اجاره ویلا بابلسر

اجاره ویلا بابلسر

اجاره سوئیت بابلسر

نمایش 1–21 از 24 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا در شهرک صفائیه Q124

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لب ساحل در بابلسر Q123

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوبلکس در بابلسر Q122

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک صفائیه Q121

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q120

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا رو به دریا در بابلسر Q119

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در شهرک دریا کنار Q118

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک دریا کنار Q117

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در بابلسر Q116

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره باغ ویلا در بابلسر Q115

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در بابلسر Q114

۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در بابلسر Q113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در صفاییه Q112

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در بابلسر Q111

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر Q110

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q109

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در بابلسر Q108

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی Q107

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا در خزرشهر شمالی Q106

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا سه خواب در بابلسر Q105

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا استخردار در بابلسر Q104

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در شهرک ساحلی بابلسر

بابلسر یکی از محبوب ترین شهرهای استان مازندران است که در میان همه جاذبه هایش، همه بدون تردید، بیش از همه طرفدار سواحل آن هستند. از این رو به دلیل تقاضای بالای گردشگران برای حضور در این سواحل، امکانات بسیار خوبی در آنها احداث شده و رسیدگی مناسبی از نظر خدمات شهری و گردشگری در آنها وجود دارد. یکی از این سواحل در بابلسر، شهرک ساحلی می باشد. در این شهرک، مجموعه قابل توجهی از امکانات رفاهی شامل فضای سبز، پارک بازی، طرح های شنای تابستانه زنان و مردان، استخر روباز، کافی شاپ و رستوران وجود دارد. این شهرک در بهترین بخش بابلسر قرار گرفته و هر ساله توریست های زیادی راهی آن می شوند.

ویلاهای این شهرک های ساحلی نیز، بسیار محبوب بوده و در آنها می توانید مجموعه کاملی از امکاناتی چون اسپیلت، آلاچیق، باربکیو،تراس، پارکینگ و موارد دیگر را بیابید. به طور کلی برای اجاره ویلا در بابلسر در وبسایت ما می توانید از فیلترهای زیادی استفاده کنید. در این فیلترها لیست کامل و بلندبالایی از امکانات اقامتگاه های ما برای شما آورده شده. شما می توانید با انتخاب و زدن تیک هر کدام از موارد، انتخاب نمایید که ویلاهایی که دارای آن ویژگی هستند برای شما نمایش داده شوند. برای نمونه یکی از فیلترهای مهم انتخاب اقامتگاه بر اساس تعداد اتاق های آنها می باشد که می توان بین موارد تک خواب، چهار خواب، دوخوابه و یا سه خوابه انتخاب نمود.

اجاره ویلا جنگلی در بابلسر

غیر از تعداد اتاق های یک ویلا و فضای داخلی آن، می توان فیلتر را بر اساس امکانات آن ویلا انتخاب کرد. همان طور که مشاهده می کنید، شما می توانید مواردی همچون پارکینگ، خواب مستر، میز بیلیارد، فوتبال دستی، سیستم گرمایش، حیاط یا تراس را در جستجوی خود انتخاب نمایید. این سیستم به شما بسیار کمک خواهد کرد که بتوانید به راحتی به گزینه مورد نظر خود نزدیک شوید. البته غیر از این فرایند هوشمند، نیروی انسانی کارشناس و مشاور موسسه نیز در کنار شما خواهند بود تا کمک لازم در این زمینه را به شما بدهند.

همچون دیگر شهرهای استان مازندران، یکی از پر هوادارترین اقامتگاه ها در شهر بابلسر نیز، آنهایی هستند که در نواحی جنگلی واقع شده اند. تفاوت این ویلاها با موارد ساحلی آن است که دنج تر و آرام تر بوده از دود و دم و ترافیک دورتر هستند. بنابراین با توجه به اینکه خیلی ها به شمال سفر می کنند تا از زندگی شهری دور شده و زندگی در طبیعت را تجربه کنند، این ویلاهای جنگلی محبوبیت زیادی خواهند داشت. در کنار این مورد اجاره کلبه جنگلی در بابلسر نیز هواخواهان بسیاری دارد و شما می توانید در وبسایت ما نمونه های بسیاری از آنها را بیابید.

