نمایش 1–21 از 60 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا لاکچری برای مهمانی در کردان A107

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
30نفر
4تخت

سوئیت ارزان در کردان A178

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا کردان استخر روباز A102

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا مناسب مهمانی در کردان A160

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
80نفر
2تخت

ویلا کردان دو خواب مستر با جکوزی A140

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

ویلا کردان شیک با امکانات A192

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آیکون ویلا ویلا
آیکون در 2خوابه
آیکون نفرات 6نفر
آیکون تخت 2تخت

ویلا کردان با استخرسرپوشیده A187

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
4نفر
2تخت

ویلا تک خواب کردان A184

ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا 3خواب با استخر سرپوشیده کردان A177

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا با استخر و بیلیارد کردان A176

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار در کردان A172

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
30نفر
2تخت

ویلا استخردار ارزان کردان A168

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا کردان استخردار مناسب خانواده A152

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
12نفر
3تخت

ویلا با استخر چوبی در کردان A133

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا کردان استخر داخل A116

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا لوکس در کردان A111

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
15نفر
4تخت

ویلا شیک و مبله در کردان A105

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
1تخت

ویلا مبله ارزان کردان A104

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
7نفر
1تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم کردان A109

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا چوبی در کردان A266

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
4نفر
۲تخت

اجاره ویلا در کردان A265

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

 

اجاره روزانه ویلا در کردان

ویلا اجاره ای کردان

هوای بی نظیر و خنک در روزهای گرم سال، طبیعتی بکر و دلنشین و ویلاهایی لوکس با استخرهای روباز و یا سرپوشیده، دلایلی هستند که امروزه کردان به یکی از پرطرفدارترین مناطق اطراف تهران تبدیل شده است. کردان روستایی در غرب تهران و کرج است که به لطف فاصله کم تا تهران، پایتخت نشین ها همواره روزهای آخر هفته، تعطیلات چند روزه و اوقات فراغت خود را در بهترین ویلاهای کردان سپری می کنند.

همواره یکی از مهم ترین چالش های پیش رو گردشگران، اجاره روزانه اقامتگاه است چراکه به لطف تقاضای بالا، اگر دیر اقدام کنید شاید نتوانید بهترین ویلای مورد نظر را پیدا کنید لذا پیشنهاد می کنیم همواره از چند روز قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو بهترین اقامتگاه مورد نظر در کردان اقدام کنید.

برخلاف تصور مردم که کردان را تنها به اقامت در ویلاهای جذاب و استخردار می دانند، این روستای خوش آب و هوا جاذبه های دیدنی بسیار جذابی دارد که بازدید از آن ها خاطرات سفر را بسیار زیباتر می کند. پیشنهاد می کنیم در سفر به کردان، حتماً نگاهی به جاذبه هایی همچون برج مقبره، کوه کهار، رود کردان، سایت پروازی و دهکده آرامش بیاندازید.

اجاره ویلا استخردار کردان

بیشترین تنوع ویلا در کردان را ویلاهای استخردار تشکیل می دهند. که مجموعه استخرهای روبسته و روباز بوده و به دلیل برخوردای از امکانات بی نظیر از جمله میزهای فوتبال دستی، بیلیارد و غیره، باعث شده کردان به ویلاهای لاکچری استخردارش معروف شود.

گردشگران برای اجاره بهترین ویلاهای استخردار در کردان همواره با چالش های مختلفی روبرو هستند. به دلیل تقاضای بالا برای ویلاهای استخردار، نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها همواره بالا است و همچنین، پیشنهاد می شود برای اینکه بهترین ویلای استخردار مورد نظر را انتخاب کنید، چند روز زودتر از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان سایت اقدام کنید. همچنین در نظر داشته باشید ویلاهای استخردار کردان طی 6 ماه دوم سال، از آبگرم برخوردار هستند و در روزهای سرد سال، ویلاهای استخر آبگرم کردان در میان گردشگران بسیار محبوب واقع شده و در میان گرانقیمت ترین ویلاهای منطقه قرار دارند.

اجاره ویلا کردان با لوکس ویلا

بسیاری از گردشگران برای سفر و اقامت در کردان، به سراغ ویلاهای شکیل و دیدنی روستا می روند تا اقامتی جذاب در کنار امکانات بی نظیر را برای خود رقم بزنند. از طرفی، عده ای هم هستند که میخواهند هزینه به مراتب کمتری برای اقامت در کردان پرداخت کنند. در کردان تنوع بالایی از انواع ویلاها مشاهده می شود تا هر گردشگر متناسب با هر بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه را برای خود انتخاب کرده و خاطرات جذابی را از سفر به کردان برای خود رقم بزند.

