اجاره ویلا مشهد

اجاره ویلا مشهد

اجاره سوئیت مشهد

نمایش 1–21 از 48 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره منزل شخصی در مشهد M109

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در مشهد M106

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
2تخت

آپارتمان در وکیل آباد مشهد M113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
8نفر
2تخت

آپارتمان در مشهد نزدیک حرم M101

۱۶۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
6تخت

اجاره روزانه خانه در مشهد M108

۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
7نفر
6تخت

اجاره ویلا در مصلی مشهد M102

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
18نفر
6تخت

آپارتمان مبله در مشهد M103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
6تخت

ویلا در مشهد نزدیک حرم M104

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
3تخت

اجاره آپارتمان مشهد کد M105

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
3نفر
2تخت

آپارتمان در وکیل آباد مشهد M107

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
9نفر
4تخت

اجاره آپارتمان در وکیل آباد M110

۷۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره سوئیت در مشهد M112

۳۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره آپارتمان روزانه در مشهد M143

۱۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
7نفر
4تخت

اتاق ارزان در مشهد M144

۲۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
8نفر
2تخت

ویلا دربست در مشهد M142

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

سوئیت ارزان در مشهد M140

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره سوئیت ارزان در مشهد M139

۱۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

ویلا ارزان در خیابان امام رضا M141

۱۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
1تخت

منزل شخصی در مشهد M145

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
8نفر
2تخت

اجاره سوئیت ارزان نزدیک حرم M146

۱۳۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
7نفر
1تخت

اجاره آپارتمان مبله ارزان مشهد M147

۳۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
6نفر
1تخت

 

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد

اجاره روزانه انواع اقامتگاه در مشهد از طریق سایت لوکس ویلا می‌تواند در کاهش هزینه‌های سفر شما، بسیار تاثیرگزار باشد. بهترین آپارتمان‌های مبله در مشهد را از ما بخواهید. اقامتگاه‌هایی نزدیک حرم مطهر امام رضا که شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید برای زیارت حضرت و با پای پیاده دل به حرم طلایی رنگ بزنید و لحظاتی را به راز و نیاز و عبادت بپردازید.

اجاره آپارتمان مبله مشهد

اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که میخواهید برای اقامت در مشهد به سراغ آپارتمان ها و خانه های شهر رفته و هزینه های گزافی را به هتل ها پرداخت نکنید، با اجاره روزانه آپارتمان در مشهد علاوه بر کاهش هزینه های سفر، اقامت خوشی را هم برای خود رقم خواهید زد.

به لطف محبوبیت بالای آپارتمان های مبله و همچنین هزینه بسیار  مناسب، تقاضا برای اجاره روزانه منزل در مشهد همواره بالا بوده و به لطف این موضوع، شاهد تنوع بالایی از انواع اقامتگاه ها در مشهد هستیم که در نقاط مختلف شهر قرار دارند. برای رزرو اقامتگاه در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه این دسته از اقامتگاه ها همواره نرخ ثابتی دارند اما در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، مناسبت های مذهبی و غیره که شاهد حضور گردشگران بسیای در مشهد بوده و تقاضا بالا می رود افزایش می یابند.

همچنین اگر به دنبال آپارتمان مبله های نزدیک به حرم هستید، نه تنها با تنوع بالایی از این اقامتگاه ها روبرو می شوید بلکه در نظر داشته باشید هرچقدر آپارتمان به حرم نزدیک تر باشد، از نرخ اجاره روزانه بالاتری هم برخوردار می شود. به دلیل تعداد زیاد آپارتمان های مشهد، همواره پیشنهاد می شود با کارشناسان لوکس ویلا جهت مشاوره و رزرو بهترین اقامتگاه مورد نظر تماس حاصل فرمایید.

از آنجایی که مشهد هر ساله میزبان صدها میلیون گردشگر و زائر می باشد، برای ارائه اقامتگاه های مناسب، هتل ها، آپارتمان ها و خانه های بسیاری در نظر گرفته که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اکثر اقامتگاه های مشهد را آپارتمان های مبله تشکیل می دهند که برخی از آن ها در نقاط مختلف شهر قرار داشته و برخی نیز در نزدیکی حرم قرار دارند.

