اجاره ویلا در سوادکوه

اجاره ویلا سوادکوه

اجاره سوئیت در سوادکوه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا در سواد کوه P811

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا سوادکوه با ویو عالی P810

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا لاکچری در سوادکوه P809

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا لوکس در سوادکوه P808

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در سوادکوه P807

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا روزانه در سوادکوه P806

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا در سوادکوه با ویو P805

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا لاکچری در سوادکوه P804

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

کلبه چوبی در سوادکوه P803

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره کلبه چوبی در سوادکوه P802

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا سوادکوه

سوادکوه یکی از شهرستان های بی نظیر و خوش آب و هوای مازندران است که از جمله بهترین مناطق طبیعت گردی در نزدیکی تهران به شما می رود. اگر قصد سفر به سوادکوه را دارید، خوب است بدانید در این شهرستان ویلاهای بسیاری وجود دارد که با اقامت در آن ها، از چشم انداز جنگل ها و طبیعت سرسبز حیرت زده خواهید شد. در سوادکوه هم ویلاهای ارزان قیمت وجود دارد و هم ویلاهای لوکس و دوبکلس تا هرکس با هر بودجه و سلیقه ای بتواند بهترین اقامتگاه در سوادکوه را اجاره کند.

گردشگرانی هم که می خواهند هزینه به مراتب کمتری برای اجاره ویلا پرداخت کنند، می توانند به سراغ کلبه چوبی های سوادکوه بروند که در کنار  هزینه کم، سبک اقامت جذابی را هم به ارمغان می آورند اما این نکته را در نظر داشته باشید به دلیل محبوبیت سواکوه در میان گردشگران، در صورتیکه قصد سفر در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه را دارید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا در سوادکوه یا اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره کلبه جنگلی در سوادکوه

همانطور که میدانیم، سواکوه منطقه ای جنگلی و  خوش آب و هوا به حساب می آید که این موضوع را مدیون ارتفاع قابل توجه از سطح دریا و همچنین دشت ها و کوه های بی نظیر در اطرافش می باشد. در فصل تابستان، اکثر گردشگران به سراغ ویلاهای مختلف سواکوه بخصوص ویلاهای استخردار می روند تا بهترین خاطرات را در هوای دلنشین منطقه برای خود ثبت کنند اما گردشگران بسیاری هم هستند که به سراغ اجاره کلبه سوادکوه رفته و از چشم انداز بی نظیر جنگل ها از داخل ویلا بهترین خاطرات را برای خود رقم می زنند.

در سوادکوه تنوعی از کلبه های جنگلی وجود دارد که با توجه به موقعیت و امکاناتشان، از قیمت های متفاوتی برخوردار بوده و همچنین خوب است بدانید در حالت کلی، قیمت اجاره کلبه چوبی در سوادکوه به مراتب کمتر از ویلاهای منطقه می باشد. در نظر داشته باشید باشید در فصل زمستان، اقامت در کلبه های سوادکوه به لطف سفیدپوش شدن و هوای سرد منطقه بسیار لذت بخش بوده و در این دوره از سال، تقاضا برای اجاره این اقامتگاه های جذاب و دوست داشتنی به مراتب افزایش می باید.

اجاره ویلا استخردار سوادکوه

در سوادکوه، ویلاهای لوکس و استخردار هم به وجود دارد تا گردشگرانی که به دنبال اقامت در ویلاهای استخردار به همراه چشم انداز زیبا از جنگل ها و دشت های سرسبز هستند بتوانند بهترین اقامتگاه مورد نظر را در سوادکوه اجاره کرده و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنند.

در سوادکوه، تنوع بالایی از انواع ویلاهای استخردار به صورت استخر روباز و یا سرپوشیده درکنار امکانات مختلف از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باغ های بزرگ به همراه آلاچیق و باربکیو، سیستم های صوتی و غیره وجود دارد. گردشگرانی که در جستجوی ویلاهای مجهز به استخر را دارند همواره در نظر داشته باشند تعداد ویلاهای استخردار منطقه به مراتب محدودتر از سایر اقامتگاه ها بوده و به لطف تقاضای بالا، به سرعت رزرو می شوند لذا لوکس ویلا پیشنهاد می کند در صورتیکه به دنبال بهترین ویلای استخردار در سوادکوه هستید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در سوادکوه اقدام کنید.

