اجاره ویلا مشهد

اجاره ویلا مشهد

اجاره سوئیت مشهد

نمایش 1–21 از 57 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره منزل شخصی در مشهد M109

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا باغ لوکس در مشهد M179

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دربست در شاندیز مشهد M178

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا استخردار در فردوسیه مشهد M177

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
12نفر
2تخت

ویلای دربست با میز بیلیارد M174

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

باغ ویلا استخردار مشهد M172

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا لاکچری با استخر سرپوشیده M170

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا با استخر آب گرم و سونا M168

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

سوئیت دو تخته در مشهد M166

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

خانه روزانه در مشهد M165

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در مشهد M106

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
2تخت

آپارتمان در وکیل آباد مشهد M113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
8نفر
2تخت

آپارتمان در مشهد نزدیک حرم M101

۱۶۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
6تخت

اجاره روزانه خانه در مشهد M108

۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
7نفر
6تخت

اجاره ویلا در مصلی مشهد M102

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
18نفر
6تخت

آپارتمان مبله در مشهد M103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
6تخت

ویلا در مشهد نزدیک حرم M104

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
3تخت

اجاره آپارتمان مشهد کد M105

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
3نفر
2تخت

آپارتمان در وکیل آباد مشهد M107

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
9نفر
4تخت

اجاره آپارتمان در وکیل آباد M110

۷۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره سوئیت در مشهد M112

۳۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
4نفر
1تخت

 

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد

اجاره روزانه خانه در مشهد نزدیک حرم

مشهد مقدس را به عنوان توریستی ترین شهر ایران، همه به خوبی می شناسیم. این شهر بیش از همه به عنوان یک مقصد گردشگری مذهبی شناخته می شود. با این حال جاذبه های توریستی شهر مشهد آن قدر متنوع و زیاد است که حیف خواهد بود که در سفر به این شهر، از این همه جاذبه تاریخی، طبیعی و فرهنگی بازدید نکرده باشیم. با این حال برای اینکه بتوانیم برنامه ریزی مناسبی برای بازدید از همه این موارد داشته باشیم، باید قبل از هر چیز اقامتگاه مناسبی در این شهر کرایه کنیم. اقامتگاه ما باید از نظر جغرافیایی در شرایطی باشد که بتوانیم دسترسی مناسبی هم به حرم مطهر و هم به عمده جاذبه های توریستی این شهر داشته باشیم.

یکی از گزینه های پیش روی ما برای رسیدن به این هدف، اجاره آپارتمان مبله در مشهد می باشد. این آپارتمان ها تجهیزات کامل برای ایام سفر را در اختیار ما قرار می دهند. از سرویس آشپرخانه شامل ابزار آشپزی و نگهداری غذا گرفته تا تجهیزات مربوط به خواب، نشیمن و نیز سرمایش و گرمایش همه و همه در اقامتگاه هایی که ما به شما در این صفحه ارائه می دهیم وجود دارند. البته اگر نیاز به فضای بزرگتر داشته باشید، انتخاب خانه هایی که برای اجاره روزانه در مشهد ارائه می شوند، برای شما بهتر خواهد بود. در این خانه ها در بیشتر موارد، حیاط و پارکینگ مناسب برای اتوموبیل خود را نیز در اختیار خواهید داشت.

اجاره ویلا با استخر در مشهد

افرادی هستند که در طول سفرشان به فضایی که در آن اقامت می کنند، خیلی اهمیت نمی دهند. آنها بیشتر ترجیح می دهند بیشتر زمان سفر خود را در گشت و گذار گذرانده و حداکثر استفاده را از زمان بکنند. این گونه گردشگرها اقامتگاه را فقط به عنوان جایی که می توان در آن استراحت شبانه داشت، می بینند. اما برای بسیاری از افراد خیلی مهم است که اقامتگاه سفری شان به اندازه کافی تجهیزات و امکانات لازم برای استراحت و تفریح آنها داشته باشد. آنها سفر را به عنوان فرایندی می بینند که امکانات اقامتگاه هم بخشی از آن فرایند بوده و تاثیر بسیار زیادی در خوب بودن تجربه سفر خواهد داشت.

برای دسته دوم، یکی از تجهیزات بسیار مطلوب سکونت گاه شان در سفر، استخرها هستند. اغلب افراد در تماس با ما خواهان اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در مشهد هستند. استخرهای سرپوشیده این مزیت را دارند که در هر فصل از سال قابل استفاده هستند. به خصوص اگر استخرها مجهز به سیستم آبگرم نیز باشند.

خانه های ویلایی با استخر در داخل خود شهر قرار دارند و این مزیت را دارند که دسترسی خوبی به حرم و دیگر نقاط دیدنی این شهر دارند. ویلاها نیز اغلب در مناطق ییلاقی بیرون شهر مشهد واقع شده اند. بعد از یک روز پر از رفت و آمد و پر فعالیت که در آن به زیارت یا بازید از مناطق دیدنی مشهد می روید، با آب تنی در این استخرها می توانید خستگی سفر خود را رفع کنید و برای روز بعد انرژی بگیرید.

اجاره ویلا لاکچری در مشهد

در بین ییلاقات و مناطق خوش آب و هوای اطراف این شهر، بسیاری از گردشگران اغلب اجاره ویلا در طرقبه مشهد را ترجیح می دهند. واژه طرقبه از دو واژه ترقبذ که از دو بخش تُرُق و بَذ تشکیل شده و به معنای آبادی بزرگ است، گرفته شده. این منطقه در 16 کیلومتری شهر مشهد، در قسمت انتهایی غربی بلوار وکیل آباد واقع شده. دسترسی به منطقه طرقبه بسیار راحت بوده و جاده کشی خوبی برای آن وجود دارد. تمام این مسیر ماشین رو بوده و بیش از 30 دقیقه زمان نمی برد. با مترو، اتوبوس و یا تاکسی نیز می توان به طرقبه رسید.

