اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله در نوشهر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره آپارتمان ساحل نوشهر K131

۲۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

هتل آپارتمان ساحلی در نوشهر K106

۹۰۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره آپارتمان ساحلی در نوشهر K103

۳۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

آپارتمان لب دریا در نوشهر K159

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره روزانه خانه در نوشهر

اگر برای اقامت در نوشهر به دنبال اقامتگاهی هستید که از امکانات خوبی برخوردار باشد و قیمت مناسب تری نسبت به ویلاها و یا هتل ها داشته باشد، پیشنهاد ما به شما اجاره روزانه خانه در نوشهر می باشد. گردشگران می توانند با اجاره خانه مبله در نوشهر از امکانات مناسبی بهره مند شوند و هزینه های اقامتی خود را تا حد چشمگیری کاهش دهند. همچنین با اجاره روزانه خانه در نوشهر می توانید برای یک تا چند شب در این شهر زیبا و خوش آب و هوا اقامت داشته باشید. اجاره خانه در نوشهر نیز دارای تنوع بالایی بوده و می تواند با سلیقه و بودجه بسیاری از گردشگران مطابقت داشته باشد. اغلب این خانه ها در مناطقی از نوشهر قرار دارند که دسترسی بسیار راحتی به دیگر مناطق دیدنی و گردشگری نوشهر دارند.

اجاره روزانه خانه در نوشهر

اجاره روزانه آپارتمان در نوشهر

شهر زیبای نوشهر به علت وجود جاذبه های گردشگری و طبیعت سرسبزی که دارد، در تمام طول سال گردشگران زیادی به سمت آن روانه می گردند. از همین رو انواع مختلفی از اقامتگاه ها را در خود جای داده است تا هیچکدام از گردشگران با مشکل کمبود اقامتگاه مواجه نشوند. در این میان برخی گردشگران اجاره روزانه آپارتمان در نوشهر را برای اقامت خود انتخاب می کنند. از این رو که دارای قیمت های مناسبی می باشند و علاوه بر آن نیز امکانات کاملی در آن ها وجود دارند.

اگر شما نیز قصد سفر به نوشهر را دارید و می خواهید برای اقامت خود در این شهر از اجاره روزانه آپارتمان در نوشهر استفاده کنید می توانید به وبسایت لوکس ویلا مراجعه نمایید و اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با شماره مربوطه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را برای اجاره آپارتمان در نوشهر دریافت نمایید. همچنین سعی کنید یک هفته الی ده روز پیش از تاریخ سفرتان به خصوص در ایام خاص و آخر هفته ها برای اجاره آپارتمان مبله نوشهر اقدام کنید تا با مشکل کمبود اقامتگاه مواجه نشوید.