اجاره ویلا فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره کلبه جنگلی در فیلبند

اجاره ویلا در سنگچال

مشاهده همه 20 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا لوکس در فیلبند W124

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

سوئیت فول امکانات در فیلبند W123

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

سوئیت ارزان در فیلبند W122

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره سوئیت ارزان در سنگچال W121

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
4تخت

ویلا ارزان قیمت در فیلبند W120

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره کلبه چوبی در فیلبند W119

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
0خوابه
4نفر
0تخت

ویلا دربست در فیلبند W108

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا نوساز در فیلبند W114

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان با ویو کل فیلبند W107

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا در فیلبند با ویو W113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

ویلا تراس دار در فیلبند W106

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
7نفر
1تخت

آپارتمان مبله در فیلبند W112

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا در روستای فیلبند W111

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا در جاده فیلبند W105

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
7نفر
1تخت

ویلا در فیلبند W110

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

آپارتمان روزانه در فیلبند W109

۲۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا در سنگچال W104

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

ویلا در پیوک W102

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان مبله در فیلبند W103

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
12نفر
1تخت

اجاره ویلا در فیلبند W101

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره خانه روستایی و کلبه چوبی در فیلبند بسیار مورد استقبال مسافران قرار گرفته است. چشمان خود را ببندید و تصور کنید صحنه ای را که صبح زود از خواب بیدار شدید، در کلبه را باز می کنید و با منظره گله اسب های وحشی که آزادانه در حال دویدن هستند رو به رو می شوید و در مقابل خود لعزش موج گونه ابرها را میبینید که از میان شما عبور می کنند. آیا می خواهید این حس را تجربه کنید؟ همین حالا برای رزرو و اجاره روزانه ویلا در فیلبند با کارشناسان ما در تماس باشید.

اکثر گردشگرانی که به فیلبند سفر می کنند در صورتیکه قصد اقامتی چند روزه را داشته باشند، با خود چادرهای مسافرتی به همراه میبرند چراکه از نظر گردشگران، اقامت در چادرهای مسافرتی بر روی زمین سرسبز در آب و هوای دلنشین منطقه بسیار لذت بخش خواهد بود اما در صورتیکه به دنبال اقامتگاه در این منطقه هستید همواره در نظر داشته باشید تعداد اقامتگاه های فیلبند که به صورت روزانه اجاره داده می شوند بسیار محدود بوده و تمامی آن ها در روزهای خوش آب و هوای منطقه، به سرعت رزرو می شوند.

اجاره ویلا در سنگچال

سنگچال روستایی در 47 کیلومتری آمل است که جزء شهر آمل به حساب می آید و به لطف طبیعت و جنگل بسیار زیبایش، همواره مقصد سفر بسیاری از طبیعت گردان است. سنگچال جزء ییلاق های پرجمعیت مازندران به حساب می آید که دارای دشت های سرسبز، جنگل های زیبا و چشمه های زلالی است. محله های جوره سر و پیده سر دوتا از معروف ترین محله های روستای سنگچال به حساب می آیند که ویلاهای زیادی در آنها ساخته شده است لذا اگر میخواهید در سنگچال اقامت داشته باشید، پیشنهاد می کنیم به سراغ ویلاهایی بروید که در یکی از این دو محله قرار دارد چراکه چشم انداز بی نظیری از کوه ها و دشت ها را در منطقه ای بکر ارائه می دهند.

لازم به ذکر است روستای سنگچال پایین تر از فیلبند قرار دارد و بعد از گت کلا و فیلبند، سومین منطقه ییلاقی مرتفع در شرق مازندران به حساب می آید اما برخلاف فیلبند، زمستان ها هم سنگچال آماده میزبانی از مسافران بوده و اقامت در این روستا همراه با برف های زمستانی و هوای سرد لذت خاصی خواهد داشت.

اجاره سوئیت ارزان در فیلبند

همانطور که میدانیم، فیلبند منطقه ای ییلاقی با آب و هوای خنک در تابستان و هوایی بسیار سرد در زمستان است بطوریکه در فصل زمستان، اکثر بومی های منطقه به دلیل بارش سنگین برف و سفیدپوش شدن مسیرها، فیلبند را ترک کرده و به مناطق پایین تر مراجعه می کنند.

در فصل تابستان، گردشگران بسیاری عازم فیلبند می شوند تا علاوه بر لذت بردن از طبیعت سرسبز و بکر و هوای دلنشین، پدیده اقیانوس ابرها را هم از نزدیک مشاهده کنند اما همواره اکثر گردشگران در سفر به فیلبند، با خود چادرهای مسافرتی به همراه می برند تا شب را در چادر زندگی کنند. در این روستای سرسبز و دلنشین، تعداد بسیار کمی ویلا و سوئیت وجود دارد که به سرعت اجاره داده می شوند اما در نظر داشته باشید اکثر اقامتگاه های فیلبند از امکانات به مراتب کمتری برخوردار هستند. لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره سوئیت فیلبند را دارید، از حداقل یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو از طریق کارشناسان اقدام کنید.