لوکس ویلا به عنوان مرجع تخصصی اجاره انواع اقامتگاه در کردان، برای هر سلیقه و بودجه تنوع بالایی از انواع اقامتگاه را در نظر گرفته و شما می توانید همواره از طریق تماس با کارشناسان ما، بهترین اقامتگاه را در کردان انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید به لطف محبوبیت کردان در میان گردشگران و همچنین افزایش تقاضا برای اجاره ویلا، پیشنهاد می شود چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر اقدام کنید

اقامتی رویایی در ویلای لاکچری کردان

بخش قابل توجهی از ویلاهای کردان را ویلاهای شیک و با امکانات بی نظیر تشکیل می دهند. همواره گردشگرانی که میخواهند به کردان سفر کنند تا بهترین خاطرات سفر و اقامت را برای خود رقم بزنند به سراغ این دسته از اقامتگاه ها می روند. ویلاهای لوکس کردان اکثراً از استخرهای متنوعی برخوردار هستند و در کنار آن، امکانات جذابی هم در این ویلاها وجود دارد که شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باغ بزرگ به همراه آلاچیق و باربکیو، سونا و جکوزی و غیره می باشند.

برای اجاره این دسته از اقامتگاه ها، همواره هزینه های بالایی را می بایست پرداخت کرد هرچند درکنار برخوردار از امکانات بی نظیر و جذاب، بهترین خاطرات سفر به کردان را برای خود رقم خواهید زد. لازم به ذکر است اگر شما هم به دنبال جذاب ترین و بهترین ویلاهای لوکس در کردان هستید، پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه ویلا لاکچری در کردان، طی روزهای عادی هفته به دلیل کاهش تقاضا، در  کم ترین حالت خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه افزایش خواهند یافت.

اجاره باغ ویلا در کردان

اکثر گردشگران برای اقامت در کردان به سراغ ویلاهای لوکس و استخردار می روند و افرادی که می خواهند هزینه به مراتب کمتری برای اقامت پرداخت کنند، با سراغ سوئیت های ارزان قیمت روستا می روند. اما در میان ویلاها، اگر می خواهید در ویلایی اقامت داشته باشید تا که دارای حیاط سرسبز و بزرگ است پیشنهاد می کنیم به سراغ این دسته از اقامتگاه ها بروید.

تعداد باغ ویلاهای کردان همانند سوئیت ها به مراتب کمتر از سایر اقامتگاه ها می باشد اما دارای حیاط های بزرگ بوده و معمولاً درختان میوه مختلفی در حیاط سرسبز این دسته از ویلاها می توان مشاهده کرد. همچنین اکثر ویلا باغ های روستا از امکانات مطلوبی برخوردار هستند و برخی از آن ها دارای استخرهای کوچک هم می باشد در نظر داشته باشید به لطف تعداد کم این دسته از اقامتگاه ها، پیشنهاد می کنیم اگر شما هم قصد اجاره روزانه باغ ویلا در کردان را بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه دارید، از یک هفته قبل نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان سایت اقدام کنید.

اجاره ویلا ارزان کردان

هزینه اقامت روزانه در کردان همواره میان گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است و درصد قابل توجهی از افرادی که به کردان سفر می کنند، به دنبال ویلایی با امکانات مطلوب اما با هزینه مناسب میگردند. نرخ اجاره روزانه ویلا در کردان طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه به لطف کاهش تقاضا، در کمترین حد خود قرار دارند و به لطف افزایش تقاضا در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که کردان به یکی از شلوغ ترین مناطق اطراف تهران تبدیل می شوند، به بیشترین حد خود می رسند.

کردان تنوع بالایی از ویلاهای مختلف دارد و در میان آن ها، ویلاهای استخردار جزء گرانقیمت ترین اقامتگاه های روستا به شمار می روند. همچنین نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها با توجه به امکانات، تعداد نفرات و موقعیت اقامتگاه نیز متغیر خواهد بود. اگر هم به دنبال اجاره ویلا خوش قیمت در کردان هستید، خوب است بدانید در این روستا هم تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت وجود دارد و هم تنوعی از ویلاهای عادی اما با امکانات مطلوب تا افرادی که به دنبال اقامتی ارزان در کردان هستند بتوانند با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کنند.