 اجاره ویلا ساحلی در بابلسر

و البته بی تردید انتخاب اول در شهری مثل بابلسر ویلاهای ساحلی آن می باشد. این ویلاها در مناطق ساحلی بابلسر احداث شده و به دریا بسیار نزدیک هستند. با اندکی پیاده روی شما می توانید از درب ویلا به نزدیک ترین ساحل دریا برسید. البته برخی دقیقا در نوار ساحلی واقع شده و بین آنها و دریا هیچ اقامتگاه دیگری وجود ندارد. مواردی هم وجود دارند که در آنها بخشی از ساحل به آن ویلا اختصاص داده شده و ساحل اختصاصی دارند. این دسته از اقامتگاه های ساحلی را می توانید از طریق جستجوی عبارت اجاره ویلا لوکس در بابلسر بیابید، چرا که جزو رده ویلاهای لاکچری به حساب می آیند.

ویلاهای ساحلی بابلسر بسیار مطلوب مسافران این شهر هستند. چشم انداز فوق العاده آنها رو به دریا واقعا آرامش بخش می باشد. همچنین اینکه در تمام طول شبانه روز صدای امواج دریا در گوش شما می پیچد و با این موسیقی از خواب بیدار می شوید، یک مزیت استثنایی آنها می باشد. بنابراین با آنکه هزینه و قیمت این ویلاها نسبت به دیگر موارد بالاتر است، اما واقعا ارزشش را خواهد داشت.

اجاره ویلا استخردار در بابلسر

در میان همه ویلاهای بابلسر از لاکچری، جنگلی و ساحلی، می توانید گزینه ویلاهای استخردار را پیدا کنید. هر نوع اقامتگاهی با داشتن استخر هم گران تر شده و هم پر طرفدارتر. البته همه چیز خیلی به این بستگی خواهد داشت که کیفیت آب استخر، تمیزی، رسیدگی به آن، بهداشت و دیگر خدمات جانبی آن چگونه خواهد بود. همه انواع ویلاهای استخرداری که در وبسایت ما مشاهده می کنید، با ضمانت رعایت موازین بهداشتی و ضدعفونی کامل تحویل مسافران خواهند شد.

با توجه به اینکه ویلاهای استخردارف مشتریان بسیاری دارند، توصیه ما به شما این می باشد که حتما برای رزرو این دسته از اقامتگاه ها حتما در زمان مناسب اقدام نمایید. دو تا سه هفته قبل از سفرتان به ویژه در ایام تعطیل، بهترین زمان رزرو و اجاره این دسته از ویلاهاست. چرا که بهترین ها و باکیفیت ترین ها، دیرتر از این بازه زمانی، خالی نخواهند بود و شما یا باید قید استخر در اقامتگاه را بزنید و یا به گزینه های نامناسب و باکیفیت پایین در برخی وبسایت های دیگر اکتفا کنید. بنابراین همیشه در زمان مناسب اقدام به رزرو ویلا نمایید.

اجاره ویلا در خزرشهر

خزرشهر یکی از شناخته شده ترین شهرک های ساحلی استان مازندران محسوب می شود. این شهرک در مسیر بابلسر به فریدونکنار واقع گردیده.این شهرک بعد از دریاکنار در میان نخستین شهرک های ویلایی ایران که در پیش از انقلاب احداث شده، می باشد. خزرشهر از دوجاده فیروزکوه و هراز دسترسی بسیار مناسبی دارد. از این رو میان شهرک های حاشیه خزری محبوبیت بالایی دارد. خزرشهر از بابلسر 10 کیلومتر، از فریدونکنار 5 کیلومتر و از پایتخت ایران یعنی شهر تهران، 300 کیلومتر فاصله دارد. دسترسی این شهرک به ساری و بابل نیز بسیار مناسب است.

