اجاره ویلا و سوئیت در رویان

مشاهده همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا لوکس در رویان Y107

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا با ویو به دریا در رویان Y106

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا لوکس در رویان Y105

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره خانه روزانه در رویان Y104

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره خانه در رویان Y103

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

سوئیت ارزان در رویان Y102

۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در رویان Y101

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در رویان

رویان نام جدید علمده از توابع شهرستان نور است که بین دو شهر نور و نوشهر واقع گردیده. نوار ساحلی رویان در بخش شمالی و کوهپایه های البرز در جنوب آن قرار گرفته. رویان در گذشته ها نام بخش وسیعی از غرب و مرکز استان مازندران بوده. در این شهر از مازندران، ساخت و ساز ویلاهای لوکس، بسیار در جریان بوده و زندگی بسیاری از مردم این شهر از طریق گردشگری می گذرد. چرا که به دلیل وجود اقامتگاه های مناسب، توریست های زیادی نیز به سمت آن روانه می شوند. در واقع همیشه رابطه دو جانبه جالبی میان کیفیت امکانات اقامتگاهی و تعداد توریست ها در یک شهر توریستی وجود دارد.

 هر چقدر که تعداد گردشگرها در یک شهر زیادتر بوده و آنها پول بیشتری به آن شهر بیاورند، خدمات اقامتگاهی آن از جمله ویلاها نیز کامل تر می شود. برعکس نیز هر چقدر ویلاها، سوئیت ها و دیگر سکونتگاه های یک شهر بهتر باشند، گردشگران بیشتری به سمت آن می روند. البته با وجود کیفیت بالای ویلاهای رویان به دلیل ساخت و سازهای فراوان ویلایی در آن، اجاره ویلا ارزان در رویان گزینه ای دور از دسترس مسافران نمی باشد.

اجاره ویلا استخردار در رویان

همچون همه دیگر شهرهای استان مازندران و همه دیگر مقاصد گردشگری کشور، بسیاری از مسافران در رویان نیز به دنبال ویلاهای استخردار هستند. از این دست ویلاها را در هر منطقه از رویان که بخواهید می توانید در وبسایت ما پیدا کنید. ویلاهایی با استخر روباز برای تابستان ها و روزهای گرم سال بسیار مناسب هستند. اما این تنها گزینه اقامتگاه های با استخر در رویان نمی باشد. ویلاهایی با استخرهای سرپوشیده و چهارفصل نیز برای استفاده در دیگر روزهای سال به کار می روند. این استخرها در روزهای سرد، اغلب مجهز به آبگرم می باشند.

اجاره ویلا ساحلی در رویان

همان طور که پیش از این نیز گفته شد، مرز شمالی شهرستان رویان را ساحل دریای خزر پوشانده. بنابراین اغلب مسافران این شهر، در اولین انتخاب خود به دنبال ویلاهای ساحلی این شهر هستند. در میان این موارد لب دریا، اجاره ویلا در شهرک فردوس رویان از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. این شهرک یکی از برندهای شمال ایران در شهرک سازی به حساب می آید و طراحی ویلاهای آن، سبک ویژه ای دارد. مدل طراحی این شهرک به شکلیست که از یک سمت به زمین های ساحلی راه داشته و از سوی دیگر چشم اندازی به دریا دارد.

این شهرک درست در همسایگی جاده اصلی ساخته شده و بیش از 4 دهه از احداث آن می گذرد. مساحت این شهرک 60 هکتار بوده و دو بخش کاملا مجزای شمالی و جنوبی دارد. بخش شمالی، قسمت ساحلی آن بوده و بخش جنوبی آن، رو به جنگل ساخته شده. این دو قسمت از طریق یک زیرگذر ماشین رو به هم متصل شده اند. این شهرک به امکانات شهری رویان نزدیک بوده و بنابراین از نظر دسترسی به امکانات رفاهی مشکلی نخواهید داشت. در ساخت این ویلاها معماری اروپایی به کار رفته و بسیار لوکس می باشند.

اجاره ویلا لوکس در رویان

در واقع برای اقامت در ویلاهای شهرک فردوس می توانید عبارت اجاره ویلا لاکچری رویان را نیز جستجو نمایید. چرا که همه ویلاهای این شهر بسیار لوکس و با طراحی متفاوت و جذاب ساخته شده اند. علاوه بر این بسیاری از اقامتگاه های این شهرک دارای استخر بوده و یا دوبلکس می باشند. البته باید توجه داشت که هرچقدر اقامتگاهی لاکچری تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. محوطه سازی شهرک فردوس نیز بسیار خاص می باشد. در کل شهرک نیز درختچه ها، درختان و گل های تزئینی بسیار زیادی کاشته شده.

البته ویلاهای لوکس رویان به شهرک فردوس محدود نمی شود. اصولا منطقه رویان به این مشهور است که گران ترین و لاکچری ترین ویلاها و اقامتگاه های مازندران را در خود جای داده. در این شهر، شهرک های ساحلی دیگری نیز همچون شهرک اربابان، شهرک مهندسین و شهرک دریاشهر وجود دارد که می توانید ویلاهای لاکچری را در آن پیدا کنید. در کنار این شهرک های ساحلی موارد دیگری نیز از ویلاهای لوکس را می توان در میان ویلاهای جنگلی رویان یافت.

