اجاره ویلا ایزدشهر

اجاره ویلا ایزدشهر

اجاره سوئیت ایزدشهر

نمایش 1–21 از 34 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخردار ایزدشهر V133

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
8نفر
1تخت

آپارتمان ساحلی در ایزدشهر V130

۵۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا استخرسرپوشیده در ایزدشهر V129

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا جنگلی در ایزدشهر V128

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا فول امکانات در ایزدشهر V127

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا باغ ساحلی ایزدشهر V126

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در ایزدشهر V125

۵۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3خوابه
8نفر
3تخت

آپارتمان جنگلی در ایزدشهر V124

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان رو به دریا در ایزدشهر V123

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان شیک در ایزدشهر V121

۴۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
1تخت

ویلا باغ لوکس در ایزدشهر V120

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت در ایزدشهر V115

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا رو به دریا ایزدشهر V114

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در ایزدشهر V113

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا لاکچری ایزدشهر V112

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره آپارتمان در شهرک نفت V111

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
4تخت

اجاره آپارتمان مبله در ایزدشهر V110

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ساحلی در ایزدشهر V109

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ساحلی ایزدشهر V108

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا استخردار در شهرک نفت V107

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

ویلا جنگلی در شهرک نفت V104

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در ایزدشهر

ایزدشهر که سابقه تاسیس آن به دوره ناصرالدین شاه قاجار باز می گردد، در ابتدا روستایی بود که ناصرالدین شاه به یکی از کارمندان دربارش هدیه داده بود. اما امروزه این شهر یکی از منحصر به فرد ترین مناطق شمالی به شمار می آید. در این شهر ترکیب بسیار متنوعی از جاذبه های توریستی تاریخی در کنار جدیدترین و مدرن ترین هایشان قرار گرفته اند. افزون بر این که طبیعت این منطقه نیز ناب و استثنایی است. برای تجربه این همه جاذبه توریستی بی نظیر و هیجان انگیز، باید به دنبال اجاره ویلا در شهرک ساحلی ایزدشهر باشید. البته شما در این زمینه با مشکلی مواجه نخواهید شد.

بهترین انواع مکان های اقامتی از جمله ویلا، سوئیت، آپارتمان، خانه روستایی و کلبه جنگلی در این شهر یافت می شوند. پس از آن که یکی از این سکونتگاه ها را انتخاب کردید، می توانید با خاطری آسوده، سری به زیباترین دیدنی های این شهر بزنید. یکی از مدرن ترین این جاذبه ها موزه گالری دیدی می باشد. این مرکز، ترکیبی از یک مجموعه تجربی، موزه آثار هنری، کتابخانه و نمایشگاه هنری می باشد. طراحی و ساخت این موزه چنان هنرمندانه و متفاوت صورت گرفته است که بسیاری آن را لوور ایران می نامند.

اجاره ویلا استخردار در ایزدشهر

برای بسیاری از گردشگران، امکانات اقامتگاه شان بسیار اهمیت دارد. بی شک یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین مزایای یک ویلا، استخردار بودن آن می باشد. شما می توانید پس از گشت و گذار در طبیعت و تاریخ ایزدشهر، هنگام بازگشت به ویلا با یک آبتنی لذت بخش، تمام خستگی تان را در کنید. به خصوص اگر استخر مجهز به یک سیستم صوتی پیشرفته بوده و موسیقی دلخواه شما و همراهان تان در فضا پخش شود. پس از آن هم استفاده از سونا و جکوزی، ته مانده خستگی را از تن تان خواهد برد. فرقی نمی کند زمستان باشد یا تابستان،با انتخاب ویلا استخردار ایزدشهر، می توانید انواع استخرهای چهارفصل، سرپوشیده و روباز را در این شهر پیدا کنید.

