اجاره ویلا و سوئیت در بابلسر

نمایش 1–21 از 24 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا در شهرک صفائیه Q124

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لب ساحل در بابلسر Q123

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوبلکس در بابلسر Q122

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک صفائیه Q121

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q120

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا رو به دریا در بابلسر Q119

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در شهرک دریا کنار Q118

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک دریا کنار Q117

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در بابلسر Q116

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره باغ ویلا در بابلسر Q115

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در بابلسر Q114

۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در بابلسر Q113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در صفاییه Q112

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در بابلسر Q111

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر Q110

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q109

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در بابلسر Q108

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی Q107

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا در خزرشهر شمالی Q106

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا سه خواب در بابلسر Q105

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا استخردار در بابلسر Q104

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در بابلسر

بابلسر به عنوان یکی از محبوب ترین شهرهای استان مازندران می باشد که به واسطه جاذبه های دیدنی و گردشگری متعددی که در دل طبیعت خود جای داده، گردشگران داخلی و خارجی زیادی در تمام طول سال به آن سفر می کنند. بابلسر شهری ساحلی بوده و از همین رو گردشگران برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا در بابلسر در منطقه ساحلی آن می روند. انواع اقامتگاه ها در شهر زیبا و ساحلی بابلسر وجود دارند که گردشگران برای اقامت خود در بابلسر با مشکل کمبود اقامتگاه مواجه نمی شوند.

برای اجاره ویلا در بابلسر همچنین دو منطقه پیش روی شما می باشد که می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از این مناطق را برای اقامت خود انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید از آنجایی که بابلسر شهری ساحلی می باشد، تقاضا برای اجاره ویلا بابلسر در منطقه ساحلی آن بیشتر بوده و نرخ اجاره آن ها نسبت به ویلاهای منطقه جنگلی بالاتر می باشد. لذا اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در بابلسر هستید، می توانید منطقه جنگلی آن را برای اقامت خود انتخاب کنید.

 

اجاره ویلا در بابلسر

 

 اجاره ویلا ساحلی در بابلسر

بابلسر شهری ساحلی بوده و منطقه ساحلی آن برای اقامت و گردش از محبوبیت بالاتری برخوردار بوده و اغلب گردشگران برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا ساحلی در بابلسر می روند. چرا که در فاصله اندکی از دریا قرار دارند و در مدت زمان بسیار کوتاهی خود را به ساحل دریا می رساند. برای اجاره ویلا ساحلی در بابلسر تنوع بسیار بالایی وجود داشته و برخی از آن ها در بخشی قرار گرفته که ساحل اختصاصی دارند. همچنین می توانید با اجاره ویلا در بابلسر لب دریا از چشم انداز زیبا و رویایی آن بهره مند شوید.

علاوه بر چشم انداز زیبای آن ها می توانید از صدای آرامش بخش امواج دریا لذت ببرید. در منطقه ساحلی این شهر شهرک هایی ساخته شده که امکانات بسیاری در آن ها وجود دارد و ویلاهای ساحلی که در آن ها ساخته شده اند، جزء ویلاهای لاکچری و گران قیمت محسوب شده و قیمت های بالاتری نسبت به دیگر اقامتگاه ها دارند. گردشگرانی که به اقامتگاه خود اهمیت می دهند و می خواهند در ویلایی مجهز و زیبا اقامت داشته باشند.

 

اجاره ویلا استخردار در بابلسر

 

اجاره ویلا استخردار در بابلسر

یکی از انواع اقامتگاه هایی که در تمام شهرها تقریبا وجود دارند و دارای طرفداران زیادی هستند، ویلاهای استخردار می باشند. اجاره ویلا استخردار در بابلسر نیز همانند دیگر شهرها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و دارای قیمت های بالاتری هستند. اگر برای اجاره ویلا بابلسر به سراغ ویلاهای استخردار بروید، دو نوع ویلای استخردار روباز و ویلا استخردار سرپوشیده وجود دارند که شما می بایست با توجه به فصل سفر خود به این شهر، یکی از آن ها را انتخاب نمایید. به گونه ای که برای فصول نیمه اول سال به سراغ ویلاهای استخردار روباز و در فصول نیمه دوم سال به سراغ ویلاهای استخردار سرپوشیده می روند.

اگر قصد اجاره ویلا استخردار در بابلسر را دارید، همچنین منطقه ای به نام صفائیه در بابلسر وجود دارد که ویلاهای زیادی در آن وجود دارند و منطقه ای ساحلی نبوده اما در فاصله نزدیکی از ساحل قرار دارد. اگر به دنبال ویلا استخردار در این شهر زیبا و توریستی هستند می توانید به سراغ اجاره ویلا در صفائیه بابلسر بروید.

اجاره سوئیت در بابلسر

در شهر زیبای بابلسر انواع اقامتگاه ها در تمام قیمت ها وجود دارند که گردشگران برای اقامت خود در این شهر با هیچ مشکلی مواجه نمی شوند. در میان تمام ویلاهای عادی، لاکچری، استخردار و… اقامتگاه هایی وجود دارند که از قیمت های مناسبی برخوردارند. اجاره سوئیت در بابلسر یکی از گزینه های مناسب برای گردشگرانی است که به دنبال اقامتگاه با قیمت های مناسب هستند. لذا اگر می خواهید به بابلسر سفر کنید و اغلب هزینه های خود را صرف گشت و گذار در این شهر کنید، به سراغ اجاره سوئیت ارزان در بابلسر بروید.