اجاره ویلا جنگلی در رویان

حالا که بحث ویلاهای جنگلی رویان شد بد نیست نگاهی دقیق تر به این اقامتگاه ها بندازیم. در منطقه رویان و اطراف آن، نواحی جنگلی بسیار مشهوری چون پارک جنگلی نور، کشپل، لاویج، گلندرود و خود پارک جنگلی رویان وجود دارد. از این رو تا دلتان بخواهد مناطق زیبایی در نواحی جنگلی وجود دارد که در آن ویلاهای بسیار دل انگیز و مجهزی ساخته شده. چشم انداز این ویلاها به جنگل بسیار عالی بوده و بی تردید همه را راضی خواهد کرد.

به غیر از این، اجاره کلبه جنگلی در رویان، دیگر انتخاب جذاب شما در مناطق جنگلی رویان محسوب می شود. این کلبه ها به ساکنانشان حس تجربه زنده و و اقعی زندگی در طبیعت را می دهند. شما صبح ها با صدای آواز پرندگان در میان درختان و نیز تابش پرتوهای نور خورشید از لابلای شاخ و برگ آنها از خواب بیدار می شوید و به محض اینکه پایتان را از اقامتگاه بیرون می گذارید، با انبوهی از درختان و گیاهان سرسبز در اطرافتان مواجه می شوید. این تصاویر برای خیلی از مسافران اشتیاق رزرو یک کلبه جنگلی را زنده می کند.

اجاره آپارتمان مبله در رویان

همچون بقیه شهرهای شمالی ایران اجاره خانه مبله در رویان موردیست که طرفداران زیادی دارد و همیشه در دسترس می باشد. این خانه ها و آپارتمان های مبله اغلب در خود شهر رویان و یا شهرک های اطراف آن واقع شده اند. از این رو با کرایه کردن آنها خیال تان از این بابت می تواند راحت باشد که به امکانات رفاهی و ضروری شهری دسترسی مناسبی دارید. علاوه بر این با اجاره اینگونه موارد می توانید مطمئن باشید که به همه دیدنی های تاریخی و طبیعی این شهر نزدیکی خوبی خواهیدداشت.

اجاره سوئیت در رویان

آخرین موردی که می خواهیم در این یادداشت برای شما معرفی بکنیم، سوئیت های این شهر و پس از آن اجاره سوئیت ارزان در رویان می باشد. این سوئیت ها برای هر نوع قشری و با هر بودجه سفری مناسب می باشند و در مناطق مختلف رویان نمونه هایی از آنها یافت می شود. البته اگر در میان همین سوئیت ها دنبال موارد ارزان تر نیز هستید، می توانید با جستجو در وبسایت ما و نیز در گفتگو با کارشناسان ما به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

برایا ارتباط با مشاور شهرهای مختلف می توانید وارد صفحه ویلاهای آن شهر بشوید، روی یکی از ویلاها کلیک کنید و وارد صفحه اختصاصی آن ویلا شوید. در یکی از نوارهای این صفحه شماره تماس کارشناس آن ویلا و مشاور ویلاهای آن شهر قرار داده شده. این مشاورین به صورت بیست و چهار ساعته و شبانه روزی پاسخگوی پرسش های شما خواهند بود و شما را در انتخاب اقامتگاه متناسب با شرایط تان راهنمایی خواهند کرد.

معرفی جاذبه های گردشگری رویان

چه مقصدی بهتر از رویان در بخش مرکزی استان مازندران برای طبیعت و گردی و ثبت بهترین خاطرات سفر به شمال کشور وجود دارد؟ رویان منطقه ای با ویلاهای لوکس و ساحلی بکر و دیدنی است اما در این شهر و مناطق اطراف، جاهای دیدنی بسیار جذابی وجود دارد که بازدید از آن ها، بی شک خاطرات سفر را جذاب تر می کند.

اگر قصد طبیعت گردی و بازدید از مناطق دیدنی رویان را دارید، همواره پیشنهاد می کنیم در صورتیکه علاقه مند به بناهای تاریخی نیز هستید، نگاهی به قلعه پولاد واقع در منطقه بلده، کاخ تمشیان، کلیسای آنتوان مقدس و خانه نیما یوشیج بیاندازید. در میان مناطق طبیعت گردی و جنگلی شهر هم جنگل گلندرود، پارک های جنگلی رویان، کشپل، نور و جنگل لاویج هم از بهترین جاهای دیدنی رویان به شمار می روند.

سوالات متداول

لوکس ویلا با داشتن انواع ویلاهای جنگلی، ویلاهای ساحلی، ویلاهای ارزان تا لاکچری و استخردار در رویان با مناسب ترین قیمت و پیشنهادات ویژه خود می تواند امکانات رفاهی اقامت شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند

ویلاهای استخردار و ویلاهای جنگلی و لب دریا با ارزان ترین قیمت در رویان از محبوبیت بسیاری برخوردارند

شهرهای شمالی ایران در تمامی فصول سال زیبایی منحصر به فرد خود را دارند . آب و هوای این مناطق همیشه معتدل و مرطوب است و طبیعت زیبا و بکری که دارند شما را مجاب می کنند تا در هر فصلی با این شهرها سفر کنید

جنگل های وسیع و سرسبز، سواحلی زیبا و همچنین تنوع و قیمت ارزان ویلا در رویان از جمله عواملی است که سفر به این شهر زیبا را جذاب تر میکند