یکی دیگر از جاذبه های ایزدشهر، پارک جنگلی آن می باشد. این پارک در فضایی نزدیک به 15 هکتار احداث شده و هنوز در حال تکمیل می باشد. در فازهای بعدی قرار است که اسکله ای به مساحت 15 هزار متر مربع به آن افزوده شود که بدل به بزرگ ترین اسکله استان مازندران خواهد شد. در این پارک، همه امکانات طبیعت گردی دیگر پارک های جنگلی شمال وجود دارد. شما می توانید در آلاچیق های این پارک، در کنار خانواده استراحت کنید. کمپینگ و شب مانی در چادر نیز از دیگر جذابیت های این فضا به حساب می آید.

اجاره ویلا در شهرک پزشکان ایزدشهر

ایزدشهر یکی از قدیمی ترین شهرهای مازندران از که در غرب محمودآباد و مابین روستای خشت سر و رستم رود واقع شده. شهرک پزشکان در غرب ایزدشهر و مابین شهرک ساحلی آبی کنار و شهرک ساحلی ایزدشهر قرار دارد که جزء قدیمی ترین مناطق ایزدشهر به حساب می آید.

در گذشته به دلیل اینکه تنها پزشکان می توانستند در این شهرک ویلا خریداری کنند، نام منطقه را شهرک ساحلی پزشکان گذاشتند اما امروزه، در این شهرک ویلاها و سوئیت های بسیاری برای اجاره به گردشگران وجود دارد و همچنین، اگر هم قصد خرید ویلا در شهرک پزشکان را دارید، با ویلاهای میلیاردی روبرو خواهید شد.

شهرک پزشکان ایزدشهر شهرکی با نگهبانی 24 ساعته، دارای ساحلی اختصاصی و منطقه ای بکر و خلوت است و در صورتیکه میخواهید در طول مدت سفر، اقامت خاطراه انگیزی را در شهرک پزشکان رقم بزنیتد، خوب است بدانید برای هر بودجه و سلیقه ای در این شهرک اقامتگاه وجود دارد که شامل سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای دوبلکس، لوکس به همراه حیاط بزرگ و امکاناتی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی، چشم انداز زیبا از جنگل، میزهای بیلیارد، آلاچیق و غیره هستند.

اجاره سوئیت در ایزدشهر

سوئیت ها همواره بهترین انتخاب برای افرادی است که تنها به دنبال جای خواب در ایزدشهر بوده و اکثر روزهای خود را به گشت و گذار و تفریح در شهر مشغولند و یا نمی خواهند هزینه زیادی بابت اقامتگاه پرداخت کنند.

در نقاط مختلف ایزدشهر همواره سوئیت های بسیاری وجود دارد. برخی از این سوئیت ها با عنوان سوئیت دربست شناخته می شوند و برخی هم درواقع یک طبقه از ویلایی هستند که مالک ساختمان در یکی از طبقات زندگی کرده و طبقه دیگر را به گردشگران اجاره می دهد. اما همواره در ایزدشهر، محبوب ترین سوئیت ها، سوئیت آپارتمان ها هستند. آپارتمان هایی که در نوار ساحلی ایزدشهر قرار داشته و در چند قدمی دریا هستند چراکه این سوئیت ها همواره قیمت های بسیار مناسبی داشته و گردشگران می توانند با اقامت در سوئیت آپارتمان های ایزدشهر، چشم انداز بی نظیری هم از دریا داشته باشند.

به دلیل محبوبیت سوئیت آپارتمان ها در ایزدشهر، پیشنهاد می کنیم اگر شما تمال به اقامت در سوئیت ها را دارید، حداقل یک هفته پیش از تاریخ سفر خود با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمائید تا بهترین سوئیت ایزدشهر متناسب با بودجه و سلیقه را برایتان رزرو کنند.

