اجاره ویلا و سوئیت در فریدونکنار

نمایش 1–21 از 34 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا روزانه در فریدون کنار Z153

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان ساحلی در فریدون کنار Z151

۲۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان در فریدون کنار Z150

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
2تخت

ویلا فریدون کنار حیاط دار Z149

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان در فریدون کنار Z148

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره سوئیت در فریدون کنار Z147

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
3نفر
1 تخت

ویلا تک خواب در فریدون کنار Z146

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا استخردار در فریدون کنار Z145

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در بندر فریدون کنار Z138

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

کلبه چوبی در فریدون کنار Z137

۳۵۰,۰۰۰ تومان
کلبه
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در فریدون کنار Z133

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در فریدون کنار Z132

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان در فریدون کنار Z131

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لب ساحل فریدون کنار Z130

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در دریا کنار Z127

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا در فریدون کنار Z125

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا ساحلی در فریدون کنار Z123

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در صفائیه Z122

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در شهرک خزرشهر Z117

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر Z116

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در فریدون کنار Z110

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره ویلا در فریدونکنار

فریدونکنار شهری زیبا و خوش آب و هوا در بخش شمال شرقی استان مازندران می باشد که در میان شهرهای بابلسر و سرخرود واقع شده است. همچنین در میان گردشگران طرفداران بسیاری دارد و در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند. از همین رو گردشگران به دنبال اقامتگاهی مناسب برای اقامت چند روزه خود در طبیعت این شهر زیبا هستند. این شهر به دلیل میزبانی از گردشگران زیادی که دارد، انواع مختلفی از اقامتگاه ها را در خود جای داده که می توانند با تمام سلیقه ها و بودجه ها مطابقت داشته باشند. یکی از پرطرفدارترین این اقامتگاه ها اجاره ویلا در فریدونکنار می باشد که اغلب آن ها در بخش ساحلی قرار دارند.

فریدونکنار نیز دارای دو منطقه ساحلی و جنگلی بوده که منطقه ساحلی آن دارای طرفداران بیشتری می باشد. چرا که منطقه جنگلی فریدونکنار شالیزارها و تالاب های متعددی را در خود جای داده و همین مسئله باعث است هوای این منطقه شرجی شود. از همین رو گردشگران سعی می کنند برای اجاره ویلا در فریدونکنار سراغ منطقه ساحلی آن بروند. شهر فریدونکنار نسبت به دیگر شهرهای استان مازندران گردشگران کمتری به سمت آن می روند و از همین رو فریدونکنار شهری به نسبت خلوت تر از دیگر شهرها بوده و افرادی که به دنبال آرامش در طبیعت هستند، فریدونکنار را انتخاب می کنند. به همین دلیل شما می توانید به راحتی به سراغ اجاره ویلا ارزان در فریدونکنار بروید. اگر هم قصد دارید برای چند روزی در این شهر اقامت داشته باشید می توانید به راحتی اجاره ویلا روزانه در فریدونکنار را پیدا کنید.

اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار

اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار

فریدونکنار نیز همانند بسیاری از شهرهای زیبای استان مازندران دارای دو منطقه ساحلی و جنگلی بوده که بخش ساحلی آن برای اقامت طرفداران بیشتری دارد. نوار ساحلی فریدوکنار حدود 8 کیلومتر بوده و اقامتگاه های متعدد و متنوعی در آن ساخته شده اند. گردشگران می توانند با اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار در فاصله بسیار کمی از ساحل اقامت دارند و می توانند در کمترین زمان خود را به ساحل برسانند. در این بخش ویلاهای اقتصادی و ارزان قیمت تا لوکس و گران قیمت یافت می شوند که برخی از آن ها دارای ساحل اختصاصی می باشند. از آنجایی که اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار متقاضیان بیشتری دارند به خصوص در ایام تعطیلات و یا آخر هفته به سرعت به حالت رزرو در می آیند. اگر می خواهید به شهر زیبای فریدونکنار سفر کنید و برای اقامت خود قصد دارید از اجاره روزانه ویلا ساحلی در فریدونکنار استفاده کنید، بهتر است چند روز پیش از تاریخ سفرتان به رزرو ویلای مورد نظر خود اقدام نمایید.

اجاره سوئیت در فریدونکنار

در منطقه جنگلی و منطقه ساحلی شهر فریدونکنار اقامتگاه های متنوعی وجود دارند که توانسته اند باب سلیقه تمام گردشگران باشند. در این میان سوئیت هایی وجود دارند که دارای قیمت های مناسبی هستند. شما نیز می توانید با اجاره سوئیت در فریدونکنار در هزینه های اقامتی خود صرفه جویی کنید و هزینه های بیشتری را برای گردش و تفریح خود صرف کنید. اگر علاقمند به اقامت در منطقه ساحلی این شهر هستید می توانید به سراغ اجاره سوئیت ساحلی در فریدونکنار بروید. ذکر این نکته لازم است که قیمت اجاره ویلا در منطقه ساحلی فریدونکنار بیشتر از منطقه جنگلی آن بوده و در صورتی که بخواهید در منطقه ساحلی اقامت داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ کمتری از اجاره سوئیت ارزان در فریدونکنار استفاده کنید. در این صورت می توانید علاوه بر اقامت در منطقه ساحلی این شهر زیبا مبلغ کمتری نیز بپردازید.

