اجاره ویلا و سوئیت در سهیلیه

نمایش 1–21 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا مناسب خانواده با استخر A432

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا روزانه استخردار تمیز A431

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت در سهلیه A430

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
12نفر
2تخت

ویلا روزانه با استخر روباز A429

۹۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
15نفر
2تخت

ویلا با استخر تابستانی در سهلیه A428

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا لاکچری در سهلیه A427

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
15نفر
5تخت

ویلا لوکس با استخر سرپوشیده A426

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا با استخر روباز در رامجین A425

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا دو خوابه با استخر سرپوشیده A424

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا باغ فول امکانات A422

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا تک خواب با استخر سرپوشیده A421

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
5نفر
1تخت

ویلا استخردار قیمت مناسب A420

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
6نفر
1تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در سهلیه A419

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا 4 خواب در سهلیه A418

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
15نفر
4تخت

ویلا دوخوابه با استخر روباز A417

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا لوکس سهیلیه کرج کد A414

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در چهارباغ کد A406

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا مناسب مهمانی در سهیلیه کد A412

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
15نفر
3تخت

اجاره ویلا ارزان در سهیلیه کد A411

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا در سهیلیه کد A409

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
10نفر
2تخت

ویلا با استخر سرپوشیده در سرخاب کد A408

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
2تخت

اجاره ویلا در سهیلیه

سهیلیه یکی از مناطق محبوب برای اقامت در کرج است و به دلیل فاصله نزدیکی که از تهران دارد، گردشگران زیادی از تهران و دیگر شهرهای اطراف برای اقامت به سراغ آن می روند. در سال های اخیر و با توجه به درخواست بالای گردشگران برای اجاره ویلا در سهیلیه، سرمایه داران زیادی برای ساخت ملک و ویلا به سراغ این منطقه از کرج رفته اند. همچنین به دلیل نزدیک بودن این منطقه به کردان، از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردار است و گردشگران زیادی برای اقامت، آن را انتخاب می کنند.

از همین رو ویلاهای متنوعی در این منطقه وجود دارند که اگر شما نیز به دنبال اجاره ویلا در سهیلیه کرج هستید می توانید به راحتی گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید و برای اقامت یک تا چند روزه به سراغ آن بروید. همچنین اگر می خواهید در ویلای مناسبی اقامت داشته باشید و برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا ارزان در سهیلیه هستید، بهتر است زمان سفر خود را به این منطقه، به اواسط هفته موکول کنید. چراکه نرخ اجاره ویلا در سهیلیه همانند دیگر مناطق گردشگری در آخر هفته ها و یا ایام خاص با افزایش قیمت مواجه می شوند.

اجاره ویلا در سهیلیه

اجاره سوئیت در سهیلیه

اگر می خواهید در منطقه سهیلیه اقامت داشته باشید اما هزینه اجاره ویلا چهارباغ برای شما بالا می باشد و همچنین می خواهید اغلب زمان خود را در گردش بگذرانید، می توانید به سراغ اجاره سوئیت در سهیلیه بروید تا بتوانید هزینه های اقامتی خود را کاهش دهید. افزون بر اين ها می توانید برای اجاره سوئیت ارزان در سهیلیه، وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و سوئیت مورد نظر خود را از میان تمام اقامتگاه های موجود با بهترین قیمت و امکانات پیدا کرده و رزرو نمایید. گردشگرانی که می خواهند برای سفر به این منطقه، اغلب زمان خود را به گردش در میان جاذبه های طبیعی بگذرانند، می توانند به سراغ اجاره سوئیت در سهیلیه بروند تا بتوانند عمده هزینه خود را صرف هزینه های گردش کنند.

اجاره ویلا استخردار در سهیلیه

اجاره ویلا استخردار در سهیلیه

سهیلیه یکی از مناطق محبوب همانند کردان در شهر کرج است و در فاصله بسیار نزدیکی از کردان قرار گرفته و گردشگران زیادی برای گردش و اقامت به سراغ آن می روند. در این میان گردشگرانی هستند که می خواهند اغلب زمان خود را در اقامتگاه سپری کنند و برای اقامت خود به سراغ ویلاهایی می روند که از امکانات مناسبی برخوردار شوند. سهیلیه نیز همانند کردان انواع مختلفی از اقامتگاه ها را در خود جای داده و شما برای اقامت خود، با تنوع بالایی از اقامتگاه ها مواجه هستید.

