اجاره ویلا نمک آبرود

اجاره ویلا نمک آبرود

اجاره سوئیت نمک آبرود

نمایش 1–21 از 30 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا ارزان قیمت در نمک آبرود N147

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در هچیرود N146

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در حسین آباد N145

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا نمک آبرود استخردار N140

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود N139

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا روزانه در نمک آبرود N131

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

ویلا جنگلی در نمک آبرود N138

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ارزان در نمک آبرود N133

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا با استخر در نمک آبرود N130

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در دریانوردان N129

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا در شهرک خوشامیان N117

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در نمک آبرود N116

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در کیاکلا N112

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در نمک آبرود N110

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا استخردار در نمک آبرود N171

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
6نفر
3تخت

ویلا با استخر و سونا نمک آبرود N170

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
12نفر
4تخت

ویلا فول امکانات با ویو جنگل N169

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا جنگلی در نمک آبرود N167

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا قیمت مناسب در نمک آبرود N166

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در نمک آبرود N165

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

اجاره ویلا در نمک آبرود N164

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نمک آبرود

نمک آبرود در 12 کیلومتری شهر شمالی چالوس، وسعتی به اندازه 750 هکتار دارد. این شهر زیبا را می توان یک منطقه گردشگری چهار فصل دانست. چرا که در هر کدام از فصول سال، طراوت و قشنگی متفاوت و منحصر به فرد خود را دارد. برای رسیدن به این شهر توریستی، باید راهی جاده چالوس شده و از شهر چالوس بگذرید تا به خروجی نمک آبرود برسید. این شهر از دو بخش مسکونی و توریستی تشکیل شده که برای ورود به بخش مسکونی آن، باید هزینه ای بپردازید. در ادامه این متن همراه ما باشید تا با هم به انواع اقامتگاه ها و نقاط دیدنی این شهر، نگاهی بیندازیم.

اجاره ویلا در نمک آبرود

بی شک یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری نمک آبرود، تله کابین آن است که دارای دو خط می باشد. با گذر از این دو خط تله کابین به ارتفاعی می رسید که در آن چشم اندازی جادویی از طبیعت نمک آبرود، در برابر نگاهتان خواهد بود. اما برای اینکه به تجربه این منظره بدیع و ناب برسید، باید قبل از آن، برای خود اقامتگاهی مناسب در این شهر رزرو کنید. با توجه به اینکه نمک آبرود یکی از گردشگر پذیرترین مناطق ایران به شمار می رود، مکان های اقامتی آن از جمله ویلاهایش، دارای بهترین امکانات و شرایط هستند.

این تعداد بالای مسافران و رقابتی که میان ویلاداران برای جذب گردشگر وجود دارد، می تواند خیال شما را از بابت کیفیت بالای این ویلاها راحت کند. شما می توانید پس از اجاره یکی از ویلاهای متنوع نمک آبرود، به کشف جاذبه های طبیعی این منطقه بپردازید. پس از تله کابین نمک آبرود، پل معلق آن به خصوص برای جوان ترها بسیار هیجان بر انگیز و محبوب است. این پل در انتهای مسیر تله کابین نمک آبرود و بر روی قله دیو حمام قرار دارد.

اجاره سوئیت در نمک آبرود

اقامتگاه های نمک آبرود به غیر از ویلا، شامل سوئیت هم می شوند. این سوئیت ها امکانات مختلفی چون تجهیزات آشپزی، سرویس خواب مناسب و همین طور لوازم صوتی تصویری را در خود جای داده اند. با توجه به آن که نمک آبرود آنقدر جاذبه های توریستی دارد که شاید تمام مدت صبح تا شب شما را بگیرد، اقتصادی تر آن است که در بودجه سفر خود هزینه کمتری برای اقامتگاه کنار بگذارید. به جای آن می توانید مبلغ بیشتری را صرف استفاده از امکاناتی مانند تله کابین و یا تفریحات مجتمع تفریحی نمک آبرود کنید. رزرو سوئیت مبله نمک آبرود برای مسافرانی با این نوع نگرش، انتخابی معقول خواهد بود.

اجاره ویلا نمک آبرود لب دریا

محبوب ترین ویلاهایی که در نمک آبرود اجاره داده می شوند، سمت جنگل هستند چراکه اکثر ویلاها در موقعیت مناسبی قرار داشته و دارای استخر هم می باشند تا مردم اقامتی خاطره انگیز را در ویلاهای نمک آبرود سپری کنند. اما عده زیادی هم هستند که ترجیح می دهند ویلایی که اجاره می کنند در نوار ساحلی نمک آبرود قرار داشته باشند تا فاصله به نسبت کمتری را تا دریا طی کنند. ویلاهای ساحلی، قیمت بیشتری نسبت به ویلاهای هم رده خود در سمت جنگل دارند اما از طرفی به دلیل علاقه مردم به طبیعت سبز نمک آبرود، مناطق ساحلی این شهر خلوت تر هستند.

