اجاره ویلا اطراف تهران

نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره ویلا در آبعلی F158

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
7نفر
۳تخت

اجاره ویلا با استخر روباز آبگرم رودهن F111

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۳خوابه
30نفر
۳تخت

ویلا استخردار ارزان در دماوند F175

۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
6نفر
۱تخت

ویلا استخردار مخصوص خانواده در دماوند F165

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
12نفر
4تخت

ویلا باغ دنج حوالی چشمه آینه ورزان F169

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

ویلا باغ دنج در شهرک باغ گردو F170

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
10نفر
3تخت

ویلا لوکس در آبسرد دماوند F163

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۴خوابه
۵۰نفر
۴تخت

اجاره ویلا استخردار دماوند F159

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۱خوابه
10نفر
۱تخت

اجاره ویلا استخردار اطراف تهران

شهرهای اطراف تهران از کردان و شهریار گرفته تا لواسان و دماوند، همگی علاوه بر داشتن آب و هوای مطلوب، دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری متعددی هستند و به همین جهت گردشگران زیادی برای بازدید از آن ها راهی این مناطق می شوند. بسیاری از پایتخت نشینان برای آخر هفته های خود و یا ایام تعطیل ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را در منطقه ای خوش آب و هوا و پر جاذبه و در نزدیکی های تهران سپری کنند. در این میان برخی از گردشگران علاوه بر اقامت در مناطق اطراف تهران، قصد اقامت نیز دارند. لذا به سراغ اقامتگاهی هستند تا بتوانند یک تا چند شب را در آن سپری کنند.

در این میان گردشگرانی هستند که بیشتر زمان خود را می خواهند در اقامتگاه سپری کنند و از همین رو به سراغ اقامتگاهی می روند که از امکانات تفریحی و رفاهی مناسبی برخوردار باشد. یکی از گزینه های پرطرفدار، ویلاهای استخردار می باشند. گردشگران می توانند در صورت تمایل به پرداخت هزینه های بیشتر با اجاره ویلا استخردار اطراف تهران، لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند. شما هم اگر به دنبال اجاره ویلا اطراف تهران هستید، می توانید گزینه مورد نظر خود را از میان تمامی اقامتگاه های وبسایت لوکس ویلا پیدا و رزرو نمایید. همچنین می توانید برای یک تا چند شب، با اجاره ویلا اطراف تهران اقامت بسیار خوبی داشته باشید و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

اجاره سوئیت در اطراف تهران

سوئیت ها یکی از گزینه های اقامتی اقتصادی با قیمت مناسب و امکانات و تجهیزات مناسب در هر شهری هستند. اگر قصدتان سفر به مناطق اطراف تهران و گشت و گذار در این شهرها می باشد، پیشنهاد می شود به جای پرداخت هزینه های بالا برای اجاره ویلا اطراف تهران برای کاهش هزینه ها، به سراغ اجاره سوئیت در اطراف تهران بروید. چرا که سوئیت ها با داشتن امکانات خوب و مناسب، از قیمت های مناسبی نیز برخوردارند. اگر شما می خواهید برای گشت و گذار در میان دیدنی های مناطق اطراف تهران راهی این مناطق شوید و بخواهید بیشتر از یک شب در آن ها اقامت داشته باشید، بهتر است به سراغ اقامتگاه های با کیفیت و قیمت مناسب همانند اجاره سوئیت در اطراف تهران بروید. همچنین اگر بخواهید هزینه های اقامتی خود را بیشتر کاهش دهید، می توانید سفر و گشت و گذار خود را به اواسط هفته موکول کنید و برای اقامت می توانید اجاره سوئیت ارزان در اطراف تهران را پیدا کنید و هزینه هایتان را تا میزان چشمگیری کاهش دهید.