اجاره ویلا در ساری

اجاره ویلا ساری

اجاره سوئیت در ساری

مشاهده همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا ارزان در ساری B511

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
4نفر
۲تخت

اجاره آپارتمان ارزان در ساری B510

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

آپارتمان روزانه در ساری B509

۱۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار در ساری B508

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا ساحلی در ساری B507

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در ساری B506

۱۹۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در ساری B505

۱۹۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره سوئیت در ساری کد B504

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

سوئیت ارزان در ساری B503

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره آپارتمان مبله در ساری B502

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

آپارتمان ارزان در ساری B501

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا ساری

ساری به عنوان مرکز استان مازندران است و در تمام نقاط آن که قدم بگذارید شاهد جاذبه دیدنی جدیدی خواهید بود. بر همین اساس گردشگران زیادی برای سفر و گشت و گذار، این شهر زیبا را انتخاب می کنند. شاید بازدید از تمام دیدنی های ساری در یک سفر نگنجد، اما در صورتی که بخواهید چند روزی را در این شهر سپری کنید و در آن به گشت و گذار بپردازید، ملزم به اقامت در جایی مناسب هستید. اجاره ویلا در ساری یکی از گزینه هایی است که در این شهر از تنوع بالایی برخودار می باشد. جالب است بدانید شهر ساری دارای منطقه جنگلی و ساحلی بوده که تقاضا برای اجاره ویلا جنگلی در این شهر بیشتر از منطقه ساحلی آن می باشد. از همین رو اگر می خواهید برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا ارزان در ساری را پیدا کنید، می بایست به سراغ منطقه ساحلی آن بروید. همچنین نخستین اقدامی که برای سفر به این شهر باید انجام دهید، اجاره ویلا در ساری می باشد که می توانید طبق بودجه و سلیقه خود ویلای مناسبی را برای خود رزرو نمایید.

 

اجاره ویلا استخردار در ساری

 

اجاره ویلا استخردار در ساری

یکی از پرطرفدارترین گزینه های اقامتی در شهر ساری، ویلاهای استخردار می باشند که از دو نوع ویلا استخردار سرپوشیده و ویلا استخردار روباز تشکیل می شوند. گردشگران باید فصلی که می خواهند در آن سفر کنند را در نظر بگیرند و سپس به سراغ اجاره ویلا استخردار در ساری بروند. چرا که ویلا اجاره ویلا ساری با استخر روباز مناسب فصل های نیمه اول سال و با استخر سرپوشیده مناسب فصل های نیمه دوم سال هستند. ویلا استخردار در ساری در دو منطقه ساحلی و جنگلی آن وجود دارند که می توانید طبق سلیقه خود یکی از مناطق را برای اقامت خود انتخاب کنید. گردشگرانی که منطقه جنگلی این شهر را برای اقامت خود انتخاب می کنند، با توجه به آن که از دریا دور هستند، ترجیح می دهند به سراغ اجاره ویلا استخردار در ساری بروند تا بتوانند در استخر ویلایی که در آن اقامت دارند، آب تنی کنند.

اجاره سوئیت در ساری

شهر زیبای ساری که از اصلی ترین و پرجاذبه ترین شهرهای استان مازندران به شمار می رود، تنوع اقامتگاهی بالایی در آن نیز وجود دارد. برخی از گردشگرانی که به شهر ساری سفر می کنند، قصد دارند اقامتگاهی را انتخاب نمایند که هزینه زیادی را بابت اجاره آن پرداخت نکنند. پیشنهاد ما به این دسته از گردشگران اجاره سوئیت در ساری می باشد. در اغلب نقاط این شهر سوئیت هایی وجود دارند که دارای قیمت ها و امکانات مناسبی هستند و اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در ساری هستید می توانید به سراغ منطقه جنگلی آن بروید. چرا که قیمت اجاره سوئیت در ساری در منطقه ساحلی آن به دلیل داشتن چشم انداز دریا و نزدیک بودن آن به ساحل بالاتر می باشد. ارزان تر بودن قیمت سوئیت ها نسبت به ویلاها به منزله نداشتن امکانات مناسب نبوده و خوب است بدانید که تمام امکانات و تجهیزات را شامل می شوند.

 

اجاره ویلا جنگلی در ساری

 

اجاره ویلا جنگلی در ساری

همانطور که در بالا ذکر شد، دانستیم که شهر ساری شهری جنگلی و سرسبز بوده و به تبع منطقه جنگلی و سرسبز آن دارای طرفداران بیشتری برای اقامت می باشد. اجاره ویلا جنگلی در ساری نخستین گزینه ای است که گردشگران آن را برای اقامت در منطقه جنگلی انتخاب می کنند. منطقه جنگلی این شهر زیبا دارای آرامش بوده و اگر می خواهید در سفر به ساری، از هیاهو و شلوغی ها دور بمانید، لوکس ویلا به شما اجاره ویلا جنگلی در ساری را پیشنهاد می دهد. همچنین منطقه ای ساحلی، زیبا و سرزنده در ساری می باشد که اغلب گردشگران برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا در فرح آباد ساری می روند. ساحل فرح آباد یکی از زیباترین سواحل شمالی کشور می باشد که گردشگران را ترغیب می کند تا برای گردش و تفریح به سمت آن بروند.

ماجراجویی در میان جاهای دیدنی ساری

فرقی نمی کند علاقه مند به طبیعت گردی و جنگل نوردی هستید یا میخواهید با بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری، خاطرات زیبایی را برای خود ثبت کنید چراکه در شهرستان ساری، جاذبه های دیدنی بسیاری وجود دارد که بازدید از آن ها شاید روزها و هفته ها زمان ببرد.

در اطراف شهرستان ساری، جنگل های بی نظیری وجود دارد و در این جنگل ها، روستاهای بسیاری پیدا میشود که هرکدام جذابیت های منحصر به فردی دارند. اما در صورتی که میخواهید در مرکز شهر بمانید، می توانید در میان دیدنی های ساری از معروف ترین آن ها که شامل میدان ساعت، سد شهید رجایی، پارک شهید زارع و غیره بازدید کنید هرچند ما همواره پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصد طبیعت گردی و مراجعه به مناطق اطراف شهر را دارید، نگاهی به چشمه های باداب سورت، پناهگاه های حیات وحش و غیره هم بیاندازید.