یکی از مکان هایی که می توانید در آن به دنبال اجاره ویلا لاکچری بابلسر بگردید، همین شهرک خزرشهر می باشد که در آن اقامتگاه های بسیار لوکسی در اختیار مسافران بابلسر قرار می گیرد. خود شهرک خزرشهر نیز امکانات بسیاری دارد. خیابان های آن بسیار زیبا و خلوت بوده و برای پیاده روی و دوچرخه سواری بسیار مناسب می باشند. امکانات دیگر نیز چون زمین تنیس، والیبال، فوتبال و بسکتبال برای ورزش دوستان در این شهرک ایجاد شده. ورود به این شهرک برای همه آزاد نیست و تنها صاحبان ویلاها و اجاره کنندگان شان می توانند با نشان دادن کارت مخصوص وارد شهرک شوند.

اجاره ویلا در صفاییه بابلسر

یکی از مکان های بسیار محبوبی که می توانید در آن به دنبال اجاره خانه ویلایی در بابلسر بگردید، منطقه صفاییه می باشد. این منطقه در مسیر جاده بابلسر به سمت نور و فریدونکنار واقع شده. خیابانی که به ورودی اصلی صفاییه منتهی می شود، روبروی شهرک ساحلی دریاکنار و در مقابل پاساژ نگین این شهرک قرار گرفته. صفاییه یکی از مناطق ویلانشین بابلسر می باشد که موازی با منطقه خط نو یا اجاگسر قرار گرفته. سکونت بومیان و اهالی بابلسر در منطقه جاگسر نسبت به دیگر نقاط صفاییه بیشتر است.

یکی از مهمترین مزایای ناحیه صفاییه آن است که ویلاهای آن تقریبا نوساز بوده و عمر اندکی دارند. درحقیقت، افزون بر نود درصد ویلاهای صفاییه پس از سال 90 احداث گردیده اند. البته صفاییه بر خلاف باور رایج مسافران بابلسر، فقط یک شهرک نیست بلکه از ده ها شهرک بزرگ و کوچک تشکیل شده. به تعبیر درست تر می توان گفت که صفاییه یک منطقه شهرکی بابلسر محسوب می شود و نه یک شهرک صرف. از جمله شهرک های منطقه صفاییه می توان به شهرک کاج، شهرک پزشکان، شهرک نگین، شهرک آذرنوش و شهرک آسایش اشاره کرد.

شهرک های صفاییه، نگهبان و سرایدار جدا برای خود دارند. البته تمام منطقه صفاییه فقط شامل ویلاهای شهرکی نمی شود. در این ناحیه کوچه های زیادی نیز وجود دارد.در واقع تعداد زیادی از این ویلاها بیرون از شهرک ها بنا شده. با این وجود امینت در تمام منطقه صفاییه بسیار خوب و بالا می باشد. از صفاییه تا دریا 15 دقیقه و تا بابلسر 10 دقیقه راه است.

اجاره روزانه خانه در بابلسر

یکی دیگر از گزینه هایی که می توان در این شهر برای اقامت انتخاب کرد، اجاره آپارتمان مبله در بابلسر می باشد. این آپارتمان ها در نواحی مختلف شهری بابلسر واقع شده و اغلب از تجهیزات بسیار خوب و مناسبی برخوردار می باشند. برای اجاره این دست آپارتمان ها و همچنین اجاره روزانه خانه در این شهر، بهترین و امن ترین راه، جستجوی آنها در وبسایت هایی مانند وبسایت ماست. برخی از افراد به روش سنتی هنوز عادت دارند که پس از رسیدن به مقصد خود، اقامتگاه را انتخاب کنند.