اگر شما هم به دنبال اجاره آپارتمان روزانه در مشهد هستید، خوب است بدانید آپارتمان ها با توجه به موقعیتی که هستند، از قیمت های متفاوتی برخوردارند و برای اقامت در مناطق معروف مشهد از جمله بلوار سجاد، وکیل آباد و غیره می بایست هزینه قابل توجهی را برای اجاره روزانه آپارتمان پرداخت کرد. اما زائرانی که به دنبال آپارتمان های نزدیک به حرم هستند همواره در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه آپارتمان در مشهد نزدیک حرم با توجه به فاصله تا حرم تعیین می شود و هرچقدر آپارتمان به حرم نزدیک تر باشد، از نرخ اجاره روزانه بالاتری برخوردار می باشد.

اجاره روزانه خانه در مشهد

در کنار آپارتمان های مبله، گردشگرانی هم هستند که میخواهند به سراغ اجاره روزانه خانه مبله در مشهد رفته و با پرداخت هزینه ای کمی بیشتر، از امکانات و رفاه مطلوب تری برخوردار شوند. تعداد خانه هایی که به صورت روزانه در مشهد اجاره داده می شوند همواره کمتر از آپارتمان های مبله می باشد اما تقاضا برای اجاره روزانه این دسته از اقامتگاه ها بالا بوده و همواره پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر بخصوص در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه و مناسب های مذهبی مانند وفات و تولد امام رضا (ع) و غیره، نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

خانه های مشهد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند هم در نزدیکی حرم قرار دارند، هم در نقاط مختلف شهر مشهد و هم در اطرف شهر مانند طرقبه، شاندیز و غیره. همچنین نرخ اجاره منزل مبله در مشهد با توجه به موقعیت و امکانات متفاوت بوده و در ایامی که تقاضا برای اقامتگاه بالا می رود نیز افزایش می یابد. لازم به ذکر است اگر به دنبال خانه های نزدیک به حرم هستید همواره در نظر داشته باشید هرچقدر فاصله اقامتگاه تا حرم کمتر باشد، از نرخ اجاره بالاتری هم برخوردار خواهد بود.

خانه های مبله در مشهد، بهترین انتخاب برای افرادی است که زیاد به این شهر سفر می کنند. خانه هایی که در مشهد اجاره داده می شود معمولاً به صورت مبله هستند و در کنار امکانات کامل برای اقامت، لوازم مصرفی هم دارند که بعد از هربار اجاره، تعویض می گردند. اجاره خانه مبله در مشهد به صورت روزانه، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است چراکه قیمتی به مراتب کمتر از اقامت در هتل دارند و همچنین امکانات، آسایش و رفاه بیشتری هم نسبت به مهمانسراهای شهر دارند اما اکثر خانه های مبله مشهد، در نزدیکی حرم قرار ندارند و تعداد اندکی از آنها در نزدیک حرم قرار دارند که در روزهای شلوغ مشهد، به سرعت اجاره داده می شوند.

اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم

سوئیت ها جزء ارزانترین اقامتگاه های مشهد هستند و افرادی که بیشتر قصد زیارت از حرم را داشته و در کنار آن، اکثر زمان خود را به گشت و گذار در مشهد می پردازند به سراغ سوئیت های ارزان قیمت در مشهد می روند تا هزینه به مراتب کمتری را برای اقامت پرداخت نمایند.

در اطراف حرم هزاران سوئیت، هتل، آپارتمان و مهمانپذیر ساخته شده است تا تمام زائران بتوانند به راحتی در نزدیک حرم اقامت کنند. برای اجاره روزانه سوئیت مبله در مشهد نزدیک حرم اگر در روزهای عادی می خواهید بروید، قیمت ها در پایین ترین نرخ خود قرار داشته و همچنین سوئیت های خالی هم به وفور یافت می شود اما در نظر داشته باشید در ایام تعطیل و روزهای مهم مانند ولادت و وفات امام رضا (ع)، تعداد زائرین مشهد به قدری زیاد می شود که نه تنها قیمت سوئیت ها بالا رفته بلکه پیدا کردن سوئیت خالی هم تقریباً غیرممکن می شود لذا خوب است در این ایام، از یک الی دو هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو بهترین سوئیت های اطراف حرم اقدام کنید.