یکی از پرطرفدارترین نوع اقامتگاه ها در هر شهری، ویلاهای استخردار می باشند. به همین جهت اجاره ویلا استخردار در سهیلیه نیز از تقاضای بالایی برخوردار است. برای اقامت در ویلا استخردار در سهیلیه دو گزینه ویلا استخردار روباز و ویلا استخردار سرپوشیده مقابل شما وجود دارد که شما می توانید برای اجاره ویلا استخردار در سهیلیه به سراغ یکی از آن ها بروید. همیشه گردشگرانی که قصد سفر به سهیلیه را دارند، پیش از سفر خود به این منطقه اقدام به اجاره ویلا سهیلیه می کنند تا در هنگام سفر با مشکلی مواجه نشوند.

اجاره ویلا چهارباغ کرج

چهارباغ به عنوان یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین مناطق استان البرز می باشد که در شهرستان ساوجبلاغ واقع شده است. در این شهر باغ های سرسبز فراوانی وجود دارند که دلیل اصلی خوش آب و هوا بودن منطقه چهارباغ شده اند. اگر برای اقامت خود به دنبال اجاره ویلا چهارباغ کرج هستید، می توانید از میان اقامتگاه های متنوعی که در این منطقه وجود دارند، ویلای مورد نظیر خود را پیدا کنید. منطقه چهارباغ کرج منطقه ای آرام و به دور از هیاهو بوده و به همین جهت گردشگران زیادی هستند که به جای اقامت در منطقه های دیگر، به سراغ اجاره ویلا در چهارباغ می روند تا بتوانند چند روزی را در آرامش سپری کنند. همچنین شما می توانید در صورت اجاره ویلا چهارباغ کرج از امکانات مناسبی که در آن ها وجود دارند نیز بهره مند شوید.

معرفی جذاب ترین جاذبه های گردشگری سهیلیه

سهیلیه منطقه ای مملو از ویلاهای لوکس با امکانات مختلف است و گردشگران همواره در سفر به این شهر، در طول مدت اقامت خود تنها در ویلاهای لوکس و استخردار منطقه اقامت می کنند اما خوب است بدانید در سهیلیه، تنوعی از جاذبه های گردشگری و مناطق دیندی مختلف وجود دارد که هرکدام از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند.

اگر قصد سفری چند روزه به سهیلیه را دارید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به برخی از جاذبه های دیدنی سهیلیه از جمله امامزادگان فضل و فاضل (ع)، دهکده ورزشی چهارباغ و غیره بیاندازید. در صورتیکه علاقه مند به طبیعت گردی و تفریح هستید، شهر چهارباغ و باغ پرندگانی که در این منطقه قرار دارند می توانند از بهترین مناطق دیدنی باشند. لازم به ذکر است در سهیلیه جنگل ها و طبیعت بسیار زیبا و دلنشینی وجود دارد که برای طبیعت گردی و کمپینگ می توانند مقاصد جذاب و دیدنی باشند.

سوالات متداول

بهترین منطقه برای اجاره ویلا در سهیلیه کرج مناطقی همچون چهارباغ، رامجین، شهرک زعفرانیه، سنقرآباد و عرب آباد می باشند.

شروع قیمت ویلاهای استخردار سهیلیه در روزهای وسط هفته از 700 هزار تومان و برای آخر هفته ها و ایام تعطیل از 950 هزار تومان می باشند.

از پرطرفدارترین ویلاها برای اجاره ویلا در سهیلیه، ویلاهای استخردار سهیلیه و ویلاهای مناسب مهمانی در سهیلیه کرج می باشند.

چون سایت لوکس ویلا تمام ویلاها و سوئیت های منطقه سهیلیه و چهارباغ را بررسی کرده و از میان آن ها بهترین و مناسب ترین ویلاها و سوئیت ها را جمع آوری نموده و با بهترین قیمت به شما عزیزان اجاره می دهد.