اجاره ویلا بابلسر

اجاره ویلا بابلسر

اجاره سوئیت بابلسر

نمایش 1–21 از 24 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا در شهرک صفائیه Q124

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا لب ساحل در بابلسر Q123

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا دوبلکس در بابلسر Q122

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک صفائیه Q121

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q120

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا رو به دریا در بابلسر Q119

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا ساحلی در شهرک دریا کنار Q118

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا در شهرک دریا کنار Q117

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در بابلسر Q116

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره باغ ویلا در بابلسر Q115

۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا ارزان در بابلسر Q114

۸۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا در بابلسر Q113

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در صفاییه Q112

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا ساحلی در بابلسر Q111

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر Q110

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در شهرک دریا کنار Q109

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا لاکچری در بابلسر Q108

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی Q107

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا در خزرشهر شمالی Q106

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا سه خواب در بابلسر Q105

۶۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا استخردار در بابلسر Q104

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا بابلسر

بابلسر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است که هر روز هفته و در تمام طول سال با آغوشی باز از مسافران داخلی و خارجی میزبانی می‌کند. برای رسیدن به بابلسر از سمت بابل به فریدونکنار که بروید بعد از حدودا 1 ساعت رانندگی به شهر زیبای بابلسر خواهد رسید. شهری ساحلی با آب و هوای معتدل و باران‌های فصلی شدید و شهرک‌هایی ساحلی که تبدیل به نماد بابلسر شده اند .

اجاره ویلا خزرشهر

شهرک خزرشهر یکی از لوکس ترین و محبوب ترین شهرک ها در استان مازندران است که به لطف ویلاهای لاکچری و امکاناتی که دارد، در میان گردشگران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. خزرشهردر غرب بابلسر قرار دارد و گردشگرانی که میخواهند در طول مدت سفری که به بابلسر دارند، در شهرک خزرشهر اقامت داشته باشند همواره می توانند متناسب با هر بودجه و سلیقه ای، در میان تنوعی از ویلاهای ارزان قیمت، سوئیت ها و ویلاهای لوکس و دوست داشتنی، بهترین را انتخاب کنند.

شهرک خزرشهر از دو بخش خزرشهر شمالی و جنوبی تشکیل شده است. شهرک خزرشهر جنوبی در بخش جنگلی قرار دارد و با اقامت در این منطقه، گردشگران از چشم انداز زیبای مناطق سرسبز اطراف بابل برخوردار خواهند شد. خزرشهر شمالی به مراتب جذاب تر و محبوب تر از خزرشهر جنوبی می باشد چراکه در  بخش ساحلی واقع شده و به لطف ساحل اختصاصی، امکانات و خدمات رفاهی مختلفی را  هم ارائه می دهد که شامل پلاژ اختصاصی برای آقایان و بانوان، رستوران ها و کافه ها، جت اسکی، قایق سواری و غیره هستند. لازم به ذکر است اگر قصد اجاره ویلا در شهرک خزرشهر را دارید همواره در نظر داشته باشید تنها مالکان ویلاها یا مهمانان آن ها می توانند وارد شهرک شوند.

اجاره ویلا دریاکنار

دریاکنار دومین شهرک جذاب و دیدنی در بابلسر است که در غرب بابلسر واقع شده و برای دسترسی به این شهرک، کافیست به فاصله 6 کیلومتری مرکز شهر مراجعه کنید. شهرک دریاکنار یکی از بزرگ ترین و جذاب ترین شهرک های استان مازندران است و با ارائه تنوع بالایی از انواع ویلاها و اقامتگاه های مختلف شامل سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، ویلای عادی، استخردار، لوکس و غیره، باعث شده همواره اکثر گردشگرانی که به بابلسر سفر می کنند، اقامت خود را در یکی از جذاب ترین ویلاهای منطقه سپری کنند.

اگر در جستجوی ویلایی متناسب با بودجه و سلیقه در شهرک دریاکنار هستید همواره در نظر داشته باشید دریاکنار شهرکی ساحلی به شمار می رود و نرخ اجاره روزانه ویلا در این شهرک به مراتب بیشتر از سایر نقاط بخصوص مناطق جنگلی خواهد بود. همانند شهرک های خزرشهر شمالی و جنوبی، گردشگرانی که قصد اقامت در این شهرک را دارند می بایست مالک یکی از ویلاها باشند یا از طرف مالک، معرفی شده باشند.

اجاره سوئیت بابلسر

ابتدا کمی درباره جاهایی دیدنی و جذاب بابلسر بگوییم. رودخانه بابلرود مهم ترین و یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی بابلسر است که در اطرافش، بهترین تفریحگاه ها ساخته شده است. اسکله ساحلی بابلسر نیز نه تنها در این شهر بلکه در کل مازندران معروف می باشد چراکه در این اسکله هم سنگ های مختلف به عنوان موج شکن قرار داده شده  تا آب به داخل شهر نفوذ نکند و هم قایقرانی دارد که اجاره داده می شود اما اگر از شهر خارج شده به سمت جنگل های مازندران برویم، روستای گالشکلا یکی از خوش آب و هواترین و زیباترین روستاهای بابلسر است که طبیعت گردان بسیاری از آنجا بازدید می کنند.