اجاره سوئیت ارزان مشهد

کمتر گردشگری پیدا می شود که در سفر به مشهد چه با هدف زیارت و چه با هدف گردش و تفریح، به سراغ هتل های شهر رفته و هزینه های گزافی را برای اقامت در این شهر پرداخت کند. گردشگران در سفر به مشهد می توانند میان آپارتمان های مبله، خانه هایی که به صورت روزانه اجاره داده می شود و همچنین ویلاهای واقع در مناطق ییلاقی اطراف شهر از جمله شاندیز و طرقبه، بهترین اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنند اما خوب است بدانید اگر در سفر به مشهد، به دنبال سوئیت هستید، این شهر تنوعی از سوئیت ها با امکانات مختلف دارد که در جاهای مختلف شهر قرار دارند.

اگر به دنبال اقامتگاهی ارزان در مشهد هستید خوب است بدانید در اطراف حرم، سوئیت های بسیاری وجود دارد اما هرچقدر سوئیت به حرم نزدیک تر باشد، از نرخ اجاره روزانه به مراتب بیشتری برخوردار می باشد. از طرفی هم در اطراف شهر و مناطق ییلاقی، سوئیت های مختلفی وجود دارد که به صورت تک خواب، دو خواب، باغ  سوئیت و غیره بوده و در میان ارزان ترین اقامتگاه های آن مناطق می باشند. در نظر داشته باشید اگر در شهر مشهد به دنبال سوئیت هستید، سوئیت هایی که در مناطق معروف شهر از جمله  بلوار وکیل آباد، سجاد و غیره قرار دارند هم در میان گرانترین سوئیت های شهر هستند.

اجاره خانه مبله در مشهد نزدیک حرم

بخش قابل توجهی از افرادی که به مشهد سفر می کنند، زائران هستند. زائران همواره به دنبال اقامتگاه هایی هستند که نزدیک به حرم باشد تا با پند دقیقه پیاده روی بتوانند به حرم برسند. زائران همواره به سراغ هتل های نزدیک به حرم می روند تا پرداخت هزین های گزاف به هتل ها، در نزدیکی حرم اقامت داشته باشند. اما اگر میخواهید هزینه به مراتب کمتری نسبت به هتل ها برای اقامتی چند روزه در مشهد پرداخت کنید و از طرفی به دنبال امکانات بیشتر نسبت به سوئیت های نزدیک حرم هستید، منزل های مبله نزدیک حرم می توانند گزینه مناسبی باشند.

در نزدیکی حرم، در کنار سوئیت ها و آپارتمان های مبله، خانه های مختلفی هم وجود دارد که از نرخ اجاره روزانه بسیار مناسبی برخوردار بوده و در کنار آن، از امکانات مطلوبی هم برخوردار هستند. در نظر داشته باشید تعداد محدودی خانه وجود دارد که در فاصله چند قدمی حرم واقع شده اند و مابقی خانه ها، به دلیل قرار گیری آپارتمان های مبله و سوئیت ها در مسیر، فاصله بیشتری دارند. لازم به ذکر است همانند سایر اقامتگاه های نزدیک به حرم، هرچقدر فاصله خانه تا حرم نزدیک تر باشد، از نرخ اجاره روزانه به مراتب بیشتری برخوردار است.

اجاره ویلا مشهد

درکنار آپارتمان ها خانه های مبله که به صورت روزانه اجاره داده می شوند، در مشهد تنوعی از ویلاهای مختلف وجود دارد و این دسته از اقامتگاه ها هم طرفداران خاص خود را دارند. برای پیدا کردن بهترین ویلاهای مشهد، کافیست به روستاهای اطراف شهر بخصوص مناطق ییلاقی از جمله طرقبه و شاندیز مراجعه کنید. روستای طرقبه یکی از خوش آب و هواترین و بهترین مناطق توریستی اطراف مشهد است که برای چند روزی دوری از شلوغی و آلودگی شهر بی شک مقصدی بی نظیر خواهد بود.

