اجاره ویلا و سوئیت در کیش

نمایش 9 24 36

اجاره پنت هاوس در دامون کیش D118

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خواب
12نفر
3تخت

آپارتمان مبله در دهکده ساحلی D119

۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان ساحلی در کیش D113

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

سوئیت ارزان در شهرک صدف D112

۳۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان ویو به دریا در کیش D107

۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
8نفر
2تخت

آپارتمان شیک ارزان در کیش D106

۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان مبله ارزان در کیش D105

۵۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره پنت هاوس در کیش D104

۵۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
9نفر
2تخت

اجاره ویلا در شهرک صدف کیش D102

۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا ساحلی در کیش D101

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
7نفر
2تخت

آپارتمان 3 خواب فول فرنیش D269

۹۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
7نفر
3 تخت

اجاره سوئیت مبله تک خواب D268

۴۴۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1 خوابه
3نفر
1 تخت

آپارتمان روزانه در کیش D267

۴۴۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1 خوابه
3نفر
1 تخت

اجاره سوئیت روزانه در کیش D266

۳۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1 خوابه
3نفر
1 تخت

آپارتمان مبله فول امکانات D265

۳۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1 خوابه
3نفر
1 تخت

سوئیت تک خواب در صدف D264

۷۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1 خوابه
3نفر
1 تخت

واحد 2 خواب در کیش D261

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
5نفر
2 تخت

اجاره سوئیت تمیز در کیش D259

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1 تخت

آپارتمان 3 خوابه با امکانات D258

۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
7نفر
3 تخت

واحد مبله در دهکده ساحلی کیش D257

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
5نفر
2تخت

سوئیت ارزان در کیش D256

۶۹۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
2نفر
1تخت

کیش، جزیره‌ای زیبا و دیدنی در جنوب ایران است و سفر به ین جزیره می‌تواند یکی از بهترین سفرهای شما باشد. آب و هوای فوق العاده، اکسیژن خالص و مناظری زیبا به همراه تفریحات آبی در آب‌های زلال خلیج فارس؛ همگی جزیی از سفر شما خواهند بود. جزیره‌ی کیش و آسمان آبی و پاک این منطقه، حس زندگی سرشار از خوشی و لذت را در شما زنده خواهد کرد. با هم سفری مجازی به کیش داشته باشیم و به معرفی این جزیره بپردازیم.

اجاره ویلا در کیش

درصد قابل توجهی از گردشگران برای در سفر به کیش، برای اقامت به سراغ هتل های مختلف می روند تا با پرداخت هزینه های گزاف، در هتل هایی با امکانات مطلوب و صد البته، قوانین خاص آن ها، سفر خود را در این هتل ها سپری کنند. همواره گردشگران بودجه مشخصی را برای سفر در نظر گرفته اند و بخش قابل توجهی از این بودجه صرف اقامت در هتل شده و لطف این موضوع، شاید گردشگران نتوانند آنطور که میخواستند به گشت و گذار در جزیره پرداخت و در میان مراکز خرید کیش، بهترین سوغاتی هایی که میخواستند را تهیه کنند.

اگر میخواهید هزینه به مراتب کمتری برای اقامت در کیش پرداخت کنید و همچنین می خواهید در اقامتگاه هایی دربست و با امکانات مطلوب باشید، پیشنهاد می کنیم به سراغ اجاره ویلا ارزان در کیش بروید. در نقاط مختلف جزیره، ویلاها، سوئیت ها و حتی پنت هاوس های مختلفی وجود دارد که با توجه به امکانات و موقعیت، از نرخ اجاره روزانه متفاوتی برخوردار هستند. همچنین خوب است بدانید در میان ویلاها، اقامتگاه های دارای استخر روباز و یا سرپوشیده نیز وجود دارد. لازم به ذکر است اکثر ویلاها و سوئیت های کیش در مناطق معروفی همچون دامون ساحلی ( برای گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا ساحلی در کیش هستند)، شهرک صدف، نوبنیاد یا میرمهنا قرار دارند.

