اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ارزان قیمت در شمال

اجاره ویلا استخردار

اجاره ویلا در مازندران

نمایش 1–21 از 470 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

استان مازندران یکی از استان های شمالی کشور است و حدود 340 کیلومتر نوار ساحلی در دریای خزر دارد. ساری مرکز این استان بوده و به غیر از ساری این استان دارای 16 شهرستان دیگر نیز میشود که هر کدان از این شهرستان ها خود دارای جاذبه های توریستی بوده و هر ساله مقصد خیلی از گردشگران ایرانی و خارجی هست. میتوانیم مازندران را یکی از بزرگ ترین مقاصد سفر های داخلی بدانیم چون با عدد و ارقام اعلام شده از سفر های این شهر این موضوع کاملا محسوس است.

راه های دسترسی به مازندران

اگر شما قصد سفر به مازندران یا به طور کلی قصد اجاره ویلا در شمال را داشته باشید میتوانید به راحتی به این استان سفر کنید. از راه های دسترسی به استان مازندران میتوانید از راه زمینی و با وسایل نقلیه شخصی و یا از اتوبوس های شهری و خط راه آهن استفاده کنید همچنین میتوانید از راه هوایی مازندران و 4 فرودگاه آن در شهرستان های ساری،نوشهر،بیشه کلابابلسر و رامسر به مازندران سفر کنید.

اجاره ویلا ارزان قیمت در شمال

برای اقامت در استان زیبای مازندران شما میتوانید از طریق سایت لوکس ویلا با خیال راحت ویلای خود را اجاره کنید و با اجاره ویلایی با قیمت مناسب و همچنین کاملا تمیز و بهداشتی سفر خود را لذت بخش تر کرده و خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.

آب و هوای مازندران

مازندران به دلیل وجود دریا، جنگل و کوه به دو نوع معتدل و کوهستانی و مرطوب تقسیم میشود. آب و هوای معتدل و مرطوب به دلیل وجود دریای مازندران و رشته کوه های استان البرز به وجود آمده که سبب شده مازندران تابستان های گرم و مرطوبی را داشته باشد.هوای کوهستانی این استان هم به دلیل دوری از دریا و افزایش تدریجی ارتفاع در مناطق جلگه ای به وجود آمده است.