مشاهده همه 19 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اجاره ویلا استخر سرپوشیده ارزان دماوند F102

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
40نفر
2تخت

اجاره ویلا در آبعلی F158

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
15نفر
۳تخت

ویلا ارزان در زال دماوند F139

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
۱تخت

ویلا در جابان دماوند F138

۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
6نفر
۱تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در دماوند F135

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
1۰نفر
۲تخت

اجاره هتل آپارتمان دماوند F124

۴۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۱خوابه
3نفر
۳تخت

اجاره هتل آپارتمان در دماوند F123

۳۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
۰خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا آبسرد دماوند F103

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
20نفر
۲تخت

ویلا لاکچری در دماوند F101

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۵خوابه
50نفر
۵تخت

اجاره ویلا لوکس در مشاء F167

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
40نفر
4تخت

ویلا استخردار مخصوص خانواده در دماوند F165

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
30نفر
3تخت

ویلا باغ دنج حوالی چشمه آینه ورزان F169

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دنج در شهرک باغ گردو F170

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا لوکس در آبسرد دماوند F163

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۵۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا در دماوند F160

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
30نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار دماوند F159

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
10نفر
۱تخت

اقامتگاه کوچه غار F155

۴۰۰,۰۰۰ تومان
اقامتگاه
۱خوابه
50نفر
۱تخت

هتل نمکی دماوند F152

۶۵۰,۰۰۰ تومان
هتل
۱خوابه
3نفر
۲تخت

اجاره ویلا در زرین دشت F151

۳۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
4نفر
۱تخت

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در دماوند

دماوند شهر طبیعت بوده و برای عاشقان طبیعت، انتخابی عالی برای سفر به حساب می آید. تعداد چشمه ها و آبشارهای دماوند و مناطق اطرافش آن قدر زیاد است که این شهر را به عنوان بهشت آبشارها و چشمه ها می شناسند. در کنار اینها، دماوند در کنار سرافرازترین قله ایران قرار گرفته و نام آن با این نماد کشور ایران پیوند خورده. دشت لار هم به عنوان بزرگترین و پر جاذبه ترین پارک ملی ایران، هم مرز با شهر دماوند بوده و از توابع آن محسوب می شود.

اجاره ویلا در دماوند

همه آن چه که در بالا گفته شد، می تواند هر گردشگری را مجاب کند که سفری به دماوند زیبا و توریستی داشته باشد. اما برای اقامت در دماوند و لذت بردن از دیدنی های آن، قبل از هر چیز باید به جایی که می خواهیم در آن سکونت کنیم، بیندیشیم. انتخاب اقامتگاه یکی از مهمترین موارد آمادگی برای سفر است. کسانی که وقتی به شهر مورد نظر می رسند، به فکر کرایه ویلا یا سوئیت می افتند، اغلب در این زمینه تجربه های ناخوشایندی دارند. بهترین کار آن خواهد بود که حداقل یک هفته قبل از مسافرت به دماوند، در یکی از سایت های گردشگری، مکان مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را رزرو کنیم.

دماوند همان طور که از نظر توریستی بسیار غنی و پر جاذبه است، ویلاهای بسیار خوب و پر از تنوعی را برای مسافرانش در آستین دارد. یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره ویلا دماوند، ویلاهای لاکچری این شهر خواهد بود. ویلاهای لوکس، با امکانات و مدرن دماوند هر مسافری را به سمت خود می خواند. این درست که هزینه این اقامتگاه ها سنگین خواهد بود. اما شاید ارزشش را داشته باشد سالی یک بار هم که شده این سفر را به خود هدیه دهیم.

سوئیت ارزان در دماوند

از ویلاهای گرانقیمت دماوند گفتیم، خوب است که گزینه های ارزانقیمت و مناسب آن را هم به شما معرفی کنیم. کسانی که توان مالی بالایی ندارند و در عین حال اهل سفر هستند، می توانند سوئیت های بسیار مناسبی را در دماوند برای خود بیابند. اجاره سوئیت ارزان دماوند برای این دسته از گردشگران می تواند خیال آنها را از بابت هزینه اقامتگاه راحت کند. این کار از یک نظر منطقی تر هم خواهد بود. با این انتخاب، شما می توانید بودجه سفر خود را صرف موارد دیگر سفر مثل مواد غذایی یا تفریحاتی مثل قایقرانی در دریاچه، استفاده از پیست اسکی یا بازدید از موزه ها بکنید.

