبلکس از چشم انداز زیبای دریا و جنگل نیز نهایت استفاده را ببرند. از آنجایی که ویلاهای استخردار نمک آبرود طرفداران بسیاری دارد و همواره تقاضا برای اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود بالا می باشد، نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها بوده و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه نیز افزایش خواهد یافت.

اکثر ویلاهای استخردار نمک آبرود در منطقه جنگلی شهر قرار دارند و این ویلاها هرچقدر به مجموعه تله کابین نمک آبرود که به عنوان محبوب ترین منطقه توریستی شهر به شمار میرود نزدیک تر باشند، از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند. لازم به ذکر است به دلیل شرایط و آب و هوای نمک آبرود، اکثر ویلاهای استخردار دارای استخر سرپوشیده هستند که در فصل زمستان تبدیل به استخر آبگرم می شوند.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای استخردار در نمک آبرود با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

مجتمع تفریحی نمک ابرود در شهر نمک ابرود قرار گرفته است و از جاده چالوس که بروید بعد از گذشتن از شهرهای عباس آباد و متل قو می توانید تابلوی نمک آبرود و مجتمع تفریحی نمک آبرود را مشاهده کنید

تله کابین نمک آبرود یکی از زیباترین خطوط تله کابین در ایران می باشد که شما را از میان کوه های جنگلی عبور می دهد و به بالاترین نطقه جنگل می رساند

ویلاهای قرار گرفته در داخل شهرک نمک آبرود از جمله پرطرفدارترین ویلاهای این منطقه هستند

نمک آبرود نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

قیمت اجاره ویلا داخل شهرک نمک آبرود وابسته به امکاناتی که دارند از قیمت 250 هزار تومان شروع می شود