اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله در مشهد

نمایش دادن همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا استخر دار در توس مشهد M186

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان مبله مشهد M185

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
یک خوابه
4نفر
یک تخت

خانه مبله ارزان در مشهد M184

۶۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
بدون خوابه
6نفر
بدون تخت

سوئیت مبله در مشهد M183

۶۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
بدون خوابه
6نفر
بدون تخت

ویلا لوکس استخردار در شانذیز مشهد M182

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دربست در شاندیز مشهد M178

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا استخردار در فردوسیه مشهد M177

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
12نفر
2تخت

ویلا لاکچری با استخر سرپوشیده M170

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا با استخر آب گرم و سونا M168

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در مشهد M106

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
2تخت

اجاره روزانه خانه در مشهد M108

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
7نفر
6تخت

اجاره ویلا در مصلی مشهد M102

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
18نفر
6تخت

آپارتمان در وکیل آباد مشهد M107

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
9نفر
4تخت

اجاره آپارتمان در وکیل آباد M110

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
10نفر
2تخت

سوئیت ارزان در مشهد M140

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا با استخر در مشهد M116

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا با استخر روباز در مشهد M117

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در مشهد M115

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره روزانه خانه در مشهد

مشهد مقدس به عنوان یکی از مهمترین شهرهای گردشگری و مذهبی ایران شناخته می شود و در تمام طول سال، مسافران و زائران زیادی به منظور گردش و زیارت به این شهر پرجاذبه سفر می کنند. علاوه بر حرم مطهر امام رضا (ع)، جاهای گردشگری و دیدنی متعددی در شهر مشهد وجود دارند که بازدید و گردش در میان آن ها چند روزی زمان می طلبد. همچنین بیشتر گردشگران به دنبال اقامتگاهی هستند که در نزدیکی های حرم باشند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهی به حرم برسند. بسیاری از مسافران هستند که برای اقامت خود به سراغ هتل ها می روند، اما برخی نیز با چشم پوشی از این گزینه اقامتی به دنبال اقامتگاهی هستند تا علاوه بر آن که در نزدیکی های حرم قرار دارد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد.

در این صورت به سراغ اجاره روزانه خانه در مشهد می روند. این خانه ها به صورت مبله و با تمام امکانات به مسافران اجاره داده می شوند و شما در صورت اجاره خانه مبله در مشهد، مشکلی بابت امکانات نخواهید داشت. همچنین پرطرفدارترین اقامتگاه هایی در مشهد وجود دارند خانه های مبله نزدیک حرم می باشند و درخواست برای اجاره خانه مبله در مشهد نزدیک حرم بسیار بالا می باشد. شما برای هر تعداد روز که بخواهید در این شهر اقامت داشته باشید، می توانید به سراغ اجاره روزانه خانه در مشهد بروید.

اجاره روزانه خانه در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

علاوه بر خانه هایی که در مشهد مقدس وجود دارند و به مسافران اجاره داده می شوند، آپارتمان هایی نیز وجود دارند که به صورت مبله هستند و مسافران می توانند برای اقامت خود در این شهر به سراغ آن ها بروند. شما نیز اگر برای اقامت خود در این شهر به سراغ اجاره آپارتمان مبله در مشهد بروید، می توانید از امکانات آن ها بهره مند شوید. همچنین برای هر تعداد روزی که بخواهید در این شهر توریستی اقامت داشته باشید، می توانید به سراغ اجاره روزانه آپارتمان در مشهد بروید. اگر به دنبال اقامتگاهی هستید که در نزدیکی حرم باشد و قیمت بسیار مناسب تری نسبت به هتل ها داشته باشند، می توانید اجاره آپارتمان مبله نزدیک حرم را به عنوان گزینه های اقامتی خود انتخاب کنید. در صورتی که به دنبال اجاره آپارتمان مبله در مشهد هستید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و گزینه اقامتی مورد نظر خود را از میان تمام اقامتگاه های موجود انتخاب و رزرو نمایید.

اجاره روزانه خانه در هاشمیه مشهد

بلوار هاشمیه یکی از معروف ترین و لوکس ترین مناطق شهر مشهد می باشد که به لحاظ امنیت نیز از سطح بالایی برخوردار است. اقامتگاه های متنوعی در این منطقه برای اجاره به گردشگران وجود دارند که جزء اقامتگاه های گران قیمت مشهد به شمار می روند. اگر برای سفر به مشهد به اقامتگاه خود اهمیت می دهید، می توانید به سراغ اجاره روزانه خانه در هاشمیه مشهد بروید. در این منطقه مراکز تفریحی و خرید متنوعی وجود دارند و شما نیز می توانید در مدت زمان کوتاهی خود را به آن ها برسانید.

خانه هایی به صورت روزانه در این شهر به گردشگران اجاره داده می شوند و شما نیز می توانید برای هر تعداد روز که بخواهید به سراغ اجاره روزانه خانه در مشهد بروید و یکی از آن ها را که به صورت مبله اجاره داده می شوند را برای اقامت خود رزرو نمایید. همچنین گردشگرانی هستند که برای اقامت خود به سراغ اجاره منزل شخصی در مشهد می روند تا بتوانند با هزینه ای کم، در اقامتگاهی مناسب اقامت داشته باشند.

نگاهی به جاذبه های دیدنی مشهد

مسافرانی که به مشهد سفر می کنند اکثراً به سراغ زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) رفته و در نهایت، تنها از معروف ترین جاهای دیدنی مشهد از جمله پارک و شهربازی ملت، آرامگاه فردوسی، بازار بزرگ امام رضا (ع)، کوهسنگی، شاندیز، طرقبه و غیره بازدید می کنند اما خوب است بدانید در شهر مشهد و مناطق اطراف شهر، جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد که شامل بناهای تاریخی، تفریحگاه های جذاب و مناطق خوش آب و هوا و دیدنی هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

در میان جاذبه های دیدنی و مناطق زیبای مشهد، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال تفریحگاهی جذاب و زیبا هستید، نگاهی به روستای زشک، دریاچه و سد چالیدره و دشت ارغوان بیاندازید. همچنین اگر هم به دنبال تفریح و هیجان بیشتر هستید، پارک پروفسور بازیما، سرزمین موج های آبی و چند پارک آبی دیگر در مشهد از معدود تفریحگاه های محبوب و جذاب شهر به شمار می روند. لازم به ذکر است در شهر مشهد پارک های بسیاری هم وجود دارد که هرکدام از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند.

سوالات متداول

قیمت اجاره آپارتمان مبله در مشهد از 360 هزار تومان شروع شده و قیمت اجاره آپارتمان های مبله در نزدیک حرم کمی گران تر از اقامتگاه های مشهد می باشند.

چون وبسایت لوکس ویلا دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن بوده و همچنین تمام اقامتگاه های مشهد را از نزدیک مشاهده نموده و بهترین گزینه های اقامتی را جهت اجاره روزانه خانه مشهد برای مسافران جمع آوری نموده است.

اجاره روزانه خانه در مشهد نزدیک حرم جزء پرطرفدارترین واحدهای اقامتی مشهد می باشند.

جهت اجاره خانه روزانه در مشهد، همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی یا شناسنامه الزامی می باشد.

اجاره روزانه خانه در هاشمیه مشهد و وکیل آباد و آپارتمان های مبله نزدیک حرم امام رضا جزء پرطرفدارترین مناطق برای اجاره آپارتمان در مشهد به شمار می آیند.