اجاره روزانه ویلا در دامون ساحلی کیش

مجموعه دامون ساحلی کیش یکی از مجموعه های مسکونی کیش است که از بهترین چشم اندازهای دریا را ارائه می دهد. در مجموعه دامون سرمایه گذاران زیادی برج ها، ویلاها و واحدهای مسکونی مختلفی ساخته اند تا گردشگران با اقامت در این واحدها، منظره زیبایی از طلوع و غروب خوردشید در منطقه‌ای سبز را داشته باشند.

در روزهایی که اکثر مردم برای اقامت در کیش به سراغ هتل ها می روند تا هم شلوغی هتل را تحمل کنند و هم هزینه های گزافی را برای اقامت پرداخت کنند، شما می توانید با هزینه بسیار کمتری به سراغ اجاره ویلا در دامون ساحلی کیش بروید تا هم از شلوغی شهر و هتل ها به دور باشید، هم از فضای دنج و سبز شهرک لذت ببرید و هم آرامش بی نظیری را هم در این جزیره تجربه کنید. در دامون ساحلی کیش، برای هر سلیقه و بودجه ای هم آپارتمان به صورت روزانه اجاره داده می شود، هم ویلاهای عادی و استخردار و هم واحدهای لوکس هرچند در دوران پیک سفر به کیش، تمامی این واحدها به سرعت اجاره داده می شوند.

اجاره پنت هاوس در کیش

برای تجربه اقامتی لوکس در کیش، می توانید هم به سراغ لوکس ترین هتل های کیش مانند هتل داریوش، هتل شایان، هتل پارمیس، هتل گاردینا و غیره بروید که هزینه های بسیار زیادی برای هرشب اقامت دریافت می کنند و در روزهای شلوغ جزیره هم افراد زیادی در این هتل ها اقامت می کنند و یا می توانید به سراغ اجاره پنت هاوس لاکچری در کیش بروید که تجربه بی نظیری را ارائه می دهند.

پنت هاوس های کیش اقامتگاهی خاص هستند که ارزش هزینه ای که بابتش پرداخت می کنید را دارد. با اجاره پنت هاوس لوکس در کیش شما می توانید از مکانی اقامت کنید که بهترین چشم انداز دریا، طلوع و غروب خورشید را ارائه می دهند و امکانات  بی نظیری مانند استخرهای روباز و سرپوشیده، حیاط بزرگ با درختان و گل ها زیبا، سالن بدنسازی، میز بیلیارد، سونا و جکوزی دارند هرچند تعداد اندکی پنت هاوس در کیش وجود دارد که استخر شیشه واقع در طبقات بالا داشته و می تواند طلوع یا غروب آفتاب را در داخل استخر تماشا کنید و لذت ببرید. بخاطر اینکه تعداد پنت هاوس های کیش اندک هستند، پیشنهاد می کنیم چندین روز قبل از تاریخ سفر خود نسبت به رزرو آن ها اقدام فرمایید.

اجاره سوئیت در کیش

امروزه در کیش شاهده حضور صدها هتل لوکس و دیدنی هستیم. هتل هایی با نماهای خاص و بینظیر، هتل هایی با امکانات منحصر به فرد و همچنین هتل هایی که بسیار بزرگ بوده و در خود مجموعه کاملی از خدمات و امکانات رفاهی را جای داده اند. اما شاید هرکسی نخواهد هزینه بسیار گزافی را برای اقامت در کیش پرداخته و از طرفی هم به سراغ هتل های 3 ستاره و یا 2 ستاره نیز نمی خواهد برود.

لوکس ویلا، اجاره سوئیت مبله در کیش را برای این دسته از گردشگران پیشنهاد می کند. در کیش علاوه بر هتل، ویلاهای عادی، لوکس و استخردار، آپارتمان مبله، پنت هاوس و سوئیت نیز برای اجاره وجود دارد که قیمت های بسیار مناسب داشته و گردشگران با اجاره این اقامتگاه ها، از شلوغی هتل ها و قوانین سختگیرانه آن ها نیز به دور خواهند بود. سوئیت های کیش، در مناطق معروف جزیره مانند شهرک های صدف، نوبنیاد و دامون ساحلی قرار دارند. در نظر داشته باشید اگر قصد اجاره سوئیت در دامون ساحلی کیش را دارید خوب است بدانید به دلیل اینکه دامون ساحلی یکی از مناطق معروف جزیره به حساب می آید، قیمت اجاره سوئیت ها به مراتب بالاتر از سایر نقاط جزیره است.