شاید در میان صدها جای دیدنی در بابلسر، همین چند مورد کافی باشد که به موجب آن، عده ای از مسافران به دنبال اجاره سوئیت مبله در بابلسر می گردند که هم هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر ویلاها و اقامتگاه ها پرداخت کنند و هم تنها جایی برای خواب داشته باشند هرچند برخی هم ترجیح می دهند با کمپ زدن در طبیعت، شب را در میان درختان سرسبز و زیبای مازندران بگذرانند.

اجاره ویلا ساحلی بابلسر

گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا در بابلسر هستند خوب است بدانند در این شهر می توانند در میان اقامتگاه های سمت ساحل و جنگل، بهترین را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید نرخ اجاره ویلا بابلسر ساحلی به مراتب بالاتر از ویلاهای جنگلی بوده و گردشگران فاصله ای کمتر از یک کیلومتر تا دریا خواهند داشت.

گردشگرانی که در جستجوی ویلاهای ساحلی بابلسر هستند می توانند میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و دوبلکس با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کنند و همچنین در نظر داشته باشید اکثر ویلاهای لاکچری واقع در نوار ساحلی بابلسر دارای ساحل اختصاصی هستند تا گردشگران با اقامت در این ویلاها، در فاصله چند قدمی دریا باشند. لازم به ذکر است به دلیل محبوبیت ویلاهای ساحلی بابلسر در میان گردشگران، اگر قصد سفر و اجاره ویلا در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه را دارید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای ساحلی در بابلسر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

رزرو ویلا در بابلسر

از آنجایی که بابلسر یکی از مناطق توریستی واقع در شرق مازندران به حساب می آید، گردشگران برای اقامت در این شهر می توانند میان تنوعی از ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره در منطقه ساحلی یا جنگلی شهر، متناسب با بودجه و سلیقه بهترین را انتخاب کنند. اما در نظر داشته باشید بابلسر منطقه ای توریستی به حساب می آید لذا یکی از بزرگترین دغدغه های گردشگران در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، پیدا کردن ویلایی با قیمت و امکانات مناسب می باشد.

پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید در ایام تعطیلات چند روزه که شاهد هجوم گردشگران به این منطقه هستیم، به بابلسر سفر کنید خوب است بدانید تقاضا برای اجاره ویلا در بابلسر طی این ایام افزایش یافته و ممکن است اگر دیر اقدام کنید، نتوانید اقامتگاه مورد نظر را پیدا کنید لذا پیشنهاد می کنیم برای سفر در ایام خاص و حتی روزهای آخر هفته، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا از طریق کارشناسان اقدام کنید.

گشت و گذار در میان دیدنی های بابلسر

بابلسر شهری ساحلی بوده و اکثر گردشگران، اوقات فرغات خود را در مناطق جنگلی اطراف شهر یا ساحل بکر سپری می کنند. در بابلسر تفریحات و جاذبه های دیدنی مختلفی وجود دارد که هرکدام از جذابیت های خاصی برخوردار هستند. چه علاقه مند به بازدید از جاذبه های تاریخی هستید و چه به دنبال تفریح و هیجان، در میان مناطق دیدنی بابلسر تنوعی از جاذبه های دیدنی مختلف وجود دارد تا پاسخوگی هر سلیقه ای باشد.

از بهترین و معروف ترین بناهای تاریخی در میان مناطق دیدنی بابلسر می توان به میدان مجسمه، برج قدیمی ساعت که به نماد بابلسر معروف شده، تپه های باستانی، سد لاستیکی و بقعه های امامزاده ابراهیم و بی بی رقیه اشاره کرد. همچنین در میان تفریحگاه های مختلف بابلسر، منطقه توریستی کرفون و منطقه ساحلی میرود یا بهمنیر در میان گردشگران بسیار محبوب هستند.

سوالات متداول

مرکز شهرستان بابلسر که در شمال شهر بابل و در شررق فریدونکنار قرار دارد.

بابلسر شهری ساحلی است که علاوه بر جاهای دیدنی و تفریحات، ویلاهای بی نظیری در نوار ساحلی و جنگلی دارد

با توجه به شرایط جاده و آب و هوای شهر، فصل بهار تا اواخر تابستان بهترین زمان سفر به بابلسر می باشد

در میان ویلاهای ساحلی و جنگلی، ویلاهای جنگلی استخردار پرطرفدارترین ویلاهای بابلسر هستند

قیمت مناسب، شرایط رزرو آسان و تنوع بالای ویلا متناسب با هر سلیقه و بودجه

شهرک های خزرشهر و دریاکنار محبوب ترین مناطق بابلسر برای اجاره ویلا هستند