اما این کار دو ریسک بزرگ دارد، یکی آنکه امکان دارد نتوانید اقامتگاه دلخواه خود را در بابلسر بیابید. مورد دوم نیز آن می باشد که این کار امنیت اقامت شما را بسیار پایین می آورد. با اجاره و رزرو ویلا از یک وبسایت معتبر، شناسنامه دار و تخصصی این ریسک بسیار پایین می آید. فرایندهای انتخاب اقامتگاه در وبسایت ما بسیار دقیق و سخت گیرانه بوده تا فقط ویلاها، سوئیت ها و خانه هایی به شما ارائه شوند که امنیت آنها تضمین شده باشد.

اجاره سوئیت در بابلسر

به عنوان آخرین گزینه اقامتی در بابلسر می توان به اجاره سوئیت مبله در بابلسر اشاره کرد. این سوئیت ها در نواحی مختلف بابلسر و اطراف آن واقع شده و بسته به متراژ، امکانات، موقعیت مکانی و همچنین میزان لوکس بودن آنها قیمت های مختلفی دارند. با این حال اغلب سوئیت ها به صرفه ترین و اقتصادی ترین انتخاب ها در سفر هستند و اگر تعداد همراهان شما اندک باشد، بسیار مناسب خواهند بود.

در این سوئیت ها شما همه نوع وسایل آشپزی و نگهداری غذا را در آشپزخانه در اختیار خواهید داشت. سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب از جمله کولر و بخاری نیز جزو امکانات آنها خواهد بود. مواردی مانند اسپیلت، تلویزیون، سیستم امنیتی یا توالت فرنگی مواردیست که ممک است در برخی سوئیت ها وجود داشته باشند و در برخی دیگر ارائه نشوند. برای اینکه بتوانید فضایی با امکانات دلخواه خود را پیدا کنید حتما قبل از اجاره و رزرو ویلا، وجود این موارد را با مشاوران ما قطعی نمایید.

گشت و گذار در میان دیدنی های بابلسر

بابلسر شهری ساحلی بوده و اکثر گردشگران، اوقات فرغات خود را در مناطق جنگلی اطراف شهر یا ساحل بکر سپری می کنند. در بابلسر تفریحات و جاذبه های دیدنی مختلفی وجود دارد که هرکدام از جذابیت های خاصی برخوردار هستند. چه علاقه مند به بازدید از جاذبه های تاریخی هستید و چه به دنبال تفریح و هیجان، در میان مناطق دیدنی بابلسر تنوعی از جاذبه های دیدنی مختلف وجود دارد تا پاسخوگی هر سلیقه ای باشد.

از بهترین و معروف ترین بناهای تاریخی در میان مناطق دیدنی بابلسر می توان به میدان مجسمه، برج قدیمی ساعت که به نماد بابلسر معروف شده، تپه های باستانی، سد لاستیکی و بقعه های امامزاده ابراهیم و بی بی رقیه اشاره کرد. همچنین در میان تفریحگاه های مختلف بابلسر، منطقه توریستی کرفون و منطقه ساحلی میرود یا بهمنیر در میان گردشگران بسیار محبوب هستند.

سوالات متداول

مرکز شهرستان بابلسر که در شمال شهر بابل و در شررق فریدونکنار قرار دارد.

بابلسر شهری ساحلی است که علاوه بر جاهای دیدنی و تفریحات، ویلاهای بی نظیری در نوار ساحلی و جنگلی دارد

با توجه به شرایط جاده و آب و هوای شهر، فصل بهار تا اواخر تابستان بهترین زمان سفر به بابلسر می باشد

در میان ویلاهای ساحلی و جنگلی، ویلاهای جنگلی استخردار پرطرفدارترین ویلاهای بابلسر هستند

قیمت مناسب، شرایط رزرو آسان و تنوع بالای ویلا متناسب با هر سلیقه و بودجه

شهرک های خزرشهر و دریاکنار محبوب ترین مناطق بابلسر برای اجاره ویلا هستند