اجاره ویلا آبسرد دماوند

آبسرد یکی از سرسبزترین و توریستی ترین مناطق دیدنی در دماوند است که در جنوب شرقی شهرستان دماوند و نزدیک به روستای معروف جابان قرار دارد. در میان مناطق مختلف شهرستان، همواره یکی از محبوب ترین مناطق برای اقامت، آبسرد می باشد و به لطف این موضوع، نرخ اجاره روزانه ویلا در آبسرد دماوند طی ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه افزایش می یابد.

اگر قصد اقامت در منطقه آبسرد دماوند را دارید، همواره با هر بودجه و سلیقه ای می توانید میان تنوعی از ویلاهای عادی تا اقامتگاه های لوکس و دیدنی بهترین را انتخاب کنید. اگر هم به دنبال ویلاهای استخردار هستید، خوب است بدانید در روزهای سرد سال، ویلا با استخر سرپوشیده دماوند مجهز به آبگرم می شوند که تاثیر قابل توجهی بر روی تقاضا و نرخ اجاره روزانه آن ها می گذارد. همواره برای رزرو ویلا در آبسرد دماوند می توانید از یک هفته قبل از تاریخ سفر با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

اجاره سوئیت در دماوند

اگر می خواهید آخر هفته های خود را در یکی از بهترین مناطرق اطراف تهران سپری کنید، شهر دماوند بی شک یکی از بهترین جاها برای روزها غرق در آرامش است. برای اجاره روزانه سوئیت در دماوند، گردشگران با تنوعی از سوئیت ها، ویلاهای استخردار و ویلاهای عادی و همچنین ویلاهای لوکس روبرو می شوند. در دماوند، ویلاهای استخردار همواره محبوب ترین بوده و بعد از آن، گردشگران به سراغ اجاره اقامتگاه های ارزان تر می روند چراکه هم هزینه به مراتب کمتری پرداخت می کنند و هم از امکانات مطلوبی هم برخوردار می شوند.

برای آن دسته از گردشگرانی که می خواهند هزینه کمتری بابت اجاره سوئیت مبله در دماوند پرداخت کنند و یا اقامتگاه ها تنها به عنوان محلی برای خواب دانسته و باقی روز را به طبیعت گردی در مناطق سرسبز و دیدنی دماوند مشغولند، اجاره سوئیت پیشنهاد می شود. به لطف تعداد قابل توجه سوئیت ها در دماوند، گردشگران همواره می توانند با هر بودجه و سلیقه ای که دارند، بهترین سوئیت مورد نظر خود را در دماوند رزرو کنند هرچند پیشنهاد می کنیم در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا در دماوند اقدام کنند.

اجاره ویلا در جابان دماوند

جابان، روستایی از توابع دهستان ابرشیوه در شهر دماوند است که در گذشته، مردم در زمین های روستا، تخمه جابانی میکاشتند. این تخمه ها در میان ایرانی ها به تخمه ژاپنی معروف شد اما امروزه، منطقه جابان توسط سرمایه گذاران به منطقه ای مسکونی با حضور ویلاها و اقامتگاه های مختلف تبدیل شده و یکی از بهترین مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران به حساب می آید. روستای جابان 25 کیلومتر با دماوند فاصله دارد و از طریق روستا می توان به روستاهای سربندان و آینه ورزان نیز دسترسی داشت.

روستای جابان در منطقه کوهستانی واقع شده است و تابستان های خنک و زمستان های بسیاری سردی دارد که این موضوع باعث شده مردم به سراغ اجاره روزانه ویلا در جابان بروند تا چند روزی را مهمان هوای دلنشین و طبیعت بکر روستای جابان باشند. اگر شما هم قصد سفر به جابان را دارید می خواهید چند روزی به دور از شلوغی و آلودگی شهر استراحت کنید، کافیست به کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا هموراه، متناسب با هزینه و سلیقه، بهترین اقامتگاه در دماوند را برایتان رزرو کنند.

