اجاره ویلا فریدونکنار

اجاره ویلا فریدونکنار

اجاره سوئیت فریدونکنار

نمایش 1–21 از 34 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا روزانه در فریدون کنار Z153

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان ساحلی در فریدون کنار Z151

۲۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان در فریدون کنار Z150

۱۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
2تخت

ویلا فریدون کنار حیاط دار Z149

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان در فریدون کنار Z148

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت در فریدون کنار Z147

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
3نفر
1 تخت

ویلا تک خواب در فریدون کنار Z146

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا استخردار در فریدون کنار Z145

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در بندر فریدون کنار Z138

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

کلبه چوبی در فریدون کنار Z137

۳۵۰,۰۰۰ تومان
کلبه
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در فریدون کنار Z133

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در فریدون کنار Z132

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان در فریدون کنار Z131

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لب ساحل فریدون کنار Z130

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در دریا کنار Z127

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا در فریدون کنار Z125

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا ساحلی در فریدون کنار Z123

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در صفائیه Z122

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در شهرک خزرشهر Z117

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر Z116

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در فریدون کنار Z110

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در فریدونکنار

فریدونکنار به عنوان یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران، پیشینه طولانی به عنوان شهر ندارد. این شهر از سال 1320 در تقسیمات کشوری، شهر در نظر گرفته شده. در گذشته های دورتر این شهر را فری کنار می خوانده اند. فری کنار در اصطلاح محلی به کسانی گفته می شود که بومی آن منطقه نبوده و در نواحی آباد شمال سکونت دارند. برخی دیگر نیز دلیل نامگذای این شهر را جنگ اسطوره ای میان فریدون و ضحاک در نزدیکی این شهر می دانند. فریدونکنار امروزه یکی از شهرهای توریستی شمال بوده که به جز زیبایی و دل انگیزی نواحی ساحلی، مناطق دیدنی بسیار زیادی را نیز در خود جای داده.

برخی از جاذبه های توریستی فریدونکنار عبارتند از تالاب فریدونکنار، دامگاه پرندگان، باغ پرندگان و روستای جزین. با توجه به همه این موارد اجاره ویلا در فریدون کنار هواخواهان بسیاری دارد. البته از آنجا که فریدونکنار شهرت شهرهای دیگر استان مازندران را ندارد، به نسبت جاهای دیگری مانند متل قو، بابلسر، نور، رامسر و یا ساری، مسافران کمتری عازم آن بشوند. همین موضوع یک مزیت هم برای این شهر محسوب می شود. چرا که شما می توانید با هزینه ای کمتر، اقامتگاه های بهتر و البته آرام تری را در اختیار داشته باشید. پیدا کردن ویلاهای ارزان قیمت در فریدونکنار به راحتی برای شما ممکن می شود.

اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار

همانند بقیه شهرهای شمال، در رتبه نخست اقامتگاه های پرطرفدار فریدونکنار، ویلاهای ساحلی آن هستند. این شهر در مرز شمالی خود حدود هشت کیلومتر خط ساحلی دارد. از جمله مزیت های عمده ساحل فریدونکنار شیب ملایم، عمق اندک در نواحی نزدیک به ساحل تا فاصله زیاد، آلودگی نفتی کم، دسترسی آسان و نیز بستر شنی مناسب جهت شنا می باشد. در تابستان ها نیز طرح سالم سازی دریا در این شهر اجرا می شود. آدرس پلاژ فریدونکنار، خیابان امام، میدان ماهی به سمت دریا می باشد.

علاوه بر ویلاهای ساحلی این شهر، دیگر گزینه ای که بسیاری خواهان آن هستند، اجاره سوئیت ساحلی فریدونکنار می باشد. تجربه ما در کار ارائه اقامتگاه به مسافرین این شهر نشان می دهد که به دو دلیل این سوئیت ها یکی از اولین مواردی هستند که افراد درباره آن از کارشناسان سوال می کنند. دلیل نخست آن است که این ویلاها نزدیک به دریا هستند و دلیل دیگر آن که قیمت آنها به نسبت دیگر اقامتگاه ها مناسب تر می باشد.