همچنین ویلاهایی که در منطقه ساحلی بابلسر قرار دارند، به دلیل بالا بودن تقاضای آن ها دارای قیمت های بالاتری هستند. اما برای رضایت این دسته از گردشگران سوئیت هایی در منطقه ساحلی ساخته شده اند که گردشگران می توانند با صرف هزینه کمتری نسبت به ویلاها، به سراغ اجاره سوئیت ساحلی در بابلسر بروند و در این منطقه اقامت داشته باشند. اگر قصد اجاره سوئیت در بابلسر را دارید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و سوئیت مورد نظر خود را در میان تمام اقامتگاه های موجود در شهر بابلسر انتخاب نمایید و پس از آن با تماس گرفتن با شماره های مربوطه، مراحل بعدی جهت رزرو را انجام دهید.

اجاره ویلا در خزرشهر

معروف ترین منطقه ای که در بابلسر وجود دارد و ویلاهای متعددی در آن قرار دارند، شهرکی به نام شهرک خزرشهر می باشد و در زمره مناطق لوکس و لاکچری این شهر به شمار می آید. جالب است بدانید از آنجایی که جزء مناطق لوکس و گران قیمت بابلسر شناخته می شود، برای ورود به آن باید یا مالک ویلا در این شهرک باشید و یا از طرف مالک معرفی شده باشید تا اجازه ورود به شهرک خزرشهر را داشته باشید. این شهرک در فاصله 10 کیلومتری از بابلسر قرار داشته و گردشگران زیادی به سمت آن می روند. اگر قصد اجاره ویلا در خزرشهر را دارید، بهتر است بدانید که این شهرک به دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم می شود.

اگر می خواهید به سراغ اجاره ویلا در شهرک خزرشهر بروید، خزرشهر جنوبی منطقه جنگلی بوده و ویلاهای آن چشم انداز بسیار زیبایی به جنگل های سرسبز منطقه دارند. همچنین ویلاهای منطقه خزرشهر شمالی در منطقه ساحلی بوده و برای اجاره ویلا در این منطقه، می بایست هزینه های بالاتری نسبت به منطقه جنوبی آن بپردازید. شهرک دیگری به نام شهرک دریاکنار در بابلسر وجود دارد که در حدفاصل خزرشهر و بابلسر قرار گرفته و همانند خزرشهر، منطقه ای مسکونی بوده و ویلاهای متعددی در آن وجود دارند. اگر قصد اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر را دارید، خوب است بدانید که این منطقه دارای انواع ویلاهای معمولی تا لوکس بوده و حتی دارای ساحل اختصاصی می باشد. لذا برای اجاره ویلا در شهرک های بابلسر می بایست هزینه های بیشتری بپردازید.

گشت و گذار در میان دیدنی های بابلسر

بابلسر شهری ساحلی بوده و اکثر گردشگران، اوقات فرغات خود را در مناطق جنگلی اطراف شهر یا ساحل بکر سپری می کنند. در بابلسر تفریحات و جاذبه های دیدنی مختلفی وجود دارد که هرکدام از جذابیت های خاصی برخوردار هستند. چه علاقه مند به بازدید از جاذبه های تاریخی هستید و چه به دنبال تفریح و هیجان، در میان مناطق دیدنی بابلسر تنوعی از جاذبه های دیدنی مختلف وجود دارد تا پاسخوگی هر سلیقه ای باشد.

از بهترین و معروف ترین بناهای تاریخی در میان مناطق دیدنی بابلسر می توان به میدان مجسمه، برج قدیمی ساعت که به نماد بابلسر معروف شده، تپه های باستانی، سد لاستیکی و بقعه های امامزاده ابراهیم و بی بی رقیه اشاره کرد. همچنین در میان تفریحگاه های مختلف بابلسر، منطقه توریستی کرفون و منطقه ساحلی میرود یا بهمنیر در میان گردشگران بسیار محبوب هستند.

سوالات متداول

چون وبسایت لوکس ویلا دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری بوده و تمامی ویلاهای روزانه بابلسر را برای مسافران گردآوری آوری نموده تا شما عزیزان بتوانید بهترین گزینه های اقامتی را برای اجاره ویلا در بابلسر انتخاب نمایید.

قیمت اجاره ویلا در بابلسر از شبی 560 هزار تومان بوده و قیمت اجاره سوئیت در بابلسر از شبی 420 هزار تومان می باشد.

فصل های بهار و پاییز از بهترین فصل ها برای اجاره ویلا و سوئیت در بابلسر محسوب می شود.

اجاره ویلا استخردار در بابلسر جزء پرطرفدارترین ویلاهای اجاره ای بابلسر می باشند.

همراه داشتن حداقل یک مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی یا شناسنامه برای اجاره سوئیت در بابالسر الزامی می باشد.