اجاره ویلا شهریار

اجاره ویلا شهریار

اجاره سوئیت شهریار

نمایش 9 24 36

ویلا با استخر سرپوشیده در وحیدیه SH164

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا قیمت مناسب در شهریار SH219

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا یک خواب مستر در خوشنام SH218

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار لم آباد SH217

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا در خوشنام SH216

۹۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
20نفر
2تخت

اجاره ویلا یک خوابه در ملارد SH215

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا استخردار در شهریار SH214

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر روباز در ملارد SH213

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا با استخر آب گرم کردزار SH212

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا استخر روباز در کردزار SH210

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا با استخر چهار فصل در ملارد SH209

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
30نفر
2تخت

ویلا استخر سرپوشیده در ماهدشت SH208

۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

اجاره ویلا استخردار ماهدشت SH207

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در شهریار SH206

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
10نفر
1تخت

ویلا با استخر آب گرم در شهریار SH205

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

ویلا مناسب مراسم در شهریار SH204

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
150نفر
1تخت

ویلا فول امکانات در خوشنام SH199

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

باغ تالار لوکس در شهریار SH194

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
باغ تالار
0خوابه
200نفر
0تخت

ویلا دو خواب در صفادشت SH191

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت در شهریار SH190

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا استخردار لوکس ویلادشت SH193

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره روزانه ویلا در شهریار

شهرستان شهریار در غرب استان تهران، دوزادهمین شهرستان پر جمعیت کشور به شمار می آید. در این شهر زیبا، از اقوام گوناگون ایران، از جمله ترک ها، لرها و کردها سکونت دارند. شهریار را به عنوان نگین سرسبز غرب تهران می دانند که در آن باغات زیادی به کشت میوه هایی همچون آلبالو، زردآلو، گوجه سبز و انگور اختصاص داده می شوند. همین طبیعت و سرسبزی این منطقه باعث شده که سرمایه گذاران زمین و ملک بر روی ساخت ویلا در این منطقه تمرکز کنند. شهریار این روزها به یک منطقه ویلانشین در غرب تهران بدل شده که در آن می توانیم برای اجاره روزانه ویلا در شهریار، انواع ویلاها را با تجهیزات، امکانات و قیمت های متنوع پیدا کنیم.

برای اجاره ویلا در شهریار، می توانید در وبسایت ما در همین صفحه جستجو کرده و اقامتگاه دلخواه خود را در آن پیدا کنید. فرایند آن به این شکل خواهد بود که شما ابتدا برای اجاره روزانه ویلا در شهریار از میان اقامتگاه ها آن را که به گزینه مورد نظر شما نزدیک است انتخاب کرده و با کلیک بر روی آن به صفحه داخلی اقامتگاه می روید. در بخش پروفایل هر اقامتگاه می توانید لیست کاملی از مشخصات آن و همین طور عکس قسمت های مختلف آن از استخر، باربکیو، تراس، نشیمن، آشپزخانه، سرویس خواب و موارد دیگر را مشاهده کنید. اگر ویلا مورد نظر شما بود، باید برای رزرو ویلا با شماره کارشناس مربوط به آن که در صفحه آمده، تماس بگیرید.

اجاره ویلا استخردار در شهریار

در ادامه فرایند انتخاب و رزرو اقامتگاه که در بخش پیش گفتیم شما باید زمان سفر خود را با کارشناس آن ویلا هماهنگ نمایید. در این مرحله، کارشناس همراه شما خواهد بود تا بتوانید در زمان و با قیمت دلخواه خود سکونتگاه سفری تان را رزرو کنید. در نهایت هم با پرداخت هزینه اقامتگاه از طریق شماره کارت بانکی، کار شما تمام خواهد شد. البته باید خیالتان از بابت همراهی کارشناس ما تا انتهای سفر راحت باشد. هر سوال یا مشکلی که در زمینه اقامتگاه برای شما پیش بیاید، کارشناس مربوط به آن ویلا، در کنارتان خواهند بود تا پاسخگوی سوالات و مسائل شما باشند.