در اغلب موارد با توجه به این که گزینه های ارائه شده در وبسایت ما بسیار مناسب و اقتصادی هستند، افراد این سوئیت ها را از وبسایت ما انتخاب و رزرو می نمایند. تجربه این مسافران پس از بازگشت از سفر از رضایت حداکثری آنها از این ویلاهاحکایت دارد.

اجاره ویلا جنگلی در فریدون کنار

برای اجاره ویلا در این شهر ساحلی دیگر نیازی نیست به شیوه های قدیم عمل نمایید. تنها باید در وبسایت ما جستجو کرده، ویلای مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بعد با کارشناس ما تماس بگیرید. فرایند رزرو ویلا در شهر فریدونکنار و همچنین دیگر شهرهای توریستی در وبسایت ما کاربر پسند، آسان و به روز است. با این وجود، شما هنگام جستجوی خود باید به اندازه کافی دقت نمایید و همه تصاویر و امکانات ویلا را با دقت بررسی نمایید. همچنین در هنگام قطعی کردن رزرو خود با کارشناس ما، می توانید از او راهنمایی لازم را بگیرید تا به شما در انتخاب تان کمک نماید.

 وقتی که رزرو خود را نهایی کردید، می توانید با خیال راحت به فریدونکنار سفر کرده و از اقامت خود لذت ببرید. پیشنهاد ویژه ما در این شهر ویلاهای جنگلی می باشند. با اینکه اغلب مسافران شمال به دنبال اقامتگاه های ساحلی هستند، اما توصیه ما به شما این است که حتما گزینه ویلاهای جنگلی فریدونکنار را امتحان کنید. این ویلاها از سکوت و آرامش بسیار خوبی برخوردار بوده و تجربه فوق العاده ای برای شما فراهم می کنند.

اجاره ویلا استخردار در فریدونکنار

مورد دیگری که بر اساس تجربه کارشناسان ما بسیاری از مسافران، از انتخاب آن در فریدونکنار راضی هستند، ویلاهای استخردار آن هستند. در این ویلاها شما می توانید پس از گشت وگذار در ساحل و جنگل فریدونکنار و بازدید از نقاط دیدنی آن، تنی به آب زده و حسابی خستگی در کنید. البته بسیار مهم است حتما در موقع انتخاب ویلای استخردار، مشخصات مورد نظر خودتان درباره استخر ویلا را به مشاور ما اعلام کنید.برای نمونه اگر دلتان می خواهد حتما سونا و جکوزی نیز در کنار استخر باشد، باید از قبل این مورد را چک نمایید. همچنین استخرهای آبگرم انتخاب بسیاری از افراد می باشد که در صورتی که خواهان آن هستید، آن را با کارشناس ما در میان بگذارید.

اغلب ویلاهای استخردار در زمره ویلاهای لاکچری طبقه بندی می شوند. اما این دسته از ویلاها مشخصات دیگری نیز دارند که می توانید در فیلتر امکانات ویلاهای ما آن ها را ببینید. شما می توانید پس از اجاره ویلا لوکس در فریدونکنار از جاذبه های بسیاری دیدن کنید. یکی از زیباترین آنها شالیزارهای فریدونکنار می باشد. در بازدید از این شالیزارها می توانید برای مصرف خود و نیز به عنوان سوغات، از برنج طارم این شهر خریداری کنید. چرا که یکی از مرغوب ترین برنج های ایران در این منطقه مورد کشت و بهره برداری قرار می گیرد. در کاشت این برنج ها از کمترین میزان کودهای شیمیایی و سموم استفاده شده.

