اجاره ویلا و سوئیت در فیلبند

نمایش 1–21 از 37 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلای مبله با ویو ابر فیلبند W139

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
12نفر
2تخت

ویلا چوبی در فیلبندW142

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

خانه روزانه با تراس فیلبند W147

۷۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
8نفر
2تخت

آپارتمان مبله با حیاط زیبا W146

۸۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
15نفر
1تخت

ویلا مبله با تراس شیشه ای فیلبند W145

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
14نفر
1تخت

آپارتمان یک خوابه مبله W138

۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
4نفر
2تخت

آپارتمان نوساز با تراس W136

۷۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
6نفر
3تخت

آپارتمان مبله با ویو اقیانوس ابر W135

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

خانه مبله با تراس فیلبند W134

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

واحد یک خوابه با تراس دلباز W133

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
7نفر
1تخت

آپارتمان دو خوابه با ویو عالی ابر W132

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

آپارتمان روزانه با تراس بزرگ W131

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

آپارتمان دوخوابه فیلبند W130

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
7نفر
2تخت

خانه دو خوابه با تراس W129

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان مبله با ویو اقیانوس ابر W128

۳۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا دربست حیاط دار W127

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

واحد دربست فیلبند W126

۳۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا لوکس در فیلبند W124

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

سوئیت فول امکانات در فیلبند W123

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

سوئیت ارزان در فیلبند W122

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
8نفر
1تخت

اجاره سوئیت ارزان در سنگچال W121

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
4تخت

اجاره ویلا در فیلبند

فیلبند یکی از زیباترین روستاهای استان مازندران است که طبیعت خارق العاده ای را در خود جای داده و باعث شده گردشگران زیادی برای گشت و گذار در طبیعت زیبایش به آن سفر کنند. فیلبند یکی از روستاهایی است که بهترین طبیعت را برای کمپ زدن و برپایی چادر در طبیعت خود فراهم آورده، اما گردشگرانی وجود دارند که برای اقامت خود می خواهند در اقامتگاهی، زمان استراحت خود را سپری کنند و از امکانات مناسبی برخوردار باشند که در این صورت اولین گزینه می تواند اجاره ویلا در فیلبند باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر در فصل های نیمه دوم سال به فیلبند سفر کردید، حتما برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا در فیلبند بروید و از کمپ زدن در طبیعت این روستای ییلاقی صرف نظر کنید. چرا که دمای هوای این منطقه به خصوص در زمستان به شدت کاهش میابد و ممکن است از سرمای هوا آزرده خاطر شوید. حتی می توانید برای هر تعداد روز که بخواهید در این روستا بمانید و از ویلاهایی که به صورت روزانه اجاره داده می شوند استفاده نمایید. در این صورت به سراغ اجاره روزانه ویلا در فیلبند بروید و آن را برای هر تعداد روز که قصد اقامت دارید رزرو کنید. ویلاهایی که در روستای فیلبند وجود دارند، مانند دیگر شهرهای شمالی نبوده و دارای امکانات محدودی می باشدند، لذا قیمت آن ها نیز بسیار مناسب بوده و شما می توانید به راحتی برای اقامت خود، حتی با بودجه ای محدود، اجاره ویلا ارزان در فیلبند را پیدا کنید.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره سوئیت در فیلبند

فیلبند روستایی بسیار زیبا و تماشایی بوده و اغلب گردشگرانی که به این روستا سفر می کنند، قصد کمپ زدن و برپایی چادر در طبیعت آن را دارند. اما در مقابل نیز گردشگرانی هستند که برای اقامت خود می خواهند در جایی اقامت داشته باشند که امکانات رفاهی در اختیار آن ها وجود داشته باشد که در این صورت می توانند به سراغ سوئیت های این روستا بروند و برای هر تعداد روز که بخواهند از اجاره سوئیت در فیلبند استفاده نمایند. همانطور که می دانید، فیلبند روستایی با امکانات محدود بوده و اگر قصد دارید به آن سفر کنید و اجاره سوئیت در فیلبند را برای اقامت خود انتخاب نموده اید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و در میان اقامتگاه های موجود، به سراغ بخش اجاره سوئیت های این روستای زیبا بروید. از آنجایی که فیلبند روستایی ییلاقی بوده و اگر شما فصل سفرتان به این روستا در نیمه دوم سال به خصوص فصل زمستان بود، بهتر است به سراغ اقامتگاهی بروید که از سرمای هوا اذیت نشوید. به دلیل آن که این اقامتگاه ها امکانات و تجهیزات زیادی نداشته، قیمت اقامتگاه ها چندان بالا نبوده و شما می توانید به راحتی به دنبال اجاره سوئیت ارزان در فیلبند بروید و سوئیت مورد نظر خود را اجاره نمایید.

اجاره آپارتمان روزانه در فیلبند

روستای فیلبند مانند بسیاری از دیگر شهرها و روستاهای شمالی کشور، انواع اقامتگاه ها را علاوه بر ویلا مانند خانه و آپارتمان ها را در خود جای داده است. اگر قصد سفر به فیلبند و اجاره اقامتگاه در آن را دارید و نمی خواهید برای اقامت خود هزینه زیادی را بپردازید، می توانید به سراغ اجاره آپارتمان روزانه در فیلبند بروید. در صورتی که اجاره آپارتمان روزانه در فیلبند را برای اقامت خود انتخاب کنید، زندگی شهرنشینی را می توانید در آن ها احساس کنید. چرا که چندین واحد یک الی دو خوابه در یک ساختمان چند طبقه وجود دارند و امکانات اولیه زندگی در آن ها قرار داده شده اند. همچنین خانه هایی در فیلبند برای اجاره وجود دارند که به صورت دربست در اختیار گردشگران قرار داده می شود و شما برای اقامت در این خانه های این روستا، باید به سراغ اجاره روزانه خانه در فیلبند بروید.

اجاره ویلا لاکچری در فیلبند

اجاره ویلا لاکچری در فیلبند

فیلبند به عنوان یکی از رویایی ترین و زیباترین روستاهای ییلاقی استان مازندران شناخته می شود و اغلب گردشگرانی که به این روستای زیبا سفر می کنند، به دلیل زیبا و بکر بودن طبیعت آن ترجیح می دهند به جای اجاره ویلا در فیلبند، به کمپ زدن در طبیعت آن بپردازند. اما در مقابل گردشگرانی هستند که ترجیح می دهند در جای مناسبی اقامت کنند تا بتوانند امکانات اولیه زندگی را در اختیار داشته باشید. از آنجایی که فیلبند روستایی ییلاقی و ساده بوده، خبری از اجاره ویلا لاکچری در فیلبند نیست و اگر ویلایی را در این روستا برای اقامت خود اجاره کنید، با توجه به آن که کمترین امکانات در آن وجود دارد، لاکچری و لوکس محسوب می شوند.

همچنین اگر می خواهید تعداد روزهای زیادی را در این روستا اقامت داشته باشید، بهتر است به سراغ اجاره ویلا لاکچری در فیلبند بروید تا از امکانات بیشتری بهره مند شوید. حتی ویلاهای لاکچری فیلبند از قیمت های بسیار مناسبی برخوردارند و نیازی نیست شما برای اقامت هزینه زیادی را بپردازید. اگر می خواهید برای اقامت خود در این روستا، اقامتگاهی را رزرو نمایید، می توانید با وارد شدن به وبسایت لوکس ویلا و مراجعه به بخش اجاره ویلا در فیلبند، اقامتگاهی را که با سلیقه و بودجه مد نظرتان مطابقت دارد را انتخاب نمایید و با تماس با شماره مربوطه اقدام به رزرو آن کنید.

دیدنی های فیلبند

گردشگرانی که به فیلبند سفر می کنند، همواره با خود چادرهای مسافرتی به همراه می برند تا چند روز در ییلاقات و مناطق سرسبز فیلبند اقامت داشته و از طبیعت زیبای منطقه نهایت لذت را ببرند. در نظر داشته باشید بهترین زمان سفر به فیلبند، از اواسط فصل بهار تا اواخر تابستان است چراکه در نیمه دوم سال، حتی ساکنین فیلبند هم توانایی اقامت در این منطقه را ندارد.

اما درکنار پدیده اقیانوس ابرها و لذت بردن از طبیعت و هوای بی نظیر، خوب است نگاهی هم به جاذبه های دیدنی فیلبند هم بیاندازید. در این روستا بناهای تاریخی امامزاده یحیی و امامزاده قاسم، چشمه لار، جنگل سنگچال و چلاو جزء محبوب ترین جاهای دیدنی به شمار می روند.

سوالات متداول

قیمت اجاره ویلا در فیلبند از شبی 480 هزار تومان بوده و قیمت اجاره سوئیت در فیلبند از 360 هزار تومان آغاز می شود.

فصل های بهار و تابستان از بهترین زمان ها برای اجاره ویلا در فیلبند می باشد؛ چرا که در دیگر فصل های سال که هوای این منطقه رو به سرما می رود، فیلبند خالی از سکنه می شود و کمتر کسی به آن سفر می کند.

برای اجاره ویلا و سوئیت در فیلبند تنها کافی است وارد وبسایت لوکس ویلا شده و سپس وارد صفحه اقامتگاه های روستای فیلبند شوید؛ پس از آن که اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، با شماره پشتیبانی که در زیر آگهی ها درج شده تماس حاصل نمایید و کد ویلای مد نظر خود را در اختیار پشتیبانان قرار داده و به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن، ویلای خود را رزرو کنید.

برای اجاره ویلا در فیلبند، همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی یا گواهینامه الزامی می باشد.