از بین همه انواع اقامتگاه های شهریار، استخردارها از همه محبوب تر هستند. برای نمونه اجاره باغ ویلا استخردار در شهریار از جمله مواردیست که اغلب مسافران و گردشگران شهریار در تماس با وبسایت ما خواهان آن می شوند. همان طور که در ابتدای این متن گفتیم، شهریار را بسیاری به باغاتش می شناسند. در این میان بسیاری از این باغ ها با احداث ساختمان های سکونتی زیبا و مناسب در آنها تبدیل به باغ ویلا شده اند که طرفداران بسیاری هم دارند. اقامت در باغ ویلاهایی که استخری هم در آنها ساخته شده، می تواند لذت سفر شما را چندین برابر کند.

اجاره ویلا در ملارد

ملارد یکی از مناطق شهریار می باشد که بسیاری از گردشگران و توریست ها، دنبال رزرو و اجاره اقامتگاه در آن هستند. ملارد از شمال با فردیس، از جنوب با روستای جوقین شهریار، از شرق با خود شهریار و از غرب با روستای بی بی سکینه همسایه است. تاریخ نویسان درباره نام شهر ملارد چنین می گویند که اسم این شهر، کوتاه شده عبارت محل آرد می باشد، چرا که در زمان های قدیم، ملارد مرکز آسیاب و آرد نمودن گندم در منطقه به شمار می رفته. ملارد در نزدیکی شهرها و روستاهای مهم شهریار قرار گرفته و خود نیز باغ ها و ویلاهای مناسب و جالبی دارد.

از این رو بسیاری در سفر به شهریار به دنبال این می گردند که اقامتگاهی در ملارد دست و پا کنند. شما می توانید بعد از اینکه محل سکونت مورد نظر خود را در ملارد پیدا کرده و آن را در گفتگو با کارشناسان ما رزرو نمودید، برای بازدید از دیدنی های این منطقه برنامه ریزی جالبی انجام دهید. دیدن از روستای گمرکان ملارد را حتما در برنامه خود بگذارید. از دیگر جاذبه های تاریخی ملارد، قلعه محمودآباد در روستایی به نام محمودآباد است. فضا و معماری سنتی خانه های این روستا، برای گردشگران بسیار لذتبخش و زیبا به شمار می رود. از این رو محمودآباد در زمینه توریسم، دهستان شاخص و برتر معرفی شده.

اجاره ویلا در بکه

 بکه روستایی بسیار خوش آب و هوا در روستای جوقین در بخش مرکزی شهریار است. باغ های میوه بکه بسیار معروف بوده و بسیاری از محصولات آنها برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرند. بکه با مرکز شهر شهریار 10 کیلومتر فاصله دارد. اسم بکه مخفف واژه بت کده بوده و اشاره ای به آتشکده این روستا در دوران زرتشتی ها دارد. بکه به جز آب و هوای عالی و باغ های میوه خوش آب و رنگش، جاذبه های گردشگری تاریخی و مذهبی چندی هم دارد. چند امامزاده از جمله امامزاده یحیی، افطس و امامزادگان بکه در آن واقع شده اند. همه این موارد در کنار هم باعث شده که بکه موردتوجه ویلاسازان قرار بگیرد.

ویلاهای منطقه بکه شهریار، اغلب زمین های باغی با متراژهای 1500 متر و بالاتر هستند. در این ویلاها درختان میوه بسیاری در کنار ساختمان های شیک، مدرن و به روز وجود دارند که می توانند سلیقه همه مسافران را راضی کند. برای پیدا کردن و انتخاب ویلا در بکه شهریار، در همین صفحه عنوان بکه را جستجو کنید تا اقامتگاه های آن برای شما نشان داده شود.

اجاره ویلا خوشنام

خوشنام در گذشته با عنوان شهنام شناخته می شده و روستایی از توابع بخش مرکزی ملارد شهریار به حساب می آید. خوشنام 600 هکتار وسعت داشته و آب و هوای آن بسیار مطبوع و دلنشین است. همچون دیگر مناطق شهرستان شهریار، خوشنام نیز باغات میوه بسیار پربار و سرسبزی دارد. از این رو بسیاری از مسافران شهریار در ایام تعطیلات به ویژه تعطیلات آخر هفته راهی این منطقه از ملارد می شوند. خوشنام یک منطقه گردشگری چهارفصل محسوب شده و هر فصل از سال در آن زیبایی های خودش را دارد. البته بهترین زمان بازدید از خوشنام فصل تابستان می باشد که هم هوای آن عالیست و هم میوه های آن رسیده و قابل برداشت هستند.

برای اجاره اقامتگاه در منطقه خوشنام هم، مانند دیگر بخش های شهریار، می توانید در همین صفحه جستجو کرده و ویلاهای مرتبط با آن را پیدا کنید. قیمت برخی از سکونتگاه های این منطقه مناسب و به صرفه بوده و می تواند یک سفر اقتصادی را برای شما رقم بزند. البته غیر از خوشنام، مناطق دیگری نیز در شهریار وجود دارد که می توانید با جستجوی عبارت اجاره ویلا ارزان در شهریار آنها را بیابید و از بین آنها مورد مناسب خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا در باغستان شهریار

باغستان منطقه ای در شرق شهریار و جنوب غربی تهران است که در میان افرادی که به دنبال اجاره ویلا در شهریار هستند و میخواهند در منطقه نسبتاً بکر و خلوت، اوقات فراغت خود را سپری کنند از محبوبیت قابل توجهی برخوردار می باشد. منطقه باغستان یکی از بزرگترین بخش های شهرستان شهریار به شمار می رود و گردشگران برای اجاره ویلا در باغستان شهریار همواره با هر بودجه و سلیقه ای، با تنوع مطلوبی از انواع ویلاها و اقامتگاه های مختلف روبرو خواهند شد.

اگر برای اجاره ویلا در باغستان شهریار بهدنبال اقامتی ارزان هستید، می توان به سراغ اجاره آپارتمان ها و خانه های مبله بروید یا در میان سوئیت های ارزان قیمت منطقه، بهترین را انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید تعداد این سوئیت ها بسیار محدود هستند و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به سرعت رزرو می شوند. همچنین تنوعی از ویلاهای عادی، باغ ویلاهای بزرگ برای میزبانی مراسم های مختلف و ویلاهای لوکس و استخردار هم وجود دارد که این دسته از ویلاها جزء گران قیمت ترین اقامتگاه ها بوده و طرفداران خاص خود را هم دارند.

نگاهی به جاهای دیدنی شهریار

شهریار منطقه ای با باغ ویلاهای جذاب، باغ های رنگارنگ، جاذبه های تاریخی و دیدنی های مختلف است که بی شک، یکی از بهترین خاطرات را برای اوقات فراغت گردشگرانی که شهریار را به عنوان مقصد تفریحی خود انتخاب کرده اند می سازد. اکثر جاهای دیدنی شهریار را بناهای تاریخی و تپه های چند هزار ساله باارزش تشکیل می دهند لذا در صورتیکه علاقه مند به جاذبه تاریخی هستید، گشت و گذار در میان جاهای دیدنی شهریار برایتان بسیار جذاب و خاطراه انگیز خواهد بود.

از بهترین و معروف ترین مناطق و بناهای تاریخی شهریار می توان به تخت رستم، تخت شهریار، قلعه دهشاد، برج مقبره بابا محمود، تپه های قره تپه، جوقین، فردوس، پل های آبرسان ورامینک و بادامک اشاره کرد. همچنین در این شهرستان امامزاده های مختلفی وجود دارد که شامل امامزاده یحیی (ع)، جعفر بن محسن (ع)، هادی کرشنه، بی بی سکینه و غیره بوده و بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

سوالات متداول

شهریار در جنوب غربی تهران قرار گرفته است . عمده معروفیت شهریار برای باغ های میوه و درختان و مناطق سرسبز شهریار است . این منطقه دارای آب و هوای بسیار دلپذیر می باشد

این منطقه به دلیل نزدیکی به شهر تهران و همچنین داشتن ویلاهای متعدد با قیمت های ارزان می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما همراهان عزیز باشد

لوکس ویلا با داشتن ویلاهای متعدد تمام تلاش خود را کرده است تا با کمترین قیمت ، بالاترین کیفیت را در اختیار شما بگذارد

ویلاهای با ظرفیت بالای مهمان و مناسب جشن های خانوادگی و عروسی از محبوب ترین ویلاهای شهریار می باشند

قیمت ویلاهای این منطقه از روزی 500 هزار تومان آغاز می شود