اجاره ویلا و سوئیت در چالوس

نمایش 9 24 36

ویلا استخردار ارزان در چالوس P507

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا ارزان در چالوس P508

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در چالوس P509

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخر داخل در چالوس P510

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا با استخرسرپوشیده در چالوس P511

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P512

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخرسرپوشیده در چالوس کد P513

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار در چالوس کد P515

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P516

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا جنگلی در چالوس کد P514

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا روزانه در چالوس P505

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا جکوزی دار در چالوس P504

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در چالوس کد P503

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخرسرپوشیده در چالوس کد P502

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P501

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس

چالوس از جمله محبوب ترین شهرهای مازندران است که به لطف فاصله کمتر از سایر شهرهای توریستی شمال تا تهران، در میان گردشگران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار می باشد. چالوس یکی از بهترین شهرها برای طبیعت گردی و لذت بردن از مناطق سرسبز مازندران است لذا برای اجاره اقامتگاه در این شهر، برخلاف اکثر شهرهای شمالی کشور، گردشگران می بایست هزینه به مراتب بیشتری برای ویلاهای واقع در منطقه جنگلی چالوس نسبت به ویلای ساحلی پرداخت کنند.

چالوس شهر بزرگی است و گردشگران می توانند برای اقامت، در میان انواع سوئیت های ارزان قیمت یک خواب و دوخواب، ویلاهای عادی، استخردار، دوبلکس و غیره با امکانات مختلف در منطقه ساحلی و جنگلی شهر، با توجه بو بودجه و سلیقه بهترین اقامتگاه مورد نظر را رزرو کنند اما در نظر داشته باشید به لطف محبوبیت چالوس در میان گردشگران، اگر قصد سفر و اجاره ویلا در این شهر بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه را دارید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته نسبت به اجاره روزانه ویلا چالوس، از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

چالوس به عنوان یکی از محبوب ترین شهرهای مازندران شناخته می شود که به لطف این محبوبیت، ویلاها و اقامتگاه های بسیاری در این شهر وجود دارد. گردشگران برای اقامت در چالوس، می توانند در میان ویلاها و سوئیت های واقع در نوار ساحلی و جنگلی چالوس، با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین را رزرو کنند اما خوب است بدانید در میان گردشگران، ویلاهای جنگلی به مراتب محبوب تر می باشد چراکه چالوس را با طبیعت سرسبز و بسیار زیبایش میشناسند و معمولاً گردشگران در میان اقامتگاه های جنگلی به سراغ ویلاها دوبلکس می روند چراکه در طبقات بالای این ویلاها، چشم انداز بی نظیری از جنگل، شهر و دریا خواهند داشت. لازم به ذکر است نرخ تعیین شده برای اجاره هر روز این دسته از ویلاها به لطف محبوبیت بالا، بیشتر از ویلاهای ساحلی شهر می باشد.

اگر شما هم در جستجوی اجاره کلبه چوبی در چالوس هستید، این نکته را در نظر بگیرید به لطف محبوبیت ویلاهای جنگلی و افزایش تقاضا در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه، پیشنهاد می کنیم حداقل از یک هفته پیش از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان ما اقدام کنید.

اجاره ویلا ساحلی در چالوس

گردشگرانی که قصد سفر به چالوس را دارند همواره می توانند میان تنوعی از ویلاهای عادی، سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای استخردار، لوکس، دوبلکس و غیره در منطقه ساحلی و جنگلی شهر، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین گزینه مد نظر را از طریق کارشناسان لوکس ویلا رزرو کنند اما خوب است بدانید اجاره ویلا ساحلی نیز میان عده ای از گردشگران از محبوبیت بالایی برخورردار می باشد چراکه نرخ اجاره روزانه این ویلاها برخلاف اکثر شهرهای شمالی کشور، کمتر از نرخ اجاره روزانه ویلاهای جنگلی می باشد.

چالوس به طبیعت سرسبز و خوش آب و هوایش معروف می باشد و همچنین فاصله قابل توجهی هم از مرکز شهر تا ساحل وجود دارد لذا همواره تقاضا، بسیار بالا می باشد. اما اگر می خواهید در سفر به چالوس نزدیک به ساحل اقامت داشته و همچنین از منطقه بکر ساحلی چالوس هم نهایت لذت را ببرید، می توان میان ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و همچنین آپارتمان های مبله، اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنید. درنظر داشته باشید تعداد محدودی ویلای ساحلی در چالوس وجود دارد که در میان ویلاهای لوکس بوده و دارای ساحل اختصاصی هستند تا گردشگران در فاصله چند قدمی دریا اقامت داشته باشند.