اجاره ویلا گیلاوند

گیلاوند یکی از بزرگترین شهرستان های دماوند است که در جنوب شهر دماوند قرار دارد. گردشگرانی که دماوند را به عنوان مقصد گردشگری و تفریحی اوقات فراغت خود انتخاب کرده اند همواره به سراغ ویلا اجاره ای گیلاوند می روند چراکه در این شهرستان، همواره تننوع بالایی از انواع سوئیت های اقتصادی تا ویلاهای لوکس و دیدنی وجود دارد تا هرکس با هر بودجه و سلیقه ای بتواند  بهترین اقامتگاه مورد نظرش را در این منطقه رزرو کند. همچنین اگر هم به دنبال اجاره روزانه آپارتمان در دماوند هستید، در شهرستان گیلاوند انواع آپارتمان های مبله با امکانات مطلوب و قیمتی مناسب وجود دارد.

گیلاوند در میان شلوغ ترین و محبوب ترین مناطق دماوند قرار دارند چراکه جاده فیروزکوه از وسط این شهرستان عبور کرده و همچنین اکثر مراکز خدمات رسانی عمومی از جمله هایپرمارکت ها، بانک ها و خدمات امدادی هم در این شهرستان قرار دارند اما به لطف این محبوبیت، نرخ اجاره روزانه ویلا در گیلاوند همواره طی روزهای شلوغ سال مانند تعطیلات چند روزه، افزایش محسوسی را تجربه می کنند و پیشنهاد می کنیم چند روز قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو بهترین اقامتگاه مورد نظر در گیلاوند اقدام کنید.

اجاره ویلا استخردار دماوند

در دماوند همانند سایر مناطق تفریحی و گردشگری در اطراف تهران، ویلاهای استخردار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند اما این محبوبیت بالا باعث شده نرخ ویلا با استخر در دماوند به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها باشد. ویلاهای استخردار دماوند در  مناطق معروف این شهرستان از جمله آبسرد، گیلاوند و غیره هستند و تعداد محدودی ویلای استخردار در مناطقی همچون رودهن وجود دارد که به صورت باغ ویلایی بزرگ و جذاب می باشند.

برای اجاره ویلای استخردار همواره خوب است بدانید تمامی ویلاهای استخردار در نیمه اول سال دارای آبسرد بوده و در روزهای گرم، گردشگران بیشتر به سراغ ویلاهای استخر روباز می روند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان که مصادف به سردترین روزهای دماوند هستند، اکثر ویلاهای مجهز به استخرهای آبگرم شده و گردشگران بیشتر تمایل به اجاره ویلا استخر آبگرم سرپوشیده در دماوند دارند. لازم به ذکر است در نیمه دوم سال برخی از ویلاهای استخردار بنا به دلایل مختلف، استخرهای خود را غیر فعال می کنند لذا به لطف کاهش عرضه و افزایش تقاضا، شاهد افزایش نرخ اجاره روزانه ویلا استخردار در دماوند هستیم.

اجاره روزانه ویلا در دماوند

اگر  شما هم می خواهید در چند روز آخر هفته و یا ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه برای دوری از روزمرگی به دماوند سفر کنید، همواره می توانید با هر بودجه ای، میان انواع اقامتگاه ها در این شهر بهترین را اجاره کرده و تعطیلات خوشی را برای خود رقم بزنید.

در دماوند ویلاهای مختلفی وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. این ویلاها شامل سوئیت های ارزان قیمت برای گردشگرانی که نمی خواهند هزینه بالایی جهت اقامت پرداخت کنند، ویلاهای عادی، استخردار، دوبلکس به همراه چشم انداز زیبا از طبیعت زیبای دماوند و همچنین ویلاهای لوکس با امکانات بسیار جذاب هستند. اگر شما هم  قصد اجاره روزانه باغ ویلا در دماوند را دارید پیشنهاد می کنیم از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید چراکه به لطف افزایش تقاضا برای اجاره ویلا در دماوند بخصوص در روزهایی آخر هفته و تعطیلات چند روزه، ممکن است با اتمام ظرفیت ویلاها روبرو شوید.

اجاره ویلا دماوند لوکس

همانطور که می دانیم، دماوند مقصد اکثر طبیعت گردها و کوهنوردانی است که قصد صعود به قله دماوند را داشته و یا میخواهند با ماجراجویی در طبیعت زیبای اطراف دماوند، بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنند. این دسته از گردشگران همواره اهمیت چندانی به اقامتگاه ها نداده تمایل به اجاره ویلا ارزان در دماوند را دارند اما گردشگرانی هم هستند که بنا به دلایل مختلف، به دنبال اجاره ویلای لوکس در دماوند بوده و میخواهند در میان لوکس ترین و بهترین ویلاهای شهر اقامت داشته باشند.

در دماوند تنوع مطلوبی از انواع ویلاهای لوکس وجود دارد و این دسته از ویلاها که به صورت دوبلکس، تریبلکس و غیره هستند، از امکانات جذابی هم برخوردارند که شامل استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ بزرگ و غیره برخوردار بوده و همچنین در تعداد محدودی از این ویلاهای لوکس، سونا، جکوزی و باشگاه بدنسازی نیز وجود دارد. همواره می توانید برای اجاره بهترین ویلای لوکس مورد نظر در دماوند با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

اجاره ویلا در آبعلی

از شهر رودهن که وارد جاده هراز می شوید، اولین شهری که با آن روبرو خواهید شد آبعلی است. آبعلی یکی از جذاب ترین مناطق خوش آب و هوا و دیدنی در اطراف تهران واقع در شهرستان دماوند به حساب می آید که در فاصله 70 کیلومتر از تهران قرار داشته و پایتخت نشین ها برای دسترسی به این شهر، کمتر از دو ساعت در راه خواهند بود. آبعلی به لطف کوه های جذابی که دارد، دوغ معروفش و از همه جذاب تر، پیست اسکی آبعلی، در میان گردشگران به خوبی شناخته شده است.

اگر آبعلی را به عنوان مقصد گردشگری اوقات فراغت و تفریحات خود انتخاب کرده اید، همواره برای اقامت و اجاره سوئیت در آبعلی می توانید میان تنوعی از ویلاهای مختلف، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید در منطقه آبعلی، اکثر گردشگران به سراغ کلبه های چوبی، سوئیت های کم قیمت و ویلاهای عادی می روند لذا تقاضا برای ویلاهای لوکس و استخردار در منطقه پایین بوده و به طبع آن، تعداد این دسته از ویلاها هم در آبعلی محدود می باشد.

نگاهی به محبوب ترین مناطق دیدنی دماوند

دماوند را با طبیعت سرسبز و جذابش میشناسند و اکثر گردشگرانی که به دماوند سفر می کنند، طبیعت گردان هستند اما همواره به لطف تنوع بالایی از انواع ویلاهای لوکس و دیدنی، اکثر گردشگران ترجیح می دهند در طول سفر چند روزه ای که به دماوند دارند تنها در اقامتگاه مورد نظر بمانند. اما بی شک با بازدید از جاذبه های دیدنی دماوند، خاطرات بسیار زیبا و جذابی از سفر به این منطقه همیشه سرسبز و خوش آب و هوا رقم خواهد خورد.

اگر به دنبال تفریح و هیجان هستید، پیست اسکی آبعلی یکی از بهترین مقاصد می باشد و در نظر داشته باشید این پیست اسکی در فصل تابستان به لطف ذوب شدن برف ها، تفریحاتی همچون اسب سواری و اسکی روی چمن را ارائه می دهد که در نوع خود بسیار جذاب می باشد. همچنین دشت هایی همچون دشت لار و مشا از بهترین مناطق برای طبیعت گردی و پیک نیک به شمار می روند. لازم به ذکر است در دماوند جاذبه های تاریخی مختلفی هم وجود دارد که در میان آن ها، برج شیخ شبلی به عنوان محبوب ترین و باارزش ترین بنای تاریخی در شهر به شمار میرود.

سوالات متداول

دماوند شهر اسطوره ای که نام خود را از بلندترین قله ایران گرفته است در شمال شرق تهران قرار گرفته است .برای دسترسی به دماوند کافیست 1 ساعت و نیم از تهران خارج شوید تا زیبایی های این منطقه را ببینید

این منطقه به دلیل نزدیکی به شهر تهران و همچنین داشتن ویلاهای متعدد با قیمت های مناسب می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما همراهان عزیز باشد

لوکس ویلا با داشتن ویلاهای متعدد تمام تلاش خود را کرده است تا با کمترین قیمت ، بالاترین کیفیت را در اختیار شما بگذارد

ویلاهای استخردار این منطقه که در فصل های سرما با آب گرم تغذیه می شوند و شما می توانید در تمام فصول سال از آنها استفاده کنید از جمله پرطرفدارترین ویلاهای دماوند هستند

قیمت ویلاهای این منطقه از روزی 250 هزار تومان آغاز می شود