مشاهده همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

 

اجاره روزانه ویلا و سوئیت در جاجرود

اجاره ویلا در جاجرود از سایت لوکس ویلا و اقامتی به یادماندنی در تعطیلات آخر هفته به دور از هیاهو و شلوغی شهر را تجربه کنید.

جاجرود کجاست؟

منطقه جاجرود با داشتن رودخانه و سد یکی از ییلاق های بسیار زیبای شهر تهران می باشد . در قسمت شمال شرقی تهران قرار گرفته است و شما با 1 ساعت رانندگی می توانید به این منطقه برسید .

چرا جاجرود را برای اجاره ویلا و گذراندن تعطیلات آخر هفته انتخاب کنیم؟

منطقه جاجرود به دلیل آب و هوای مناسب خود و طبیعت زیبایی که دارد می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته باشد. همچنین به دلیل فاصله نزدیک به تهران و دارا بودن ویلاهای ارزان قیمت و مناسب یکی از گزینه‌های گذراندن تعطیلات است.

انواع ویلاهای جاجرود

ویلاهای استخردار این منطقه که در فصل های سرما با آب گرم تغذیه می شوند و شما می توانید در تمام فصول سال از آنها استفاده کنید از جمله پرطرفدارترین ویلاهای جاجرود هستند. همین حالا برای اجاره ویلا در جاجرود اقدام کنید و مطمئن باشید تعطیلاتی به یادماندنی در انتظار شما خواهد بود.

رودخانه جاجرود معروف‌ترین دیدنی این منطقه

رودخانه جاجرود به طول تقریبی ۱۴۰ کیلومتر از دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی سرچشمه می‌گیرد. این رودخانه دارای چند سرشاخه است که مهم‌ترین آن شاخه‌ای است که از دامنه‌های جنوبی خرسنگ سرچشمه می‌گیرد. شاخه مهم دیگر شاخه‌ای است که از دامنه‌های کلون بستک سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از دربند، شمشک و میگون در ناحیه فشم با شاخه خرسنگ بهم پیوسته و رودخانه جاجرود را به‌ وجود می‌آورد. رودخانه آهار که از دامنه‌های شمالی توچال سرچشمه می‌گیرد در دهکده اوشان به این رودخانه می‌پیوندد و در پایین‌تر نیز شاخه امامه به آن متصل می‌شود. شاخه‌های فرعی لوارک، کنده‌رود و افجه نیز مستقیما به دریاچه سد لتیان وارد می‌شوند. این رودخانه پس از عبور از سد لتیان و طی ۲۳ کیلومتر که قسمت اعظم آن از منطقه حفاظت‌شده جاجرود و پارک‌ ملی خجیر می‌گذرد در منتهی الیه پارک‌ ملی خجیر با رودخانه دماوند تلاقی پیدا می‌کند.

قیمت ویلاهای جاجرود چند است؟

شما با دیدن صفحه اجاره ویلا در جاجرود از طریق سایت لوکس ویلا می‌توانید از قیمت‌ ویلاهای این منطقه برای اجاره روزانه با خبر شوید و با توجه به بودجه‌ی مورد نظر خود برای رزرو و اجاره ویلا اقدام کنید.