اجاره ویلا در شهرک ایزدشهر

ایزدشهر دارای صدها ویلا، ویلای استخردا، لوکس، سوئیت و غیره است که در نقاط ساحلی و جنگلی شهر قرار دارند. اما در این شهر سه شهرک ساحلی معروف با نام های آبی کنار، ایزدشهر و پزشکان وجود دارد که در میان آن ها، شهرک ساحلی ایزدشهر به مراتب محبوب تر است چراکه گردشگران در این شهرک ساحلی می توانند در میان انواع سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، لوکس و با امکانات مختلف، با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کنند و لازم به ذکر است در صورت تمایل، گردشگران می توانند در این شهرک، ویلا نیز خریداری نمایند.

اما همواره این نکته را در نظر داشته باشید ایزدشهر یکی از شهرهای خلوت شمال کشور بوده و از بهترین شهرها برای لذت بردن از ساحل و زمین های سرسبز و بکر مازندران می باشد لذا گردشگرانی که می خواهند در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که مسافران بسیاری راهی شهرهای شمال می شوند، به ایزدشهر سفر کنند پیشنهاد می کنیم ویلای مورد نظر خود را از یک هفته قبل توسط کارشناسان لوکس ویلا رزرو کنند.

اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر

از بین همه گزینه هایی که برای اقامت در شهرهای ساحلی کشور انتخاب کرد، شما کدام را ترجیح می دهید؟ مطمئنا پاسخ نود درصد افراد به این پرسش، ویلاهای ساحلی می باشد. در میان ویلاهای ما در این صفحه می توانید گستره ای از این اقامتگاه ها را بیابید. این ویلاها با فاصله های مختلف نسبت به دریا قرار دارند. اما از میان آنها، مواردی که در آخرین خط نوار ساحلی نسبت به دریا واقع شده اند، از همه محبوب تر و البته گران تر هستند.

 در این ویلاها شما با صدای امواج دریا از خواب بیدار شده و می توانید در تراس آنها، با چشم اندازی از دریا صبحانه خود را میل نمایید. با اینکه امکان دارد هزینه این نوع اقامتگاه ها تا اندازه ای بالا باشد، اما لذت و آرامشی که در آنها تجربه می کنید، می تواند، انگیزه شما را برای اجاره و رزرو آنها بالا ببرند. برخی از این ویلاهای لب ساحل، حتی ساحل اختصاصی نیز داشته و شما در آنها می توانید در امنیت و فضای خصوصی در کنار دریا به استراحت بپردازید.

دیدنی های ایزدشهر

یکی از جذاب ترین تفریحات گردشگران در سفر به ایزدشهر، قدم زدن در ساحل است چراکه در نوار ساحلی ایزدشهر منطقه ای بسیار بکر به همراه صدای زیبای موج ها وجود دارد اما در ایام اوج گردشگری، شاهد شلوغی کم نظیری در سواحل ایزدشهر بوده و مشاهده خواهید کرد گردشگران بسیاری بساط پیک نیک خود را در ساحل پهن کرده اند.

اما در میان جاذبه های دیدنی ایزدشهر هم مناطق و بناهای تاریخی مختلفی هم وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. قبرستان شهرآقا، پارک جنگلی ایزدشهر و حمام های قدیمی میرزا آقاخانی از جمله محبوب ترین دیدنی های منطقه به شمار می روند اما در میان تمام جاذبه های دیدنی ایزدشهر، پیشنهاد می کنیم حتماً نگاهی به موزه گالری دیدی بیاندازید چراکه این موزه در میان محبوب ترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری استان مازندران به شمار میرود.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای ساحلی ، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس و استخردار در ایزدشهر با کمترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

جنگل های این منطقه و همچنین روستاهای اطراف ایزدشهر به همراه ساحل زیبای این منطقه از جمله مناطق دیدنی ایزدشهر می باشند

ویلاهای استخردار و دوبلکس با امکانات رفاهی و تفریحی کامل مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی از جمله ویلاهای پرطرفدار در ایزدشهر می باشند

ایزدشهر نیز به مانند دیگر شهرهای شمالی ایران چهارفصل است و در تمام فصول سال زیبایی های خاص خود را دارد

آرامش این منطقه به همراه طبیعت زیبای آن از جمله دلایل محبوبیت این شهر نزد مسافران می باشد