نمایش 1–21 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا مناسب خانواده با استخر A432

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا روزانه استخردار تمیز A431

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت در سهلیه A430

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
12نفر
2تخت

ویلا روزانه با استخر روباز A429

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

ویلا با استخر تابستانی در سهلیه A428

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در سهلیه A427

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
15نفر
5تخت

ویلا لوکس با استخر سرپوشیده A426

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در رامجین A425

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دو خوابه با استخر سرپوشیده A424

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا باغ فول امکانات A422

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا تک خواب با استخر سرپوشیده A421

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا استخردار قیمت مناسب A420

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در سهلیه A419

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا 4 خواب در سهلیه A418

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
15نفر
4تخت

ویلا دوخوابه با استخر روباز A417

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا لوکس سهیلیه کرج کد A414

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در چهارباغ کد A406

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا مناسب مهمانی در سهیلیه کد A412

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

اجاره ویلا ارزان در سهیلیه کد A411

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا در سهیلیه کد A409

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در سرخاب کد A408

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا در سهیلیه کرج از لوکس ویلا و اقامتی به یادماندنی در منطقه‌ای کوهستانی را تجربه کنید. سهیلیه یکی از مناطق دیدنی در استان البرز و اطراف کرج است که به دلیل آب و هوایی که دارد مورد محبوبیت جوانان و خانواده‌هایی قرار گرفته که علاقه دارند آخر هفته‌ی خود را در به دور از هیاهو و شلوغی شهر بگذرانند. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در سهیلیه و کردان را دارید می‌توانید انواع ویلاهای این مناطق را در سایت لوکس ویلا مشاهده کنید و با پشتیبانان لوکس ویلا تماس بگیرید تا اطلاعات کامل‌تری در اختیار شما قرار دهند.

ویلا سهیلیه

برای یک آخر هفته‌ی به یادماندنی حاضرید؟ ویلایی که قصد اقامت در آن را دارید، دوست دارید چه ویژگی‌ها و امکاناتی داشته باشید؟ با انواع ویلا در سهیلیه آشنا هستید؟ ما برای تمامی سلایق و با هر بودجه‌ای که در نظر دارید برای شما ویلاهای سهیلیه را فراهم کرده‌ایم. ویلاهای استخردار در سهیلیه با امکاناتی نظیر میز بیلیارد، میز پینگ پونگ و فوتبال دستی؛ لحظاتی خوش و به یادماندنی را برای شما خواهد ساخت. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویلاهای سهیلیه و اقدام برای رزرو و اجاره‌ی اقامتگاه در این منطقه‌ی زیبا، کافیست با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

لوکس ویلا در تمامی لحظات سفر در کنار شما خواهد بود تا بهترین و به یادماندنی‌ترین اوقات را برای شما بسازد.

ویلاهای پر طرفدار در سهیلیه

این منطقه دارای ویلاهای متنوع و بسیار لوکسی است که با تمام امکانات در اختیار شما قرار داده می‌شود. شما می‌توانید انواع ویلاهای استخردار، ویلای اقتصادی و ارزان قیمت در سهیلیه و همچنین ویلاهای لوکس این منطقه را در لوکس ویلا مشاهده کنید و برای رزرو اقدام کنید.

اجاره ویلا سهیلیه کرج

برای اجاره ویلا در منطقه‌ی زیبای کرج حاضرید؟ شاید کمتر کسی نام سهیلیه کرج را شنیده باشد. اما لوکس ویلا با بررسی‌های تخصصی خود آماده ارائه بهترین پیشنهادات به شما عزیزان است. ما بهترین ویلاهای کوهسار را شناسایی کرده‌ایم و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم. همین حالا برای تعطیلات و آخر هفته‌ی خود برنامه ریزی کنید تا لحظاتی به یادماندنی را در کنار دوستان و خانواده‌‎ی خود سپری کنید. برای اجاره ویلا سهیلیه از سایت لوکس ویلا دیدن کنید.

شما می‌توانید انواع ویلاهای این منطقه را ببینید و با توجه به بودجه‌ای که در نظر دارید برای اننتخاب و رزرو ویلای مورد نظر خود اقدام کنید. ویلاهای اقتصادی با کمترین هزینه به شما کمک می‌کند آخر هفته‌ی خود را بسازید، انواع ویلاهای استخردار و لوکس نیز با قیمتی بیشتر در انتظار پذیرایی از شما میهمانان و مسافران گرامی هستند.

