به نام خدا

قوانین و شرایط استفاده از خدمات لوکس ویلا

 

تعاریف و اصطلاحات

اقامتگاه : به تمامی واحدهای اقامتی مجاز اعم از ویلا ، آپارتمان ، کلبه چوبی ، شله و هتل که در لوکس ویلا ثبت شده اند ، اقامتگاه گفته می شود .

میهمان (مسافر) : فرد یا افرادی که قصد اقامت در اقامتگاه را دارند و درخواست خود را از طریق لوکس ویلا ثبت می کنند .

میزبان : شخصیتی حقیقی و یا حقوقی که اقامتگاه را به واسطه لوکس ویلا در اختیار میهمان قرار می دهد .

مالک : شخص حقیقی یا حقوقی که صاحب اقامتگاه می باشد .

قوانین و مقررات

کاربر با ثبت نام و یا اجاره اقامتگاه  از طریق تماس با کارشناسان و یا رزرو از وب سایت لوکس ویلا ، می پذیرد که قوانین و مقررات لوکس ویلا را به طور کامل مطالعه کرده است . در صورت تغییر در قوانین لوکس ویلا ، همین صفحه به روزرسانی و منتشر میگردد .

مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در لوکس ویلا انجام می‌شود به عهده کاربر است.

در برخی شرایط ممکن است برای استفاده از خدمات، از کاربر درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی را در اختیار لوکس ویلا قرار ندهد، لوکس ویلا می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارایه خدمات به وی خودداری کند.

کاربر می‌پذیرد که لوکس ویلا ارایه دهنده خدمات اقامتی نیست و تنها یک بستر اینترنتی برای ارتباط میان میزبانان و مهمانان جهت توافق به انجام یک اقامت است.

چنانچه لوکس ویلا به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر (میزبان/مهمان) ممکن است برای شرکت یا سایر کاربران مطلوب نباشد و یا موجب بروز مشکل شود، حق حذف دسترسی کاربر مذکور به لوکس ویلا را دارد

رزرو اقامتگاه و هر گونه عملیاتی تحت عنوان خرید از وب‌سایت لوکس ویلا شامل قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هر گونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اطلاعات شخصی کاربران در پلتفرم لوکس ویلا کاملاً محرمانه است. لوکس ویلا تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌بندد لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی مسافران، کاربر باید متعهد شود تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در وب‌‌سایت نبوده .

هر نوع کنسلی از طرف مسافر، مطابق قوانین، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا‌بر تعداد شب‌های اقامت متفاوت است.

قوانین و مقررات کنسلی

لوکس ویلا نیز همانند دیگر سایت‌های معرفی اقامتگاه دارای قوانین و مقرراتی‌ست که در آن‌ها حداکثر منفعت میهمان و میزبان رعایت شده است. یکی از این قوانین، کنسلی است که به طور کلی در ۶ بند خلاصه شده است.

  • تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
  • کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
  • در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
  • در ایام پیک، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
  • رزروهای مربوط به ایام عید نوروز تنها تا 15 اسفند امکان کنسلی دارند و پس از آن عودت مبلغ تنها با موافقت میزبان ممکن است

 

 

قوانین و مقررات میهمان

تنها افرادی که بالای ۱۸ سال سن و دارای هویت مشخص و ایرانی دارند، می‌توانند از خدمات وب سایت لوکس ویلا استفاده کنند.

هر فرد به عنوان مسافر تنها می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد.

مسافر متحد می‌شود که اطلاعات حساب خود از جمله نام کاربری و رمز عبور را محفوظ نگه‌دارد و در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات، در سریع‌ترین زمان ممکن موضوع را به شرکت اطلاع دهد.

بنا بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، مسافر نمی‌تواند ادوات غیر‌مجاز مانند مشروبات الکلی، سلاح گرم و سرد، مواد مخدر، حیوان خانگی و وسایلی از جمله مواد منفجره، محترقه، سمی و خطرناک، بد بو و بیماری زا و بسته‌ها حجیم و بزرگ همراه خود داشته باشد.

مسافر متعهد می‌شود در طول اقامت خود تنها در شرایط ضروری از اطلاعات میزبان استفاده نماید و این امر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورت هر گونه تخریب محل اقامت به صورت عمد یا غیر عمد، میهمان مسئول جبران خسارت مربوطه است.

اگر مسافر به هر دلیلی نتوانست در تاریخ مورد نظر به واحد مربوطه مراجعه کند یا کنسلی صورت نگرفت وجه پرداخت شده، به‌هیچ‌وجه پس داده نخواهد‌شد و میزبان متعهد می‌شود تا ۲۴ ساعت واحد مربوطه را خالی نگه دارد.

مسافر متعهد می‌شود که تعداد همراهان خود را به طور دقیق و پیش از رزرو قطعی اعلام کند. در صورتی که تعداد مسافرین حاضر با اعلام شده تطابق نداشته باشد، صاحب‌خانه می‌تواند مسافرین را رد کند یا مبلغی را تحت عنوان «نفر اضافه» دریافت کند.

