اجاره ویلا و سوئیت در شهریار

نمایش 1–21 از 82 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا استخر سرپوشبده در شهریار SH233

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
10نفر
2تخت

ویلا لوکس با استخر روباز در شهریار A232

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
1تخت

ویلا با استخر روباز در شهریار SH230

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا باغ با استخر روباز در شهریار SH229

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

سوئیت در شهریار SH228

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا با استخر روباز در شهریار SH226

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در شهریار SH225

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر روباز آبگرم در شهریار SH224

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا فول گیم با استخر روباز شهریار SH222

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
20نفر
1تخت

ویلا نقلی با استخر آبگرم شهریار SH223

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا دو خواب با استخر روباز آبگرم SH221

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا چوبی با استخر روباز در شهریار SH220

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
18نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در وحیدیه SH164

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

ویلا قیمت مناسب در شهریار SH219

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا یک خواب مستر در خوشنام SH218

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا استخردار لم آباد SH217

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

اجاره ویلا در خوشنام SH216

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
20نفر
2تخت

اجاره ویلا یک خوابه در ملارد SH215

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا استخردار در شهریار SH214

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر روباز در ملارد SH213

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا با استخر آب گرم کردزار SH212

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
15نفر
1تخت

اجاره ویلا در شهریار

شهریار در غرب استان تهران، به عنوان دوازدهمین شهرستان پرجمعیت کشور به شمار می رود و به واسطه باغ های سرسبزی که در خود جای داده، با لقب نگین سرسبز غرب تهران شناخته می شود. طبیعت زیبا و سرسبز شهریار، بسیاری از سرمایه گذاران را جهت ساخت ویلا به سوی خود جذب کرده و به یکی از قطب های گردشگری در اطراف تهران تبدیل شده است. شهریار یکی از مناطق ویلانشین در غرب تهران می باشد و به دلیل وجود طبیعت زیبایی که در آن وجود دارد، گردشگران زیادی به خصوص پایتخت نشینان برای گردش و استراحت چند روزه این منطقه را انتخاب می کنند و به سمت آن می روند.

انواع مختلفی از اقامتگاه ها در این شهر وجود دارند که پرطرفدارترین آن ها ویلاها می باشند. برای اجاره ویلا در شهریار با تنوع بالایی از اقامتگاه ها مواجه می شوید که شامل ویلاهای معمولی، استخردار و لاکچری می شوند. اگر شما نیز قصد اقامت یک تا چند روزه در این شهر را داشته باشید می توانید از اجاره روزانه ویلا در شهریار استفاده نمایید. همچنین می توانید با اجاره ویلا در شهریار، علاوه بر استراحت، از طبیعت زیبای این منطقه نهایت بهره را ببرید و چند روزی را در آرامش سپری کنید.

اجاره ویلا استخردار در شهریار

اجاره ویلا استخردار در شهریار

در میان اقامتگاه ها و ویلاهایی که در شهریار وجود دارند، یکی از پرطرفدارترین آن ها ویلاهای استخردار می باشند. برای اجاره ویلا استخردار در شهریار دو گزینه پیش روی شما قرار دارد که بر اساس فصل سفر خود می توانید یکی از آن ها را از میان ویلا استخردار روباز و ویلا استخردار سرپوشیده انتخاب کنید. افراد زیادی هستند که برای سفر به شهریار، قصد اقامت یک تا چند روزه در این شهر را دارند و برای اقامت خود اهمیت ویژه ای قائل هستند، لذا برای این منظور حاضرند هزینه نسبتا بالایی را بپردازند. در این صورت نخستین گزینه ای که به سراغ آن می روند، اجاره ویلا استخردار در شهریار می باشد.

برخی گردشگران هستند که تنها برای استراحت به شهریار سفر می کنند و قصد دارند اغلب زمان خود را در ویلا سپری کنند که در این صورت برای اجاره ویلا شهریار به سراغ ویلاهای استخردار آن می روند تا بتوانند از امکانات بیشتری بهره مند شوند. معمولا ویلا استخردار در شهریار علاوه بر استخر، دارای امکانات و تجهیزات بیشتری نسبت به ویلاهای معمولی می باشند که می توان به باغ، آلاچیق، باربیکیو، سیستم صوتی و… اشاره نمود.

اجاره سوئیت در شهریار

همانطور که در بالا ذکر شد، انواع مختلفی از اقامتگاه ها در شهریار وجود دارند که گردشگران می توانند با توجه به بودجه، تعداد نفرات و سلیقه خود یکی از آن ها را برای اقامت خود انتخاب کنند. از آنجایی که شهریار دارای جاذبه های دیدنی متعددی می باشد، برخی از گردشگران علاوه بر استراحت و اقامت، قصد گشت و گذار در این شهر را دارند. اگر شما نیز قصد سفر به شهریار را دارید و می خواهید اغلب زمان خود را در گشت و گذار سپری کنید، بهتر است به سراغ اقامتگاهی بروید که هزینه زیادی بابت اجاره آن پرداخت نکنید. در این صورت پیشنهاد ما به شما اجاره سوئیت در شهریار می باشد. سوئیت هایی که در این شهر وجود دارند، دارای امکانات مناسبی هستند و شما در صورت اجاره سوئیت در شهریار می توانید در بسیاری از هزینه های اقامتی خود صرفه جویی نمایید. همچنین اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در شهریار هستید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و سوئیت مورد نظر خود را از میان اقامتگاه های موجود در این شهر انتخاب و رزرو نمایید.

اجاره باغ در شهریار

اجاره باغ در شهریار

برخی گردشگران به خصوص پایتخت نشینان برای آخر هفته ها و یا ایام تعطیل به دنبال مقصد گردشگری در نزدیکی تهران هستند تا به استراحت و تفریح بپردازند و در این میان بسیاری از آن ها شهریار را به عنوان مقصدی برای گشت و گذار خود انتخاب می کنند. شهریار در طبیعت خود باغ های سرسبز و وسیعی را جای داده و از همین رو یکی از گزینه های گردشگری و اقامتی، باغ ویلا در شهریار می باشند. شما می توانید با اجاره باغ در شهریار علاوه بر اقامت، از فضای سرسبز و دلنشین باغ آن بهره مند شوید. باغ ویلاهایی که در شهریار هستند، بدین صورت می باشند که ویلا در میان باغی سرسبز و زیبا قرار داشته و در صورت اجاره باغ در شهریار، می توانید با همراهان خود ساعاتی را در باغ همان ویلایی که در آن اقامت دارید بنشینید و از فضای سرسبز و زیبای اطراف خود لذت ببرید.

اجاره باغ ویلا در شهریار یکی از گزینه های پرطرفداری است که گردشگران زیادی برای اقامت خود به سراغ آن می روند. همچنین با اجاره باغ در شهریار می توانید از امکانات بسیار مناسبی همچون استخر، باربیکیو، آلاچیق و… که در آن ها وجود دارند بهره مند شوید. حتی در بسیاری از این باغ ویلاها درختان میوه وجود دارند که می توانید از میوه های تازه و خوشمزه آن بچینید و میل کنید.

نگاهی به جاهای دیدنی شهریار

شهریار منطقه ای با باغ ویلاهای جذاب، باغ های رنگارنگ، جاذبه های تاریخی و دیدنی های مختلف است که بی شک، یکی از بهترین خاطرات را برای اوقات فراغت گردشگرانی که شهریار را به عنوان مقصد تفریحی خود انتخاب کرده اند می سازد. اکثر جاهای دیدنی شهریار را بناهای تاریخی و تپه های چند هزار ساله باارزش تشکیل می دهند لذا در صورتیکه علاقه مند به جاذبه تاریخی هستید، گشت و گذار در میان جاهای دیدنی شهریار برایتان بسیار جذاب و خاطراه انگیز خواهد بود.

از بهترین و معروف ترین مناطق و بناهای تاریخی شهریار می توان به تخت رستم، تخت شهریار، قلعه دهشاد، برج مقبره بابا محمود، تپه های قره تپه، جوقین، فردوس، پل های آبرسان ورامینک و بادامک اشاره کرد. همچنین در این شهرستان امامزاده های مختلفی وجود دارد که شامل امامزاده یحیی (ع)، جعفر بن محسن (ع)، هادی کرشنه، بی بی سکینه و غیره بوده و بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

سوالات متداول

شهریار در جنوب غربی تهران قرار گرفته است . عمده معروفیت شهریار برای باغ های میوه و درختان و مناطق سرسبز شهریار است . این منطقه دارای آب و هوای بسیار دلپذیر می باشد

این منطقه به دلیل نزدیکی به شهر تهران و همچنین داشتن ویلاهای متعدد با قیمت های ارزان می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما همراهان عزیز باشد

لوکس ویلا با داشتن ویلاهای متعدد تمام تلاش خود را کرده است تا با کمترین قیمت ، بالاترین کیفیت را در اختیار شما بگذارد

ویلاهای با ظرفیت بالای مهمان و مناسب جشن های خانوادگی و عروسی از محبوب ترین ویلاهای شهریار می باشند

قیمت ویلاهای این منطقه از روزی 500 هزار تومان آغاز می شود