اجاره ویلا استخردار چالوس

بخش قابل توجهی از ویلاهای چالوس را ویلاهای استخردار تشکیل می دهند. ویلاهای استخردار همواره در میان گردشگرانی که قصد طبیعت گردی در چالوس را نداشته و میخواهند در طول مدت سفر فقط در ویلای رزرو شده اقامت داشته باشند یا قصد پرداخت هزینه های قابل توجهی را برای اقامت دارند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

همانند سایر ویلا، گردشگران برای اقامت در ویلاهای استخردار می توانند میان تنوعی از ویلاها در منطقه ساحلی یا جنگلی، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کنند. ویلاهای استخردار ساحلی از نرخ اجاره روزانه به مراتب کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردار هستند و همچنین در نظر داشته باشید تعداد محدودی ویلای استخردار در چالوس وجود دارد که علاوه بر برخورداری از استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه امکانات جذاب از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و غیره، دارای ساحلی اختصاصی نیز می باشند. این دسته از ویلاها همواره جزء گران قیمت ترین ویلاهای استخردار ساحلی در چالوس به شمار می روند.

لازم به ذکر است ویلاهای چالوس طی روزهای سرد سال مجهز به استخرهای آبگرم می شوند که تاثیر قابل توجهی بر روی نرخ اجاره روزانه آن ها داشته و طرفداران خاص خود را هم دارند.

اجاره کلبه جنگلی در چالوس

چالوس به خاطر جنگل های زیبایش، همچون جنگل های چهارباغ مرزن آباد یا پارک جنگلی فین، معروف است. این جنگل ها از جنگل های انبوه مناطق مازندارن محسوب شده و در بسیاری از آنها امکان اقامت انسان وجود ندارد. با این حال در نواحی بسیار نزدیک به جنگل و در ابتدای جنگل های آن، اقامتگاه های بسیار زیبا و متفاوتی ساخته شده که طرفداران بسیاری دارد. این اقامتگاه ها اغلب به صورت کلبه طراحی شده. چرا که مسافران این شهر، این نوع از سکونتگاه ها را به خاطر مدل معماری و فضای گرم و دوست داشتنی آن بسیار می پسندند.

البته ظرفیت این کلبه ها محدود بوده و مساحت آنها در حدود 90 متر می باشد. البته اگر کلبه های جنگلی دوبلکس اجاره کنید، می توانید از فضای دوبرابری آن استفاده کنید. در این کلبه ها همه نوع امکانات لازم برای یک سفر چند روزه از جمله، تخت، لوازم آشپرخانه، سرویس بهداشتی و حمام و همچنین سیستم های سرمایشی و گرمایشی قرار داده شده. شما می توانید در این صفحه به دنبال کلبه جنگلی های چالوس بگردید. البته می توانید به جای آن عبارت اجاره کلبه چوبی در چالوس را نیز جستجو کرده و انواع و اقسام این اقامتگاه ها را با چیدمان، دکوراسیون و امکانات مختلف بررسی کنید.

طبیعت گردی در چالوس

همانطور که میدانیم، منطقه جنگلی چالوس باعث محبوبیت بالای این منطقه در میان گردشگران شده و از چالوس، یکی از توریستی ترین و شلوغ ترین شهرهای استان مازندران نیز به شمار می رود. گردشگران همواره با سفر و گشت و گذار در میان طبیعت زیبای چالوس، بهترین خاطرات سفر را برای خود رقم می زنند اما لوکس ویلا پیشنهاد می کند به دلیل اینکه چالوس منطقه ای مملو از جاهای دیدنی بوده و هرکدام هم از جذابیت های خاصی برخوردار هستند، در طول سفری چند روزه تنها از معروف ترین آن ها بازدید کنند.

به جرات می توان در میان جاهای دیدنی چالوس، آبشار اکاپل، پل زغال، پارک جنگلی فین، دریاچه ولشت، منطقه شکار ممنوع سیاه بیشه، ساحل رادیو دریا و غار یخ مراد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بی شک خاطرات شیرینی را از طبیعت گردی در این شهر زیبا و سرسبز رقم خواهد خورد.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لاکچری و استخردار در چالوس با مناسب ترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

ویلاهای استخردار و ویلاهای ساحلی و لب دریا با کمترین قیمت در چالوس از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

سواحل بی نظیر، جنگل های سرسبز و همچنین تنوع و قیمت مناسب ویلا در چالوس از جمله عواملی است که سفر به این شهر زیبا را جذاب تر میکند