اجاره ویلا یک روزه در کردان

از آنجایی که کردان منطقه ای بسیار خوش آب و هوا و دلنشین چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان می باشد، همواره گردشگران بسیاری در هر زمانی از سال به این منطقه دیدنی سفر می کنند تا بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنند. گردشگران برای چند روز اقامت می بایست هزینه های مختلفی را با توجه به نوع ویلای انتخابی از جمله باغ ویلا، ویلای عادی، استخردار، دوبلکس و با امکانات مختلف پرداخت کنند اما در میان گردشگران، افرادی هم هستند که ترجیح می دهند به سراغ اجاره ویلا یک یا چند روزه کردان رفته و تنها یک روز از این منطقه جذاب و دیدنی بازدید کنند.

درصد بسیار بالایی از ویلاهای کردان به صورت روزانه اجاره داده می شوند و برخلاف تصور عموم از اینکه می بایست بیش از 2 روز، ویلا اجاره کرد در این روستا می توانید حتی برای یک روز (معمولاً از ساعت 2 بعد از ظهر الی 12 ظهر روز بعد) بهترین اقامتگاه مد نظر را اجاره کنید و همچنین خوب است بدانید نرخ اجاره ویلاها، در طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته و تعطیلات، افزایش می یابد.

اجاره ویلا کردان استخر آبگرم

ویلاهای استخردار همواره جزء محبوب ترین اقامتگاه های روستا هستند و گردشگران بسیاری ترجیح می دهند هزینه های قابل توجهی را پرداخت کرده و در بهترین ویلاهای استخردار منطقه اقامت داشته باشند. در روزهای گرم بهار و تابستان، کردان آب و هوایی خنک و دلنشین دارد و به لطف این موضوع، استفاده از استخرهای روباز ویلاها در این ایام بسیار لذت بخش خواهد بود.

اما با فرا رسیدن فصل پاییز، کردان وارد روزهای سرد خود می شود و اکثر ویلاهای استخردار، آب استخر را تخلیه کرده و آبگرم جایگزین می کنند چراکه همواره تقاضا برای اجاره روزانه ویلا کردان استخر آبگرم در 6 ماه دوم سال بالا بوده و به طبع آن، نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها هم در  6 ماه دوم سال به مراتب بیشتر خواهد شد. لازم به ذکر است تعداد محدودی از ویلاهای استخردار، در روزهای سرد کردان استخرهای خود را غیرفعال می کنند که تاثیر قابل توجهی بر روی نرخ اجاره روزانه این تیپ از اقامتگاه ها دارد و همچنین، ما همواره پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال اجاره ویلای مجهز به استخر آبگرم هستید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر از طریق کارشناسان ما اقدام فرمائید.

قیمت اجاره ویلا در کردان

همانطور که میدانیم، در کردان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های مختلف وجود دارد تا پاسخگوی هر سلیقه و بودجه ای بوده و از جمله مهم ترین دلایل محبوبیت کردان در میان گردشگران به حساب می آید. اگر شما هم قصد سفر و اجاره ویلا را دارید خوب است با هزینه ای که برای هر شب اقامت در ویلاهای کردان می بایست پرداخت کنید بیشتر آشنا شوید. طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه، نرخ اجاره روزانه تمامی ویلاهای کردان در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته افزایش می یابد اما خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه ویلا در کردان طی ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی این روستای ییلاقی شده و به طبع آن تقاضا برای اجاره ویلا افزایش می یابد به بیشترین حد خود می رسد.

از طرفی، به لطف تنوع و محبوبیت ویلاهای استخردار کردان، این دسته از اقامتگاه ها همواره در میان گرانترین ویلاهای کردان قرار دارند و در نظر داشته باشید ویلاهای استخردار تنها در 6 ماه اول سال دارای آبسرد هستند و با فرا رسیدن فصل زمستان، آب استخرها تخلیه شده و آبگرم جایگزین می شود اما نکته ای که در این خصوص باید بدانید این است در 6 ماه دوم سال، تعداد ویلاهای استخردار کاهش می یابد و درکنار تقاضای بالا، نرخ اجاره روزانه آن ها نیز افزایش خواهد یافت.

اجاره سوئیت در کردان

برای اجاره اقامتگاه ارزان در کردان، راه های مختلفی وجود دارد و یکی از بهترین و به صرفه ترین راه ها، اجاره سوئیت است. گردشگرانی که به دنبال اجاره سوئیت ها و اقماتگاه های ارزان قیمت هستند همواره در نظر داشته باشند در  کردان، سوئیت های محدودی وجود دارد چراکه اکثر مردم به سراغ ویلاهای استخردار رفته و به دلیل تقاضای بالا، اکثر ویلاها و اقامتگاه ها مجهز به استخر هستند و همچنین، سوئیت ها بخاطر قیمت بسیار مناسبی که دارند، از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و همواره به سرعت رزرو می شوند.

لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر به دنبال اجاره سوئیت مبله در کردان برای سپری کردن اوقات فراغت خود در این منطقه هستید، از یک هفته پیش از تاریخ سفر نسبت به رزرو سوئیت اقدام کنید چراکه در ایام اوج سفر مانند روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، سوئیت ها همواره رزرو شده اند. لازم به ذکر است نرخ اجاره سوئیت کردان هم همانند سایر اقامتگاه ها، طی روزهای عادی هفته در ارزان ترین حد خود قرار دارند که این رقم در روزهای آخر هفته افزایش داشته و در ایام شلوغی مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا در کردان استخر روباز

ویلاهای استخردار کردان یا دارای استخرهای روباز هستند و یا دارای استخرهای سرپوشیده اما در برخی از ویلاها که جزء لوکس ترین اقامتگاه های روستا به شمار می روند، هر دو استخر وجود دارد اما در نظر داشته باشید این نوع از ویلاها در کردان بسیار محدود بوده و از نرخ اجاره روزانه بالایی هم برخوردار هستند. در نیمه اول سال به دلیل اینکه کردان بخصوص در فصل تابستان در بهترین شرایط آب و هوایی قرار دارد، تقاضا برای اجاره ویلا استخردار افزایش محسوسی می یابد.

در نیمه اول سال، گردشگران به سراغ ویلاهای استخر روباز می روند چراکه از نظر آن ها، استخرهای آبسرد زیر آفتاب سوزان بسیار لذت بخش می باشد و همچنین استخرهای روباز، جلوه جذابی هم به ویلا داده اند تا برای عکاسی بسیار مناسب باشند. لازم به ذکر است نرخ اجاره روزانه ویلا استخر روباز در فصل تابستان به مراتب بیشتر از فصل زمستان بوده و گردشگران می بایست حتماً از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن اقدام کنند چراکه اکثر آن ها به سرعت رزرو داده می شوند.

گشت و گذار و نگاهی به جاهای دیدنی کردان

با اینکه کردان را با ویلاهای لوکس و استخردارش میشناسند، اما در این روستای ییلاقی و خوش آب و هوا، جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارد که بازدید از آن ها، خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. معروف ترین کوه در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ، کوه کهار نام دارد و مسیر صعود به این قله از رود کردان میگذرد. در اطراف رود کردان طبیعتی سرسبز و دلنشین وجود دارد که برای اتراق و کمپینگ، گزینه ای جذاب خواهد بود. همچنین هنگامی هم که به قله کهار می رسید، با چشم اندازی بی نظیر از دشت ها شهرستان ساوجبلاغ روبرو خواهید شد.

در صورتیکه علاقه مند به بناهای تاریخی هستید پیشنهاد می کنیم در میان مناطق دیدنی کردان نگاهی به پل بانو صحرا و برج مقبره بیاندازید. برج مقبره محبوب آرامگاه تاریخی در کردان شناخته می شود که در میان ساکنین روستا از ارزش و احترام بالایی برخوردار می باشد. در  صورتی هم که به دنبال هیجان و تفریح بیشتر هستید، خوب است نگاهی به دهکده ورزشی ایثار واقع در غرب روستا و سایت پروازی کردان در شمال منطقه بیاندازید اما در نظر داشته باشید می بایست در روزهای آفتابی که شرایط جوی مساعد است به سایت پروازی کردان مراجعه کنید.

سوالات متداول

روستای کردان یکی از مناطق بسیار زیبا و خوش آب و هوای استان البرز می باشد که در غرب استان تهران قرار گرفته است .

روستای زیبای کردان به دلیل نزدیکی به تهران یکی از ییلاق های پرطرفدار برای گذراندن آخر هفته ها و برگزاری جشن ها برای خانواده ها و جوانان می باشد .

لوکس ویلا با داشتن با کیفیت ترین ویلاها در منطقه کردان ، بهترین خدمات را ارائه می کند . تنوع ویلاهای لوکس ویلا در منطقه کردان ، حق انتخاب شما را می تواند به طور چشمگیری افزایش دهد .

اقامت دلپذیر و هیجان انگیز در ویلاهای استخردار آب گرم کردان و ویلاهای با استخر سرپوشیده در کردان می توانند انتخاب اول شما باشند .

به دلیل تنوع بالای ویلاهای کردان در لوکس ویلا ، شما می توانید با هر بودجه ای که مورد نظر شما عزیزان است ، بهترین انتخاب را از لوکس ویلا داشته باشید .