اجاره آپارتمان مبله در کیش

گردشگران همواره برای اقامت در کیش، می توانند با پرداخت هزینه های گزاف، در  هتل های مختلف جزیره اقامت داشته باشند. هتل های کیش درکنار هزینه های گزافی که از گردشگران می گیرند، امکانات و خدمات مطلوبی هم ارائه می دهند و همچنین، قوانین خاص خود را هم دارند. اما در میان گردشگران کیش، افرادی هم هستند که ترجیح می دهند هزینه  کمتری برای اقامت در این جزیره پرداخت کنند و یا نمی خواهند بودجه مورد نظر را صرف اقامت در هتل پرداخت کنند لذا این دسته از گردشگران به سراغ اجاره روزانه خانه، ویلا یا آپارتمان مبله در کیش می روند.

اگر قصد اجاره روزانه آپارتمان در کیش را دارید خوب است بدانید آپارتمان مبله های این جزیره که به صورت روزانه به گردشگران اجاره داده می شوند اکثراً در مناطق معروف کیش از جمله دامون ساحلی، بلوار صدف، میرمهنا یا غیره قرار دارند و همچنین به شما گردشگران عزیز پیشنهاد می کنیم برای اجاره روزانه منزل در کیش به سراغ آپارتمان مبله هایی بروید که واحد، در طبقات بالا قرار دارد چراکه از چشم انداز بسیار زیبا دریا و جزیره برخوردار خواهید شد.

اجاره ویلا استخردار در کیش

در میان اقامتگاه های مختلف در کیش، اکثر گردشگران به سراغ اجاره ویلا می روند و یا برای کاهش هزینه های اقامت، به سراغ خانه ها و آپارتمان مبله هایی که به صورت روزانه اجاره داده می شوند اما اگر شما هم به دنبال اجاره روزانه ویلا استخردار در کیش هستید، خوب است بدانید در کیش هم همانند اکثر شهرهای ایران، تنوعی از ویلاهای مختلف با امکاناتی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده وجود  دارد که با توجه به امکانات و موقعیت، از قیمت های متفاوتی هم برخوردار هستند.

گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا با استخر در کیش هستند خوب است بدانند اکثر ویلاهای استخردار کیش در مناطق معروفی همچون دامون ساحلی، شهرک صدف و میرمهنا واقع شده اند و این ویلاهای استخردار در فصل بهار و تابستان جزء پرطرفدارترین ویلاها در میان گردشگران بوده و همچنین خوب است بدانید برای اجاره آن ها در فصل تابستان پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا استخردار در کیش از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. لازم به ذکر است برای اجاره این دسته از اقامتگاه های کیش این نکته را در نظر داشته باشید در روزهای عادی هفته، این ویلاها پایین ترین قیمت خود را دارند که این رقم اجاره روزانه طی روزهای آخر هفته افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا در شهرک صدف کیش

شهرک صدف کیش یکی از محبوب ترین و بهترین مناطق جزیره برای اجاره ویلا و اقامت است و همواره تقاضا برای اجاره اقامتگاه در این شهرک از سایر مناطق جزیره به مراتب بیشتر می باشد چراکه شهرک صدف کیش، به خوبی در میان گردشگران شناخته شده و به لطف تنوعی از اقامتگاه های مختلف، پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای هم می باشد.

شهرک صدف کیش در شرق این جزیره و نزدیک به فرودگاه قرار دارد و گردشگرانی که به دنبال اقامت در این شهرک هستند، در صورتیکه میخواهند هزینه به مراتب کمتری بری اجاره روزانه ویلا پرداخت کنند می توانند میان تنوعی از انواع سوئیت های یک خوابه و دو خوابه خوش قیمت با امکانات مطلوب، بهترین را انتخاب کنند.

همچنین اکثر اقامتگاه های شهرک صدف کیش، آپارتمان های مبله هستند که از نرخ اجاره روزانه قابل توجهی به لطف تقاضای بالا برخوردار بوده و در کنار آن، امکانات خوبی هم دارند که شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، سیستم های صوتی و غیره می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در شهرک صدف کیش هستید، به سراغ آپارتمان های واقع در طبقات بالا بروید تا از چشم انداز زیبا، لذت ببرید. لازم به ذکر است در میان جاهای دیدنی کیش، مرکز خرید مروارید نزدیک ترین مرکز خرید به این شهرک می باشد.