در میان ویلاهای ساحلی نمک آبرود، ویلاهایی هستند که در کنار ساحل ساخته شده اند تا هنگام خارج شدن از ویلا، ساحل در چند قدمی قرار گیرد و همچنین برخی از این ویلاها دارای ساحل اختصاصی نیز هستند که تعداد انگشت شماری از آن ها استخر روباز در ساحل اختصاصی خود دارند. برای اجاره ویلا در نزدیکی دریا این نکته را در نظر داشته باشید تعداد ویلاهای لب دریا بسیار کم بوده و به سرعت رزرو می شوند لذا اگر میخواهید همچین ویلایی را برای سفر خود اجاره کنید، می بایست از روزها قبل نسبت به رزرو آن اقدام فرمائید.

رزرو ویلا در نمک آبرود

به لطف جاذبه های گردشگری، طبیعت بسیار زیبا و دلنشین و همچنین تفریحات هیجان انگیز، همواره در هر موقع از سال بخصوص تعطیلات چند روزه، گردشگران بسیاری راهی شهرک توریستی و تفریحی نمک آبرود می شوند تا علاوه بر اقامت در ویلاهای مختلف شهرک، بهترین خاطرات جذاب و هیجان انگیز سفر به شهرهای شمالی کشور را برای خود ثبت کنند.

اگر قصد اجاره ویلا در نمک آبرود را دارید، با هر بودجه و سلیقه ای می توانید در میان انواع اقامتگاه های منطقه جنگلی شهرک از جمله ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دوبلکس و غیره بهترین را انتخاب کنید و همچنین خوب است بدانید تعداد اندکی ویلا در شمال شهرک توریستی نمک آبرود و نزدیک به ساحل وجود دارد هرچند به سرعت اجاره داده می شوند. لوکس ویلا به گردشگران پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره ویلا در این شهر توریستی و تفریحی را دارید، به دلیل افزایش تقاضا برای اجاره ویلا بخصوص در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو اقمامتگاه در نمک آبرود اقدام کنند.

اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود

شهرک توریستی و مسکونی نمک آبرود، امروزه به لطف تفریحات بی نظیر و جاهای دیدنی جذاب، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است و این موضوع را در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه و عید نوروز به خوبی می توان مشاهده کرد چراکه علاوه بر شلوغی بسیار زیاد شهر، یکی از بزرگترین دغدغه های گردشگران در این ایام، پیدا کردن بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه می باشد.

اگر شما هم درجستجوی ویلایی مناسب در شهرک نمک آبرود را دارید خوب است بدانید همواره برای سفر در این ایام خاص، از یک هفته قبل می بایست نسبت به رزرو ویلا در نمک آبرود اقدام کنید چراکه احتمال روبرو شدن با اتمام ظرفیت ویلاهای خالی در نمک آبرود بسیار زیاد خواهد بود. همچنین خوب است بدانید ویلاهای نمک آبرود چه ویلای عادی و چه ویلای لوکس و با امکانات مختلف، هرچه به تله کابین و شهرک تفریحی تله کابین نمک آبرود نزدیک تر باشند از نرخ قیمت به مراتب بالاتری برخوردار هستند. لازم به ذکر است نرخ اجاره ویلا شهرک نمک آبرود نیز طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته افزایش یافته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود

در میان ویلاهای مختلف نمک آبرود، گردشگران بسیاری هستند که به سراغ ویلاهای استخردار شهرک می روند تا در کنار استخرهای سرپوشیده، از امکانات جذاب ویلاها از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و در ویلاهای دوبلکس از چشم انداز زیبای دریا و جنگل نیز نهایت استفاده را ببرند. از آنجایی که ویلاهای استخردار نمک آبرود طرفداران بسیاری دارد و همواره تقاضا برای اجاره ویلاهای مجهز به استخر بالا می باشد، نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها بوده و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه نیز افزایش خواهد یافت.

اکثر ویلاهای استخردار نمک آبرود در منطقه جنگلی شهر قرار دارند و این ویلاها هرچقدر به مجموعه تله کابین نمک آبرود که به عنوان محبوب ترین منطقه توریستی شهر به شمار میرود نزدیک تر باشند، از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند. لازم به ذکر است به دلیل شرایط و آب و هوای نمک آبرود، اکثر ویلاهای استخردار دارای استخر سرپوشیده هستند که در فصل زمستان تبدیل به استخر آبگرم می شوند.

