اجاره ویلا و سوئیت در چالوس

نمایش دادن همه 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا استخردار ارزان در چالوس P507

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا ارزان در چالوس P508

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در چالوس P509

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخر داخل در چالوس P510

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا با استخرسرپوشیده در چالوس P511

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P512

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخرسرپوشیده در چالوس کد P513

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار در چالوس کد P515

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P516

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا جنگلی در چالوس کد P514

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا روزانه در چالوس P505

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا جکوزی دار در چالوس P504

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در چالوس کد P503

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا استخرسرپوشیده در چالوس کد P502

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس کد P501

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در چالوس

چالوس به عنوان یکی از گردشگری ترین و مهمترین شهرهای استان مازندران است و به دلیل فاصله کم آن از تهران، از محبوبیت بالایی برخودار می باشد و گردشگران زیادی به سمت آن می روند. همچنین بسیاری از گردشگرانی که به چالوس سفر می کنند، قصد اقامت در آن را دارند و از همین رو اولین گزینه ای که سراغ آن می روند، اجاره ویلا در چالوس می باشد. چالوس نیز از دو بخش منطقه جنگلی و منطقه ساحلی تشکیل شده است، اما ویلاهایی که در منطقه جنگلی چالوس قرار دارند از محبوبیت بالاتری برخوردارند.

جالب است بدانید ویلاهایی که در منطقه ساحلی این شهر قرار دارند، دارای قیمت های مناسب تری نسبت به ویلاهای مناطق جنگلی هستند. لذا اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در چالوس هستید، پیشنهاد می شود به سراغ منطقه ساحلی آن بروید. همچنین از آنجایی که گردشگران زیادی به چالوس سفر می کنند، تقاضای اجاره ویلا در چالوس بالا بوده و اگر شما نیز قصد سفر به این شهر را داشتید، یک هفته پیش از سفر، به رزرو ویلا در این شهر اقدام نمایید.

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

اغلب ما شهر چالوس را با جنگل های سرسبز آن می شناسیم و به دلیل نزدیک بودن آن به شهر تهران، گردشگران زیادی به آن سفر می کنند. جنگل های سرسبز چالوس دارای محبوبیت بالایی در میان گردشگران هستند و همواره ترجیح می دهند در منطقه جنگلی این شهر اقامت داشته باشند. همچنین به دلیل توریستی بودن شهر چالوس، اقامتگاه های این شهر دارای قیمت های بالایی می باشند. یکی از پرتقاضاترین اقامتگاه های این شهر اجاره ویلا جنگلی در چالوس می باشند.

اغلب گردشگرانی که به چالوس سفر می کنند می خواهند که در اقامتگاهی مناسب اقامت داشته باشند و برای آن هزینه های بالایی حاضرند بپردازند. اجاره ویلا چالوس در منطقه جنگلی آن به دلیل تقاضای بالا شلوغ تر بوده و به خصوص در ایام خاص و تعطیل به سرعت به حالت رزرو در می آیند. بنابراین پیشنهاد می شود، اگر شما نیز قصد سفر به این شهر زیبا و سرسبز را دارید، حداقل یک هفته پیش از تاریخ سفرتان برای اجاره ویلا جنگلی در چالوس اقدام به رزرو آن نمایید.

اجاره سوئیت در چالوس

اقامتگاه هایی که در چالوس وجود دارند، از تنوع بالایی برخوردارند و گردشگران برای اقامت خود با تنوع بالایی از اقامتگاه ها مواجه می شوند که می توانند از میان آن ها، هرکدام را که با سلیقه و بودجه آن ها متناسب باشد را انتخاب نمایند. برخی از گردشگرانی که به چالوس سفر می کنند قصد دارند در اقامتگاهی ارزان قیمت اقامت داشته باشند که در این صورت می توانند به سراغ اجاره سوئیت در چالوس بروند. سوئیت های چالوس دارای امکانات مناسبی هستند و قیمت های کمتری نسبت به ویلاها دارند.

سوئیت های چالوس در منطقه جنگلی و منطقه ساحلی آن وجود دارند و اگر شما به دنبال اجاره سوئیت ارزان در چالوس هستید، می توانید از سوئیت های منطقه ساحلی آن رزرو نمایید. با اجاره سوئیت در چالوس در منطقه ساحلی آن می توانید در فاصله کمی از دریا قرار داشته باشید و در مدت زمان کوتاهی به دریا برسید. همچنین برخی ترجیح می دهند در منطقه جنگلی و دنج اقامت داشته باشند که در این صورت به سراغ اجاره سوئیت جنگلی چالوس می روند که می توانند چشم انداز زیبایی از منطقه سرسبز اطراف داشته باشند و مبلغ کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی بپردازند.

اجاره ویلا استخردار در چالوس

اجاره ویلا استخردار در چالوس

در میان اقامتگاه هایی که در چالوس وجود دارند، یکی از محبوب ترین آن ها ویلاهای استخردار می باشند. همچنین از آنجایی که ویلاهای منطقه جنگلی چالوس دارای تقاضای بیشتری هستند و از دریا و منطقه ساحلی دور می باشند، اغلب گردشگران ترجیح می دهند به سراغ اجاره ویلا استخردار در چالوس بروند. برای اجاره ویلا استخردار در چالوس دو گزینه ویلاهای استخردار سرپوشیده و ویلاهای استخردار روباز مقابل شما قرار دارد که می توانید بر اساس سلیقه و فصل موجود یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

همواره در تمام فصول سال اجاره ویلا استخر سرپوشیده در چالوس دارای تقاضای بیشتری بوده و گردشگران برای اقامت خود به سراغ آن ها می روند. از آنجایی که منطقه جنگلی چالوس از دریا دور بوده ترجیح می دهند در استخر ویلای خود آب تنی کنند و از اقامت خود لذت ببرند. لازم به ذکر است ویلاهای چالوس طی روزهای سرد سال مجهز به استخرهای آبگرم می شوند که تاثیر قابل توجهی بر روی نرخ اجاره روزانه آن ها داشته و طرفداران خاص خود را هم دارند. ویلاهای استخردار ساحلی از نرخ اجاره روزانه به مراتب کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردار هستند و همچنین در نظر داشته باشید تعداد محدودی ویلای استخردار در چالوس وجود دارد که علاوه بر برخورداری از استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه امکانات جذاب از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و غیره، دارای ساحلی اختصاصی نیز می باشند.

طبیعت گردی در چالوس

همانطور که میدانیم، منطقه جنگلی چالوس باعث محبوبیت بالای این منطقه در میان گردشگران شده و از چالوس، یکی از توریستی ترین و شلوغ ترین شهرهای استان مازندران نیز به شمار می رود. گردشگران همواره با سفر و گشت و گذار در میان طبیعت زیبای چالوس، بهترین خاطرات سفر را برای خود رقم می زنند اما لوکس ویلا پیشنهاد می کند به دلیل اینکه چالوس منطقه ای مملو از جاهای دیدنی بوده و هرکدام هم از جذابیت های خاصی برخوردار هستند، در طول سفری چند روزه تنها از معروف ترین آن ها بازدید کنند.

به جرات می توان در میان جاهای دیدنی چالوس، آبشار اکاپل، پل زغال، پارک جنگلی فین، دریاچه ولشت، منطقه شکار ممنوع سیاه بیشه، ساحل رادیو دریا و غار یخ مراد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بی شک خاطرات شیرینی را از طبیعت گردی در این شهر زیبا و سرسبز رقم خواهد خورد.

سوالات متداول

شروع قیمت اجاره ویلا در چالوس از شبی 700 هزار تومان و قیمت اجاره سوئیت در چالوس از شبی 420 هزار تومان می باشد.

چون وبسایت لوکس ویلا دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری بوده و تمامی ویلاهای اجاره ای در چالوس را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه ها را که با بودجه و سلیقه مسافران تناسب دارند را به شما پیشنهاد می دهد.

برای اجاره ویلا در چالوس تنها کافی است وارد سایت لوکس ویلا و صفحه ویلاهای چالوس شده و پس از انتخاب ویلای مورد نظر خود، با شماره درج شده در زیر آگهی تماس حاصل نموده و به راحتی ویلای مد نظر خود را رزرو نمایید.

اجاره ویلا استخردار چالوس جزء پرطرفدارترین اقامتگاه ها به شمار می آیند.

برای اجاره و سوئیت در چالوس داشتن همراه داشتن حداقل یم مدرک شناسایی همچون کارت ملی، شناسنامه یا گواهی نامه الزامی می باشد.