اجاره ویلا و سوئیت در ایزدشهر

نمایش 1–21 از 35 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخردار ایزدشهر V133

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
8نفر
1تخت

آپارتمان ساحلی در ایزدشهر V130

۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا استخرسرپوشیده در ایزدشهر V129

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در ایزدشهر V128

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا فول امکانات در ایزدشهر V127

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا باغ ساحلی ایزدشهر V126

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در ایزدشهر V125

۵۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان جنگلی در ایزدشهر V124

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان رو به دریا در ایزدشهر V123

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان شیک در ایزدشهر V121

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
1تخت

ویلا باغ لوکس در ایزدشهر V120

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت در ایزدشهر V115

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا رو به دریا ایزدشهر V114

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در ایزدشهر V113

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لاکچری ایزدشهر V112

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره آپارتمان در شهرک نفت V111

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
4تخت

اجاره آپارتمان مبله در ایزدشهر V110

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در ایزدشهر V109

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی ایزدشهر V108

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا استخردار در شهرک نفت V107

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا جنگلی در شهرک نفت V104

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در ایزدشهر

ایزدشهر، شهری تقریبا کوچک بوده که از شهرهای استان مازندران به شمار می رود و طبیعت بکر و زیبایی را در خود جای داده است. ایزدشهر همواره از دیرباز تا کنون یکی از مقاصد گردشگری خطه شمال کشور می باشد و گردشگران زیادی آن را برای سفر انتخاب می کنند. ایزدشهر نیز همانند بسیاری از شهرهای دیگر استان مازندران دارای منطقه ساحلی و منطقه جنگلی می باشد. اگر قصد سفر به این شهر گردشگری و بازدید از جاهای دیدنی آن را دارید بهتر است اقامتگاه مناسبی را پیش از سفر، برای اقامت خود رزرو نمایید. اجاره ویلا در ایزدشهر به شکل های گوناگون بوده که یکی از بهترین روش های آن، به صورت آنلاین می باشد.

یکی از گزینه هایی که اغلب گردشگران به دنبال آن هستند، ویلاهایی می باشند که در این شهر برای اجاره به مسافران در نظر گرفته شده اند. از همین رو گردشگران زیادی برای اقامت خود اجاره ویلا در ایزدشهر را انتخاب می کنند. منطقه جنگلی این شهر برای اقامت دارای طرفداران بیشتری نسبت به منطقه ساحلی آن می باشد. بنابراین اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در ایزدشهر هستید، بهتر است به سراغ ویلاهای مناطق ساحلی این شهر زیبا بروید. جهت اجاره ویلا روزانه در ایزدشهر می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و اقامتگاه مورد نظر خود را از میان تنوع بالایی از اقامتگاه ها انتخاب نمایید و رزرو کنید.

اجاره سوئیت در ایزدشهر

یکی از گزینه های اقامتی که در شهر زیبای ایزدشهر برای اقامت گردشگرانی که اقامتگاه را تنها برای استراحت و شب خوابی می خواهند اجاره کنند، اجاره سوئیت در ایزدشهر می باشد. در تمام مناطق این شهر سوئیت هایی وجود دارند که یکی از پرطرفدارترین آن هاسوئیت های ساحلی می باشند که با انتخاب گزینه اجاره سوئیت در ایزدشهر می توانید علاوه بر اقامتی خوش در نزدیکی ساحل، هزینه اقامتی خود را کاهش دهید. این سوئیت ها در فاصله چند قدمی ساحل زیبای ایزدشهر قرار دارند که شما با اجاره و اقامت در آن ها می توانید در زمان بسیار کوتاهی خود را به ساحل و دریای زیبای خزر برسانید. به خصوص این که می توانید به راحتی طلوع و غروب خورشید را از نزدیک تماشا کنید.

همچنین با اقامت در این سوئیت ها می توانید چشم انداز بسیار زیبایی به مناطق اطراف و ساحل دریای خزر داشته باشید. اجاره سوئیت در ایزدشهر به علت داشتن قیمت مناسب، دارای متقاضیان زیادی می باشند. این نوع سوئیت ها دارای قیمت های بالاتری نسبت به سوئیت های دیگر مناطق این شهر بوده و اگر شما به دنبال اجاره سوئیت ارزان در ایزدشهر هستید، بهتر است به سراغ سوئیت هایی که در مناطق دیگر و دور تر از ساحل این شهر هستند بروید.

اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر

اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر

همانطور که گفته شد ایزدشهر یکی از شهرهای استان مازندران بوده و دارای منطقه ساحلی و منطقه جنگلی می باشد. اما به علت وجود شالیزارهایی که در منطقه جنگلی آن هستند، هوای این منطقه به خصوص در تابستان ها گرم و شرجی بوده و در مقابل تقاضا برای اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر در فصل های گرم سال بیشتر از منطقه جنگلی می باشد. اغلب گردشگرانی که در فصل های تابستان به ایزدشهر سفر می کنند به سراغ اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر می روند. از همین رو در فصل های گرم سال تقاضا برای اجاره ویلا در این منطقه بالا بوده و قیمت ها نیز به تبع بالاتر می رود.

برای اجاره ویلا در ایزدشهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد که شامل ویلاهای استخردار، ویلاهای معمولی و ویلاهای لوکس می باشند که می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را برای خود اجاره کنید. اگر بخواهید برای اقامت خود از اجاره ویلا ساحلی در این شهر استفاده کنید، می توانید در کمترین زمان خود را به ساحل زیبای ایزدشهر برسانید. همچنین چشم انداز بسیار زیبا و دیدنی از ساحل مقابل شما قرار دارد.

اجاره ویلا در شهرک های ایزدشهر

اجاره ویلا در شهرک های ایزدشهر

همانطور که پیش تر گفتیم، در مناطق مختلف ایزدشهر انواع ویلاها و اقامتگاه ها وجود دارند که گردشگران با کمبود اقامتگاه مواجه نمی شوند. یکی از مناطقی که گردشگران برای اقامت به سراغ آن ها می روند، شهرک های ایزدشهر می باشند. اجاره ویلا در شهرک های ایزدشهر ملزم به پرداخت هزینه ای بالاتر از دیگر مناطق این شهر می باشد. ایزدشهر دارای شهرک های مختلفی است که یکی از آن ها شهرک پزشکان است. در زمان های گذشته تنها پزشکان در این شهرک می توانستند ویلا خریداری کنند و از همین رو شهرک پزشکان نامگذاری شد. اما امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری، اجاره ویلا در شهرک پزشکان ایزدشهر برای همگان امکان پذیر بوده اما دارای قیمت های بالایی هستند.

این شهرک دارای امکاناتی همچون نگهبانی شبانه روزی و ساحل اختصاصی بوده و به همین علت اجاره ویلا در شهرک ایزدشهر باعث شده قیمتت اجاره آن ها بیشتر از دیگر مناطق باشد. از دیگر شهرک های ایزدشهر می توان به آکام شهر اشاره کرد که دارای ویلاهای مناسبی می باشد و همچنین قیمت اجاره ویلا در آکام شهر نیز همانند شهرک پزشکان، بیشتر از دیگر مناطق ایزدشهر می باشد. اما سوئیت هایی نیز در این شهرک ها ساخته شده اند که توانسته اند با اغلب بودجه ها و سلیقه ها مطابقت داشته باشند. با اجاره ویلا در شهرک های ایزدشهر می توانید از آرامش و چشم انداز زیبای آن ها بهره مند شوید. ویلاهای این شهرک ها شامل امکاناتی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی، چشم انداز زیبا از جنگل، میزهای بیلیارد، آلاچیق و غیره هستند.

دیدنی های ایزدشهر

یکی از جذاب ترین تفریحات گردشگران در سفر به ایزدشهر، قدم زدن در ساحل است چراکه در نوار ساحلی ایزدشهر منطقه ای بسیار بکر به همراه صدای زیبای موج ها وجود دارد اما در ایام اوج گردشگری، شاهد شلوغی کم نظیری در سواحل ایزدشهر بوده و مشاهده خواهید کرد گردشگران بسیاری بساط پیک نیک خود را در ساحل پهن کرده اند.

اما در میان جاذبه های دیدنی ایزدشهر هم مناطق و بناهای تاریخی مختلفی هم وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. قبرستان شهرآقا، پارک جنگلی ایزدشهر و حمام های قدیمی میرزا آقاخانی از جمله محبوب ترین دیدنی های منطقه به شمار می روند اما در میان تمام جاذبه های دیدنی ایزدشهر، پیشنهاد می کنیم حتماً نگاهی به موزه گالری دیدی بیاندازید چراکه این موزه در میان محبوب ترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری استان مازندران به شمار میرود.

سوالات متداول

شروع قیمت ویلا اجاره ای در ایزدشهر از 480 هزار تومان بوده و تا 4 میلیون تومان نیز ادامه دارد.

برای اجاره ویلا در ایزدشهر همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی نظیر شناسنامه، کارت ولی یا گواهی نامه الزامی می باشد.

اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر از پرطرفدارترین ویلاها در تمامی فصل ها می باشند.

فصل های بهار و پاییز از بهترین زمان ها برای اجاره سوئیت در ایزدشهر می باشند.

لوکس ویلا در تمامی مناطق و به خصوص در شهرک های ایزدشهر اقامتگاه دارد.