اجاره سوئیت در فریدونکنار

همان طور که درباره سوئیت های ساحلی گفتیم، سوئیت های شهرهای شمالی از جمله اقتصادی ترین گزینه های اقامتی این شهرها و در نتیجه پر طرفدارترین شان می باشند. البته در میان همین موارد نیز باز می توان گزینه های اقتصادی تر نیز پیدا کرد. شما می توانید با جستجوی عبارت اجاره سوئیت ارزان در فریدونکنار درصفحه فریدونکنار وبسایت ما به آنها دسترسی پیدا کنید. البته باید تاکید کرد در اینجا، ارزان بودن به معنای بی ارزشی و پایین بودن کیفیت خدمات ارائه شده به شما نیست. شما می توانید مطمئن باشید که همیشه می شود اقتصادی ترین و در عین حال باکیفیت ترین خدمات اقامتگاهی را در وبسایت ما بیابید.

در سوئیت های فریدونکنار، تجهیزات و امکانات بسیاری وجود دارند. در اغلب آنها، اجاق و فر برای آشپزی و نیز یخچال مناسب برای نگهداری مواد غذایی وجود دارد. سیستم های سرمایشی و گرمایشی همچون کولر و بخاری نیز در اختیار شما قرار دارد. مبلمان و سرویس خواب نیز تکمیل می باشد. برای درخواست خدمات اضافه تری چون تلویزیون، توالت فرنگی یا کولرگازی باید در فیلتر اقامتگاه های ما این موارد را انتخاب کرده و بعد به جستجو بپردازید. البته در تماس با مشاوران ما هم می توانید برای پیدا کردن موارد مناسب و دلخواه، از آنها کمک بگیرید.

اجاره روزانه خانه در فریدونکنار

خانه های اجاره ای فریدونکنار را نیز باید جزو آخرین گزینه های اقامتی این شهر معرفی کرد. این خانه ها اغلب در محیط های شهری قرار داشته و به امکانات رفاهی آن نیز دسترسی خوبی دارند. انتخاب این خانه ها به عنوان اقامتگاه در خود شهر، این مزیت را دارد که شما در مرکز جغرافیایی فریدونکنار و جاذبه های دیدنی آن قرار خواهید داشت. از یک طرف به دریا و جنگل نزدیک هستید و از طرف دیگر می توانید به راحتی به مکان هایی چون باغ پرندگان فریدونکنار، سقاخانه، پل فلزی یا گورستان های کهن دسترسی داشته باشید و در زمانی اندک به آنها رسیده و از آنها بازدید کنید.

نگاهی به مناطق دیدنی فریدونکنار

بعد از گشت و گذار در ساحل فریدونکنار و مراجعه به شهرک های معروف و لوکس اطراف شهر از جمله خزرشهر شمالی و جنوبی و دریاکنار، نوبت به بازدید از مناطق دیدنی فریدون کنار می رسد. در این شهر جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارد که هرکدام از جذابیت های خاصی برخوردار هستند. پارک لاله، معروف ترین و شلوغ ترین جای دیدنی در فریدونکنار است که در مرکز شهر واقع شده و برای پیک نیک هم نه تنها مقصدی جذاب به شمار میرود بلکه در فصل بهار و تابستان بخصوص مواقعی که بارندگی در شهر وجود ندارد، گردشگران بسیاری را در این پارک مشاهده می کنید که بساط پیک نیک خود را پهن کرده اند.

در صورتی که علاقه مند به طبیعت گردی و مراجعه به مناطق اطراف فریدونکنار را دارید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به تالاب های فریدونکنار، روستاهای ازباران و جزین و دامگاه معروف پرندگان هم بیاندازید.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در فریدونکنار با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

شهرک خزرشهر یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شهرک های شهرهای شمالی ایران می باشد . برای اجاره ویلا در شهرک خزرشهر ، قیمت ها از 300 هزار تومان شروع می شود

شهرک خزرشهر بین فریدونکنار و محمودآباد قرار گرفته است . شهرکی با امکانات رفاهی و تفریحی کامل که در کنار دریا قرار گرفته است

بندرگاه فریدونکنار ، ساحل فریدونکنار ، تالاب ، باغ پرندگان فریدونکنار و پل فلزی این شهر از جمله مناطق دیدنی شهر فریدونکنار هستند

شما از طریق وب سایت لوکس ویلا می توانید ارزان ترین ویلاها در فریدونکنار را مشاهده کنید و برای رزرو آنها ، اقدام نمایید