همچنین خوب است بدانید به لطف آب و هوای دلنشین سوادکوه، در فصل پاییز و زمستان، سوادکوه وارد روزهای سرد خود می شود لذا ویلاهای استخردار منطقه بخصوص ویلاهای استخر سرپوشیده مجهز به استخرهای آبگرم می شوند که در هوای سرد منطقه، بسیار جذاب خواهند بود.

اجاره ویلا شیرگاه

شیرگاه یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مناطق شهرستان سوادکوه به شمار می رود. در شیرگاه به دلیل طبیعت زیبا و جاذبه های دیدنی مختلف، همواره گردشگران بسیاری حضور دارند تا با طبیعت گردی و چند روزی اقامت در آرامش و به دور از هرگونه شلوغی، خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنند. اما محبوبیت شیرگاه و نسبت عرضه و تقاضا ویلاها و اقامتگاه ها، باعث شده در فصل بهار و تابستان، ویلا اجاره ای در شیرگاه سوادکوه به یکی از چالش های بزرگ گردشگران تبدیل شود.

در شیرگاه سوادکوه ویلاهای مختلفی وجود دارد که از امکانات مطلوبی برخوردار هستند و در کنار آن، قیمت های بسیار مناسبی هم دارند. اقامتگاه های شیرگاه سوادکوه اکثراً ویلاهای عادی و سوئیت های ارزان قیمت هستند اما در صورتیکه به دنبال ویلاهای استخردار به همراه چشم انداز زیبا از دشت ها و کوه های اطراف هستید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

اجاره ویلا جنگلی سوادکوه

سوادکوه نواحی جنگلی فوق العاده ای دارد. جنگل لفور، جنگل راش سنگده، جنگل پلنگ دره و منطقه جنگلی اوریم، تنها چند نام از میان جنگل های پر شمار شهرستان زیبا و منحصر به فرد سوادکوه هستند. درختان جنگلی بسیار بلندقامت این شهر، چشم هر بیننده ای را مسحور می کنند. این جنگل ها از نوع جنگل های هیرکانی هستند. هیرکانیا به معنای سرزمین گرگ ها می باشد. وصف این نواحی جنگلی می تواند پاراگراف های طولانی ادامه داشته باشد. اما هیچ چیز مانند تجربه دست اول مناطق جنگلی نمی تواند زیبایی ها و لذت زندگی در آنها را نشان دهد.

از این رو بسیاری از مسافران سوادکوه، ترجیح می دهند حتما در سفر به این شهر، اقامتگاه خود را از میان ویلاهای جنگلی انتخاب کنند. این ویلاها دقیقا در میان خود جنگل قرار ندارند، چرا که زندگی کردن در وسط مناطق جنگلی می تواند خیلی هم امن نباشد. ویلاهای جنگلی سوادکوه، در نواحی حاشیه جنگل بنا شده اند که ساکنان آن در عین تجربه زیبایی طبیعت بکر جنگل، بتوانند به امکانات شهری نیز دسترسی خوبی داشته و در فضای امنی اقامت داشته باشند.

ماجراجویی در طبیعت زیبا و جاذبه های دیدنی سوادکوه

بی شک سواکوه یکی از بهترین مقاصد طبیعت گردی در شرق استان مازندران است و مملو از جنگل های سرسبز، آبشارهای دیدنی و مناطق بکر و فوق العاده ای می باشد تا گردشگران بهترین و جذاب ترین خاطرات سفر و ماجراجویی در سواکوه را برای خود رقم بزنند. همچنین در کنار مناطق طبیعت گردی جذاب و دیدنی، جاذبه های تاریخی هم در این شهر وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

اگر بخواهیم برخی از معروف ترین و جذاب ترین مناطق طبیعت گردی سوادکوه را معرفی کنیم، روستای آلاشت و اوریم، دریاچه شورمست، جنگل های راش و لفور، آبشار زنگییان و ارفه کوه را می توان در میان برترین ها قرار دارد و همچنین، در میان جاذبه های تاریخی و بناهای باارزش منطقه هم قلعه های کنگلو، خاجمه کوه، حسن پور، اولاد، برج هایی مانند لاجیم، باوند، دیوکلی، شاپور و راه آهن سرتپه از معروف ترین بناهای تاریخی سوادکوه هستند اما در میان جاهای دیدنی سوادکوه، پل ورسک بنایی است که می بایست در اولولیت قرار بگیرد.