اجاره روزانه خانه در فریدونکنار

فریدونکنار شهری زیبا و گردشگری است اما گردشگران کمتری آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. اما این مورد باعث نشده که به امکانات فریدونکنار بی توجهی شود. همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، اقامتگاه های متعدد و متنوعی در این شهر وجود دارند که می تواند هر سلیقه ای را در بر بگیرد. برخی از گردشگران به دنبال اقامتگاهی هستند که تنها برای شب خوابی و استراحت از آن استفاده کنند. انتخاب این خانه ها به عنوان اقامتگاه در خود شهر، این مزیت را دارد که شما در مرکز جغرافیایی فریدونکنار و جاذبه های دیدنی آن قرار خواهید داشت.

اجاره روزانه خانه در فریدونکنار یکی از گزینه هایی است که می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی به سراغ آن ها بروید. اجاره آپارتمان مبله در فریدونکنار نیز از دیگر گزینه های اقامتی است که امکانات بسیار مناسبی داشته و از تنوع بالایی برخوردارند. برخی از خانه ها و آپارتمان های مبله در منطقه ساحلی فریدونکنار قرار دارند که اگر تمایل به اجاره روزانه خانه در فریدونکنار داشته باشید می توانید در مدت زمان بسیار کمی خود را به ساحل زیبای فریدونکنار برسانید.

اجاره ویلا جنگلی در فریدون کنار

اجاره ویلا جنگلی در فریدون کنار

فریدونکنار شهری زیبا و ساحلی بوده، اما گردشگران برای اقامت خود با ویلاها و اقامتگاه های متنوع و مختلفی رو به رو می شوند و می توانند هرکدام را که با سلیقه، تعداد نفرات و بودجه خود مطابقت دارد را انتخاب نمایند. همچنین ویلاهای متنوع در دو منطقه مختلف ساحلی و جنگلی وجود دارند. اجاره ویلا جنگلی در فریدونکنار نیز یکی از گزینه های اقامتی پیش روی گردشگران است که با توجه به طبیعت زیبای جنگلی و سرسبز اطراف آن ها دارای طرفداران زیادی می باشند. اگر شما نیز به سراغ اجاره ویلا جنگلی در فریدونکنار بروید، می توانید در فضایی سرسبز و خوش آب و هوا و غرق در آرامش اقامت داشته باشید.

ویلاهایی که در منطقه جنگلی این شهر زیبا وجود دارند، شامل ویلاهای عادی، ویلاهای لاکچری و ویلاهای استخردار می باشند و شما می توانید هر کدام از آن ها را که باب سلیقه خودتان است را برای اقامت یک تا چند روزه رزرو نمایید. ویلاهای جنگلی فریدونکنار دارای چشم اندازهای بی نظیر و فوق العاده زیبایی به سمت جنگل های سرسبز می باشد که می توانند آرامش را در شما ایجاد کنند.

نگاهی به مناطق دیدنی فریدونکنار

بعد از گشت و گذار در ساحل فریدونکنار و مراجعه به شهرک های معروف و لوکس اطراف شهر از جمله خزرشهر شمالی و جنوبی و دریاکنار، نوبت به بازدید از مناطق دیدنی فریدون کنار می رسد. در این شهر جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارد که هرکدام از جذابیت های خاصی برخوردار هستند. پارک لاله، معروف ترین و شلوغ ترین جای دیدنی در فریدونکنار است که در مرکز شهر واقع شده و برای پیک نیک هم نه تنها مقصدی جذاب به شمار میرود بلکه در فصل بهار و تابستان بخصوص مواقعی که بارندگی در شهر وجود ندارد، گردشگران بسیاری را در این پارک مشاهده می کنید که بساط پیک نیک خود را پهن کرده اند.

در صورتی که علاقه مند به طبیعت گردی و مراجعه به مناطق اطراف فریدونکنار را دارید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به تالاب های فریدونکنار، روستاهای ازباران و جزین و دامگاه معروف پرندگان هم بیاندازید.

سوالات متداول

چون تمامی ویلاهای فریدونکنار توسط تیم پشتیبانی لوکس ویلا از نزدیک مشاهده و بررسی شده اند و در نهایت بهترین اقامتگاه ها در سایت ثبت شده اند و تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته در خدمت مسافران می باشند.

برای اجاره ویلا در فریدونکنار ابتدا وارد سایت لوکس ویلا و صفحه ویلاهای فریدونکنار شده و ویلای مورد نظر خود را از میان تمام اقامتگاه ها پیدا کنید. سپس با شماره هایی که در زیر اقامتگاه مورد نظرتان درج شده تماس حاصل نموده و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و کد اقامتگاه مدنطر خود را در اختیار مشاور قرار داده و در سریع ترین و راحت ترین روش ممکن، ویلای خود را رزرو نمایید.

قیمت اجاره سوئیت در فیدوکنار از شبی 450 هزار تومان بوده و قیمت اجاره سوئیت در فریدونکنار از شبی 750 هزار تومان شروع می شود.

اجاره ویلا ساخلی در فریدونکنار جزء پرطرفدارترین اقامتگاه های فریدونکنار بوده و سوئیت های جنگلی فریدونکنار نیز از محبوب ترین اقامتگاه ها برای مسافران به شمار می رود.

پس از قطعی شدن رزرو ویلا در فریدونکنار، جهت کنسل کردن آن باید با تیم پشتیبانی لوکس ویلا تماس برقرار نموده و تنها با کسر 10 درصد از کل مبلغ رزرو، به راحتی ویلای خود را کنسل کنید.