نمایش دادن همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا طالقان

طالقان یکی از روستاهای بزرگ، سرسبز و خوش آب و هوای اطراف تهران است که در شمال غربی کردان قرار دارد. اگر به دنبال اجاره ویلا در طالقان هستید خوب است بدانید در این منطقه برای هر بودجه  و سلیقه ای، انواع سوئیت های تک خواب، دو خواب، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، خانه روزانه و آپارتمان مبله در نظر گرفته شده و تمامی اقامتگاه های طالقان از قیمت ها و امکانات مطلوبی هم برخوردار هستند.

با توجه به اینکه طالقان دارای جاهای دیدنی و طبیعت گردی بسیاری دارد، اگر نمی خواهید هزینه چندانی برای اقامت در  این شهر پرداخت کنید، پیشنهاد می کنیم به سراغ سوئیت ها یا آپارتمان های مبله منطقه بروید. اگر هم به دنبال ویلاهای لاکچری در طالقان هستید، خوب است بدانید تعداد ویلاهای لاکچری طالقان برخلاف سایر اقامتگاه ها به مراتب کمتر بوده و برای اجاره آن ها، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره کلبه چوبی طالقان

طالقان از جمله مناطق ییلاقی خوش آب و هوا و دلنشین در غرب تهران و کرج می باشد و همواره گردشگران بسیاری به این منطقه سفر می کنند تا چند روز حتی چند ساعت از طبیعت دلنشین و هوای بی نظیر منطقه نهایت لذت را ببرند. اما طالقان منطقه ای است که در فصل زمستان سفیدپوش شده و تقاضا برای اجاره کلبه چوبی طالقان به مراتب افزایش می یابد.

اگر شما هم به دنبال اجاره کلبه چوبی در طالقان هستید خوب است بدانید  در این منطقه همانند روستاهایی مانند شمشک، فشم و غیره، تعداد محدودی کلبه چوبی وجود دارد در فصل تابستان جزء ارزان قیمت ترین اقامتگاه های منطقه به حساب می آید اما در فصل زمستان به دلیل جذابیت اقامت در کلبه چوبی، نرخ اجاره روزانه آن ها به مراتب افزایش یافته و در میان گران قیمت ترین اقامتگاه های منطقه قرار دارن لذا لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند برای اجاره کلبه چوبی در طالقان بخصوص در فصل زمستان، از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان اقدام فرمائید.

رزرو ویلا در طالقان

گردشگرانی که طالقان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند خوب است بدانند طالقان با اینکه تنوعی از ویلاهای مختلف از جمله ویلاهای عادی، استخردار و غیره را دارد اما تعداد آن ها محدود می باشد و همچنین به لطف بکر و دیدنی بودن طالقان، گردشگران بسیاری قصد سفر و اجاره ویلا در این منطقه را دارند. لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند اگر قصد سفر و اجاره ویلا در طالقان را دارید، برای اینکه بتوانید متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه خود را در این شهر انتخاب کنید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر با  کارشناسان لوکس ویلا تماس گرفته و نسبت به رزرو ویلا در طالقان اقدام کنید.

در آخر هم خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه تمامی ویلاهای طالقان طی روزهای عادی هفته به دلیل کاهش تقاضا در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به دلیل افزایش تقاضا، به بیشترین حد خود می رسند.