اجاره آپارتمان مبله در نمک آبرود

همواره گردشگران بسیاری هستند که میخواهند در سفر به نمک آبرود، هزینه به مراتب کمتری برای اقامت پرداخت کرده و بجای ویلا، به جستجوی آپارتمان هایی که روزانه اجاره داده می شوند می روند. در این شهر تفریحی و دیدنی که همواره، گردشگران جذاب ترین و هیجان انگیزترین خاطرات سفر به شمال کشور را برای خود رقم می زنند، تنوعی از آپارتمان های مبله در بخش جنگلی و ساحلی وجود دارد تا هرکس متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه مورد نظر را رزرو کند.

اگر به دنبال آپارتمان مبله هایی هستید که جزء ارزن قیمت ترین اقامتگاه های نمک آبرود باشند، در نظر داشته باشید به دلیل محبوبیت بخش جنگلی شهر، نرخ اجاره آپارتمان مبله در این منطقه به مراتب بیشتر از بخش ساحلی می باشد و از طرفی، همانند سایر اقامتگاه های شهرک، هرچقدر آپارتمان مبله ها به مجموعه تله کابین نمک آبرود نزدیک تر باشند از نرخ اجاره روزانه بالاتری برخوردار هستند. اما اقامت در آپارتمان مبله های بخش ساحلی مزیت هایی همچون  چشم انداز زیبا از دریا، خلوت تر بودن از سایر مناطق و قیمتی ارزان تر دارد.

اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود

هر چند که اغلب سوئیت ها، به صرفه تر هستند، اما باز هم یکی از لذت های سفر به مناطق شمالی ایران، اقامت در ویلاهای متنوع این مناطق، با امکانات جذاب و دلچسب آنها هستند. از میان همه گزینه های اقامتی نمک آبرود، اجاره کلبه جنگلی در نمک آبرود، طرفداران بسیاری دارد. این کلبه ها در جنگل های سرسبز و زیبای نمک آبرود ساخته شده و سکونت در آنها، حس ناب زندگی در دل طبیعت را القا می کند. شما در این کلبه ها با صدای پرندگان از خواب بیدار شده و از پنجره هایی که در میان دیوارهای چوبی قرار گرفته اند، چشم اندازی  رو به درختان افرا و ارس این جنگل ها خواهید داشت.

کلبه های جنگلی برای کسانی به دنبال سفری رومانتیک و نوستالژیک هستند مناسب می باشد. اما اگر تعداد شما زیاد است و خواهان امکانات دیگر ویلا چون حیاط، استخر و یا باربکیو می باشید، حتما ویلاهای جنگلی ما را در نمک آبرود امتحان کنید. شما می توانید در این صفحه با جستجوی عبارت ویلاهای جنگلی، طیف بسیار متنوعی از آنها را با متراژها و امکانات مختلف بیابید.

نگاهی به جاذبه های دیدنی نمک آبرود

از آنجایی که نمک آبرود منطقه ای تفریحی به حساب می آید، مهم ترین هدف گردشگران از سفر به این شهرک تفریحی و توریستی، ثبت خاطرات هیجان انگیز در میان مناطق دیدنی نمک آبرود می باشد. در نمک آبرود تفریحات بی نظیری وجود دارد که تمام آن ها در مجموعه تله کابین نمک آبرود قرار دارند. این تفریحات شامل تله کابین، زیپ لاین، کارتینگ، زمین اسب سواری، تیراندازی و غیره هستند.

نمک آبرود درکنار تفریحات بی نظیری که در بخش جنگلی ارائه می دهد، از ساحل بکر و جذابی هم برخوردار است که برای لذت بردن از آرامش و صدای دلنشین موج ها بسیار جذاب خواهد بود. اما همواره پیشنهاد می کنیم به غیر از تفریحات و جاهای دیدنی منطقه، حتماً نگاهی هم به رستوران ها و کافه های بی نظیر منطقه نیز بیاندازید.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای استخردار در نمک آبرود با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

مجتمع تفریحی نمک ابرود در شهر نمک ابرود قرار گرفته است و از جاده چالوس که بروید بعد از گذشتن از شهرهای عباس آباد و متل قو می توانید تابلوی نمک آبرود و مجتمع تفریحی نمک آبرود را مشاهده کنید

تله کابین نمک آبرود یکی از زیباترین خطوط تله کابین در ایران می باشد که شما را از میان کوه های جنگلی عبور می دهد و به بالاترین نطقه جنگل می رساند

ویلاهای قرار گرفته در داخل شهرک نمک آبرود از جمله پرطرفدارترین ویلاهای این منطقه هستند

نمک آبرود نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

قیمت اجاره ویلا داخل شهرک نمک آبرود وابسته به امکاناتی که دارند از قیمت 250 هزار تومان شروع می شود