نمایش 1–21 از 100 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا لاکچری در کردان A107

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
30نفر
4تخت

سوئیت ارزان در کردان A178

۶۲۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا کردان استخر روباز A102

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا مناسب مهمانی در کردان A160

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
80نفر
2تخت

ویلا کردان شیک با امکانات A192

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آیکون ویلا ویلا
آیکون در 2خوابه
آیکون نفرات 6نفر
آیکون تخت 2تخت

ویلا کردان با استخرسرپوشیده A187

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
4نفر
2تخت

ویلا تک خواب کردان A184

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا 3خواب با استخر سرپوشیده کردان A177

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا با استخر و بیلیارد کردان A176

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار در کردان A172

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
30نفر
2تخت

ویلا استخردار ارزان کردان A168

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا کردان استخردار مناسب خانواده A152

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
12نفر
3تخت

ویلا با استخر چوبی در کردان A133

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا کردان استخر داخل A116

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا لوکس در کردان A111

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
15نفر
4تخت

ویلا مبله ارزان کردان A104

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم کردان A109

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا ارزان با استخر در کردان A329

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا مدرن و لوکس در کردان A321

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

عمارت مرمر در کردان A320

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در کردان جنوبی A319

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
4نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار در کردان

کردان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری و اقامتی در نزدیکی های تهران است و به واسطه فاصله نزدیکی که از تهران دارد، پایتخت نشینان و اهالی کرج برای آخر هفته ها و یا ایام تعطیل آن را انتخاب می کنند و به سمت آن می روند. از آنجایی که سفرها به کردان اغلب در تابستان ها افزایش میابند، تقاضا برای اجاره ویلا استخردار در کردان نیز بالا می رود. ویلاهای استخردار این منطقه از دو دسته ویلا استخردار روباز و ویلا ستخردار سرپوشیده تشکیل می شوند که معمولا ویلاهای استخردار روباز برای فصل های گرم سال و ویلاهای استخردار سرپوشیده برای فصل های سرد سال مناسب می باشند.

اما برخی از ویلاهای استخردار روباز در زمستان ها مجهز به آبگرم می شوند. بسیاری از گردشگرانی که برای سفرهای یک تا چند روزه این منطقه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند، به سراغ اجاره ویلا استخردار در کردان می روند تا بتوانند از سفر خود نهایت لذت را ببرند. نخستین کاری که گردشگران پیش از سفر به این منطقه انجام می دهند، به سراغ اجاره ویلا در کردان می روند.

اجاره ویلا در کردان

اجاره ویلا ارزان در کردان

کردان به عنوان محبوب ترین و معروف ترین مناطق اطراف تهران، متنوع ترین اقامتگاه ها را در خود جای داده است. از ارزان ترین تا گران ترین اقامتگاه ها در این منطقه وجود دارند و گردشگران می توانند به راحتی اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا کنند. اگر برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا ارزان در کردان هستید، می توانید به راحتی گزینه مورد نظر خود را از میان اقامتگاه های موجود در وبسایت لوکس ویلا پیدا کنید. جالب است بدانید که، نرخ اجاره ویلا در کردان نیز همانند دیگر مناطق گردشگری در آخر هفته ها و یا ایام تعطیل با افزایش مواجه می شوند. برخی از گردشگرانی که به کردان سفر می کنند، اغلب زمان سفر خود را در گشت و گذار میان جاهای دیدنی کردان سپری می کنند و بخش عمده ای از هزینه های خود را صرف گردش می کنند. از همین رو به دنبال، اجاره ویلا ارزان در کردان می روند تا بتوانند هزینه کمتری را برای اقامت خود پرداخت کنند. همیشه یکی از چالش های پیش از سفر برای گردشگران، اجاره ویلا کردان می باشد که سایت لوکس ویلا این کار را برای شما آسان کرده است.

اجاره سوئیت در کردان

یکی از اقتصادی ترین اقامتگاه ها در هر شهری، سوئیت ها می باشند. کردان نیز که انواع اقامتگاه ها را در قیمت های مختلف در خود جای داده، اجاره سوئیت نیز یکی از گزینه های اقامتی آن می باشد. اگر برای گردش و تفریح در میان جاذبه های گردشگری کردان به این منطقه سفر می کنید و می خواهید که اغلب زمان خود را در گشت و گذار بگذرانید و در هزینه های اقامتی خود صرفه جویی کنید، می توانید به سراغ اجاره سوئیت در کردان بروید. بسیاری از گردشگران هستند که برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا کردان می روند و برای اجاره آن ها هزینه هایی به مراتب بالاتر از اجاره سوئیت در کردان می بایست پرداخت نمود. پیش از آن که به اجاره سوئیت ارزان در کردان اقدام نمایید، بهتر است تعداد نفرات، سلیقه ها و بودجه ای که برای اقامت را کنار گذاشته اید در نظر بگیرید و سپس به رزرو آن اقدام کنید.

اجاره ویلا در کردان

اجاره باغ ویلا در کردان

کردان یکی از مقاصد گردشگری برای پایتخت نشینان و مناطق اطراف می باشد که برای آخر هفته ها یا تعطیلات به آن سفر می کنند. کردان که روستایی خوش آب و هوا در نزدیکی تهران می باشد، باغ های سرسبز فراوانی را در خود جای داده که گردشگران برای اقامت به سراغ آن می روند. بنابراین یکی از گزینه های اقامتی که گردشگران برای اقامت های یک تا چند روزه به طرف آن می روند، اجاره باغ ویلا در کردان می باشد.