انواع ویلا سهیلیه

برای یک آخر هفته‌ی به یادماندنی حاضرید؟ ویلایی که قصد اقامت در آن را دارید، دوست دارید چه ویژگی‌ها و امکاناتی داشته باشید؟ با انواع ویلا سهیلیه آشنا هستید؟ ما برای تمامی سلایق و با هر بودجه‌ای که در نظر دارید برای شما ویلاهای سهیلیه را فراهم کرده‌ایم. ویلاهای استخردار در سهیلیه با امکاناتی نظیر میز بیلیارد، میز پیمگ پونگ و فوتبال دستی؛ لحظاتی خوش و به یادماندنی را برای شما خواهد ساخت. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویلاهای سهیلیه و اقدام برای رزرو و اجاره‌ی اقامتگاه در این منطقه‌ی زیبا، کافیست با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

لوکس ویلا در تمامی لحظات سفر در کنار شما خواهد بود تا بهترین و به یادماندنی‌ترین اوقات را برای شما بسازد. اجاره ویلا سهیلیه با لوکس ویلا را تجربه کنید.

اجاره ویلا چهارباغ کرج

چهارباغ از جمله مناطق بکر استان البرز به شمار می رود که در منطقه سهیلیه واقع شده است. گردشگرانی که تصصمیم گرفتند روزهای آخر هفته و تعطیلات خود را با اجاره ویلا چهارباغ کرج در این منطقه اقامت داشته باشند همواره می توانند با هر بودجه و سلیقه ای، میان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های مختلف، بهترین گزینه مد نظر را انتخاب کنند.

اگر شما هم قصد اجاره ویلا چهارباغ کرج را دارید خوب است بدانید برای پرداخت هزینه کم جهت اقامت در ویلا، می توانید میان تنوعی از ویلاهای عادی آنچه که می خواهند را از طریق کارشناشان لوکس ویلا رزرو کنند. اگر هم می خواهید کمترین هزینه را برای اقامت پرداخت کنید، اجاره سوئیت در چهارباغ کرج می تواند گزینه به صرفه و مناسبی باشد. اما همواره در میان گردشگران، اجاره ویلا استخردار در چهارباغ کرج از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و به لطف این موضوع، نرخ اجاره روزانه این دسته از ویلاها همواره در میان گرانترین ها هستند.

برای اجاره ویلا استخردار خوب است بدانید به لطف تقاضای بالا، همواره پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلای استخردار در چهارباغ کرج از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

معرفی جذاب ترین جاذبه های گردشگری سهیلیه

سهیلیه منطقه ای مملو از ویلاهای لوکس با امکانات مختلف است و گردشگران همواره در سفر به این شهر، در طول مدت اقامت خود تنها در ویلاهای لوکس و استخردار منطقه اقامت می کنند اما خوب است بدانید در سهیلیه، تنوعی از جاذبه های گردشگری و مناطق دیندی مختلف وجود دارد که هرکدام از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند.

اگر قصد سفری چند روزه به سهیلیه را دارید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به برخی از جاذبه های دیدنی سهیلیه از جمله امامزادگان فضل و فاضل (ع)، دهکده ورزشی چهارباغ و غیره بیاندازید. در صورتیکه علاقه مند به طبیعت گردی و تفریح هستید، شهر چهارباغ و باغ پرندگانی که در این منطقه قرار دارند می توانند از بهترین مناطق دیدنی باشند. لازم به ذکر است در سهیلیه جنگل ها و طبیعت بسیار زیبا و دلنشینی وجود دارد که برای طبیعت گردی و کمپینگ می توانند مقاصد جذاب و دیدنی باشند.

سوالات متداول

سهیلیه در حد فاصل 20 کیلومتری جاده کرج – هشتگرد واقع شده است

روستاهای سعیدآباد، سرخاب، لشگرآباد، زعفرانیه، آغچه حصار و شهرک کوروش بهترین مناطق سهیلیه هستند

سهیلیه منطقه ای سرسبز، ییلاقی و خوش آب و هوا است که ویلاهای لوکسی هم داشته و همچنین فاصله مناسبی هم تا تهران دارد

در لوکس ویلا می توانید تنها با یک تماس، بهترین ویلای مورد نظر با هر سلیقه و بودجه ای را اجاره کنید

منطقه زعفرانیه جزء گرانترین و لوکس ترین مناطق سهیلیه بوده و ویلاهای لوکس استخردار زعفرانیه جزء پرطرفدارترین ویلاها در سهیلیه هستند