اگر دوست داشته باشید که محل اقامت اصلی خود را در طرقبه قرار بدهید، ویلاهای بسیار با کیفیت و مناسبی در این منطقه وجود دارند. خیلی از این ویلاها در زمره ویلاهای لوکس مشهد قرار دارند. با این حال در مناطق ییلاقی دیگر مشهد مانند شاندیز، جاغرق یا اخلمد نیز می توان ویلاهای لاکچری پیدا کرد. در خود شهر مشهد نیز بهترین و لوکس ترین خانه های ویلایی در مناطقی مانند احمد آباد یا وکیل آباد و یا کوهسنگی یافت می شود. برای یافتن این دسته از ویلاهای ما در وبسایت کافیست در فیلتر جستجو موارد مورد نظر خود را اعمال کنید.

اجاره روزانه باغ ارزان در مشهد

بسیاری از افراد دوست دارند در سفر به مشهد به جای خانه و ویلا و آپارتمان به سراغ باغ های مناطق ییلاقی اطراف مشهد بروند. این باغ ها امکانات و جذابیت های بسیار خوبی دارند، از درختان میوه گرفته تا خانه های مجهزی که درونشان ساخته شده و نیز استخر، باربکیو و پارکینگ. بسته به مکانی که باغ در آن قرار دارد، تجهیزات و امکانات آن، میزان لوکس بودن باغ و نیز متراژ آن، قیمت های مختلفی دارند. با این حال شما می توانید باغ های ارزان و با قیمت مناسب اطراف مشهد را با امکانات و شرایط مناسب و قابل قبول به راحتی در وبسایت ما پیدا کنید.

یکی دیگر از موارد اقامتگاهی محبوب، اجاره خانه روستایی در مشهد می باشد. هر کدام از روستاهای اطراف مشهد، به نوعی جاذبه گردشگری به شمار آمده و بسیار خاص و دل انگیز هستند. یکی از این روستاها، زُشک در جنوب شرقی مشهد بوده که در امتداد کوه های بینالود قرار گرفته. در این روستا می توان از جاذبه های طبیعی آن چون قله شیرباد، چشمه قلقلی و نیز دره نهل بازدید کرد. روستای دیگر روستای عنبران است که عطر علف های خوش بوی آن در فضای روستا پیچیده و به مشهد نیز نزدیک می باشد و تنها 26 کیلومتر با آن فاصله دارد. در هر کدام از این روستاها که بخواهید می توانید خانه های روستایی بسیار زیبایی کرایه کنید.

اجاره سوئیت در مشهد

برای افرادی که تنها دلیل سفرشان به مشهد زیارت حرم امام رضا می باشد و گشت و گذار در مشهد و نواحی اطرافش، هدف سفرشان نیست، اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم بهترین انتخاب می باشد. این سوئیت ها هم قیمت مناسب دارند، هم حداقلی از امکانات را که برای سفری چند روزه نیاز خواهید داشت، در خود جای داده اند و هم به حرم نزدیک بوده و شما می توانید در کمترین زمان به حرم برسید. برای یافتن اینگونه موارد، کافیست در این صفحه به دنبال سوئیت ها بگردید. این گزینه برای افرادی نیز که به خاطر برنامه های کاری خود به مشهد آمده و دنبال سوئیت های جمع و جور و مطلوب در مشهد می گردند، بسیار مناسب است.

نگاهی به جاذبه های دیدنی مشهد

مسافرانی که به مشهد سفر می کنند اکثراً به سراغ زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) رفته و در نهایت، تنها از معروف ترین جاهای دیدنی مشهد از جمله پارک و شهربازی ملت، آرامگاه فردوسی، بازار بزرگ امام رضا (ع)، کوهسنگی، شاندیز، طرقبه و غیره بازدید می کنند اما خوب است بدانید در شهر مشهد و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که شامل بناهای تاریخی، تفریحگاه های جذاب و مناطق خوش آب و هوا و دیدنی هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

در میان جاذبه های دیدنی و مناطق زیبای مشهد، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال تفریحگاهی جذاب و زیبا هستید، نگاهی به روستای زشک، دریاچه و سد چالیدره و دشت ارغوان بیاندازید. همچنین اگر هم به دنبال تفریح و هیجان بیشتر هستید، پارک پروفسور بازیما، سرزمین موج های آبی و چند پارک آبی دیگر در مشهد از معدود تفریحگاه های محبوب و جذاب شهر به شمار می روند. لازم به ذکر است در شهر مشهد پارک های بسیاری هم وجود دارد که هرکدام از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند.

سوالات متداول

لوکس ویلا این امکان را برای شما فراهم می کند تا با ورود به وب سایت لوکس ویلا ، آپارتمان مورد نظر خود را مشاهده کنید و برای رزور اقدام نمایید

اجاره خانه و اجاره آپارتمان در مشهد و در نزدیکی حرم از پرطرفدارترین مناطق شهر مشهد می باشند که این امکان از طریق لوکس ویلا برای شما فراهم گردیده است

نزدیکی به حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) ، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین بازارها و مراکز خرید از جمله نکاتیست که باید برای اجاره خانه در مشهد به آنها دقت کرد

امام رضا ، بلوار طبرسی و خیابان شیرازی از جمله خیابان های نزدیک حرم مطهر امام رضا هستند

لوکس ویلا بهترین فایل های اجاره ویلا و آپارتمان در مشهد را به همراه دارد .شما می توانید با کمترین قیمت ویلای مورد نظر خود را در مشهد رزرو نمایید