اگر قصد اجاره ویلا در طرقبه مشهد را دارید همواره در نظر داشته باشید در این روستا تنوع بالایی از انواع ویلاها با امکانات مطلوب وجود دارد و می توانید متناسب با بودجه و سلیقه، میان تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخرردار با امکانات جذاب، بهترین را انتخاب کنید اما این نکته را هم بدانید در ایام شلوغی و روزهای آخر هفته، اکثر ویلاها از قبل رزرو شده اند لذا خوب است شما هم چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو بهترین ویلای مورد نظر در روستای طرقبه مشهد اقدام کنید.

اجاره روزانه خانه در آبادگران مشهد

آبادگران در واقع مجموعه ای فرهنگی و رفاهی در جنوب غربی مشهد است که به لطف امکانات و جذابیت هایی که دارد، امروزه در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این مجموعه توریستی ورفاهی در نزدیکی کوهسنگی واقع شده و چشم انداز زیبایی از مناطق اطراف را ارائه می دهد و همچنین گردشگران با اقامت در مجموع توریستی و رفاهی آبادگران، دسترسی مناسبی به اکثر جاذبه های دیدنی مشهد از جمله حرم مطهر امام رضا (ع) و فرودگاه خواهند داشت.

در مجموعه توریستی و رفاهی آبادگران، تنوعی از اقامتگاه های مختلف از جمله ویلا، آپارتمان و خانه وجود دارد که هم به فروش می رسند و هم به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اگر قصد اجاره خانه مبله در آبادگران مشهد را دارید همواره در نظر داشته باشید به دلیل محبوبیت منطقه، تقاضا برای اجاره خانه یا آپارتمان در آبادگران بالا است لذا پیشنهاد می شود نسبت به رزرو آن، هرچه زودتر اقدام کنید.

نگاهی به جاذبه های دیدنی مشهد

مسافرانی که به مشهد سفر می کنند اکثراً به سراغ زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) رفته و در نهایت، تنها از معروف ترین جاهای دیدنی مشهد از جمله پارک و شهربازی ملت، آرامگاه فردوسی، بازار بزرگ امام رضا (ع)، کوهسنگی، شاندیز، طرقبه و غیره بازدید می کنند اما خوب است بدانید در شهر مشهد و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که شامل بناهای تاریخی، تفریحگاه های جذاب و مناطق خوش آب و هوا و دیدنی هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

در میان جاذبه های دیدنی و مناطق زیبای مشهد، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال تفریحگاهی جذاب و زیبا هستید، نگاهی به روستای زشک، دریاچه و سد چالیدره و دشت ارغوان بیاندازید. همچنین اگر هم به دنبال تفریح و هیجان بیشتر هستید، پارک پروفسور بازیما، سرزمین موج های آبی و چند پارک آبی دیگر در مشهد از معدود تفریحگاه های محبوب و جذاب شهر به شمار می روند. لازم به ذکر است در شهر مشهد پارک های بسیاری هم وجود دارد که هرکدام از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند.

سوالات متداول

لوکس ویلا این امکان را برای شما فراهم می کند تا با ورود به وب سایت لوکس ویلا ، آپارتمان مورد نظر خود را مشاهده کنید و برای رزور اقدام نمایید

اجاره خانه و اجاره آپارتمان در مشهد و در نزدیکی حرم از پرطرفدارترین مناطق شهر مشهد می باشند که این امکان از طریق لوکس ویلا برای شما فراهم گردیده است

نزدیکی به حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) ، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین بازارها و مراکز خرید از جمله نکاتیست که باید برای اجاره خانه در مشهد به آنها دقت کرد

امام رضا ، بلوار طبرسی و خیابان شیرازی از جمله خیابان های نزدیک حرم مطهر امام رضا هستند

لوکس ویلا بهترین فایل های اجاره ویلا و آپارتمان در مشهد را به همراه دارد .شما می توانید با کمترین قیمت ویلای مورد نظر خود را در مشهد رزرو نمایید