هنگام ثبت‌‌نام و رزرو، نام مسافر باید فارسی با نگارش صحیح نوشته شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی وجود ندارد و لوکس ویلا ، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌ بر‌عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر باید رزرو را کنسل و مجدداً ثبت‌نام کند.

در صورت عدم تطابق نام میهمان در واچر (تاییدیه رزرو اقامتگاه) و کارت شناسایی فرد مربوطه، میهمان پذیرش نخواهد شد.

پس‌از تایید اقامتگاه و پرداخت وجه، رزرو قطعی شده و اطلاعات رزرو برای کاربر پیامک می‌شود.

هنگام مراجعه به واحد مورد نظر ارائه کارت شناسایی و مدارک محرمیت الزامی است.

مسافر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌‌سایت لوکس ویلا اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت

زمان تحویل اقامتگاه به میهمان ساعت 14 و همچنین زمان خروج مسافر ساعت 12 می باشد .

قوانین و مقررات میزبان

میزبان متحد می‌شود که اطلاعات واحد مربوطه با امکانات و تجهیزات مورد نظر در سایت مطابقت داشته و در صورت عدم تطابق جریمه خواهد شد.

میزبان حق تغییر قیمت رزرو، دست بردن در بند‌های قرارداد رزرو به هر طریق و هر شکل، دریافت کمیسیون بیشتر، پورسانت و فروش مجدد رزرو با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.

میزبان موظف به حفظ اسرار شرکت است و حق هیچ‌گونه تبادل اطلاعات با افراد دیگر، علی‌الخصوص مسافر را ندارد. در صورت نشر هر‌گونه اطلاعات در حیطه‌ی فعالیت لوکس ویلا از جانب صاحب‌خانه، همکاری وب‌سایت لوکس ویلا با وی لغو خواهد شد.

میزبان متعهد می‌شود در طول اقامت خود تنها در شرایط ضروری از اطلاعات میهمان استفاده نماید و این امر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

قوانین اقامتگاه

میزبان متعهد میشود که تمام اطلاعات ورودی به سایت صحت داشته و با قوانین محلی و شرایط صاحب خانه، ملک مشترک، آپارتمانی و غیره مغایرتی نخواهد داشت.

امکان تغییر قیمت پس از رزرو توسط میهمان وجود ندارد.

اقامتگاه باید امکانات و استاندارد های دسترسی، بهداشتی و امنیتی را داشته باشد.

سایت این امکان را در اختیار میزبانان میگذارد تا عکس هایی از ملک خود را به اشتراک بگذارند. این تصاویر برای معرفی هرچه بهتر اقامتگاه بوده.

اطلاعات ورودی توسط میزبان بعد از بررسی کارشناسان لوکس ویلا در سایت انتشار داده میشود.

میزبان و یا نماینده ی رسمی او متعهد به تحویل ملک به میهمان بوده و در غیر این صورت لوکس ویلا مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

میهمان موظف است تا اقامتگاه را در زمان مقرر تحویل داده و در غیر این صورت میزبان میتواند از مراحل قانونی اقدام به تخلیه ملک کند و شامل جریمه برای میهمان نیز خواهد شد .

در صورت عدم مراجعه میهمان در زمان رزرو شده هیچگونه مبلغی بازگردانده نمیشود و در طول زمان رزرو اقامتگاه برای ایشان خالی نگه داشته میشود.

سلب مسئولیت

مجموعه لوکس ویلا هیچگونه مسئولیتی در قبال سابقه اعضا ندارد و هیچ تعهدی در پیشبرد اقامت در سلامت و امنیت کامل را ندارد.

مجموعه لوکس ویلا بدین وسیله خود را از قبول هرگونه مسئولیتی در قبال خسارات، کیفیت اقامتگاه، میزبان، میهمان، صداقت در خدمات و اعتماد طرفین مبرا میسازد.

سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال روابط و تعاملات کاربران بعد از آشنایی نداشته و صرفا رابط بین میهمان و میزبان میباشد.

نبایدها

میهمان و میزبان نباید تحت هیچ شرایطی قوانین جمهوری اسلامی ایران را زیر پا بگذارند.

کاربران نباید برای تبلیغ و منافع شخصی و اهداف دیگری از سایت استفاده کنند.

کاربران نباید از اطلاعات شخص دیگری استفاده کنند.

حساب کاربری هر شخصی تنها متعلق به خود فرد بوده و استفاده از حساب دیگران مجاز نیست.

کاربران نباید تلاشی برای تخریب، جعل یا رخنه در سایت داشته باشند.

همکاری در موارد بالا و یا تشویق شخص ثالث برای آنها مورد پیگیری قانونی قرار میگیرد.

مجموعه لوکس ویلا حق بررسی و تحقیق تمامی موارد را تا بالاترین مراحل قانونی دارد.