اجاره ویلا ساحلی در کیش

سواحل جزیره زیبا و مرجانی کیش، از نظر چشم اندازهای طبیعی و نیز تفریحات ساحلی بسیار غنی و ارزشمند می باشند. از آنجا خاک مناطق ساحلی کیش، مرجانی هستند، این مناطق رنگ نقره ای زیبایی گرفته اند و در پرتوی خورشید می درخشند. همین مرجان ها باعث شده اند که آب دریای ساحلی کیش بسیار زلال بوده و شما می توانید کف دریا را به راحتی ببینید. چرا که این مرجان ها، موجب تصفیه آب دریا و تمیزی آن می شوند.  کیش نواحی ساحلی زیادی همچون ساحل میرمهنا، ساحل درختان نارگیل، ساحل مرجان، مرد ماهیگیر و نیز ساحل سیمرغ دارد.

توصیفاتی که در بالا ارائه شد، علاوه بر سکوت، آرامش و پاکیزگی فوق العاده هوای ساحل های کیش باعث می شود که بسیاری از مسافران کیش، انتخاب اولشان آن باشد که در طی سفر خود، در ساحل این جزیره زیبا، ویلای دلخواه و مناسبی را اجاره کنند. البته امکان دارد هزینه این ویلاها بالا باشد. بنابراین بسیاری ترجیح می دهند که با اجاره سوئیت ساحلی در کیش، هم از ساحل زیبای کیش بهره مند شوند، هم در بودجه سفر خود صرفه جویی کنند. شما می توانید ویلا یا سوئیت ساحلی دلخواه خود را در این صفحه یافته و سپس با کارشناس یا مشاور آن اقامتگاه تماس گرفته و بر اساس زمان خالی بودن آن، رزرو خود را قطعی کنید.

معرفی بهترین جاهای دیدنی کیش

امروزه، گردشگران کیش را با مراکز خرید لوکس و دیدنی و تفریحات آبی میشناسند و کمتر گردشگری پیدا می شود که از سایر دیدنی های کیش بخصوص جاذبه های تاریخی جزیره بازدید کند. کیش دارای مناطق تاریخی بسیاری است که نشان دهنده آداب و رسوم، فرهنگ و گذشته جزیره می باشد و این بناهای تاریخی شامل شهر حریره، شهر زیر زمینی کاریز که در زمان خود برای تجارت و تامین آب شرب نقش بسیار مهمی داشت، آب انبار دوقلو، موزه مردم شناسی بومیان کیش و غیره هستند.

درکنار جاذبه های تاریخی، مناطق تفریحی مختلفی هم در میان جاهای دیدنی کیش وجود دارد که بازدید از آن ها، خاطرات خوشی را از سفر به این جزیره رقم خواهد زد. این مناطق تفریحی شامل شهربازی کیش، پارک های شهر، ساحلی سیمرغ و آهوان، باغ پرندگان، جزیره هندورابی، اسکله تفریحی و غیره هستند.

سوالات متداول

شروع قیمت اجاره آپارتمان مبله در کیش و اجاره سوئیت در کیش از قیمت 350 هزار تومان می باشد

شهرک صدف و دهکده دامون ساحلی کیش از جمله پرطرفدارترین مناطق اقامتگاهی کیش هستند

جزیره کیش مملو از تفریحات مهیج می باشد . تفریحات آبی جزیره کیش مانند جت اسکی ، قایق های شیشه ای ، جت اسکی ، پاراسل ، شاتل ، غواصی و قایق های تندرو طرفداران بسیاری دارند . همچنین مجتمع سافاری کیش ، پارک آبی کیش و مراکز خرید این جزیره از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرک صدف کیش به دلیل موقعیت مناسب خود و همچنین دارا بودن انواع ویلا ، خانه و سوییت بسیار پرطرفدار است . همچنین به دلیل قرارگیری شهرک صدف در نزدیکی ساحل و مراکز خرید و دسترسی مناسب به خطوط تاکسی می تواند اولین انتخاب شما باشد

لوکس ویلا با سال ها تجربه و داشتن آپارتمان و سوئیت اجاره ای در کیش و پشتیبانی حداکثری می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد