اجاره ویلا فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره کلبه جنگلی در فیلبند

اجاره ویلا در سنگچال

مشاهده همه 20 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

ویلا در فیلبند W110

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا در پیوک W102

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

 

اجاره روزانه ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند و لذت سفری خاطره‌انگیز بر فراز ابرها و دیدن مناظری غیر قابل توصیف را با لوکس ویلا تجربه کنید.

روستای فیلبند ، منطقه ای بر فراز ابرها

روستایی که در بالای کوه ها واقع شده و به ابرها و گله اسب های وحشی خود معروف است . برای رسیدن به روستای زیبای فیلبند کافیست جاده هراز را دنبال کنید و به دو راهی چلاو برسید . جاده چلاو را ادامه دهید تا به یک دو راهی برسید . به روستای سنگچال خوش آمدید . مسیر سنگچال را طی کنید تا به فیلبند برسید . جاده ای خاکی که از اواخر پاییز تا پایان زمستان پوشیده از برف و یخ و مه می باشد .

روستای فیلبند یکی از ییلاق های بسیار زیبای استان مازندران می باشد که آب و هوای کوهستانی این منطقه حتی در روزهای گرم تابستان هم شما را مجبور می کند تا لباس های گرم خود را بپوشید .

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره خانه روستایی و کلبه چوبی در فیلبند بسیار مورد استقبال مسافران قرار گرفته است . چشمان خود را ببندید و تصور کنید صحنه ای را که صبح زود از خواب بیدار شدید ، در کلبه را باز می کنید و با منظره گله اسب های وحشی که آزادانه در حال دویدن هستند رو به رو می شوید و در مقابل خود لعزش موج گونه ابرها را میبینید که از میان شما عبور می کنند . آیا می خواهید این حس را تجربه کنید ؟ همین حالا برای رزرو ویلا در فیلبند و یا رزرو کلبه چوبی در فیلبند به وب سایت لوکس ویلا مراجعه کنید .