اجاره ویلا و سوئیت در ماسال

نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلبه دربست در سیاهدول ماسال H314

۵۵۰,۰۰۰ تومان
کلبه
1خوابه
10نفر
1تخت

ویلا باغ با حیاط مشاء در ماسال H313

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره سوئیت در روستا مرکیه ماسال H312

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا جنگلی در روستا آهکلان ماسال H311

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا نزدیک جنگل در ماسال H310

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا تک خواب دربست در ماسال H309

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
7نفر
1تخت

ویلا مناسب خانواده در ماسال H308

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

کلبه چوبی در روستا کوچکام ماسال H307

۵۵۰,۰۰۰ تومان
کلبه
1خوابه
10نفر
1تخت

ویلا اجاره ای دربست در ماسال H306

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

اجاره خانه ویلایی در ماسال H305

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا جنگلی در ماسال H304

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره روزانه ویلا در ماسال H303

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
9نفر
2تخت

ویلا در روستا کوچکام ماسال H302

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
9نفر
2تخت

اجاره کلبه جنگلی در وشمه سرا ماسال H301

۴۵۰,۰۰۰ تومان
کلبه
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ويلا در ماسال

ماسال از جمله زيباترين شهرهاى ييلاقى استان گيلان به شمار مى رود كه در كنار كوه هاى تالش واقع شده است. اين ييلاق در فصل هاى نيمه اول سال كه بهترين زمان سفر به طبيعت آن است، هزاران گردشگر را به سمت خود فرا مى خواند. برخى از گردشگرانى كه به ماسال سفر مى كنند ترجيح مى دهند چند روزى را در اين طبيعت زيبا سپرى كنند. از همين رو اين دسته از گردشگران براي اقامت خود در اين شهر ييلاقى بايستى اقامتگاهى را در نظر بگيرند. نخستين نوع اقامتگاهى كه توجه گردشگران را به خود جلب مى كند، ويلاها هستند.

شما هم مى توانيد براى اقامت خود در اين ييلاق مرتفع و زيبا به سراغ اجاره ويلا در ماسال برويد. طبيعت اين شهر شما را ملزم مى سازد بيش از يک روز را به اقامت در آن سپری کنید. شما با اجاره روزانه ویلا در امسال می توانید مدت زمان سفر خود را در اقامتگاهی با کیفیت بگذرانید و خاطرات خوبی از سفر برایتان باقی بماند. برای اجاره ویلا ماسال انواع مختلفی از ویلاهای جنگلی مقابل شما قرار دارند که می توانید مناسب ترین گزینه را برای اقامت خود انتخاب نمایید. جهت اجاره ویلا ارزان در ماسال می‌ توانید از وبسایت لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره سوئیت در ماسال

ماسال شهری پرطرفدار در میان شهرهای استان گیلان است که گردشگران زیادی در طول سال، به خصوص فصل های بهار و تابستان، آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. به همین جهت انواع مختلفی از اقامتگاه ها در این شهر توریستی وجود دارند تا هر گردشگری با هر نوع سلیقه و بودجه بتوانند از اقامت در این شهر بهره مند شوند.

سوئیت ها یکی از انواع اقامتگاه هایی است که در اغلب شهرهای گردشگری وجود دارند ‌و با توجه به امکاناتی که در آن ها موجود است، از قیمت های مناسبی برخوردارند. شما نیز اگر قصد اقامت در اقامتگاهی با قیمت و‌ امکانات مناسب هستید، می توانید به سراغ اجاره سوئیت در ماسال بروید. همچنین برخی از گردشگران در سفر به ماسال ترجیح می دهند اغلب زمان خود را به گردش و تفریح سپری کنند، همین باعث می شود برای اقامت خود به سراغ اجاره سوئیت در ماسال بروند تا هزینه زیادی را برای اقامت خود پرداخت نکنند. چرا که با اجاره سوئیت ماسال می توانید هزینه های اقامتی خود را کاهش دهید. چنانچه به دنبال اجاره سوئیت ارزان در ماسال هستید می توانید در روزهای وسط هفته به این شهر ییلاقی سفر کنید.

اجاره ویلا جنگلی در ماسال

یکی دیگر از انواع ویلاهایی که در بسیاری از شهرهای شمالی وجود دارند ‌و جزء پرطرفدارترین اقامتگاه ها محسوب می شوند، ویلاهای جنگلی می باشند. ویلاهای جنگلی که در فضایی بسیار زیبا و دل انگیز قرار گرفته اند، لذت سفر را برای شما دو‌چندان می کنند. اگر می خواهید به ماسال سفر کنید و برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا در ماسال هستید، می‌ توانید به سراغ اجاره ویلا جنگلی در ماسال بروید و تجربه ای جدید به دست آورید. طبیعت سرسبز و‌ ارتفاع زیاد این شهر ییلاقی باعث شده به راحتی نتوانید از طبیعت آن جدا شوید و سفر خود را به پایان برسانید. لذا برای هر تعداد روزی که بخواهید در این شهر ییلاقی ‌و خوش آب و هوا بمانید، می توانید به سراغ اجاره ویلا جنگلی در ماسال بروید.

اجاره ویلا در ییلاق ماسال

همیشه یکی از مقاصد گردشگری در فصل های بهار و تابستان، مناطق ییلاقی می باشند. از زیباترین ییلاق های شمالی ایران می توان به ییلاق ماسال اشاره نمود که در استان گیلان قرار دارد. این ییلاق در تمام طول سال گردشگران زیادی به سمت خود فرا می خواند. اغلب گردشگران برای اقامت خود در این شهر ییلاقی، ویلاها را انتخاب می کنند. مناطق اطراف شهر ماسال در دسته مناطق ییلاقی جای می گیرند. روستاهای ییلاقی بسیار زیبایی در اطراف ماسال وجود دارند و اگر این روستاها را برای اقامت خود انتخاب کردید، می توانید به سراغ اجاره ویلا در ییلاق ماسال بروید ‌و در این ییلاقات از اقامت خود لذت ببرید. شما برای اجاره ویلا در ییلاق ماسال با انواع ویلاهای لوکس و استخردار مواجه هستید که می توانید ویلای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اگر کمی در ییلاقات ماسال گشتی بزنید، به منطقه آرام، بسیار زیبا، با طراوت و با چشم اندازی حیرت آور مواجه خواهید شد. این منطقه اولسبلنگاه نام داشته و از زیباترین ییلاقات ماسال به شمار می رود. اگر به دنبال منطقه ای به همین زیبایی برای اقامت هستید، می توانید به سراغ اجاره ویلا در اولسبلنگاه بروید تا از زیبایی بی نهایت منطقه بهره مند شوید و‌سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید.