اجاره ویلا در شهریار

اجاره روزانه ویلاهای استخردار و مناسب مهمانی در شهریار

شهریار

شهرستان شهریار ، منطقه ای خوش آب و هوا که در غرب تهران و در میان جلگه های شهریار قرار گرفته است . منطقه ای بسیار خوش آب و هوا و زیبا که به باغ های پر میوه اش معروف است . شهرستان شهریار متشکل از شهرهای اندیشه ، باغستان ، فردوسیه ، وحیدیه ، صباشهر و شاهدشهر می باشد . شهرستان شهریار به نگین سرسبز غرب تهران معروف است . معروفیتی که با ورود به این منطقه می توانید از نزدیک حس کنید .

بیشتر ساکنین بومی این منطقه به باغداری ، کشاورزی و یا دامداری مشغول هستند .شهریار از زمان های گذشته و در تمام طول تاریخ مرکز اصلی تولید انواع میوه و محصولات کشاورزی ، دامی و لبنی بوده است .

در بخش شمالی شهریار معادن متعدد شن و ماسه فعالیت شبانه روزی دارند .

مناطق دیدنی شهریار

فرهنگسرای شهریار که شامل کتابخانه انجمن خوشنویسان شهریار ، انجمن نقاشان شهریار ، نگارخانه استاد کمال الملک و خانه کودک می باشد .همچنین کلاس های گوناگونی در این فرهنگسرا برگزار می شود .

رود شاه چایی که شاخه ای از رودخانه کرج است نیز از شهریار می گذرد .این رودخانه در مسیر خود ؛ مراتع ، باغ ها و زمین های زراعی را سیراب می کند .

قره تپه و تپه و قلعه جویین نیز از آثار تاریخی جاذبه های شهریار می باشد که هر کدام قدمتی در حدود 5000 سال و 2000 سال دارند .

مسیر دسترسی شهریار

برای رسیدن به شهریار کافیست از بزرگراه فتح به جاده تهران – شهریار وارد شوید و این مسیر را تا انتها ادامه دهید . از تهران تا شهریار در حدود 40 کیلومتر می باشد و با 1 ساعت رانندگی می توانید این مسیر را طی کنید .

نمایش 1–21 از 52 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36