رزرو ویلا در فیلبند

فیلبند روستایی بسیار خوش آب و هوا و سرسبز در استان مازندران است که در نزدیکی آمل قرار داشته و گردشگران برای دسترسی به این روستا می بایست وارد جاده هراز شوند تا در فاصله 50 کیلومتری آمل، مسیر ورود به روستا را مشاهده کنند. اگر شما هم قصد سفر به فیلبند را دارید همواره خوب است بدانید که اکثر گردشگران برای اقامت در فیلبند با خود چادرهای مسافرتی به همراه می برند یا شب ها را در خودروهای شخصی خود سپری می کنند چراکه اقامت در چادر در هوای بسیار سرد و جذاب فیلبند از جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

اما اگر میخواهید چند روزی را در اقامتگاه های فیلبند بمانید خوب است بدانید تعداد بسیار محدودی ویلا و سوئیت در این منطقه وجود دارد که همواره به سرعت اجاره داده می شوند لذا برای گردشگرانی که قصد اقامت در ویلاها یا سوئیت های فیلبند را دارند می بایست از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر در این روستای جذاب و دیدنی از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنند.

اجاره کلبه در فیلبند

با طبیعت جذاب و زیبای فیلبند آشنا هستیم. منطقه ای سرسبز و بکر که در ارتفاع قابل توجهی از سطح دریا قرار داشته و به لطف این موضوع، آب و هوایی بسیار خنک و دلنشین در روزهای گرم سال بر این منطقه حاکم می باشد اما از طرفی، طی روزهای سرد سال و با شروع شدن فصل پاییز، به لطف بارش سنگین برف و هوای سوزناک، نه تنها هیچ گردشگری وارد این منطقه نمی شود بلکه ساکنان فیلبند هم این روستا را ترک کرده و به مناطق پایین تر می روند.

برای اقامت در فیلبند، اکثر گردشگران با خود چادر به همراه می برند چراکه از نظر آن ها، اقامت در چادرهای مسافرتی بر روی چمن در طبیعت زیبای منطقه بسیار لذت بخش است اما همواره افراد بسیاری هستند که میخواهند در یکی از ویلاها، سوئیت ها یا کلبه های منطقه اقامت داشته باشند. در روستای فیلبند، شاید تعداد قابل توجهی ویلا، سوئیت و کلبه مشاهده کنید اما اکثر این اقامتگاه ها برای ساکنان منطقه بوده و تعداد کمی از آن ها به صورت روزانه اجاره داده می شوند و گردشگران، بیشتر تمایل با اجاره کلبه در فیلبند را دارند.

دیدنی های فیلبند

گردشگرانی که به فیلبند سفر می کنند، همواره با خود چادرهای مسافرتی به همراه می برند تا چند روز در ییلاقات و مناطق سرسبز فیلبند اقامت داشته و از طبیعت زیبای منطقه نهایت لذت را ببرند. در نظر داشته باشید بهترین زمان سفر به فیلبند، از اواسط فصل بهار تا اواخر تابستان است چراکه در نیمه دوم سال، حتی ساکنین فیلبند هم توانایی اقامت در این منطقه را ندارد.

اما درکنار پدیده اقیانوس ابرها و لذت بردن از طبیعت و هوای بی نظیر، خوب است نگاهی هم به جاذبه های دیدنی فیلبند هم بیاندازید. در این روستا بناهای تاریخی امامزاده یحیی و امامزاده قاسم، چشمه لار، جنگل سنگچال و چلاو جزء محبوب ترین جاهای دیدنی به شمار می روند.

سوالات متداول

روستای فیلبند در استان مازندران واقع شده است . برای دسترسی به روستای فیلبند راه های متفاوتی پیش روی شماست . اما بهترین راه برای کسانی که حوصله رانندگی در جاده های خاکی و پرپیچ و خم را ندارند ، بهترین مسیر از سمت جاده بابل است

اقامت در خانه های روستایی و کلبه های چوبی و جنگلی می تواند حس و حال دلنشینی را در شما ایجاد کند . لوکس ویلا این امکان را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما فراهم کرده است

شاید بتوان بهترین فصل سفر به فیلبند را 9 ماهه اول سال دانست . در زمستان اگر به فیلبند سفر می کنید حتما تجهیزات کامل زمستانی به همراه داشته باشید

طبیعت فوق العاده زیبای فیلبند ، ابرهایی که زیر پاهای شما روان هستند و اسب های وحشی که در این منطقه آزادانه می دوند از زیباترین جاذبه های طبیعتگردی ایران هستند

بله . لوکس ویلا امکان اجاره خانه روستایی در فیلبند را برای شما فراهم کرده است