در میان این باغ های سرسبز، ویلایی جای گرفته که گردشگران برای اقامت و استراحت به آن می روند. همچنین می توانند برای خوردن عصرانه ای دلپذیر به باغ آن بروند و در کنار خانواده یا دوستان، خاطرات خوشی را برای خود بسازند. برخی از این باغ ویلاها مجهز به استخر می باشند که همین امر باعث می شود اجاره باغ ویلا در کردان با افزایش تقاضا مواجه شود. یکی از گزینه های اقامتی که بعد از اجاره ویلا در کردان وجود دارد، همین باغ هایی هستند که درختان سرسبز در آن ها وجود دارند و شما اگر برای اقامت خود به سراغ اجاره باغ در کردان بروید، می توانید از میوه های درختان باغ استفاده کنید و لذت ببرید.

ویلا اجاره ای کردان

در فصل تابستان که سفر به مناطق خنک و ییلاقی افزایش میابد و از آنجایی که کردان روستایی ییلاقی به شمار می رود، سفرهای یک تا چند روزه نیز به کردان با افزایش مواجه می شوند. بسیاری از گردشگرانی که حتی برای سفر یک روزه به این منطقه می روند، به دنبال اجاره ویلا در کردان برای اقامت خود هستند تا بتوانند زمان خود را با ساختن بهترین خاطرات سپری کنند. ویلاهایی که برای اجاره به مسافران در این منطقه وجود دارند، نخستین گزینه ای هستند که گردشگران به سراغ آن ها می روند.

اگر برای اقامت خود به دنبال ویلا اجاره ای کردان هستید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و پس از انتخاب اقامتگاه مورد نظرتان، هر سوالی در رابطه با ویلا اجاره ای کردان داشته باشید می توانید از مشاوران دریافت نمایید. گردشگرانی هستند که برای دورهمی های دوستانه و یا خانوادگی، آخر هفته را به کردان سفر می کنند و می خواهند اقامتگاهی را برای اقامت خود انتخاب کنند که تمام امکانات تفریحی و رفاهی در آن فراهم باشد. از همین رو با داشتن بودجه کافی، بهترین گزینه اقامتی برای این دسته از گردشگران اجاره ویلا لاکچری کردان می باشد.

گشت و گذار و نگاهی به جاهای دیدنی کردان

با اینکه کردان را با ویلاهای لوکس و استخردارش میشناسند، اما در این روستای ییلاقی و خوش آب و هوا، جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارد که بازدید از آن ها، خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. معروف ترین کوه در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ، کوه کهار نام دارد و مسیر صعود به این قله از رود کردان میگذرد. در اطراف رود کردان طبیعتی سرسبز و دلنشین وجود دارد که برای اتراق و کمپینگ، گزینه ای جذاب خواهد بود. همچنین هنگامی هم که به قله کهار می رسید، با چشم اندازی بی نظیر از دشت ها شهرستان ساوجبلاغ روبرو خواهید شد.

در صورتیکه علاقه مند به بناهای تاریخی هستید پیشنهاد می کنیم در میان مناطق دیدنی کردان نگاهی به پل بانو صحرا و برج مقبره بیاندازید. برج مقبره محبوب آرامگاه تاریخی در کردان شناخته می شود که در میان ساکنین روستا از ارزش و احترام بالایی برخوردار می باشد. در صورتی هم که به دنبال هیجان و تفریح بیشتر هستید، خوب است نگاهی به دهکده ورزشی ایثار واقع در غرب روستا و سایت پروازی کردان در شمال منطقه بیاندازید اما در نظر داشته باشید می بایست در روزهای آفتابی که شرایط جوی مساعد می باشد به سایت پروازی کردان مراجعه کنید.

سوالات متداول

قیمت اجاره ویلا در کردان در روزهای وسط هفته از 600 هزار تومان و قیمت اجاره روزانه ویلا کردان در آخر هفته و ایام تعطیل از 900 هزار تومان آغاز می شوند.

چون وبسایت لوکس ویلا مالک بسیاری از ویلاهای کردان بوده و همچنین تمام ویلاهای کردان را بررسی کرده و بهترین و تمیزترین ویلاهای کردان را جمع آوری نموده تا مسافران بتوانند اقامت خوش و دلچسبی را در کردان تجربه کنند.

ویلاهای استخردار سرپوشیده و آب گرم از محبوب ترین ویلاهای کردان می باشند و مسافران برای اجاره ویلا، به سراغ اجاره ویلا استخردار کردان می روند.

بعد از رزرو نهایی و در صورتی که میهمان قصد کنسل اجاره ویلا را داشته باشد، با کسر 10 درصد از مبلغ کل رزرو عودت داده می شود؛ البته این میزان بستگی به زمان مانده تا شروع اقامت نیز دارد.

بله، سایت لوکس ویلا دارای مشاورانی مجرب بوده و به عنوان تنها سایتی است که مشاوره تلفنی به مشتریان ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند با توجه به سلیقه، بودجه و تعداد نفرات، بهترین گزینه را برای اجاره ویلا کردان انتخاب نمایید.